2014 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 1004 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 111-бабына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 6 тамыздағы «Қазақстан Республикасы мемлекеттік басқару жүйесінің реформасы туралы» № 875 және «Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы» № 883, «Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару деңгейлері арасында өкілеттіктердің аражігін ажырату жөніндегі шаралар туралы» 2014 жылғы 25 тамыздағы № 898 жарлықтарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2014 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. «2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«3) осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер, Төтенше жағдайлар және Қорғаныс министрліктерінің басым республикалық бюджеттік инвестицияларының тізбесі (қызмет бабында пайдалану үшін);»;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. 2014 жылға арналған республикалық бюджетте Жұмыспен қамту  2020 жол картасының шеңберінде іс-шараларды іске асыруға көзделген қаражаттан 75840287 мың теңге мөлшеріндегі сома:
1) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін 19981869 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттерді аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне кадрларды кәсіптік даярлауға 8662640 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігіне 11319229 мың теңге, оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға – 2426987 мың теңге;
кәсіпкерлік негіздеріне оқытуға – 341756 мың теңге;
көшуге субсидиялар беруге – 28820 мың теңге;
кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға – 1576202 мың теңге;
жастар практикасына – 2326139 мың теңге;
жұмыспен ішінара қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға – 73733 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 3866386 мың теңге;
ақпараттық жұмысқа – 191891 мың теңге;

О корректировке показателей республиканского бюджета на 2014 год и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2014 года № 1004
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2014 года
В соответствии со статьей 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, указами Президента Республики Казахстан от 6 августа 2014 года № 875 «О реформе системы государственного управления Республики Казахстан» и № 883 «О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан», 25 августа 2014 года № 898 «О мерах по разграничению полномочий между уровнями государственного управления Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2014 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014 – 2016 годы» следующие изменения:
подпункт 3) пункта 2 изложить в следующей редакции:
«3) перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций министерств внутренних дел, по чрезвычайным ситуациям и обороны Республики Казахстан согласно приложению 3 к настоящему постановлению (для служебного пользования);»;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2014 год на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020, сумму в размере 75840287 тысяч тенге для перечисления:
1) целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в сумме 19981869 тысяч тенге для финансирования следующих мероприятий:
Министерству образования и науки Республики Казахстан 8662640 тысяч тенге на профессиональную подготовку кадров;
Министерству здравоохранения и социального развития Республики Казахстан 11319229 тысяч тенге, в том числе на:
частичное субсидирование заработной платы – 2426987 тысяч тенге;
обучение основам предпринимательства – 341756 тысяч тенге;
предоставление субсидий на переезд – 28820 тысяч тенге;
профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров – 1576202 тысячи тенге;
молодежную практику – 2326139 тысяч тенге;
переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников – 73733 тысячи тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 3866386 тысяч тенге;
информационную работу – 191891 тысячу тенге;

халықтың нысаналы топтарын, оның ішінде 50 жастан асқан адамдарды жұмысқа орналастыру үшін үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысқа және халықтың нысаналы топтарын, оның ішінде 50 жастан асқан адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жеке жұмыспен қамту агенттіктеріне мемлекеттік әлеуметтік тапсырысқа – 100000 мың теңге;
халықтың арасында кәсіптік бағдарлауға – 387315 мың теңге;
2) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне 2420010 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттерін аудару үшін:
қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға – 527093 мың теңге;
жастарға арналған жатақхана салуға, сатып алуға, құрылысын аяқтауға – 501670 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға – 60586 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның жетіспейтін объектілерін дамытуға және салуға – 1330661 мың теңге;
3) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту арқылы жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге 53099973 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттерді аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне тұрғын  үй-коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көліктік инфрақұрылым объектілерін және әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға – 47272946 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігіне ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар мен фельдшерлік-акушерлік пункттер салуға 5827027 мың теңге;
4) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігіне 290776 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Жұмыспен қамту 2020 жол картасын ақпараттық сүйемелдеуді және оның ақпараттық жұмысын қамтамасыз етуге – 149141 мың теңге;
«Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» бағдарламасын іске асыруды ақпараттық-әдіснамалық сүйемелдеуге – 141635 мың теңге;
5) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігіне 2013 жылы басталған республикалық әлеуметтік-мәдени объектілерді күрделі жөндеуді аяқтауға 47659 мың теңге бөлінсін.»;
789-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«7. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi:
2014 жылдың бірінші тоқсанында «Оңтүстік Қазақстан облысының Шардара ауданындағы Шардара су қоймасының Арнасай бөгетінде гидротехникалық имараттар кешенін реконструкциялау» жобасының 1, 2, 3-кезектері бойынша толық техникалық зерттеу жүргізсін;

государственный социальный заказ для трудоустройства целевых групп населения, в том числе для лиц старше 50 лет, неправительственным организациям и на государственный заказ для трудоустройства целевых групп населения, в том числе для лиц старше 50 лет, частным агентствам занятости – 100000 тысяч тенге;
профессиональную ориентацию среди населения – 387315 тысяч тенге;
2) целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в сумме 2420010 тысяч тенге Министерству национальной экономики Республики Казахстан для финансирования следующих мероприятий:
строительство и (или) приобретение служебного жилища –
527093 тысячи тенге;
строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи – 501670 тысяч тенге;
развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 60586 тысяч тенге;
развитие и сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 1330661 тысяча тенге;
3) целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение занятости через развитие инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в сумме 53099973 тысячи тенге для финансирования следующих мероприятий:
Министерству национальной экономики Республики Казахстан на ремонт жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры и социально-культурных объектов и благоустройство населенных пунктов – 47272946 тысяч тенге;
Министерству здравоохранения и социального развития Республики Казахстан 5827027 тысяч тенге на строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах;
4) Министерству здравоохранения и социального развития Республики Казахстан в сумме 290776 тысяч тенге, в том числе на:
обеспечение информационного сопровождения и информационной работы Дорожной карты занятости 2020 – 149141 тысяча тенге;
информационно-методологическое сопровождение реализации  Программы «Дорожная карта занятости 2020» – 141635 тысяч тенге;
5) Министерству здравоохранения и социального развития Республики Казахстан 47 659 тысяч тенге на завершение капитального ремонта республиканских социально-культурных объектов, начатых в 2013 году.»;
пункты 789 изложить в следующей редакции:
«7. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан:
в первом квартале 2014 года провести полное техническое обследование по 1, 2, 3 очередям проекта «Реконструкция комплекса гидротехнических сооружений на Арнасайской плотине Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе Южно-Казахстанской области»;

2014 жылғы 1 сәуірге дейінгі мерзімде зерттеулер нәтижесі бойынша 235 «Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау» бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты бөлу туралы шешімнің жобасын заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
мыналарды:
2014 жылғы 20 ақпанға дейінгі мерзімде:
1) ауыл шаруашылығын қолдауға берілетін кредиттер (лизинг) бойынша сыйақы мөлшерлемелерін өтеуге арналған қаражатты пайдалану тәртiбi туралы;
2) қаржылық сауықтыру үшін агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің кредиттік және лизингтік міндеттемелері бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға арналған қаражатты пайдалану тәртiбi туралы;
2014 жылғы 30 мамырға дейінгі мерзімде:
1) 228 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасында агроөнеркәсіптік кешенді дамыту жөніндегі 2013 – 2020 жылдарға арналған «Агробизнес-2020» бағдарламасы шеңберінде өңірлерде агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты бөлу туралы;
2) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасында агроөнеркәсіптік кешенді дамыту жөніндегі 2013 – 2020 жылдарға арналған «Агробизнес-2020» бағдарламасы шеңберінде өңірлерде агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану тәртібі туралы шешімдердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
8. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі:
1) 2014 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде осы қаулының 2-тармағының 5) тармақшасында көрсетілген халыққа әлеуметтiк қорғау және көмек көрсетуге облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану тәртібі туралы шешім жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) 2014 жылғы 10 ақпанға дейінгі мерзімде:
облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерiнiң осы қаулының 2-тармағының 16) және 17) тармақшаларында көрсетiлген ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану тәртібі туралы;
азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша 2014 жылға арналған сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға берілетін қаражатты бөлу туралы шешімдердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;

в срок до 1 апреля 2014 года по итогам обследования в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о распределении средств, предусмотренных по бюджетной программе 235 «Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений»;
разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты решения:
в срок до 20 февраля 2014 года:
1) о порядке использования средств на возмещение ставки вознаграждения по кредитам (лизингу) на поддержку сельского хозяйства;
2) о порядке использования средств на субсидирование ставок вознаграждения по кредитным и лизинговым обязательствам субъектов агропромышленного комплекса для финансового оздоровления;
в срок до 30 мая 2014 года:
1) о распределении средств, предусмотренных по бюджетной программе 228 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку субъектов агропромышленного комплекса в регионах в рамках Программы по развитию агропромышленного комплекса в Республике Казахстан на 2013 – 2020 годы «Агробизнес-2020»;
2) о порядке использования целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку субъектов агропромышленного комплекса в регионах в рамках Программы по развитию агропромышленного комплекса в Республике Казахстан на 2013 – 2020 годы «Агробизнес-2020».
8. Министерству здравоохранения и социального развития Республики Казахстан:
1) в срок до 1 февраля 2014 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на оказание социальной защиты и помощи населению, указанных в подпункте 5) пункта 2 настоящего постановления;
2) в срок до 10 февраля 2014 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты решений:
о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы, указанных в подпунктах 16) и 17) пункта 2 настоящего постановления;
о распределении средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2014 год;

3) 2014 жылғы 15 ақпанға дейінгі мерзімде:
045 «Кәсіби стандарттарды әзірлеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты бөлу және кәсіби стандарттарды әзірлеуге берілетін қаражатты пайдалану тәртібі туралы;
облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге 2014 жылға кредит беру шарттары туралы шешімдердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
4) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігімен және уәкілетті орталық және жергілікті мемлекеттік органдармен бірлесіп, Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға бөлінген қаражаттың мақсатты және тиімді пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін;
5) 2014 жылғы 15 сәуірге дейінгі мерзімде 2014 жылғы 1 сәуірден бастап уәкілетті ұйымнан зейнетақы төлемдерін ұлғайту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулы жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
9. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі:
1) 2014 жылғы 1 наурызға дейінгі мерзімде «Қолжетімді тұрғын үй – 2020» бағдарламасы шеңберінде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұрғын үй құрылыс жинақтары жүйесі арқылы тұрғын үйлерді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру шарттары туралы шешімнің жобасын;
2) жергілікті атқарушы органдармен бірлесіп:
2014 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде 051 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» бюджеттік бағдарламасы бойынша «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға;
2014 жылғы 1 сәуірге дейінгі мерзімде «Қолжетімді тұрғын үй – 2020» бағдарламасы шеңберінде 023 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» бюджеттік бағдарламасы бойынша тұрғын үй салынатын аудандарда инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға көзделген қаражатты бөлу туралы;
2014 жылғы 20 қаңтарға дейінгі мерзімде:
«Қолжетімді тұрғын үй – 2020» бағдарламасы шеңберінде 024 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» бюджеттік бағдарламасы бойынша жалдамалы тұрғын үй құрылысына көзделген қаражатты бөлу туралы;

3) в срок до 15 февраля 2014 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты решений:
о распределении средств, предусмотренных по бюджетной программе 045 «Разработка профессиональных стандартов», и порядке использования средств на разработку профессиональных стандартов;
об условиях кредитования областных бюджетов на содействие развитию предпринимательства на селе на 2014 год в рамках Дорожной карты занятости 2020;
4) совместно с Министерством финансов Республики Казахстан и уполномоченными центральными и местными государственными органами обеспечить контроль за целевым и эффективным использованием средств, выделенных на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020;
5) в срок до 15 апреля 2014 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект постановления Правительства Республики Казахстан о повышении пенсионных выплат из уполномоченной организации с 1 апреля 2014 года.
9. Министерству национальной экономики Республики Казахстан разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан:
1) в срок до 1 марта 2014 года проект решения об условиях кредитования областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья через систему жилищных строительных сбережений в рамках Программы «Доступное жилье – 2020»;
2) совместно с местными исполнительными органами проекты решений:
в срок до 1 февраля 2014 года о распределении средств, предусмотренных по бюджетной программе 051 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020»;
в срок до 1 апреля 2014 года о распределении средств, предусмотренных по бюджетной программе 023 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры» на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в районах жилищной застройки в рамках Программы «Доступное жилье – 2020»;
в срок до 20 января 2014 года:
о распределении средств, предусмотренных по бюджетной программе 024 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда» на строительство арендного жилья в рамках Программы «Доступное жилье – 2020»;

Қазақстан Республикасының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғыртудың 2011 – 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде 061 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi» бюджеттік бағдарламасы шеңберінде көзделген қаражатты бөлу туралы шешімдердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.»;
11-тармақ алып тасталсын;
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«12. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлiгi:
2014 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде «Қарағандышахтатарату» республикалық мемлекеттік мамандандырылған кәсіпорнына берiлген таратылған шахталардың қызметкерлеріне келтiрiлген зиянды өтеу тәртібі туралы шешімнің жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2014 жылғы 30 сәуірге дейінгі мерзімде осы қаулының 2-тармағының 17-2) тармақшасында көрсетілген жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға берілетін қаражатты пайдалану тәртібі туралы шешім жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.»;
13-тармақ алып тасталсын;

о распределении средств, предусмотренных по бюджетной программе 061 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций» на ремонт общего имущества объектов кондоминиума в рамках Программы модернизации жилищно-коммунального хозяйства Республики Казахстан на 2011 – 2020 годы.»;
пункт 11 исключить;
пункт 12 изложить в следующей редакции:
«12. Министерству энергетики Республики Казахстан:
в срок до 1 февраля 2014 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о порядке возмещения ущерба работникам ликвидированных шахт, переданных Республиканскому государственному специализированному предприятию «Карагандаликвидшахт»;
в срок до 30 апреля 2014 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о порядке использования средств на поддержку использования возобновляемых источников энергии, указанных в подпункте 17-2) пункта 2 настоящего постановления.»;
пункт 13 исключить;

көрсетілген қаулыға 12, 3, 17202122 және 24-қосымшалар осы қаулыға 23, 4, 5678 және 9-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныстарын бір апта мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
4. Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 23 қыркүйектегі
№ 1004 қаулысына
1-қосымша
2014 жылға арналған Республикалық бюджет көрсеткіштерінің
түзетуі
мың теңге
Функционалдық топ
Аталуы
Өзгерістер +/-
Әкімшісі
Бағдарлама
1
2
3
4
5
Барлығы
0
Шығын
0
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер

приложения 12, 3, 17202122 и 24 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 23, 4, 5678 и 9 к настоящему постановлению.
3. Центральным исполнительным органам в недельный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2014 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 сентября  2014 года № 1004
Корректировка показателей республиканского бюджета на 2014 год
тыс. тенге
Функциональная группа
Наименование
Изменения +/-
Администратор
Программа
1
2
3
4
5
Всего
0
Затраты
0
1
Государственные услуги общего характера

90 642 401
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
64 349 783
001
Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету, қылмыстық-атқару жүйесін төтенше табиғи және техногендік сипаттағы жағдайлардың алдын алу және оларды жою саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
64 349 783
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
-11 253 845
007
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеулерді іске асыруды қамтамасыз ету
-1 209 605
008
Өңірлердің бәсекеге қабілеттілігін арттыру
-677 161
028
Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақылар төлеу
-9 367 079
215
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
-2 494 796
052
Авариялар мен апаттар кезінде шұғыл шақыру ақпараттық жүйесін құру
-2 494 796
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
4 263 460
001
Бюджеттік жоспарлау, мемлекеттік бюджеттің атқарылуын және орындауды қамтамасыз ету және экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтарға іс-қимыл жөніндегі қызметтер
54 473 835
001
Мемлекеттік бюджеттің атқарылуын қамтамасыз ету және оның атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
-50 212 501
021
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінің күрделі шығыстары
2 126
222
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
-9 275 521
001
Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер
-4 492 798
005
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер
-51 127
006
Бюджеттік инвестициялар және концессия мәселелері бойынша құжаттаманы, мемлекеттік кепілдіктер беру үшін инвестициялық жобаларды сараптау және бағалау
-477 032
010
Қазақстан Республикасының егемен кредиттік рейтингін қайта қарау мәселелері бойынша халықаралық рейтингтік агенттіктерімен өзара іс-қимыл
-41 100
011
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеулерді іске асыруды қамтамасыз ету
-1 805 796
012
Мемлекеттік басқаруды жетілдіру
-179 520
013
Астана қаласында Азиялық даму банкінің жыл сайынғы отырысын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
-1 030 370
015
Сауда саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
-433 749
016
Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
-431 200
017
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің күрделі шығыстары
-79 660
022
Бюджеттік инвестициялық жобалардың және заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттің қатысуы арқылы бюджеттік инвестициялардың іске асырылуына бағалау жүргізу

90 642 401
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
64 349 783
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности, уголовно-исполнительной системы, предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
64 349 783
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
-11 253 845
007
Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
-1 209 605
008
Повышение конкурентоспособности регионов
-677 161
028
Выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения
-9 367 079
215
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
-2 494 796
052
Создание информационной системы экстренного вызова при авариях и катастрофах
-2 494 796
217
Министерство финансов Республики Казахстан
4 263 460
001
Услуги по обеспечению бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета и противодействию экономическим и финансовым преступлениям и правонарушениям
54 473 835
001
Услуги по обеспечению исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета
-50 212 501
021
Капитальные расходы Министерства финансов Республики Казахстан
2 126
222
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
-9 275 521
001
Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления
-4 492 798
005
Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации
-51 127
006
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и концессии, инвестиционных проектов для предоставления государственных гарантий
-477 032
010
Взаимодействие с международными рейтинговыми агентствами по вопросам пересмотра суверенного кредитного рейтинга Республики Казахстан
-41 100
011
Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
-1 805 796
012
Совершенствование государственного управления
-179 520
013
Услуги по обеспечению проведения ежегодного заседания Азиатского банка развития в городе Астане
-1 030 370
015
Услуги по реализации торговой политики
-433 749
016
Услуги по обеспечению проведения Астанинского экономического форума
-431 200
017
Капитальные расходы Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
-79 660
022
Проведение оценки реализации бюджетных инвестиционных проектов и бюджетных инвестиций посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц

-89 169
024
Экономика, мемлекеттік жоспарлау және талдау саласындағы ақпараттық жүйелерді дамыту
-164 000
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
8 069 203
001
Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
7 850 099
002
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің күрделі шығыстары
219 104
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
2 377 424
001
Мәдениет, спорт және дін саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
1 307 328
002
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің күрделі шығыстары
38 988
003
Мәдениет, спорт, дін және мұрағат саласындағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстары
706 870
004
Діни қызмет саласындағы халықаралық ынтымақтастықты дамыту, діни қызмет саласындағы әлеуметтанушылық, ғылыми-зерттеу және талдау қызметтерін жүргізу
321 637
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
2 601
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
4 835 412
001
Энергетика, атом энергиясы, мұнай, газ және мұнай-химия өнеркәсібі және қоршаған ортаны қорғау саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер
4 459 624
002
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің күрделі шығыстары
375 788
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
13 381 063
001
Стандарттау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, геология, туристік индустрия, индустриалдық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, байланысты, ақпараттандыру және ақпаратты дамыту, ғарыш қызметін үйлестіру және бақылау саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
8 069 830
002
Авариялар мен апаттар кезінде шұғыл шақыру ақпараттық жүйесін құру
2 494 796
062
«Экспорттаушы - 2020» бағыты шеңберінде қазақстандық тауарлардың экспортын сыртқы нарыққа ілгерілетуге жәрдемдесу
1 196 443
075
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің күрделі шығыстары
1 605 040
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
14 954
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
46 067 412
001
Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер

-89 169
024
Развитие информационных систем в сфере экономики, государственного планирования и анализа
-164 000
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
8 069 203
001
Формирование государственной политики в области здравоохранения и социального развития
7 850 099
002
Капитальные расходы Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
219 104
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
2 377 424
001
Формирование государственной политики в сфере культуры, спорта и религий
1 307 328
002
Капитальные расходы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
38 988
003
Капитальные расходы государственных организаций в области культуры, спорта, религий и архивного дела
706 870
004
Развитие международного сотрудничества в сфере религиозной деятельности, проведение социологических, научно-исследовательских и аналитических услуг в сфере религиозной деятельности
321 637
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
2 601
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
4 835 412
001
Услуги по координации деятельности в сфере энергетики, атомной энергии, нефтегазовой и нефтехимической промышленности и охраны окружающей среды
4 459 624
002
Капитальные расходы Министерства энергетики Республики Казахстан
375 788
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
13 381 063
001
Формирование и реализация политики государства в сфере стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, геологии, туристской индустрии, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, связи, информатизации и информации, координации и контроля космической деятельности
8 069 830
002
Создание информационной системы экстренного вызова при авариях и катастрофах
2 494 796
062
Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки в рамках направления «Экспортер - 2020»
1 196 443
075
Капитальные расходы Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
1 605 040
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
14 954
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
46 067 412
001
Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами

25 147 969
002
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің күрделі шығыстары
724 530
003
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 080 994
004
Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақылар төлеу
9 367 079
005
Бюджеттік инвестициялардың іске асырылуына бағалау жүргізу
89 169
006
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеулерді іске асыруды қамтамасыз ету
3 015 401
007
Өңірлердің бәсекеге қабілеттілігін арттыру және мемлекеттік басқаруды жетілдіру
856 681
008
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер
51 127
009
Бюджеттік инвестициялар және концессия мәселелері бойынша құжаттаманы, мемлекеттік кепілдіктер беру үшін инвестициялық жобаларды сараптау және бағалау
477 032
010
Қазақстан Республикасының егемен кредиттік рейтингін қайта қарау мәселелері бойынша халықаралық рейтингтік агенттіктерімен өзара іс-қимыл
41 100
011
Астана қаласында Азиялық даму банкінің жыл сайынғы отырысын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1 030 370
012
Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
431 200
013
Экономика, мемлекеттік жоспарлау және талдау саласындағы ақпараттық жүйелерді дамыту
164 000
014
Статистикалық деректерді жинау, өңдеу және тарату жөніндегі қызметтер
1 747 086
015
Қазақстан Республикасының ұлттық статистика жүйесін нығайту
1 416 204
057
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы шеңберінде Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бастамалары мен құралдарына қатысуы
427 470
606
Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгi
-9 440 501
001
Статистикалық қызмет саласында және салааралық үйлестіруде мемлекеттік статистиканы реттеу жөніндегі қызметтер
-6 174 418
002
Статистикалық деректерді жинау және өңдеу жөніндегі қызметтер
-1 693 200
007
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің күрделі шығыстары
-102 793
009
Статистикалық деректерді тарату жөніндегі қызметтер
-53 886
012
Қазақстан Республикасының ұлттық статистика жүйесін нығайту
-1 416 204
608
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгi
-2 196 698
001
Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру және іске асыру
-1 303 965
005
Республиканың мемлекеттiк қызмет кадрларын тестілеу жөніндегі қызметтер
-286 766
009
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің күрделі шығыстары
-34 894
013
«Е-қызмет» персоналды басқарудың интеграциялық ақпараттық жүйесін құру
-462 655
015
Мемлекеттік қызмет саласында ғылыми зерттеулер жүргізу және ғылыми-қолданбалы әдістемелер әзірлеу

25 147 969
002
Капитальные расходы Министерства национальной экономики Республики Казахстан
724 530
003
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций Министерства национальной экономики Республики Казахстан
1 080 994
004
Выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения
9 367 079
005
Проведение оценки реализации бюджетных инвестиций
89 169
006
Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
3 015 401
007
Повышение конкурентоспособности регионов и совершенствование государственного управления
856 681
008
Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации
51 127
009
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и концессии, инвестиционных проектов для предоставления государственных гарантий
477 032
010
Взаимодействие с международными рейтинговыми агентствами по вопросам пересмотра суверенного кредитного рейтинга Республики Казахстан
41 100
011
Услуги по обеспечению проведения ежегодного заседания Азиатского банка развития в городе Астане
1 030 370
012
Услуги по обеспечению проведения Астанинского экономического форума
431 200
013
Развитие информационных систем в сфере экономики, государственного планирования и анализа
164 000
014
Услуги по сбору, обработке и распространению статистических данных
1 747 086
015
Укрепление национальной статистической системы Республики Казахстан
1 416 204
057
Участие Казахстана в инициативах и инструментах Организации экономического сотрудничества и развития в рамках сотрудничества Казахстана с Организацией экономического сотрудничества и развития
427 470
606
Агентство Республики Казахстан по статистике
-9 440 501
001
Услуги по регулированию в области статистической деятельности и межотраслевой координации государственной статистики
-6 174 418
002
Услуги по сбору и обработке статистических данных
-1 693 200
007
Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по статистике
-102 793
009
Услуги по распространению статистических данных
-53 886
012
Укрепление национальной статистической системы Республики Казахстан
-1 416 204
608
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
-2 196 698
001
Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы
-1 303 965
005
Услуги по тестированию кадров государственной службы республики
-286 766
009
Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
-34 894
013
Создание интегрированной информационной системы управления персоналом «Е-қызмет»
-462 655
015
Проведение научных исследований и разработка научно-прикладных методик

-67 262
016
Мемлекеттік қызмет саласындағы аймақтық хабты қолдау
-41 156
621
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігі
-31 800 754
005
«Электрондық үкiмет» шеңберiнде халықты оқыту қызметтерi
-165 713
010
Жеке және заңды тұлғаларға «жалғыз терезе» қағидаты бойынша мемлекеттiк қызмет көрсету жөнiндегi халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметiн ұйымдастыру
-16 277 049
015
Ведомствоаралық ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
-8 973 914
016
Мемлекеттiк органдардың ақпараттық инфрақұрылымын құру
-926 762
017
Орталық мемлекеттiк және жергiлiктi атқарушы органдар қызметiнiң ақпараттық технологияларды қолдану тиiмдiлiгiн бағалауды жүргiзу жөнiндегi қызметтерi
-56 250
018
«Е-лицензиялау» мемлекеттiк деректер базасын дамыту
-1 055 664
019
«Электрондық үкiмет» дамыту
-907 323
020
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-2 444 333
021
Қазақстан Республикасы мобильдiк Үкiметi ақпараттық жүйесiн құру
-993 746
622
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
13 760 759
001
Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру мен іске асыру және сыбайлас жемқорлық қылмыстарға және құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл
10 866 540
002
Қазақстан Республикасы мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің күрделі шығыстары
2 036 380
006
«Е-қызмет» персоналды басқарудың интеграциялық ақпараттық жүйесін құру
462 655
007
Ғылыми зерттеулер жүргізу және ғылыми-қолданбалы әдістемелер әзірлеу
67 262
008
Мемлекеттік қызмет саласындағы өңірлік хабты қолдау
41 156
012
Республиканың мемлекеттiк қызмет кадрларын тестілеу жөніндегі қызметтер
286 766
2
Қорғаныс
-10 849 648
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
73 858 174
065
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
35 342 430
066
Төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
16 549 760
067
Өрт қауіпсіздігі саласындағы стандарттарды әзірлеу
12 713
068
Төтенше жағдайлар жөніндегі мекемелердің және органдардың күрделі шығыстары
18 909 236
069
Төтенше жағдайлар саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
70 478
070
Төтенше жағдайлар және азаматтық қорғаныс корпоративтік ақпараттық-коммуникациялық жүйесін құру
1 612 922
071
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халықты, объектілер мен аумақтарды дүлей табиғи зілзалалардан қорғау жөніндегі жұмыстарды жүргізуге берілетін нысаналы даму трансферттері

-67 262
016
Поддержка регионального хаба в сфере государственной службы
-41 156
621
Агентство Республики Казахстан по связи и информации
-31 800 754
005
Услуги по обучению населения в рамках «электронного правительства»
-165 713
010
Организация деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу «одного окна»
-16 277 049
015
Обеспечение функционирования межведомственных информационных систем
-8 973 914
016
Создание информационной инфраструктуры государственных органов
-926 762
017
Услуги по проведению оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов по применению информационных технологий
-56 250
018
Развитие государственной базы данных «Е-лицензирование»
-1 055 664
019
Развитие «электронного правительства»
-907 323
020
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство специализированных центров обслуживания населения
-2 444 333
021
Создание информационной системы мобильного Правительства Республики Казахстан
-993 746
622
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
13 760 759
001
Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы и противодействия коррупционным преступлениям и правонарушениям
10 866 540
002
Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
2 036 380
006
Создание интегрированной информационной системы управления персоналом «Е-қызмет»
462 655
007
Проведение научных исследований и разработка научно-прикладных методик
67 262
008
Поддержка регионального хаба в сфере государственной службы
41 156
012
Услуги по тестированию кадров государственной службы республики
286 766
2
Оборона
-10 849 648
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
73 858 174
065
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
35 342 430
066
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций
16 549 760
067
Разработка стандартов в области пожарной безопасности
12 713
068
Капитальные расходы органов и учреждений по чрезвычайным ситуациям
18 909 236
069
Прикладные научные исследования в области чрезвычайных ситуаций
70 478
070
Создание корпоративной информационно- коммуникационной системы чрезвычайных ситуаций и гражданской обороны
1 612 922
071
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий

1 060 559
072
Тәуекелдерді бағалау, дүлей зілзалалардың алдын алу және оларға ден қою жөніндегі ұлттық әлеуетті күшейту
60 773
073
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлiгiнің 112 бірыңғай кезекші-диспетчерлік қызметінің ақпараттық жүйесін құру
239 303
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
-84 707 822
001
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру жөніндегі қызметтер
-9 391 370
002
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
-35 978 268
003
Төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
-16 549 760
004
Өрт және өндірістік қауіпсіздік саласындағы стандарттарды әзірлеу
-12 713
005
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің күрделі шығыстары
-501 853
007
Мемлекеттік органдар мен мекемелер мамандарын төтенше жағдай ахуалында іс-әрекет жасауға даярлау
-33 907
008
Әскери қызметкерлерге тұрғын үй сатып алу
-353 815
009
Төтенше жағдайлар саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
-102 478
011
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелері мен ұйымдарының күрделі шығыстары
-18 745 599
016
Төтенше жағдайлар және азаматтық қорғаныс корпоративтік ақпараттық-коммуникациялық жүйесін құру
-1 612 922
017
Төтенше жағдайлар министрлігі жүйесінің мамандарын шетелдік оқу орындарында даярлау
-64 502
020
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халықты, объектілер мен аумақтарды дүлей табиғи зілзалалардан қорғау жөніндегі жұмыстарды жүргізуге берілетін нысаналы даму трансферттері
-1 060 559
022
Тәуекелдерді бағалау, дүлей зілзалалардың алдын алу және оларға ден қою жөніндегі ұлттық әлеуетті күшейту
-60 773
023
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнің 112 бірыңғай кезекші-диспетчерлік қызметінің ақпараттық жүйесін құру
-239 303
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
-70 996 475
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
-55 540 351
001
Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
-55 919 174
024
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ведомстволық бағынысты мекемелерінің күрделі шығыстары
378 823
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
100 578
092
Тәркіленген және тыйым салынған мүлікті бағалау, сақтау және сату
100 578
221
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi

1 060 559
072
Усиление национального потенциала по оценке рисков, предупреждению и реагированию на стихийные бедствия
60 773
073
Создание информационной системы единой дежурно-диспетчерской службы 112 Министерства внутренних дел Республики Казахстан
239 303
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
-84 707 822
001
Услуги по формированию и реализации государственной политики в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
-9 391 370
002
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
-35 978 268
003
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций
-16 549 760
004
Разработка стандартов в области пожарной и промышленной безопасности
-12 713
005
Капитальные расходы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
-501 853
007
Подготовка специалистов государственных органов и учреждений к действиям в условиях чрезвычайной ситуации
-33 907
008
Приобретение жилья военнослужащим
-353 815
009
Прикладные научные исследования в области чрезвычайных ситуаций
-102 478
011
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
-18 745 599
016
Создание корпоративной информационно- коммуникационной системы чрезвычайных ситуаций и гражданской обороны
-1 612 922
017
Подготовка специалистов системы Министерства по чрезвычайным ситуациям в зарубежных учебных заведениях
-64 502
020
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий
-1 060 559
022
Усиление национального потенциала по оценке рисков, предупреждению и реагированию на стихийные бедствия
-60 773
023
Создание информационной системы единой дежурно-диспетчерской службы 112 Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
-239 303
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
-70 996 475
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
-55 540 351
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности
-55 919 174
024
Капитальные расходы подведомственных учреждений Министерства внутренних дел Республики Казахстан
378 823
217
Министерство финансов Республики Казахстан
100 578
092
Оценка, хранение и реализация конфискованного и арестованного имущества
100 578
221
Министерство юстиции Республики Казахстан

-100 578
001
Мемлекеттің қызметін құқықтық қамтамасыз ету
4 280 597
013
Сот актілерінің орындалуын қамтамасыз ету
-4 280 597
016
Тәркіленген және тыйым салынған мүлікті бағалау, сақтау және сату
-100 578
618
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)
-20 952 006
001
Қоғамдық қатынастардағы және экономикалық қылмыстағы жемқорлық деңгейін төмендету
-13 454 638
002
Қылмыстық процеске қатысатын адамдардың құқықтары мен бостандықтарын қорғауды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
-314 381
005
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясының) күрделі шығыстары
-2 001 486
007
Қаржы полициясы органдарының жедел-іздестіру қызметі
-4 688 282
008
Бірыңғай автоматтандырылған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйені дамыту
-493 219
622
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
5 495 882
009
Сыбайлас жемқорлық қылмыстары және құқық бұзушылықтар бойынша қылмыстық процеске қатысатын адамдардың құқықтары мен бостандықтарын қорғауды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
314 381
010
Сыбайлас жемқорлық қылмыстарға және құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл бойынша жедел-іздестіру қызметі
4 688 282
011
Бірыңғай автоматтандырылған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйені дамыту
493 219
4
Бiлiм беру
257 107
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
825 225
021
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мамандарын оқыту, біліктілігін жоғарлату және қайта даярлау
9 030 159
021
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі жүйесіндегі білім
-8 204 934
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
-726 816
006
Жоғары кәсіптік білімі бар мамандар даярлау
-726 816
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
-163 772
005
Кәсіпкерлік саласындағы басшы қызметкерлер мен менеджерлердің біліктілігін арттыру
-163 772
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
-32 507 217
002
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
-638 874
003
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
-27 604 601
014
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
-1 364 270
024
Денсаулық сақтау жүйесіндегі мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
-139 444
026
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
-2 653 713
063
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

-100 578
001
Правовое обеспечение деятельности государства
4 280 597
013
Обеспечение исполнения судебных актов
-4 280 597
016
Оценка, хранение и реализация конфискованного и арестованного имущества
-100 578
618
Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)
-20 952 006
001
Минимизация уровня коррупциогенности общественных отношений и криминализации экономики
-13 454 638
002
Услуги по обеспечению защиты прав и свобод лиц, участвующих в уголовном процессе
-314 381
005
Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции)
-2 001 486
007
Оперативно-розыскная деятельность органов финансовой полиции
-4 688 282
008
Развитие Единой автоматизированной информационно-телекоммуникационной системы
-493 219
622
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
5 495 882
009
Услуги по обеспечению защиты прав и свобод лиц, участвующих в уголовном процессе по коррупционным преступлениям и правонарушениям
314 381
010
Оперативно-розыскная деятельность по противодействию коррупционным преступлениям и правонарушениям
4 688 282
011
Развитие Единой автоматизированной информационно-телекоммуникационной системы
493 219
4
Образование
257 107
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
825 225
021
Обучение, повышение квалификации и переподготовка кадров Министерства внутренних дел Республики Казахстан
9 030 159
021
Образование в системе Министерства внутренних дел Республики Казахстан
-8 204 934
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
-726 816
006
Подготовка специалистов с высшим профессиональным образованием
-726 816
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
-163 772
005
Повышение квалификации руководящих работников и менеджеров в сфере предпринимательства
-163 772
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
-32 507 217
002
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся
-638 874
003
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
-27 604 601
014
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций здравоохранения
-1 364 270
024
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
-139 444
026
Строительство и реконструкция объектов образования
-2 653 713
063
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов

-106 315
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
-11 803
023
Техникалық реттеу және метрология саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
-11 803
238
Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
-23 469
013
Мемлекеттік мәдениет ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
-23 469
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
32 507 217
003
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
638 874
004
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106 315
005
Денсаулық мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
1 364 270
006
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
27 604 601
007
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 653 713
008
Денсаулық сақтау жүйесіндегі мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
139 444
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
3 187 088
005
Спорттағы дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
2 571 773
006
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
583 148
007
Мәдениет және спорт саласындағы кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
32 167
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
61 803
048
Ғарыш саласындағы, техникалық реттеу және метрология саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
61 803
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
340 170
017
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау және санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылық саласындағы кәсіпкерлік және тұрғын үй шаруашылық саласындағы кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
340 170
601
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі
-50 000
017
Ғарыш саласындағы мамандарды қайта даярлауды және олардың біліктілігін арттыруды ұйымдастыру
-50 000
607
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі
-26 398
006
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау және санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылық саласындағы кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
-26 398
608
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгi

-106 315
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
-11 803
023
Повышение квалификации и переподготовка кадров в области технического регулирования и метрологии
-11 803
238
Министерство культуры Республики Казахстан
-23 469
013
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций культуры
-23 469
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
32 507 217
003
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся
638 874
004
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов
106 315
005
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций здравоохранения
1 364 270
006
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
27 604 601
007
Строительство и реконструкция объектов образования
2 653 713
008
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
139 444
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
3 187 088
005
Обучение и воспитание одаренных в спорте детей
2 571 773
006
Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказания социальной поддержки обучающимся
583 148
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров в области культуры и спорта
32 167
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
61 803
048
Переподготовка и повышение квалификации кадров в области технического регулирования и метрологии, в космической отрасли
61 803
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
340 170
017
Повышение квалификации и переподготовка кадров в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия, в сфере предпринимательства, жилищного хозяйства
340 170
601
Национальное космическое агентство Республики Казахстан
-50 000
017
Организация переподготовки и повышения квалификации специалистов космической отрасли
-50 000
607
Агентство Республики Казахстан по защите прав потребителей
-26 398
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия
-26 398
608
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы

-1 557 872
003
Шетелдік оқытушыларды тарта отырып, мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру бойынша қызметтер көрсету
-112 307
004
Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру
-1 445 565
618
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)
-1 059 512
004
Жоғары кәсіптік білімі бар мамандар даярлау
-1 059 512
622
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
2 617 384
003
Шетелдік оқытушыларды тарта отырып, мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
112 307
004
Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру
1 445 565
005
Жоғары кәсіптік білімі бар мамандар даярлау
1 059 512
696
Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі
-3 154 921
002
Спорттағы дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
-2 571 773
003
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
-583 148
5
Денсаулық сақтау
-4 313 586
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
3 310 038
014
Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу және төтенше жағдай кезінде зардап шеккендерге медициналық көмек көрсету жөніндегі қызметтер
3 028 770
014
Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу жөніндегі қызметтер
-2 392 932
111
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шараларды жүргізу
2 674 200
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
-2 674 200
111
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шараларды жүргізу
-2 674 200
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
-610 041 706
001
Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
-4 853 961
005
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттерi
-31 480 856
007
Қолданбалы ғылыми зерттеулер
-1 761 232
008
Арнайы медицина резервін сақтау
-63 958
009
Алматы қаласының бюджетіне сейсмотұрақтылығы күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

-1 557 872
003
Услуги по повышению квалификации государственных служащих с привлечением иностранных преподавателей
-112 307
004
Подготовка, переподготовка и повышение квалификации государственных служащих
-1 445 565
618
Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)
-1 059 512
004
Подготовка специалистов с высшим профессиональным образованием
-1 059 512
622
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
2 617 384
003
Услуги по повышению квалификации государственных служащих с привлечением иностранных преподавателей
112 307
004
Подготовка, переподготовка и повышение квалификации государственных служащих
1 445 565
005
Подготовка специалистов с высшим профессиональным образованием
1 059 512
696
Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
-3 154 921
002
Обучение и воспитание одаренных в спорте детей
-2 571 773
003
Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказаниe социальной поддержки обучающимся
-583 148
5
Здравоохранение
-4 313 586
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
3 310 038
014
Услуги по лечению военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и членов их семей и оказанию медицинской помощи пострадавшим от чрезвычайных ситуаций
3 028 770
014
Услуги по лечению военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и членов их семей
-2 392 932
111
Проведение мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
2 674 200
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
-2 674 200
111
Проведение мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
-2 674 200
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
-610 041 706
001
Формирование государственной политики в области здравоохранения
-4 853 961
005
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения
-31 480 856
007
Прикладные научные исследования
-1 761 232
008
Хранение специального медицинского резерва
-63 958
009
Целевые текущие трансферты бюджету города Алматы на капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения

-1 922 863
010
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-291 547 866
013
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің күрделі шығыстары
-95 463
016
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
-350 000
017
Сот-медицина сараптамасы жөніндегі қызметтер
-2 696 135
019
Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін құру
-4 837 874
021
Республикалық деңгейде мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
-6 163 327
029
Денсаулық сақтау жүйесін реформалау
-7 300 934
031
Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу
-2 400 897
036
Жергілікті деңгейде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету
-223 617 656
038
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-15 392 537
069
«Назарбаев Университеті» ДБҰ-на нысаналы салым
-11 419 971
103
Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимыл
-4 121 778
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
-14 398
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
605 092 282
009
Арнайы медицина резервін сақтау
63 958
010
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
291 547 866
011
Жергілікті деңгейде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету
223 617 656
012
Алматы қаласының бюджетіне сейсмотұрақтылығы күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 922 863
013
Денсаулық сақтау саласында қолданбалы ғылыми зерттеулер
1 761 232
014
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттерi
31 480 856
015
Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимыл
4 121 778
016
Республикалық деңгейде мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
6 163 327
017
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау

-1 922 863
010
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
-291 547 866
013
Капитальные расходы Министерства здравоохранения Республики Казахстан
-95 463
016
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
-350 000
017
Услуги по судебно-медицинской экспертизе
-2 696 135
019
Создание информационных систем здравоохранения
-4 837 874
021
Капитальные расходы государственных организаций здравоохранения на республиканском уровне
-6 163 327
029
Реформирование системы здравоохранения
-7 300 934
031
Внедрение международных стандартов в области больничного управления
-2 400 897
036
Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых на местном уровне
-223 617 656
038
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
-15 392 537
069
Целевой вклад в АОО «Назарбаев Университет»
-11 419 971
103
Межсекторальное и межведомственное взаимодействие по вопросам охраны здоровья граждан
-4 121 778
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
-14 398
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
605 092 282
009
Хранение специального медицинского резерва
63 958
010
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
291 547 866
011
Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых на местном уровне
223 617 656
012
Целевые текущие трансферты бюджету города Алматы на капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения
1 922 863
013
Прикладные научные исследования в области здравоохранения
1 761 232
014
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения
31 480 856
015
Межсекторальное и межведомственное взаимодействие по вопросам охраны здоровья граждан
4 121 778
016
Капитальные расходы государственных организаций здравоохранения на республиканском уровне
6 163 327
017
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения

021
Халықаралық стандарттарға сәйкес халықты әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру
-32 195
028
Әлеуметтік-еңбек саласы кадрларының біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтер
-30 559
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-1 513 182
030
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-645 158
033
Әлеуметтік-еңбек саласының бірыңғай ақпараттық жүйесін және Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың автоматтандырылған ақпараттық жүйесін дамыту
-37 796
037
Республикалық деңгейде протездік-ортопедиялық және сурдологиялық көмек көрсету
-173 127
038
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халықты әлеуметтiк қорғауға және оған көмек көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-3 463 140
059
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
-18 000
128
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
-77 108 739
145
Кәсіби стандарттарды әзірлеу
-134 400
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
1 515 332 476
025
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
18 000
026
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әлеуметтiк қамтамасыз ету объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 179 000
027
Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қамсыздандыру
1 245 957 339
028
Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда сот мемлекетке жүктеген адам өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу
372 127
029
Арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
89 333 938
030
Азаматтардың жекелеген санаттарына төленетін біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақылар
51 426
031
Балалы отбасыларға берiлетiн мемлекеттiк жәрдемақылар
73 333 744
032
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 513 182
033
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
645 158
034
Еңбекті қорғау саласында қолданбалы ғылыми зерттеулер
79 009
035
Республикалық деңгейде әлеуметтік қорғау ұйымдарының күрделі шығыстары
503 688
036
Әлеуметтік-еңбек саласы кадрларының біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтер
30 559
037
Жұмыспен қамту және кедейшілік базасы бойынша ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

021
Совершенствование системы социальной защиты населения в соответствии с международными стандартами
-32 195
028
Услуги по повышению квалификации кадров социально-трудовой сферы
-30 559
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату государственной адресной социальной помощи
-1 513 182
030
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
-645 158
033
Развитие автоматизированной информационной системы Государственного центра по выплате пенсий и Единой информационной системы социально-трудовой сферы
-37 796
037
Оказание протезно-ортопедической и сурдологической помощи на республиканском уровне
-173 127
038
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на оказание социальной защиты и помощи населению
-3 463 140
059
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
-18 000
128
Реализация мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020
-77 108 739
145
Разработка профессиональных стандартов
-134 400
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
1 515 332 476
025
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
18 000
026
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов социального обеспечения
1 179 000
027
Социальное обеспечение отдельных категорий граждан
1 245 957 339
028
Возмещение за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство в случае прекращения деятельности юридического лица
372 127
029
Специальные государственные пособия
89 333 938
030
Единовременные государственные денежные компенсации отдельным категориям граждан
51 426
031
Государственные пособия семьям, имеющим детей
73 333 744
032
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату государственной адресной социальной помощи
1 513 182
033
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
645 158
034
Прикладные научные исследования в области охраны труда
79 009
035
Капитальные расходы организаций социальной защиты на республиканском уровне
503 688
036
Услуги по повышению квалификации кадров социально-трудовой сферы
30 559
037
Услуги по информационно-аналитическому обеспечению по базе занятости и бедности

282 693
038
Зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21 083 216
040
Халықаралық стандарттарға сәйкес халықты әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру
32 195
041
Әлеуметтік-еңбек саласының бірыңғай ақпараттық жүйесін және Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың автоматтандырылған ақпараттық жүйесін дамыту
37 796
042
Республикалық деңгейде протездік-ортопедиялық және сурдологиялық көмек көрсету
173 127
043
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халықты әлеуметтiк қорғауға және оған көмек көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 463 140
044
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
77 108 739
045
Кәсіби стандарттарды әзірлеу
134 400
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 008 490
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
-239 252 424
022
Әлеуметтік саладағы және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы объектілерінде энергия үнемдеу бойынша іс-шаралар жүргізу
-150 000
023
Инженерлік желілердің техникалық жағдайына бағалау жүргізу
-250 000
026
Инвестиция негіздемелерін әзірлеу
-150 000
030
Тұрғын үй шаруашылық саласы мамандарының біліктілігін арттыру
-150 000
031
Шағын елді мекендер үшін тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту және басқару моделін әзірлеу және сынақтан өткізу
-81 250
033
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-67 607 162
034
Астана, Алматы және Ақтөбе қалаларында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықтың энергия тиімділігі орталықтарын құру
-698 099
035
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-53 883 000
037
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-39 690 909
038
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-20 806 535
039
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
-9 805 770
040
Алматы облысының бюджетіне тұрғын үйлерді және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу, жобалау үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
-8 047 699

282 693
038
Услуги по обеспечению выплаты пенсий и пособий
21 083 216
040
Совершенствование системы социальной защиты населения в соответствии с международными стандартами
32 195
041
Развитие автоматизированной информационной системы Государственного центра по выплате пенсий и Единой информационной системы социально-трудовой сферы
37 796
042
Оказание протезно-ортопедической и сурдологической помощи на республиканском уровне
173 127
043
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на оказание социальной защиты и помощи населению
3 463 140
044
Реализация мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020
77 108 739
045
Разработка профессиональных стандартов
134 400
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 008 490
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
-239 252 424
022
Проведение мероприятий по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства
-150 000
023
Проведение оценки технического состояния инженерных сетей
-250 000
026
Разработка обоснований инвестиций
-150 000
030
Повышение квалификации специалистов сферы жилищного хозяйства
-150 000
031
Разработка и апробация модели модернизации и управления жилищно-коммунальным хозяйством для малых населенных пунктов
-81 250
033
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
-67 607 162
034
Создание Центров энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городах Астане, Алматы и Актобе
-698 099
035
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения и водоотведения
-53 883 000
037
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
-39 690 909
038
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства
-20 806 535
039
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
-9 805 770
040
Целевые трансферты на развитие бюджету Алматинской области на формирование уставного капитала уполномоченной организации для строительства, проектирования жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры
-8 047 699

285 727
053
Өңірлік жұмыстар, геологиялық түсіру, іздестіру-бағалау және іздестіру-барлау жұмыстары
16 902 979
054
Минералдық-шикізат базасы мен жер қойнауын пайдалану, жер асты сулары және қауіпті геологиялық процестер мониторингi
661 158
055
Мұнай-газ ұнғымаларын жою және консервациялау
259 840
056
Энергия тиімділігін арттыруды қамтамасыз ету
173 655
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
-2 999 100
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
71 185 514
001
Ауыл шаруашылығы саласындағы жоспарлау, реттеу, басқару
-9 637 172
001
Ауыл шаруашылығы және табиғатты пайдалану саласындағы жоспарлау, реттеу, басқару
11 755 658
074
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің күрделі шығыстары
5 977
201
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
402 184
212
Агроөнеркәсіптік кешен және табиғатты пайдалану саласындағы ғылыми зерттеулер мен іс-шаралар және табиғатты пайдалану
5 396 996
212
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ғылыми зерттеулер мен іс-шаралар
-5 254 578
229
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
2 226 006
230
Орман шаруашылығын басқару, орман ресурстары мен жануарлар әлемін сақтауды және дамытуды қамтамасыз ету
13 768 771
231
Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлілік мониторингі бойынша ақпараттық жүйе әзірлеу және енгізу
74 469
232
Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың инфрақұрылым объектілерін салу және реконструкциялау
124 795
233
Табиғат ресурстарын жоспарлау, мониторинг, сақтау және тиімді пайдалану жүйесін жетілдіру
15 325
234
Жамбыл облысының облыстық бюджетіне Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы бойында Шу өзенінде жағалауды нығайту жұмыстарына берілетін нысаналы даму трансферттері
2 626 661
235
Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
32 263 812
236
Өскемен қаласында жерасты суларын қорғау және өнеркәсіп ағындыларын тазарту объектілерін дамыту
1 346 139
237
Шаруашылықаралық арналар мен гидромелиоративтік құрылыстардың аса апатты учаскелерін күрделі жөндеу және қалпына келтіру
2 618 871
238
Су қорын пайдалану мен қорғауды реттеу, су шаруашылығы жүйелері мен құрылғыларының қызметін қамтамасыз ету
10 482 427
239
Балық ресурстарын және басқа да су жануарларын сақтау және молайту
840 975
240
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері

285 727
053
Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы
16 902 979
054
Мониторинг минерально-сырьевой базы и недропользования, подземных вод и опасных геологических процессов
661 158
055
Ликвидация и консервация нефтегазовых скважин
259 840
056
Обеспечение повышения энергоэффективности
173 655
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
-2 999 100
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
71 185 514
001
Планирование, регулирование, управление в сфере сельского хозяйства
-9 637 172
001
Планирование, регулирование, управление в сфере сельского хозяйства и природопользования
11 755 658
074
Капитальные расходы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
5 977
201
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
402 184
212
Научные исследования и мероприятия в области агропромышленного комплекса и природопользования
5 396 996
212
Научные исследования и мероприятия в области агропромышленного комплекса
-5 254 578
229
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
2 226 006
230
Управление лесным хозяйством, обеспечение сохранения и развития лесных ресурсов и животного мира
13 768 771
231
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
74 469
232
Строительство и реконструкция объектов инфраструктуры лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий
124 795
233
Совершенствование системы планирования, мониторинга, сохранения и эффективного использования природных ресурсов
15 325
234
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Жамбылской области на берегоукрепительные работы на реке Шу вдоль Государственной границы Республики Казахстан
2 626 661
235
Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений
32 263 812
236
Развитие объектов охраны подземных вод и очистки промышленных стоков в городе Усть-Каменогорске
1 346 139
237
Капитальный ремонт и восстановление особо аварийных участков межхозяйственных каналов и гидромелиоративных сооружений
2 618 871
238
Регулирование использования и охраны водного фонда, обеспечение функционирования водохозяйственных систем и сооружений
10 482 427
239
Сохранение и воспроизводство рыбных ресурсов и других водных животных
840 975
240
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение водности поверхностных водных ресурсов

2 128 198
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
-11 277 103
019
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру
-3 635 668
020
Топография-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету
-2 558 543
052
Облыстық бюджеттерге баламасыз ауыз сумен жабдықтау көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-5 082 892
237
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі
-82 118 367
001
Қазақстан Республикасының орнықты дамуға көшуін қамтамасыз ету, қоршаған ортаның сапасын сақтау, қалпына келтіру және жақсарту жөніндегі қызметтер
-4 947 612
002
Сапалық және сандық көрсеткіштерді (экологиялық нормативтер мен талаптар) әзірлеу
-46 920
003
Қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану саласындағы ғылыми зерттеулер
-234 087
004
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
-4 033 630
008
Қоршаған ортаның жай-күйіне бақылау жүргізу
-2 608 328
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қоршаған ортаны қорғау объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
-2 547 883
010
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігінің күрделі шығыстары
-272 115
014
Гидрометеорологиялық қызметті жаңғырту
-1 781
018
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлiгiнің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
-448 593
020
Қазақстанда құрамында орнықты органикалық ластағыштар бар қалдықтарды жою
-113 067
027
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
-2 226 006
028
Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлілік мониторингі бойынша ақпараттық жүйе әзірлеу және енгізу
-74 469
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-70 880
031
Орман шаруашылығын басқару, орман ресурстары мен жануарлар әлемін сақтау және дамытуды қамтамасыз ету
-13 768 771
032
Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың инфрақұрылым объектілерін салу және реконструкциялау
-124 795
033
Жамбыл облысының облыстық бюджетіне Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы бойында Шу өзенінде жағалауды нығайту жұмыстарына берілетін нысаналы даму трансферттері
-2 626 661
034
Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау

2 128 198
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
-11 277 103
019
Формирование сведений государственного земельного кадастра
-3 635 668
020
Обеспечение топографо - геодезической и картографической продукцией и ее хранение
-2 558 543
052
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
-5 082 892
237
Министерство окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
-82 118 367
001
Услуги по сохранению, восстановлению и улучшению качества окружающей среды, обеспечению перехода Республики Казахстан к устойчивому развитию
-4 947 612
002
Разработка качественных и количественных показателей (экологических нормативов и требований)
-46 920
003
Научные исследования в области охраны окружающей среды и природопользования
-234 087
004
Строительство и реконструкция объектов охраны окружающей среды
-4 033 630
008
Проведение наблюдений за состоянием окружающей среды
-2 608 328
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов охраны окружающей среды
-2 547 883
010
Капитальные расходы Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
-272 115
014
Модернизация гидрометеорологической службы
-1 781
018
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
-448 593
020
Уничтожение отходов, содержащих стойкие органические загрязнители в Казахстане
-113 067
027
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
-2 226 006
028
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
-74 469
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку использования возобновляемых источников энергии
-70 880
031
Управление лесным хозяйством, обеспечение сохранения и развития лесных ресурсов и животного мира
-13 768 771
032
Строительство и реконструкция объектов инфраструктуры лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий
-124 795
033
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Жамбылской области на берегоукрепительные работы на реке Шу вдоль Государственной границы Республики Казахстан
-2 626 661
034
Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений

-6 735 584
024
Құрылыс саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
-50 000
231
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі
-361 302
022
«Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» АЭА-ға инвестициялар тарту, оның жұмыс істеуі және оны дамыту жөніндегі қызметтер
-61 080
064
Атырау облысында «Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын салу және аумағын қоршау
-300 222
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
-17 875 711
006
Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
-3 136 337
008
Ақпаратты сақтауды қамтамасыз ету
-388 651
011
Өнімділік-2020 бағыты шеңберінде жаңа өндірістерді құруды, жұмыс істеп тұрғандарын жаңғырту мен сауықтыруды қолдау
-255 190
015
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
-14 095 533
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
954 470
027
«Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймаққа инвестициялар тарту, оның жұмыс істеуі және оны дамыту жөніндегі қызметтер
61 080
028
Атырау облысында «Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын салу және аумағын қоршау
300 222
029
Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
593 168
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
17 314 543
057
Өнеркәсіп саласындағы технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
2 575 169
058
Ақпаратты сақтауды қамтамасыз ету
388 651
059
«Өнімділік-2020» бағыты шеңберінде жаңа өндірістерді құруды, жұмыс істеп тұрғандарын жаңғырту мен сауықтыруды қолдау
255 190
060
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
14 095 533
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
6 785 584
038
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру
6 735 584
039
Құрылыс саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
50 000
12
Көлiк және коммуникация
26 381 540
215
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
-484 167 062
001
Көлiк және коммуникация саласындағы саясатты қалыптастыру, үйлестіру, бақылау, инфрақұрылымды және бәсекелес нарықты дамыту жөніндегі қызметтер
-3 148 339
002
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту

-6 735 584
024
Прикладные научные исследования в области строительства
-50 000
231
Министерство нефти и газа Республики Казахстан
-361 302
022
Услуги по привлечению инвестиций, функционированию и развитию специальной экономической зоны «Национальный индустриальный нефтехимический технопарк»
-61 080
064
Строительство инфраструктуры и ограждений территорий специальной экономической зоны «Национальный индустриальный нефтехимический технопарк» в Атырауской области
-300 222
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
-17 875 711
006
Прикладные научные исследования технологического характера
-3 136 337
008
Обеспечение хранения информации
-388 651
011
Поддержка создания новых, модернизация и оздоровление действующих производств в рамках направления «Производительность-2020»
-255 190
015
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для развития индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления «Инвестор - 2020»
-14 095 533
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
954 470
027
Услуги по привлечению инвестиций, функционированию и развитию специальной экономической зоны «Национальный индустриальный нефтехимический технопарк»
61 080
028
Строительство инфраструктуры и ограждений территорий специальной экономической зоны «Национальный индустриальный нефтехимический технопарк» в Атырауской области
300 222
029
Прикладные научные исследования технологического характера
593 168
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
17 314 543
057
Прикладные научные иследования технологического характера в области промышленности
2 575 169
058
Обеспечение хранения информации
388 651
059
Поддержка создания новых, модернизация и оздоровление действующих производств в рамках направления «Производительность-2020»
255 190
060
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для развития индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления «Инвестор - 2020»
14 095 533
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
6 785 584
038
Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
6 735 584
039
Прикладные научные исследования в области строительства
50 000
12
Транспорт и коммуникации
26 381 540
215
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
-484 167 062
001
Услуги по формированию политики, координации, контроля, развития инфраструктуры и конкурентного рынка в области транспорта и коммуникаций
-3 148 339
002
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне

-272 998 108
003
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық құралдармен тексеру
-35 880 000
005
Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді ұстау
-5 400 564
006
Әуе көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
-500 000
009
Әлеуметтік маңызы бар облысаралық қатынастар бойынша темір жол жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
-25 500 000
010
Көлік және коммуникация саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
-11 400
011
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің күрделі шығыстары
-203 413
014
Ішкi суларда жүзетiн «өзен-теңiз» кемелерiн жіктеуді және олардың техникалық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету
-111 548
015
Астана қаласының бюджетіне «Жаңа көлік жүйесі» жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-59 040 600
016
Жол-құрылыс және жөндеу жұмыстарын орындаудың сапасын қамтамасыз ету
-407 367
019
Жүйелі ішкі авиатасымалдарды субсидиялау
-1 308 103
020
Су көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
-593 213
028
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-71 380 796
030
«Transport tower» әкімшілік-технологиялық кешені ғимаратын ұстау
-468 603
051
Автомобиль жолдарын салу, реконструкциялау, жөндеу және күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
-1 879 882
054
Кеме қатынасы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
-126 000
055
Теңізшінің жеке куәлігін жасау, беру және бақылау бойынша ақпараттық жүйе құру
-148 904
056
Ұшқыштарды бастапқы даярлауды қамтамасыз ету
-160 222
069
Облыстық бюджеттерге көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
-4 900 000
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
538 279 131
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
272 998 108
004
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық құралдармен тексеру
35 880 000
005
Жол-құрылыс және жөндеу жұмыстарын орындаудың сапасын қамтамасыз ету
407 367
006
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
71 380 796
007
Автомобиль жолдарын салу, реконструкциялау, жөндеу және күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
1 879 882
008
Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп ұстау

-272 998 108
003
Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения
-35 880 000
005
Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов
-5 400 564
006
Строительство и реконструкция инфраструктуры воздушного транспорта
-500 000
009
Субсидирование железнодорожных пассажирских перевозок по социально значимым межобластным сообщениям
-25 500 000
010
Прикладные научные исследования в области транспорта и коммуникаций
-11 400
011
Капитальные расходы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
-203 413
014
Обеспечение классификации и технической безопасности судов внутреннего водного плавания «река-море»
-111 548
015
Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта «Новая транспортная система»
-59 040 600
016
Обеспечение качества выполнения дорожно-строительных и ремонтных работ
-407 367
019
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок
-1 308 103
020
Строительство и реконструкция инфраструктуры водного транспорта
-593 213
028
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры
-71 380 796
030
Содержание здания административно-технологического комплекса «Transport tower»
-468 603
051
Услуги по организации работ по строительству, реконструкции, ремонту и содержанию автомобильных дорог
-1 879 882
054
Обеспечение безопасности судоходства
-126 000
055
Создание информационной системы по изготовлению, выдаче и контролю удостоверений личности моряка
-148 904
056
Обеспечение первоначальной подготовки пилотов
-160 222
069
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
-4 900 000
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
538 279 131
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
272 998 108
004
Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения
35 880 000
005
Обеспечение качества выполнения дорожно-строительных и ремонтных работ
407 367
006
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры
71 380 796
007
Услуги по организации работ по строительству, реконструкции, ремонту и содержанию автомобильных дорог
1 879 882
008
Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов

151 991
041
Ақпараттық-коммуникациялық желiлердiң мониторингi жүйесiн сүйемелдеу
234 120
042
«Байқоңыр» кешеніндегі Ресей Федерациясының жалдау құрамына кірмейтін объектілерді кәдеге жаратуды, қайта құнарландыруды және жөндеуді ұйымдастыру
170 000
044
Үкіметаралық келісім шеңберінде бюджеттік кредитке қызмет көрсету бойынша агент банктердің көрсететін қызметтеріне ақы төлеу
11 900
045
Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету
4 234 804
046
Ресей Федерациясының жалдау құрамына кірмеген және құрамынан шығарылған «Байқоңыр» кешені объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету
95 453
047
Ғылыми-технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін құру
3 397 685
076
Ғарыш қызметі, көлiк және коммуникация саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
1 021 400
601
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі
-9 248 300
001
Ғарыш қызметі саласындағы саясатты қалыптастыру, үйлестіру және бақылау жөніндегі қызметтер
-324 558
002
Ғарыш қызметі саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
-1 010 000
004
«Байқоңыр» кешеніндегі Ресей Федерациясының жалдауына кірмейтін объектілерді кәдеге жаратуды, қайта құнарландыруды және жөндеуді ұйымдастыру
-170 000
006
Үкіметаралық келісім аясында агент банктерге бюджеттiк кредиттерді өтеу бойынша қызметтерді төлеу
-11 900
009
Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету
-4 234 804
015
Ресей Федерациясының жалдау құрамына кірмеген және құрамынан шығарылған «Байқоңыр» кешені объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету
-95 453
019
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің күрделі шығыстары
-3 900
021
Ғылыми-технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін құру
-3 397 685
621
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігі
-18 482 229
001
Байланыс, ақпарат және ақпараттандыру саласындағы саясатты қалыптастыру, үйлестiру, бақылау, инфрақұрылымды және бәсекелес нарықты дамыту жөнiндегi қызметтер
-808 497
002
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттiгiнiң күрделi шығыстары
-930 507
004
Ауылдағы байланыс операторларының әмбебап байланыс қызметтерiн ұсыну жөнiндегi залалдарын субсидиялау
-7 594 606
006
Радиожиiлiк спектрiнiң және радиоэлектрондық құралдардың мониторингi жүйесiн техникалық сүйемелдеу
-325 190
007
Қазақстан Республикасы ұялы байланыс жүйелерінде нөмірлерді тасымалдауды енгізу
-50 071
011
Байланыс операторларының басқару жүйесiн және желiлердiң мониторингiн сүйемелдеу
-6 384 940
012
Қазақстан Республикасының Радиожиiлiк спектрi мониторингi жүйесiн жаңғырту
-2 002 307
013
Қазақстан Республикасының орбиталдық-жиiлiк ресурсын халықаралық-құқықтық қорғау және үйлестiру
-151 991
014
Ақпараттық-коммуникациялық желiлердiң мониторингi жүйесiн сүйемелдеу

151 991
041
Сопровождение системы мониторинга информационно-коммуникационных сетей
234 120
042
Организация утилизации, рекультивации и ремонта объектов комплекса «Байконур», не входящих в состав арендуемых Российской Федерацией
170 000
044
Оплата услуг банкам-агентам по обслуживанию бюджетного кредита в рамках межправительственного соглашения
11 900
045
Обеспечение управления космическими аппаратами
4 234 804
046
Обеспечение сохранности объектов комплекса «Байконур», не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него
95 453
047
Создание космической системы научно-технологического назначения
3 397 685
076
Прикладные научные исследования в области космической деятельности, транспорта и коммуникаций
1 021 400
601
Национальное космическое агентство Республики Казахстан
-9 248 300
001
Услуги по формированию политики, координации и контроля в области космической деятельности
-324 558
002
Прикладные научные исследования в области космической деятельности
-1 010 000
004
Организация утилизации, рекультивации и ремонта объектов комплекса «Байконур», не входящих в состав арендуемых Российской Федерацией
-170 000
006
Оплата услуг банкам-агентам по обслуживанию бюджетного кредита в рамках межправительственного соглашения
-11 900
009
Обеспечение управления космическими аппаратами
-4 234 804
015
Обеспечение сохранности объектов комплекса «Байконур», не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него
-95 453
019
Капитальные расходы Национального космического агентства Республики Казахстан
-3 900
021
Создание космической системы научно-технологического назначения
-3 397 685
621
Агентство Республики Казахстан по связи и информации
-18 482 229
001
Услуги по формированию политики, координации, контроля, развития инфраструктуры и конкурентного рынка в области связи, информации и информатизации
-808 497
002
Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по связи и информации
-930 507
004
Субсидирование убытков операторов сельской связи по предоставлению универсальных услуг связи
-7 594 606
006
Техническое сопровождение системы мониторинга радиочастотного спектра и радиоэлектронных средств
-325 190
007
Внедрение переносимости номера в сетях сотовой связи Республики Казахстан
-50 071
011
Сопровождение системы управления и мониторинга сетей операторов связи
-6 384 940
012
Модернизация системы мониторинга радиочастотного спектра Республики Казахстан
-2 002 307
013
Международно-правовая защита и координация орбитально-частотного ресурса Республики Казахстан
-151 991
014
Сопровождение системы мониторинга информационно-коммуникационных сетей

-234 120
13
Басқалар
-34 259 380
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
-11 638 230
013
Мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру
-9 896 299
014
Мемлекеттік материалдық резервті сақтау
-1 741 931
203
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі
-1 296 683
001
Экономиканың инфрақұрылымдық салаларының тиімді жұмыс істеуін және дамуын қамтамасыз ету жөніндегі табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу саласындағы қызметтер
-1 218 866
004
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің күрделі шығыстары
-77 817
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
-115 973 699
001
Өңірлік даму, құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жерді тиімді пайдалану мен қорғауға жағдай жасау, геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету саласындағы уәкілетті мемлекеттік органның қызметін үйлестіру жөніндегі қызметтер
-3 703 146
002
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің күрделі шығыстары
-123 566
003
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлік әлеуетін сауықтыру және күшейту
-1 646 218
004
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде оператор мен қаржылық агент көрсететін қызметтерді төлеу
-720 000
006
Кәсіпкерлерді ақпараттық қамтамасыз ету
-594 263
010
Маңғыстау облысының облыстық бюджетіне Жаңаөзен қаласында кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-200 000
013
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне «Бизнестiң жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдау үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-34 874 672
014
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-16 729 501
015
Облыстық бюджеттерге «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
-15 980 000
017
Облыстық бюджеттерге Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-9 100 000
018
Облыстық бюджеттерге Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
-16 816 774
027
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
-158 490
042
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi

-234 120
13
Прочие
-34 259 380
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
-11 638 230
013
Формирование государственного материального резерва
-9 896 299
014
Хранение государственного материального резерва
-1 741 931
203
Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
-1 296 683
001
Услуги в области регулирования деятельности субъектов естественных монополий по обеспечению эффективного функционирования и развития инфраструктурных отраслей экономики
-1 218 866
004
Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
-77 817
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
-115 973 699
001
Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения
-3 703 146
002
Капитальные расходы Министерства регионального развития Республики Казахстан
-123 566
003
Оздоровление и усиление предпринимательского потенциала в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
-1 646 218
004
Оплата услуг оператора и финансового агента, оказываемых в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020»
-720 000
006
Информационное обеспечение предпринимателей
-594 263
010
Целевые текущие трансферты областному бюджету Мангистауской области на поддержку предпринимательства в городе Жанаозен
-200 000
013
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
-34 874 672
014
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
-16 729 501
015
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
-15 980 000
017
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
-9 100 000
018
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
-16 816 774
027
Прикладные научные исследования в области жилищно-коммунального хозяйства
-158 490
042
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций

-12 000 000
046
Астана қаласының бюджетіне «Астана қаласында «Абу-Даби Плаза» көпфункционалды кешенiн салу» жобасы бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-2 397 577
055
Атырау облысының бюджетіне Қазақстан мен Ресей арасындағы ХІ аймақаралық ынтымақтастық форумының шеңберінде жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
-929 492
222
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
-61 878 722
002
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
-694 000
007
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы шеңберінде Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бастамалары мен құралдарына қатысуы
-427 470
009
Халықаралық имидждік көрмелерді ұйымдастыру бойынша қызметтер
-15 257 252
025
«Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы» АҚ-на нысаналы салым
-45 500 000
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
-22 607 737
001
Стандарттау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, геология, атом энергиясы, отын-энергетикалық кешен мен туристік индустрияны үйлестіру жөніндегі қызметтер
-3 549 936
012
Ұлттық инновациялық жүйе институттарының қызметтеріне ақы төлеу
-1 327 673
013
Техникалық реттеу және метрология саласындағы қызметтер
-2 016 111
017
Инновациялық белсенділікті ынталандыруды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
-173 117
018
Үдемелі индустриялық-инновациялық даму жөніндегі мемлекеттік бағдарламаны сүйемелдеу жөніндегі қызметтер
-286 212
020
«Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде Қазақстан Республикасына инвестициялар тартуға жәрдемдесу
-3 674 776
022
«Экспорттаушы - 2020» бағыты шеңберінде қазақстандық тауарлардың экспортын сыртқы нарыққа ілгерілетуге жәрдемдесу
-1 196 443
026
Инновациялық гранттар беру
-744 723
027
«Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының инвестициялар тартуы, оның жұмыс істеуі және дамуы жөніндегі қызметтер
-81 570
031
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің күрделі шығыстары
-566 831
057
Қарағанды облысының облыстық бюджетіне «Сарыарқа» ӘКК» ҰК» АҚ жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-921 093
058
Алматы қаласының бюджетіне «Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-5 815 892
068
Қазақстанның салалық бәсекеге қабілеттілігін арттыру стратегиясы

