Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 тамыздағы № 680 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 28 тамыздағы
№ 680 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Астықтың мемлекеттiк ресурстарымен және агенттiң өзiнiң қаржы-шаруашылық қызметiнде жасалатын операцияларды жеке есепке алу жөнiндегi бухгалтерлiк есептiң ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 5 наурыздағы № 330 қаулысы.
2. «Мемлекеттiк астық ресурстарының көлемiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 қаңтардағы № 34 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 4, 28-құжат).
3. «Сарапшы ұйымға қойылатын біліктілік талаптарын және Мақта талшығының сапасына сараптама жүргізу және мақта талшығы сапасының паспортын беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 желтоқсандағы № 1173 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 46,
543-құжат).
4. «Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысы.
5. «Ветеринария саласындағы мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізу жөніндегі ақылы қызмет түрлерін көрсету және олардың тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуден түскен ақшаны жұмсау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 24 сәуірдегі № 351 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 31, 245-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 сәуірдегі № 374 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 31, 251-құжат).
7. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 24 сәуірдегі № 351 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 10 қыркүйектегі № 926 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 51, 481-құжат).
8. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 5 қарашадағы № 1159 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 59, 571-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2015 года № 680
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 августа 2015 года № 680
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2001 года № 330 «Об утверждении Правил бухгалтерского учета по раздельному учету операций с государственными ресурсами зерна и собственной финансово-хозяйственной деятельностью агента».
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2006 года № 34 «Об утверждении объемов государственных ресурсов зерна» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 4, ст. 28).
3. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2007 года № 1173 «Об утверждении квалификационных требований, предъявляемых к экспертной организации, и Правил проведения экспертизы качества хлопка-волокна и выдачи паспорта качества хлопка-волокна» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 46, ст. 543).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2331 «Об утверждении Правил идентификации сельскохозяйственных животных».
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2010 года № 351 «Об утверждении Правил оказания платных видов деятельности по реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями в сфере ветеринарии и расходования ими денег от реализации товаров (работ, услуг)» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 31, ст. 245).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2010 года № 374 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2331» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 31, ст. 251).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2010 года № 926 «О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2010 года № 351» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 51, ст. 481).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2010 года № 1159 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2331» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 59, ст. 571).

9. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру ережесін бекіту туралы» 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 және «Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді ұйымдастыру мен жүргізуге 2011 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидасын бекіту туралы» 2011 жылғы 1 шілдедегі № 750 қаулыларына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 қазандағы № 1146 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 56, 797-құжат).
10. «Сәйкестендіру есебін қоса алғанда, ветеринариялық есепке алу мен есептілікті жүргізу, табыс ету қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қарашадағы № 1259 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 60, 857-құжат).
11. «Тұқым сапасына сараптама жасау жөнiндегi зертханаларды аттестаттау қағидаларын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 қарашадағы № 1364 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 3, 62-құжат).
12. «Асыл тұқымды мал мәртебесін беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 маусымдағы № 724 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 55, 740-құжат).
13. «Мал шаруашылығы салалары бойынша асыл тұқымды өнімді (материалды) есепке алу нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 шілдедегі № 924 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 62, 860-құжат).
14. «Асыл тұқымды өнімнің (материалдың) барлық түрлеріне асыл тұқымдық куәліктерді беру қағидаларын және олардың нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 шілдедегі № 986 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 64, 895-құжат).
15. «Тұқым сапасына сараптама жасау жөнiндегi зертханаларды аттестаттау қағидаларын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 қарашадағы № 1364 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 қарашадағы № 1505 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 1, 14-құжат).
16. «Асыл тұқымдық зауыттарды, асыл тұқымдық шаруашылықтарды және асыл тұқымдық репродукторларды бағалаудың ең төменгі көрсеткіштерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 желтоқсандағы № 1537 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 2, 27-құжат).
17. «Ауыл шаруашылығы өндірісіне агрохимиялық қызмет көрсетудің заттай нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 1636 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 4, 79-құжат).

9. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2011 года № 1146 «О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2331 «Об утверждении Правил идентификации сельскохозяйственных животных» и от 1 июля 2011 года № 750 «Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2011 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных» (САПП Республики Казахстан, 2011 г.,  № 56, ст. 797).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2011 года № 1259 «Об утверждении Правил ведения, представления ветеринарного учета и отчетности, включая идентификационный учет» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 60, ст. 857).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2011 года № 1364 «Об утверждении Правил аттестации лабораторий по экспертизе качества семян» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 3, ст. 62).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2012 года № 724 «Об утверждении Правил присвоения статуса племенного животного» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 55, ст. 740).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2012 года № 924 «Об утверждении форм учета племенной продукции (материала) по отраслям животноводства» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 62, ст. 860).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2012 года № 986 «Об утверждении Правил выдачи и форм племенных свидетельств на все виды племенной продукции (материала)» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 64, ст. 895).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2012 года № 1505 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2011 года № 1364 «Об утверждении Правил аттестации лабораторий по экспертизе качества семян» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 1, ст. 14).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2012 года № 1537 «Об утверждении минимальных показателей оценки племенных заводов, племенных хозяйств и племенных репродукторов» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 2, ст. 27).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2012 года № 1636 «Об утверждении натуральных норм агрохимического обслуживания сельскохозяйственного производства» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 4, ст. 79).

18. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 390 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 27, 423-құжат).
19. «Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1542 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 80, 1053-құжат).
20. «Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 575 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 37, 352-құжат).
21. «Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 маусымдағы № 695 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 43, 409-құжат).
22. «Шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына арналған шығындардың құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 маусымдағы № 696 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 43, 410-құжат).
23. «Өсімдік шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 маусымдағы № 725 қаулысының 1-тармағының 2)3) және 5) тармақшалары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 44, 422-құжат).

18. Пункт 7 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 390  «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 27, ст. 423).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1542 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области животноводства» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 80, ст. 1053).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 575 Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 37, ст. 352).
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2014 года № 695 «Об утверждении Правил субсидирования стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда» (САПП  Республики Казахстан, 2014 г., № 43, ст. 409).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2014 года № 696 «Об утверждении Правил субсидирования стоимости затрат на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 43, ст. 410).
23. Подпункты 2)3) и 5) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2014 года № 725 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области растениеводства» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 44, ст. 422).