Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 213 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 10 сәуірдегі
№ 212 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Байланысты емес гранттарды тарту, пайдалану, олардың мониторингі және пайдаланылу тиiмділігiн бағалау ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 шілдедегі № 740 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 29, 378-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 19 шiлдедегi № 740 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 19 шілдедегі № 682 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 27, 280-құжат).
3. «Еттің жекелеген түрлерін әкелуге арналған тарифтік квоталар көлемін бөлудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 наурыздағы № 269 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 27, 320-құжат).
4. «Еттің жекелеген түрлерін әкелуге арналған тарифтік квоталар көлемін бөлудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 наурыздағы № 269 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 тамыздағы № 1084 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 67, 961-құжат).
5. «Мемлекеттік монополия субъектісі өндіретін және өткізетін тауарларға баға белгілеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 ақпандағы № 159 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 17, 296-құжат).
6. Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) мәселелері» туралы 2008 жылғы 15 ақпандағы № 141 және «Мемлекеттік монополия субъектісі өндіретін және өткізетін тауарларға баға белгiлеу қағидаларын бекіту туралы» 2013 жылғы 20 ақпандағы № 159 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 шілдедегі № 694 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 40, 595-құжат).
7. «Еттiң жекелеген түрлерiн әкелуге арналған тарифтiк квоталар көлемiн бөлудiң кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 қарашадағы № 1189 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 63, 865-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2015 года № 213
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 апреля 2015 года № 213
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2005 года № 740 «Об утверждении Правил привлечения, использования, мониторинга и оценки эффективности использования несвязанных грантов» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 29, ст. 378).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля  2006 года № 682 «О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2005 года № 740» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 27, ст. 280).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 марта 2011 года № 269 «О некоторых вопросах распределения объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 27, ст. 320).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2012 года № 1084 «О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 марта 2011 года № 269 «О некоторых вопросах распределения объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 67, ст. 961).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2013 года № 159 «Об утверждении Правил ценообразования на товары, производимые и реализуемые субъектом государственной монополии» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 17, ст. 296).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2013 года № 694 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2008 года № 141 «Вопросы Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)» и от 20 февраля 2013 года № 159 «Об утверждении Правил ценообразования на товары, производимые и реализуемые субъектом государственной монополии»» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 40, ст. 595).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2013 года № 1189 «О некоторых вопросах распределения объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 63, ст. 865).

8. «Еттің жекелеген түрлерін әкелуге арналған тарифтік квоталар көлемін бөлудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 27 ақпандағы № 157 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 13, 110-құжат).

8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2014 года № 157 «О некоторых вопросах распределения объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 13, ст. 110).