Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 621 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 10 тамыздағы
№ 621 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Телерадио хабарларын таратуды дамыту мәселелері жөніндегі комиссияны құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы
11 ақпандағы № 203 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 6, 52-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 ақпандағы  № 203 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 17 шілдедегі № 797 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 22, 244-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 1 наурыздағы  № 311 және 2002 жылғы 11 ақпандағы № 203 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 қазандағы № 1083 қаулысы 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 42, 449-құжат).
4. «Телерадио хабарларын таратуды дамыту мәселелері жөніндегі комиссияның кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 5 желтоқсандағы № 1238 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 46, 508-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 ақпандағы № 173 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 9, 94-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 маусымдағы № 588 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 23, 236-құжат) 7-тармағы.
7. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 ақпандағы № 203 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы № 1315 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 50, 545-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 621
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 августа 2015 года № 621
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года № 203 «О создании Комиссии по вопросам развития телерадиовещания» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 6, ст. 52).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2002 года № 797 «О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года № 203» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 22, ст. 244).
3. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2003 года № 1083 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2001 года № 311 и 11 февраля 2002 года № 203» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 42, ст. 449).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года № 1238 «Некоторые вопросы Комиссии по вопросам развития телерадиовещания» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 46, ст. 508).
5. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2005 года № 173 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 9, ст. 94).
6. Пункт 7 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2006 года № 588 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 23, ст. 236).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года № 1315 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года № 203» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 50, ст. 545).

8. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 ақпандағы  № 203 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 маусымдағы № 484 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 19, 215-құжат).
9. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 қазандағы № 897 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 36, 413-құжат).
10. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 маусымдағы № 577 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, № 30, 299-құжат).
11. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1338 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 48, 554-құжат).
12. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 ақпандағы № 203 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 сәуірдегі № 502 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 19, 167-құжат).
13. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қарашадағы № 1834 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 55, 462-құжат).
14. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 ақпандағы № 203 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 5 қарашадағы № 1165 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 59, 577-құжат).
15. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 ақпандағы № 203 және 2003 жылғы 5 желтоқсандағы № 1238 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 46 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 16, 184-құжат).
16. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Мемлекетаралық «МИР» телерадиокомпаниясының арасындағы бұдан арғы ынтымақтастық туралы» 1998 жылғы 9 сәуірдегі № 306 және «Қазақстан Республикасында телерадио хабарларын таратуды дамыту мәселелері жөніндегі комиссияны құру туралы» 2002 жылғы 11 ақпандағы № 203 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1686 қаулысы 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 16, 256-құжат).

8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2007 года № 484 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года № 203» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 19, ст. 215).
9. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2007 года № 897 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 36, ст. 413).
10. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2008 года № 577 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 30, ст. 299).
11. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1338 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 48, ст. 554).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2009 года № 502 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года № 203» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 19, ст. 167).
13. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2009 года № 1834 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 55, ст. 462).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2010 года № 1165 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года № 203» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., 59, ст. 577).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2011 года № 46 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года № 203 и от 5 декабря 2003 года № 1238» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 16, ст. 184).
16. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1686 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1998 года № 306 «О дальнейшем сотрудничестве между Правительством Республики Казахстан и Межгосударственной телерадиокомпанией «МИР» и от 11 февраля 2002 года № 203 «О создании Комиссии по вопросам развития телерадиовещания в Республике Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 16, ст. 256).

17. «Қазақстан Республикасында телерадио хабарларын таратуды дамыту мәселелері жөніндегі комиссияның кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 5 желтоқсандағы № 1238 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 755 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 55, 755-құжат).
18. «Қазақстан Республикасында телерадио хабарларын таратуды дамыту мәселелері жөніндегі комиссияны құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 ақпандағы № 203 қаулысына өзгерістер енгізу туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 маусымдағы № 774 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 56, 769-құжат).
19. «Телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесін қалыптастыру бойынша конкурс өткізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 маусымдағы № 828 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, № 58, 796-құжат).
20. «Міндетті теле-, радиоарналардың тізбесін қалыптастыру бойынша конкурс өткізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 26 шілдедегі № 970 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 63, 886-құжат).
21. «Телерадио хабарларын тарату мақсаты үшін жиіліктердің белдеулерін, радиожиіліктерді (радиожиілік арналарын) бөлу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 14 қыркүйектегі № 1198 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 71, 1030-құжат).
22. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкіміне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қарашадағы № 1445 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмiне енгізілетін өзгерістердің 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 79, 1166-құжат).
23. «Міндетті теле-, радиоарналардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 1713 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 6, 129-құжат).
24. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 сәуірдегі № 387 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 27, 421-құжат).

17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 755 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года № 1238 «Некоторые вопросы Комиссии по вопросам развития телерадиовещания в Республике Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 55, ст. 755).
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2012 года № 774 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года № 203 «О создании Комиссии по вопросам развития телерадиовещания в Республике Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 56, ст. 769).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2012 года № 828 «Об утверждении Правил проведения конкурса по формированию перечня теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 58, ст. 796).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2012 года № 970 «Об утверждении Правил проведения конкурса по формированию перечня обязательных теле-, радиоканалов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 63, ст. 886).
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2012 года № 1198 «Об утверждении Правил по распределению полос частот, радиочастот (радиочастотных каналов) для целей телерадиовещания» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 71, ст. 1030).
22. Пункт 6 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2012 года № 1445 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 79, ст. 1166).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2012 года № 1713 «Об утверждении перечня обязательных теле-, радиоканалов» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 6, ст. 129).
24. Пункт 7 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2013 года № 387 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 27, ст. 421).

25. «Телерадио хабарларын таратуды дамыту мәселелері жөніндегі комиссияны құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 ақпандағы № 203 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 16 қыркүйектегі № 963 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 53, 753-құжат).
26. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 1363 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 20 және 22-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 72, 951-құжат).
27. «Ақпарат саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 180 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 15, 125-құжат).

25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2013 года № 963 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года № 203 «О создании Комиссии по вопросам развития телерадиовещания» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 53, ст. 753).
26. Пункты 20 и 22 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 1363 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 72, ст. 951).
27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 180 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области информации» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 15, ст. 125).