-12 000 000
046
Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на реализацию мероприятий по проекту «Строительство многофункционального комплекса Абу-Даби Плаза в городе Астане»
-2 397 577
055
Целевые трансферты на развитие бюджету Атырауской области на реализацию проектов в рамках XI Форума межрегионального сотрудничества Казахстана и России
-929 492
222
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
-61 878 722
002
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
-694 000
007
Участие Казахстана в инициативах и инструментах Организации экономического сотрудничества и развития в рамках сотрудничества Казахстана с Организацией экономического сотрудничества и развития
-427 470
009
Услуги по организации международных имиджевых выставок
-15 257 252
025
Целевой вклад в АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»
-45 500 000
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
-22 607 737
001
Услуги по обеспечению стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, геологии, атомной энергии, топливно-энергетического комплекса и туристской индустрии
-3 549 936
012
Оплата услуг институтов национальной инновационной системы
-1 327 673
013
Услуги в сфере технического регулирования и метрологии
-2 016 111
017
Услуги по обеспечению стимулирования инновационной активности
-173 117
018
Услуги по сопровождению Государственной программы по форсированному индустриально-инновационному развитию
-286 212
020
Содействие привлечению инвестиций в Республику Казахстан в рамках направления «Инвестор - 2020»
-3 674 776
022
Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки в рамках направления «Экспортер - 2020»
-1 196 443
026
Предоставление инновационных грантов
-744 723
027
Услуги по привлечению инвестиций, функционированию и развитию специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий»
-81 570
031
Капитальные расходы Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
-566 831
057
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Карагандинской области на увеличение уставного капитала АО «НК «СПК «Сарыарка»
-921 093
058
Целевые трансферты на развитие бюджету города Алматы на развитие инфраструктуры специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий»
-5 815 892
068
Стратегия повышения отраслевой конкурентоспособности Казахстана

34 874 672
051
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
16 729 501
052
Облыстық бюджеттерге «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
15 980 000
053
Облыстық бюджеттерге Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 100 000
054
Облыстық бюджеттерге Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
16 816 774
056
Астана қаласының бюджетіне «Астана қаласында «Абу-Даби Плаза» көпфункционалды кешенiн салу» жобасы бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 397 577
058
Атырау облысының бюджетіне Қазақстан мен Ресей арасындағы ХІ аймақаралық ынтымақтастық форумының шеңберінде жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
929 492
062
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
694 000
065
«Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы» АҚ-на нысаналы салым
45 500 000
602
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік)
-839 148
001
Бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, монополиялық қызметті шектеу және жосықсыз бәсекеге жол бермеу жөніндегі қызметтер
-819 538
002
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің күрделі шығыстары
-19 610
607
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі
-9 693 055
001
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау және санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылық саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
-8 602 059
002
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің күрделі шығыстары
-323 210
003
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің мемлекеттік ұйымдарының күрделі шығыстары
-767 786
695
Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігі
-606 298
001
Діни қызмет саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
-248 548
002
Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігінің күрделі шығыстары
-31 410
003
Діни қызмет саласындағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстары
-4 703
004
Діни қызмет саласындағы халықаралық ынтымақтастықты дамыту, діни қызмет саласындағы әлеуметтанушылық, ғылыми-зерттеу және талдау қызметтерін жүргізу

34 874 672
051
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
16 729 501
052
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
15 980 000
053
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
9 100 000
054
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
16 816 774
056
Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на реализацию мероприятий по проекту «Строительство многофункционального комплекса Абу-Даби Плаза в городе Астане»
2 397 577
058
Целевые трансферты на развитие бюджету Атырауской области на реализацию проектов в рамках XI Форума межрегионального сотрудничества Казахстана и России
929 492
062
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
694 000
065
Целевой вклад в АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»
45 500 000
602
Агентство Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)
-839 148
001
Услуги по обеспечению защиты конкуренции, ограничению монополистической деятельности и недопущению недобросовестной конкуренции
-819 538
002
Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции
-19 610
607
Агентство Республики Казахстан по защите прав потребителей
-9 693 055
001
Формирование государственной политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения
-8 602 059
002
Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей
-323 210
003
Капитальные расходы государственных организаций Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей
-767 786
695
Агентство Республики Казахстан по делам религий
-606 298
001
Формирование государственной политики в сфере религиозной деятельности
-248 548
002
Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по делам религий
-31 410
003
Капитальные расходы государственных организаций в сфере религиозной деятельности
-4 703
004
Развитие международного сотрудничества в сфере религиозной деятельности, проведение социологических, научно-исследовательских и аналитических услуг в сфере религиозной деятельности

-3 011 693
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
3 011 693
023
Денсаулық сақтау саласындағы акционерлік қоғамдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
3 011 693
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 057 131
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
-8 000 000
054
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту қоры» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
-8 000 000
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
9 057 131
025
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту қоры» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
8 000 000
060
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы» АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
1 057 131
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
0
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
-200 000
046
Курчатов қаласында «Ядролық технологиялар паркі» технопаркін құру
-200 000
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
200 000
011
Курчатов қаласында «Ядролық технологиялар паркі» технопаркін құру
200 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
0
237
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі
-4 235 742
021
Авиациялық метеорологиялық станцияларды жаңғырту және техникалық қайта жарақтандыру үшін «Қазаэросервис» АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
-4 235 742
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
4 235 742
022
Авиациялық метеорологиялық станцияларды жаңғырту және техникалық қайта жарақтандыру үшін «Қазаэросервис» АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
4 235 742
12
Көлiк және коммуникация
0
215
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
-188 437
017
Республикалық маңызы бар ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарына қызмет көрсетуді қамтамасыз етуге «ҚазАвтоЖол» ұлттық компаниясы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
-188 437
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
29 392 678
017
Республикалық маңызы бар ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарына қызмет көрсетуді қамтамасыз етуге «ҚазАвтоЖол» ұлттық компаниясы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
188 437
039
«Зерде» ұлттық инфокоммуникациялық холдингi» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
1 053 000
040
Байланыс және ақпарат саласында қызметтерді жүзеге асыратын заңды тұлғалардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
14 417 447
043
Нысаналы ғарыш жүйелерін, технологияларды құру және оларды пайдалану, сондай-ақ Құрастырма-сынақ кешенін салу үшін «Қазақстан Ғарыш Сапары» ұлттық компаниясы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
13 733 794

-3 011 693
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
3 011 693
023
Увеличение уставных капиталов акционерных обществ в области зравоохранения
3 011 693
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 057 131
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
-8 000 000
054
Увеличение уставного капитала АО «Фонд развития жилищно-коммунального хозяйства»
-8 000 000
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
9 057 131
025
Увеличение уставного капитала АО «Фонд развития жилищно-коммунального хозяйства»
8 000 000
060
Увеличение уставного капитала АО «Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства»
1 057 131
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
0
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
-200 000
046
Создание технопарка «Парк ядерных технологий» в городе Курчатове
-200 000
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
200 000
011
Создание технопарка «Парк ядерных технологий» в городе Курчатове
200 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
0
237
Министерство окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
-4 235 742
021
Увеличение уставного капитала АО «Казаэросервис» для модернизации и технического переоснащения авиационных метеорологических станций
-4 235 742
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
4 235 742
022
Увеличение уставного капитала АО «Казаэросервис» для модернизации и технического переоснащения авиационных метеорологических станций
4 235 742
12
Транспорт и коммуникации
0
215
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
-188 437
017
Увеличение уставного капитала АО «Национальная компания «ҚазАвтоЖол» на обеспечение обслуживания автомобильных дорог общего пользования республиканского значения
-188 437
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
29 392 678
017
Увеличение уставного капитала АО «Национальная компания «ҚазАвтоЖол» на обеспечение обслуживания автомобильных дорог общего пользования республиканского значения
188 437
039
Увеличение уставного капитала АО «Национальный инфокоммуникационный холдинг «Зерде»
1 053 000
040
Увеличение уставных капиталов юридических лиц, осуществляющих деятельность в области связи и информации
14 417 447
043
Увеличение уставного капитала АО «Национальная компания «Қазақстан Ғарыш Сапары» на создание целевых космических систем, технологий и их использование, а также строительство Сборочно-испытательного комплекса
13 733 794

601
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі
-13 733 794
005
Нысаналы ғарыш жүйелерін, технологияларды құру және оларды пайдалану, сондай-ақ Құрастырма-сынақ кешенін салу үшін «Қазақстан Ғарыш Сапары» ұлттық компаниясы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
-13 733 794
621
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігі
-15 470 447
008
«Зерде» ұлттық инфокоммуникациялық холдингi» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
-1 053 000
009
Байланыс және ақпарат саласында қызметтерiн жүзеге асыратын заңды тұлғалардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
-14 417 447
13
Басқалар
-1 652 351
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
-1 152 123
015
«Резерв» республикалық мемлекеттік кәсіпорнына бағыныстағы ведомстволардың жарғылық капиталын ұлғайту
-556 903
024
«Апаттар медицинасының теміржол госпитальдары» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
-595 220
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
-15 250 931
036
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы» АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
-1 057 131
043
«Қазақстандық ипотекалық компания» ипотекалық ұйымы» АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
-14 193 800
222
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
-54 918 117
018
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
-54 918 117
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
-20 330 779
074
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін «Бәйтерек» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
-20 330 779
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
20 330 779
074
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін «Бәйтерек» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
20 330 779

601
Национальное космическое агентство Республики Казахстан
-13 733 794
005
Увеличение уставного капитала АО «Национальная компания «Қазақстан Ғарыш Сапары» на создание целевых космических систем, технологий и их использование, а также строительство Сборочно-испытательного комплекса
-13 733 794
621
Агентство Республики Казахстан по связи и информации
-15 470 447
008
Увеличение уставного капитала АО «Национальный инфокоммуникационный холдинг «Зерде»
-1 053 000
009
Увеличение уставных капиталов юридических лиц, осуществляющих деятельность в области связи и информации
-14 417 447
13
Прочие
-1 652 351
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
-1 152 123
015
Увеличение уставного капитала подведомственных республиканских государственных предприятий «Резерв»
-556 903
024
Увеличение уставного капитала АО «Железнодорожные госпитали медицины катастроф»
-595 220
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
-15 250 931
036
Увеличение уставного капитала АО «Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства»
-1 057 131
043
Увеличение уставного капитала АО «Ипотечная организация «Казахстанская ипотечная компания»
-14 193 800
222
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
-54 918 117
018
Увеличение уставного капитала АО «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына» для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики
-54 918 117
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
-20 330 779
074
Увеличение уставного капитала АО «Национальный управляющий холдинг «Байтерек» для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики
-20 330 779
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
20 330 779
074
Увеличение уставного капитала АО «Национальный управляющий холдинг «Байтерек» для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики
20 330 779

608
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
797 001
013
«Е-қызмет» персоналды басқарудың интеграциялық ақпараттық жүйесін құру
797 001
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
797 001
«Е-қызмет» интеграцияланған ақпараттық жүйесін құру
797 001
622
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
462 655
006
«Е-қызмет» персоналды басқарудың интеграциялық ақпараттық жүйесін құру
462 655
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
462 655
«Е-қызмет» интеграцияланған ақпараттық жүйесін құру
462 655
2
Қорғаныс
48 264 716
54 644 023
34 132 299
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
18 401 985
066
Төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
16 549 760
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
14 215 861
Қызмет бабында пайдалану үшін
13 541 737
Ақмола облысы Көкшетау қаласы «Көктем» шағын ауданының солтүстігіне қарай (қалыпты геологиялық жағдайларымен IВ, IIIА климатты кіші аудандары үшін II үлгідегі) 6 автомобильге арналған өрт депосының кешенін салу
674 124
Ақтөбе облысы
300 188
Ақтөбе қаласындағы қарапайым геологиялық жағдайы бар IВ, IIIА климаттық кіші аудандар бойынша үлгілік жоба үшін II үлгідегі 6 автомобильге арналған өрт депосының кешенін салу
223 618
Ақтөбе қаласының тұрғын үй қалалық жаға жайы ауданындағы Елек өзенінің жағасындағы «Елек» орталық суда құтқару станциясын салу
76 570
Алматы облысы
219 576
Алматы облысы Ұзынағаш ауылындағы 68303 әскери бөлімінің жылытылатын ғимараттары үшін модульді газ қазандығы және жылу трассасы
219 576
Атырау облысы
40 031
«Атырау қаласында қалыпты геологиялық жағдайлары бар IVA, IVГ климатты кіші аудандарға арналған II үлгідегі 6 автомобильге арналған өрт депосы кешенінің» үлгілік жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және салу
40 031
Қарағанды облысы
320 573
Қарағанды қаласының «Голубые пруды» жаңа құрылыс ауданында қалыпты геологиялық жағдайлары бар IВ, IIIА климаттық кіші аудандарға арналған II үлгідегі 6 автомобильге арналған өрт депосының кешенін салу
208 309
Қарағанды облысының Приозерск қаласындағы су-құтқару станциясын салу
112 264
Қызылорда облысы
52 860
Қызылорда облысы Арал қаласында «Сейсмикалық белсенділігі 7 балдық IВ, IIIВ және IVГ климаттық кіші аудандарға арналған II үлгідегі 6 автомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешені» үлгілік жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және салу
52 860
Маңғыстау облысы
123 971
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласында 6 шығуға арналған үлгілік өрт сөндіру депосын салу

608
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
797 001
013
Создание интегрированной информационной системы управления персоналом «Е-қызмет»
797 001
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
797 001
Создание интегрированной информационной системы «Е-кызмет»
797 001
622
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
462 655
006
Создание интегрированной информационной системы управления персоналом «Е-қызмет»
462 655
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
462 655
Создание интегрированной информационной системы «Е-кызмет»
462 655
2
Оборона
48 264 716
54 644 023
34 132 299
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
18 401 985
066
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций
16 549 760
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
14 215 861
Для служебного пользования
13 541 737
Строительство комплекса пожарного депо на 6 автомобилей (II-типа для IB, IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
674 124
Актюбинская область
300 188
Строительство «Комплекс пожарного депо на 6 автомобилей II-типа для IB, IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями» в городе Актобе
223 618
Строительство центральной водно-спасательной станции «Илек» на берегу реки Илек в районе Жилгородского пляжа города Актобе
76 570
Алматинская область
219 576
Модульная газовая котельная и теплотрасса для отапливаемых зданий войсковой части 68303 в с. Узынагаш Алматинской области
219 576
Атырауская область
40 031
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта и строительство «Комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II – типа для IVA, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями» в г. Атырау
40 031
Карагандинская область
320 573
Строительство «Комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями» в г. Караганде в районе новой застройки «Голубые пруды».
208 309
Строительство водно-спасательной станции в г. Приозерске Карагандинской области
112 264
Кызылординская область
52 860
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта и строительство «Комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II-го типа для IIВ, IIIB и IVГ климатических подрайонов с сейсмичекой активностью 7 баллов» в г. Аральск Кызылординской области
52 860
Мангистауская область
123 971
Строительство типового пожарного депо на 6 выездов в городе Жанаозене Мангистауской области

89 450
Маңғыстау облысы Ақтау қаласында «Геологиялық жағдайлары әдеттегі IVA, IVГ климаттық кіші аудандарға арналған II үлгідегі 6 автомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешені» үлгілік жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және салу
34 521
Павлодар облысы
31 157
Павлодар қаласының Усольский шағын ауданында «Геологиялық жағдайлары қалыпты IVA, IVГ климаттық кіші аудандарға арналған II үлгідегі 6 автомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешені» үлгілік жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және салу
31 157
Оңтүстік-Қазақстан облысы
219 830
Шымкент қаласында «Сейсмикалық белсенділігі 8 балдық IВ, IIIВ және IVГ климаттық кіші аудандарға аналған II-үлгідегі 6 автомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешенін» салу
219 830
Алматы қаласы
645 777
Алматы қаласы Алатау ауданы, Ақбұлақ және Қарасу ықшам ауданының батыс жағындағы бекітілген жер учаскесінде орналасқан өрт сөндіру депосы ғимараттарының құрылысы. Ақбұлақ ықшам ауданындағы 6 автомобильді өрт сөндіру депосының кешені
645 777
Астана қаласы
379 936
Астана қаласындағы № 12 көшенің жер учаскесінде орналасқан өрт депосы кешені
351 450
Астана қ. жобалық атауы Е 357 және 227 көшелерінің қиылыстарындағы «Геологиялық жағдайлары әдеттегі IВ, IIIА климаттық шағын аудандар үшін ІІ үлгідегі 6 автомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешені» құрылысы мен үлгілік жобасын байланыстыру жөніндегі жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
28 486
070
Төтенше жағдайлар және азаматтық қорғаныс корпоративтік ақпараттық-коммуникациялық жүйесін құру
1 612 922
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
1 612 922
ТЖ және АҚ корпоративтік ақпараттық-коммуникациялық мемлекеттік жүйесін құру
1 612 922
073
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің 112 бірыңғай кезекші-диспетчерлік қызметінің ақпараттық жүйесін құру
239 303
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
239 303
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің 112 бірыңғай кезекші-диспетчерлік қызметін құру
239 303
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
18 723 242
7 446 695
003
Төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
14 990 216
7 446 695
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
12 200 004
5 061 890
Қызмет бабында пайдалану үшін
11 688 670
5 061 890
Ақмола облысы Көкшетау қаласы «Көктем» шағын ауданының солтүстігіне қарай (қалыпты геологиялық жағдайларымен IВ, IIIА климатты кіші аудандары үшін II үлгідегі) 6 автомобильге арналған өрт депосының кешенін салу
511 334
Ақтөбе облысы
670 851
Ақтөбе қаласындағы қарапайым геологиялық жағдайы бар IВ, IIIА климаттық кіші аудандар бойынша үлгілік жоба үшін II үлгідегі 6 автомобильге арналған өрт депосының кешенін салу
670 851
Атырау облысы
207 940
592 109
«Атырау қаласында қалыпты геологиялық жағдайлары бар IVA, IVГ климатты кіші аудандарға арналған II үлгідегі 6 автомобильге арналған өрт депосы кешенінің» үлгілік жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және салу
207 940
592 109
Қарағанды облысы
624 926
Қарағанды қаласының «Голубые пруды» жаңа құрылыс ауданында қалыпты геологиялық жағдайлары бар IВ, IIIА климаттық кіші аудандарға арналған II үлгідегі 6 автомобильге арналған өрт депосының кешенін салу
624 926
Қызылорда облысы

89 450
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта и строительство «Комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II – типа для IVA, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями» в г. Актау Мангистауской области
34 521
Павлодарская область
31 157
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта и строительство «Комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II-типа для IVA, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями» в Усольском микрорайоне г. Павлодар
31 157
Южно-Казахстанская область
219 830
Строительство «Комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II-го типа для IIIА, IIIВ и IVГ климатических подрайонов с сейсмической активностью 8 баллов» в г. Шымкент
219 830
город Алматы
645 777
Строительство здания противопожарного депо на закрепленном земельном участке по адресу: западнее микрорайона Акбулак и Карасу в Алатауском районе г. Алматы. Комплекс пожарного депо на 6 автомобилей в микрорайоне Акбулак
645 777
город Астана
379 936
Комплекс пожарного депо на земельном участке, расположенном в городе Астана по улице № 12
351 450
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта и строительство комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II-типа для IВ, IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями на пересечении улиц с проектным названием Е 357 и 227 в г. Астана
28 486
070
Создание корпоративной информационно-коммуникационной системы чрезвычайных ситуаций и гражданской обороны
1 612 922
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
1 612 922
Создание корпоративной информационно-коммуникационной системы ЧС и ГО
1 612 922
073
Создание информационной системы единой дежурно-диспетчерской службы 112 Министерства внутренних дел Республики Казахстан
239 303
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
239 303
Создание единой дежурно-диспетчерской службы 112 Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
239 303
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
18 723 242
7 446 695
003
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций
14 990 216
7 446 695
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
12 200 004
5 061 890
Для служебного пользования
11 688 670
5 061 890
Строительство комплекса пожарного депо на 6 автомобилей (II-типа для IB, IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
511 334
Актюбинская область
670 851
Строительство «Комплекс пожарного депо на 6 автомобилей II-типа для IB, IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями» в городе Актобе
670 851
Атырауская область
207 940
592 109
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта и строительство «Комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II – типа для IVA, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями» в г. Атырау
207 940
592 109
Карагандинская область
624 926
Строительство «Комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями» в г. Караганде в районе новой застройки «Голубые пруды».
624 926
Кызылординская область

221
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
363 449
057
Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкін құру
185 023
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
185 023
Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкін құру
185 023
058
Атқарушылық іс жүргізу органдарының автоматтандырылған ақпараттық жүйесін құру
178 426
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
178 426
Атқарушылық іс жүргізу органдарының автоматтандырылған ақпараттық жүйесін құру
178 426
410
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
10 428 887
6 162 669
6 669 061
002
Ұлттық қауіпсіздік жүйесін дамыту бағдарламасы
10 428 887
6 162 669
6 669 061
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
10 428 887
6 162 669
6 669 061
Ұлттық қауіпсіздік жүйесін дамыту бағдарламасы
10 428 887
6 162 669
6 669 061
501
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
1 182 489
012
Сот жүйесі органдарының объектілерін салу
730 652
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Алматы облысы
53 709
«Алматы облысы мамандандырылған ауданаралық экономикалық соттың және Талдықорған қаласында № 1 кәмілетке толмағандардың ісі бойынша мамандандырылған ауданаралық экономикалық соттың ғимараттарын салу» үлгілік жобаға жалғастырып 10 құрамды жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
15 533
Талдықорған қаласындағы Алматы облысының Алматы облыстық сот ғимаратына жапсарлас құрылыс салу
38 176
Шығыс Қазақстан облысы
422 022
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласында әкімшілік соттың базасында аумақтық сот орындаушылары учаскесімен бірге әкімшілік сот ғимаратын салу
200 006
«Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласында қалалық соттың ғимаратын салу» ҚР ТЖ  АСҒ 7» үлгілік жобаға жалғастырып жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу (9 құрамды)
11 093
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласындағы №2 сотының ғимаратын салу»  ҚР ТЖ 10 АСҒ» үлгілік жобаға жалғастырып жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу (13 құрамды)
12 497
«Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы, Үржар ауылындағы аудандық сот ғимаратын салу» (2 құрамды)
198 426
Қарағанды облысы
55 467
«Қарағанды облысында Қарағанды облыстық сотын салу» жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу (7 құрамды)
55 467
Астана қаласы
199 454
Екі аудандық соттары мен алқа билері (облыстық мәні бар) бар қалалық соттың ғимаратын салу
199 454
014
Сот құжаттарының электрондық мұрағатын құру
451 837
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
451 837
Сот құжаттарының электрондық мұрағатын құру
451 837
502
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы

221
Министерство юстиции Республики Казахстан
363 449
057
Создание эталонного контрольного банка нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде
185 023
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
185 023
Создание эталонного контрольного банка нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде
185 023
058
Создание автоматизированной информационной системы органов исполнительного производства
178 426
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
178 426
Создание автоматизированной информационной системы органов исполнительного производства
178 426
410
Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
10 428 887
6 162 669
6 669 061
002
Программа развития системы национальной безопасности
10 428 887
6 162 669
6 669 061
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
10 428 887
6 162 669
6 669 061
Программа развития системы национальной безопасности
10 428 887
6 162 669
6 669 061
501
Верховный суд Республики Казахстан
1 182 489
012
Строительство объектов органов судебной системы
730 652
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
53 709
Разработка ПСД с привязкой типового проекта на 10 составов «Здание Специализированного межрайонного экономического суда Алматинской области и специализированного межрайонного экономического суда по делам несовершеннолетних № 1 в г. Талдыкорган Алматинской области»
15 533
Строительство пристройки к зданию Алматинского областного суда в г. Талдыкоргане Алматинской области
38 176
Восточно-Казахстанская область
422 022
Строительство здания административного суда с территориальным участком судебных исполнителей на базе административного суда в г. Усть-Каменогорск Восточно-Казахстанской области
200 006
Разработка ПСД с привязкой типового проекта «ТП РК 7 ЗРС «Строительство здания городского суда г. Риддер Восточно-Казахстанской области» (9 составный)
11 093
Разработка ПСД с привязкой типового проекта «ТП РК 10 ЗРС «Строительство здания суда №2 г. Семей Восточно-Казахстанской области» (13 составный)
12 497
Строительство здания районного суда в с. Урджар Урджарского района Восточно-Казахстанской области (2 составный)
198 426
Карагандинская область
55 467
Разработка ПСД на строительство Карагандинского областного суда Карагандинской области (7 составный)
55 467
город Астана
199 454
Строительство здания городского суда с присяжными заседателями (областного значения) с двумя районными судами
199 454
014
Создание электронного архива судебных документов
451 837
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
451 837
Создание электронного архива судебных документов
451 837
502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан

3 775 229
776 184
008
Прокуратура органдары үшін объектілер салу, реконструкциялау
3 191 760
366 487
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақтөбе облысы
135 388
Ақтөбе облысы Байғанин ауданының Карауылкелді ауылында әкімшілік ғимаратын салу
69 644
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданының Ырғыз ауылында әкімшілік ғимаратын салу
65 744
Алматы облысы
153 998
Алматы облысы Панфилов ауданының Жаркент қаласында Головацкий көшесі, 127/1  мекенжайында Панфилов аудандық прокуратурасының ғимаратын салу
82 463
Алматы облысы Ұйғыр ауданының Шонжы ауылында прокуратура ғимаратын салу
71 535
Атырау облысы
136 698
Атырау облысы Махамбет ауданы Махамбет ауылындағы аудандық прокуратура ғимараты жұмыс жобасының байламы
40 788
Атырау облысы Исатай ауданы Аққыстау кентіндегі аудандық прокуратура ғимараты жұмыс жобасының байламы
46 826
Атырау облысы Мақат ауданы Мақат кентіндегі аудандық прокуратура ғимараты құрылысы жұмыс жобасының байламы
49 084
Шығыс Қазақстан облысы
4 800
Аягөз ауданы және Аягөз гарнизонының әскери  прокуратурасы ғимаратының құрылысы
2 400
ШҚО Үржар ауданының прокуратура ғимаратының құрылысы
2 400
Жамбыл облысы
216 869
Тараз қаласының «Қарасу» шағын ауданында «Жамбыл облысы бойынша ҚР Бас прокуратурасының құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі Комитетінің Басқармасы» ММ-нің әкімшілік ғимаратын салу
214 469
Жамбыл облысы Шу ауданы Шу қаласы Оспанов көшесі бойындағы ауданаралық және көлік прокуратурасының әкімшілік ғимаратын салу
2 400
Қостанай облысы
73 492
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Обаған ауылының әкімшілік ғимараты
73 492
Солтүстік Қазақстан облысы
2 400
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы Қ. Сәтпаев көшесі бойындағы әскери, көлік прокуратуралары және ҚСЖАЕАЖК әкімшілік ғимаратын салу
2 400
Оңтүстік Қазақстан облысы
46 590
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы Шолаққорған ауылындағы Созақ аудандық прокуратурасының әкімшілік ғимаратын салу
46 590
Астана қаласы
2 421 525
366 487
Астана қаласындағы Орынбор және Сығанақ көшелерінің қиылысында паркингі бар көп пәтерлі тұрғын үй кешені
1 366 114
366 487
Астана қаласындағы Сығанақ көшесінің оңтүстігіндегі Қабанбай батыр даңғылы бойындағы әкімшілік ғимараты (Т-100  көшесінің солтүстігі)
1 055 411
010
Қазақстан Республикасының құқық қорғау және арнайы мемлекеттік органдары үшін ақпарат алмасу жүйесін құру
381 772
409 697
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Басқалар
381 772
409 697
Қазақстан Республикасының құқық қорғау және арнайы органдары үшін ақпарат алмасу жүйесін құру
381 772
409 697

3 775 229
776 184
008
Строительство, реконструкция объектов для органов прокуратуры
3 191 760
366 487
в том числе инвестиционные проекты:
Актюбинская область
135 388
Строительство административного здания в с. Карауылкелды Байганинского района Актюбинской области
69 644
Строительство административного здания в с. Иргиз Иргизского района Актюбинской области
65 744
Алматинская область
153 998
Строительство здания Панфиловской районной прокуратуры по ул. Головацкого, 127/1 в г. Жаркент Панфиловского района Алматинской области
82 463
Строительство здания прокуратуры в с. Чунджа Уйгурского района Алматинской области
71 535
Атырауская область
136 698
Привязка рабочего проекта и строительство здания районной прокуратуры в с. Махамбет Махамбетского района Атырауской области
40 788
Привязка рабочего проекта и строительство здания районной прокуратуры в п. Аккистау Исатайского района Атырауской области
46 826
Привязка рабочего проекта на строительство и строительство здания районной прокуратуры в п. Макат Макатского района Атырауской области
49 084
Восточно-Казахстанская область
4 800
Строительство здания прокуратуры Аягозского района и Военной прокуратуры Аягозского гарнизона
2 400
Строительство здания прокуратуры Урджарского района ВКО
2 400
Жамбылская область
216 869
Строительство административного здания ГУ «Управление Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры РК по Жамбылской области» в микрорайоне «Карасу» г. Тараз
214 469
Строительство административного здания межрайонной и транспортной прокуратуры по ул. Оспанова в г. Шу Шуского района Жамбылской области
2 400
Костанайская область
73 492
Административное здание в селе Убаган Алтынсаринского района
73 492
Северо-Казахстанская область
2 400
Стоительство административного здания Военной, транспортной прокуратуры и «УКПСиСУ» по ул. К. Сатпаева в г. Петропавловск Северо-Казахстанской области
2 400
Южно-Казахстанская область
46 590
Строительство администартивного здания Созакской районной прокуратуры в селе Шолаккорган Созакского района Южно-Казахстанской области
46 590
город Астана
2 421 525
366 487
Многоквартирный жилой комплекс с паркингом на пересечении улиц Орынбор и Сыганак в г. Астане
1 366 114
366 487
Административное здание по пр. Кабанбай батыра, южнее ул. Сыганак в г. Астане (севернее улицы Т-100)
1 055 411
010
Создание системы информационного обмена для правоохранительных и специальных государственных органов Республики Казахстан
381 772
409 697
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
381 772
409 697
Создание системы информационного обмена правоохранительных и специальных органов
381 772
409 697

005
Білім және ғылым объектілерін салу және реконструкциялау
9 622 418
767 000
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
196 051
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Ақан сері көшесі, 24  бойында Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университетінің 310 орындық жатақханасының құрылысы
196 051
Алматы облысы
1 604 764
Ғимаратты сатып алу және Алматы облысының Талдықорған қаласындағы кеңсе-қонақ үй кешенін жатақхана ретінде реконструкциялау
1 604 764
Қарағанды облысы
80 070
822 орынға арналған Қарағанды мемлекеттік техникалық университеті жатақханасының құрылысы
80 070
Павлодар облысы
1 783 951
Ломов көш., 64 мекенжайындағы «С.Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті» РМҚК аумағында 500 орынға арналған жатақхана салу
974 654
Павлодар қ., Торайғыров көшесіндегі  «Павлодар мемлекеттік педагогикалық институты» РМКК 500 орынға арналған жатақхана салу
809 297
Оңтүстік Қазақстан облысы
500 000
Шымкент қаласындағы, Ғ.Иляев №14 көшесінде орналасқан ОҚМПИ 500 орындық жатақхана салу
500 000
Алматы қаласы
2 894 540
500 000
Алматы қаласы Бостандық ауданы Бұхар жырау көшесі № 36 мекен жайында орналасқан мектеп-интернатының бұрыннан бар ғимаратына өтетін өткел галерияларымен төрт қабатты кешенді (жатақхана, бассейні бар спортзал, мәжіліс залы, асхана, кітапхана, оқу-үйірме бөлмелері) салу
1 394 126
А.В. Селезнев атындағы Алматы хореография училищесінің 170 орындық жатақханасын салу
451 420
200 000
Алматы қаласы Алмалы ауданы Әйтеке би, 99 көшесінің бойында орналасқан «Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университеті» РМҚК медициналық пункті бар, 450 орындық жатақхана салу
614 740
300 000
Алматы қаласы, Бостандық ауданындағы Байтұрсынов көшесі, 147Б бойындағы Қ.И. Сәтбаев атындағы КазҰТУ-дің 344 орындық жатақханасын салу
300 000
Алматы қаласы Бостандық ауданы Әл-Фараби даңғылы, 73 жер учаскесінде орналасқан «Нұр-Мүбәрәк» Ислам мәдениетінің Египет университетінің 610 орындық жатақханасын салу
77 891
Алматы қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 71/15 «А» мекенжайында орналасқан «Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ» РМК-ның №8 оқу корпусын реконструкциялау
56 363
Астана қаласы
2 563 042
267 000
Қазақстан Республикасының Ұлттық биотехнология орталығының құрылысы
1 125 231
Астана қаласындағы студенттік қалашықтың құрылысы бойынша жобалау-сметалық құжаттарды әзірлеу және салу
703 699
Астана қаласындағы Сауран және Ақмешіт көшелерінің арасындағы Керей-Жәнібек хандар көшесіндегі пәтер типтес жатақхананың құрылысы
267 000
М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің қазақстандық филиалына арналған Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің 500 орындық жатақханасының құрылысы

005
Строительство и реконструкция объектов образования и науки
9 622 418
767 000
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
196 051
Строительство общежития на 310 мест Кокшетауского государственного университета имени Ш. Уалиханова по улице Акана Серы, 24 в городе Кокшетау Акмолинской области
196 051
Алматинская область
1 604 764
Выкуп здания и реконструкция офисно-гостиничного комплекса под общежитие в г. Талдыкорган Алматинской области
1 604 764
Карагандинская область
80 070
Строительство общежития на 822 места Карагандинского государственного технического университета в городе Караганде
80 070
Павлодарская область
1 783 951
Строительство общежития на 500 мест на территории РГКП «Павлодарский государственный университет им. С.Торайгырова» по ул. Ломова, 64
974 654
Строительство общежития на 500 мест РГКП «Павлодарский государственный педагогический институт» по ул. Торайгырова в г. Павлодар
809 297
Южно-Казахстанская область
500 000
Строительство общежития на 500 мест ЮКГПИ по улице Г. Иляева № 14 в г. Шымкенте
500 000
город Алматы
2 894 540
500 000
Строительство четырехэтажного комплекса (общежитие, спортзал с бассейном, актовый зал, столовая, библиотека, учебно-кружковые помещения) с устройством переходных галерей к существующим зданиям школы-интерната по ул. Бухар жырау, № 36 в Бостандыкском районе г. Алматы
1 394 126
Строительство общежития на 170 мест Алматинского хореографического училища им. А.В. Селезнева в г. Алматы
451 420
200 000
Строительство общежития на 450 мест с медицинским пунктом РГКП «КазГосЖенПУ», расположенного по ул. Айтеке би, 99 в Алмалинском районе г. Алматы
614 740
300 000
Строительство общежития на 344 мест КазНТУ имени К.И. Сатпаева по ул. Байтурсынова, 147Б в Бостандыкском районе г. Алматы
300 000
Строительство общежития на 610 мест Египетского университета Исламской культуры «Нурмубарак» на закрепленном земельном участке по проспекту Аль-Фараби, 73 в Бостандыкском районе г. Алматы
77 891
Реконструкция учебного корпуса № 8 РГП «КазНУ имени Аль-Фараби» под общежитие, расположенного по адресу г. Алматы, пр. Аль-Фараби, 71/15 «а»
56 363
город Астана
2 563 042
267 000
Строительство Национального центра биотехнологии РК
1 125 231
Разработка ПСД и строительство студенческого городка в городе Астане
703 699
Строительство общежития квартирного типа по ул. Керей-Жанибек хандар, между ул. Сауран и Акмешит в г. Астане
267 000
Строительство общежития на 500 мест Евразийского национального университета имени Л.Н. Гумилева для Казахстанского филиала МГУ им. Ломоносова

239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
12 488 808
017
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
350 000
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Алматы қаласы
350 000
125 төсектік «Балбұлақ» республикалық балаларды оңалту орталығының жатын корпусын салу
187 125
Алматы қ. Алмалы ауданының, Абай көшесі, 91 үй, қондырмасы бар «Каньонды» реконструкциялау
162 875
019
Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін құру
4 837 874
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
4 837 874
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтаудың бірыңғай ақпараттық жүйесін құру
4 837 874
020
Денсаулық сақтау жүйесін реформалау
7 300 934
004
Сыртқы қарыздар есебінен
1 020 754
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
1 020 754
Денсаулық сақтау жүйесін реформалау
1 020 754
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
6 280 180
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
6 280 180
Денсаулық сақтау жүйесін реформалау
6 280 180
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
55 796
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
55 796
025
Әлеуметтік қамтамсыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
18 000
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Алматы қаласы
18 000
«Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Республикалық есту қабілетін түзету орталығы» Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратын салуға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
18 000
041
Әлеуметтік-еңбек саласының бірыңғай ақпараттық жүйесін және Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың автоматтандырылған ақпараттық жүйесін дамыту
37 796
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
37 796
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің 2011-2013 жылдарға арналған стратегиялық жоспарына сәйкес әлеуметтік еңбек саласының бірыңғай ақпараттық жүйесін және зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығының автоматтандырылған ақпараттық жүйесін дамыту
37 796
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
698 099
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
698 099
028
Астана, Алматы және Ақтөбе қалаларында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықтың энергия тиімділігі орталықтарын құру
698 099
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақтөбе облысы
451 689
Ақтөбе қаласында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығының энергия тиімділігі орталығын салу
451 689
Алматы қаласы
119 267
Алматы қаласында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығының энергия тиімділігі орталығын салу
119 267
Астана қаласы
127 143
Астана қаласында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығының энергия тиімділігі орталығын салу
127 143
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
12 488 808
017
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
350 000
в том числе инвестиционные проекты:
город Алматы
350 000
Строительство спального корпуса Республиканского детского реабилитационного центра «Балбулак» на 125 коек в г. Алматы
187 125
Реконструкция «Каньона» с надстройкой в Алмалинском районе, пр. Абая, 91 г. Алматы
162 875
019
Создание информационных систем здравоохранения
4 837 874
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
4 837 874
Создание Единой информационной системы здравоохранения Республики Казахстан
4 837 874
020
Реформирование системы здравоохранения
7 300 934
004
За счет внешних займов
1 020 754
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
1 020 754
Реформирование системы здравоохранения
1 020 754
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
6 280 180
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
6 280 180
Реформирование системы здравоохранения
6 280 180
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
55 796
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
55 796
025
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
18 000
в том числе инвестиционные проекты:
город Алматы
18 000
Разработка проектно-сметной документации на строительство здания Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский центр коррекции слуха Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан»
18 000
041
Развитие автоматизированной информационной системы Государственного центра по выплате пенсий и Единой информационной системы социально-трудовой сферы
37 796
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
37 796
Развитие автоматизированной информационной системы Государственного центра по выплате пенсий и Единой информационной системы социально-трудовой сферы в соответствии со Стратегическим планом Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в 2011-2013 годах
37 796
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
698 099
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
698 099
028
Создание Центров энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городах Астане, Алматы и Актобе
698 099
в том числе инвестиционные проекты:
Актюбинская область
451 689
Строительство центра энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городе Актобе
451 689
город Алматы
119 267
Строительство центра энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городе Алматы
119 267
город Астана
127 143
Строительство центра энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городе Астане
127 143
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

40 890 836
30 228 584
30 000 000
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
36 549 211
220
Ветеринария саласында объектілер салу
1 371 254
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
66 519
Ақмола облысы Шортанды ауданы Шортанды кентінде виварийі бар ветеринариялық зертханасының құрылысы
11 468
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласының ветеринариялық зертхана
27
Ақмола облысы Жарқайың ауданы Державинск қаласының виварийі бар ветеринариялық зертхана
25
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы Степняк қаласының виварийі бар ветеринариялық зертханасы
25
Ақмола облысы Атбасар ауданы Атбасар қаласының ветеринариялық зертханасы
22
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Ерейментау қаласының ветеринариялық зертханасы
1 898
Ақмола облысы Астрахан ауданы Астраханка селосында ветеринариялық зертхана
12 374
Ақмола облысы Щучинск ауданы Щучинск қаласында ветеринариялық зертхана
20
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы Егіндікөл кентіндегі ветеринариялық зертхана
15 081
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Балкашино селосының ветеринариялық зертханасы
16
Ақмола облысы Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының ветеринариялық зертханасы
25 563
Ақтөбе облысы
83
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының Мәртөк селосындағы (виварийі бар) бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
26
Ақтөбе облысы Қобда ауданының Қобда  селосындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
14
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының Қарабұтақ селосындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
13
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының Комсомол селосындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринарияық зертхана
20
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының Бадамша селосындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
10
Алматы облысы
15 922
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 890
Алматы облысы Қарасай ауданының Қаскелең қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
4 958
Алматы облысы Жамбыл ауданының Ұзынағаш ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 074
Атырау облысы
30 861
Жылыой ауданы Құлсары қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертханасы
19 877
Қызылқоға ауданы Миялы ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертханасы
2 360
Махамбет ауданы Махамбет ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертханасы

40 890 836
30 228 584
30 000 000
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
36 549 211
220
Строительство объектов в сфере ветеринарии
1 371 254
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
66 519
Ветеринарная лаборатория с виварием в поселке Шортанды Шортандинского района Акмолинской области
11 468
Ветеринарная лаборатория в городе Есиль Есильского района Акмолинской области
27
Ветеринарная лаборатория с виварием в городе Державинске Жаркаинского района Акмолинской области
25
Ветеринарная лаборатория с виварием в городе Степняке Енбекшильдерского района Акмолинской области
25
Ветеринарная лаборатория в городе Атбасаре Атбасарского района Акмолинской области
22
Ветеринарная лаборатория в городе Ерейментау Ерейментауского района Акмолинской области
1 898
Ветеринарная лаборатория в селе Астраханка Астраханского района Акмолинской области
12 374
Ветеринарная лаборатория в городе Щучинске Щучинского района Акмолинской области
20
Ветеринарная лаборатория в поселке Егиндыколь Егиндыкольского района Акмолинской области
15 081
Ветеринарная лаборатория в селе Балкашино Сандыктауского района Акмолинской области
16
Ветеринарная лаборатория в городе Акколь Аккольского района Акмолинской области
25 563
Актюбинская область
83
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием) в с. Мартук Мартукского района Актюбинской области
26
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Кобда Кобдинского района Актюбинской области
14
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Карабутак Айтекебийского района Актюбинской области
13
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Комсомольское Айтекебийского района Актюбинской области
20
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Бадамша Каргалинского района Актюбинской области
10
Алматинская область
15 922
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в г. Есик Енбекшиказахского района Алматинской области
5 890
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г.Каскелен Карасайского района Алматинской области
4 958
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Узынагаш Жамбылского района Алматинской области
5 074
Атырауская область
30 861
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Кульсары Жылыойского района Атырауской области
19 877
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Миялы Кызылкогинского района Атырауской области
2 360
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Махамбет Махамбетского района Атырауской области

8 624
Шығыс Қазақстан облысы
323 475
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Мақаншы ауылындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді ветеринариялық зертхана
111 603
Шығыс Қазақстан облысы Катон қарағай ауданының Қатонқарағай ауылындағы бір үлгідегі модульді ветеринариялық зертхана
103 574
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Самар ауылындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді ветеринариялық зертхана
108 298
Қарағанды облысы
285 553
Қарағанды облысы Бұқар Жырау ауданының Ботақара кентіндегі виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
15 139
Қарағанды облысы Осакаров ауданының Осакаровка кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
7 877
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының Ақтоғай кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
97 702
Қарағанды облысы Шет ауданының Ақсу-Аюлы кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
39 353
Қарағанды облысы Нұра ауданының Киевка ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
11 672
Қарағанды облысы Балқаш қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
13 280
Қарағанды облысы Жаңарқа ауданының Атасу кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
88 567
Қарағанды облысы, Ұлытау ауданының Ұлытау ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
7 406
Жезқазған қаласы, Балочная көшесі, 16, бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
4 557
Қостанай облысы
33
Қостанай облысы Денисов ауданының Денисовка кентінде орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
19
Қостанай облысы Жітіқара ауданының Жітіқара қаласындағы орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
14
Қызылорда облысы
126 115
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Шиелі кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (вивариі бар)
6 689
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
11 546
Қызылорда облысы Қазалы қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
38 959
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жалағаш кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
11 243
Қызылорда облысы Арал қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
50 166
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
7 512
Маңғыстау облысы
84 062
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Шетпе кентінде орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана

8 624
Восточно-Казахстанская область
323 475
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в селе Маканчи Урджарского района Восточно-Казахстанской области
111 603
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Катон-Карагай Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области
103 574
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в селе Самарское Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области
108 298
Карагандинская область
285 553
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в п. Ботакара, Бухар-Жырауского района, Карагандинской области
15 139
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Осакаровка, Осакаровского района, Карагандинской области
7 877
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Актогай, Актогайского района, Карагандинской области
97 702
Однотипная модульная ветеринарная лаборатория в п. Аксу-Аюлы, Шетского района, Карагандинской области
39 353
Однотипная модульная ветеринарная лаборатория в п. Киевка, Нуринского района, Карагандинской области
11 672
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Балхаш, Карагандинской области
13 280
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Атасу, Жанааркинского района, Карагандинской области
88 567
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Улытау, Улытауского района, Карагандинской области
7 406
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория по ул. Балочная, 16 г. Жезказган
4 557
Костанайская область
33
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория, расположенная в Костанайской области, п. Денисовка Денисовский район
19
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория, расположенная в Костанайской области, г. Житикара Житикаринского района
14
Кызылординская область
126 115
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием) в п. Шиели Шиелийского района Кызылординской области
6 689
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области
11 546
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Казалинск Кызылординской области
38 959
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Жалагаш Жалагашского района Кызылординской области
11 243
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Аральск Кызылординской области
50 166
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской области
7 512
Мангистауская область
84 062
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Шетпе Мангистауского района Мангистауской области

12 799
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Бейнеу кентінде орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
48 170
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Құрық кентінде орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
23 093
Павлодар облысы
196 819
Павлодар облысы, Успенка ауданы, Успенка ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
110 983
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс ауылында орналасқан бір үлгідегі аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
13 261
Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
15 514
Павлодар облысы, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
12 743
Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
12 992
Павлодар облысы, Железин ауданы, Железин ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
18 665
Павлодар облысы, Май ауданы, Көктөбе ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
12 661
Солтүстік Қазақстан облысы
128 170
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Мамлют қаласында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
20 944
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Пресновка ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
16 254
Солтүстік Қазақстан облысы Ғ. Мүсірепов атындағы ауданның Новоишимск ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
23 883
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Явленка ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
10 209
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Кішкенекөл ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
10 215
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Тимирязев ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
10 206
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
9 959
Солтүстік Қазақстан облысы М. Жұмабаев ауданының Булаев қаласында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
16 884
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Тайынша қаласында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
9 616
Оңтүстік Қазақстан облысы

12 799
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Бейнеу Бейнеуского района Мангистауской области
48 170
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Курык Каракиянского района Мангистауской области
23 093
Павлодарская область
196 819
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Успенка Успенского района Павлодарской области
110 983
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Иртышск Иртышского района Павлодарской области
13 261
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в с. Баянаул Баянаульского района Павлодарской области
15 514
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Актогай Актогайского района Павлодарской области
12 743
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Щербакты Щербактинского района Павлодарской области
12 992
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Железинка Железинского района Павлодарской области
18 665
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Коктобе Майского района Павлодарской области
12 661
Северо-Казахстанская область
128 170
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием) в г. Мамлютка Мамлютского района Северо-Казахстанской области
20 944
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Пресновка Жамбылского района Северо-Казахстанской области
16 254
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Новоишимское района им. Г.Мусрепова Северо-Казахстанской области
23 883
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Явленка Есильского района Северо-Казахстанской области
10 209
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Кишкенеколь Уалихановского района Северо-Казахстанской области
10 215
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Тимирязево Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
10 206
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области
9 959
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Булаево района М. Жумабаева Северо-Казахстанской области
16 884
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г.Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
9 616
Южно-Казахстанская область

113 642
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Темірлан ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
17 974
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданындағы Шолаққорған ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
30 515
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданындағы Шаян ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
29 737
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
15 306
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданындағы Шәуілдір ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
20 110
229
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
2 226 006
004
Сыртқы қарыздар есебінен
991 138
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
991 138
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
991 138
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
1 212 608
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
1 212 608
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
1 212 608
018
Грант есебінен
22 260
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
22 260
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
22 260
231
Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлiлiк мониторингi бойынша ақпараттық жүйе әзiрлеу және енгiзу
74 469
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
74 469
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
74 469
Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлiлiк мониторингi бойынша ақпараттық жүйе әзiрлеу және енгiзу
74 469
232
Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың инфрақұрылым объектiлерiн салу және реконструкциялау
124 795
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
124 795
Ақмола облысы Бурабай кентіндегі Кенесары көшесі, 39 мекен жайындағы Көкшетау аймақтық ағаш тұқымы станциясының ғимаратын реконструкциялау
121 206
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы Амангелді ауылдық округінде Қорғалжын Мемлекеттік табиғи қорығы мемлекеттік мекемесінің кардонын салу
3 589
235
Сумен жабдықтау жүйесiн, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
31 406 548
005
Ішкі көздер есебінен
31 406 548
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
3 674 757
Ақмола облысындағы Көкшетау топтық су құбырын реконструкциялау, құрылыстың 2-ші кезегі
1 377 589
Ақмола облысы Ижевский кентінің, Шөптікөл, Вишневка стансаларының сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау және Ижевский магистарльды су құбырын салу

113 642
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Темирлановка Ордабасинского района Южно-Казахстанской области (корректировка)
17 974
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Шолаккорган Сузакского района Южно-Казахстанской области (корректировка)
30 515
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Шаян Байдибекского района Южно-Казахстанской области (корректировка)
29 737
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Арыс Южно-Казахстанской области (корректировка)
15 306
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Шаульдер Отырарского района Южно-Казахстанской области (корректировка)
20 110
229
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
2 226 006
004
За счет внешних займов
991 138
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
991 138
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
991 138
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
1 212 608
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
1 212 608
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
1 212 608
018
За счет гранта
22 260
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
22 260
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
22 260
231
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
74 469
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
74 469
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
74 469
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
74 469
232
Строительство и реконструкция объектов инфраструктуры лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий
124 795
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
124 795
Реконструкция зданий Кокшетауской зональной лесосеменной станции по ул. Кенесары, 39 в поселке Бурабай Акмолинской области
121 206
Строительство кордона Государственного учреждения Коргалжинского Государственного природного заповедника в Амангельдинском сельском округе Коргалжинского района Акмолинской области
3 589
235
Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений
31 406 548
005
За счет внутренних источников
31 406 548
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
3 674 757
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода в Акмолинской области 2-очередь строительства
1 377 589
Реконструкция сетей водоснабжения поселка Ижевское, ст. Шоптыколь, ст. Вишневка Акмолинской области и строительство Ижевского магистрального водовода

439 826
Ақмола облысының Нұра-Есіл каналында суды есептеу және суды таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп Преображенск гидроторабын реконструкциялау және жаңғырту
672 812
Ақмола облысындағы Сілеті су қоймасының құрылыстарын суды есептеуді және таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп реконструкциялау және жаңғырту
1 180 250
Ақмола облысында суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізумен Астана су қоймасы құрылыстарын жетілдіру және реконструкциялау. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
4 280
Ақтөбе облысы
117 893
Ақтөбе облысы Қарғалы су қоймасының жұмыс су жібергішін реконструкциялау
117 893
Алматы облысы
1 613 174
Алматы облысы Қарасай ауданындағы Қаскелен топталған сутартқышының құрылысы. 1-ші қосылу кешені (құрылыстың 1-ші кезегі)
1 212 502
Алматы облысы Алакөл ауданындағы Тентек өзенінің оңжағалау магистралдық каналымен Тентек су торабын реконструкциялау
168 272
Алматы облысы Ақсу ауданының Ақсу өзеніңдегі Жоғарғы-Ақсу су торабын реконструкциялау
142 891
Алматы облысы Панфилов ауданының Қорғас өзеніндегі «Достық» біріккен гидроторабына магистральды арналарды қосу. Гидроэлектростанциясына соңынан магистральды арнаны қосу
89 509
Атырау облысы
35 592
Атырау облысы Қызылқоға ауданындағы Кезауыз-Қарабау суландыру арнасын қалпына келтіру
35 592
Шығыс Қазақстан облысы
2 205 454
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданының Жеменей ө. бөгетті су торабын реконструкциялау
305 168
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Егінсу өзеніндегі су қоймасының ғимараттарын реконструкциялау
500 000
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданындағы «Көктоғам» және «Жаңа-Тоғам» магистральдық каналымен Тебіске өзеніндегі су торабын реконструкциялау
500 286
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының Базар ө. су бөгетін реконструкциялау
300 000
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Келді-Мұрат өзеніндегі гидроторап бөгетін «Ақтоған» магистральдық тоғанымен реконструкциялау
300 000
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Құсақ өзеніндегі бөгеттік гидроторапты реконструкциялау
300 000
Жамбыл облысы
5 155 012
Жамбыл облысы Байзақ ауданында суармалы су беруді есептеу мен реттеудің автоматтандырылған жүйесін енгізіп Талас бөгеті мен «Базарбай» магистральды каналын реконструкциялау
786 755
Жамбыл облысының Шу ауданында Тасөткел су қоймасы бөгетінің сейсмикалық тұрақтылығын жоғарылату, 2-ші кезек. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
2 800
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көксай өзенінде шығыны 3,5 м3/с дейін су ақпа құбырының құрылысын салып Көксай өзеніндегі бас су шығару имаратын қайта құру. Құрылыстың 1-ші кезеңі

439 826
Реконструкция и модернизация Преображенского гидроузла с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения на канале «Нура-Ишим» в Акмолинской области
672 812
Реконструкция и модернизация сооружений Селетинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области
1 180 250
Реконструкция и модернизация сооружений Астанинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области. Разработка проектно-сметной документации
4 280
Актюбинская область
117 893
Реконструкции рабочего водовыпуска Каргалинского водохранилища Актюбинской области
117 893
Алматинская область
1 613 174
Строительство Каскеленского группового водопровода в Карасайском районе Алматинской области. 1-й пусковой комплекс (1 очередь строительства)
1 212 502
Реконструкция Тентекского гидроузла с Правобережным магистральным каналом на реке Тентек в Алакольском районе Алматинской области
168 272
Реконструкция Верхне-Аксуского гидроузла на р. Аксу Аксуского района Алматинской области
142 891
Объединенный гидроузел «Достык» на реке Хоргос с подключением магистральных каналов в Панфиловском районе Алматинской области. Гидроэлектростанция в конце магистрального канала подключения
89 509
Атырауская область
35 592
Восстановление обводнительного канала Кезауз-Карабау Кызылкогинского района Атырауской области
35 592
Восточно-Казахстанская область
2 205 454
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Жеменей Зайсанского района Восточно-Казахстанской области
305 168
Реконструкция сооружений водохранилища на р. Егинсу Урджарского района ВКО
500 000
Реконструкция гидроузла на реке Тебиске с магистральными каналами «Коктогам» и «Жана-Тогам» Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области
500 286
Реконструкция водозабора на р. Базар Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области
300 000
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Кельды-Мурат с магистральным каналом «Актоган» Урджарского района ВКО
300 000
Реконструкция плотинного гидроузла на р. Кусак Урджарского района ВКО
300 000
Жамбылская область
5 155 012
Реконструкция Таласской плотины и магистрального канала «Базарбай» с внедрением систем автоматизированного учета и регулирования подачи поливной воды в Байзакском районе Жамбылской области
786 755
Повышение сейсмоустойчивости плотины Тасоткельского водохранилища в Шуском районе Жамбылской области, 2-очередь. Разработка проектно-сметной документации
2 800
Реконструкция головного водозаборного сооружения на р. Коксай со строительством водоводов с расходом до 3,5 м3/сек р. Коксай в Жуалынском районе Жамбылской области. 1-этап строительства

323 979
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көксай өзенінде шығыны 3,5 м3/с дейін су ақпа құбырының құрылысын салып Көксай өзеніндегі бас су шығару имаратын қайта құру. Құрылыстың 2-ші кезеңі
2 152 457
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көксай өзенінде шығыны 3,5 м3/с дейін су ақпа құбырының құрылысын салып Көксай өзеніндегі бас су шығару имаратын қайта құру. Құрылыстың 3-ші кезеңі
1 889 021
Қарағанды облысы
611 681
Қарағанды облысының «Жайрем-Қаражал» топтық су құйылымының құрылысы (Тұзкөл су тартылымы)
54 909
Қарағанды облысының Жартас бөгенін қайта құрылымдау
87 994
Қарағанды облысы Жартас бөгенін (су тартқыш, бұру каналын) реконструкциялау
468 778
Қызылорда облысы
3 985 791
Қызылорда облысы Арал ауданындағы АСТСҚ-на қосылатын 8 ауылдың тұрғын үйлеріне су құбырын жеткізу желілерінің құрылысы (Райым, Есқұра, Қызылжар, Шөмішкөл, Ақшатау, Құмбазар, Бекбауыл, Үкілісай)
312
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы Талап топтық су құбырының құрылысы
1 200 000
Қызылорда облысындағы Арал-Сарыбұлақ бірлескен су құбырының бас тоған ұңғымаларын реконструкциялау
811 177
Қызылорда облысы Шиелі ауданында Жиделі топтық су құбырының және оған қосылу тармақтарының № 3 көтеру сорғы стансасынан (ПК282+70) Бірлестік елді мекеніне дейін құрылысы. № 5 КСС-нан Жөлек елді мекеніне дейінгі су құбыры және оған қосылу тармақтарының, бас су өткізгіш құрылыстары мен елді мекендердің қыстақ ішілік желілерінің құрылысы
1 123 050
Қызылорда облысының Қызылорда Сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық құрылыстарын реконструкциялау (1-кезек). Қызылорда қаласындағы ПК-0-ден ПК-272-ге дейін
353 713
Қызылорда облысындағы Қызылорда Сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық құрылыстарын ПК272+55-тен ПК853+00 (899+00)-ге дейін реконструкциялау 1-кезек
200 000
Қызылорда облысы Қазалы ауданындағы К-2, К-2-1, К-2-2 қашыртқыларын қайта құрылымдау (2-кезек). Қызылорда облысы Қазалы ауданының К-2 қашыртқысындағы (ПК0+60) сорғы станциясын электрмен қамту
97 539
Қызылорда облысындағы Қызылорда сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық құрылыстарын реконструкциялау (2-кезек)
200 000
Маңғыстау облысы
761 485
Ақтау-Ақшұқыр-С.Шапағатов магистральды су құбыры құрылысы
761 485
Павлодар облысы
602 323
Павлодар облысының Беловод топтық су құбырын реконструкциялау
602 323
Солтүстік Қазақстан облысы
3 246 394
Солтүстік Қазақстан облысының Булаев топтық су құбырын реконструкциялау (ІІІ кезек, 1 іске қосу кешені)
207 989
Солтүстік Қазақстан облысының Соколов топтық су құбырын реконструкциялау

323 979
Реконструкция головного водозаборного сооружения на р. Коксай со строительством водоводов с расходом до 3,5 м3/сек р. Коксай в Жуалынском районе Жамбылской области. 2-этап строительства
2 152 457
Реконструкция головного водозаборного сооружения на р. Коксай со строительством водоводов с расходом до 3,5 м3/сек р. Коксай в Жуалынском районе Жамбылской области. 3-этап строительства
1 889 021
Карагандинская область
611 681
Строительство группового водовода «Жайрем - Каражал» (Тузкольский водозабор) Карагандинской области
54 909
Реконструкция Жартасского водохранилища Карагандинской области
87 994
Реконструкция Жартасского водохранилища (ирригационного водозабора, отводящего канала) Карагандинской области
468 778
Кызылординская область
3 985 791
Строительство линии подводки водопровода для жилых домов 8 аулов подключаемых к АСГВ Аральского района Кызылординской области (Райым, Ескура, Кызылжар, Шомишколь, Акшатау, Кумбазар, Бекбауыл, Укилсай)
312
Строительство Талапского группового водопровода Жанакорганского района, Кызылординской области
1 200 000
Реконструкция водозаборных скважин Арало-Сарыбулакского группового водопровода Кызылординской области
811 177
Строительство Жиделинского группового водопровода и веток подключения к нему от ПНС № 3 (ПК282+70) до н.п. Бирлестик по Шиелиискому району в Кызылординской области. Строительство водовода от ПНС № 5 до н.п. Жулек с ветками подключения, головными водопроводными сооружениями и внутрипоселковыми сетями населенных пунктов
1 123 050
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (1 очередь). ПК-0 по ПК-272 г. Кызылорда
353 713
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области с ПК 272+55 по ПК853+00 (899+00) I очередь
200 000
Реконструкция коллекторов К-2, К-2-1, К-2-2 Казалинского района Кызылординской области (II-очередь). Электроснабжение насосной станции в коллекторе К-2 (ПКО+60)
97 539
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (II очередь)
200 000
Мангистауская область
761 485
Строительство магистрального водопровода Актау-Акшукур-С. Шапагатова Мангистауской области
761 485
Павлодарская область
602 323
Реконструкция Беловодского группового водопровода Павлодарской области
602 323
Северо-Казахстанская область
3 246 394
Реконструкция Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (III очередь, 1 пусковой комплекс)
207 989
Реконструкция Соколовского группового водопровода в Северо-Казахстанской области

1 364 874
Солтүстік Қазақстан облысының Преснов топтық су құбырын реконструкциялау (құрылыстың 1-кезегі)
1 077 908
Солтүстік Қазақстан облысының Преснов топтық су құбырын реконструкциялау (құрылыстың ІІ кезегі)
536 551
«Есіл топтық су құбырын реконструкциялау және Есіл топтық су құбырына қосылатын ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
25 700
«Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және Соколов топтық су құбырына қосылатын ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
33 372
Оңтүстік Қазақстан облысы
9 396 992
Өзгелер
3 279 700
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистральді каналын суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандырып реконструкциялау (3-кезек)
300 000
Түркістан магистральды каналын реконструкциялау. ОҚО Ордабасы ауданындағы қалпына келтірілетін тік дрен ұңғымаларының есебінен суармалы жерлерді көбейту және каналға қосымша су қосу. Бөген ауыл округі
558 940
ОҚО Ордабасы және Түркістан аудандарындағы Түркістан магистральды каналын реконструкциялау (3 кезек)
1 000 000
Оңтүстiк Қазақстан облысы, Мақтаарал ауданындағы шаруааралық К-28 каналын құрылыстарымен реконструкциялау (екінші кезек)
232 491
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы магистральды ұзындығы 5,87 шм К-13 каналын К-13а - 0,32 шм, К-13-3 - 5,426 шм және К-13-6 - 12,297 шм тармақтарымен су есептеу және су бөлуді автоматтандыруымен қоса реконструкциялау
75 184
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы негізгі каналдарындағы су өлшеу құрылыстарын, автоматтандырылған су есептегіш және су тартқыштарын реконструкциялау (2-кезек)
350 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы К-30 шаруашылық каналын гидротехникалық құрылыстарымен, автоматтандырылған су есептегіш және су таратқыштарымен реконструкциялау
1 247 742
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы К-26 шаруашылық каналын және ішкі шаруашылық суландыру каналдарын озық енгізілген автоматтандырылған су тартқыштары және су өлшеуіштерімен реконструкциялау (екінші кезек)
348 554
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының Жетісай коллекторын және «К-21-2» каналын желілерімен реконструкциялау
507
Ташкент облысы және Сарыағаш және Қазығұрт аудандарындағы Республикааралық Үлкен Келес магистральды каналын ПК 0+00-ден ПК 957+00 дейінгі аралықта Р-1, Р-3, Р-15 таратушыларымен реконструкциялау (бірінші кезек)
546 924
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданындағы «Ханым» республикааралық каналын реконструкциялау

1 364 874
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (1-я очередь строительства)
1 077 908
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (ІІ очередь)
536 551
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция Ишимского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключаемых к Ишимскому групповому водопроводу»
25 700
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключаемых к Соколовскому групповому водопроводу»
33 372
Южно-Казахстанская область
9 396 992
Прочие
3 279 700
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов Южно-Казахстанской области (3-очередь)
300 000
Реконструкция Туркестанского магистрального канала. Увеличение водообеспеченности на канале и орошаемых земель за счет восстановления скважин вертикального дренажа в Ордабасинском районе ЮКО. Бугуньский сельский округ
558 940
Реконструкция Туркестанского магистрального канала в Ордабасинском и Туркестанском районах Южно-Казахстанской области (III-очередь)
1 000 000
Реконструкция межхозяйственного канала К-28 с сооружениями в Мактааральском районе ЮКО (2-очередь)
232 491
Реконструкция магистрального канала К-13 протяженностью 5,87 км. с отводящими каналами: К-13а - 032 км., К-13-3 - 5,476 км., К-13-6 - 12,297 км. с автоматизацией водоучета и водораспределение в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области
75 184
Реконструкция водомерных сооружений, автоматизация водоучета и водораспределения на основных каналах Мактааральского района Южно-Казахстанской области (2-очередь)
350 000
Реконструкция межхозяйственного канала К-30 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области
1 247 742
Реконструкция межхозяйственного канала К-26 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области (2-очередь)
348 554
Реконструкция Жетысайского коллектора и канала «К-21-2» с сетями Мактааральского района Южно-Казахстанской области
507
Реконструкция БКМК с ПК0+0 по ПК957+00 с распределителями Р-1, Р-3 и Р-15 в Ташкентской области и Сарыагашском и Казыгуртском районах Южно-Казахстанской области (1-я очередь)
546 924
Реконструкция Межреспубликанского канала «Ханым» в Сарыагашском районе Южно-Казахстанской области

30 025
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы К-34 каналының ПК0+25-пен ПК10+00 аралығын реконструкциялау
77 245
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы Біресек каналын Р-2, Р-2-1, Р-3 және Р-4 таратқыш каналдарын реконструкциялау (3-кезек)
233 344
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сырдария өзеніне құятын Арыс өзеніндегі Қараспан, Шәуілдір және Бөген су қоймасының су алғыш тораптарына автоматтандырылған су есептеу жүйелерін енгізіп реконструкциялау (1-кезек)
86 467
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы К-24-1-1 шаруашылық каналын реконструкциялау
104 156
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс топтасқан су өткізгішіне қосумен Арыс қаласына жақын елді мекендерді сумен қамтамасыз ету жүйесін реконструкциялау және жаңарту
300 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Шәуілдір топтасқан су өткізгішіне Отырар ауданының жақын елді мекендерінің сумен қамтамасыз ету жүйелерін жаңарту және реконструкциялау (2-кезек)
300 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының Абай ауылын сумен қамтамасыз ету (Сарыағаш топтасқан су өткізгіштеріне қосылуымен жақын арадағы сегіз ауылдың су өткізгіш тораптары). ІІІ кезең.
300 000
Оңтүстік Қазақстан облысы, Сарыағаш ауданы Құркелес және Жартытөбе ауыл округтеріндегі елді мекендерді ауыз сумен қамту үшін Сарыағаш топтық су жүйесінің 3-сатылы насос стансасынан магистральды су құбырының құрылысы
25 713
236
Өскемен қаласында жерасты суларын қорғау және өнеркәсiп ағындыларын тазарту объектiлерiн дамыту
1 346 139
004
Сыртқы қарыздар есебінен
724 972
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Шығыс Қазақстан облысы
724 972
Өскемен қаласының қоршаған ортасын қалпына келтіру
724 972
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
621 167
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Шығыс Қазақстан облысы
621 167
Өскемен қаласының қоршаған ортасын қалпына келтіру
621 167
237
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі
30 228 584
30 000 000
034
Сумен жабдықтау жүйесiн, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
30 000 000
30 000 000
005
Ішкі көздер есебінен
30 000 000
30 000 000
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
3 169 424
1 592 217
Ақмола облысы Ижевский кентінің, Шөптікөл, Вишневка стансаларының сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау және Ижевский магистарльды су құбырын салу
1 169 424
Ақмола облысының Нұра-Есіл каналында суды есептеу және суды таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп Преображенск гидроторабын реконструкциялау және жаңғырту
1 000 000
774 436
Ақмола облысындағы Сілеті су қоймасының құрылыстарын суды есептеуді және таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп реконструкциялау және жаңғырту

30 025
Реконструкция канала К-34 с ПК 0+25 по ПК 10+00 в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области
77 245
Реконструкция канала «Биресек» с распределительными каналами Р-2, Р-2-1, Р-3 и Р-4 в Созакском районе Южно-Казахстанской области (3-очередь)
233 344
Реконструкция водозаборных сооружений гидроузлов Караспанский, Шаульдерский, Бугуньское водохранилище в Южно-Казахстанской области с внедрением системы автоматизации водоучета по р. Арысь до сброса р. Сырдарья (1-очередь)
86 467
Реконструкция межхозяйственного канала К-24-1-1 в Мактааральском районе ЮКО
104 156
Реконструкция и модернизация систем водоснабжения ближайших населенных пунктов и г. Арысь, подключаемых групповому водопроводу Южно-Казахстанской области
300 000
Реконструкция и модернизация систем водоснабжения ближайших населенных пунктов Отырарского района подключаемых к Шаульдерскому групповому водопроводу Южно-Казахстанской области (2 этап)
300 000
Водоснабжения с. Абай Сарыагашского района ЮКО (водопроводные сети восьми близлежащих аулов с подключением к Сарыагашскому групповому водопроводу ІІІ этап)
300 000
Строительство магистрального водовода Сарыагашского группового водопровода от насосной станции 3-го подъема Сарыагашского группового водопровода с подключением населенных пунктов сельских округов Куркелес и Жартытобе Сарыагашского района Южно-Казахстанской области.
25 713
236
Развитие объектов охраны подземных вод и очистки промышленных стоков в городе Усть-Каменогорске
1 346 139
004
За счет внешних займов
724 972
в том числе инвестиционные проекты:
Восточно-Казахстанская область
724 972
Восстановление окружающей среды города Усть-Каменогорска
724 972
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
621 167
в том числе инвестиционные проекты:
Восточно-Казахстанская область
621 167
Восстановление окружающей среды города Усть-Каменогорска
621 167
237
Министерство окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
30 228 584
30 000 000
034
Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений
30 000 000
30 000 000
005
За счет внутренних источников
30 000 000
30 000 000
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
3 169 424
1 592 217
Реконструкция сетей водоснабжения поселка Ижевское, ст. Шоптыколь, ст. Вишневка Акмолинской области и строительство Ижевского магистрального водовода
1 169 424
Реконструкция и модернизация Преображенского гидроузла с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения на канале «Нура-Ишим» в Акмолинской области
1 000 000
774 436
Реконструкция и модернизация сооружений Селетинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области

1 000 000
817 781
Алматы облысы
995 486
50 000
Алматы облысы Қарасай ауданындағы Қаскелен топталған сутартқышының құрылысы. 1-ші қосылу кешені (құрылыстың 1-ші кезегі)
745 486
Алматы облысы Сүмбе өзеніндегі гидротехникалық құрылысты реконструкциялау
200 000
Алматы облысындағы Үлкен Алматы каналында су бөлуді және су есептегіш жүйесін енгізіп реконструкциялау
50 000
50 000
Шығыс Қазақстан облысы
3 272 520
3 475 501
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Қаракөл өзеніндегі гидроторапты «Оң жағалау» және «Сол жағалау» магистральды каналдарымен қоса реконструкциялау
250 000
600 000
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданында «Кішібөкен» магистральдық каналымен Кіші Бөкен ө. су торабын реконструкциялау
250 000
203 819
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданында «Ақтоған» магистральдық каналымен Үлкен Бөкен ө. су торабын реконструкциялау
250 000
357 827
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданында «Ворошилов» магистральдық каналымен Көкпекті ө. су торабын реконструкциялау
250 000
595 275
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Егінсу өзеніндегі су қоймасының ғимараттарын реконструкциялау
723 573
500 000
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының Базар ө. су бөгетін реконструкциялау
548 947
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Келді-Мұрат өзеніндегі гидроторап бөгетін «Ақтоған» магистральдық тоғанымен реконструкциялау
500 000
573 422
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Құсақ өзеніндегі бөгеттік гидроторапты реконструкциялау
500 000
645 158
Жамбыл облысы
500 000
1 051 498
Жамбыл облысы Байзақ ауданында суармалы су беруді есептеу мен реттеудің автоматтандырылған жүйесін енгізіп Талас бөгеті мен «Базарбай» магистральды каналын реконструкциялау
500 000
1 051 498
Батыс Қазақстан облысы
50 000
50 000
БҚО Шаған су қоймасына апатты тасқын су бұруды салу
50 000
50 000
Қарағанды облысы
764 000
786 000
Қаныш Сәтпаев атындағы каналдың №№5 (3), 4 (2), 16 (3), 17 (3) сорғы стансаларының негізгі технологиялық жабдықтарын реконструкциялау
250 000
500 000
Қаныш Сәтбаев атындағы каналдың сорғы станцияларын автоматтандыру және қайта құрылымдау. 1-кезек. Қаныш Сәтбаев атындағы каналдың байланыс жүйесін жетілдіру
514 000
286 000
Қызылорда облысы
5 114 650
5 800 890
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы Талап топтық су құбырының құрылысы
2 145 441
1 982 824
Кызылорда облысы Жаңақорған ауданы Сырдария топтық су құбырының құрылысы
602 323
1 023 991
Қызылорда облысы Шиелі ауданында Жиделі топтық су құбырының және оған қосылу тармақтарының № 3 көтеру сорғы стансасынан (ПК282+70) Бірлестік елді мекеніне дейін құрылысы. № 5 КСС-нан Жөлек елді мекеніне дейінгі су құбыры және оған қосылу тармақтарының, бас су өткізгіш құрылыстары мен елді мекендердің қыстақ ішілік желілерінің құрылысы

1 000 000
817 781
Алматинская область
995 486
50 000
Строительство Каскеленского группового водопровода в Карасайском районе Алматинской области. 1-й пусковой комплекс (1 очередь строительства)
745 486
Реконструкция гидротехнических сооружений на реке Сумбе Алматинской области
200 000
Реконструкция Большого Алматинского канала с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Алматинской области.
50 000
50 000
Восточно-Казахстанская область
3 272 520
3 475 501
Реконструкция гидроузла на р. Каракол с магистральными каналами «Правобережный» и «Левобережный» Урджарского района ВКО
250 000
600 000
Реконструкция гидроузла на р. Малая Буконь с магистральным каналом «Малобуконьский» в Кокпектинском районе Восточно-Казахстанской области
250 000
203 819
Реконструкция гидроузла на р. Большая Буконь с магистральным каналом «Актоган» в Кокпектинском районе Восточно-Казахстанской области
250 000
357 827
Реконструкция гидроузла на р. Кокпектинка с магистральным каналом «Ворошиловский» в Кокпектинском районе Восточно-Казахстанской области
250 000
595 275
Реконструкция сооружений водохранилища на р. Егинсу Урджарского района ВКО
723 573
500 000
Реконструкция водозабора на р. Базар Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области
548 947
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Кельды-Мурат с магистральным каналом «Актоган» Урджарского района ВКО
500 000
573 422
Реконструкция плотинного гидроузла на р. Кусак Урджарского района ВКО
500 000
645 158
Жамбылская область
500 000
1 051 498
Реконструкция Таласской плотины и магистрального канала «Базарбай» с внедрением систем автоматизированного учета и регулирования подачи поливной воды в Байзакском районе Жамбылской области
500 000
1 051 498
Западно-Казахстанская область
50 000
50 000
Строительство аварийного паводкового водосброса на Чаганском водохранилище ЗКО
50 000
50 000
Карагандинская область
764 000
786 000
Реконструкция основного технологического оборудования насосных станций №№ 5 (3), 4(2), 16(3), 17(3) канала имени Каныша Сатпаева
250 000
500 000
Реконструкция и автоматизация насосных станций канала имени Каныша Сатпаева. 1 очередь. Модернизация системы связи канала имени Каныша Сатпаева
514 000
286 000
Кызылординская область
5 114 650
5 800 890
Строительство Талапского группового водопровода Жанакорганского района, Кызылординской области
2 145 441
1 982 824
Строительство Сырдарьинского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области
602 323
1 023 991
Строительство Жиделинского группового водопровода и веток подключения к нему от ПНС № 3 (ПК282+70) до н.п. Бирлестик по Шиелиискому району в Кызылординской области. Строительство водовода от ПНС № 5 до н.п. Жулек с ветками подключения, головными водопроводными сооружениями и внутрипоселковыми сетями населенных пунктов

1 500 324
Жиделі топтық су құбырының бас тоғанын реконструкциялау
250 000
Қызылорда облысы Арал ауданы Аққұлақ е.м. № 5СС-нан № 9СС-на дейін 3-ші кезекті АСТСҚ реконструкциялау
596 567
Қызылорда облысы Қазалы ауданы 2-кезектегі АСТСҚ-на қосу тармақтарын реконструкциялау
300 000
Қызылорда облысындағы Қызылорда Сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық құрылыстарын ПК272+55-тен ПК853+00 (899+00)-ге дейін реконструкциялау 1-кезек
133 644
549 999
Қызылорда облысындағы Қызылорда сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық құрылыстарын реконструкциялау (2-кезек)
232 918
500 000
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Түгіскен суландыру алабының каналдары мен гидротехникалық құрылыстарын реконструкциялау 2-кезек. Келінтөбе магистральды каналының су алу мүмкіндігін арттыру үшін Сырдария өзеніндегі мата материалдарынан су тіреуіш құрылыстарын салу
200 000
797 509
Қызылорда облысы Шиелі ауданында Жаңақорған-Шиелі суару алқабының каналдары мен гидротехникалық құрылыстарын реконструкциялау, І-кезек. Жаңа Шиелі магистральдық каналында сумен қамтамасыз етуді жақсарту үшін Сырдария өзенінде мата материалдарынан су тежегіш құрылыстар
50 000
50 000
Павлодар облысы
1 383 995
1 370 048
Павлодар облысының Беловод топтық су құбырын реконструкциялау
1 159 718
Павлодар облысының Май ауданындағы Май топтық су құбырын қайта реконструкциялау құрылыстың 1-ші кезегі
224 277
1 370 048
Солтүстік  Қазақстан облысы
7 133 059
9 719 321
Солтүстік Қазақстан облысының Преснов топтық су құбырын реконструкциялау (құрылыстың 1-кезегі)
4 302 006
2 500 000
Солтүстік Қазақстан облысының Преснов топтық су құбырын реконструкциялау (құрылыстың ІІ кезегі)
2 289 998
2 058 955
СҚО Булаев топтық су құбырын реконструкциялау 4-кезең
200 000
1 160 366
Есіл топтық су құбырын реконструкциялау
341 055
4 000 000
Оңтүстік Қазақстан облысы
7 616 866
6 104 525
Өзгелер
2 812 914
1 000 339
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистральді каналын суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандырып реконструкциялау (3-кезек)
500 000
41 648
Түркістан магистральды каналын реконструкциялау. ОҚО Ордабасы ауданындағы қалпына келтірілетін тік дрен ұңғымаларының есебінен суармалы жерлерді көбейту және каналға қосымша су қосу. Бөген ауыл округі
519 310
500 000
Оңтүстiк Қазақстан облысы, Мақтаарал ауданындағы шаруааралық К-28 каналын құрылыстарымен реконструкциялау (екінші кезек)
400 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы негізгі каналдарындағы су өлшеу құрылыстарын, автоматтандырылған су есептегіш және су тартқыштарын реконструкциялау (2-кезек)

1 500 324
Реконструкция водозаборных скважин Жиделинского группового водопровода
250 000
Реконструкция АСГВ 3-ей очереди от НС№5 до НС № 9 н.п.Аккулак Аральского района Кызылординской области
596 567
Реконструкция веток подключения АСГВ 2-ой очереди Казалинского района Кызылординской области
300 000
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области с ПК 272+55 по ПК853+00 (899+00) I очередь
133 644
549 999
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (II очередь)
232 918
500 000
Реконструкция каналов и гидротехнических сооружений Тогузкенского массива орошения в Жанакорганском районе Кызылординской области II очередь. Водоподпорное сооружение из тканевых материалов на реке Сырдарья для улучшения водообеспеченности Келинтюбинского магистрального канала
200 000
797 509
Реконструкция каналов и гидротехнических сооружений Жанакоргано-Шиелийского массива орошения в Шиелийском районе Кызылординской области I очередь. Водоподпорное сооружение из тканевых материалов на реке Сырдарья для улучшения водообеспеченности Новошиелийского магистрального канала
50 000
50 000
Павлодарская область
1 383 995
1 370 048
Реконструкция Беловодского группового водопровода Павлодарской области
1 159 718
Реконструкция Майского группового водопровода Майского района Павлодарской области. 1 очередь строительства
224 277
1 370 048
Северо-Казахстанская область
7 133 059
9 719 321
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (1-я очередь строительства)
4 302 006
2 500 000
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (ІІ очередь)
2 289 998
2 058 955
Реконструкция Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (4 очередь)
200 000
1 160 366
Реконструкция Ишимского группового водопровода
341 055
4 000 000
Южно-Казахстанская область
7 616 866
6 104 525
Прочие
2 812 914
1 000 339
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов Южно-Казахстанской области (3-очередь)
500 000
41 648
Реконструкция Туркестанского магистрального канала. Увеличение водообеспеченности на канале и орошаемых земель за счет восстановления скважин вертикального дренажа в Ордабасинском районе ЮКО. Бугуньский сельский округ
519 310
500 000
Реконструкция межхозяйственного канала К-28 с сооружениями в Мактааральском районе ЮКО (2-очередь)
400 000
Реконструкция водомерных сооружений, автоматизация водоучета и водораспределения на основных каналах Мактааральского района Южно-Казахстанской области (2-очередь)

450 000
74 775
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы К-30 шаруашылық каналын гидротехникалық құрылыстарымен, автоматтандырылған су есептегіш және су таратқыштарымен реконструкциялау
1 840 621
2 223 963
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы К-26 шаруашылық каналын және ішкі шаруашылық суландыру каналдарын озық енгізілген автоматтандырылған су тартқыштары және су өлшеуіштерімен реконструкциялау (екінші кезек)
300 000
250 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистральді каналын суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандырып реконструкциялау (4-кезек)
150 000
500 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы Қызылқұм магистральды каналындағы 274 ПК-гі Батыс апатты тастамасын реконструкциялау (2-кезек)
130 000
377 389
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы Ділдәбеков ауыл округіндегі КС-4 коллекторын, кесінді дрендерін және К-30-II каналын реконструкциялау
160 000
200 848
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданындағы Түркістан магистральды каналының 488+15 тоспалы нысанын орнату және ПК 206+15 Шаян апатты су қашыртқысын реконструкциялау
163 814
500 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы «Достық» каналының ПК-1053+80 апаттық қашыртқы құрылысын реконструкциялау
190 207
135 563
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы К-26 шаруашылық аралық каналын гидротехникалық құрылыстарымен автоматтандырылған су өлшеуіштерін және су тартқыштарын енгізіп реконструкциялау (үшінші кезек)
300 000
043
Щучье-Бурабай курорттық аймағының гидрометеомониторинг жүйесін дамыту
228 584
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
228 584
Щучье-Бурабай курорттық аймағының гидрометеомониторинг жүйесін дамыту
228 584
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
4 341 625
017
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
4 033 630
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
2 033 630
«Щучинск-Бурабай курортты аймағының су айдынын (Щучье, Бурабай, Қарасу көлдерін) тазарту және санациялау» жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
67 260
Щучинск-Бурабай курортты аймағының су айдынын (Щучье, Бурабай, Қарасу көлдерін) тазарту және санациялау
1 966 370
Алматы қаласы
1 539 832
«Сорбұлақ» ағынды судың жинақтаушы көлін қосымша құрылыстарды қоса реконструкциялау» жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
151 083
«Сорбұлақ» ағынды судың жинақтаушы көлін қосымша құрылыстарды қоса реконструкциялау
1 388 749
Өзгелер
460 168
020
Гидрометеорологиялық қызметті жаңғырту
1 781
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
1 781
Үлкен Шабақты көлінің аумағында орналасқан лабораториялық-өндірістік ғимаратын салуға арналған ЖСҚ әзірлеу
1 781

450 000
74 775
Реконструкция межхозяйственного канала К-30 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области
1 840 621
2 223 963
Реконструкция межхозяйственного канала К-26 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области (2-очередь)
300 000
250 000
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов ЮКО (4-очередь)
150 000
500 000
Реконструкция Западного аварийного сброса на ПК 274 Кызылкумского МК в г. Арысь ЮКО (II-очередь)
130 000
377 389
Реконструкция коллектора КС-4, отсечных дрен и участка канала К-30-II в с/о Дильдабекова Мактааральского района ЮКО
160 000
200 848
Реконструкция катастрофического сброса Шаян на ПК 206+15 и устройство перегораживающего сооружения (488+15) на Туркестанском магистральном канале в Ордабасинском районе ЮКО
163 814
500 000
Реконструкция катастрофического сбросного сооружения на канале «Достык» ПК-1053+80 в Мактааральском районе ЮКО
190 207
135 563
Реконструкция межхозяйственного канала К-26 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе ЮКО (третья очередь)
300 000
043
Развитие системы гидрометеомониторинга Щучинско-Боровской курортной зоны
228 584
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
228 584
Развитие системы гидрометеомониторинга Щучинско-Боровской курортной зоны
228 584
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
4 341 625
017
Строительство и реконструкция объектов охраны окружающей среды
4 033 630
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
2 033 630
Разработка проектно-сметной документации по проекту «Очистка и санация водоемов (озера Щучье, Боровое, Карасу) Щучинско-Боровской курортной зоны»
67 260
Очистка и санация водоемов (озера Щучье, Боровое, Карасу) Щучинско-Боровской курортной зоны
1 966 370
город Алматы
1 539 832
Разработка проектно-сметной документации по проекту «Реконструкция озера–накопителя сточных вод «Сорбулак», включая вспомогательные сооружения»
151 083
Реконструкция озера–накопителя сточных вод «Сорбулак», включая вспомогательные сооружения
1 388 749
Прочие
460 168
020
Модернизация гидрометеорологической службы
1 781
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
1 781
Разработка ПСД по строительству лабораторно-производственного здания в прибрежной зоне оз. Большое Чебачье
1 781

024
Щучье-Бурабай курорттық аймағының гидрометеомониторинг жүйесін дамыту
306 214
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
306 214
Щучье-Бурабай курорттық аймағының гидрометеомониторинг жүйесін дамыту
306 214
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
300 222
573 863
231
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі
573 863
064
Атырау облысында «Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын салу және аумағын қоршау
573 863
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Атырау облысы
573 863
Атырау облысында «Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын салу және аумағын қоршау
573 863
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
300 222
028
Атырау облысында «Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын салу және аумағын қоршау
300 222
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Атырау облысы
300 222
Атырау облысында «Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын салу және аумағын қоршау
300 222
12
Көлiк және коммуникация
213 023 712
237 524 662
242 855 653
215
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
235 842 275
241 859 321
002
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
235 692 943
241 859 321
004
Сыртқы қарыздар есебінен
119 208 250
90 120 000
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
119 208 250
90 120 000
«Батыс Еуропа - Батыс Қытай» халықаралық транзит дәлізін реконструкциялау
97 112 500
«Бейнеу - Ақтау - Түркіменстан шекарасы» автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
22 095 750
5 120 000
Орталық-Оңтүстік «Астана - Қарағанды - Балқаш - Құрты - Қапшағай - Алматы» дәлізін реконструкциялау
85 000 000
005
Iшкі көздер есебінен
95 447 943
136 739 321
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
95 447 943
136 739 321
«Батыс Еуропа - Батыс Қытай» халықаралық транзиттік дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
8 000 000
5 966 505
«Ақтау - Атырау» автожолының «Бейнеу - Ақтау» учаскесі бойынша реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
6 000 000
«Орал, Ақтөбе, Қызылорда қалалары арқылы Ресей Федерациясының шекарасы (Самараға қарай) - Шымкент» автомобиль жолының «Ресей Федерациясы - Орал - Ақтөбе» учаскесі мен Ақтөбе қаласының айналма жолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 000 000
«Павлодар, Семей қалалары арқылы Ресей Федерациясының шекарасы (Омбыға қарай) - Майқапшағай (Қытай Халық Республикасына шығу)» автомобиль жолдары бойынша реконструкциялау және  жобалау-іздестіру жұмыстары

024
Развитие системы гидрометеомониторинга Щучинско-Боровской курортной зоны
306 214
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
306 214
Развитие системы гидрометеомониторинга Щучинско-Боровской курортной зоны
306 214
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
300 222
573 863
231
Министерство нефти и газа Республики Казахстан
573 863
064
Строительство инфраструктуры и ограждений территорий специальной экономической зоны «Национальный индустриальный нефтехимический технопарк» в Атырауской области
573 863
в том числе инвестиционные проекты:
Атырауская область
573 863
Строительство инфраструктуры и ограждений территории специальной экономической зоны «Национальный индустриальный нефтехимический технопарк» в Атырауской области
573 863
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
300 222
028
Строительство инфраструктуры и ограждений территорий специальной экономической зоны «Национальный индустриальный нефтехимический технопарк» в Атырауской области
300 222
в том числе инвестиционные проекты:
Атырауская область
300 222
Строительство инфраструктуры и ограждений территории специальной экономической зоны «Национальный индустриальный нефтехимический технопарк» в Атырауской области
300 222
12
Транспорт и коммуникации
213 023 712
237 524 662
242 855 653
215
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
235 842 275
241 859 321
002
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
235 692 943
241 859 321
004
За счет внешних займов
119 208 250
90 120 000
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
119 208 250
90 120 000
Реконструкция международного транзитного коридора «Западная Европа - Западный Китай»
97 112 500
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги «Бейнеу - Актау - граница Туркменистана»
22 095 750
5 120 000
Реконструкция коридора Центр-Юг «Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы»
85 000 000
005
За счет внутренних источников
95 447 943
136 739 321
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
95 447 943
136 739 321
Реконструкция международного транзитного коридора «Западная Европа - Западный Китай»
8 000 000
5 966 505
Реконструкция и проектно изыскательские работы автодороги «Актау - Атырау» на участке «Бейнеу - Актау»
6 000 000
Реконструкция автодороги «Граница Российской Федерации (на Самару)-Шымкент, через г.г. Уральск, Актобе, Кызылорду» на участке «граница Российской Федерации-Уральск-Актобе» и строительство обхода города Актобе
2 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги «граница Российской Федерации (на Омск) – Майкапшагай (выход на Китайскую Народную Республику), через города Павлодар, Семипалатинск»

5 479 311
10 000 000
Қостанай қаласын айналма жолын қоса «Астана - Қостанай - Челябинск» автожолы бойынша реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 000 000
1 000 000
«Көкшетау қаласы арқылы Астана - Петропавл» автожолының «Щучье - Көкшетау - Петропавл - Ресей Федерациясы шекарасы» учаскесі бойынша реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
3 000 000
3 948 916
«Таскескен - Бахты (ҚХР шекарасы)» автожолы бойынша реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
954 880
Сарқанд қаласының айналма жолын қоса «Алматы-Өскемен» автожолы бойынша реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
5 173 752
2 000 000
«Өскемен - Зырян - Қатон-Қарағай - Рахман бұлақтары» автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
3 500 000
3 413 900
Орталық-Шығыс «Астана - Павлодар - Қалбатау - Өскемен» дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
29 340 000
51 010 000
Орталық-Оңтүстік «Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы» дәлізін реконструкциялау
25 000 000
49 400 000
«Жетібай-Жаңаөзен-Фетисово-Түркменстан шекарасы (Түркменбасшыға)» автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
5 000 000
10 000 000
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
21 036 750
15 000 000
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
21 036 750
15 000 000
«Батыс Еуропа - Батыс Қытай» халықаралық транзиттік дәлізін реконструкциялау
17 137 500
«Бейнеу - Ақтау - Түркіменстан шекарасы» автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
3 899 250
Орталық-Оңтүстік «Астана - Қарағанды - Балқаш - Құрты - Қапшағай - Алматы» дәлізін реконструкциялау
15 000 000
020
Су көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
149 332
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Шығыс Қазақстан облысы
149 332
Шүлбі шлюзінің кеме жүретін құтқару гидротехникалық құрылысын салу
149 332
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
213 023 712
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
202 998 108
004
Сыртқы қарыздар есебінен
109 218 259
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
109 218 259
«Батыс Еуропа - Батыс Қытай» халықаралық транзит дәлізін реконструкциялау
94 079 309
«Бейнеу - Ақтау - Түркіменстан шекарасы» автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
15 138 950
005
Iшкі көздер есебінен
68 825 490
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
68 825 490
«Батыс Еуропа - Батыс Қытай» халықаралық транзиттік дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
531 114
«Ақтау - Атырау» автожолының «Бейнеу - Ақтау» учаскесі бойынша реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары

5 479 311
10 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги «Астана-Костанай-Челябинск» влючая обход города Костанай
2 000 000
1 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги «Астана-Петропавловск, через город Кокшетау» на участке «Щучинск – Кокшетау – Петропавловск - граница Российской Федерации»
3 000 000
3 948 916
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги «Таскескен-Бахты (граница КНР)»
954 880
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги «Алматы - Усть - Каменогорск», с обходом г. Сарканд
5 173 752
2 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги «Усть-Каменогорск-Зыряновск-Катон-Карагай-Рахмановские ключи»
3 500 000
3 413 900
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Восток «Астана - Павлодар - Калбатау - Усть-Каменогорск»
29 340 000
51 010 000
Реконструкция коридора Центр-Юг «Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы»
25 000 000
49 400 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги «Жетыбай-Жанаозен-Фетисово-гр. Туркменистана (на Туркменбаши)»
5 000 000
10 000 000
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
21 036 750
15 000 000
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
21 036 750
15 000 000
Реконструкция международного транзитного коридора «Западная Европа - Западный Китай»
17 137 500
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги «Бейнеу - Актау - граница Туркменистана»
3 899 250
Реконструкция коридора Центр-Юг «Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы»
15 000 000
020
Строительство и реконструкция инфраструктуры водного транспорта
149 332
в том числе инвестиционные проекты:
Восточно-Казахстанская область
149 332
Строительство защитного судоходного гидротехнического сооружения на Шульбинском шлюзе
149 332
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
213 023 712
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
202 998 108
004
За счет внешних займов
109 218 259
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
109 218 259
Реконструкция международного транзитного коридора «Западная Европа - Западный Китай»
94 079 309
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги «Бейнеу - Актау - граница Туркменистана»
15 138 950
005
За счет внутренних источников
68 825 490
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
68 825 490
Реконструкция международного транзитного коридора «Западная Европа - Западный Китай»
531 114
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги «Актау - Атырау» на участке «Бейнеу - Актау»

025
Мемлекеттік органдардың ақпараттық инфрақұрылымын құру
926 762
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
926 762
Қазақстан, Ресей және Беларусь арасындағы Кеден одағы шеңберінде ақпаратпен алмасу үшін мемлекетаралық шлюз құру және оны дамыту (Кеден одағының сыртқы және өзара сауданың ықпалдастырылған ақпараттық жүйесінің Ұлттық сегменті)
385 614
Қазақстан Республикасының Халыққа қызмет көрсету орталықтарын интеграцияланған ақпараттық жүйесін дамыту
541 148
027
«Е-лицензиялау» мемлекеттік деректер базасын дамыту
1 055 664
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
1 055 664
«Е-лицензиялау» мемлекеттік деректер базасын дамыту
1 055 664
028
«Электрондық үкіметті» дамыту
907 323
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
907 323
«Электрондық үкіметті» дамыту
907 323
030
Қазақстан Республикасы мобильдік Үкіметі ақпараттық жүйесін құру
993 746
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
993 746
Қазақстан Республикасы мобильдік Үкіметі ақпараттық жүйесін құру
993 746
037
Қазақстан Республикасының Радиожиілік спектрі мониторингі жүйесін жаңғырту
2 002 307
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
2 002 307
Қазақстан Республикасының радиожиілік спектрі мониторинг жүйесін жаңғырту
2 002 307
047
Ғылыми-технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін құру
3 397 685
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
3 397 685
Ғылыми-технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін құру
3 397 685
601
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі
1 682 387
996 332
021
Ғылыми-технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін құру
1 682 387
996 332
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
1 682 387
996 332
Ғылыми-технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін құру
1 682 387
996 332
13
Басқалар
16 207 224
3 860 677
102
Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық басқармасы
97 632
003
Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық басқармасы ғимараттарын, құрылыстарын салу
97 632
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласы
97 632
«Е 9-62 көшесі, № 9 үйде орналасқан қосалқы тұрмыстық блогы мен ЖҚС бар 200 автомашинаға арналған гараж» объектісіндегі автомашиналарға арналған автоматтандырылған жуу орнының құрылысы
4 722
«Е 9-62 көшесі, № 9 үйде орналасқан қосалқы тұрмыстық блогы мен ЖҚС бар 200 автомашинаға арналған гараж» объектісіндегі қосалқы тұрмыстық блоктың 3 және 4-қабаттарын жатақханаға қайта жабдықтау және қайта жобалау
70 000
«Е 9-62 көшесі, № 9 үйде орналасқан қосалқы тұрмыстық блогы мен ЖҚС бар 200 автомашинаға арналған гараж» объектісін инженерлік-техникалық нығайтылуы
9 068
Астана қаласы Орынбор көшесі 4-үйдегі ҚР Парламентінің Сенаты және Астана қаласы Орынбор көшесі 2-үйдегі ҚР Парламентінің Мәжілісі ғимараттарының инженерлік-техникалық нығайтылуы

025
Создание информационной инфраструктуры государственных органов
926 762
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
926 762
Создание и развитие межгосударственного шлюза для обмена информацией в рамках Таможенного союза между Казахстаном, Россией и Белоруссией (Национальный сегмент Интегрированной информационной системы внешней взаимной торговли Таможенного союза)
385 614
Развитие Интегрированной информационной системы центров обслуживания населения Республики Казахстан
541 148
027
Развитие государственной базы данных «Е-лицензирование»
1 055 664
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
1 055 664
Развитие государственной базы данных «Е-лицензирование»
1 055 664
028
Развитие «электронного правительства»
907 323
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
907 323
Развитие «электронного правительства»
907 323
030
Создание информационной системы мобильного Правительства Республики Казахстан
993 746
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
993 746
Создание информационной системы мобильного Правительства Республики Казахстан
993 746
037
Модернизация системы мониторинга радиочастотного спектра Республики Казахстан
2 002 307
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
2 002 307
Модернизация системы мониторинга радиочастотного спектра Республики Казахстан
2 002 307
047
Создание космической системы научно-технологического назначения
3 397 685
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
3 397 685
Создание космической системы научно-технологического назначения
3 397 685
601
Национальное космическое агентство Республики Казахстан
1 682 387
996 332
021
Создание космической системы научно-технологического назначения
1 682 387
996 332
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
1 682 387
996 332
Создание космической системы научно-технологического назначения
1 682 387
996 332
13
Прочие
16 207 224
3 860 677
102
Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан
97 632
003
Строительство зданий, сооружений ХОЗУ
Парламента Республики Казахстан
97 632
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
97 632
Строительство автоматической мойки для автомашин на объекте «Гараж на 200 автомашин со вспомогательным бытовым блоком и АЗС по ул. Е 9-62, д. № 9»
4 722
Переоборудование и перепланировка 3 и 4 этажей вспомогательно-бытового блока под общежитие на объекте «Гараж на 200 автомашин со вспомогательным бытовым блоком и АЗС по ул. Е 9-62, д. № 9»
70 000
Инженерно-техническая укрепленность объекта «Гараж на 200 автомашин со вспомогательным бытовым блоком и АЗС по ул. Е 9-62, д. № 9»
9 068
Инженерно-техническая укрепленность зданий Сената Парламента РК, г. Астана, ул. Орынбор д.4 и Мажилиса Парламента РК, г. Астана, ул. Орынбор д. 2

12 102
Қонаев көшесі, 14 үйде, Достық көшесі, 13 үйде «Нұрсая 1, 2 ТҮК» (солтүстік, оңтүстік кварталдар) объектісін инженерлік-техникалық нығайтылуы
1 740
502
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
764 628
007
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының бірыңғай ақпараттық-талдау жүйесін құру
764 628
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Басқалар
764 628
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының бірыңғай ақпараттық-талдау жүйесін құру
764 628
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
15 344 964
3 860 677
008
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының объектілерін салу және реконструкциялау
15 344 964
3 860 677
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
12 751
41 486
«Қарасу» мемлекеттік резиденциясында тауар-материалдық құндылықтарды сақтау қоймасы
3 142
11 486
«Қарасу» резиденциясында Карасье көлі арқылы өтетін ұзындығы 110 м жаяу жүргіншілерге арналған аспалы көпірді салу
9 609
30 000
Алматы қаласы
233 061
Алматы қаласы Фурманов көшесі, 205 бойындағы қолданылымдағы әкімшілік корпусты бұзып, жаңа әкімшілік корпусты салу
233 061
Астана қаласы
15 099 152
3 819 191
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының Медициналық орталығының клиникалық-оңалту кешені. Сметалық құжаттаманы түзету
13 899 528
Астана қаласында 350 орынды балабақша
100 000
«Астана қаласы Есіл өзенінің сол жағалауындағы 19-көшенің оңтүстігіне қарай орналасқан «Нұра» мемлекеттік резиденциясы. Сыртқы жылу желілері
502 532
Астана қаласы, Есіл өзенінің оң жағалауындағы № 38 көшедегі жапсарлас салынған орын-жайлары мен паркингісі бар көппәтерлі тұрғын үй кешені
3 685 477
Астана қаласының Мичурино кентіндегі «Қызыл-Жар» мемлекеттік резиденциясы. Су жинау станциясы
12 282
Мичурино кентіндегі «Қызылжар» мемлекеттік резиденциясы. 3 автомобиль боксын салу
27 218
«Қызылжар» мемлекеттік резиденциясы. Жабдығын ауыстырумен ТҚС1, ТҚС2-РУ-10/0,4 кВ реконструкциялау
61 406
«Алтын Тұлпар» ат спорты кешенінің арнайы техникасын сақтау тұрағы
3 640
25 247
Жайылым алаңы бар 24 атқа арналған атқора
4 788
41 985
Астана қаласындағы «Ақорда» резиденциясының аумағындағы жасыл көшеттер үшін дренаж жүйесі
61 790
Бейбітшілік көшесі, 11-үйде орналасқан Тұңғыш Президент Мұражайының ғимаратын реконструкциялау
7 426
66 482
Сол жақ жағалауындағы Есіл өзенінің жағасындағы азық-түлік қоймасы
36 676
Астана қ. «Кызыл Жар» мемлекеттік резиденциясы аумағының ландшафттық дизайнын жаңғырту
88 320
Астана қ. дипломатиялық қалашық
124 846
Кітапхана жапсаржайы бар Қазақстан Республикасының Үкімет Үйі ғимаратын реконструкциялау
39 891
«Үкімет үйі» ғимаратында Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің деректерді өңдеу орталығын құру

12 102
Инженерно-техническая укрепленность объекта «ЖК Нурсая-1, 2» (северный, южный кварталы) ул. Конаева, д. 14, ул. Достык, д. 13
1 740
502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
764 628
007
Создание единой информационно-аналитической системы Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
764 628
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
764 628
Создание единой информационно-аналитической системы Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
764 628
694
Управление делами Президента Республики Казахстан
15 344 964
3 860 677
008
Строительство и реконструкция объектов Управления делами Президента Республики Казахстан
15 344 964
3 860 677
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
12 751
41 486
Склад для хранения товарно-материальных ценностей в государственной резиденции «Карасу»
3 142
11 486
Строительство подвесного пешеходного моста протяженностью 110 м через озеро Карасье в резиденции «Карасу»
9 609
30 000
город Алматы
233 061
Строительство административного корпуса со сносом существующего административного корпуса по ул. Фурманова, 205 г. Алматы
233 061
город Астана
15 099 152
3 819 191
Клинико-реабилитационный комплекс Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан. Корректировка сметной документации
13 899 528
Детский сад на 350 мест в г. Астане
100 000
Государственная резиденция «Нура» южнее улицы 19 на левом берегу р. Ишим в г. Астане. Наружные сети теплоснабжения
502 532
Многоквартирный жилой комплекс со встроенными помещениями, паркингом на правом берегу р. Ишим, по улице № 38 г. Астана
3 685 477
Государственная резиденция «Кызыл-Жар», п. Мичурино в г. Астане. Станция водозабора.
12 282
Государственная резиденция «Кызыл-Жар», п. Мичурино. Строительство 3-х автомобильных боксов
27 218
Государственная резиденция «Кызыл-Жар». Реконструкция ТП 1, ТП2-РУ-10/0,4 кВ с заменой оборудования.
61 406
Стоянка хранения спецтехники конноспортивного комплекса «Алтын Тулпар»
3 640
25 247
Конюшня на 24 конемест с выгульной площадкой
4 788
41 985
Дренажная система для зеленых насаждений на территории резиденции «Ақорда» в г. Астане
61 790
Реконструкция системы отопления, вентиляции и кондиционирования здания Музея Первого Президента по ул. Бейбитшилик 11 в г. Астане
7 426
66 482
Продовольственная база на левом берегу реки Ишим
36 676
Модернизация ландшафтного дизайна территории государственной резиденции «Кызыл Жар» в г. Астане
88 320
Дипломатический городок в г. Астане
124 846
Реконструкция здания Дома Правительства с пристройкой библиотеки
39 891
Создание центра обработки данных Администрации Президента Республики Казахстан в здании «Үкімет үйі»

