"Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 ақпандағы № 244 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 8 қазандағы № 1267 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 1003 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1003 қаулысымен.
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 ақпандағы № 244 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 34, 439-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі туралы ережеде:
14-тармақта:
мынадай мазмұндағы 16-1) тармақшамен толықтырылсын:
«16-1) халықтың дене шынықтыру дайындығының нормативтерін әзірлейді;»;
17) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«17) спорт құрылыстарын пайдалану нормалары мен ережелерін әзірлейді және бекітеді;»;
20) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«20) жаттықтырушылар, нұсқаушы-спортшылар, әдіскерлер, төрешілер санаттарына қойылатын біліктілік талаптарын белгілейді;»;
22) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«22) Қазақстан Республикасының аумағында спорттық іс-шаралар және шет мемлекеттерде халықаралық спорттық іс-шаралар өткізу кезінде Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздерін дайындауды және пайдалануды реттейтін Қазақстан Республикасының заңнамасын сақтауды қамтамасыз етеді;»;
мынадай мазмұндағы 29-1) тармақшамен толықтырылсын:
«29-1) Қазақстан Республикасының штаттық құрама командаларының тізімдерін қалыптастырады және бекітеді;»;
31) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«31) «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес міндетті ведомстволық есептiлiктiң, тексеру парақтарының нысандарын, тәуекел дәрежесiн бағалау өлшемдерiн, жартыжылдық тексеру жоспарларын әзiрлейді және бекітеді;»;
мынадай мазмұндағы 31-1) тармақшамен толықтырылсын:
«31-1) еңбек сіңірген спортшылар мен жаттықтырушыларға өмір бойы ай сайынғы материалдық төлемақыларды қамтамасыз етеді;»;
мынадай мазмұндағы 34-1) тармақшамен толықтырылсын:
«34-1) Қазақстан Республикасының ойын бизнесі туралы заңнамасын жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлейді;»;
35) тармақша мынадай мазмұнда жазылсын:
«ойын бизнесі, лотереяны ұйымдастыру және өткізу саласындағы қызметті лицензиялауды жүзеге асырады;»;
39) тармақша алып тасталсын;
40) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«40) техникалық реттеу және метрология жөніндегі уәкілетті органмен бірлесіп, дене шынықтыру және спорт саласында стандарттау аясындағы қызметті жүзеге асырады;»;
41) тармақша алып тасталсын.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2012 года № 244 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2012 года № 1267. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2014 года № 1003
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1003.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2012 года № 244 «Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 34, ст. 439) следующие изменения и дополнения:
в Положении об Агентстве Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 14:
дополнить подпунктом 16-1) следующего содержания:
«16-1) разрабатывает нормативы физической подготовленности населения;»;
подпункт 17) изложить в следующей редакции:
«17) разрабатывает и утверждает нормы и правила использования спортивных сооружений;»;
подпункт 20) изложить в следующей редакции:
«20) устанавливает квалификационные требования к категориям тренеров, инструкторов-спортсменов, методистов, судей;»;
подпункт 22) изложить в следующей редакции:
«22) обеспечивает соблюдение законодательства Республики Казахстан, регулирующего изготовление и использование государственных символов Республики Казахстан при проведении спортивных мероприятий на территории Республики Казахстан и международных спортивных мероприятий в иностранных государствах;»;
дополнить подпунктом 29-1) следующего содержания:
«29-1) формирует и утверждает списки штатных сборных команд Республики Казахстан;»;
подпункт 31) изложить в следующей редакции:
«31) разрабатывает и утверждает формы обязательной ведомственной отчетности, проверочных листов, критерии оценки степени риска, полугодовые планы проведения проверок в соответствии с Законом Республики Казахстан «О государственном контроле и надзоре в Республике Казахстан;»;
дополнить подпунктом 31-1) следующего содержания:
«31-1) обеспечивает пожизненные ежемесячные материальные выплаты заслуженным спортсменам и тренерам;»;
дополнить подпунктом 34-1) следующего содержания:
«34-1) разрабатывает предложения по совершенствованию законодательства Республики Казахстан об игорном бизнесе;»;
подпункт 35) изложить в следующей редакции:
«35) осуществляет лицензирование деятельности в сфере игорного бизнеса, организации и проведения лотерей;»;
подпункт 39) исключить;
подпункт 40) изложить в следующей редакции:
«40) совместно с уполномоченным органом по техническому регулированию и метрологии осуществляет деятельность в сфере стандартизации в области физической культуры и спорта;»;
подпункт 41) исключить.

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                   С. Ахметов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов