Қазақстан Республикасының Зияткерлік меншікті құқықтық күзету мен қорғау мәселелері жөніндегі мемлекетаралық кеңестегі өкілін және Қазақстан Республикасының Еуразия патенттік ұйымының Әкімшілік кеңесіндегі өкілетті өкілін тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № 48 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2017 жылғы 12 маусымдағы № 363 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.06.2017 № 363 қаулысымен.
2010 жылғы 19 қарашадағы Зияткерлік меншікті құқықтық күзету мен қорғау саласындағы ынтымақтастық және Зияткерлік меншікті құқықтық күзету мен қорғау мәселелері жөніндегі мемлекетаралық кеңес құру туралы келісімді және 1994 жылғы 9 қыркүйектегі Еуразия патенттік конвенциясының 3-бабын орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаментінің директоры Абзал Қуанышбекұлы Естаев Қазақстан Республикасының Зияткерлік меншікті құқықтық күзету мен қорғау мәселелері жөніндегі мемлекетаралық кеңестегі өкілі және Қазақстан Республикасының Еуразия патенттік ұйымының Әкімшілік кеңесіндегі өкілетті өкілі болып тағайындалсын.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының Зияткерлік меншікті құқықтық күзету мен қорғау мәселелері жөніндегі мемлекетаралық кеңестегі өкілін және Қазақстан Республикасының Еуразия патенттік ұйымының Әкімшілік кеңесіндегі өкілетті өкілдерін тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 1227 қаулысы;
2) Қазақстан Республикасының Зияткерлік меншікті құқықтық күзету мен қорғау мәселелері жөніндегі мемлекетаралық кеңестегі өкілін және Қазақстан Республикасының Еуразия патенттік ұйымының Әкімшілік кеңесіндегі өкілетті өкілдерін тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 1227 қаулысына өзгеріс енгізу туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 шілдедегі 988 қаулысы.
3. Осы қаулы қол қойған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов

О назначении представителя Республики Казахстан в Межгосударственном совете по вопросам правовой охраны и защиты интеллектуальной собственности и полномочного представителя Республики Казахстан в Административном совете Евразийской патентной организации
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2015 года № 48. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2017 года № 363
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.06.2017 № 363.
Во исполнение Соглашения о сотрудничестве в области правовой охраны и защиты интеллектуальной собственности и создании Межгосударственного совета по вопросам правовой охраны и защиты интеллектуальной собственности от 19 ноября 2010 года и статьи 3 Евразийской патентной конвенции от 9 сентября 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить представителем Республики Казахстан в Межгосударственном совете по вопросам правовой охраны и защиты интеллектуальной собственности и полномочным представителем Республики Казахстан в Административном совете Евразийской патентной организации Естаева Абзала Куанышбековича - директора Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2011 года № 1227 "О назначении представителя Республики Казахстан в Межгосударственном совете по вопросам правовой охраны и защиты интеллектуальной собственности и полномочных представителей Республики Казахстан в Административном совете Евразийской патентной организации";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2012 года № 988 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2011 года № 1227 "О назначении представителя Республики Казахстан в Межгосударственном совете по вопросам правовой охраны и защиты интеллектуальной собственности и полномочных представителей Республики Казахстан в Административном совете Евразийской патентной организации".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов