Мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерiнiң) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1095 қаулысы.
Мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерiнiң) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 16.10.2020 № 666 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік кодексінің 192-бабы 1-тармағының екінші бөлігіне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 03.05.2024 № 357 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерiнiң) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесі (бұдан әрі – қызмет түрлерінің тізбесі) бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 16.10.2020 № 666 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Орталық және жергілікті атқарушы органдар, ұлттық басқарушы холдингтер, ұлттық холдингтер, ұлттық компаниялар (келісім бойынша) 2016 жылғы 1 сәуірге дейін бекітілген қызмет түрлерінің тізбесіне сәйкес келмейтін қызмет түрлерін жарғылық құжаттардан алып тастау арқылы өздерінің ведомстволық бағынысты заңды тұлғаларының (олардағы акцияларды (қатысу үлестерін) тікелей немесе жанама иелену елу пайыздан астамды құрайтын) қызмет түрлерін сәйкес келтірсін.
3. Осы қаулының 2-тармағының талабы "Жекешелендірудің 2016 – 2020 жылдарға арналған кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1141 қаулысына сәйкес жекешелендіруге және бәсекелес ортаға беруге жататын, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерiнiң) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғаларға және олармен үлестес тұлғаларға қолданылмайды.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 06.12.2016 № 771 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі (келісу бойынша) жыл сайын 5 қаңтарға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне Қазақстан Республикасы Кәсіпкерлік кодексінің 196-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес қызмет түрлерінің тізбесін өзектілендіру жөнінде ұсыныстар беріп тұруды қамтамасыз етсін.

Об утверждении перечня видов деятельности, осуществляемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними лицами
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1095.
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 16.10.2020 № 666 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с частью второй пункта 1 статьи 192 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула – в редакции постановления Правительства РК от 03.05.2024 № 357 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемый перечень видов деятельности, осуществляемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними лицами (далее – перечень видов деятельности).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 16.10.2020 № 666 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Центральным и местным исполнительным органам, национальным управляющим холдингам, национальным холдингам, национальным компаниям (по согласованию) до 1 апреля 2016 года привести в соответствие виды деятельности своих подведомственных юридических лиц (прямое или косвенное владение акциями (долями участия) в которых составляет более пятидесяти процентов), путем исключения из уставных документов видов деятельности, не соответствующих утвержденным в перечне видов деятельности.
3. Требование пункта 2 настоящего постановления не распространяется на юридические лица, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилиированные с ними лица, подлежащие приватизации и передаче в конкурентную среду в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1141 "О некоторых вопросах приватизации на 2016 – 2020 годы".
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления Правительства РК от 06.12.2016 № 771 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
4. Агентству по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан (по согласованию) ежегодно, в срок до 5 января, обеспечить представление предложений в Правительство Республики Казахстан по актуализации перечня видов деятельности в соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 196 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 21.07.2022 № 510 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 1095 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерiнiң) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 31.05.2024 № 430 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 16.07.2024 № 567; 20.08.2024 № 676 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 29.08.2024 № 707; 10.09.2024 № 732; 29.11.2024 № 1015 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 02.12.2024 № 1020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 05.12.2024 № 1028 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 20.12.2024 № 1087; 13.01.2025 № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 17.02.2025 № 75 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Р/с
Қызмет түрінің атауы
ЭҚЖЖ коды
Меншік нысаны
Нарық субъектісінің атауы және (немесе) ұйымдық-құқықтық нысаны
Тауар нарығының шекаралары
Қолданылу мерзімі
1 2 3 4 5 6 7
1.
Жануарлардың өзге түрлерін өсіру
01490
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Инфекцияға қарсы препараттар ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы;
2) "QazBioPharm" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы;
3) "Ұлттық биотехнология орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) "Республикалық микроорганизмдер коллекциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "Биомедпрепарат" ғылыми-сараптамалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "OtarBioPharm" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "Қазақ ғылыми-зерттеу ветеринария институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;

Сноска. Пункт 4 - в редакции постановления Правительства РК от 21.07.2022 № 510 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 декабря 2015 года № 1095
Перечень видов деятельности, осуществляемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними лицами
Сноска. Перечень в редакции постановления Правительства РК от 31.05.2024 № 430 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 16.07.2024 № 567; от 16.07.2024 № 676 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 29.08.2024 № 707; от 10.09.2024 № 732 (вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию); от 29.11.2024 № 1015 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 02.12.2024 № 1020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 05.12.2024 № 1028 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 20.12.2024 № 1087; от 13.01.2025 № 7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 17.02.2025 № 75 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование вида деятельности
Код ОКЭД
Форма собственности
Наименование субъекта рынка и (или) организационно-правовая форма
Границы товарного рынка
Срок действия
1
2
3
4
5
6
7
1.
Разведение прочих видов животных
01490
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Научный центр противоинфекционных препаратов";
2) акционерное общество "Национальный холдинг "QazBioPharm";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный центр биотехнологии";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканская коллекция микроорганизмов";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Научно-аналитический центр "Биомедпрепарат";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "OtarBioPharm";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский ветеринарный институт";

8) "Биологиялық қауіпсіздік проблемаларының ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
9) "Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
2.
Өсімдік шаруашылығына ықпал ететін қызмет, суару жүйесін пайдаланудан басқа
01611
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Шығыс Қазақстан ауыл шаруашылық тәжірибе станциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
2) "Арнайы қамтамасыз ету орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) "Солтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылық тәжірибе станциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) "Павлодар ауыл шаруашылық тәжірибе станциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "Қарабалық ауыл шаруашылық тәжірибе станциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "Заречное" ауыл шаруашылық тәжірибе станциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "А.Х. Христенко атындағы Қарағанды өсімдік шаруашылығы және селекция ғылыми зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
3.
Орман шаруашылығы және өзге де орман шаруашылығы қызметі
02100
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Жасыл Аймақ" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
2) Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Республикалық орман селекциялық-тұқым өсіру орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
3) "Есік мемлекеттік дендрологиялық саябағы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
4) республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
4.
Орман шаруашылығымен және ағаш дайындаумен байланысты көрсетілетін қызметтер
02400
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазавиақұтқару" акционерлік қоғамы;
2) "Астана орманы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Қазақ ормандарды авиациялық қорғау және орман шаруашылығына қызмет көрсету базасы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
4) "Есік мемлекеттік дендрологиялық саябағы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;

8) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-исследовательский институт биологической безопасности";
9) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
Республика Казахстан
постоянно
2.
Деятельность, способствующая растениеводству, кроме эксплуатации оросительных систем
01611
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) товарищество с ограниченной ответственностью "Восточно-Казахстанская
сельскохозяйственная опытная станция";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр специального обеспечения";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Северо-Казахстанская сельскохозяйственная опытная станция";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарская сельскохозяйственная опытная станция";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Карабалыкская сельскохозяйственная опытная станция";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "Сельскохозяйственная опытная станция "Заречное";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Карагандинский научно-исследовательский институт растениеводства и селекции имени А.Ф. Христенко"
Республика Казахстан
постоянно
3.
Лесоводство и прочая лесохозяйственная деятельность
02100
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жасыл аймак" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан;
2) республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский лесной селекционно-семеноводческий центр" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан;
3) республиканское государственное казенное предприятие "Иссыкский государственный дендрологический парк";
4) республиканские государственные казенные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
4.
Услуги, связанные с лесоводством и лесозаготовками
02400
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Казавиаспас";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Астана орманы";
3) республиканское государственное казенное предприятие "Казахская база авиационной охраны лесов и обслуживания лесного хозяйства" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан;
4) республиканское государственное казенное предприятие "Иссыкский государственный дендрологический парк";

5) республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
5.
Тұщы суда балық аулау
03120
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Арнайы қамтамасыз ету орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
6.
Тұщы суда балық өсіру
03220
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Охотзоопром" өндірістік бірлестігі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
2) республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
7.
Құбыржолдар арқылы газ тәрізді отынды сату
03530
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"ҚазТрансГазАймақ" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
8.
Шикі мұнай мен ілеспе газ өндіру
06100
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Өзенмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
2) "Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
3) "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
4) "Маңғыстаумұнайгаз" акционерлік қоғамы;
5) "Қаражанбасмұнай" акционерлік қоғамы;
6) "ҚазМұнайГаз" Барлау Өндіру" акционерлік қоғамы;
7) "Қазақтүрiкмұнай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "Қазақ газ өңдеу зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
9) "Қазақойл Ақтөбе" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
10) "KMG Systems & Services" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) "Көлжан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
12) "Kalamkas-Khazar Operating" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "Өріктау Оперейтинг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
14) "Орал ойл энд газ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
15) "QazaqGaz барлау және өндіру" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
9.
Табиғи газ өндіру, метаннан басқа
06201
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
2) "Өзенмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
3) "QazaqGaz" барлау және өндіру" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) "Орал Ойл энд Газ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
10.
Темір кендерін ашық тәсілмен өндіру
07102
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Масал тау-кен байыту комбинаты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
11.
Уран және торий кендерін өндіру
07210
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом компаниясы" акционерлік қоғамы;

5) республиканские государственные казенные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
5.
Пресноводное рыболовство
03120
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "Центр специального обеспечения"
Республика Казахстан
постоянно
6.
Пресноводное рыбоводство
03220
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) республиканское государственное казенное предприятие "Производственное объединение "Охотзоопром";
2) республиканские государственные казенные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
7.
Продажа газообразного топлива по трубопроводам
03530
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "КазТрансГаз Аймак"
Республика Казахстан
постоянно
8.
Добыча сырой нефти и попутного газа
06100
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Озенмунайгаз";
2) акционерное общество "Эмбамунайгаз";
3) акционерное общество "Национальная компания "КазМунайГаз";
4) акционерное общество "Мангистаумунайгаз";
5) акционерное общество "Каражанбасмунай";
6) акционерное общество "Разведка Добыча "КазМунайГаз";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахтуркмунай";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский газоперерабатывающий завод";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахойл Актобе";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "KMG Systems & Services";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "Кольжан";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "Kalamkas-Khazar Operating";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "Урихтау Оперейтинг";
14) товарищество с ограниченной
ответственностью "Урал ойл энд газ";
15) товарищество с ограниченной
ответственностью "Разведка и добыча QazaqGaz"
Республика Казахстан
постоянно
9.
Добыча природного газа, кроме метана
06201
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Эмбамунайгаз";
2) акционерное общество "Озенмунайгаз";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Разведка и добыча "QazaqGaz";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "Урал ойл энд газ"
Республика Казахстан
постоянно
10.
Добыча железных руд открытым способом
07102
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "Масальский горно-обогатительный комбинат"
Республика Казахстан
постоянно
11.
Добыча урановой и ториевой руд
07210
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная атомная компания "Казатомпром";

2) "Қазатомөнеркәсіп-SaUran" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) "РУ-6" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) "Инкай" бірлескен кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "Байкен U" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "Аппақ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "Семізбай U" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "Орталық" өндіруші кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
9) "БудҰновское" бірлескен кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
12.
Қорғасын-мырыш кенін өндіру және байыту

2) товарищество с ограниченной ответственностью "Казатомпром SaUran";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "РУ-6";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "Совместное предприятие "Инкай";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Байкен U";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "Аппак";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Семизбай U";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "Добывающее предприятие "Орталык";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "Совместное предприятие "БудҰновское"
Республика Казахстан
постоянно
12.
Добыча и обогащение свинцово-цинковой руды

1) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
16.
Саз балшық және каолин өндіру
08122
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Волковгеология" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
17.
Бейметалл кенін өндіру және байыту
08992
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "Волковгеология" акционерлік қоғамы;
3) "Silicon mining" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
18.
Мұнай мен табиғи газ өндіруге ықпал ететін қызметтерді көрсету
09100
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
2) "Өзенмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
3) "Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
4) "ҚМГ Инжиниринг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "Oil Services Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "KMG Drilling & Services" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "Ойл Транспорт Корпорейшэн" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "ӨзенМұнайСервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
9) "Қазақ газ өңдеу зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
10) "KMG Systems & Services" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
19.
Басқа пайдалы қазбаларды өндіруге ықпал ететін қызметтерді көрсету
09900
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Волковгеология" акционерлік қоғамы;
2) "Жоғары технологиялар институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Қазақстан Республикасы
үнемі
20.
Баспа өндірісінің өзге де түрлері
18120
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Д. Серiкбаев атындағы "Шығыс Қазақстан техникалық университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі мен Үкіметінің әкімшілік ғимараттары дирекциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
3) Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасының Әкімшілік ғимараттар дирекциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
4) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Банкнот фабрикасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
21.
Материалдарды басып шығаруға және таратуға дайындау қызметі

1) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод";
2) акционерное общество "Эмбамунайгаз"
Республика Казахстан
постоянно
16.
Добыча глины и каолина
08122
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Волковгеология"
Республика Казахстан
постоянно
17.
Добыча и обогащение неметаллических руд
08992
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод";
2) акционерное общество "Волковгеология";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Silicon Mining"
Республика Казахстан
постоянно
18.
Предоставление услуг, способствующих добыче нефти и природного газа
09100
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная компания "КазМунайГаз";
2) акционерное общество "Озенмунайгаз";
3) акционерное общество "Эмбамунайгаз";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ Инжиниринг";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Oil Services Company";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "KMG Drilling & Services";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Ойл Транспорт Корпорейшэн";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "ОзенМунайСервис";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский газоперерабатывающий завод";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "KMG Systems & Services"
Республика Казахстан
постоянно
19.
Предоставление услуг, способствующих добыче других полезных ископаемых
09900
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Волковгеология";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Институт высоких технологий"
Республика Казахстан
постоянно
20.
Прочие виды печатного производства
18120
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский
технический университет имени Д. Серикбаева";
2) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дирекция административных зданий Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан" Управления делами Президента Республики Казахстан";
3) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дирекция административных зданий Управления материально-технического обеспечения" Управления делами Президента Республики Казахстан;
4) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Банкнотная фабрика Национального Банка Республики Казахстан"
Республика Казахстан
постоянно
21.
Деятельность по подготовке материалов к печати и распространению

18130
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Қазақ газеттері" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
22.
Мұнай өңдеу өнімдерінің өндірісі
19201
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
2) "Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
3) "Атырау мұнай өңдеу зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) "Павлодар мұнай-химия зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "ҚазТрансГаз өнімдері" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "Қазақ газ өңдеу зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "CASPI BITUM" бірлескен кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
23.
Өнеркәсіптік газ өндірісі
20110
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "ҚИ 811-автомобиль жөндеу зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы;
3) "Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
4) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "KMG PetroChem" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
24.
Өзге негізгі бейорганикалық химиялық заттар өндірісі
20130
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "Аппақ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) "Қазатомөнеркәсіп-SaUran" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) "РУ-6" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "Байкен-U" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "Орталық" өндіруші кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "Буденовское" бірлескен кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "KAP Logistics" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
9) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
10) "Үлбі-ЖБҚ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) "SSAP" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
12) "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
13) "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
25.
Басқа топтамаларға енгізілмеген өзге негізгі органикалық химиялық заттар өндіру
20149
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
2) "KMG PetroChem" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
26.
Көмірсутек шикізатынан жасалған бастапқы пішіндегі полимер өндірісі

18130
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "Қазақ газеттері"
Республика Казахстан
постоянно
22.
Производство продуктов нефтепереработки
19201
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная компания "КазМунайГаз";
2) акционерное общество "Эмбамунайгаз";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Атырауский нефтеперерабатывающий завод";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарский нефтехимический завод";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "КазТрансГаз Өнімдері";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский газоперерабатывающий завод";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "совместное предприятие "CASPI BITUM"
Республика Казахстан
постоянно
23.
Производство промышленных газов
20110
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "811 авторемонтный завод КИ";
2) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод";
3) акционерное общество "Эмбамунайгаз";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "KMG PetroChem"
Республика Казахстан
постоянно
24.
Производство прочих основных неорганических химических веществ
20130
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Аппак";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Казатомпром-SaUran";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "РУ-6";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Байкен-U";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "Добывающее предприятие "Орталык";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Совместное предприятие "БудҰновское";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "KAP Logistics";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "Ульба-ТВС";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "SSAP";
12) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан";
13) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт ядерной физики"
Республика Казахстан
постоянно
25.
Производство прочих основных органических химических веществ
20149
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Эмбамунайгаз";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "KMG PetroChem"
Республика Казахстан
постоянно
26.
Производство полимеров в первичных формах из углеводородного сырья

20162
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы;
2) "Kazakhstan Petrochemical Industries Inc." жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ("Казахстан Петрокемикал Индастриз Инк.")
Қазақстан Республикасы
үнемі
27.
Жарылғыш заттар және өзге де пиротехникалық бұйымдар өндірісі
20511
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Семей машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
28.
Басқа химиялық өнімдер өндірісі
20599
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Қазақ газ өңдеу зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
29.
Фармацевтикалық препараттар өндірісі
21201
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "QazBioPharm" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы;
2) "Инфекцияға қарсы препараттар ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы;
3) "Қазақ ғылыми-зерттеу ветеринария институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) "OtarBioPharm" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "Биомедпрепарат" ғылыми-сараптамалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "Республикалық микроорганизмдер коллекциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "Ұлттық биотехнология орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
9) "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
10) "Биологиялық қауіпсіздік ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
11) "Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
30.
Ветеринарияға арналған дәрілік препараттар өндірісі
21202
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "QazBioPharm" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы;
2) "Инфекцияға қарсы препараттар ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы;
3) "Қазақ ғылыми-зерттеу ветеринария институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) "OtarBioPharm" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "Биомедпрепарат" ғылыми-сараптамалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;