300 000
1 138 423
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы Ақжар-2 ауданындағы 320 орындық орта мектеп құрылысы
402 030
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы Кирпичный кентіндегі 320 орындық орта мектеп құрылысы
255 000
200 000
Алматы облысы
3 245 000
15 536 272
Қарасай ауданы Октябрь (Теректі) ауылындағы Молдағұлова атындағы 600 орындық орта мектеп құрылысы
295 000
608 216
Қарасай ауданы Береке ауылындағы 600 орындық орта мектеп құрылысы
295 000
813 216
Қарасай ауданы Іргелі ауылындағы 600 орындық мектеп құрылысы
295 000
813 216
Алматы облысы Талғар ауданы Талғар ауылындағы 600 орындық мектеп құрылысы
295 000
601 000
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Есік қаласындағы 600 орындық орта мектеп құрылысы
295 000
608 216
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Бәйтерек ауылындағы 640 орындық орта мектеп құрылысы
295 000
500 000
Алматы облысы Жамбыл ауданы Жаңа құрылыс ауылындағы 600 орындық орта мектеп құрылысы
295 000
500 000
Алматы облысы Іле ауданы ҚазЦик ауылындағы 900 орындық орта мектеп құрылысы
295 000
904 886
Алматы облысы Іле ауданы Боралдай ауылындағы 600 орындық орта мектеп құрылысы
295 000
500 000
Алматы облысы Іле ауданы Көкқайнар ауылындағы 600 орындық орта мектеп құрылысы
295 000
608 216
Алматы облысы Іле ауданы Қоянқұс ауылындағы 300 орындық орта мектеп құрылысы
740 000
Алматы облысы Іле ауданы Жәпек батыр ауылындағы 600 орындық орта мектеп құрылысы
295 000
608 216
Алматы облысы Қарасай ауданы Алғабас ауылындағы 900 орындық орта мектеп құрылысы
904 886
Алматы облысы Қарасай ауданы Қырғауылды ауылындағы 300 орындық орта мектеп құрылысы
820 000
Алматы облысы Қарасай ауданы Абай ауылындағы 900 орындық орта мектеп құрылысы
1 404 886
Алматы облысы Қарасай ауданы Рахат ауылындағы 600 орындық орта мектеп құрылысы
1 108 216
Алматы облысы Қарасай ауданы Құлаш ауылындағы 600 орындық орта мектеп құрылысы
1 108 216
Алматы облысы Қарасай ауданы Жамбыл ауылындағы 300 орындық орта мектеп құрылысы
740 000
Алматы облысы Кербұлақ ауданы Сарыөзек ауылындағы 900 орындық орта мектеп құрылысы
904 886
Алматы облысы Талғар ауданы Жаңалық ауылындағы 300 орындық орта мектеп құрылысы
740 000
Атырау облысы
325 340
325 340
Қызылқоға ауданы Сағыз ауылы 420 орындық орта мектеп құрылысы
325 340
325 340
Шығыс Қазақстан облысы
300 000
1 532 066
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Аягөз қаласындағы Бозтаев атындағы 600 орындық орта мектеп құрылысы

300 000
1 138 423
Строительство средней школы на 320 мест в районе Акжар-2 г. Актобе Актюбинская область
402 030
Строительство средней школы на 320 мест в п. Кирпичный г. Актобе Актюбинской области
255 000
200 000
Алматинская область
3 245 000
15 536 272
Строительство школы на 600 мест в селе им. Молдагуловой в с. Октябрь (Теректы) Карасайского района
295 000
608 216
Строительство школы на 600 мест в селе Береке Карасайского района
295 000
813 216
Строительство школы на 600 мест в селе Иргели Карасайского района
295 000
813 216
Строительство школы на 600 мест в селе Талгар Талгарского района Алматинской области
295 000
601 000
Строительство средней школы на 600 мест в г. Есик Енбекшиказахского района Алматинской области
295 000
608 216
Строительство средней школы на 640 мест в с. Байтерек Енбекшиказахского района Алматинской области
295 000
500 000
Строительство средней школы на 600 мест в с. Жанакурылыс Жамбылского района Алматинской области
295 000
500 000
Строительство средней школы на 900 мест с. КазЦик Илийского района Алматинской области
295 000
904 886
Строительство средней школы на 600 мест с. Боралдай Илийского района Алматинской области
295 000
500 000
Строительство средней школы на 600 мест с. Коккайнар Илийского района Алматинской области
295 000
608 216
Строительство средней школы на 300 мест с. Коянкус Илийского района Алматинской области
740 000
Строительство средней школы на 600 мест с. Жапек батыр Илийского района Алматинской области
295 000
608 216
Строительство средней школы на 900 мест с. Алгабас Карасайского района Алматинской области
904 886
Строительство средней школы на 300 мест с. Кыргаулды Карасайского района Алматинской области
820 000
Строительство средней школы на 900 мест с. Абай Карасайского района Алматинской области
1 404 886
Строительство средней школы на 600 мест с. Рахат Карасайского района Алматинской области
1 108 216
Строительство средней школы на 600 мест с. Колащи Карасайского района Алматинской области
1 108 216
Строительство средней школы на 300 мест с. Жамбыл Карасайского района Алматинской области
740 000
Строительство средней школы на 900 мест с. Сарыозек Кербулакского района Алматинской области
904 886
Строительство средней школы на 300 мест с. Жаналык Талгарского района Алматинской области
740 000
Атырауская область
325 340
325 340
Строительство средней школы на 420 ученических мест в селе Сагиз Кызылкогинского района
325 340
325 340
Восточно-Казахстанская область
300 000
1 532 066
Строительство средней школы им. Бозтаева на 600 мест в г. Аягоз Аягозского района Восточно-Казахстанской области

300 000
510 000
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Таврия ауылындағы 300 орынға арналған орта мектеп құрылысы
300 000
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Верх-Уба ауылындағы 320 орынға арналған орта мектеп құрылысы
300 000
Семей қаласы Бобровка ауылындағы 600 орындық орта мектеп құрылысы
422 066
Жамбыл облысы
642 698
Жамбыл облысы Тараз қаласы Құмшағал бекетіндегі 300 орындық орта мектеп құрылысы
642 698
Батыс Қазақстан облысы
295 000
300 000
БҚО Орал қаласындағы 600 орындық орта мектеп құрылысы
295 000
300 000
Қарағанды облысы
932 420
869 900
Бұқар жырау ауданы, Ботақара кентінің 464 оқушы орнына арналған қазақ орта мектебінің құрылысы
532 420
Қарағанды қаласындағы (Оңтүстік-Шығыс) 1200 орындық жалпы білім беретін мектеп құрылысы
400 000
869 900
Маңғыстау облысы
750 000
3 590 000
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Шетпе кентіндегі 600 орындық орта мектеп құрылысы
250 000
650 000
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы Маңғыстау ауылы Маңғыстау-3 тұрғын үй алабында 640 орындық орта мектеп құрылысы
250 000
560 000
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы Маңғыстау ауылы Қызылтөбе-2 тұрғын үй алабында 640 орындық орта мектеп құрылысы
250 000
560 000
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласындағы 1200 орындық мектеп құрылысы
620 000
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласындағы 320 орынға арналған балабақша құрылысы
150 000
Жаңаөзен қаласы, «Мерей» ықшамауданында 320 орындық балабақша құрылысы
150 000
Жаңаөзен қаласы, «Арай» ықшамауданында 320 орындық балабақша құрылысы
150 000
Жаңаөзен қаласы, «Астана» ықшамауданында 320 орындық балабақша құрылысы
150 000
Жаңаөзен қаласы, Қызылсай ауылында 320 орындық балабақша құрылысы
150 000
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласындағы 320 орынға арналған балабақша құрылысы
150 000
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласындағы 320 орынға арналған балабақша құрылысы
150 000
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласындағы 320 орынға арналған балабақша құрылысы
150 000
Солтүстік Қазақстан облысы
500 000
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бәйтерек ауылындағы 300 орындық мектептің құрылысы
500 000
Оңтүстік Қазақстан облысы
2 138 179
3 674 849
Қазығұрт ауданы Маханбет ауылындағы Өтемісов атындағы 300 орындық мектеп құрылысы
250 000
200 000
Қазығұрт ауданы Алтынтөбе ауылдық округі Қосағаш ауылындағы 300 орындық Қосағаш жалпы білім беретін мектеп құрылысы
250 000
200 000
Мақтаарал ауданы Мақтаарал ауылдық округі Есентаев ауылындағы Оқжігітов атындағы 600 орындық мектеп құрылысы
300 000
510 000
ОҚО Сайрам ауданы Тассай ауылындағы 1200 орындық мектеп құрылысы

300 000
510 000
Строительство средней школы на 300 мест в с. Таврия Уланского района Восточно-Казахстанской области
300 000
Строительство школы на 320 мест в с. Верх-Уба Шемонахинского района Восточно-Казахстанской области
300 000
Строительство школы в п. Бобровка на 600 мест г. Семей
422 066
Жамбылская область
642 698
Строительство средней школы на 300 мест на ст. Кумшагал в г. Тараз Жамбылской области
642 698
Западно-Казахстанская область
295 000
300 000
Строительство средней школы на 600 мест в г. Уральск ЗКО
295 000
300 000
Карагандинская область
932 420
869 900
Строительство казахской средней школы на 464 ученических мест в п. Ботакара, Бухар-Жырауского района
532 420
Строительство общеобразовательной школы на 1200 уч.места г. Караганда (Юго-Восток)
400 000
869 900
Мангистауская область
750 000
3 590 000
Строительство СШ на 600 мест в п. Шетпе Мангистауского района Мангистауской области
250 000
650 000
Строительство средней школы на 640 мест жилом массиве Мангистау-3 с. Мангистау Мунайлинского района Мангистауской области
250 000
560 000
Строительство средней школы на 640 мест в жилом массиве Кызылтобе-2 с. Мангистау Мунайлинского района Мангистауской области
250 000
560 000
Строительство школы на 1200 мест в городе Жанаозен Мангистауской области
620 000
Строительство детского сада на 320 мест в г. Жанаозен Мангистауской области
150 000
Строительство детского сада на 320 мест в микрорайоне «Мерей» г. Жанаозен Мангистауской области
150 000
Строительство детского сада на 320 мест в микрорайоне «Арай» г. Жанаозен Мангистауской области
150 000
Строительство детского сада на 320 мест в микрорайоне «Астане» г. Жанаозен Мангистауской области
150 000
Строительство детского сада на 320 мест в селе Кызылсай г. Жанаозен Мангистауской области
150 000
Строительство детского сада на 320 мест в г. Жанаозен Мангистауской области
150 000
Строительство детского сада на 320 мест в г. Жанаозен Мангистауской области
150 000
Строительство детского сада на 320 мест в г. Жанаозен Мангистауской области
150 000
Северо-Казахстанская область
500 000
Строительство школы на 300 мест в а. Байтерек Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
500 000
Южно-Казахстанская область
2 138 179
3 674 849
Строительство им. Утемисова на 300 мест в с. Маханбет Казыгуртского района
250 000
200 000
Строительство ОСШ Косагаш на 300 мест в с. Косагаш с/о Алтынтобе Казыгуртского района
250 000
200 000
Строительство школы им. Огжигитова на 600 мест в селе Есентаева сельского округа Мактарал Мактааральского района
300 000
510 000
Строительство школы на 1200 мест в с. Тассай Сайрамского района ЮКО

738 179
Сарыағаш ауданы Достық-2 ауылындағы 300 орындық Сатпаев атындағы орта мектеп құрылысы
300 000
Сарыағаш ауданы Жаңақұрылыс ауылындағы 300 орындық Сүлейменов атындағы орта мектеп құрылысы
300 000
Созақ ауданы Шолаққорған ауылындағы 600 орындық Молдағұлова атындағы орта мектеп құрылысы
300 000
600 000
Шардара ауданы Қазақстан ауылындағы 900 орындық мектеп құрлысы
300 000
650 000
Түркістан қаласы Жүйнек ауылдық округі Шыпан ауылындағы 300 орындық орта мектеп құрылысы
405 000
Сарыағаш ауданы Амангелді ауылындағы 300 орындық Қолтоған орта мектебінің құрылысы
509 849
Алматы қаласы
2 360 000
5 740 000
Алматы қаласының жылу кешеніндегі 1200 орындық мектеп құрылысы
295 000
405 000
Алматы қаласы Алатау ауданы Өжет ш/а 1000 орындық мектеп құрылысы (№ 156 мектеп)
295 000
405 000
Алматы қаласы Еңбекшілер ш/а 680 орындық мектеп құрылысы (№ 156 мектеп)
295 000
405 000
Алматы қаласы Алатау ауданы Шаңырақ-2 ш/а 1000 орындық мектеп құрылысы (№ 26 мектеп)
295 000
405 000
Алматы қаласы Алмалы ауданы Сайран ш/а 1200 орындық мектеп құрылысы
295 000
405 000
Алматы қаласы Әуезов ауданы Қалқаман ш/а 1200 орындық мектеп құрылысы (№ 157 мектеп)
295 000
405 000
Алматы қаласы Әуезов ауданы Мамыр ш/а 1200 орындық мектеп-гимназиясы құрылысы (№ 173 мектеп)
295 000
405 000
Алматы қаласы Медеу ауданы 680 орындық мектеп құрылысы (мектеп № 168)
295 000
405 000
№ 36 мектеп аумағында 120 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Алматы қаласының Әуезов ауданы, 6-ықшамауданы, № 51 мекенжайындағы № 113 мектептің аумағында орналасқан 120 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
№ 11 мектеп аумағында 120 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Алматы қаласының Алмалы ауданы, Жароков көшесі, № 9 мекенжайындағы № 79 мектептің аумағында орналасқан 120 орынға арналған балабақша
250 000
№ 5 мектеп аумағында 120 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
№ 6 мектеп аумағында 120 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Алматы қаласының Әуезов ауданы, 11-ықшамауданы, № 36 мекенжайындағы № 13 мектептің аумағында орналасқан 120 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Алматы қаласының Әуезов ауданы, «Ақсай-2» ықшамауданы, № 69а мекенжайындағы № 121 мектептің аумағында орналасқан 120 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
№ 26 мектеп аумағында 120 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
№ 132 мектеп аумағында 120 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Астана қаласы
2 360 000
11 139 111
Қарталы және Оқжетпес көшелерінің қиылысы ауданында 1200 орынға арналған мектеп құрылысы
295 000
600 000
Қарталы және Бөкеев көшелерінің қиылысы ауданында 1200 орынға арналған мектеп құрылысы
295 000
600 000

738 179
Строительство СШ Сатпаева на 300 мест в селе Достык-2 Сарыагашского района
300 000
Строительство СШ Сулейменова на 300 мест в селе Жанакурлыс Сарыагашского района
300 000
Строительство средней школы имени Молдагулова на 600 мест в селе Шолаккорган Созакского района
300 000
600 000
Строительство школы на 900 мест в с. Казахстан Шардаринского района
300 000
650 000
Строительство средней школы Шыпан на 300 мест в селе Шыпан Жуйнекского с/о в г. Туркестан
405 000
Строительство СШ Колтоган на 300 мест в селе Амангельди Сарыагашского района
509 849
город Алматы
2 360 000
5 740 000
Строительство школы на 1200 мест в тепличном комплексе города Алматы
295 000
405 000
Строительство школы на 1000 мест в мкр Ожет Алатауского района г. Алматы (школа № 156)
295 000
405 000
Строительство школы на 680 мест в мкр Трудовик г. Алматы (школа № 156)
295 000
405 000
Строительство школы на 1000 мест в мкр Шанырак-2 Алатауского района г. Алматы (школа № 26)
295 000
405 000
Строительство школы на 1200 мест в мкр. Сайран Алмалинского района г. Алматы
295 000
405 000
Строительство школы на 1200 мест в мкр Калкаман Ауезовского района г.Алматы (школа № 157)
295 000
405 000
Строительство школы-гимназия на 1200 мест в мкр Мамыр Ауезовского района г. Алматы (школа № 173)
295 000
405 000
Строительство школы на 680 мест в Медеуском районе г. Алматы (школа № 168)
295 000
405 000
Строительство детского сада на 120 мест на территории школы № 36
250 000
Строительство детского сада на 120 мест, расположенный на территории школы № 113 по адресу: микрорайон 6, № 51 Ауэзовского района г. Алматы
250 000
Строительство детского сада на 120 мест на территории школы № 11
250 000
Строительство детского сада на 120 мест, расположенный на территории школы № 79 по адресу: Жарокова, № 9 Алматинского района г. Алматы
250 000
Строительство детского сада на 120 мест на территории школы № 5
250 000
Строительство детского сада на 120 мест на территории школы № 6
250 000
Строительство детского сада на 120 мест, расположенный на территории школы № 13 по адресу: микрорайон 11, № 36 Ауэзовского района г. Алматы
250 000
Строительство детского сада на 120 мест, расположенный на территории школы № 121 по адресу: микрорайон «Аксай-2», № 69а Ауэзовского района г. Алматы
250 000
Строительство детского сада на 120 мест на территории школы № 26
250 000
Строительство детского сада на 120 мест на территории школы № 132
250 000
город Астана
2 360 000
11 139 111
Строительство школы на 1200 мест в районе пересечения улиц Карталинская и Окжетпес
295 000
600 000
Строительство школы на 1200 мест в районе пересечения улиц Карталинская и Бокеева
295 000
600 000

№ 26 және № 27 көшелері арасында Сауран көшесі бойында 1200 орынға арналған мектеп құрылысы
295 000
600 000
Оқжетпес және Ш. Бөкеев көшелерінің қиылысы ауданында 1200 орынға арналған мектеп құрылысы
295 000
700 000
Үркер тұрғын үй алабында 1200 орынға арналған мектеп құрылысы
295 000
700 000
Ильинка тұрғын үй алабында Исатай батыр және Наурызбай батыр көшелері ауданында 1200 орынға арналған мектеп құрылысы
295 000
700 000
Интернациональный тұрғын үй алабында 1200 орынға арналған мектеп құрылысы
295 000
700 000
Жұмабаев даңғылынан шығысқа қарай 41а көшесі бойынша 1200 орынға арналған мектеп құрылысы (жобалануда)
295 000
700 000
Промышленный тұрғын үй алабынан оңтүстікке қарай Байтұрсынов көшесінің бойында 1200 орынға арналған мектеп құрылысы
789 111
«Южный» гараждық кооперативі ауданында 1200 орынға арналған мектеп құрылысы
800 000
№ 53 мектеп аймағындағы Б. Момышұлы даңғылы бойында 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Ұлытау көшесі Көктал тұрғын үй алабындағы 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Қабанбай батыр № 1, Тұран даңғылдары және № 27 көшелерінің қиылысы аймағындағы 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Қабанбай батыр № 2, Тұран даңғылдары және № 27 көшелерінің қиылысы аймағындағы 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
М. Жұмабаев даңғылының шығысына қарай (жобаланып жатқан) А. Байтұрсынов көшесі бойында 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Л. Мирзоян және А. Байтұрсынов көшелерінің қиылысы аймағында (жобаланып жатқан) 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Үркер 2 шағын ауданында 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Астана қаласының Үркер шағын ауданында 240 орындық балабақша құрылысы
250 000
Астана қаласындағы М. Жұмабаев даңғылы мен Ш.Қалдаяқов көшесінің қиылысы маңында 240 орындық балабақша құрылысы
250 000
Астана қаласындағы М. Жұмабаев даңғылының шығысына қарай № 41а көше бойындағы 280 орындық балабақша құрылысы
250 000
М. Жұмабаев даңғылының батысына қарай (жобаланып жатқан) Сарайшық көшесінің оңтүстігіне қарай 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
№ 27 және 36 көшелері бойында МЖК ауданында 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Қорғалжын тасжолы 2 оңтүстігіне қарай 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Нұрлыжол көшесінің ауданы Интернациональный тұрғын үй алабында 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
«Южный» гараждық кооперативі ауданында 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Н. Хлудова көшесіндегі Шұбар тұрғын үй алабында 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
Сарыбұлақ бұлағының шығысына қарай Сейфуллин көшесінің бойында 240 орынға арналған балабақша құрылысы
250 000
5
Денсаулық сақтау

Строительство школы на 1200 мест по ул. Сауран между ул. № 26 и № 27
295 000
600 000
Строительство школы на 1200 мест в районе пересечения улиц Окжетпес и Ш. Бокеева
295 000
700 000
Строительство школы на 1200 мест в жилом массиве Уркер
295 000
700 000
Строительство школы на 1200 мест жилом массиве Ильинка, район улиц Исатай батыра и Наурызбай батыра
295 000
700 000
Строительство школы на 1200 мест в жилом массиве Интернациональный
295 000
700 000
Строительство школы на 1200 мест ул. 41а, восточнее проспекта Жумабаева (проектируемого)
295 000
700 000
Строительство школы на 1200 мест ул. Байтурсынова, южнее ж.м. Промышленный
789 111
Строительство школы на 1200 мест район гаражного кооператива «Южный»
800 000
Строительство детского сада на 240 мест по пр. Б. Момышулы в районе школы № 53
250 000
Строительство детского сада на 240 мест в жилом массиве Коктал, ул. Улытау
250 000
Строительство детского сада на 240 мест в районе пересечения ул. № 27, пр. Туран и пр. Кабанбай батыра № 1
250 000
Строительство детского сада на 240 мест в районе пересечения ул. № 27, пр. Туран и пр. Кабанбай батыра № 2
250 000
Строительство детского сада на 240 мест по ул. А.Байтурсынова, восточнее проспекта М. Жумабаева (проектируемого)
250 000
Строительство детского сада на 240 мест в районе пересечения улиц Л. Мирзояна (проектируемого) и А.А. Байтурсынова
250 000
Строительство детского сада на 240 мест в микрорайоне Уркер 2
250 000
Строительство детского сада на 240 мест в микрорайоне Уркер в городе Астана
250 000
Строительство детского сада на 240 мест в районе пересечения проспекта М. Жумабаева и улицы Ш. Калдаякова в городе Астане
250 000
Строительство детского сада на 280 мест по улице № 41а восточнее проспекта М. Жумабаева в городе Астане
250 000
Строительство детского сада на 240 мест южнее ул. Сарайшык, западнее ул. М. Жумабаева (проектируемого)
250 000
Строительство детского сада на 240 мест в районе МЖК по ул. 27 и 36
250 000
Строительство детского сада на 240 мест южнее Коргалжынского шоссе 2
250 000
Строительство детского сад на 240 мест в жилом массиве Интернациональный, район ул. Нурлыжол
250 000
Строительство детского сад на 240 мест в районе гаражного кооператива «Южный»
250 000
Строительство детского сад на 240 мест в жилом массиве Чубары, ул. Н. Хлудова
250 000
Строительство детского сада на 240 мест по ул. Сейфулина, восточнее ручья Сары-булак
250 000
5
Здравоохранение

585 933
16 564 313
33 776 162
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
16 564 313
33 776 162
005
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттерi
16 564 313
33 776 162
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
863 550
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы бір ауысымда 150 адам қабылдайтын облыстық онкологиялық диспансер емханасының құрылысы
863 550
Шығыс Қазақстан облысы
8 400 000
14 050 400
ШҚО Өскемен қаласындағы 500 төсектік туберкулезге қарсы диспансердің құрылысы
4 400 000
10 000 000
ШҚО Өскемен қаласындағы 200 төсектік қалалық балалар ауруханасының құрылысы
4 000 000
4 050 400
Қостанай облысы
1 543 191
Қостанай ауданы Затобол кентіндегі 300 адам қабылдайтын аудандық емхананың құрылысы
1 543 191
Қызылорда облысы
2 058 262
5 970 435
Қызылорда қаласындағы 200 төсектік көп салалы облыстық балалар ауруханасы. Оңтайландыру
1 258 262
3 008 435
Қызылорда облысы Қызылорда қаласындағы 175 төсектік онкологиялық диспансердің құрылысы
800 000
2 962 000
Маңғыстау облысы
442 500
265 647
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласындағы № 2 терапиялық корпусы ғимаратының құрылысы
442 500
265 647
Павлодар облысы
2 000 000
4 514 200
Павлодар облысы Павлодар қаласындағы онкологиялық диспансердің құрылысы
2 000 000
4 514 200
Оңтүстік Қазақстан облысы
1 800 001
3 594 599
ОҚО Мақтаарал ауданы Мырзакент ауылындағы жедел жәрдем станциясы бар бір ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық емхана
675 000
ОҚО Сайрам ауданының Ақсукент ауылындағы бір ауысымда 500 адам қабылдайтын аудандық емхана
450 001
899 999
ОҚО Шымкент қаласындағы операциялық бөлімшесімен 100 төсектік емдеу корпусы жапсаржайы бар онкологиялық диспансерін реконструкциялау
1 350 000
2 019 600
Астана қаласы
1 000 000
3 837 690
Астана қаласындағы 250 төсектік ересектерге арналған қалалық жұқпалы аурулар ауруханасының құрылысы
1 000 000
3 837 690
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
585 933
014
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттерi
585 933
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Маңғыстау облысы
585 933
Маңғыстау облысы Ақтау қаласындағы 150 төсектік  ана мен баланы қорғау өңірлік орталығы
585 933
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

585 933
16 564 313
33 776 162
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
16 564 313
33 776 162
005
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения
16 564 313
33 776 162
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
863 550
Строительство поликлиники областного онкологического диспансера на 150 посещений в г. Кокшетау Акмолинской области
863 550
Восточно-Казахстанская область
8 400 000
14 050 400
Строительство противотуберкулезного диспансера на 500 коек в г. Усть-Каменогорск ВКО
4 400 000
10 000 000
Строительство детской городской больницы на 200 коек в городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области
4 000 000
4 050 400
Костанайская область
1 543 191
Районная поликлиника на 300 посещений в п. Затобольск Костанайского района
1 543 191
Кызылординская область
2 058 262
5 970 435
Многопрофильная областная детская больница на 200 коек в г. Кызылорда. Оптимизация
1 258 262
3 008 435
Онкологический диспансер на 175 коек в г. Кызылорде Кызылординской области
800 000
2 962 000
Мангистауская область
442 500
265 647
Строительство здания терапевтического корпуса № 2 в г. Жанаозен Мангистауской области
442 500
265 647
Павлодарская область
2 000 000
4 514 200
Строительство онкологического диспансера в г. Павлодар Павлодарской области
2 000 000
4 514 200
Южно-Казахстанская область
1 800 001
3 594 599
Районная поликлиника на 250 посещений в смену со станцией скорой помощи в с. Мырзакент Мактааральского района ЮКО
675 000
Районная поликлиника на 500 посещений в смену с. Аксукент Сайрамского района ЮКО
450 001
899 999
Реконструкция онкологического диспансера с пристройкой лечебного корпуса на 100 коек с операционным в г. Шымкент ЮКО
1 350 000
2 019 600
город Астана
1 000 000
3 837 690
Строительство городской взрослой инфекционной больницы на 250 коек в городе Астане
1 000 000
3 837 690
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
585 933
014
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения
585 933
в том числе инвестиционные проекты:
Мангистауская область
585 933
Региональный центр охраны матери и ребенка на 150 мест в г. Актау Мангистауской области
585 933
7
Жилищно-коммунальное хозяйство

2013 жылы әзірленіп жатқан Ауыл шаруашылығы өнiмiнің нақты түрлерiн өндiру үшiн ауыл шаруашылығы жерлерiн оңтайлы пайдалану бойынша өңiрлердi мамандандырудың ұсынылатын Схемасын облыстық деңгейге дейін өзектендіру мен нақтылаудың 2-кезеңін іске асыру
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
001 «Ауыл шаруашылығы және табиғатты пайдалану саласындағы  жоспарлау, реттеу, басқару»

Реализация 2-го этапа актуализации и детализации разрабатываемой в 2013 году Схемы специализации регионов по оптимальному использованию сельскохозяйственных угодий для производства конкретных видов сельскохозяйственной продукции до областного уровня
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
АО «Национальный аналитический центр»
001 «Планирование, регулирование, управление в сфере сельского хозяйства и природопользования»

90 000
2
Мемлекеттік секторда ішкі аудит, қаржылық есептіліктің аудитін жүргізу және ішкі қаржылық бақылауды жетілдіру әдістемелерін енгізу бойынша зерттеулер жүргізу
Қазақстандық заңнаманың халықаралық стандарттарға және ішкі аудит саласындағы практикаға сәйкестігін бағалау
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
«Қаржы академиясы» АҚ
001 «Бюджеттік жоспарлау, мемлекеттік бюджеттің атқарылуын және орындауды қамтамасыз ету және экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтарға іс-қимыл жөніндегі қызметтер»

90 000
2
Проведение исследования по внедрению методик проведения внутреннего аудита в государственном секторе, аудита финансовой отчетности и совершенствования внутреннего финансового контроля
Оценка соответствия казахстанского законодательства международным стандартам и практике в сфере внутреннего аудита
Министерство финансов Республики Казахстан
АО «Финансовая академия»
001 «Услуги по обеспечению бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета и противодействию экономическим и финансовым преступлениям и правонарушениям»

39 825
3
Мемлекеттік саясаттың басым салаларына ЭЫДҰ стандарттарын енгізу
Әлеуметтік-экономикалық дамудың ағымдағы жағдайын, Қазақстан Республикасының қолданыстағы нормативтік құқықтық актілерін талдау; мемлекеттік саясаттың негізгі салаларындағы қазақстандық заңнаманың ЭЫДҰ стандарттарына сәйкестігіне салыстырмалы талдау жүргізу; қазақстандық заңнаманы жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу; ЭЫДҰ стандарттарын енгізу жөніндегі ұсынымдарды іске асыруға мемлекеттік органдарға жәрдемдесу; Қазақстан Республикасын екінші кезектегі ЭЫДҰ Комитеттеріне енгізу бойынша ұсынымдар әзірлеу; Қазақстан Республикасының ЭЫДҰ кіруі жөніндегі іс-шаралар жоспарын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
001 «Мемлекеттің қызметін құқықтық қамтамасыз ету»

39 825
3
Внедрение стандартов ОЭСР в приоритетные сферы государственной политики
Анализ текущей ситуации социально-экономического развития, действующих нормативных правовых актов Республики Казахстан; проведение сравнительного анализа на предмет соответствия казахстанского законодательства стандартам ОЭСР в ключевых сферах государственной политики; разработка рекомендаций по совершенствованию казахстанского законодательства; оказание содействия государственным органам в реализации рекомендаций по внедрению стандартов ОЭСР; разработка рекомендации по включению РК в Комитеты ОЭСР второго этапа; и разработка плана мероприятий по вступлению РК в ОЭСР
Министерство юстиции Республики Казахстан
АО «Национальный аналитический центр»
001 «Правовое обеспечение деятельности государства»

60 409
4
Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындарының мәліметтерін жинау және талдау жүйесін құруға әдістемелік қамтамасыз ету
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім саласындағы білім беру саясатының стратегиялық құралы ретінде жоғары оқу орындарының мәліметтерін жинау және талдау жүйесін құруға әдістемелік қамтамасыз етуін әзірлеу және сынамалау
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Назарбаев университеті» ДБҰ
008 «Ғылым және білім беру салаларында әдіснамалық қамтамасыз ету»

60 409
4
Методологическое обеcпечение для создания системы сбора и анализа данных вузов Республики Казахстан
Разработка и апробация методологического обеспечения для создания системы сбора и анализа данных высших учебных заведений как стратегического инструмента образовательной политики в области высшего и послевузовского образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО «Назарбаев университет»
008 «Методологическое обеспечение в области образования и науки»

56 000
5
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» мамандандырылған білім беру ұйымдарындағы білім беру және тәрбиелеу қызметтері
Жеке оқу жоспарлары мен авторлық бағдарламалардың негізінде жаратылыстану-математикалық бағыттағы эксперименталды оқу бағдарламаларын қолдана отырып, білім беру қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ
009 «Дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу»

56 000
5
Образовательные и воспитательные услуги в специализированных организациях образования «Назарбаев Интеллектуальные Школы»
Предоставление образовательных услуг с применением экспериментальных учебных программ с естественно-математическими направлениями на основе индивидуальных учебных планов и авторских программ
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО «Назарбаев Интеллектуальные Школы»
009 «Обучение и воспитание одаренных детей»

1 491 741
6
Білім беру қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы білім беру қызметкерлерінің кәсіби құзыреттілігі деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес үздіксіз біліктілікті арттырудың тиімді моделін құру жолымен білім беру қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтерді ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы» АҚ
023 «Мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау»

1 491 741
6
Услуги по повышению квалификации работников образования
Предоставление услуг по повышению квалификации работников образования путем создания эффективной модели непрерывного повышения квалификации в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Национальный центр повышения квалификации «Өрлеу»
023 «Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций образования»

6 736 478
7
2014 жылы «Мектептердегі ресурстарды пайдаланудың тиімділігі» атты ЭЫДҰ зерттеу кезеңін өткізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Мектептер қызметінде ресурстарды пайдалану жүйесі тиімділігінің, сондай-ақ Қазақстанның орта білім жүйесі көрсеткіштерінің деңгейін жақсарту мониторингі
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
033 «Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу»

6 736 478
7
Услуги по проведению этапа исследования ОЭСР «Эффективность использования ресурсов в школах» в 2014 году
Мониторинг эффективности системы использования ресурсов в деятельности школ, а также улучшения степени показателей системы среднего образования Казахстана
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Информационно-аналитический центр»
033 «Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования»

96 870
8
2014 жылы «Ересектердің құзыреттерін бағалайтын халықаралық бағдарлама (PIAAC)» атты ЭЫДҰ зерттеу кезеңін өткізу бойынша қызметтер
Дайындық іс-шараларын өткізу, 6200 ересектің сауаттылық пен есеп саласындағы дағдылары мен жоғары технологиялық ортадағы проблемаларды шешу қабілеттерін бағалау жөніндегі тестілер және базалық сауалнама әзірлеу. Ұлттық ерекшелікті ескере отырып, зерттеудің тұжырымдамасын және зерттеу құралдарын дайындау
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
033 «Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу»

96 870
8
Услуги по проведению этапа исследования ОЭСР "Международная программа оценки компетенций взрослых (PIAAC)" в 2014 году
Проведение подготовительных мероприятий, разработка тестов по оценке навыков 6200 взрослых в сфере грамотности и счета и их способностей по решению проблем в высокотехнологичной среде и базовой анкеты. Подготовка концепции исследования и исследовательского инструментария с учетом национальной специфики
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Информационно-аналитический центр»
033 «Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования»

90 387
9
2014 жылы ерте білім беру және балалар күтімі бойынша зерттеу жүргізу жөніндегі қызметтер
Ерте оқу мен дамыту сапасын мониторингілеу саясатына елдер бойынша шолу дайындау. Сапа мониторингі саясаты бойынша онлайн-сауалнамаға берген елдердің жауаптарын талдау. Өңірлерде зерттеу жүргізу үшін ЭЫДҰ сарапшыларының Қазақстанға сапарын ұйымдастыру және қамтамасыз ету. "Ерте білім беру мен күтім жүйесінің сапасын мониторингілеуді жақсарту саласындағы Қазақстан саясатының өзекті мәселелері" дөңгелек үстелін өткізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
033 «Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу»

90 387
9
Услуги по проведению исследования по раннему образованию и уходу за детьми в 2014 году
Подготовка Странового обзора политики мониторинга качества в раннем обучении и развитии. Проведение анализа ответов страны по онлайн-опросу по политике мониторинга качества. Организация и обеспечение визита экспертов ОЭСР в Казахстан для проведения полевых исследований в регионах. Проведение круглого стола "Актуальные вопросы по политике Казахстана в области улучшения мониторинга качества в системе раннего образования и ухода".
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Информационно-аналитический центр»
033 «Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования»

