Мемлекеттік өртке қарсы қызмет өрттерден қорғайтын аса маңызды мемлекеттік меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 қазандағы № 1078 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 14 шiлдедегi № 580 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 14.07.2023 № 580 қаулысымен.
"Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 11-бабының 58) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік өртке қарсы қызмет өрттерден қорғайтын аса маңызды мемлекеттік меншік объектілерінің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 9 қазандағы
№ 1078 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік өртке қарсы қызмет өрттерден қорғайтын аса маңызды мемлекеттік меншік объектілерінің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 28.12.2016 № 886 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 27.12.2019 № 994; 09.02.2023 № 103 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
1. Қазақстан Республикасы Президентінің резиденциялары.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің әкімшілік ғимараты.
3. Қазақстан Республикасының Парламенті Сенатының және Мәжілісінің әкімшілік ғимараттары.
4. Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің мұражайы.
5. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының әкімшілік ғимараты.
5-1. Қазақстан Республикасы Конституциялық Сотының әкімшілік ғимараты.
6. Орталық мемлекеттік органдардың әкімшілік ғимараттары.
7. "Қазақстан Республикасы Президентінің мұрағаты" мемлекеттік мекемесі.
8. "Орталық мемлекеттік мұрағат" республикалық мемлекеттік мекемесі.
9. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің әкімшілік ғимараты.
10. Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының автошаруашылығы.
11. Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасының автошаруашылығы.
12. "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының кітапханасы" мемлекеттік мекемесі.
13. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 27.12.2019 № 994 қаулысымен.
14. Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2014 жылғы 9 қазандағы
№ 1078 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi

Об утверждении перечня особо важных объектов государственной собственности, защищаемых государственной противопожарной службой от пожаров
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2014 года № 1078. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 580.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.07.2023 № 580 .
В соответствии с подпунктом 58) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень особо важных объектов государственной собственности, защищаемых государственной противопожарной службой от пожаров.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 октября 2014 года № 1078
Перечень
особо важных объектов государственной собственности,
защищаемых государственной противопожарной службой от пожаров
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 28.12.2016 № 886 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 27.12.2019 № 994; от 09.02.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Резиденции Президента Республики Казахстан.
2. Административное здание Правительства Республики Казахстан.
3. Административные здания Сената и Мажилиса Парламента Республики Казахстан.
4. Музей Первого Президента Республики Казахстан.
5. Административное здание Верховного Суда Республики Казахстан.
5-1. Административное здание Конституционного Суда Республики Казахстан.
6. Административные здания центральных государственных органов.
7. Государственное учреждение "Архив Президента Республики Казахстан".
8. Республиканское государственное учреждение "Центральный государственный архив".
9. Административное здание Национального Банка Республики Казахстан.
10. Автохозяйство Управления делами Президента Республики Казахстан.
11. Автохозяйство Управления материально-технического обеспечения.
12. Государственное учреждение "Библиотека Первого Президента Республики Казахстан – Лидера Нации".
13. Исключена постановлением Правительства РК от 27.12.2019 № 994.
14. Генеральная прокуратура Республики Казахстан.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 октября 2014 года № 1078
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан

1. "Мемлекеттік өртке қарсы қызмет өрттен қорғайтын қоныстану аумақтарының және мемлекеттік меншіктегі аса маңызды объектілердің тізбелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 15 желтоқсандағы № 1251 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 48, 619-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 15 желтоқсандағы № 1251 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 13 қарашадағы № 1050 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 43, 487-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің өрт қауіпсіздігі саласындағы кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 қарашадағы № 1068 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің өрт қауіпсіздігі саласындағы кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 32-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 43, 492-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мемлекеттік өртке қарсы қызмет өрттен қорғайтын қоныстану аумақтарының және мемлекеттік меншіктегі аса маңызды объектілердің тізбелерін бекіту туралы" 2005 жылғы 15 желтоқсандағы № 1251 және "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулыларына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1697 қаулысы 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 16, 264-құжат).
5. "Назарбаев орталығы" көп функциялы ғылыми-талдамалық және гуманитарлық-ағартушылық мемлекеттік мекемесінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 наурыздағы № 338 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2 тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 37, 495-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мемлекеттік өртке қарсы қызмет өрттен қорғайтын қоныстану аумақтарының және мемлекеттік меншіктегі аса маңызды объектілердің тізбелерін бекіту туралы" 2005 жылғы 15 желтоқсандағы № 1251 және "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулыларына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 1365 қаулысы 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 72, 953-құжат).

1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2005 года № 1251 "Об утверждении Перечней селитебных территорий и особо важных объектов государственной собственности, защищаемых государственной противопожарной службой от пожаров" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 48, ст. 619).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2008 года № 1050 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2005 года № 1251" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 43, ст. 487).
3. Пункт 32 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан в области пожарной безопасности, утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2008 года № 1068 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан в области пожарной безопасности" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 43, ст. 492).
4. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1697 "О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2005 года № 1251 "Об утверждении Перечней селитебных территорий и особо важных объектов государственной собственности, защищаемых государственной противопожарной службой от пожаров" и от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 16, ст. 264).
5. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2012 года № 338 "О некоторых вопросах многофункционального научно-аналитического и гуманитарно-просветительского государственного учреждения "Назарбаев центр" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 37, ст. 495).
6. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 1365 "О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2005 года № 1251 "Об утверждении Перечней селитебных территорий и особо важных объектов государственной собственности, защищаемых государственной противопожарной службой от пожаров" и от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 72, ст. 953).

7. "Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігінің "Астана" ұлттық сурет галереясы" республикалық мемлекеттік мекемесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 наурыздағы № 274 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 24, 181-құжат).

7. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2014 года № 274 "О создании республиканского государственного учреждения "Национальная картинная галерея "Астана" Министерства культуры Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 24, ст. 181).