20162
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Фонд национального благосостояния
"Самрук-Қазына";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Kazakhstan Petrochemical Industries Inc." ("Казахстан Петрокемикал Индастриз Инк.")
Республика Казахстан
постоянно
27.
Производство взрывчатых веществ и прочих пиротехнических изделий
20511
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Семипалатинский машиностроительный завод"
Республика Казахстан
постоянно
28.
Производство других химических продуктов
20599
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский газоперерабатывающий завод"
Республика Казахстан
постоянно
29.
Производство фармацевтических препаратов
21201
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальный холдинг "QazBioPharm";
2) акционерное общество "Научный центр противоинфекционных препаратов";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский ветеринарный институт";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "OtarBioPharm";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Научно-аналитический центр "Биомедпрепарат";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканская коллекция микроорганизмов";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный центр биотехнологии";
8) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт ядерной физики";
9) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Больница Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан";
10) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-исследовательский институт биологической безопасности";
11) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
Республика Казахстан
постоянно
30.
Производство лекарственных препаратов для ветеринарии
21202
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальный холдинг "QazBioPharm";
2) акционерное общество "Научный центр противоинфекционных препаратов";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский ветеринарный институт";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "OtarBioPharm";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Научно-аналитический центр "Биомедпрепарат";

6) "Республикалық микроорганизмдер коллекциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "Ұлттық биотехнология орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "Биологиялық қауіпсіздік ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
9) "Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
31.
Резеңке доңғалақтар, доңғалаққаптар және камералар өндірісі
22111
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"С.М. Киров атындағы машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
32.
Резеңке техникалық бұйымдар өндіру
22191
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Орал "Зенит" зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "Тыныс" акционерлік қоғамы;
3) "С.М. Киров атындағы зауыт" акционерлік қоғамы;
4) "С.М. Киров атындағы машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
5) "Гидроприбор" ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
6) "Тұран су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
33.
Пластмасса тақталар, табақтар, құбырлар мен профильдер өндірісі

6) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканская коллекция микроорганизмов";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный центр биотехнологии";
8) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-исследовательский институт биологической безопасности";
9) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
Республика Казахстан
постоянно
31.
Производство резиновых шин, покрышек и камер
22111
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Машиностроительный завод им. С.М. Кирова"
Республика Казахстан
постоянно
32.
Производство резинотехнических изделий
22191
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Уральский завод "Зенит";
2) акционерное общество "Тыныс";
3) акционерное общество "Завод им. С.М. Кирова";
4) акционерное общество "Машиностроительный завод им. С.М. Кирова";
5) акционерное общество "Научно-исследовательский институт "Гидроприбор"
6) государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Тұран су"
Республика Казахстан
постоянно
33.
Производство пластмассовых плит, листов, труб и профилей

1) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "МАШЗАВОД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
40.
Сирек металдар, жерде сирек кездесетін металдар және жартылай өткізгіш материалдар өндірісі
24455
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "Жоғары технологиялар институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) "Жезқазғансирекмет" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
41.
Ядролық отынды қайта өңдеу
24460
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом компаниясы" акционерлік қоғамы;
2) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы;
3) "Қазақстандық атом электр станциялары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
42.
Өзге де түсті металдар құю
24540
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "МАШЗАВОД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
43.
Құрылысқа арналған болат конструкциялар өндірісі
25111
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "С.М. Киров атындағы машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "Зенит" Орал зауыты" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
44.
Жеңіл металл конструкциялар өндірісі
25112
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Зенит" Орал зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "С.М. Киров атындағы машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
45.
Алюминийден және алюминий қорытпаларынан жасалатын құрылыс конструкциялары мен бұйымдар өндірісі
25113
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Зенит" Орал зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "С.М. Киров атындағы машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
46.
Контейнерлік және құрастырмалы-жиналмалы ғимараттар мен үй-жайлар өндірісі
25114
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Зенит" Орал зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "С.М. Киров атындағы машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
3) "Гидроприбор" ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
4) "С.М. Киров атындағы зауыт" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
47.
Металл есіктер мен терезелер өндірісі
25120
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Зенит" Орал зауыты" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
48.
Өзге металл цистерналар, резервуарлар мен контейнерлер өндірісі

1) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "МАШЗАВОД"
Республика Казахстан
постоянно
40.
Производство редких, редкоземельных металлов и полупроводниковых материалов
24455
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Институт высоких технологий";
3) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жезказганредмет"
Республика Казахстан
постоянно
41.
Переработка ядерного топлива
24460
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная атомная компания "Казатомпром";
2) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахстанские атомные электрические станции"
Республика Казахстан
постоянно
42.
Литье прочих цветных металлов
24540
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "МАШЗАВОД"
Республика Казахстан
постоянно
43.
Производство строительных
стальных конструкций
25111
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Машиностроительный завод
им. С.М. Кирова";
2) акционерное общество "Уральский завод "Зенит"
Республика Казахстан
постоянно
44.
Производство легких металлических конструкций
25112
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Уральский завод "Зенит";
2) акционерное общество "Машиностроительный завод им. С.М. Кирова"
Республика Казахстан
постоянно
45.
Производство строительных конструкций и изделий из алюминия и алюминиевых сплавов
25113
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Уральский завод "Зенит";
2) акционерное общество "Машиностроительный завод им. С.М. Кирова"
Республика Казахстан
постоянно
46.
Производство контейнерных и сборно-разборных зданий и помещений
25114
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Уральский завод "Зенит";
2) акционерное общество "Машиностроительный завод им. С.М. Кирова";
3) акционерное общество "Научно-исследовательский институт "Гидроприбор";
4) акционерное общество "Завод им. С.М. Кирова"
Республика Казахстан
постоянно
47.
Производство металлических дверей и окон
25120
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Уральский завод "Зенит"
Республика Казахстан
постоянно
48.
Производство прочих металлических цистерн, резервуаров и контейнеров

25290
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Петропавл ауыр машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "Гидроприбор" ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
3) "С.М. Киров атындағы машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
4) "Зенит" Орал зауыты" акционерлік қоғамы;
5) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы;
6) "Волковгеология" акционерлік қоғамы;
7) "МАШЗАВОД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "Кен-Кұрылыс-Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
9) "Oil Construction Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
10) "Қазақстан вагон жасау компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
49.
Бу қазандықтарының өндірісі, орталық жылыту қазандықтарынан басқа
25300
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Гидроприбор" ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
2) "Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
3) "Зенит" Орал зауыты" акционерлік қоғамы;
4) "С.М. Киров атындағы машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
50.
Қару-жарақ және оқ-дәрі өндірісі
25400
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Гидроприбор" ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
2) "Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
3) "Зенит" Орал зауыты" акционерлік қоғамы;
4) "Тыныс" акционерлік қоғамы;
5) "С.М. Киров атындағы машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
6) "ҚИ 811-автомобиль жөндеу зауыты" акционерлік қоғамы;
7) "Петропавл ауыр машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
8) "С.М. Киров атындағы зауыт" акционерлік қоғамы;
9) "Қазтехнологиялар" акционерлік қоғамы;
10) "Steel manufacturing" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) "Арнайы қамтамасыз ету орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
51.
Соққылап өңдеу, сығымдау, қалыптау және профильдеу арқылы дайын металл бұйымдарының немесе жартылай фабрикаттар өндірісі
25501
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Зенит" Орал зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "С.М. Киров атындағы машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
3) "Петропавл ауыр машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
4) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
52.
Металл өңдеу және металдарға қаптамалар жалату
25610
республикалық меншік / коммуналдық меншік

25290
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Петропавловский завод тяжелого машиностроения";
2) акционерное общество "Научно-исследовательский институт "Гидроприбор";
3) акционерное общество "Машиностроительный завод
им. С.М. Кирова";
4) акционерное общество "Уральский завод "Зенит";
5) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод";
6) акционерное общество "Волковгеология";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "МАШЗАВОД";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "Кен-Курылыс-Сервис";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "Oil Construction Company";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахстанская вагоностроительная компания"
Республика Казахстан
постоянно
49.
Производство паровых котлов, кроме котлов центрального отопления
25300
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Научно-исследовательский институт "Гидроприбор";
2) акционерное общество "Национальная компания "Казахстан инжиниринг";
3) акционерное общество "Уральский завод "Зенит";
4) акционерное общество "Машиностроительный завод им. С.М. Кирова"
Республика Казахстан
постоянно
50.
Производство оружия
и боеприпасов
25400
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Научно-исследовательский институт "Гидроприбор";
2) акционерное общество "Национальная компания "Казахстан инжиниринг";
3) акционерное общество "Уральский завод "Зенит";
4) акционерное общество "Тыныс";
5) акционерное общество "Машиностроительный завод
им. С.М. Кирова";
6) акционерное общество "811 авторемонтный завод КИ";
7) акционерное общество "Петропавловский завод тяжелого машиностроения";
8) акционерное общество "Завод им. С.М. Кирова";
9) акционерное общество "Казтехнологии";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "Steel manufacturing";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр специального обеспечения"
Республика Казахстан
постоянно
51.
Производство готовых металлических изделий или полуфабрикатов путем ковки, прессования, штамповки и профилирования
25501
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Уральский завод "Зенит";
2) акционерное общество "Машиностроительный завод им. С.М. Кирова";
3) акционерное общество "Петропавловский завод тяжелого машиностроения";
4) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод"
Республика Казахстан
постоянно
52.
Обработка металлов и нанесение покрытий на металлы
25610
республиканская собственность / коммунальная собственность

2) "С.М. Киров атындағы машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
3) "Петропавл ауыр машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
4) "С.М. Киров атындағы зауыт" акционерлік қоғамы;
5) "Қазақстан инжиниринг "R&D орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "КАР Technology" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "МАШЗАВОД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "Арнайы қамтамасыз ету орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
93.
Автомобильдер өндірісі, автомобильдерге арналған қозғалтқыштардан басқа
29101
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
2) "ҚИ 811-автомобиль жөндеу зауыты" акционерлік қоғамы;
3) "С.М. Киров атындағы машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы
4) "Петропавл ауыр машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
94.
Автомобильдерге арналған шанақтар өндірісі
29201
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Семей машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
95.
Тіркемелер және жартылай тіркемелер өндірісі
29202
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Семей машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "Волковгеология" акционерлік қоғамы;
3) "МАШЗАВОД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
96.
Автомобильдердің өзге бөліктері мен
керек-жарақтарының өндірісі
29320
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
97.
Кемелер және қалқыма құралдар құрылысы
30110
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Зенит" Орал зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "Гидроприбор" ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
98.
Теміржол локомотивтер мен жылжымалы құрам өндірісі
30200
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Семей машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "Петропавл ауыр машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
3) "Зенит" Орал зауыты" акционерлік қоғамы;
4) "Қазақстан вагон өндіруші компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "Тұлпар" вагон жасау зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "ҚТЖ-Жүк тасымалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
99.
Әуе ұшу аппараттары өндірісі

2) акционерное общество "Машиностроительный завод им. С.М. Кирова";
3) акционерное общество "Петропавловский завод тяжелого машиностроения";
4) акционерное общество "Завод им. С.М. Кирова";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "R&D центр "Казахстан инжиниринг";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "КАР Technology";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "МАШЗАВОД";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр специального обеспечения"
Республика Казахстан
постоянно
93.
Производство автомобилей, кроме двигателей для автомобилей
29101
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная компания "Казахстан инжиниринг";
2) акционерное общество "811 авторемонтный завод КИ";
3) акционерное общество "Машиностроительный завод им. С.М. Кирова"
4) акционерное общество "Петропавловский завод тяжелого машиностроения"
Республика Казахстан
постоянно
94.
Производство кузовов для автомобилей
29201
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Семипалатинский
машиностроительный завод"
Республика Казахстан
постоянно
95.
Производство прицепов и полуприцепов
29202
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Семипалатинский машиностроительный завод";
2) акционерное общество "Волковгеология";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "МАШЗАВОД"
Республика Казахстан
постоянно
96.
Производство прочих частей и принадлежностей автомобилей
29320
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Национальная компания "Казахстан
инжиниринг"
Республика Казахстан
постоянно
97.
Строительство судов и плавучих средств
30110
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Уральский завод "Зенит";
2) акционерное общество "Научно-исследовательский институт "Гидроприбор"
Республика Казахстан
постоянно
98.
Производство железнодорожных локомотивов и подвижного состава
30200
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Семипалатинский машиностроительный завод";
2) акционерное общество "Петропавловский завод тяжелого машиностроения";
3) акционерное общество "Уральский завод "Зенит";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахстанская вагоностроительная компания";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Вагоностроительный завод "Тұлпар";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки"
Республика Казахстан
постоянно
99.
Производство воздушных летательных аппаратов

30301
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "ҚИ 811-автомобиль жөндеу зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "Гидроприбор" ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
3) "Қазақстан инжиниринг "R&D орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
100.
Ғарыштық ұшу аппараттары өндірісі
30302
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Ghalam" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
101.
Әскери жауынгерлік көлік құралдары өндірісі
30400
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Семей инжиниринг" акционерлік қоғамы;
2) "Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
3) "ҚИ 811-автомобиль жөндеу зауыты" акционерлік қоғамы;
4) "С.М. Киров атындағы машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
5) "Гидроприбор" ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы
6) "Петропавл ауыр машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
7) "Қазтехнологиялар" акционерлік қоғамы;
8) "Қазақстан инжиниринг "R&D орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
102.
Монеталар және медальдар соғу/шығару
32110
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қазақстан теңге сарайы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
103.
Зергерлік бұйымдар мен соған ұқсас бұйымдар өндірісі
32120
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қазақстан теңге сарайы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
104.
Хирургиялық және ортопедиялық құрылғылар өндірісі
32503
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Республикалық протездік-ортопедиялық орталығы" акционерлік қоғамы;
2) "Әлеуметтік оңалтуды дамытудың ғылыми-практикалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
3) мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
105.
Металл галантерея бұйымдары өндірісі
32992
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қазақстан теңге сарайы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
106.
Өзге де бұйымдар өндірісі
32999
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Тыныс" акционерлік қоғамы;

30301
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "811 авторемонтный завод КИ";
2) акционерное общество "Научно-исследовательский институт "Гидроприбор";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "R&D центр "Казахстан инжиниринг"
Республика Казахстан
постоянно
100.
Производство космических летательных аппаратов
30302
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "Ghalam"
Республика Казахстан
постоянно
101.
Производство военных боевых транспортных средств
30400
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Семей инжиниринг";
2) акционерное общество "Национальная компания "Казахстан инжиниринг";
3) акционерное общество "811 авторемонтный завод КИ";
4) акционерное общество "Машиностроительный завод им. С.М. Кирова";
5) акционерное общество "Научно-исследовательский институт "Гидроприбор";
6) акционерное общество "Петропавловский завод тяжелого машиностроения";
7) акционерное общество "Казтехнологии";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "R&D центр "Казахстан инжиниринг"
Республика Казахстан
постоянно
102.
Чеканка/выпуск монет и медалей
32110
республиканская собственность / коммунальная собственность
республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахстанский монетный двор Национального Банка Республики Казахстан"
Республика Казахстан
постоянно
103.
Производство ювелирных и аналогичных изделий
32120
республиканская собственность / коммунальная собственность
республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахстанский монетный двор Национального Банка Республики Казахстан"
Республика Казахстан
постоянно
104.
Производство хирургических и ортопедических приспособлений
32503
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Республиканский протезно-ортопедический центр";
2) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр развития сферы социальной защиты";
3) государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
105.
Производство изделий металлической галантереи
32992
республиканская собственность / коммунальная собственность
республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахстанский монетный двор Национального Банка Республики Казахстан"
Республика Казахстан
постоянно
106.
Производство прочих изделий
32999
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Тыныс";

2) "С.М. Киров атындағы машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
3) "МАШЗАВОД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
107.
Металл цистерналарды, резервуарлар мен контейнерлерді жөндеу
33111
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Семей машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
3) "Зенит" Орал зауыты" акционерлік қоғамы;
4) "ҚИ 811-автомобиль жөндеу зауыты" акционерлік қоғамы;
5) "С.М. Киров атындағы машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
6) "Волковгеология" акционерлік қоғамы;
7) "Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамы;
8) "Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
9) "Өзенмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
10) "KTZ Express" акционерлік қоғамы;
11) "МАШЗАВОД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
12) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
108.
Орталық жылыту радиаторлары мен қазандықтарды жөндеу
33112
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
109.
Бу қазандықтарын жөндеу, орталық жылыту қазандықтарынан басқа
33113
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
2) "Зенит" Орал зауыты" акционерлік қоғамы;
3) "ҚазТрансГаз Аймақ" акционерлік қоғамы;
4) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
110.
Атыс қаруы мен артиллериялық қару-жарақты жөндеу
33114
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
2) "ҚИ 811-автомобиль жөндеу зауыты" акционерлік қоғамы;
3) "Семей инжиниринг" акционерлік қоғамы;
4) "С.М. Киров атындағы машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
5) "Гидроприбор" "ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
6) "Қазтехнологилар" акционерлік қоғамы;
7) "Steel manufacturing" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
111.
Мұнай-газ секторы объектілеріндегі металл бөшкелер мен соған ұқсас сыйымдылықтарды жөндеу
33115
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
112.
Өзге металл бұйымдарын жөндеу
33119
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Семей машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "С.М. Киров атындағы машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;

2) акционерное общество "Машиностроительный завод им. С.М. Кирова";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "МАШЗАВОД"
Республика Казахстан
постоянно
107.
Ремонт металлических цистерн, резервуаров и контейнеров
33111
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Семипалатинский машиностроительный завод";
2) акционерное общество "Национальная компания "Казахстан инжиниринг";
3) акционерное общество "Уральский завод "Зенит";
4) акционерное общество "811 авторемонтный завод КИ";
5) акционерное общество "Машиностроительный завод им. С.М. Кирова";
6) акционерное общество "Волковгеология";
7) акционерное общество "Интергаз Центральная Азия";
8) акционерное общество "Эмбамунайгаз";
9) акционерное общество "Озенмунайгаз";
10) акционерное общество "KTZ Express";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "МАШЗАВОД";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК"
Республика Казахстан
постоянно
108.
Ремонт радиаторов и котлов центрального отопления
33112
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК"
Республика Казахстан
постоянно
109.
Ремонт паровых котлов, кроме котлов центрального отопления
33113
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная компания "Казахстан инжиниринг";
2) акционерное общество "Уральский завод "Зенит";
3) акционерное общество "КазТрансГаз Аймак";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК"
Республика Казахстан
постоянно
110.
Ремонт огнестрельного оружия и артиллерийских орудий
33114
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная компания "Казахстан инжиниринг";
2) акционерное общество "811 авторемонтный завод КИ";
3) акционерное общество "Семей инжиниринг";
4) акционерное общество "Машиностроительный завод им. С.М. Кирова";
5) акционерное общество "Научно-исследовательский институт "Гидроприбор";
6) акционерное общество "Казтехнологии";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Steel manufacturing"
Республика Казахстан
постоянно
111.
Ремонт металлических бочек и аналогичных емкостей на объектах нефтегазового сектора
33115
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Эмбамунайгаз"
Республика Казахстан
постоянно
112.
Ремонт прочих металлических изделий
33119
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Семипалатинский машиностроительный завод";
2) акционерное общество "Машиностроительный завод
им. С.М. Кирова";

131.
Жылу электр станцияларының электр энергиясын өндіруі
35111
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Астана-Энергия" акционерлік қоғамы;
2) "Жайықжылуқуат" акционерлік қоғамы;
3) "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы" арнайы экономикалық аймағын басқарушы компаниясы" акционерлік қоғамы;
4) "Алматы электр станциялары" акционерлік қоғамы;
5) "Екібастұз ГРЭС-2" акционерлік қоғамы;
6) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "KMG PetroChem" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) Болат Нұржанов атындағы "Екібастұз ГРЭС-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
9) "Түркістан БГҚ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
10) коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
132.
Су электр станцияларының электр энергиясын өндіруі
35112
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Шардара СЭС" акционерлік қоғамы;
2) "О.Д. Қантаев атындағы Мойнақ су электр станциясы" акционерлік қоғамы;
3) "Балқаш жылу электр станциясы" акционерлік қоғамы;
4) "АЭС Өскемен ГЭС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "АЭС Шүлбі ГЭС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "Казгидротехэнерго" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "SAMRUK-GREEN ENERGY" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "Тұран су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
133.
Ядролық (атом) электр станцияларының электр энергиясын өндіруі
35113
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Қазақстандық атом электр станциялары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
134.
Жел электр станцияларының электр энергиясын өндіруі
35114
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Бірінші жел электр станциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
135.
Өзге электр станцияларының электр энергиясын өндіруі
35119
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Karabatan Utility Solutions" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
136.
Электр энергиясын беру
35121
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қызылорда электр тарату желісі компаниясы" акционерлік қоғамы;
2) "Нұрсұлтан Назарбаев халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамы;
3) "Астана-Аймақтық Электржелілік компаниясы" акционерлік қоғамы;

131.
Производство электроэнергии тепловыми электростанциями
35111
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Астана-Энергия";
2) акционерное общество "Жайыктеплоэнерго";
3) акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Международный центр приграничного сотрудничества "Хоргос";
4) акционерное общество "Алматинские электрические станции";
5) акционерное общество "Станция Экибастузская ГРЭС-2";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "KMG PetroChem";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "Экибастузская ГРЭС-1 имени Булата Нуржанова";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "ПГУ Туркестан";
10) коммунальные государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
132.
Производство электроэнергии гидроэлектростанциями
35112
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Шардаринская ГЭС";
2) акционерное общество "Мойнакская гидроэлектростанция имени У.Д. Кантаева";
3) акционерное общество "Балхашская тепловая электрическая станция";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "АЭС Усть-Каменогорская ГЭС";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "АЭС Шульбинская ГЭС";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "Казгидротехэнерго";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "SAMRUK-GREEN ENERGY";
8) государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Тұран су"
Республика Казахстан
постоянно
133.
Производство электроэнергии ядерными (атомными) электростанциями
35113
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "Казахстанские атомные электрические станции"
Республика Казахстан
постоянно
134.
Производство электроэнергии ветровыми электростанциями
34114
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "Первая ветровая электрическая станция"
Республика Казахстан
постоянно
135.
Производство электроэнергии прочими электростанциями
35119
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "Karabatan Utility Solutions"
Республика Казахстан
постоянно
136.
Передача электроэнергии
35121
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Кызылординская распределительная электросетевая компания";
2) акционерное общество "Международный аэропорт Нурсултан Назарбаев";
3) акционерное общество "Астана - Региональная Электросетевая Компания";

4) "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы" арнайы экономикалық аймағын басқарушы компаниясы" акционерлік қоғамы;
5) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы;
6) "Электр желілерін басқару жөніндегі Қазақстан компаниясы "KEGOC" (Kazakhstan Electricity Grid Operating Company) акционерлік қоғамы;
7) "ҚазТрансОйл" акционерлік қоғамы;
8) "Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамы;
9) "Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы
10) "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
11) "Алатау жарық компаниясы" акционерлік қоғамы;
12) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "Қазақстандық атом электр станциялары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
14) "Павлодар мұнай-химия зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
15) "Магистральды су құбыры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
16) "Түркістан БГҚ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
17) коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
137.
Электр энергиясын желіге жіберуді және тұтынуды техникалық диспетчерлендіру, электр энергиясын өндіру-тұтынуды теңгерімдеуді ұйымдастыру
35122
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы" арнайы экономикалық аймағын басқарушы компаниясы" акционерлік қоғамы;
2) "Электр желілерін басқару жөнiндегi Қазақстан компаниясы" (Kazakhstan Electricity Grid Operating Company) "KEGOC" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
138.
Ұлттық электр желісінің жабдықтарына пайдалану қызметін көрсету
35123
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Электр желілерін басқару жөнiндегi Қазақстан компаниясы" (Kazakhstan Electricity Grid Operating Company) "KEGOC" акционерлік қоғамы;
2) "Энергоинформ" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
139.
Электр қуатының жүктемені көтеруге әзірлігін қамтамасыз ету, электр қуатын реттеу және резервтеу
35124
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "У.Д. Қантаев атындағы Мойнақ ГЭС" акционерлік қоғамы;
2)"МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) "АЭС Өскемен ГЭС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) "АЭС Шүлбі ГЭС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
140.
Электр энергиясын тарату
35130
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Shymkent" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы;

4) акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Международный центр приграничного сотрудничества "Хоргос";
5) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод";
6) акционерное общество "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями" (Kazakhstan Electricity Grid Operating Company) "KEGOC";
7) акционерное общество "КазТрансОйл";
8) акционерное общество "Интергаз Центральная Азия";
9) акционерное общество "Эмбамунайгаз";
10) акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы";
11) акционерное общество "Алатау Жарық Компаниясы";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахстанские атомные электрические станции";
14) товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарский нефтехимический завод";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "Магистральный Водовод";
16) товарищество с ограниченной ответственностью "ПГУ Туркестан";
17) коммунальные государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
137.
Техническая диспетчеризация отпуска в сеть и потребления электрической энергии, организация балансирования производства-потребления электрической энергии
35122
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Международный центр приграничного сотрудничества "Хоргос";
2) акционерное общество "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями (Kazakhstan Electricity Grid Operating Company) "KEGOC"
Республика Казахстан
постоянно
138.
Эксплуатационное обслуживание оборудования Национальной электрической сети
35123
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями (Kazakhstan Electricity Grid Operating Company) "KEGOC";
2) акционерное общество "Энергоинформ"
Республика Казахстан
постоянно
139.
Обеспечение готовности электрической мощности к несению нагрузки, регулирование и резервирование электрической мощности
35124
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Мойнакская гидроэлектростанция имени У.Д. Кантаева";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "АЭС Усть Каменогорская ГЭС";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "АЭС Шульбинская ГЭС"
Республика Казахстан
постоянно
140.
Распределение электроэнергии
35130
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Shymkent";

3) "Түркістан БГҚ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
144.
Құбыржолдар арқылы газ тәрізді отынды сату
35230
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамы;
2) "Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
3) "КазТрансГаз Өнімдері" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
145.
Дербес қазандықтардың жылу энергиясын өндіруі
35302
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы;
3) "ҚазТрансОйл" акционерлік қоғамы;
4) "Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
5) "Aqtobe su-energy group" акционерлік қоғамы;
6) "Өскемен жылу жүйелері" акционерлік қоғамы;
7) "Таразэнергоорталық" акционерлік қоғамы
8) "Астана-Энергия" акционерлік қоғамы;
9) "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы" арнайы экономикалық аймағын басқарушы компаниясы" акционерлік қоғамы;
10) "Зенит" Орал зауыты" акционерлік қоғамы;
11) "Нұрсұлтан Назарбаев халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамы;
12) "ҚИ 811-автомобиль жөндеу зауыты" акционерлік қоғамы;
13) "Теміржолсу" акционерлік қоғамы;
14) "Алматытеплокоммунэнерго" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
15) "Теректі-үй жөндеу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
16) "Қамқор Есіл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
17) "Алпаш" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
18) "Магистральды су құбыры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
19) "Теміржолсу-Алматы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
20) "Теміржолсу-Ақтөбе" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
21) "Теміржолсу-Аягөз" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
22) "Теміржолсу-Арыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
23) "Теміржолсу-Көкшетау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
24) "Теміржолсу-Кзылорда" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
25) "Теміржолсу-Маңғыстау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
26) "Теміржолсу-Павлодар" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
27) "Теміржолсу-Қостанай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
28) "Теміржолсу-Қарағанды" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
29) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Банкнот фабрикасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
30) коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі

3) товарищество с ограниченной ответственностью "ПГУ Туркестан"
Республика Казахстан
постоянно
144.
Продажа газообразного топлива по трубопроводам
35230
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Интергаз Центральная Азия";
2) акционерное общество "Эмбамунайгаз";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "ҚазТрансГаз Өнімдері"
Республика Казахстан
постоянно
145.
Производство тепловой энергии самостоятельными котельными
35302
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Карагандинский университет имени академика Е.А. Букетова";
2) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод";
3) акционерное общество "КазТрансОйл";
4) акционерное общество "Эмбамунайгаз";
5) акционерное общество "Aqtobe su-energy group";
6) акционерное общество "Усть-Каменогорские тепловые сети";
7) акционерное общество "Таразэнергоцентр";
8) акционерное общество "Астана-Энергия";
9) акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Международный центр приграничного сотрудничества "Хоргос";
10) акционерное общество "Уральский завод "Зенит";
11) акционерное общество "Международный аэропорт Нурсултан Назарбаев";
12) акционерное общество "811 авторемонтный завод КИ";
13) акционерное общество "Теміржолсу";
14) товарищество с ограниченной ответственностью "Алматытеплокоммунэнерго";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "Теректі-үй жөндеу";
16) товарищество с ограниченной ответственностью "Камкор Есиль";
17) товарищество с ограниченной ответственностью "Алпаш";
18) товарищество с ограниченной ответственностью "Магистральный Водовод";
19) товарищество с ограниченной ответственностью "Теміржолсу-Алматы";
20) товарищество с ограниченной ответственностью "Теміржолсу-Ақтөбе";
21) товарищество с ограниченной ответственностью "Теміржолсу-Аягоз";
22) товарищество с ограниченной ответственностью "Теміржолсу-Арыс";
23) товарищество с ограниченной ответственностью "Теміржолсу-Кокшетау";
24) товарищество с ограниченной ответственностью "Теміржолсу-Кзыл-Орда";
25) товарищество с ограниченной ответственностью "Теміржолсу-Маңғыстау";
26) товарищество с ограниченной ответственностью "Теміржолсу-Павлодар";
27) товарищество с ограниченной ответственностью "Теміржолсу-Костанай";
28) товарищество с ограниченной ответственностью "Теміржолсу-Караганды";
29) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Банкнотная фабрика Национального Банка Республики Казахстан";
30) коммунальные государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно

148.
Жаңартылатын және баламалы энергия көздерінің жылу энергиясын өндіруі
35308
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Өскемен жылу жүйелері" акционерлік қоғамы;
2) "Таразэнергоорталық" акционерлік қоғамы;
3) "Астана-Энергия" акционерлік қоғамы;
4) "Жайықжылуэнерго" акционерлік қоғамы;
5) "Наурзум сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
149.
Суды жинау, өңдеу және бөлу
36000
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Aqtobe su-energy group" акционерлік қоғамы;
2) "Shymkent" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы;
3) "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы" арнайы экономикалық аймағын басқарушы компаниясы" акционерлік қоғамы;
4) "Астана-Энергия" акционерлік қоғамы;
5) "Жайықжылуэнерго" акционерлік қоғамы;
6) "Нұрсұлтан Назарбаев халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамы;
7) "ҚИ 811-автомобиль жөндеу зауыты" акционерлік қоғамы;
8) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы;
9) "Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамы;
10) "Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
11) "Теміржолсу" акционерлік қоғамы;
12) "Рудненский водоканал" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "Қызылжар су" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
14) "Қамқор Есіл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
15) "Мамлютское 1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
16) "Алпаш" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
17) "Батыс су арнасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
18) "Теректі - таза су" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
19) "Сәтбаев жылу, сумен жабдықтау кәсіпорын" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
20) "Ақтоғай-су" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
21) "Шахтинскводоканал" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
22) "В.Г.Фесенков атындағы Астрофизика институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
23) "Павлодар мұнай-химия зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
24) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
25) "Ak Su KMG" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
26) "Қарағанды су" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
27) "Теміржолсу-Алматы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
28) "Теміржолсу-Ақтөбе" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
29) "Теміржолсу-Аягөз" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
30) "Теміржолсу-Арыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;

148.
Производство тепловой энергии возобновляемыми и альтернативными источниками энергии
35308
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Усть-Каменогорские тепловые сети";
2) акционерное общество "Таразэнергоцентр";
3) акционерное общество "Астана-Энергия";
4) акционерное общество "Жайыктеплоэнерго";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Наурзум сервис";
6) коммунальные государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
149.
Забор, обработка и распределение воды
36000
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Aqtobe su-energy group";
2) акционерное общество "Социально-предпринимательская
корпорация "Shymkent";
3) акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Международный центр приграничного сотрудничества "Хоргос";
4) акционерное общество "Астана-Энергия";
5) акционерное общество "Жайыктеплоэнерго";
6) акционерное общество "Международный аэропорт Нурсултан Назарбаев";
7) акционерное общество "811 авторемонтный завод КИ";
8) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод";
9) акционерное общество "Интергаз Центральная Азия";
10) акционерное общество "Эмбамунайгаз";
11) акционерное общество "Теміржолсу";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "Рудненский водоканал";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "Қызылжар су";
14) товарищество с ограниченной ответственностью "Камкор Есиль";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "Мамлютское 1";
16) товарищество с ограниченной ответственностью "Алпаш";
17) товарищество с ограниченной ответственностью "Батыс су арнасы";
18) товарищество с ограниченной ответственностью "Теректі - таза су";
19) товарищество с ограниченной ответственностью "Сатпаевское предприятие
тепловодоснабжения";
20) товарищество с ограниченной ответственностью "Ақтоғай-су";
21) товарищество с ограниченной ответственностью "Шахтинскводоканал";
22) товарищество с ограниченной ответственностью "Астрофизический институт имени В.Г. Фесенкова";
23) товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарский нефтехимический завод";
24) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
25) товарищество с ограниченной ответственностью "Ak Su KMG";
26) товарищество с ограниченной ответственностью "Қарағанды су";
27) товарищество с ограниченной ответственностью "Теміржолсу-Алматы";
28) товарищество с ограниченной ответственностью "Теміржолсу-Ақтөбе";
29) товарищество с ограниченной ответственностью "Теміржолсу-Аягоз";
30) товарищество с ограниченной ответственностью "Теміржолсу-Арыс";

151.
Қауіпсіз қалдықтарды жинау
38110
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "Волковгеология" акционерлік қоғамы;
3) "Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
4) "Ақтау теңіз сауда порты" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
5) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "Астана Тазалық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "Тазалық 2012" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "Қазатомөнеркәсіп-SaUran" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
9) "Орталық" өндіруші кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
10) "БудҰновское" бірлескен кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) "РУ-6" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
12) "Қазақстандық атом электр станциялары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "Құрық порты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
14) республикалық және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
152.
Қауіпті қалдықтарды жинау
38120
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "Волковгеология" акционерлік қоғамы;
3) "Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамы;
4) "Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
5) "Ақтау теңіз сауда порты" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
6) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "Қазақстандық атом электр станциялары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "Қазатомөнеркәсіп-SaUran" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
9) "РУ-6" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
10) "Семізбай-U" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) "БудҰновское" бірлескен кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
12) "Орталық" өндіруші кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "Құрық порты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
14) "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
15) "Көктем" Маңғыстау облысы әкімдігінің коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
16) республикалық және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
153.
Қауіпсіз қалдықтарды өңдеу және жою
38210
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "Қазатомөнеркәсiп" ұлттық атом компаниясы" акционерлік қоғамы;
3) "Волковгеология" акционерлік қоғамы;