63 622
10
2014 жылы ЭЫДҰ-ның техникалық және кәсіби білім туралы халықаралық шолуын жүргізу жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасында техникалық және кәсіби білім жүйесін дамыту жөніндегі халықаралық шолу дайындау. "Қазақстанның техникалық және кәсіби білім саласындағы саясаты" атты дөңгелек үстел өткізу. Шолуды үш тілде (қазақ, орыс, ағылшын) жариялау және мүдделі тараптарға тарату
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
033 «Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу»

63 622
10
Услуги по проведению Международного обзора ОЭСР по техническому и профессиональному образованию в 2014 году
Подготовка Международного обзора по развитию системы технического и профессионального образования Республики Казахстан. Проведение круглого стола на тему "Политика Казахстана в сфере технического и профессионального образования" Публикация и распространение Обзора на трех языках (каз., рус. и анг. языки) для заинтересованных сторон.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Информационно-аналитический центр»
033 «Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования»

55 479
11
Мемлекеттік білім беру және мемлекеттік студенттік кредиттерді қайтару және оларға қызмет көрсету, білім беру гранттары бойынша ауылдық квота шеңберінде білім алған Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары түлектерін жұмысқа орналастыру мониторингін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік білім беру және мемлекеттік студенттік кредиттерді қайтару және оларға қызмет көрсету, білім беру гранттары бойынша ауылдық квота шеңберінде білім алған Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары түлектерін ауылдық жерлердегі білім беру және медициналық ұйымдарға жұмысқа орналастыру және жас мамандардың ауылдық жерлерде еңбек етуі бойынша міндеттерін орындау мониторингін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Қаржы орталығы» АҚ
050 «Сенім білдірілген агенттердің білім беру кредиттерін қайтару жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу»

55 479
11
Услуги по возврату и обслуживанию государственных образовательных и государственных студенческих кредитов, обеспечению мониторинга трудоустройства выпускников высших учебных заведений Республики Казахстан, обучавшихся по образовательным грантам в пределах сельской квоты
Предоставление услуг по возврату и обслуживанию государственных образовательных и государственных студенческих кредитов, обеспечению мониторинга трудоустройства выпускников высших учебных заведений Республики Казахстан, обучавшихся по образовательным грантам в пределах сельской квоты, в организации образования и медицинские организации, расположенные в сельской местности и исполнения молодыми специалистами обязанности по отработке в сельской местности
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Финансовый центр»
050 «Оплата услуг поверенным агентам по возврату образовательных кредитов»

150 878
12
Ғылыми зерттеулердің бағдарламалары мен жобаларын орындау бойынша қызмет көрсету
Түркілердің тарихи-мәдени құндылықтары - қазіргі қоғамды тұрақты дамытудың ресурсы; Жаһандану жағдайындағы түркі кеңістігі: саяси-экономикалық және әлеуметтік-мәдени процестер
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Түркі академиясы» АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

150 878
12
Предоставление услуг по выполнению программ и проектов научных исследований
Тюркские историко-культурные ценности как ресурс устойчивого развития современного общества; Тюркское пространство в условиях глобализации: политико-экономические и социально-культурные процессы
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
НАО «Тюркская академия»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»

390 644
13
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландыру ұсынылатын ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламаларды жүргізуді ұйымдастыру жөніндегі қызметтер, сондай-ақ ұлттық ғылыми кеңестердің жұмысын ұйымдастыру
Сарапшыларды іздеу және тарту, қолданыстағы заңнаманың талаптарына сәйкес шарт шеңберінде жүргізілген мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптамалар бойынша құжаттарды қалыптастыру. Сарапшыларға және басқа қызметкерлерге еңбекақы төлеу, жүргізілетін жұмыстардың/көрсетілетін қызметтердің нәтижелілігінің мониторингі. Ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламалардың, шетелдік және отандық сарапшылардың, сараптамалық қорытындылардың дерекқорын қалыптастыру. Ұлттық ғылым кеңесі мүшелеріне сыйақы төлеу, олардың іссапарлық шығыстарын өтеу, орындалған ғылыми жұмыстардың мониторингі
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама ұлттық орталығы» АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

390 644
13
Услуги по организации проведения государственной научно-технической экспертизы научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, предлагаемых к финансированию из государственного бюджета, а также организация работы национальных научных советов
Поиск и привлечение экспертов, формирование документов по проведенным в рамках договора государственным научно-техническим экспертизам в соответствии с требованиями действующего законодательства. Оплата труда экспертов и других работников, мониторинг результативности проводимых работ/услуг. Формирование банков данных научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, зарубежных и отечественных экспертов и экспертных заключений. Оплата вознаграждения членам ННС, оплата их командировочных расходов, мониторинг выполнения научных работ
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО «Национальный центр государственной
научно-технической экспертизы»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»

1 656 241
14
Инновациялар мен патенттер дерекқорын құру
Әлеуметтік тартымды ғылыми әзірлемелер алабына инвесторлардың (қорлардың, банктердің және басқа қаржы ұйымдарының), даму институттарының, технологиялар трансфері ұйымдарының, инноваторлардың, ғалымдар мен басқа да мүдделі адамдардың қолжетімділігін қамтамасыз ету арқылы ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруға және инновациялық кәсіпкерлікті дамытуға көмектесу үшін инновациялар мен патенттер дерекқорын құру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Ұлттық ғылыми-техникалық ақпарат орталығы» АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

1 656 241
14
Создание базы данных инноваций и патентов
Создание базы данных инноваций и патентов для содействия коммерциализации результатов научно-технической деятельности и развитию инновационного предпринимательства путем обеспечения доступа инвесторов (фондов, банков, и других финансовых организаций), институтов развития, организаций трансфера технологий, инноваторов, ученых и других заинтересованных лиц к массиву коммерчески и социально привлекательных научных разработок
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО «Национальный центр научно-технической информации»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»

73 211
15
Бекіре балықты өсірудің аквамәдени технологиясын әзірлеу және жабдықтарды дайындау
Жетілдірілген технологиялар мен жаңа технологиялар шешімі негізінде қара уылдырық пен бекіре ет бойынша тұйық сумен қамтылу жағдайында бекіре балықтың ғылыми-технологиялық өнеркәсіптік аквамәдениеттік кешенін құру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Парасат» ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі" АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

73 211
15
Разработка аквакультурной технологии выращивания осетровых рыб и изготовление оборудования
Создание научно-технологического промышленного аквакультурного комплекса осетровых пород рыб в условиях замкнутого водообеспечения по производству черной икры и осетрового мяса на основе усовершенствованных технологий и новых технологических решений
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО «Национальный научно-технологический холдинг «Парасат»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»

930 000
16
2014 - 2016 жылдарға арналған энергия тиімділігі және энергия үнемдеу, балама энергия және қоршаған ортаны қорғау саласындағы зерттеулер мен әзірлемелер
Кейіннен Қазақстан жағдайында пайдалану мақсатында дербес энергия жүйелерінде қолдану үшін сарқылмайтын энергияны тасымалдау және сақтау бойынша заманауи технологияларды зерттеу. Сарқылмайтын энергетиканы қолдану арқылы эксперименталды дербес энергия жүйесін құру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Назарбаев университеті» ДБҰ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

930 000
16
Исследования и разработки в области энергоэффективности и энергосбережения, возобновляемой энергетики и защиты окружающей среды на 2014-2016 гг.
Исследование современных технологий передачи и хранения возобновляемой энергии для использования в автономных энергосистемах с целью дальнейшей эксплуатации в условиях Казахстана. Разработка экспериментальных автономных энергосистем с применением возобновляемых источников энергии и энергоэффективных технологий
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО «Назарбаев Университет»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»

622 064
17
2014-2016 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында биомедициналық индустрия негіздерін құру үшін трансляциялық және дербес медицинаны дамыту
Халықтың өмір сүру сапасын жақсартуға және өсіп келе жатқан ұрпақтың денсаулығын нығайтуға арналған Қазақстан Республикасындағы дербес медицинаны интеграцияланған түрде дамытудың ғылыми және технологиялық негіздерін әзірлеу. Биоинжинирингілік және жасуша технологияларына, сондай-ақ аурулардың, оның ішінде генетикалық тұқым қуалайтын аурулардың ерте диагностикасын, алдын алуды және тиімді емделуін қамтамасыз ететін нанотехнологияларға зерттеулер жүргізу және олардың клиникалық іске асырылуы. Биоинформатиканы, адам капиталының сапасы мен тұрақты дамуын қамтамасыз ету жүйесін дамытуға қажетті инфрақұрылым құру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Назарбаев университеті» ДБҰ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

622 064
17
Развитие трансляционной и персонализированной медицины для создания основ биомедицинской индустрии в Республике Казахстан на 2014-2016 гг.
Разработка научных и технологических основ интегрированного развития персонализированной медицины в Республике Казахстан для улучшения качества жизни населения и укрепления здоровья подрастающего поколения. Проведение исследований и клиническая реализация биоинжиниринговых и клеточных технологий, а также нанотехнологий, обеспечивающих раннюю диагностику, профилактику и эффективное лечение заболеваний, в том числе генетически наследуемых. Создание необходимой инфраструктуры для развития биоинформатики, системы обеспечения качества и устойчивого развития человеческого капитала.
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО «Назарбаев Университет»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»

243 650
18
НУ-Беркли заттардың, перспективалық материалдар мен энергия көздерінің күрделі жағдайларын зерттеудің 2014-2018 жылдарға арналған стратегиялық бағдарламасы
Материалтану және энергетика саласында пайдалануға арналған жұқа наноқұрылымды пленкаларды өсіру мен бейнелеу саласындағы зерттеулер. Жоғары энергия физикасы саласындағы зерттеулерге арналған жеделдету қондырғысын жасау бойынша жұмыстар
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Назарбаев университеті» ДБҰ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

243 650
18
НУ-Беркли: стратегическая программа исследований критического состояния вещества, перспективных материалов и источников энергии на 2014-2018 гг.
Исследования в области выращивания и характеризации тонких наноструктурированных пленок для использования в области материаловедения и энергетики. Работы по созданию установки ускорителя для исследований в области физики высоких энергий.
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО «Назарбаев Университет»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»

323 291
19
Сапалы ұзақ өмір сүрудің ғылыми негіздері және 2011 – 2014 жылдарға арналған геронтоинжинирингтің инновациялық технологияларын әзірлеу
Сапалы ұзақ өмір сүруді қалыптастыру үшін қартаю процесі мен геронтоинженерия технологиясын зерттеудің ғылыми-инновациялық негіздері саласындағы зерттеулер
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Назарбаев университеті» ДБҰ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

323 291
19
Научные основы качественного долголетия и разработка инновационных технологий геронтоинжиниринга на 2011 – 2014 годы
Исследования в области научно-инновационных основ изучения процессов старения и технологии геронтоинженерии для формирования качественного долголетия.
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО «Назарбаев Университет»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»

84 798
20
Оқу бағдарламаларын әзірлеу бойынша қызметтер
«Кәсіпқор» холдингі» КАҚ жүйесіне енетін оқу мекемелерінің білім беру қызметіне кезең-кезеңімен енгізу болжанатын, техникалық және кәсіптік білім (ТжКБ) мамандықтары бойынша оқу бағдарламаларын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» холдингі» КАҚ
057 «Кәсіпқор» холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»

84 798
20
Услуги по разработке образовательных программ
Разработка образовательных программ по специальностям технического и профессионального образования (ТиПО), предполагаемых к поэтапному внедрению в образовательную деятельность учебных заведений, входящих в сеть НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
057 «Услуги по обеспечению деятельности АО «Холдинг «Кәсіпқор»

410 551
21
«Кәсіпқор» холдингі» КАҚ желілерінің оқу орындарында кадрлық резерв құру үшін оқытушылар мен менеджерлердің біліктілігін арттыру бойынша қызметтер
Қатысушыларды іріктеу және оқытушылардың, өндірістік оқыту шеберлерінің және менеджерлердің біліктілігін арттыру, сондай-ақ олардың ішінен «Кәсіпқор» холдингі КАҚ желісіне кіретін дамып келе жатқан оқу орындары желісіне арналған кадрлық резерв құру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» холдингі» КАҚ
057 «Кәсіпқор» холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»

410 551
21
Услуги по повышению квалификации преподавателей и менеджеров для создания кадрового резерва учебных заведений сети НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
Отбор участников и проведение повышения квалификации преподавателей, мастеров производственного обучения и менеджеров, а также создание кадрового резерва из их числа для развивающейся сети учебных заведений, входящих в сеть НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
057 «Услуги по обеспечению деятельности АО «Холдинг «Кәсіпқор»

235 075
22
Салалық қауымдастықтар базасында біліктілікті тәуелсіз растаудың институционалдық моделін енгізу бойынша қызметтер
Салалық қауымдастықтар базасында біліктілікті тәуелсіз растаудың институционалдық моделін енгізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» холдингі» КАҚ
057 «Кәсіпқор» холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»
129 679
23
Өндірістік тәжірибенің оқыту циклін анықтау бойынша қызметтер және студенттерді одан өтуге дайындауды ұйымдастыру
Өндірістік тәжірибенің оқыту циклін анықтау және студенттерді одан өтуге дайындауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» холдингі» КАҚ
057 «Кәсіпқор» Холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»

235 075
22
Услуги по внедрению институциональной модели независимого подтверждения квалификации на базе отраслевых ассоциаций
Внедрение институциональной модели независимого подтверждения квалификации на базе отраслевых ассоциаций
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
057 «Услуги по обеспечению деятельности АО «Холдинг «Кәсіпқор»
129 679
23
Услуги по определению учебного цикла производственной практики и организация подготовки студентов к ее прохождению
Определение учебного цикла производственной практики и организация подготовки студентов к ее прохождению
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
057 «Услуги по обеспечению деятельности АО «Холдинг «Кәсіпқор»

89 600
24
«Кәсіпқор» холдингі» КАҚ желісіне енетін ТжКБ оқу орындарында оқу курстарын енгізу және ұйымдастыру бойынша қызметтер
«Кәсіпқор» холдингі» КАҚ желісіне енетін оқу орындарында шетелдік серіктестермен бірлесіп студенттерді/тыңдаушыларды оқытудың тиімді білім беру процесін енгізу және ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» холдингі» КАҚ
057 «Кәсіпқор» холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»

89 600
24
Услуги по внедрению и организации курса обучения в учебных заведениях ТиПО, входящих в сеть НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
Внедрение и организация эффективного образовательного процесса обучения студентов/слушателей совместно с зарубежными партнерами в учебных заведениях, входящих в сеть НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
057 «Услуги по обеспечению деятельности АО «Холдинг «Кәсіпқор»

3 027 655
25
ТжКБ жаңғырту процесінде ҚР БҒМ қызметін ақпараттық-талдамалық сүйемелдеу
Мамандықтар мен кәсіптерді жіктеу жүйесі, сапаны бақылау, қаржыландыру жүйесі, нормативтік құқықтық негіз, колледждер қызметінің тиімділігін тәуелсіз бағалау жүйесі сияқты ТжКБ жүйесінің жұмыс істеуінің негізгі құрамдауыштарын жетілдіру жөніндегі ұсынымдар мен ұсыныстарды әзірлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» холдингі» КАҚ
057 «Кәсіпқор» холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»
295 720
26
Мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде «Назарбаев университеті» ДБҰ-да жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау қызметтері
Мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Назарбаев университеті» ДБҰ
064 «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және «Назарбаев университеті» ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер»
15 098 153
27
Оператордың Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету қызметтерін ұсынуы
Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесін енгізу мен іске асыруды ұйымдастырушылық, ақпараттық, әдіснамалық сүйемелдеу, сондай-ақ жүйенің жұмыс істеуінің мониторингі қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Қаржы орталығы» АҚ
065 «Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесі операторының қызметіне ақы төлеу»
128 263
28
«Назарбаев университеті» ДБҰ базасында Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары басшыларын (топ-менеджерлер) даярлау және біліктілігін арттыру қызметтері
«Назарбаев университеті» ДБҰ базасында Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары басшыларын (топ-менеджерлер) даярлау және біліктілігін арттыру қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Назарбаев университеті» ДБҰ
068 «Назарбаев университеті» ДБҰ базасында Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарының басшыларын (топ-менеджерлерін) даярлау және біліктіліктерін арттыру
262 407
29
Орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландырудың енгізілуін сүйемелдеу және мониторингілеу бойынша қызметтер
Орта білім берудің пилоттық ұйымдарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды енгізуді сүйемелдеу және мониторингілеу жөніндегі қызметтерді орындау аясында Оператор:
- Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілеріне жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу жобаларын әзірлеуді;
- пилоттық мектептердің қызметкерлері үшін жан басына шаққандағы қаржыландыруға көшу мәселелері бойынша консультациялар ұйымдастыруды және өткізуді;
- жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру барысы мен нәтижелері туралы деректерді жинады, мониторингілеуді және талдауды (оқушылардың қозғалысы, сынамалау кезінде мектептерде туындайтын проблемалар, ынталандыру қорларының қаражатын пайдалану бағыттары мен негізі, қамқоршылық кеңестердің қызметі);
- мектептің білім беру процесін қаржыландыруға жұмсалатын шығыстарды есептеуді жүзеге асырады.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Қаржы орталығы» АҚ
090 «Оператордың жан басына шаққандағы қаржыландыру жөнінде көрсететін қызметтеріне ақы төлеу»

3 027 655
25
Информационно-аналитическое сопровождение деятельности МОН РК в процессе модернизации ТиПО
Разработка рекомендаций и предложений по совершенствованию основных компонентов функционирования системы ТиПО, таких как система классификации специальностей и профессий, контроль качества, система финансирования, нормативно-правовая основа, независимая система оценки эффективности деятельности колледжей
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
057 «Услуги по обеспечению деятельности АО «Холдинг «Кәсіпқор»
295 720
26
Услуги по подготовке в рамках государственного образовательного заказа специалистов с высшим и послевузовским образованием в АОО «Назарбаев университет»
Предоставление услуг по подготовке в рамках государственного образовательного заказа специалистов с высшим и послевузовским образованием
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО «Назарбаев университет»
064 «Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в АОО «Назарбаев Университет»
15 098 153
27
Предоставление оператором услуг по обеспечению функционирования Государственной образовательной накопительной системы
Предоставление услуг по организационному, информационному, методологическому сопровождению внедрения и реализации Государственной образовательной накопительной системы, а также мониторингу функционирования системы
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Финансовый центр»
065 «Оплата услуг Оператору Государственной образовательной накопительной системы»
128 263
28
Услуги по подготовке и повышению квалификации руководителей (топ-менеджеров) вузов Республики Казахстан на базе АОО «Назарбаев университет»
Предоставление услуг по подготовке и повышению квалификации руководителей (топ-менеджеров) вузов Республики Казахстан на базе АОО «Назарбаев университет»
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО «Назарбаев университет»
068 «Подготовка и повышение квалификации руководителей (топ-менеджеров) вузов Республики Казахстан на базе АОО «Назарбаев университет»
262 407
29
Услуги по сопровождению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования в пилотных организациях среднего образования
В рамках выполнения услуг по сопровождению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования в пилотных организациях среднего образования Оператор осуществляет:
- разработку проектов изменений и дополнений в нормативные правовые акты РК по вопросам реализации подушевого финансирования;
- организацию и проведение консультаций для работников пилотных школ по вопросам перехода на подушевое финансирование;
- сбор, мониторинг и анализ данных о ходе и результатах реализации подушевого финансирования (движение учащихся, проблемы, возникающие в школах в период апробации, направления и основания использования средств фондов стимулирования, деятельность попечительских советов);
- расчет расходов на финансирование образовательного процесса школ.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Финансовый центр»
090 «Оплата услуг оператору по подушевому финансированию»

42 179
30
Жұмыспен қамту және кедейшілік базасы бойынша ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Жұмыспен қамту мәселелері бойынша жалпы республикалық базаны құру және оны жүргізу және кедейшілік жөніндегі ақпаратты өңдеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
037 «Жұмыспен қамту және кедейшілік базасы бойынша ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»

42 179
30
Услуги по информационно-аналитическому обеспечению по базе занятости и бедности
Формирование и ведение общереспубликанской базы данных по вопросам занятости и обработка информации по бедности
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО «Информационно-аналитический центр по проблемам занятости»
037 «Услуги по информационно-аналитическому обеспечению по базе занятости и бедности»

282 693
31
«Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» бағдарламасын іске асыруды ақпараттық-әдіснамалық сүйемелдеу
Кадрларға қажеттілікті айқындау, жұмыспен қамту орталықтарының қызметін оңтайландыру, «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» бағдарламасы бойынша мастер-жоспарларды әзірлеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
124 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу»

282 693
31
Информационно-методологическое сопровождение реализации программы «Дорожная карта занятости 2020»
Определение потребности в кадрах, оптимизация деятельности центров занятости, разработка мастерпланов по дорожной карте занятости
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО «Информационно-аналитический центр по проблемам занятости»
124 «Проведение текущих мероприятий в рамках «Дорожной карты занятости 2020»

141 635
32
Жастарды, зейнеталды және қарт жастағы азаматтарды жұмыспен қамтудын қамтамасыз етудің жаңа механизмдерін әзірлеу
Жастарды, зейнеталды және қарт жастағы азаматтарды жұмыспен қамтудын қамтамасыз етудің жаңа механизмдерін әзірлеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
124 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу»

141 635
32
Разработка новых механизмов обеспечения занятости молодежи, граждан предпенсионного и пожилого возраста
Разработка новых механизмов обеспечения занятости молодежи, граждан предпенсионного и пожилого возраста
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО «Национальный аналитический центр»
124 «Проведение текущих мероприятий в рамках «Дорожной карты занятости 2020»

22 500
33
Денсаулық сақтау жүйесін жаңарту: 1-кезең. Денсаулық сақтау жүйесін 2020 жылға дейін одан жаңарту бойынша тұжырымдамалық ұсыныстарды әзірлеу
2020 жылға дейін денсаулық сақтау саласында мемлекеттік саясаттың негізгі бағыттарын айқындау және әлемдік денсаулық сақтауды дамытудың перспективаларын зерделеу негізінде іске асырудың негізгі механизмдерін, ұлттық денсаулық сақтау жүйесі алдында тұрған сындарды анықтау
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Ұлттық талдау орталығы» АҚ
001 «Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру»,
103 «Әлеуметтік, талдау зерттеулерді жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету»

22 500
33
Модернизация системы здравоохранения: 1 этап. Разработка концептуальных предложений по дальнейшей модернизации системы здравоохранения до 2020 года
Определение основных направлений государственной политики в области здравоохранения до 2020 года и основных механизмов их реализации на основе изучения перспектив развития мирового здравоохранения и определения вызовов, стоящих перед национальной системой здравоохранения
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО «Национальный аналитический центр»
001 «Формирование государственной политики в области здравоохранения и социального развития», 103 «Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг»

39 906
34
Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу
Ауруханалық басқару жүйесін жетілдіру, денсаулық сақтау жүйесінің инновациялық технологияларының трансферті және «Болашақ госпиталін» құру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Ұлттық медициналық холдинг» АҚ
021 «Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу»
1 683 586
35
Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу
МВА магистратурасында аурухананы басқару саласының кадрларын даярлау
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Астана медицина университеті» АҚ
021 «Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу»
172 224
36
Медициналық ұйымдарға медициналық техниканы лизингке беруді және медициналық техниканың клиникалық-техникалық негіздемесіне, техникалық сипаттамасына және құнына сараптама жүргізуді ұйымдастыру
Денсаулық сақтау ұйымдарына кейіннен лизинг жағдайында беру үшін медициналық техниканы сатып алуды және жеткізуді ұйымдастыру, құны 50 000 000 (елу миллион) теңгеден жоғары, сондай-ақ біріздендіруді талап ететін сұратылған медициналық техниканың клиникалық-техникалық негіздемесіне, техникалық сипаттамасына және құнына сараптама жүргізу, жобаланатын және салынатын денсаулық сақтау объектілері үшін медициналық техниканың құнына сараптама жүргізу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«КазМедТех» АҚ
021 «Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу»
350 420
37
Қазақстан Республикасында санитариялық авиацияны дамыту бойынша жұмысты ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының халқын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде санитариялық авиация түрінде медициналық көмекпен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Республикалық санитариялық авиация орталығы» ШЖҚ РМК
011 «Жергілікті деңгейде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету»,
102 «Санитарлық авиация түрінде медициналық көмек көрсету»
4 069 979
38
Қазақстан Республикасында инновациялық медициналық технологияларды дамыту бойынша жұмысты ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының халқын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде инновациялық медициналық технологияларды қолдана отырып, медициналық көмекпен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«А.Н. Сызғанов атындағы Хирургия ұлттық ғылыми орталығы» АҚ, «Ұлттық ғылыми медициналық орталық» АҚ, «Ана мен бала ұлттық ғылыми орталығы» АҚ, «Ұлттық ғылыми кардиохирургия орталығы» АҚ, «Республикалық жедел медициналық жәрдем ғылыми орталығы» АҚ, «Республикалық нейрохирургия ғылыми орталығы» АҚ
011 «Жергілікті деңгейде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету»,
105 «Медициналық технологияларды қолдана отырып, медициналық көмек көрсету»

39 906
34
Внедрение международных стандартов в области больничного управления
Совершенствование системы больничного управления, трансферт инновационных технологий системы здравоохранения и создание «Госпиталя будущего»
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО «Национальный медицинский холдинг»
021 «Внедрение международных стандартов в области больничного управления»
1 683 586
35
Внедрение международных стандартов в области больничного управления
Подготовка кадров в области больничного управления в магистратуре МВА
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО "Медицинский университет Астана"
021 «Внедрение международных стандартов в области больничного управления»
172 224
36
Организация поставки медицинским организациям медицинской техники в лизинг и проведение экспертизы клинико-технического обоснования, технической характеристики и стоимости медицинской техники
Организация закупа и поставок медицинской техники для дальнейшей передачи организациям здравоохранения на условиях лизинга, проведение экспертизы клинико-технического обоснования, технической характеристики и стоимости на запрашиваемую медицинскую технику, стоимостью свыше 50000000 (пятьдесят миллионов) тенге, а также требующей унификации, экспертизы стоимости медицинской техники для проектируемых и строящихся объектов здравоохранения
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО «КазМедТех»
021 «Внедрение международных стандартов в области больничного управления»
350 420
37
Организация работы по развитию санитарной авиации в Республике Казахстан
Обеспечение населения Республики Казахстан медицинской помощью в форме санитарной авиации в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр санитарной авиации"
011 «Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых на местном уровне», 102 «Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации»
4 069 979
38
Организация работы по развитию инновационных медицинских технологий в Республике Казахстан
Обеспечение населения Республики Казахстан медицинской помощью с применением инновационных медицинских технологий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО "Национальный научный центр хирургии имени А.Н. Сызганова";
АО "Национальный научный медицинский центр";
АО "Национальный научный центр материнства и детства";
АО "Национальный научный кардиохирургический центр";
АО "Республиканский научный центр неотложной медицинской помощи";
АО "Республиканский центр нейрохирургии"
011 «Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых на местном уровне», 105 «Оказание медицинской помощи с применением инновационных медицинских технологий»

2 236 889
39
Онкологиялық науқастарды халықаралық хаттамалар негізінде диагностика кезеңінен бастап оңалтуға дейін емдеу
Қазақстан Республикасының халқын стационарлық және амбулаториялық көмек нысандарындағы медициналық көмекпен, бірыңғай мониторингпен онкологиялық патология болған жағдайда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде республикалық буын деңгейінде диспансерлеуді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Онкология және трансплантология ұлттық ғылыми орталығы» АҚ, «Республикалық жедел медициналық жәрдем ғылыми орталығы» АҚ
011 «Жергілікті деңгейде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету»,
100 «Мамандандырылған медициналық көмек көрсету»

2 236 889
39
Лечение онкологических больных от этапа диагностики до реабилитации на основе международных протоколов
Обеспечение населения Республики Казахстан медицинской помощью в форме стационарной и амбулаторной помощи, диспансеризации при онкологической патологии с единым мониторингом на уровне республиканского звена в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО "Национальный научный центр онкологии и трансплантологии";
АО "Республиканский научный центр неотложной медицинской помощи"
011 «Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых на местном уровне», 100 «Оказание специализированной медицинской помощи»

1 132 023
40
Ұлттық фильмдер шығару
Халықтың рухани қажеттіліктерін қанағаттандыра алатын, мемлекет мүддесіне, әлемдік аренадағы елдің беделіне қызмет ететін ұлттық фильмдердің көркемдігі жоғары туындыларын шығару (жалғастырылатын фильмдерді шығару)
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
«Ш.Айманов атындағы Қазақфильм» АҚ
011 «Ұлттық фильмдер шығару»
1 361 382
41
Ұлттық фильмдерді дубляждау, сценарий қорын құру, үздіксіз технологиялық процесін ұйымдастыру, ұлттық фильмдерді сақтау, ұлттық фильмдерді дистрибьюциялау және тираждау
Ұлттық фильмдерді түпнұсқа тілінен мемлекеттік тілге дубляждау, мемлекеттік фильмдер қорын құру мен сақтау, фильмдер прокатын ұйымдастыру, тираждау мен дистрибьюциялауды жүзеге асыру барысында фильмдердің меншік иесінің құқығын сақтауды қамтамасыз ету және фильм иесінің басқа да құқығын сақтау
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
«Ш.Айманова атындағы Қазақфильм» АҚ
011 «Ұлттық фильмдер шығару»

1 132 023
40
Производство национальных фильмов
Производство высокохудожественных произведений национальных фильмов, способных удовлетворять духовные потребности народа, служить государственным интересам, имиджу страны на мировой арене. (Производство продолжающихся фильмов)
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО «Казахфильм им. Ш. Айманова»
011 «Производство национальных фильмов»
1 361 382
41
Услуги по дубляжу национальных фильмов, формированию сценарного резерва, обеспечению непрерывного кинотехнологического процесса, хранению национальных фильмов, дистрибъюции и тиражированию национальных фильмов
Дубляж всех национальных фильмов с языка оригинала на государственный язык, создание и сохранение государственного фильмофонда, организация проката фильмов, обеспечении сохранности прав собственника фильма и соблюдении иных прав фильмовладельца при осуществлении тиражирования и дистрибьюции.
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО «Казахфильм им. Ш. Айманова»
011 «Производство национальных фильмов»

319 890
42
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Мемлекеттік мерекелерді тойлаумен байланысты мерекелік іс-шараларды және салтанатты концерттерді өткізу; Қазақстан халқы Ассамблеясына арналған салтанатты концерт өткізу; Мемлекет басшысының шетелдік мемлекеттер делегацияларымен ресми кездесуі барысында салтанатты концерт өткізу; мәдениет күндерін өткізу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
«Қазақ әуендері» АҚ
012 «Әлеуметтiк маңызы бар және мәдени iс-шаралар өткiзу»

319 890
42
Мероприятия с участием Главы государства
Проведение праздничных мероприятий и торжественных концертов, посвященных празднованиям государственных праздников; проведение торжественного концерта посвященный Ассамблее народа Казахстана; проведение концертных мероприятий в рамках официальных встреч Главы государства с иностранными делегациями; проведение дней культуры
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО «Қазақ әуендері»
012 «Проведение социально значимых и культурных мероприятий»

1 117 361
43
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Классикалық би және балет бойынша қызметтерді сатып алу үшін
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
«Астана Ballet» ЖШС
012 «Әлеуметтiк маңызы бар және мәдени iс-шаралар өткiзу»
630 541
44
Қатты тұрмыстық қалдықтар бойынша инвестициялық негіздемелер
Қатты тұрмыстық қалдықтар бойынша инвестициялық негіздемелер әзірлеу
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
«Қазақ Суарнажоба» АҚ
004 «Қатты тұрмыстық қалдықтар бойынша инвестициялық негіздемелер әзірлеу»

1 117 361
43
Мероприятия с участием Главы государства
Для приобретения услуг по классическому танцу и балету
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ТОО «Астана Ballet»
012 «Проведение социально значимых и культурных мероприятий»
630 541
44
Обоснование инвестиций по твердо-бытовым отходам
Разработка обоснований инвестиций по твердо-бытовым отходам
Министерство энергетики Республики Казахстан
АО «Казахский Водоканалпроект»
004 «Разработка обоснований инвестиций по твердо-бытовым отходам»

125 490
45
Республикалық маңызы бар инвестициялық жобалардың дамуын ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық маңызы бар автожолдарды салу мен реконструкциялау
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«ҚазАвтоЖол» ҰК АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
182 825 490
46
Республикалық маңызы бар автожолдардағы жөндеу жұмыстарының орындалуын ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық маңызы бар автожолдарды күрделі, орташа, ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«ҚазАвтоЖол» ҰК АҚ
004 "Республикалық маңызы бар автожолдарды күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностика және аспаптық зерттеу"

125 490
45
Оказание государственных услуг по организации развития инвестиционных проектов республиканского значения
Строительство и реконструкция автодорог республиканского значения
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО НК «ҚазАвтоЖол»
003 «Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне»
182 825 490
46
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонтных работ на автомобильных дорогах республиканского значения
Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение автомобильных дорог республиканского значения
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО НК «ҚазАвтоЖол»
004 «Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения»

35 017 436
47
Ғылыми-технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін құру
Ғылыми-технологиялық ғарыштық аппаратты құрудың толық циклі кіретін тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар (жобалау, дайындау, жинақтау, сынау, ұшыру және орбитада сынақтан өткізу)
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Ғалам» БК ЖШС
047 «Ғылыми-технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін құру»
3 397 685
48
Мемлекеттік ақпараттық саясатты Интернет желісінде жүргізу
Елдің әлеуметтік-экономикалық және қоғамдық-саяси өмірін жариялау. Қазақтілді БАҚ-ты Интернетте насихаттау, отандық интернет БАҚ-ты дамыту. Мемлекеттік тілді дамыту. Премьер-Министр мен ҚР Үкіметінің қызметін Интернетте жариялау. Қазақстанның мультимедиялық контентін жинақтау. Білім беруді, мәдени деңгейді, патриотизмді арттыру. Кітаптардың электрондық базасын құру, қазақ әдебиетін алға жылжыту. Елдің тарихи-мәдени мұрасын зерттеу және сақтау, тарихи-мәдени дәстүрлерді жаңғырту. «Қазақстан-2050» Стратегиясының жүзеге асыру барысын жариялау.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Казконтент» АҚ
031 «Мемлекеттiк ақпарат саясатын жүргiзу»

35 017 436
47
Создание космической системы научно-технологического назначения
Опытно-конструкторские работы, включающие полный цикл создания научно-технологического космического аппарата (проектирование, изготовление, сборка, испытания, запуск и испытания на орбите).
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
ТОО СП «Ғалам»
047 «Создание космической системы научно-технологического назначения»
3 397 685
48
Проведение государственной-информационной политики в сети Интернет
Освещение социально-экономической и общественно- политической жизни страны. Популяризация казахоязычных СМИ в Интернете, развитие отечественных интернет - СМИ. Развитие государственного языка. Освещение деятельности Премьер- Министра и Правительства РК в Интернете. Сбор мультимедийного контента Казахстана. Повышения образованности, культурного уровня, патриотизма. Создание электронной базы книг, продвижение казахской литературы. Изучение и сохранение историко-культурного наследия страны, возрождение историко-культурных традиций. Освещении хода реализации Стратегии «Казахстан-2050».
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО «Казконтент»
031 «Проведение государственной информационной политики»

