Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 291 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 25 сәуірдегі
№ 291 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот сараптамасы орталығы ұсынатын ақылы қызмет көрсетулерді іске асырудан түскен қаражатты пайдалану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 наурыздағы № 486 қаулысы.
2. «Сот сараптамасының кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 7 қарашадағы № 1414 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 39, 497-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 28 наурыздағы № 362 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 9, 86-құжат).
4. «Сот сараптамасы объектілерін пайдалану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 4 маусымдағы № 512 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 36, 297-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы сот сарапшыларының мемлекеттік тізілімін қалыптастыру және пайдалану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 4 маусымдағы № 514 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 36, 299-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы сот-сараптамалық зерттеулер әдістемелерінің мемлекеттік тізілімін қалыптастыру және пайдалану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 4 маусымдағы № 515 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 36, 300-құжат).
7. «Сот-сараптама қызметін лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қарашадағы № 1454 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 79, 1170-құжат).
8. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Қазақстан Республикасы сот сарапшыларының мемлекеттік тізілімін жүргізу ережесін бекіту туралы» 2010 жылғы 4 маусымдағы № 514 және «Қазақстан Республикасының сот сараптамасы зерттеулері әдістемелерінің мемлекеттік тізілімін жүргізу ережесін бекіту туралы» 2010 жылғы 4 маусымдағы № 515 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 қазандағы № 1122 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 62, 837-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2015 года № 291
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 апреля 2015 года № 291
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2000 года № 486 «Об утверждении Инструкции по использованию средств от реализации платных услуг, предоставляемых Центром судебной экспертизы Министерства юстиции Республики Казахстан».
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2001 года № 1414 «Некоторые вопросы судебной экспертизы» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 39, ст. 497).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2002 года № 362 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 9, ст. 86).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2010 года № 512 «Об утверждении Правил обращения с объектами судебной экспертизы» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 36, ст. 297).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2010 года № 514 «Об утверждении Правил формирования и использования Государственного реестра судебных экспертов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 36, ст. 299).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2010 года № 515 «Об утверждении Правил формирования и использования Государственного реестра методик судебно-экспертных исследований Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 36, ст. 300).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2012 года № 1454 «О некоторых вопросах лицензирования судебно-экспертной деятельности» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 79, ст. 1170).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2013 года № 1122 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2010 года № 514 «Об утверждении Правил ведения Государственного реестра судебных экспертов Республики Казахстан» и от 4 июня 2010 года № 515 «Об утверждении Правил ведения Государственного реестра методик судебно-экспертных исследований Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 62, ст. 837).