151.
Сбор неопасных отходов
38110
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод";
2) акционерное общество "Волковгеология";
3) акционерное общество "Эмбамунайгаз";
4) акционерное общество "Национальная компания "Актауский морской торговый порт";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "Астана Тазалық";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Тазалык 2012";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "Казатомпром-SaUran";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "Добывающее предприятие "Орталык";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "Совместное предприятие "БудҰновское";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "РУ-6";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахстанские атомные электрические станции";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "Порт Курык";
14) республиканские и коммунальные государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
152.
Сбор опасных отходов
38120
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод";
2) акционерное общество "Волковгеология";
3) акционерное общество "Интергаз Центральная Азия";
4) акционерное общество "Эмбамунайгаз";
5) акционерное общество "Национальная компания "Актауский морской торговый порт";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахстанские атомные электрические станции";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "Казатомпром-SaUran";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "РУ-6";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "Семизбай-U";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "Совместное предприятие "БудҰновское";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "Добывающее предприятие "Орталык";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "Порт Курык";
14) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт ядерной физики";
15) Государственное коммунальное предприятие "Коктем" акимата Мангистауской области;
16) республиканские и коммунальные государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
153.
Обработка и удаление неопасных отходов
38210
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод";
2) акционерное общество "Национальная атомная компания "Казатомпром";
3) акционерное общество "Волковгеология";

7) "Теңіз жасағы" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
157.
Құрылыс жобаларын әзірлеу
41100
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "QazExpoCongress" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
2) "Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" акционерлік қоғамы;
3) "Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
4) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
6) "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
7) республикалық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
158.
Тұрғын ғимараттар құрылысы
41201
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Әскери құрылыс" акционерлік қоғамы;
2) "Елорда даму" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) "Өркен қала" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) "Арнайы қамтамасыз ету орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасының Мемлекеттік резиденциялар дирекциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
159.
1, 2-санаттағы стационарлық сауда объектілерін қоспағанда, тұрғын емес ғимараттар құрылысы
41202
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазспортинвест" акционерлік қоғамы;
2) "С.М. Киров атындағы зауыт" акционерлік қоғамы;
3) "Гидроприбор" ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
4) "Арнайы қамтамасыз ету орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
7) "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
8) республикалық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
160.
Жолдар мен автомагистральдар құрылысы
42111
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "KAP Logistics" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
2) "ҚазТрансГаз өнімдері" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) "Кен-Құрылыс-Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) "Oil Construction Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
161.
Халықаралық және республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарында (учаскелерінде) құрылысты, реконструкциялауды, жөндеуді, ақылы қозғалысты және күтіп ұстауды ұйымдастыру қызметі

7) акционерное общество "Теңіз жасағы"
Республика Казахстан
постоянно
157.
Разработка строительных проектов
41100
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная компания "QazExpoCongress";
2) акционерное общество "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры";
3) акционерное общество "Эмбамунайгаз";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
5) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт ядерной физики";
6) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр";
7) республиканские государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
158.
Строительство жилых зданий
41201
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Әскери құрылыс";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Елорда даму";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Өркен қала";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр специального обеспечения";
5) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дирекция государственных резиденций Управления делами Президента Республики Казахстан"
Республика Казахстан
постоянно
159.
Строительство нежилых зданий, за исключением стационарных торговых объектов категорий 1, 2
41202
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Казспортинвест";
2) акционерное общество "Завод им. С.М. Кирова";
3) акционерное общество "Научно-исследовательский институт "Гидроприбор";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр специального обеспечения";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
6) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан";
7) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт ядерной физики";
8) республиканские государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
160.
Строительство дорог и автомагистралей
42111
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) товарищество с ограниченной ответственностью "KAP Logistics";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "КазТрансГаз Өнімдері";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Кен-Курылыс-Сервис";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "Oil Construction Company"
Республика Казахстан
постоянно
161.
Деятельность по организации строительства, реконструкции, ремонта, платного движения и содержания автомобильных дорог (участков) общего пользования международного и республиканского значения

43993
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
2) "ҚазТрансГаз өнімдері" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) "Oil Construction Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
182.
Арнайы біліктілікті талап ететін өзге де құрылыс жұмыстары
43999
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Зенит" Орал зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
3) "Казатомөнеркәсіп-SaUran" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) "Кен-Кұрылыс-Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "Oil Construction Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "Қазақстан вагон жасау компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) республикалық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
183.
Автокөлікке техникалық қызмет көрсету және жөндеу
45200
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Өзенмұнайгаз" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
184.
Жол бойындағы белдеулерде орналасқан техникалық қызмет көрсету станциялары жүргізгендерді қоспағанда, автомобильдерді жөндеу және техникалық қызмет көрсету
45201
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "ҚИ 811-автомобиль жөндеу зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банк қызметін қамтамасыз ету орталығы" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
185.
Автокөлік бөлшектерінің, тораптарының және керек-жарақтарының саудасы
45322
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"ҚТЖ-Жүк тасымалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
186.
Басқа топтамаларға енгізілмеген тауарлардың жекелеген түрлерін немесе тауарлар топтарын көтерме саудада сатуға маманданған агенттер қызметі
46180
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы;
2) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
187.
Кең ассортименттегі тауарлардың көтерме саудасы бойынша агенттердің қызметі
46190
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
188.
Фармацевтикалық тауарлардың көтерме саудасы, ортопедиялық бұйымдар мен медициналық техника саудасынан басқа
46461
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "QazBioPharm" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы;

43993
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы";
2)товарищество с ограниченной ответственностью "КазТрансГаз Өнімдері";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Oil Construction Company"
Республика Казахстан
постоянно
182.
Прочие строительные работы, требующие специальной квалификации
43999
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Уральский завод "Зенит";
2) акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Казатомпром-SaUran";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "Кен-Курылыс-Сервис";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Oil Construction Company";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахстанская вагоностроительная компания";
7) республиканские государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
183.
Техническое обслуживание и ремонт автотранспорта
45200
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Озенмунайгаз"
Республика Казахстан
постоянно
184.
Техническое обслуживание и ремонт автомобилей, за исключением произведенных станциями технического обслуживания, находящимися на придорожной полосе
45201
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "811 авторемонтный завод КИ";
2) акционерное общество "Центр обеспечения деятельности Национального Банка Республики Казахстан"
Республика Казахстан
постоянно
185.
Торговля автомобильными деталями, узлами и принадлежностями
45322
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки"
Республика Казахстан
постоянно
186.
Деятельность агентов, специализирующихся на оптовой торговле отдельными видами товаров или группами товаров, не включенными в другие группировки
46180
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Казахтелеком";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс"
Республика Казахстан
постоянно
187.
Деятельность агентов по оптовой торговле товарами широкого ассортимента
46190
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы"
Республика Казахстан
постоянно
188.
Оптовая торговля фармацевтическими товарами, кроме торговли медицинской техникой и ортопедическими изделиями
46461
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальный холдинг "QazBioPharm";

4) "KAP Logistics" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "ҚТЖ-Жүк тасымалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "ҚТЖ-Жолаушылар локомотивтері" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
199.
Қара және түсті металл кенінің көтерме саудасы
46721
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Инкай" бірлескен кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
199-1
Цементтің, құм мен қиыршық тастың көтерме саудасы
46732
республикалық меншік
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігінің "Қазсушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
200.
Бастапқы пішіндегі пластмасса мен синтетикалық каучуктың көтерме саудасы
46761
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы;
2) "KazakhstanPetrochemical Industries Inc." ("Казахстан Петрокемикал Индастриз Инк.") жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
201.
Қара және түсті металл сынықтары мен қалдықтарының көтерме саудасы
46771
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
2) "ҚазТрансГаз Аймақ" акционерлік қоғамы;
3) "Өзенмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
4) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы;
5) "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
6) "Жолаушылар тасмалы" акционерлік қоғамы;
7) "Вагонсервис" акционерлік қоғамы;
8) "Кедентранссервис" акционерлік қоғамы;
9) "Қазтеміртранс" акционерлік қоғамы;
10) "Oil Services Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) "Павлодар мұнай-химия зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
12) "ҚТЖ-Жолаушылар локомотивтері" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "ҚТЖ-Жүк тасымалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
202.
Өзге бейметалл қалдықтар мен бейметалл сынықтардың көтерме саудасы
46779
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"ҚТЖ-Жүк тасымалдары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан республикасы
үнемі
203.
Бұрын пайдалануда болған жабдықтар мен материалдардың көтерме саудасы
46904
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
2) "ҚТЖ-Жүк тасымалдары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан республикасы
үнемі

4) товарищество с ограниченной ответственностью "KAP Logistics";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "КТЖ-Пассажирские локомотивы"
Республика Казахстан
постоянно
199.
Оптовая торговля рудами черных и цветных металлов
46721
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной "Совместное предприятие "Инкай"
Республика Казахстан
постоянно
199-1
Оптовая торговля цементом, песком и гравием
46732
республиканская собственность
республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казводхоз" Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
Республика Казахстан
постоянно
200.
Оптовая торговля пластмассами в первичных формах и синтетическим каучуком
46761
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Kazakhstan
Petrochemical Industries Inc." ("Казахстан Петрокемикал Индастриз Инк.")
Республика Казахстан
постоянно
201.
Оптовая торговля ломом и отходами черных и цветных металлов
46771
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Эмбамунайгаз";
2) акционерное общество "КазТрансГаз Аймак";
3) акционерное общество "Озенмунайгаз";
4) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод";
5) акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы";
6) акционерное общество "Пассажирские перевозки";
7) акционерное общество "Вагонсервис";
8) акционерное общество "Кедентранссервис";
9) акционерное общество "Қазтеміртранс";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "Oil Services Company";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарский нефтехимический завод";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "КТЖ-Пассажирские локомотивы";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки"
Республика Казахстан
постоянно
202.
Оптовая торговля прочими неметаллическими отходами и неметаллическим ломом
46779
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки"
Республика Казахстан
постоянно
203.
Оптовая торговля оборудованием и материалами, бывшими в употреблении
46904
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки"
Республика Казахстан
постоянно

204.
Басқа топтамаларға енгізілмеген тауарлардың мамандандырылған көтерме саудасы
46908
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Семей машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "С.М. Киров атындағы зауыт" акционерлік қоғамы;
3) "Ұлттық нейрохирургия орталығы" акционерлік қоғамы;
4) "Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
5) "Кен-Құрылыс-Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "АвтоГазАлматы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "Oil Construction Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "Салидат Қайырбекова атындағы Ұлттық ғылыми даму орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
205.
Жол бойындағы белдеулерде орналасқандарын қоспағанда, мамандандырылған дүкендерде мотор отынының бөлшек саудасы
47301
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1)"Нұрсұлтан Назарбаев халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамы;
2) "Екібастұз ГРЭС-2 станциясы" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
206.
Сауда алаңы 2000 шаршы метрден кем сауда объектілері болып табылатын мамандандырылған дүкендердегі фармацевтикалық тауарлардың бөлшек саудасы
47731
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының Орталық клиникалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
2) "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының Ұлттық госпиталі" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
207.
Сауда ауданы 2000 шаршы метрден кем сауда объектілері болып табылатын мамандандырылған дүкендердегі өзге бөлшек сауда
47789
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Семей машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "С.М. Киров атындағы зауыт" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
208.
Сауда алаңы 2000 шаршы метрден кем сауда объектілері болып табылатын дүкендердегі ұсталған тауарлардың бөлшек саудасы
47791
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"ҚТЖ-Жүк тасымалдары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан республикасы
үнемі
209.
Қалааралық қатынаста жолаушыларға арналған теміржол көлігінің қызметі
49100
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Жолаушылар тасымалы" акционерлік қоғамы
Қазақстан республикасы
үнемі

204.
Специализированная оптовая торговля товарами, не включенными в другие группировки
46908
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Семипалатинский машиностроительный завод";
2) акционерное общество "Завод им. С.М. Кирова";
3) акционерное общество "Национальный центр нейрохирургии";
4) акционерное общество "Эмбамунайгаз";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Кен-Курылыс-Сервис";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "АвтоГазАлматы";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Oil Construction Company";
8) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Кайырбековой"
Республика Казахстан
постоянно
205.
Розничная торговля моторным топливом в специализированных магазинах, за исключением находящихся на придорожной полосе
47301
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Международный аэропорт Нурсултан Назарбаев";
2) акционерное общество "Станция Экибастузская ГРЭС-2"
Республика Казахстан
постоянно
206.
Розничная торговля фармацевтическими товарами в специализированных магазинах, являющихся торговыми объектами, с торговой площадью менее 2000 кв.м
47731
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Больница Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан";
2) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный госпиталь Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан"
Республика Казахстан
постоянно
207.
Прочая розничная торговля в специализированных магазинах, являющихся торговыми объектами, с торговой площадью менее 2000 кв.м
47789
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Семипалатинский машиностроительный завод";
2) акционерное общество "Завод им. С.М. Кирова"
Республика Казахстан
постоянно
208.
Розничная торговля подержанными товарами в магазинах, являющихся торговыми объектами, с торговой площадью менее 2000 кв.м
47791
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки"
Республика Казахстан
постоянно
209.
Деятельность пассажирского железнодорожного транспорта в междугородном сообщении
49100
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Пассажирские перевозки"
Республика Казахстан
постоянно

21) "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
22) "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
215.
Көшу бойынша қызметтер көрсету
49420
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Зенит" Орал зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "Кен-Кұрылыс-Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) республикалық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
216.
Құбыржол көлігінің қызметі
49500
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазтрансойл" акционерлік қоғамы;
2) "Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамы;
3) "ҚазТрансГаз Аймақ" акционерлік қоғамы;
4) "Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамы;
5) "Магистральды су құбыры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "МұнайТас" Солтүстік-Батыс құбыр компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "Қазақтүрiкмұнай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "Ak Su KMG" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
9) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
10) "Бейнеу – Шымкент" газ құбыры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) "Азия газ құбыры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
217.
Теңіздегі және су жағасындағы жолаушылар көлігінің қызметі
50100
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Құрық порты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан республикасы
үнемі
218.
Теңіздегі және су жағасындағы жүк көлігінің қызметі
50200
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Ақтау теңіз сауда порты" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
2) "Marine Logistics Center" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) "Қазтеңізкөлікфлоты" ұлттық теңіз кеме қатынасы компаниясы;
4) "KTZ Express Shipping" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "Құрық порты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
219.
Кестемен жүретін әуе жолаушылар көлігінің қызметі
51101
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"QAZAQ AIR" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
220.
Кестемен жүрмейтін жолаушылар әуе көлігінің қызметі

21) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан";
22) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт ядерной физики"
Республика Казахстан
постоянно
215.
Предоставление услуг по переезду
49420
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Уральский завод "Зенит";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Кен-Курылыс-Сервис";
3) республиканские государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
216.
Деятельность трубопроводного транспорта
49500
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Казтрансойл";
2) акционерное общество "Интергаз Центральная Азия";
3) акционерное общество "КазТрансГаз-Аймак";
4) акционерное общество "Интергаз Центральная Азия";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Магистральный Водовод";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "Северо-Западная трубопроводная компания "МунайТас";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахтуркмунай";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "Ak Su KMG";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "Газопровод "Бейнеу-Шымкент";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "Азиатский газопровод"
Республика Казахстан
постоянно
217.
Деятельность морского и прибрежного пассажирского транспорта
50100
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "Порт Курык"
Республика Казахстан
постоянно
218.
Деятельность морского и прибрежного грузового транспорта
50200
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная компания "Актауский морской торговый порт";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Marine Logistics Center";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Национальная морская судоходная компания "Казмортрансфлот";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "KTZ Express Shipping";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Порт Курык";
6) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт ядерной физики"
Республика Казахстан
постоянно
219.
Деятельность воздушного пассажирского транспорта, подчиняющегося расписанию
51101
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "QAZAQ AIR"
Республика Казахстан
постоянно
220.
Деятельность воздушного пассажирского транспорта, не подчиняющегося расписанию

51102
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазавиақұтқару" акционерлік қоғамы;
2) Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Бүркіт" мемлекеттік авиакомпания" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
221.
Кестемен жүретін әуе жүк көлігінің қызметі
51211
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"QAZAQ AIR" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
222.
Кестемен жүрмейтін әуе жүк көлігінің қызметі
51212
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазавиақұтқару" акционерлік қоғамы;
2) Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Бүркіт" мемлекеттік авиакомпаниясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
223.
Астықты қоймаға жинау және сақтау
52101
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
2) "Ақтау теңіз сауда порты" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
3) "Кедентранссервис" акционерлік қоғамы
4) "Астық қоймалары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "Nur Zholy Customs Service" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "Құрық порты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "Қазақстанның көлік холдингі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
224.
Астықты, майлы дақылдар мен мұнайдан басқа азық-түлік емес тауарларды қоймаға жинау және сақтау
52102
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
2) "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
3) "Ақтау теңіз сауда порты" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
4) "Кедентранссервис" акционерлік қоғамы;
5) "Инфекцияға қарсы препараттар ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы;
6) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы;
7) "Нұрсұлтан Назарбаев халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамы;
8) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
9) "Астық қоймалары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
10) "Қазақ ветеринария ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) "OtarBioPharm" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
12) "Биомедпрепарат" ғылыми-сараптамалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "Микроорганизмдердің республикалық коллекциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;

51102
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Казавиаспас";
2) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственная авиакомпания "Беркут" Управления делами Президента Республики Казахстан
Республика Казахстан
постоянно
221.
Деятельность грузового воздушного транспорта, подчиняющегося расписанию
51211
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "QAZAQ AIR"
Республика Казахстан
постоянно
222.
Деятельность грузового воздушного транспорта, не подчиняющегося расписанию
51212
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Казавиаспас";
2) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственная авиакомпания "Беркут" Управления делами Президента Республики Казахстан
Республика Казахстан
постоянно
223.
Складирование и хранение зерна
52101
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы";
2) акционерное общество "Национальная компания "Актауский морской торговый порт";
3) акционерное общество "Кедентранссервис";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "Астық қоймалары";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Nur Zholy Customs Service";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "Порт Курык";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Транспортный холдинг Казахстана"
Республика Казахстан
постоянно
224.
Складирование и хранение непродовольственных товаров, кроме зерна, масличных культур и нефти
52102
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Эмбамунайгаз";
2) акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы";
3) акционерное общество "Национальная компания "Актауский морской торговый порт";
4) акционерное общество "Кедентранссервис";
5) акционерное общество "Научный центр противоинфекционных препаратов";
6) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод";
7) акционерное общество "Международный аэропорт Нурсултан Назарбаев";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "Астық қоймалары";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский ветеринарный институт";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "OtarBioPharm";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "Научно-аналитический центр "Биомедпрепарат";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканская коллекция микроорганизмов";