1 332 476
49
«Хабар» агенттігі» АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
«Хабар», «Ел Арна», «KazakhTV», «24KZ», сондай-ақ "Мәдениет" және "Білім" арналарының бірігуінен ашылатын жаңа арна арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Хабар агенттігі» АҚ
031 «Мемлекеттiк ақпарат саясатын жүргiзу»
13 118 879
50
«Қазақстан» РТРК» АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
«Қазақстан», «Балапан», «KazSport», «Первый канал Евразия» телеарналары, облыстық телеарналар, «Қазақ радиосы», «Шалқар», «Астана», «Classic» радиолары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Қазақстан» республикалық телерадиокорпорация» АҚ
031 «Мемлекеттiк ақпарат саясатын жүргiзу»

1 332 476
49
Проведение государственной информационной политики через АО «Агентство "Хабар»
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы «Хабар», «Ел Арна», «KazakhTV», «24KZ», а также новый канал в связи с объединением каналов «Мәдениет» и «Білім».
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО «Агентство «Хабар»
031 «Проведение государственной информационной политики»
13 118 879
50
Проведение государственной информационной политики через АО «РТРК «Казахстан»
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы «Казахстан», «Балапан», «KazSport», «Первый канал Евразия», областные телеканалы, «Казахское радио», радио «Шалкар», радио «Астана», радио «Classic».
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО «Республиканская телерадиокорпорация «Казахстан»
031 «Проведение государственной информационной политики»

16 684 001
51
«Мир» МТРК ҰФ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
«Мир», «Мир 24» телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Мир» мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы
031 «Мемлекеттiк ақпарат саясатын жүргiзу»
294 661
52
«Қазтелерадио» АҚ арқылы транспондерлерді жалға алу және мемлекеттік және мемлекеттік емес телерадиоарналарды, радиоарналарды тарату қызметтері.
Ұлттық жерсеріктік телерадио хабарларын тарату желісі арқылы теле, радиоарналарды тарату үшін жерсеріктік ресурстарды жалға алу бойынша қызметтер, Жерсеріктік ресурстарды жалға алу және жерсеріктік телерадио хабарларын тарату желісінің тегін топтамасы құрамындағы мемлекеттік және мемлекеттік емес телерадиоарналарды, радиоарналарды тарату қызметтері, Цифрлық эфирлік хабар тарату желісіндегі теле, радиоарналар тарату бойынша қызметтер, сондай-ақ цифрлық эфирлік хабар таратуды енгізу бойынша ағымдағы шығындарға төлем жасау, эфирлік хабар таратулардың цифрлық таратқыштар желісіне және эфирлік хабар таратудың аналогты таратқыштар желісіне телерадиоарналарды, радиоарналарды тарату үшін «Kazsat-2» жерсерігіне жерсеріктік ресурстарды резервтеу. HD форматындағы теле, радиоарналарды тарату үшін жерсеріктік ресурстарды жалға алу бойынша қызметтер.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Казтелерадио» АҚ
031 «Мемлекеттiк ақпарат саясатын жүргiзу»

16 684 001
51
Проведение государственной информационной политики через НФ МТРК «Мир»
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы «Мир», «Мир 24»
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Национальный филиал Межгосударственной телерадиокомпании «Мир» в Республики Казахстан
031 «Проведение государственной информационной политики»
294 661
52
Услуги по аренде транспондеров и распространение государственных и негосударственных теле-, радиоканалов через АО «Казтелерадио»
Услуги по аренде спутникового ресурса для распространения теле-, радиоканалов через Национальную спутниковую сеть телерадиовещания, Услуги по аренде спутникового ресурса и распространению государственных и негосударственных теле-, и радиоканалов в составе бесплатного пакета спутниковой сети телерадиовещания, Услуги по распространению теле, -радиоканалов в сети цифрового эфирного вещания, а также оплата текущих расходов по внедрению цифрового эфирного вещания, Резервирование спутникового ресурса на спутнике «Kazsat-2» для распространения теле-, радиоканалов на сеть цифровых передатчиков эфирного вещания и на сеть аналоговых передатчиков эфирного вещания, Услуги по аренде спутникового ресурса для распространения теле-, радиоканалов в HD формате.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО «Казтелерадио»
031 «Проведение государственной информационной политики»

149 774
55
Бұқаралық ақпарат құралдарына мониторинг жүргізу
Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу мәселелерін ақпараттық-талдамалық және әдістемелік сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Ақпарат және мұрағат комитетінің «Талдау және ақпарат орталығы» ШЖҚ РМК
031 «Мемлекеттiк ақпарат саясатын жүргiзу»
666 859
56
Мемлекеттік ақпараттық саясатты «Егемен Қазақстан» республикалық газеті» АҚ арқылы жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Мемлекеттік ақпараттық саясатты «Егемен Қазақстан» газеті арқылы жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Егемен Қазақстан» республикалық газеті» АҚ
031 «Мемлекеттiк ақпарат саясатын жүргiзу»

149 774
55
Проведение мониторинга
средств массовой информации
Информационно-аналитическое и методическое сопровождение вопросов проведения государственной информационной политики
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
РГП на ПХВ «Центр анализа и информации»
Комитета информации и архивов Министерства культуры и информации Республики Казахстан
031 «Проведение государственной информационной политики»
666 859
56
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО «Республиканская газета «Егемен Қазақстан»
Услуги по проведению государственной информационной политики через газету «Егемен Қазақстан»
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО «Республиканская газета «Егемен Қазақстан»
031 «Проведение государственной информационной политики»

877 536
57
Мемлекеттік ақпараттық саясатты «Казахстанская правда» республикалық газеті» АҚ арқылы жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Мемлекеттік ақпараттық саясатты «Казахстанская правда» газеті арқылы жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Казахстанская правда» республикалық газеті» АҚ
031 «Мемлекеттiк ақпарат саясатын жүргiзу»
721 152
58
Кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеуді арттыру мәселелері бойынша зерттеулер
Тұжырымдаманы сапалы жазу үшін кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеудің күшті және әлсіз жақтарын, даму перспективалары мен қауіптерді айқындай отырып, халықаралық тәжірибені талдаумен және кешенді тұжырымдама жазу бойынша нақты ұсынымдар әзірлеумен мақұлданған тәсілдер бойынша оған кешенді зерттеу жүргізу қажет
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

877 536
57
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО «Республиканская газета «Казахстанская правда»
Услуги по проведению государственной информационной политики через газету «Казахстанская правда»
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО «Республиканская газета «Казахстанская правда»
031 «Проведение государственной информационной политики»
721 152
58
Исследования по вопросам повышения государственного регулирования предпринимательской деятельности
Для качественного написания Концепции необходимо провести комплексное исследование государственного регулирования предпринимательской деятельности по одобренным подходам с определением его сильных и слабых сторон, угроз и перспектив развития, анализом международного опыта и выработкой конкретных рекомендаций по написанию комплексной концепции
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

71 400
59
Мемлекеттік органдармен өзара іс-қимыл жасау барысында пайда болатын бизнес шығасыларын бағалау
2011 және 2012 жылдардағы жағдай бойынша Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес рұқсат беру рәсімдерін өту кезінде мемлекеттік органдармен өзара іс-қимыл жасау барысында пайда болатын әкімшілік іс-әрекеттерді орындауға байланысты операциялық шығасылардың жалпы көлемін анықтау
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

71 400
59
Оценка издержек бизнеса, которые возникают в ходе взаимодействия с государственными органами
Выявление общего объема операционных издержек, связанных с выполнением административных действий, которые возникают в ходе взаимодействия с государственными органами при прохождении разрешительных процедур в соответствии с законодательством Республики Казахстан по состоянию на 2011 и 2012 годов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Национальный аналитический центр»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

15 000
60
«Іскерлік климат» тәуелсіз рейтингін енгізу
«Іскерлік климат» нақты уақытта экономикалық агенттердің пікірін, олардың экономикалық жағдайды қабылдауын және жақын арадағы кезеңдерді болжауларын қадағалай алатын отандық кәсіпорындар, шетелдік инвесторлар мен Үкімет үшін сенімді индикаторға айналады. Осы құралдың көмегімен жиынтық индекс негізінде өңірлердегі ағымдағы жағдайды, қазіргі проблемаларды, қолданыстағы қолдау құралдарының тиімділігін айқындауға, сондай-ақ өңірлерге ранжирлеу жүргізуге болады.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

15 000
60
Внедрение независимого рейтинга «Деловой климат»
«Деловой климат» станет надежным индикатором для отечественных предприятий, иностранных инвесторов и Правительства, которые смогут в реальном времени следить за мнением экономических агентов, их восприятием экономической ситуации и прогнозами на ближайшие периоды. С помощью данного инструмента на основании сводного индекса можно будет определить текущую ситуацию в регионах, существующие проблемы, эффективность действующих инструментов поддержки, а также провести ранжирование регионов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

195 000
62
«Қазақстан Республикасында жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту Тұжырымдамасының екінші кезеңіне асыру шеңберінде Қазақстан Республикасында жергілікті өзін-өзі басқаруды одан әрі жетілдіру»
Жіргілікті өзін-өзі басқару саласын реттейтін қолданыстағы заңнаманы одан әрі жетілдіру, жергілікті билікті құқықтық реттеуді ілгерілету бойынша ұсыныстарды әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

195 000
62
Дальнейшее развитие местного самоуправления в Республике Казахстан в рамках реализации второго этапа Концепции развития местного самоуправления в Республике Казахстан
Выработка предложений по дальнейшему совершенствованию действующего законодательства, регулирующего сферу функционирования местного сомоуправления и усовершенствованию правового регулирования местной власти.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

57 266
63
Қазақстан-2050» стратегиясы» аясында өңірлердің дамыту мәселелері және Қазақстан Республикасының жаңа өңірлік саясаты
Қазақстан Республикасындағы аймақаралық ынтымақтастықты талдау және аймақаралық өзара әрекеттесу механизмдерін жетілдіруге ғылыми-методикалық ұсыныстар жасау.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

57 266
63
Вопросы развития территорий и новая региональная политика Республики Казахстан в контексте "Стратегия "Казахстан-2050"
Синхронизация выполнения всех государственных и отраслевых программ с решением приоритетных задач развития регионов, а также усиление координации работы госорганов в области регионального развития.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

120 564
64
«Назарбаев Университеті» ДБҰ базасында ШОБ топ-менеджментін оқыту
«Назарбаев Университеті» ДБҰ Дьюк Университетімен (АҚШ) бірлесіп «Бизнестің жол картасы-2020» бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 301 қаулысына сәйкес «Бизнестің жол картасы-2020» бағдарламасының төртінші бағытының шеңберінде шағын және орта бизнес кәсіпорындарының жоғары және орта буын басшылары үшін «ШОБ топ-менеджментін оқытуды» өткізеді.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Назарбаев Университеті» ДБҰ
043 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы аясында кәсіпкерлік әлеуеттін сауықтыру және нығайту»

120 564
64
Обучение топ-менеджмента МСБ на базе АОО «Назарбаев Университет»
«Обучение топ-менеджмента МСБ» для руководителей высшего и среднего звена предприятий малого и среднего бизнеса проводится АОО «Назарбаев Университет» совместно с Университетом Дьюк (США) в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2010 года № 301 «Об утверждении Программы «Дорожная карта бизнеса 2020» в рамках четвертого направления Программы «Дорожная карта бизнеса-2020»
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АОО «Назарбаев Университет»
043 «Оздоровление и усиление предпринимательского потенциала в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020»

244 000
65
Техникалық реттеу жүйесін реформалау
Қазақстан Республикасының құрылыс саласында нормативтік-техникалық және сметалық-нормативтік құжаттар әзірлеу (өңдеу)
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты» АҚ
038 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру»
1 727 879
66
Үлгі жобалар
Үлгі жобалар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты» АҚ
038 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру»

244 000
65
Реформирование системы технического регулирования
Разработка (переработка) нормативно-технических документов и сметно-нормативных документов строительной отрасли Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры»
038 «Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности»
1 727 879
66
Типовые проекты
Разработка типовых проектов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры»
038 «Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности»

984 440
67
Халықаралық сауда келiссөздерiне ұстанымдар мен ДСҰ шеңберінде халықаралық экономикалық келiсiмдердiң жобаларын әзiрлеу кезiнде консультациялық қолдау көрсету
Қазақстан Республикасының ұлттық мүдделерін, Кеден одағының шарттық-құқықтық базасын, Бірыңғай экономикалық кеңістікті, елдің өзге де халықаралық міндеттемелері мен Қазақстан Республикасының заңнамасын ескере отырып Дүниежүзілік сауда ұйымына кіру шеңберінде Қазақстан Республикасының келіссөздер ұстанымын қалыптастыру жөнінде зерттеу, консультациялық және талдамалық қолдау көрсету.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Сауда саясатын дамыту орталығы» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

984 440
67
Оказание консультационной поддержки при разработке позиций на международные торговые переговоры и проектов международных экономических соглашений в рамках ВТО
Оказание исследовательской, консультационной и аналитической поддержки по формированию позиции Республики Казахстан в рамках функционирования во Всемирной торговой организации с учетом национальных интересов Республики Казахстан, договорно-правовой базы Таможенного союза, Единого экономического пространства, прочих международных обязательств страны и законодательства Республики Казахстан.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Центр развития торговой политики»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

118 820
69
Қазақстан Республикасында ұзақ мерзімді кезеңге арналған МЖӘ дамыту стратегиясын әзірлеу жөнінде ұсынымдар әзірлеу
2013 жылы МЖӘ саласында жаңа заңның қабылдануына байланысты, МЖӘ жобаларының өсуі күтілуде, бұл МЖӘ дамыту және осы жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді ұлғайту шеңберін айқындайтын стратегиялық құжат қабылдау қажеттігіне алып келеді. Әрбір жаңа келісімшарт әлеуметтік талап етілетін инфрақұрылым құру мәселесін шешумен қатар, бір мезгілде мемлекеттің концессионерлер алдындағы міндеттемесін арттыратыны ескере отырып, МЖӘ іске асыруда жүйелі тәсілді талап етеді. Жүйелілік бір мезгілде мемлекеттік міндеттемелерді жинақтау бойынша шешімдер қабылдаудың стратегиялылығы мен дәйектілігін білдіреді. Мұндай шешімдердің саралануы Қазақстанда әзірленуі міндетті SWOT талдауды қамтуға тиіс МЖӘ дамыту бағдарламасына негізделуі тиіс.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

118 820
69
Выработка рекомендаций по разработке Стратегии развития ГЧП в Республике Казахстан на долгосрочный период
C принятием нового законодательства в области ГЧП в 2013 г., ожидается рост проектов ГЧП, что приводит к необходимости принятия стратегического документа, определяющего рамки развития ГЧП и увеличения государственных обязательств по этим проектам. С учетом того, что каждый новый контракт с решением вопроса создания социально востребованной инфраструктуры, одновременно увеличивает обязательства государства перед концессионерами, требует системного подхода в реализации ГЧП. Системность одновременно подразумевает стратегичность и последовательность принятия решений по накоплению государственных обязательств. Взвешенность таких решений должна базироваться на Программе развития ГЧП в Казахстане, разработка которой должна содержать в себе обязательный swоt-анализ.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Казахстанский центр государственно-частного партнерства»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

50 454
70
Бірыңғай экономикалық кеңістік шеңберiнде жалпы сауда режимiн құру бойынша ұсыныстар мен ұсынымдар әзiрлеу
Жаһандық экономикада республиканы дамытуға және ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігін арттыруға жағдай жасау
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Сауда саясатын дамыту орталығы» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»
152 048
71
ЕЭК қабылдаған құжаттарды, сондай-ақ Кеден одағы мен Бірыңғай экономикалық кеңістіктің шарттық-құқықтық базасын іске асыру үшін қабылданған Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерін іске асыру мониторингі
ЕЭК қабылдаған құжаттарды, сондай-ақ Кеден одағы мен Бірыңғай экономикалық кеңістіктің шарттық-құқықтық базасын іске асыру үшін қабылданған Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерін іске асыру мониторингі бойынша мемлекеттік тапсырманың орындалуы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Сауда саясатын дамыту орталығы» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»
262 077
72
Комиссия Алқасының, Кеңесінің отырыстарына, Комиссия Алқасы жанындағы консультациялық органдардың отырыстарына Кеден одағы мен Бірыңғай экономикалық кеңістік мәселелері жөніндегі материалдар бойынша ұстанымдар қалыптастыру кезінде консультациялық қолдау
Комиссия Алқасының, Кеңесінің отырыстарына, Комиссия Алқасы жанындағы консультациялық органдардың отырыстарына Кеден одағы мен Бірыңғай экономикалық кеңістік мәселелері жөніндегі материалдар бойынша ұстанымдар қалыптастыру кезінде консультациялық қолдау жөніндегі мемлекеттік тапсырманы орындау
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Сауда саясатын дамыту орталығы» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

50 454
70
Выработка предложений и рекомендаций по созданию общего торгового режима в рамках Единого экономического пространство
Создание условий для развития республики в глобальной экономике и повышения конкурентоспособности национальной экономики
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Центр развития торговой политики»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»
152 048
71
Мониторинг реализации документов, принятых ЕЭК, а также нормативных правовых актов Республики Казахстан, принимаемых в реализацию договорно-правовой базы Таможенного союза и Единого экономического пространства
Выполнение государственного задания по мониторингу реализации документов, принятых ЕЭК, а также нормативных правовых актов Республики Казахстан, принимаемых в реализацию договорно-правовой базы Таможенного союза и Единого экономического пространства
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Центр развития торговой политики»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»
262 077
72
Консультационная поддержка при формировании позиций по материалам к заседаниям Коллегии, Совета Комиссии, заседаниям консультативных органов при Коллегии Комиссии по вопросам Таможенного союза и Единого экономического пространства
Выполнение государственного задания по консультационной поддержке при формировании позиций по материалам к заседаниям Коллегии, Совета Комиссии, заседаниям консультативных органов при Коллегии Комиссии по вопросам Таможенного союза и Единого экономического пространства
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Центр развития торговой политики»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

1. Қазақстанның жыл сайынғы IMD жаһандық бәсекеге қабілеттілік рейтингісіне кіруі үшін сауалнама жүргізу және статистикалық деректерді жинақтау.
2. Қосымша  факторлар бөлінісінде IMD рейтингісінің нәтижелері бойынша Қазақстанның бәсекеге қабілеттілік деңгейіне талдау жүргізу.
3. Қазақстанның бәсекеге қабілеттілігіне кешенді талдау жүргізу және оны арттыру бойынша ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

1. Проведение анкетирования и сбора статистических данных для вхождения Казахстана в ежегодный рейтинг конкурентоспособности IMD.
2. Проведение анализа уровня конкурентоспособности Казахстана по результатам рейтинга IMD в разрезе субфакторов.
3. Проведение комплексного анализа конкурентоспособности Казахстана и выработка рекомендаций по ее повышению.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

40 133
75
Макроэкономикалық үлгілеу және болжамдау құралын жетілдіру
Бастапқы ретінде пайдаланылатын модельдердің параметрлерін жаңарту және кеңейту арқылы DSGE жалпы тепе-теңдігінің серпінді-стохастикалық моделі мен салааралық теңгерім моделін (САТ) жетілдіру, болжамдаудың кепілге алынған алгоритмдерін жетілдіру, модельденетін айнымалының тізбесін кеңейту жөнінде ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

40 133
75
Совершенствование инструментария макроэкономического моделирования и прогнозирования
Выработка рекомендаций по совершенствованию динамической-стохастической модели общего равновесия DSGE и модели межотраслевого баланса (МОБ) путем обновления и расширения параметров моделей, используемых в качестве исходных, совершенствованию заложенных алгоритмов прогнозирования, расширению перечня моделируемых переменных.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

60 000
76
Бірыңғай экономикалық кеңістіктің жұмыс істеуі жағдайында Қазақстанның әлеуметтік-экономикалық саясаты
БЭК шеңберінде макроэкономикалық саясатты бағалау, әлеуетті тәуекелдерді анықтауды және оларды жою, сондай-ақ экономиканың теңгерімді дамуы үшін интеграция артықшылықтарын барынша пайдалануды ескеру бойынша ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

60 000
76
Социально-экономическая политика Казахстана в условиях функционирования Единого экономического пространства
Оценка макроэкономической политики в рамках ЕЭП, выявление потенциальных рисков и выработка предложений по их преодолению, а также максимальному использованию преимуществ интеграции для сбалансированного развития экономики.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

30 000
77
Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 30 мамырдағы № 598 қаулысымен бекiтiлген Ғылыми сараптама жүргiзу ережесiне сәйкес Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасын жүргізу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

30 000
77
Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан
Проведение научной экономической экспертизы законопроектов Республики Казахстан в соответствии с Правилами проведения научной экспертизы, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2002 года № 598
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

90 000
79
Көмірсутегі ресурстарын өндіру мен экспорттаудың консервативтік және агрессивтік саясаттарының ұзақ мерзімді салдарларын бағалау
Көмірсутегі ресурстарын өндіру және экспорттау саласында оңтайлы саясатты іске асыру, сондай-ақ көмірсутегі ресурстарынан алынатын кірістерді тиімді басқару бойынша ұсынымдарды әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

90 000
79
Оценка долгосрочных последствий консервативной и агрессивной политик добычи и экспорта углеводородных ресурсов
Выработка рекомендации по реализации оптимальной политики в сфере добычи и экспорта углеводородных ресурсов, а также эффективному управлению доходами от углеводородных ресурсов.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Национальный Аналитический Центр»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

100 000
80
Мемлекеттік-жеке меншік әріптестік саласындағы әдістеме және нормативтік-құқықтық негізді жетілдіру бойынша ұсынымдар жасау
Жобаларды жеке секторға тартуға ұнамды игілікті шарттарды жасау мақсатында, олар мемлекет жауапкершілігінің дәстүрлі саласына қатынасы бар, ең жаксы халықаралық тәжірибені ескере заңнаманы одан әрі жетілдіру керектілігін, мемлекеттік-жеке меншік саласында әдістемелік сұранымдарды әзірлеу және қолданыстағы нормативтік-құқықтық актілерге түзетулерді дайындауды жобалап түсіну.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

100 000
80
Выработка рекомендаций по совершенствованию нормативно-правовой базы и методологии в сфере государственно-частного партнерства
В целях создания благоприятных условий для привлечения частного сектора в проекты, которые относятся к традиционной сфере ответственности государства необходимо дальнейшее совершенствование законодательства с учетом лучшей международной практики, что подразумевает разработку поправок в действующие нормативно-правовые акты и подготовку методических рекомендаций в сфере государственно-частного партнерства.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр государственно-частного партнерства"
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

70 954
81
Қазақстан экономикасының стратегиялық салаларындағы шетелдік капиталдың қатысуын мониторингілеу
Экономика салаларына шетелдік капиталдың қатысуына талдау жүргізу, сондай-ақ стратегиялық маңызы бар экономика салаларына шетелдік капиталдың қатысуының оңтайлы көлемін (деңгейін) айқындау бойынша ұсынымдарды ұсыну
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

70 954
81
Мониторинг присутствия иностранного капитала в стратегических отраслях экономики Казахстана
Проведение анализа присутствия иностранного капитала в отраслях экономики, а также предоставление рекомендации по определению оптимального объема (уровня) участия иностранного капитала в отраслях экономики, имеющих стратегическое значение.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

45 000
83
Ұзақ мерзімді перспективаға мемлекеттік қызметтер көрсету саласын дамыту бойынша жаңа тәсілдерді қалыптастыру және Қазақстан Республикасында оны реттеудің қолданыстағы тетіктерін жетілдіру
Мемлекеттік қызметтерді көрсету саласын одан әрі жетілдіру бойынша ұсынымдарды әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»
35 000
84
Қазақстан экономикасы үшін сыртқы тәуекелдер мен қауіптерді анықтай отырып елде және әлемде ағымдағы экономикалық жағдайды, әлемдік қаржы жүйесін, әлемдік тауар нарықтарын зерттеу
Тәуекелдерді анықтау және оларда болып жатқан оқиғалардың ғылыми-негізделген бағалауды әзірлеу, сондай-ақ Қазақстан экономикасына сыртқы факторлардың теріс әсерін төмендету бойынша ұсынымдар әзірлеу мақсатында Әлемдік экономикалық және Қазақстан экономикасын зерттеу.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»
45 000
85
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер
Құпия
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
008 «Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер»
51 127
86
Астана қаласында Экспо-2017 көрме кешені құрылысының техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу (аяқтау)
Астана қаласында Экспо-2017 көрме кешені құрылысының техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу (аяқтау)
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы АҚ
040 «Халықаралық имидждік көрмелерді ұйымдастыру бойынша қызметтер»

45 000
83
Формирование новых подходов по развитию сферы оказания государственных услуг на долгосрочную перспективу и совершенствование действующих механизмов ее регулирования в Республике Казахстан
Выработка рекомендаций по дальнейшему совершенствованию сферы оказания госуслуг.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»
35 000
84
Исследование текущей экономической ситуации в стране и мире, мировой финансовой системы, мировых товарных рынках с выявлением внешних рисков и угроз для экономики Казахстана
Исследование мировой экономики и экономики Казахстана с целью выявления рисков и разработки научно-обоснованной оценки происходящих в них событий, а также выработка предложений по снижению негативного влияния внешних факторов на экономику Казахстана.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»
45 000
85
Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации
Секретно
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
008 «Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации»
51 127
86
Разработка технико-экономического обоснования «Строительство выставочного комплекса ЭКСПО-2017, в городе Астана» (завершение)
Разработка технико-экономического обоснования «Строительство выставочного комплекса ЭКСПО-2017, в городе Астана» (завершение)
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»
040 «Услуги по организации международных имиджевых выставок»

1 685 627
87
Халықаралық көрмелер бюросымен өзара іс-қимыл жасау жөніндегі қызметтер
Қатысушы елдермен және Халықаралық көрме бюросының ынтымақтастығы;
Тіркеу дерекнамасын сүйемелдеу және инспекциялау;
ЭКСПО-2017 қатысушы елдерінің бас комиссарларының отырысын өткізу және ұйымдастыру;
Көрме тақырыбын дамыту және ілгерілету бойынша зерттеу жүргізу және ұйымдастыру;
Дамушы елдерге көмек көрсетуді қамтамасыз ету бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы АҚ
040 «Халықаралық имидждік көрмелерді ұйымдастыру бойынша қызметтер»
5 464 280
88
ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесіне дайындалу шеңберіндегі іс-шараларды ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
Көрмені дайындау және тану бойынша іс-шараларды жүргізуді қамтамасыз ету;
Көрме қызметтерінің халықаралық стандартын жетілдіру бойынша ұсыныстарды әзірлеу, оқыту және машықтау;
Халықаралық және қазақстандық көрмелерге, форумдарға, конференцияларға қатысуды қамтамасыз ету және ұйымдастыру;
Ішкі бақылау жүйесін және тәуекелді басқару жүйесін енгізу;
Құрылыс жобалары мен объектілерін реконструкциялауды, жеңілдетілген қаржыландыру және құрылыс жобаларын әзірлеу бойынша ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы АҚ
040 «Халықаралық имидждік көрмелерді ұйымдастыру бойынша қызметтер»
4 643 374
89
ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмені ілгерілету жөніндегі қызметтер
Жергілікті және шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарымен жұмыс;
Журналистік пул құру бойынша жұмыс;
Көрмені жарнамалау және ілгерілету
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Астана ЭКСПО-2017» Ұлттық компаниясы АҚ
040 «Халықаралық имидждік көрмелерді ұйымдастыру бойынша қызметтер»

1 685 627
87
Услуги по взаимодействию с Международным бюро выставок
Сотрудничество с Международным бюро выставок и странами-участниками;
Сопровождение и инспектирование регистрационного досье;
Организация и проведение заседания генеральных комиссаров стран-участников ЭКСПО-2017;
Обеспечение проведения исследований по продвижению и развитию темы выставки;
Обеспечение Программы помощи развивающимся стран
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»
040 «Услуги по организации международных имиджевых выставок»
5 464 280
88
Услуги по организации мероприятий в рамках подготовки Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017
Обеспечение проведения мероприятий по подготовке и признанию выставки;
Стажировка и обучение, разработка предложений по внедрению международных стандартов выставочных услуг;
Организация и обеспечение участия в международных и казахстанских выставках, форумах и конференциях.
Внедрение системы внутреннего контроля и системы управления рисками;
Выработка предложений по льготному финансированию проектов строительства и реконструкции объектов, разработке проекта застройки.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»
040 «Услуги по организации международных имиджевых выставок»
4 643 374
89
Услуги по продвижению Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017
Работа с местными и иностранными средствами массовой информации;
Работа по созданию журналистского пула;
Рекламирование и продвижение выставки.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»
040 «Услуги по организации международных имиджевых выставок»

1 987 721
90
«Expo 2015 Milan Italy» халықаралық көрмесіне Қазақстан Республикасының қатысуын ұйымдастыру
«Expo 2015 Milan Italy» халықаралық көрмесіне Қазақстан Республикасының қатысуын ұйымдастыру және көрме павильонымен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Астана ЭКСПО-2017» Ұлттық компаниясы АҚ
040 «Халықаралық имидждік көрмелерді ұйымдастыру бойынша қызметтер»
1 476 250
91
Астана қаласында 2014 жылы Азия Даму Банкінің жыл сайынғы отырысын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Астана қаласында 2014 жылы Азия Даму Банкінің жыл сайынғы отырысын өткізу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
011 «Астана қаласында Азиялық даму банкінің жыл сайынғы отырысын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»

1 987 721
90
Организация участия Республики Казахстан в международной выставке «Expo 2015 Milan Italy»
Обеспечение выставочным павильоном и организация участия Республики Казахстан в международной выставке «Expo 2015 Milan Italy»
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»
040 «Услуги по организации международных имиджевых выставок»
1 476 250
91
Услуги по обеспечению проведения Ежегодного заседания Азиатского Банка Развития в 2014 г. в г. Астане
Проведение Ежегодного заседания Азиатского Банка Развития в 2014 г. в г. Астане
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
011 «Услуги по обеспечению проведения ежегодного заседания Азиатского банка развития в городе Астана»

1 030 370
92
Астана экономикалық форумын өткізу
VII Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
012 «Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»
431 200
93
Қазақстан Республикасында 2020 жылға дейін көрсетілетін қызметтер саласын дамыту бойынша зерттеу
Қазақстан Республикасында көрсетілетін қызметтер саласын дамыту бойынша егжей-тегжейлі іс-қимылдар стратегиясын және оны 2020 жылға дейін іске асыру бойынша іс-шаралар жоспарын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

1 030 370
92
Проведение Астанинского экономического форума
Обеспечение проведения VII Астанинского экономического форума
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
012 «Услуги по обеспечению проведения Астанинского экономического форума»
431 200
93
Исследования по развитию сферы услуг в Республике Казахстан до 2020 года
Разработка детальной стратегии действий по развитию сферы услуг в Республике Казахстан и Плана мероприятий по ее реализации до 2020 года
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

350 000
94
Қазақстан Республикасының аумағын ұйымдастырудың бас схемасын «Қазақстан - 2050» стратегиясын ескере отырып түзету (өзектендіру)
Қазақстан Республикасының аумағын тиімді жоспарлау үшін 2013 жылы әзірленген Қазақстан Республикасының аумағын ұйымдастырудың бас схемасын түзету
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты» АҚ
038 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру»

350 000
94
Корректировка (актуализация) Генеральной схемы организации территории Республики Казахстан с учетом Стратегии «Казахстан - 2050»
Корректировка разработанной в 2013 году Генеральной схемы организации территории Республики Казахстан для эффективного планирования территории Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры»
038 «Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности»

92 749
95
Астана агломерациясын аумақтық дамытудың өңіраралық схемасы
Агломерациялар аумақтарын ұйымдастыруды жетілдірудің негізгі жобалық шешімдерін айқындау
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Астана басжоспар» ҒЗЖИ» ЖШС
038 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы норматив тік-техникалық құжаттарды жетілдіру»
515 982
96
Алматы агломерациясын аумақтық дамытудың өңіраралық схемасы
Агломерациялар аумақтарын ұйымдастыруды жетілдірудің негізгі жобалық шешімдерін айқындау
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты» АҚ
038 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы норматив тік-техникалық құжаттарды жетілдіру»

92 749
95
Межрегиональная схема территориального развития Астанинской агломерации
Определение основных проектных решений совершенствования организации территорий агломераций
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
ТОО «НИПИ» «Астанагенплан»
038 «Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности»
515 982
96
Межрегиональная схема территориального развития Алматинской агломерации
Определение основных проектных решений совершенствования организации территорий агломераций
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры»
038 «Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности»

720 738
97
Қазақстан Республикасының аумағын ұйымдастырудың бас схемасының талдау жүйесіне арналған ахуалдық модельдерді әзірлеу және енгізу
Жоспарлау шешімдерін бағалаудың ахуалдық модельдерінің кешенін әзірлеу: өндіргіш күштерді орналастыру, халықтың қоныстану жүйесін жетілдіру, әлеуметтік инфрақұрылымды дамыту, рекреациялық инфрақұрылымды ұйымдастыру, инженерлік инфрақұрылымды дамыту, көліктік инфрақұрылымды дамыту, қоршаған ортаны қорғау, аумақты функционалдық аймаққа бөлу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты» АҚ
038 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы норматив тік-техникалық құжаттарды жетілдіру»

720 738
97
Разработка и внедрение ситуационных моделей для аналитической системы Генеральной схемы организации территории Республики Казахстан
Разработка комплекса ситуационных моделей оценки планировочных решений: размещение производительных сил, cовершенствование системы расселения населения, развитие социальной инфраструктуры, организация рекреационной инфраструктуры, развитие инженерной инфраструктуры, развитие транспортной инфраструктуры, охрана окружающей среды, функциональное зонирование территории
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры»
038 «Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности»

122 510
98
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қала құрылысы кадастрын жүргізуге арналған нормативтік-техникалық құжаттарды әзірлеу
2012 жылы әзірленген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қала құрылысы кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесіне арналған нормативтік-техникалық құжаттарды әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты» АҚ
038 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы норматив тік-техникалық құжаттарды жетілдіру»

122 510
98
Разработка нормативно- технических документов для ведения Государственного градостроительного кадастра Республики Казахстан
Разработка нормативно-технических документов для разработанной в 2012 году автоматизированной информационной системы Государственного градостроительного кадастра Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры»
038 «Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности»

48 021
99
Инвестицияларды негіздеу
Іріктеу критерийлерін әзірлеу және инвестициялық жобаларды іске асырудың басымдығын айқындау, коммуналдық секторды жаңғырту мен дамыту жобаларын қаржыландыру көздері бойынша ұсыныстар әзірлеу, энергия және ресурс үнемдеуші технологияларды енгізу, қазақстандық қамтуды қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Қазақ суарнажобасы» АҚ
027 «Инвестициялар негіздемелерін әзірлеу»

48 021
99
Обоснование инвестиций
Разработка критериев отбора и определение приоритетности реализации инвестиционных проектов, выработка предложений по источникам финансирования проектов модернизации и развития коммунального сектора, внедрение энерго- и ресурсосберегающих технологий, обеспечение казахстанского содержания
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Казахский водоканалпроект»
027 «Разработка обоснований инвестиций»

150 000
100
Қаржылық бұзушылықтарға зерттеулер жүргізу
Мемлекеттік қаржылық бақылауды жүзеге асыру мақсатында, қаржылық бұзушылықтардың профилактикасы және анықтау әдістерін жетілдіруге бағытталған өзекті мәселелерді зерттеу.
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің «Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу жөніндегі орталық» шаруашылық жүргізу құқығындағы РМК
004 «Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу»

150 000
100
Проведение исследований финансовых нарушений
Исследование актуальных вопросов, направленных на совершенствование методов выявления и профилактики финансовых нарушений, в целях эффективного осуществления государственного финансового контроля
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
РГП на праве хозяйственного ведения «Центр по исследованию финансовых нарушений» Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
004 «Исследование финансовых нарушений»