10) "KAP Logistics" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
229.
Автомобиль жолдарын пайдалану
52212
республикалық меншік / коммуналдық меншік
республикалық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
230.
Терминалдар қызметі
52213
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Жолаушылар тасымалы" акционерлік қоғамы;
2) "Кедентранссервис" акционерлік қоғамы;
3) "KTZ Express" акционерлік қоғамы;
4) "Қызылорда" автобус паркі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "Өскемен қаласының жолаушылар тасымалын басқару орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "Астана қаласының даму жоспарларын үйлестіру және сараптау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "Қазақстанның көлік холдингі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Қазақстан Республикасы
үнемі
231.
Автокөлік тұрақтарының қызметі
52214
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Nur Zholy Customs Service" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
232.
Магистральды және өзге құбыржолдарды, оның ішінде су тартқыштарды пайдалану
52215
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамы;
3) "Қазтрансойл" акционерлік қоғамы;
4) "Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
5) "ҚазТрансГаз Аймақ" акционерлік қоғамы;
6) "МұнайТас" Солтүстік-Батыс құбыр компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "Ak Su KMG" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
9) "Түркістан БГҚ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
233.
Құбыржолдарды жұмыс істеп тұрған магистральдық және өзге құбыржолдарға қосу қызметі
52216
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамы;
2) "Қазтрансойл" акционерлік қоғамы;
3) "ҚазТрансГаз Аймақ" акционерлік қоғамы;
4) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "ҚазТрансГаз Өнімдері" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
234.
Құрлықтағы көліктің өзге де қосалқы қызметі
52219
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
2) "Қазтеміртранс" акционерлік қоғамы;
3) "KTZ Express" акционерлік қоғамы;

10) товарищество с ограниченной ответственностью "KAP Logistics"
Республика Казахстан
постоянно
229.
Эксплуатация автомобильных дорог
52212
республиканская собственность / коммунальная собственность
республиканские государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
230.
Деятельность терминалов
52213
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Пассажирские перевозки";
2) акционерное общество "Кедентранссервис";
3) акционерное общество "KTZ Express";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "Автобусный парк "Кызылорда";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр управления пассажирскими перевозками города Усть-Каменогорска";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр координации и экспертизы проектов развития города Астаны";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Транспортный холдинг Казахстана"
Республика Казахстан
постоянно
231.
Деятельность автомобильных стоянок
52214
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "Nur Zholy Customs Service"
Республика Казахстан
постоянно
232.
Эксплуатация магистральных и иных трубопроводов, в том числе водоводов
52215
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод";
2) акционерное общество "Интергаз Центральная Азия";
3) акционерное общество "КазТрансОйл";
4) акционерное общество "Эмбамунайгаз";
5) акционерное общество "КазТрансГаз Аймак";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "Северо-Западная трубопроводная компания "МунайТас";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Ak Su KMG";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "ПГУ Туркестан"
Республика Казахстан
постоянно
233.
Деятельность по подсоединению (подключению) трубопровода к действующим магистральным и иным трубопроводам
52216
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Интергаз Центральная Азия";
2) акционерное общество "КазТрансОйл";
3) акционерное общество "КазТрансГаз Аймак";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "КазТрансГаз Өнімдері"
Республика Казахстан
постоянно
234.
Прочая вспомогательная деятельность сухопутного транспорта
52219
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы";
2) акционерное общество "Қазтеміртранс";
3) акционерное общество "KTZ Express";

244.
Жол бойындағы белдеуде орналасқан қонақүйлерді қоспағанда, мейрамханалары бар қонақүйлердің қызметтер көрсетуі
55101
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Nur Zholy Customs Service" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
245.
Ресми іс-шараларға мейрамханалары бар қонақүй қызметтерін көрсету
55103
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "QazExpoCongress" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;

244.
Предоставление услуг гостиницами с ресторанами, за исключением гостиниц, находящихся на придорожной полосе
55101
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "Nur Zholy Customs Service"
Республика Казахстан
постоянно
245.
Предоставление гостиничных услуг с ресторанами для официальных мероприятий
55103
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная компания "QazExpoCongress";

2) Қазақстан Республикасы Іс басқармасының "Мемлекеттік резиденциялар дирекциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
3) "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
246.
Жол бойындағы белдеулерде орналасқан қонақүйлердің қызметтер көрсетуі
55104
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Nur Zholy Customs Service" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі

2) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дирекция государственных резиденций Управления делами Президента Республики Казахстан";
3) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
Республика Казахстан
постоянно
246.
Предоставление услуг гостиницами, находящимися на придорожной полосе
55104
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "Nur Zholy Customs Service"
Республика Казахстан
постоянно

247.
Демалыс күндерінде және өзге де қысқа мерзімді тұру кезеңдерінде баспана ұсыну
55200
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"KMG EP-Catering" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
248.
Басқа санаттарға кірмеген тұруға арналған басқа да орындардың қызметтер көрсетуі
55909
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"ҚТЖ-Жүк тасымалдары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан республикасы
үнемі
249.
Жол бойындағы белдеулерде орналасқан объектілерді қоспағанда, мейрамханалардың кызметі және тамақ өнімдерін жеткізу бойынша қызметтер көрсету

247.
Предоставление жилья на выходные дни и прочие периоды краткосрочного проживания
55200
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "KMG EP-Catering"
Республика Казахстан
постоянно
248.
Предоставление услуг прочими местами для проживания, не включенными в другие категории
55909
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки"
Республика Казахстан
постоянно
249.
Деятельность ресторанов и предоставление услуг по доставке продуктов питания, за исключением деятельности объектов, находящихся на придорожной полосе

56101
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "QazExpoCongress" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
2) Қазақстан Республикасы Іс басқармасының "Мемлекеттік резиденциялар дирекциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
250.
Елді мекендерден тыс жерде тамақтануды ұйымдастырудың өзге түрлері
56291
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"KMG EP-Catering" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
251.
Жолаушылар пойыздарында тамақтандыруды ұйымдастырудың өзге түрлері
56292
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Жолаушылар тасымалы" акционерлік қоғамы
Қазақстан республикасы
үнемі
252.
Тамақпен қамтамасыз ету бойынша басқа топтамаларға енгізілмеген өзге қызмет
56299
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Нұрсұлтан Назарбаев халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамы;
2) "Арнайы қамтамасыз ету орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі мен Үкіметінің әкімшілік ғимараттары дирекциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
4) "Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасының әкімшілік ғимараттар дирекциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
5) "Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының автошаруашылығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
6) "Қазақстан Республикасы Іс басқармасының Мемлекеттік резиденциялар дирекциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
7) "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
253.
Кітап шығару
58110
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ұлттық төлем корпорациясы" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
254.
Анықтамалықтар мен тарату тізімдерін басып шығару
58120
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ұлттық төлем корпорациясы" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
255.,
Газет шығару
58130
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;

56101
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная компания "QazExpoCongress";
2) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дирекция государственных резиденций Управления делами Президента Республики Казахстан"
Республика Казахстан
постоянно
250.
Прочие виды организации питания вне населенных пунктов
56291
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "KMG EP-Catering"
Республика Казахстан
постоянно
251.
Прочие виды организации питания в пассажирских поездах
56292
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Пассажирские перевозки"
Республика Казахстан
постоянно
252.
Прочая деятельность по обеспечению питанием, не включенная в другие группировки
56299
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Международный аэропорт Нурсултан Назарбаев";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр специального обеспечения";
3) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дирекция административных зданий Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан" Управления делами Президента Республики Казахстан";
4) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дирекция административных зданий Управления материально-технического обеспечения";
5) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Автохозяйство Управления делами Президента Республики Казахстан";
6) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дирекция государственных резиденций Управления делами Президента Республики Казахстан";
7) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр"
Республика Казахстан
постоянно
253.
Издание книг
58110
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Национальная платежная корпорация Национального Банка Республики Казахстан"
Республика Казахстан
постоянно
254.
Издание справочников и списков рассылок
58120
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Национальная платежная корпорация Национального Банка Республики Казахстан"
Республика Казахстан
постоянно
255.,
Издание газет
58130
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный женский педагогический университет";
2) некоммерческое акционерное общество Южно-Казахстанский университет имени М. Ауэзова;

3) "Егемен Қазақстан" республикалық газеті" акционерлік қоғамы;
4) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ұлттық төлем корпорациясы" акционерлік қоғамы;
5) "Көкше медиа" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 6) "АҚМОЛА-ТІРШІЛІК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 7) "Elorda Aqparat" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 8) "Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының медиа-орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 9) "Жақсы хабаршысы" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
10) "Бурабай" аудандық газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 11) "Қазақ газеттері" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
12) "Аlatay Aqparat" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "Степногорск қаласының медиа орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
14) "Saryarqa aqparat" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
15) "Северное Прибалхашье" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
16) "Балқаш өңірі" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
17) "Сарыарқа газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 18) "Абай-ақиқат" аудандық газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
19) "Сельский труженик" аудандық газеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
20) Ұлытау ауданының "Ұлытау" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
21) "Шарайна" Сәтбаев қалалық газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
22) "Қарқаралы" аудандық газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
23) "Жаңаарқа" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
24) "Шахтинск ИНФО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
25) "Саран тынысы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
26) "Бұқар жырау жаршысы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
27) "Шет аудандық "Шет шұғыласы" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
28) "Ақтоғай аудандық "Aqtoǵaı ajary" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
29) "Қазыналы өңір" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
30) "Нұра" аудандық газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
31) "AULIE-ATA MEDIA" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
32) "Қостанай таңы" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
33) "Оңтүстік Қазақстан" облыстық қоғамдық-саяси газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;

3) акционерное общество "Республиканская газета "Егемен Қазақстан";
4) акционерное общество "Национальная платежная корпорация Национального Банка Республики Казахстан";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Көкше Медиа";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "АКМОЛА-ТИРШИЛИК";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Elorda Aqparat";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "Медиацентр органов внутренних дел Республики Казахстан";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Жаксынский вестник";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция районной газеты "Бурабай";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "Қазақ газеттері";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "Аlataу Aqparat";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "Медиацентр города Степногорска";
14) товарищество с ограниченной ответственностью "Saryarqa aqparat";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Северное Прибалхашье";
16) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Балқаш өңірі";
17) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты Сарыарка";
18) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция районной газеты "Абай-Ақиқат";
19) товарищество с ограниченной ответственностью "Районная газета "Сельский труженик";
20) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Ұлытау" Улытауского района;
21) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция Сатпаевской городской газеты "Шарайна";
22) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция районной газеты "Каркаралы";
23) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Жанаарка";
24) товарищество с ограниченной ответственностью "Шахтинск ИНФО";
25) товарищество с ограниченной ответственностью "Саран тынысы";
26) товарищество с ограниченной ответственностью "Бұқар жырау жаршысы";
27) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция Шетской районной газеты "Шет шұғыласы";
28) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция Актогайской районной газеты "Aqtoǵaı ajary";
29) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Қазыналы өңір";
30) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция районной газеты "Нұра";
31) товарищество с ограниченной ответственностью "AULIE-ATA MEDIA";
32) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Қостанай таңы";
33) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция областной общественно-политической газеты "Южный Казахстан";

34) "Жанубий Қозоғистон" облыстық қоғамдық-саяси газет редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
35) "Маңғыстау-медиа" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
36) "Жайық пресс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
37) "Шымкент ақпараттық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
38) Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Қызылжар ақпарат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
39) "Шығыс ақпарат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
40) "Аягөз жаңалықтары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
256.
Журналдар мен мерзімдік басылымдарды шығару
58140
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Рухани жаңғыру" Қазақстандық қоғамдық даму институты" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ұлттық төлем корпорациясы" акционерлік қоғамы;
3) "Ұлттық нейрохирургия орталығы" акционерлік қоғамы;
4) "АҚМОЛА-ТІРШІЛІК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "Қостанай таңы" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының медиа-орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "Қазақ газеттері" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "Ақтөбе медиа" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
9) "Көкше-Media" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
10) "Жақсы хабаршысы" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) Бурабай ауданы әкімінің аппараты жанындағы "Бурабай" аудандық газетінің редакциясы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
12) "Степногорск қаласының Медиа Орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "Saryarqa aqparat" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
14) "Северное Прибалхашье" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
15) "Балқаш өңірі" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
16) "Сарыарқа газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
17) "Абай-ақиқат" аудандық газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
18) "Сельский труженик" аудандық газеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
19) Ұлытау ауданының "Ұлытау" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі; серіктестігі;
20) "Шарайна" Сәтбаев қалалық газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
21) "Қарқаралы" аудандық газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
22) "Жаңаарқа" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

34) товарищество с ограниченной ответственностью "Жанубий Қозоғистон" редакция областной общественно-политическая газеты";
35) товарищество с ограниченной ответственностью "Мангистау-Медиа";
36) товарищество с ограниченной ответственностью "Жайық Пресс";
37) товарищество с ограниченной ответственностью "Информационный центр Шымкент";
38) товарищество с ограниченной ответственностью "Қызылжар ақпарат" акимата Северо-Казахстанской области";
39) товарищество с ограниченной ответственностью "Шыгыс Акпарат";
40) товарищество с ограниченной ответственностью "Аягоз жаналыктары"
Республика Казахстан
постоянно
256.
Издание журналов и периодических публикаций
58140
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жанғыру";
2) акционерное общество "Национальная платежная корпорация Национального Банка Республики Казахстан";
3) акционерное общество "Национальный центр нейрохирургии";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "АКМОЛА-ТИРШИЛИК";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Қостанай таңы";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "Медиацентр органов внутренних дел Республики Казахстан";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Қазақ газеттері";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "Ақтөбе Медиа";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "Көкше-Media";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Жаксынский вестник";
11) товарищество с ограниченной ответственностью Редакция районной газеты "Бурабай" при аппарате акима Бурабайского района;
12) товарищество с ограниченной ответственностью "Медиацентр города Степногорска";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "Saryarqa aqparat";
14) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Северное Прибалхашье";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Балқаш өңірі";
16) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты Сарыарка";
17) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция районной газеты "Абай-Ақиқат";
18) товарищество с ограниченной ответственностью "Районная газета "Сельский труженик";
19) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Ұлытау" Улытауского района;
20) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция Сатпаевской городской газеты "Шарайна";
21) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция районной газеты "Каркаралы";
22) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Жанаарка";

23) "Шахтинск ИНФО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
24) "Саран тынысы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
25) "Бұқар жырау жаршысы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
26) "Шет аудандық "Шет шұғыласы" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
27) "Ақтоғай аудандық "Aqtoǵaı ajary" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
28) "Қазыналы өңір" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
29) "Нұра" аудандық газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі,
30) "Ақтау-Сити" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
31) "ГИС Әскери Медиа" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 32) "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
33) "Әлеуметтік қорғау саласын дамытудың ұлттық ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
34) Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің 28 жоғары оқу орны;
35) республикалық және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
257.
Баспа қызметінің өзге түрлері
58190
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ұлттық төлем корпорациясы" акционерлік қоғамы;
2) "Арнайы қамтамасыз ету орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) "Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасының Инженерлік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
4) "Қазақстандық стандарттау және метрология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
258.
Өзге бағдарламалық қамтылымды шығару
58290
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Самұрық-Қазына Бизнес Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
259.
Кино, бейнефильмдер және телевизиялық бағдарламалар шығару қызметі
59110
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Рухани жаңғыру" қазақстандық қоғамдық даму институты" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
3) "М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
4) "Хабар" агенттігі" акционерлік қоғамы;
5) Ш. Айманов атындағы "Қазақфильм" акционерлік қоғамы;

23) товарищество с ограниченной ответственностью "Шахтинск ИНФО";
24) товарищество с ограниченной ответственностью "Саран тынысы";
25) товарищество с ограниченной ответственностью "Бұқар жырау жаршысы";
26) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция Шетской районной газеты "Шет шұғыласы";
27) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция Актогайской районной газеты "Aqtoǵaı ajary";
28) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Қазыналы өңір";
29) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция районной газеты "Нұра";
30) товарищество с ограниченной ответственностью "Актау-Сити";
31) товарищество с ограниченной ответственностью "ГИС Әскери Медиа";
32) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан";
33) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр развития сферы социальной защиты";
34) 28 высших учебных заведений Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан;
35) республиканские государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
257.
Прочие виды издательской деятельности
58190
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная платежная корпорация Национального Банка Республики Казахстан";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр специального обеспечения";
3) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Инженерный центр Управления материально-технического обеспечения" Управления делами Президента Республики Казахстан;
4) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахстанский институт стандартизации и метрологии"
Республика Казахстан
постоянно
258.
Издание прочего программного обеспечения
58290
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "Самрук-Казына Бизнес Сервис"
Республика Казахстан
постоянно
259.
Деятельность по производству кино-, видеофильмов и телевизионных программ
59110
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жанғыру";
2) некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный женский педагогический университет";
3) некоммерческое акционерное общество Южно-Казахстанский университет имени М. Ауэзова;
4) акционерное общество "Агентство "Хабар";
5) акционерное общество "Казахфильм" имени Ш. Айманова;

6) "Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" акционерлік қоғамы;
7) "Almatу" телерадиокомпаниясы" акционерлік қоғамы;
8) Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Қазақстан Республикасы Президентінің телерадиокешені" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
9) "Еуразия+ОРТ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
10) "Шығыс ақпарат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) "Маңғыстау-медиа" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
12) "Ертіс медиа" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "Шымкент ақпараттық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
14) "SARYARQA AQPARAT" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
15) "AULIE-ATA MEDIA" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
16) "Ақтөбе Медиа" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
17) "Қызылжар-ақпарат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
18) "АҚМОЛА-ТІРШІЛІК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
19) "Атырау-ақпарат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
20) "Дидар" Жезқазған қалалық телерадио хабарларын тарату дирекциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
21) "Жетісу" телерадиокомпаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
22) "Turkistan Media Holding" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
23) "AQTAU TV" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
24) "Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" акционерлік қоғамының, "Қостанай таңы" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің, "Жайық пресс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің өңірлік филиалдары;
25) Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасының Инженерлік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
260.
Радиохабар тарату
60100
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" акционерлік қоғамы;
2) "Қазақ радиолары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) "Жетісу" телерадиокомпаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) "Атырау-ақпарат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
261.
Телевизиялық бағдарламалар жасау және тарату қызметі
60200
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Хабар" агенттігі" акционерлік қоғамы;
2) "Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" акционерлік қоғамы;
3) "Телерадиокомпания "Almatу" акционерлік қоғамы;

6) акционерное общество "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан";
7) акционерное общество "Телерадиокомпания "Almatу";
8) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан" Управления делами Президента Республики Казахстан;
9) товарищество с ограниченной ответственностью "Евразия+ОРТ";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "Шығыс ақпарат";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "Мангистау-Медиа";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "Ертіс Медиа";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "Информационный Центр Шымкент";
14) товарищество с ограниченной ответственностью "SARYARQA AQPARAT";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "AULIE-ATA MEDIA";
16) товарищество с ограниченной ответственностью "Ақтөбе Медиа";
17) товарищество с ограниченной ответственностью "Қызылжар-Ақпарат";
18) товарищество с ограниченной ответственностью "АКМОЛА-ТИРШИЛИК";
19) товарищество с ограниченной ответственностью "Атырау-Ақпарат";
20) товарищество с ограниченной ответственностью "Жезказганская городская дирекция телерадиовещания "Дидар";
21) товарищество с ограниченной ответственностью "Телерадиокомпания "Жетісу";
22) товарищество с ограниченной ответственностью "Turkistan Media Holding";
23) товарищество с ограниченной ответственностью "AQTAU TV";
24) региональные филиалы акционерного общества "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан", товарищества с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Қостанай таңы", товарищества с ограниченной ответственностью "Жайык пресс";
25) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Инженерный центр Управления материально-технического обеспечения" Управления делами Президента Республики Казахстан
Республика Казахстан
постоянно
260.
Радиовещание
60100
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Қазақ радиолары";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Телерадиокомпания "Жетісу";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "Атырау-Ақпарат"
Республика Казахстан
постоянно
261.
Деятельность по созданию и трансляции телевизионных программ
60200
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Агентство "Хабар";
2) акционерное общество "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан";
3) акционерное общество "Телерадиокомпания "Almatу";

12) республикалық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
263.
Бірыңғай көлік ортасы арқылы сымсыз телекоммуникациялық байланыс
61201
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "С.М. Киров атындағы зауыт" акционерлік қоғамы;
2) "ҚМГ-Құмкөл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) "Кселл" акционерлік қоғамы;
4) республикалық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
264.
Өзге де сымсыз телекоммуникациялық байланыс
61209
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "QazExpoCongress" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
2) "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы;
3) "Өзенмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
4) "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
5) "Казимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "КАР Technology" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "Арнайы қамтамасыз ету орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "Цифрлық экономиканы дамыту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
9) "ҚМГ-Құмкөл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
10) "Мұнайтелеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) "Востоктелеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
12) "Мобайл Телеком-Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "КТ-Телеком-Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
265.
Телерадио хабарларын тарату мақсаттары үшін спутниктік телекоммуникация саласындағы қызмет
61302
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасының "Инженерлік-техникалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны; 2) Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасының "Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасының инженерлік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
266.
Байланысты ұйымдастыру үшін спутниктік телекоммуникациялар саласындағы қызмет
61303
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Казақтелеком" акционерлік қоғамы;
2) "КАР Technology" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) "Цифрлық экономиканы дамыту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) "ҚМГ-Құмкөл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
267.
Интернет желісі арқылы телерадио бағдарламаларын тарату қызметі
61901
республикалық меншік / коммуналдық меншік

12) республиканские государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
263.
Беспроводная телекоммуникационная связь посредством единой транспортной среды
61201
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Завод им. С.М. Кирова";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ-Кумколь";
3) акционерное общество "Кселл";
4) республиканские государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
264.
Прочая беспроводная телекоммуникационная связь
61209
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная компания "QazExpoCongress";
2) акционерное общество "Казахтелеком";
3) акционерное общество "Озенмунайгаз";
4) акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "КАР Technology";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр специального обеспечения";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр развития цифровой экономики";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ-Кумколь";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "Мунайтелеком";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "Востоктелеком";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "Мобайл Телеком-Сервис";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком"
Республика Казахстан
постоянно
265.
Деятельность в области спутниковых телекоммуникаций для целей телерадиовещания
61302
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Инженерно-технический центр" Управления делами Президента Республики Казахстан;
2) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Инженерный центр Управления материально-технического обеспечения" Управления делами Президента Республики Казахстан
Республика Казахстан
постоянно
266.
Деятельность в области спутниковых телекоммуникаций для организации связи
61303
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Казахтелеком";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "КАР Technology";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр развития цифровой экономики";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ-Кумколь"
Республика Казахстан
постоянно
267.
Деятельность по распространению телерадиопрограмм посредством сети Интернет
61901
республиканская собственность / коммунальная собственность

1) "Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" акционерлік қоғамы; 2) "Хабар" агенттігі" акционерлік қоғамы; 3) "Шығыс ақпарат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 4) "Маңғыстау-медиа" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 5) "Ертіс медиа" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 6) "Шымкент ақпараттық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 7) "SARYARQA AQPARAT" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 8) "AULIE-ATA MEDIA" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 9) "Ақтөбе медиа" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 10) "Қызылжар-ақпарат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 11) "АҚМОЛА-ТІРШІЛІК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 12) "Атырау-ақпарат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 13) "Дидар" Жезқазған қалалық телерадио хабарларын тарату дирекциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі 14) "Еуразия+ОРТ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 15) "Қостанай таңы" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
16) "Жайық пресс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
268.
Басқа топтамаларға енгізілмеген, телекоммуникация саласындағы өзге де қызмет
61909
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Астана Innovations" акционерлік қоғамы; 2) "С.М. Киров атындағы зауыт" акционерлік қоғамы;
3) "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы;
4) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 5) "ГАЖ Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 6) "КАР Technology" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 7) "Арнайы қамтамасыз ету орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "Цифрлық экономиканы дамыту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
9) "Павлодар мұнай-химия зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
10) "Мұнайтелеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Қазақстан Республикасы Президентінің телерадиокешені" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
12) республикалық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
269.
Бағдарламалық кодты әзірлеу және тестілеу саласындағы қызмет
62011
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Д. Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "Астана Innovations" акционерлік қоғамы; 3) "QazIndustry" Қазақстандық индустрия және экспорт орталығы" акционерлік қоғамы; 4) "С.М. Киров атындағы зауыт" акционерлік қоғамы; 5) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Банктік сервистік бюросы" акционерлік қоғамы;

1) акционерное общество "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан";
2) акционерное общество "Агентство "Хабар";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Шығыс ақпарат";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "Мангистау-Медиа";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Ертіс Медиа";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "Информационный Центр Шымкент";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "SARYARQA AQPARAT";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "AULIE-ATA MEDIA";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "Ақтөбе Медиа";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "Қызылжар-Ақпарат";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "АКМОЛА-ТИРШИЛИК";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "Атырау-Ақпарат";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "Жезказганская городская дирекция телерадиовещания "Дидар";
14) товарищество с ограниченной ответственностью "Евразия+ОРТ";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Қостанай таңы";
16) товарищество с ограниченной ответственностью "Жайык пресс"
Республика Казахстан
постоянно
268.
Прочая деятельность в области телекоммуникаций, не включенная в другие группировки
61909
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Астана Innovations";
2) акционерное общество "Завод им. С.М. Кирова";
3) акционерное общество "Казахтелеком";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "ГИС Телеком";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "КАР Technology";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр специального обеспечения";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр развития цифровой экономики";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарский нефтехимический завод";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "Мунайтелеком";
11) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан" Управления делами Президента Республики Казахстан;
12) республиканские государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
269.
Деятельность в области разработки и тестирования программного кода
62011
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский технический университет имени Д. Серикбаева";
2) акционерное общество "Астана Innovations";
3) акционерное общество "Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry";
4) акционерное общество "Завод им. С.М. Кирова";
5) акционерное общество "Банковское сервисное бюро Национального Банка Казахстана";

6) "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы; 7) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ұлттық төлем корпорациясы" акционерлік қоғамы;
8) "Бағалы қағаздардың орталық депозитарийі" акционерлік қоғамы;
9) "Қазпошта" акционерлік қоғамы;
10) "Волковгеология" акционерлік қоғамы;
11) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
12) "Қазақстан инжиниринг "R&D орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "КАР Technology" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
14) "Арнайы қамтамасыз ету орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
15) "Цифрлық экономиканы дамыту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
16) "QazaqGaz" Ғылыми-техникалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
17) "ҚМГ-Құмкөл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
18) "Самұрық-Қазына Бизнес Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
19) "KAZNET MEDIA (КАЗНЕТ МЕДИА)" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
20) "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны; 21) "Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының Инженерлік-техникалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
22) Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Қазақстан Республикасы Президентінің телерадиокешені" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
23) Астана қаласы әкімдігінің "Қалалық мониторинг және жедел ден қою орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
24) "Агроөнеркәсіптік кешендегі экономикалық саясаттың талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
25) "Бірыңғай есепке алу жүйесінің операторы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі, "Агроөнеркәсіптік кешендегі экономикалық саясаттың талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты 2025 жылғы 31 желтоқсанға дейін
270.
Бағдарламалық қамтылымды, бағдарламалық өнімдерді, деректер базасын, интернет-ресурстарды (сайттарды), ақпараттық жүйелерді сүйемелдеу
62012
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "QazTrade" сауда саясатын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы;
2) "С.М. Киров атындағы зауыт" акционерлік қоғамы; 3) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Банктік сервистік бюросы" акционерлік қоғамы; 4) "Өзенмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
5) "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы; 6) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ұлттық төлем корпорациясы" акционерлік қоғамы; 7) "Волковгеология" акционерлік қоғамы;

6) акционерное общество "Казахтелеком";
7) акционерное общество "Национальная платежная корпорация Национального Банка Республики Казахстан";
8) акционерное общество "Центральный депозитарий ценных бумаг";
9) акционерное общество "Казпочта";
10) акционерное общество "Волковгеология";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "R&D центр "Казахстан инжиниринг";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "КАР Technology";
14) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр специального обеспечения";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр развития цифровой экономики";
16) товарищество с ограниченной ответственностью "QazaqGaz научно-технический центр";
17) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ-Кумколь";
18) товарищество с ограниченной ответственностью "Самрук-Казына Бизнес Сервис";
19) товарищество с ограниченной ответственностью "KAZNET MEDIA (КАЗНЕТ МЕДИА)";
20) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан";
21) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Инженерно-технический центр" Управления делами Президента Республики Казахстан;
22) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан" Управления делами Президента Республики Казахстан;
23) государственное коммунальное предприятие "Городской центр мониторинга и оперативного реагирования" акимата города Астаны
24) товарищество с ограниченной ответственностью "Аналитический центр экономической политики в агропромышленном комплексе
25) товарищество с ограниченной ответственностью "Оператор единой системы учета"
Республика Казахстан
постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Аналитический центр экономической политики в агропромышленном комплексе" до 31 декабря 2025 года
270.
Сопровождение программного обеспечения, программных продуктов, баз данных, интернет-ресурсов (сайтов), информационных систем
62012
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Центр развития торговой политики "QazTrade";
2) акционерное общество "Завод им. С.М. Кирова";
3) акционерное общество "Банковское сервисное бюро Национального Банка Казахстана";
4) акционерное общество "Озенмунайгаз";
5) акционерное общество "Казахтелеком";
6) акционерное общество "Национальная платежная корпорация Национального Банка Республики Казахстан";
7) акционерное общество "Волковгеология";

8) "Қазтеміртранс" акционерлік қоғамы;
9) "Қазпошта" акционерлік қоғамы;
10) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) "КАР Technology" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
12) "Цифрлық экономиканы дамыту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "Павлодар мұнай-химия зауыт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
14) "QazaqGaz ғылыми-техникалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
15) "ҚМГ-Құмкөл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
16) "Самұрық-Қазына Бизнес Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
17) "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны; 18) Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Қазақстан Республикасы Президентінің телерадиокешені" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны; 19) "Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының Инженерлік-техникалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
20) Астана қаласы әкімдігінің "Қалалық мониторинг және жедел ден қою орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
21) республикалық және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар
22) "Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
23) "Агроөнеркәсіптік кешендегі экономикалық саясаттың талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
24) "Бірыңғай есепке алу жүйесінің операторы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
271.
Ақпараттық технологиялар саласындағы жобаларды басқару қызметі
62013
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Банктік сервистік бюросы" акционерлік қоғамы;
2) "Арнайы қамтамасыз ету орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
272.
Техникалық құжаттаманы және жүйелік архитектураны әзірлеу саласындағы қызмет
62014
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Банктік сервистік бюросы" акционерлік қоғамы;
2) "Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
273.
Ақпараттық технологиялар саласындағы консультациялық көрсетілетін қызметтер
62020
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Астана Innovations" акционерлік қоғамы; 2) "QazIndustry" Қазақстандық индустрия және экспорт орталығы" акционерлік қоғамы; 3) "ҚАЗАҚПАРАТ" халықаралық ақпараттық агенттігі" акционерлік қоғамы;

8) акционерное общество "Қазтеміртранс";
9) акционерное общество "Казпочта";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "КАР Technology";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр развития цифровой экономики";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарский нефтехимический завод";
14) товарищество с ограниченной ответственностью "QazaqGaz научно-технический центр";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ-Кумколь";
16) товарищество с ограниченной ответственностью "Самұрык-Казына Бизнес Сервис";
17) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан";
18) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан" Управления делами Президента Республики Казахстан;
19) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Инженерно-технический центр" Управления делами Президента Республики Казахстан;
20) Государственное коммунальное предприятие "Городской центр мониторинга и оперативного реагирования" акимата города Астаны;
21) республиканские и коммунальные государственные предприятия
22) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр исследований, анализа и оценки эффективности
23) товарищество с ограниченной ответственностью "Аналитический центр экономической политики в агропромышленном комплексе
24) товарищество с ограниченной ответственностью "Оператор единой системы учета"
Республика Казахстан
постоянно
271.
Деятельность по управлению проектом в области информационных технологий
62013
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Банковское сервисное бюро Национального Банка Казахстана";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр специального обеспечения"
Республика Казахстан
постоянно
272.
Деятельность в области разработки технической документации и системной архитектуры
62014
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Банковское сервисное бюро Национального Банка Казахстана";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр исследований, анализа и оценки эффективности
Республика Казахстан
постоянно
273.
Консультационные услуги в области информационных технологий
62020
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Астана Innovations";
2) акционерное общество "Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry";
3) акционерное общество "Международное информационное агентство "Казинформ";

4) "Волковгеология" акционерлік қоғамы;
5) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Банктік сервистік бюросы" акционерлік қоғамы;
6) "Қазтеміртранс" акционерлік қоғамы;
7) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "КАР Technology" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
9) "Арнайы қамтамасыз ету орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
10) "В.Г. Фесенков атындағы Астрофизика институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) "Павлодар мұнай-химия зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
12) "ҚМГ-Құмкөл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "Мұнайтелеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
14) "Самұрық-Қазына Бизнес Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
15) "Цифрлық үкіметті қолдау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
16) "Салидат Қайырбекова атындағы Ұлттық ғылыми даму орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
17) Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Инженерлік-техникалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
18) Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасының инженерлік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
19) "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
20) Астана қаласы әкімдігінің "Қалалық мониторинг және жедел ден қою орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
274.
Аппараттық-бағдарламалық кешендерге жүйелік-техникалық қызмет көрсету
62031
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Астана Innovations" акционерлік қоғамы; 2) "QazIndustry" қазақстандық индустрия және экспорт орталығы" акционерлік қоғамы; 3) "Kazakh Tourism" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
4) "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы; 5) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Банктік сервистік бюросы" акционерлік қоғамы;
6) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ұлттық төлем корпорациясы" акционерлік қоғамы;
7) "Цифрлық экономиканы дамыту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "ҚМГ-Құмкөл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
9) Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Инженерлік-техникалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;

4) акционерное общество "Волковгеология";
5) акционерное общество "Банковское сервисное бюро Национального Банка Казахстана";
6) акционерное общество "Қазтеміртранс";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "КАР Technology";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр специального обеспечения";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "Астрофизический институт имени В.Г. Фесенкова";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарский нефтехимический завод";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ-Кумколь";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "Мунайтелеком";
14) товарищество с ограниченной ответственностью "Самрук-Казына Бизнес Сервис";
15) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр поддержки цифрового правительства";
16) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Кайырбековой";
17) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Инженерно-технический центр Управления Делами Президента Республики Казахстан";
18) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Инженерный центр Управления материально-технического обеспечения Управления делами Президента Республики Казахстан";
19) республиканское государственное казенное предприятие "Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан";
20) государственное коммунальное предприятие "Городской центр мониторинга и оперативного реагирования" акимата города Астаны
Республика Казахстан
постоянно
274.
Системно-техническое обслуживание аппаратно-программных комплексов
62031
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Астана Innovations";
2) акционерное общество "Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry";
3) акционерное общество "Национальная компания "Kazakh Tourism";
4) акционерное общество "Казахтелеком";
5) акционерное общество "Банковское сервисное бюро Национального Банка Казахстана";
6) акционерное общество "Национальная платежная корпорация Национального Банка Республики Казахстан";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр развития цифровой экономики";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ-Кумколь";
9) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Инженерно-технический центр Управления делами Президента Республики Казахстан";

8) Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасының инженерлік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
278.
Серверлік үй-жайларды (деректерді өңдеу орталықтарын) пайдалануға беру қызметі
63111
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Астана Innovations" акционерлік қоғамы; 2) "QazIndustry" Қазақстандық индустрия және экспорт орталығы" акционерлік қоғамы; 3) "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы "Талдау" ұлттық зерттеулер және білімді бағалау орталығы" акционерлік қоғамы; 4) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ұлттық төлем корпорациясы" акционерлік қоғамы; 5) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Банктік сервистік бюросы" акционерлік қоғамы; 6) "QazExpoCongress" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
7) "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы;
8) "Ұлттық нейрохирургия орталығы" акционерлік қоғамы;
9) "Волковгеология" акционерлік қоғамы;
10) "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
11) "В.Г. Фесенков атындағы Астрофизикалық институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
12) "Nur Zholy Customs Service" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "Цифрлық экономиканы дамыту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
14) "QazaqGaz" Ғылыми-техникалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
15) "КМГ Инжиниринг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
16) "ҚМГ-Құмкөл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
17) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
18) "Қазгеоақпарат" республикалық геологиялық ақпарат орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
19) "КАР Technology" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
20) "Талдау және ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
21) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қазақстан банкаралық есеп айырысу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
22) Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасының инженерлік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
23) "Салидат Қайырбекова атындағы Ұлттық ғылыми даму орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
24) "Қалалық мониторинг және жедел ден қою орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

8) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Инженерный центр Управления материально-технического обеспечения Управления Делами Президента Республики Казахстан"
Республика Казахстан
постоянно
278.
Деятельность по предоставлению в пользование серверных помещений (центров обработки данных)
63111
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Астана Innovations";
2) акционерное общество "Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry";
3) акционерное общество "Национальный центр исследований
и оценки образования "Талдау"
имени Ахмет Байтұрсынұлы";
4) акционерное общество "Национальная платежная корпорация Национального Банка Республики Казахстан";
5) акционерное общество "Банковское сервисное бюро Национального Банка Казахстана";
6) акционерное общество "Национальная компания "QazExpoCongress";
7) акционерное общество "Казахтелеком";
8) акционерное общество "Национальный центр нейрохирургии";
9) акционерное общество "Волковгеология";
10) акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "Астрофизический институт имени В.Г. Фесенкова";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "Nur Zholy Customs Service";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр развития цифровой экономики";
14) товарищество с ограниченной ответственностью "QazaqGaz научно-технический центр";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ Инжиниринг";
16) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ-Кумколь";
17) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
18) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр геологической информации "Казгеоинформ";
19) товарищество с ограниченной ответственностью "КАР Technology";
20) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр анализа и информации";
21) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахстанский центр межбанковских расчетов Национального Банка Республики Казахстан";
22) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Инженерный центр Управления материально-технического обеспечения Управления делами Президента Республики Казахстан";
23) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Кайырбековой";
24) государственное коммунальное предприятие "Городской центр мониторинга и оперативного реагирования города Астаны"

25) "Агроөнеркәсіптік кешендегі экономикалық саясаттың талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі, "Агроөнеркәсіптік кешендегі экономикалық саясаттың талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты 2025 жылғы 31 желтоқсанға дейін
279.
Деректерді өңдеу саласындағы қызмет
63114
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Казгидрогеология" ұлттық гидрогеологиялық қызметі" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" акционерлік қоғамы;
3) "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы; 4) "QazIndustry" қазақстандық индустрия және экспорт орталығы" акционерлік қоғамы; 5) "Электр энергетикасын дамыту және энергия үнемдеу институты (Қазақэнергиясараптама)" акционерлік қоғамы; 6) "QazExpoCongress" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы; 7) "Ұлттық мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама орталығы" акционерлік қоғамы; 8) "Ақпараттық-талдау орталығы" акционерлік қоғамы; 9) "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы "Талдау" ұлттық зерттеулер және білімді бағалау орталығы" акционерлік қоғамы; 10) "Қазақстандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты жаңғырту және дамыту орталығы" акционерлік қоғамы; 11) "Сыртқы саяси зерттеулер институты" акционерлік қоғамы;
12) "AML ACADEMY" қаржылық мониторинг академиясы" акционерлік қоғамы;
13) "Мемлекеттік кредиттік бюро" акционерлік қоғамы;
14) "QazBioPharm" ұлттық холдинг" акционерлік қоғамы;
15) "Қазақстан Республикасы ұлттық Банкінің ұлттық төлем корпорациясы" акционерлік қоғамы;
16) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Банктік сервистік бюросы" акционерлік қоғамы;
17) "Ұлттық геологиялық қызмет" акционерлік қоғамы;
18) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
19) "Сейсмологиялық байқау және зерттеу ұлттық ғылыми орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
20) "КМГ Инжиниринг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
21) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
22) "Nur Zholy Customs Service" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
23) "ҚТЖ-Жүк тасымалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
24) "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны; 25) "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны; 26) Астана қаласы әкімдігінің "Қалалық мониторинг және жедел ден қою орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;

25) товарищество с ограниченной ответственностью "Аналитический центр экономической политики в агропромышленном комплексе
Республика Казахстан
постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Аналитический центр экономической политики в агропромышленном комплексе" до 31 декабря 2025 года
279.
Деятельность в области обработки данных
63114
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Национальная гидрогеологическая служба "Казгидрогеология";
2) акционерное общество "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры";
3) акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов";
4) акционерное общество "Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry";
5) акционерное общество "Институт развития электроэнергетики и энергосбережения (Казахэнергоэкспертиза)";
6) акционерное общество "Национальная компания "QazExpoCongress";
7) акционерное общество "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы";
8) акционерное общество "Информационно-аналитический центр";
9) акционерное общество "Национальный центр исследований и оценки образования "Талдау" имени Ахмет Байтұрсынұлы";
10) акционерное общество "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства";
11) акционерное общество "Институт внешнеполитических исследований";
12) акционерное общество "Академия финансового мониторинга "AML Academy";
13) акционерное общество "Государственное кредитное бюро";
14) акционерное общество "Национальный холдинг "QazBioPharm";
15) акционерное общество "Национальная платежная корпорация Национального Банка Республики Казахстан";
16) акционерное общество "Банковское сервисное бюро Национального Банка Казахстана";
17) акционерное общество "Национальная геологическая служба";
18) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
19) товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный научный центр сейсмологических наблюдений и исследований";
20) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ Инжиниринг";
21) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
22) товарищество с ограниченной ответственностью "Nur Zholy Customs Service";
23) товарищество с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки";
24) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан";
25) республиканское государственное казенное предприятие "Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан";
26) государственное коммунальное предприятие "Городской центр мониторинга и оперативного реагирования города Астаны";

27) республикалық және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
280.
Бағдарламалық өнімдерді, электрондық ақпараттық ресурстарды, мобильді және өзге де қосымшаларды пайдалануға беру
63115
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ұлттық төлем корпорациясы" акционерлік қоғамы;
2) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Банктік сервистік бюросы" акционерлік қоғамы;
3) "КМГ Инжиниринг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) "Nur Zholy Customs Service" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "ҚТЖ-Жүк тасымалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6) "Бірыңғай есепке алу жүйесінің операторы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
281.
Веб-порталдардың қызметі
63120
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Рухани жаңғыру" Қазақстандық қоғамдық даму институты" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "ӨРКЕН" балалардың әл-ауқатын арттыру Ұлттық ғылыми-практикалық орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
3) М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университеті;
4) "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы; 5) "Qazcontent" акционерлік қоғамы;
6) "QazIndustry" қазақстандық индустрия және экспорт орталығы" акционерлік қоғамы;
7) "Kazakh Tourism" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
8) "Жоғары технологиялар институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 9) "КАР Technology" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
10) "Nur Zholy Customs Service" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) "Цифрлық экономиканы дамыту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 12) "Қазақстан Республикасы Ішкі істер органдарының Медиа-Орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "Saryarqa Aqparat" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 14) "ҚТЖ-Жүк тасымалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
15) Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасының "Қазақстан Республикасы Президентінің телерадиокешені" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
16) республикалық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
282.
Ақпараттық агенттіктердің қызметі
63910
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Qazcontent" акционерлік қоғамы; 2) "Saryarqa aqparat" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Қазақстан Республикасы
үнемі
283.
Ақпараттық қызмет көрсету саласындағы қызметтің өзге түрлері

27) республиканские и коммунальные государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
280.
Предоставление в пользование программных продуктов, электронных информационных ресурсов, мобильных и иных приложений
63115
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная платежная корпорация Национального Банка Республики Казахстан";
2) акционерное общество "Банковское сервисное бюро Национального Банка Казахстана";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ Инжиниринг";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "Nur Zholy Customs Service";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки"
6) товарищество с ограниченной ответственностью "Оператор единой системы учета"
Республика Казахстан
постоянно
281.
Деятельность веб-порталов
63120
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жанғыру";
2) некоммерческое акционерное общество "Национальный научно-практический центр благополучия детей "ӨРКЕН";
3) некоммерческое акционерное общество Южно-Казахстанский университет
имени М. Ауэзова;
4) акционерное общество "Казахтелеком";
5) акционерное общество "Qazcontent";
6) акционерное общество "Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry";
7) акционерное общество "Национальная компания "Kazаkh Tourism";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "Институт высоких технологий";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "КАР Technology";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "Nur Zholy Customs Service";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр развития цифровой экономики";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "Медиа-центр органов внутренних дел Республики Казахстан";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "Saryarqa Aqparat";
14) товарищество с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки";
15) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан" Управления делами Президента Республики Казахстан";
16) республиканские государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
282.
Деятельность информационных агентств
63910
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Qazcontent";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Saryarqa aqparat"
Республика Казахстан
постоянно
283.
Прочие виды деятельности в области информационного обслуживания

63999
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "М.Х. Дулати атындағы Тараз университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы; 2) "Қ. И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
3) "Волковгеология" акционерлік қоғамы;
4) "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
5) "Қазтеміртранс" акционерлік қоғамы;
6) "Қазпошта" акционерлік қоғамы;
7) "ҚТЖ-Жүк тасымалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "Цифрлық үкіметті қолдау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны; 9) "Қазақстандық стандарттау және метрология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
284.
Жинақ банктерінің қызметі
64192
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Отбасы банк" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
285.
Ұлттық даму институты болып табылатын банк және оның еншілес ұйымы – лизинг беруші қызметі
64193
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Қазақстанның Даму Банкі" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
286.
Банктік шоттарға, оның ішінде үшінші тұлғалардың банктік шоттарына есепке жатқызу үшін қолма-қол ақшаны қабылдау жөніндегі қызметтерді жүзеге асыру
64199
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Қазпошта" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
287.
Холдингтік компаниялардың қызметі
64200
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Shymkent" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы; 2) "Байқоңыр" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы; 3) "KOKSHE" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы; 4) "Astana" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы; 5) "Солтүстік" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы; 6) "Ертіс" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы; 7) "Бәйтерек" ҰБХ" акционерлік қоғамы; 8) "Qazaqstan Investment Corporation" акционерлік қоғамы;
9) "QazBioPharm" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы; 10) "Вагонсервис" акционерлік қоғамы;
11) "Самұрық-Энерго" акционерлік қоғамы;
12) "Samruk-Kazyna Construction" акционерлік қоғамы;
13) "AstanaInvest" қалалық инвестицияларды дамыту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
14) "Самұрық-Қазына Инвест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
15) "SAMRUK-KAZYNA ONDEU" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;

63999
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) Некоммерческое акционерное общество "Таразский университет имени М.Х. Дулати"
2) некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева";
3) акционерное общество "Волковгеология";
4) акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы";
5) акционерное общество "Қазтеміртранс";
6) акционерное общество "Казпочта";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки";
8) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр поддержки цифрового правительства";
9) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахстанский институт стандартизации и метрологии"
Республика Казахстан
постоянно
284.
Деятельность сберегательных банков
64192
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Отбасы банк"
Республика Казахстан
постоянно
285.
Деятельность банка, являющегося национальным институтом развития, и его дочерней организации-лизингодателя
64193
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Банк развития Казахстана"
Республика Казахстан
постоянно
286.
Осуществление услуг по приему наличных денег для зачисления на банковские счета, в том числе третьих лиц
64199
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Казпочта"
Республика Казахстан
постоянно
287.
Деятельность холдинговых компаний
64200
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Shymkent";
2) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Байконыр (Байконур)";
3) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "KOKSHE";
4) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Astana";
5) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Солтүстік";
6) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Ертіс";
7) акционерное общество "НУХ "Байтерек";
8) акционерное общество "Qazaqstan Investment Corporation";
9) акционерное общество "Национальный холдинг "QazBioPharm";
10) акционерное общество "Вагонсервис";
11) акционерное общество "Самрук-Энерго";
12) акционерное общество "Samruk-Kayna Construction";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "Городской центр развития инвестиций "AstanaInvest";
14) товарищество с ограниченной ответственностью "Самрук - Қазына Инвест";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "SAMRUK-KAZYNA ONDEU";

16) республикалық және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
288.
Қаржылық лизинг, медициналық жабдықтар мен техниканың қаржылық лизингінен басқа
64911
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Аграрлық кредиттік корпорация" акционерлік қоғамы; 2) "ҚазАгроҚаржы" акционерлік қоғамы; 3) "Өнеркәсіпті дамыту қоры" акционерлік қоғамы;
4) "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы
5) "Қорғаныстық-өнеркәсіптік кешенді дамыту қоры" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
289.
Медициналық жабдықтар мен техниканың қаржылық лизингі
64912
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Өнеркәсіпті дамыту қоры" акционерлік қоғамы;
2) "Қазмедтех" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
290.
Жеке кәсіпкерлік субъектілерін қаржылық қолдаудың арнайы қорларының қызметі
64922
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
291.
Басқа топтамаларға енгізілмеген кредит берудің өзге де түрлері
64929
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Өнеркәсіпті дамыту қоры" акционерлік қоғамы;
2) "ҚазАгроҚаржы" акционерлік қоғамы;
3) "Аграрлық несие корпорациясы" акционерлік қоғамы;
4) "Қазақстан тұрғын үй компаниясы" акционерлік қоғамы;
5) "Қызылорда" өңірлік инвестициялық орталығы" микроқаржы ұйымы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) Қазақстан Республикасының әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялары (шағын өнеркәсіп аймақтарына және агроөнеркәсіптік кешен субъектілеріне көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге, қант өндіруші кәсіпорындарға қант қызылшасын өңдеу үшін айналым қаражатын толықтыруға кредит беру мақсатында)
7) "Қорғаныстық-өнеркәсіптік кешенді дамыту қоры" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы, "Қант өндіруші кәсіпорындарға қант қызылшасын өңдеу үшін айналым қаражатын толықтыруға кредит беру" бағыты бойынша − Жамбыл, Алматы, Жетісу облыстары
үнемі, "Қант өндіруші кәсіпорындарға қант қызылшасын өңдеу үшін айналым қаражатын толықтыруға кредит беру" бағыты бойынша − 2028 жылға дейін
292.
Индустриялық-инновациялық қызмет пен агроөнеркәсіптік кешен субъектілеріне көрсетілетін қаржы-экономикалық қызметтер
64991
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Азық-түлік келісімшарт корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы; 2) "Ақ Бидай-Терминал" акционерлік қоғамы; 3) "Аграрлық кредиттік корпорация" акционерлік қоғамы; 4) "QazInnovations" инновацияларды дамыту жөніндегі ұлттық агенттігі" акционерлік қоғамы; 5) "QazExpoCongress" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;

16) республиканские и коммунальные государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
288.
Финансовый лизинг, кроме финансового лизинга медицинского оборудования и техники
64911
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Аграрная кредитная корпорация";
2) акционерное общество "КазАгроФинанс";
3) акционерное общество "Фонд развития промышленности";
4) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол";
5) акционерное общество "Фонд развития оборонно-промышленного комплекса"
Республика Казахстан
постоянно
289.
Финансовый лизинг медицинского оборудования и техники
64912
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Фонд развития промышленности";
2) акционерное общество "КазМедТех"
Республика Казахстан
постоянно
290.
Деятельность специальных фондов финансовой поддержки субъектов частного предпринимательства
64922
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Фонд развития предпринимательства "Даму"
Республика Казахстан
постоянно
291
Прочие виды кредитования, не включенные в другие группировки
64929
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Фонд развития промышленности";
2) акционерное общество "КазАгроФинанс";
3) акционерное общество "Аграрная кредитная корпорация";
4) акционерное общество "Казахстанская жилищная компания";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Микрофинансовая организация "Региональный инвестиционный центр "Кызылорда";
6) социально-предпринимательские корпорации Республики Казахстан (с целью кредитования малых промышленных зон и субъектов агропромышленного комплекса на проведение весенне-полевых и уборочных работ, предприятий по производству сахара на пополнение оборотных средств для переработки сахарной свеклы);
7) акционерное общество "Фонд развития оборонно-промышленного комплекса"
Республика Казахстан, по направлению "Кредитование предприятий по производству сахара на пополнение оборотных средств для переработки сахарной свеклы" − Жамбылская, Алматинская области, область Жетісу
постоянно, по направлению "Кредитование предприятий по производству сахара на пополнение оборотных средств для переработки сахарной свеклы" − до 2028 года
292.
Финансово-экономические услуги, оказываемые субъектам индустриально-инновационной деятельности и агропромышленного комплекса
64991
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная компания "Продовольственная контрактная корпорация";
2) акционерное общество "Ак Бидай – Терминал";
3) акционерное общество "Аграрная кредитная корпорация";
4) акционерное общество "Национальное агентство по развитию инноваций "QazInnovations";
5) акционерное общество "Национальная компания "QazExpoCongress";

6) "Жоғары технологиялар институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
293.
Басқа да қаржылық көрсетілетін қызметтер, экономиканың түрлі салаларындағы қаржыландыру, инвестициялық қызмет
64992
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Baiterek Venture Fund" акционерлік қоғамы; 2) "Қазақстандық тұрғын үй компаниясы" акционерлік қоғамы; 3) "Аграрлық кредиттік корпорация" акционерлік қоғамы; 4) "KTZ Express" акционерлік қоғамы;
5) "BV MANAGEMENT" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 6) "QazaqGaz" Ғылыми-техникалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "Самұрық-Қазына Инвест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "Qazaq Gas Qurylys" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
294.
Басқа топтамаларға енгізілмеген қаржылық көрсетілетін қызметтердің басқа түрлері, сақтандырудан және зейнетақымен қамсыздандырудан басқа
64999
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Д. Серікбаев атындағы "Шығыс Қазақстан техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "Ұлттық киноны мемлекеттік қолдау орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы; 3) "Проблемалық кредиттер қоры" акционерлік қоғамы;
4) "QazIndustry" Қазақстандық индустрия және экспорт орталығы" акционерлік қоғамы;
5) "QazExpoCongress" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
6) "Ғылым қоры" акционерлік қоғамы;
7) "Қазақстандық тұрғын үй компаниясы" акционерлік қоғамы;
8) "KazakhExport" Қазақстанның экспорттық-кредиттік агенттігі" акционерлік қоғамы;
9) "ҚазАгроҚаржы" акционерлік қоғамы; 10) "QazInnovations" инновацияларды дамыту жөніндегі ұлттық агенттігі" акционерлік қоғамы;
11) "Қазақстандық орнықтылық қоры" акционерлік қоғамы;
12) "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы;
13) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Ұлттық төлем корпорациясы" акционерлік қоғамы;
14) "Samruk-Kazyna Construction" акционерлік қоғамы;
15) "Цифрлық экономиканы дамыту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
16) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қазақстан банкаралық есеп айырысу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорны
17) "Бірыңғай есепке алу жүйесінің операторы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі

6) товарищество с ограниченной ответственностью "Институт высоких технологий"
Республика Казахстан
постоянно
293.
Другие финансовые услуги, финансирование в различных отраслях экономики, инвестиционная деятельность
64992
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Baiterek Venture Fund";
2) акционерное общество "Казахстанская жилищная компания";
3) акционерное общество "Аграрная кредитная корпорация";
4) акционерное общество "KTZ Express";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "BV MANAGEMENT";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "QazaqGaz научно-технический центр";
7)товарищество с ограниченной ответственностью "Самрук-Қазына Инвест";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "Qazaq Gas Qurylys"
Республика Казахстан
постоянно
294.
Другие виды финансовых услуг, кроме страхования и пенсионного обеспечения, не включенные в другие группировки
64999
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский технический университет имени Д. Серикбаева";
2) некоммерческое акционерное общество "Государственный центр поддержки национального кино";
3) акционерное общество "Фонд проблемных кредитов";
4) акционерное общество "Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry";
5) акционерное общество "Национальная компания "QazExpoCongress";
6) акционерное общество "Фонд науки";
7) акционерное общество "Казахстанская жилищная компания";
8) акционерное общество "Экспортно-кредитное агентство Казахстан";
9) акционерное общество "КазАгроФинанс";
10) акционерное общество "Национальное агентство по развитию инноваций "QazInnovations";
11) акционерное общество "Казахстанский фонд устойчивости";
12) акционерное общество "Казахтелеком";
13) акционерное общество "Национальная платежная корпорация Национального Банка Республики Казахстан";
14) акционерное общество "Samruk-Kayna Construction";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр развития цифровой экономики";
16) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахстанский центр межбанковских расчетов Национального Банка Республики Казахстан"
17) товарищество с ограниченной ответственностью "Оператор единой системы учета"
Республика Казахстан
постоянно

1) "Қазақстанның Экспорттық-кредиттік агенттігі" акционерлік қоғамы;
2) "Қазақстандық депозиттерге кепілдік беру қоры" акционерлік қоғамы;
3) "KTZ Express" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
298.
Қайта сақтандыру
65200
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Қазақстанның Экспорттық-кредиттік агенттігі" акционерлік қоғамы
299.
Бағалы қағаз ұстаушылар және шаруашылық серіктестіктерге қатысушылар тізілімдері жүйесін жүргізу қызметі
66113
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Бағалы қағаздардың орталық депозитарийі" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
300.
Ұлттық қордың активтерін, Ұлттық Банктің алтын-валюта активтерін, зейнетақы активтерін басқаруға байланысты брокерлік және дилерлік қызмет
66121
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1)"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Ұлттық инвестициялық корпорациясы" акционерлік қоғамы;
2) "Самұрық-Қазына Инвест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
301.
Қаржылық көрсетілетін қызметтер саласындағы өзге де қосалқы қызмет, сақтандыру және зейнетақымен қамсыздандырудан басқа
66190
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Бағалы қағаздардың орталық депозитарийі" акционерлік қоғамы;
2) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Ұлттық төлем корпорациясы" акционерлік қоғамы
3) "Бірыңғай есепке алу жүйесінің операторы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
302.
Сақтандыру агенттерінің және брокерлердің қызметі
66220
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"KTZE-Khorgos Gateway" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан республикасы
үнемі
303.
Ұлттық қордың активтерін, Ұлттық Банктің алтын-валюта активтерін, зейнетақы активтерін басқару қызметі
66301
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Ұлттық инвестициялық корпорациясы" акционерлік қоғамы;
2) "Самұрық-Қазына Инвест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Қазақстан Республикасы
үнемі
304.
Қордың активтер портфелін сенімгерлік басқару қызметі
66302
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Мемлекеттік аннуитеттік компания" өмірді сақтандыру компаниясы" акционерлік қоғамы;
2) "Самұрық-Қазына Инвест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
305.
Көппәтерлі және тұрғын (жеке) үйлерді сатып алу және сату
68101
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"ҚТЖ-Жүк тасымалдары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан республикасы
үнемі

1) акционерное общество "Экспортно-кредитное агентство Казахстана";
2) акционерное общество "Казахстанский фонд гарантирования депозитов";
3) акционерное общество "KTZ Express"
Республика Казахстан
постоянно
298.
Перестрахование
65200
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Экспортно-кредитное агентство Казахстана"
Республика Казахстан
постоянно
299.
Деятельность по ведению системы реестров держателей ценных бумаг и участников хозяйственных товариществ
66113
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Центральный депозитарий ценных бумаг"
Республика Казахстан
постоянно
300.
Брокерская и дилерская деятельность, связанная с управлением активами Национального фонда, золотовалютными активами Национального Банка, пенсионными активами
66121
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная инвестиционная корпорация Национального Банка Казахстана";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Самрук-Қазына Инвест"
Республика Казахстан
постоянно
301.
Прочая вспомогательная деятельность в сфере финансовых услуг, кроме страхования и пенсионного обеспечения
66190
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Центральный депозитарий ценных бумаг";
2) акционерное общество "Национальная платежная корпорация Национального Банка Республики Казахстан"
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Оператор единой системы учета"
Республика Казахстан
постоянно
302.
Деятельность страховых агентов и брокеров
66220
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "KTZE-Khorgos Gateway"
Республика Казахстан
постоянно
303.
Деятельность по управлению активами Национального фонда, золотовалютными активами Национального Банка, пенсионными активами
66301
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная инвестиционная корпорация Национального Банка Казахстана";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Самрук - Қазына Инвест"
Республика Казахстан
постоянно
304.
Деятельность по доверительному управлению портфелем активов фондов
66302
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Компания по страхованию жизни "Государственная аннуитетная компания";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Самрук-Қазына Инвест"
Республика Казахстан
постоянно
305.
Покупка и продажа многоквартирных и жилых домов (особняков)
68101
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки"
Республика Казахстан
постоянно

306.
Өзге жылжымайтын мүлікті сатып алу және сату
68102
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"ҚТЖ-Жүк тасымалдары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан республикасы
үнемі
307.
Жеке меншіктегі немесе жалға алынған тұрғын жылжымайтын мүлікті жалдау (қосалқы жалдау) және басқару
68201
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;

306.
Покупка и продажа прочей недвижимости
68102
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки"
Республика Казахстан
постоянно
307.
Аренда (субаренда) и управление собственной или арендованной жилой недвижимостью
68201
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный медицинский университет имени С.Д. Асфендиярова";

2) "ӨРКЕН" балалардың әл-ауқатын арттыру ұлттық ғылыми-практикалық институты" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
3) "ҚазТрансГаз Аймақ" акционерлік қоғамы;
4) "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының "Медициналық технологиялар және ақпараттық жүйелер орталығы" акционерлік қоғамы;
5) "Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі" арнайы экономикалық аймағын басқарушы компаниясы" акционерлік қоғамы;
6) "Тараз химиялық паркі" арнайы экономикалық аймағының басқарушы компаниясы" акционерлік қоғамы;
7) "Әскери құрылыс" акционерлік қоғамы;
8) "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы" арнайы экономикалық аумағын басқарушы компаниясы" акционерлік қоғамы;
9) "Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" акционерлік қоғамы;
10) "Хабар" агенттігі" акционерлік қоғамы;
11) "Егемен Қазақстан" республикалық газеті акционерлік қоғамы;
12) "QazExpoCongress" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
13) "Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" акционерлік қоғамы;
14) Астана қаласы әкімдігінің "Astana" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы;
15) "Зенит" Орал зауыты" акционерлік қоғамы;
16) "Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
17) "Қазақстан тұрғын үй компаниясы" акционерлік қоғамы;
18) "С.М. Киров атындағы зауыт" акционерлік қоғамы;
19) "Қазақстан жол ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
20) "Сыртқы саяси зерттеулер институты" акционерлік қоғамы;
21) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің қызметін қамтамасыз ету орталығы" акционерлік қоғамы;
22) "Экономикалық зерттеулер институты" акционерлік қоғамы;
23) "QazBioPharm" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы;
24) "С.М. Киров атындағы машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
25) "Қазтехнологиялар" акционерлік қоғамы;
26) "Мемлекеттік техникалық қызмет" акционерлік қоғамы;
27) "Инфекцияға қарсы препараттар ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы;
28) "Ұлттық нейрохирургия орталығы" акционерлік қоғамы;
29) "Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом компаниясы" акционерлік қоғамы;
30) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы;
31) "Волковгеология" акционерлік қоғамы;
32) "Алатау" қонақ үйi" акционерлік қоғамы;
33) "ҚазТрансОйл" акционерлік қоғамы
34) "Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамы;
35) "Өзенмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
36) "Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
37) "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
38) "Жолаушылар тасымалы" акционерлік қоғамы;

2) некоммерческое акционерное общество "Национальный научно-практический центр благополучия детей "ӨРКЕН";
3) акционерное общество "КазТрансГаз Аймак";
4) акционерное общество "Центр медицинских технологий и информационных систем Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан";
5) акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк";
6) акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Химический парк Тараз";
7) акционерное общество "Әскери құрылыс";
8) акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Международный центр приграничного сотрудничества "Хоргос";
9) акционерное общество "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан";
10) акционерное общество "Агентство "Хабар";
11) акционерное общество "Республиканская газета "Егемен Қазақстан";
12) акционерное общество "Национальная компания "QazExpoCongress";
13) акционерное общество "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу";
14) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Astana" акимата города Астаны;
15) акционерное общество "Уральский завод "Зенит";
16) акционерное общество "Национальная компания "Казахстан инжиниринг";
17) акционерное общество "Казахстанская жилищная компания";
18) акционерное общество "Завод им. С.М. Кирова";
19) акционерное общество "Казахстанский дорожный научно-исследовательский институт";
20) акционерное общество "Институт внешнеполитических исследований";
21) акционерное общество "Центр обеспечения деятельности Национального Банка Республики Казахстан";
22) акционерное общество "Институт экономических исследований";
23) акционерное общество "Национальный холдинг "QazBioPharm";
24) акционерное общество "Машиностроительный завод им. С.М. Кирова";
25) акционерное общество "Казтехнологии";
26) акционерное общество "Государственная техническая служба";
27) акционерное общество "Научный центр противоинфекционных препаратов";
28) акционерное общество "Национальный центр нейрохирургии";
29) акционерное общество "Национальная атомная компания "Казатомпром";
30) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод";
31) акционерное общество "Волковгеология";
32) акционерное общество "Отель "Алатау";
33) акционерное общество "КазТрансОйл";
34) акционерное общество "Интергаз Центральная Азия";
35) акционерное общество "Озенмунайгаз";
36) акционерное общество "Эмбамунайгаз";
37) акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы";
38) акционерное общество "Пассажирские перевозки";

39) "Кедентранссервис" акционерлік қоғамы;
40) "Қазтеміртранс" акционерлік қоғамы;
41) "Теміржолсу" акционерлік қоғамы;
42) "KTZ-Express" акционерлік қоғамы;
43) "Қазпошта" акционерлік қоғамы;
44) "Екібастұз ГРЭС-2 станциясы" акционерлік қоғамы;
45) "Samruk-Kazyna Construction" акционерлік қоғамы;
46) "Бұқтырма гидроэлектр станциясы" акционерлік қоғамы;
47) SAMRUK-GREEN ENERGY" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
48) "Бурабай даму" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
49) "АЭС Шүлбі ГЭС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
50) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
51) "Астананың шаруашылық басқармасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
52) "Қазмедиа орталығы" басқарушы компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
53) "Астық қоймалары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
54) "Шығыс ақпарат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
55) "Маңғыстау-Медиа" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
56) "Ертіс Медиа" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
57) "Шымкент ақпаратты орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
58) "SARYARQA AQPARAT" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
59) "AULIE-ATA MEDIA" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
60) "Ақтөбе Медиа" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
61) "Қызылжар-Ақпарат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
62) "АҚМОЛА-ТІРШІЛІК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
63) "Атырау-Ақпарат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
64) "Евразия+ОРТ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
65) "Қостанай таңы" газеті редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
66) "Жайық пресс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
67) Астана қаласы әкімдігінің "Астана-Бәйтерек" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
68) "Ж. Жиембаев атындағы қазақ өсімдік қорғау және карантин ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
69) "РТРС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
70) "Сейсмологиялық байқау және зерттеу ұлттық ғылыми орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
71) "Авиациялық оқу орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
72) "Steel manufacturing" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
73) "Қазимпекс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
74) "Арнайы қамтамасыз ету орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
75) "Қазақ ғылыми-зерттеу ветеринария институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;

39) акционерное общество "Кедентранссервис";
40) акционерное общество "Қазтеміртранс";
41) акционерное общество "Теміржолсу";
42) акционерное общество "KTZ Express";
43) акционерное общество "Казпочта";
44) акционерное общество "Станция Экибастузская ГРЭС-2";
45) акционерное общество "Samruk-Kayna Construction";
46) акционерное общество "Бухтарминская гидроэлектростанция";
47) товарищество с ограниченной ответственностью "SAMRUK-GREEN ENERGY";
48) товарищество с ограниченной ответственностью "Бурабай даму";
49) товарищество с ограниченной ответственностью "АЭС Шульбинская ГЭС";
50) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
51) товарищество с ограниченной ответственностью "Хозяйственное управление Астаны";
52) товарищество с ограниченной ответственностью "Управляющая компания "Қазмедиа орталығы";
53) товарищество с ограниченной ответственностью "Астық қоймалары";
54) товарищество с ограниченной ответственностью "Шығыс ақпарат";
55) товарищество с ограниченной ответственностью "Мангистау-Медиа";
56) товарищество с ограниченной ответственностью "Ертіс Медиа";
57) товарищество с ограниченной ответственностью "Информационный центр Шымкент";
58) товарищество с ограниченной ответственностью "SARYARQA AQPARAT";
59) товарищество с ограниченной ответственностью "AULIE-ATA MEDIA";
60) товарищество с ограниченной ответственностью "Ақтөбе Медиа";
61) товарищество с ограниченной ответственностью "Қызылжар-Ақпарат";
62) товарищество с ограниченной ответственностью "АКМОЛА-ТИРШИЛИК";
63) товарищество с ограниченной ответственностью "Атырау-Ақпарат";
64) товарищество с ограниченной ответственностью "Евразия+ОРТ";
65) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Қостанай таңы";
66) товарищество с ограниченной ответственностью "Жайык пресс";
67) товарищество с ограниченной ответственностью "Астана-Байтерек" акимата города Астаны;
68) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт защиты и карантина растений им. Ж. Жиембаева";
69) товарищество с ограниченной ответственностью "РТРС";
70) товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный научный центр сейсмологических наблюдений и исследований";
71) товарищество с ограниченной ответственностью "Авиационный учебный центр";
72) товарищество с ограниченной ответственностью "Steel manufacturing";
73) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
74) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр специального обеспечения";
75) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский ветеринарный институт";

110) "Самұрық-Қазына Инвест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
111) "SK Water Solutions" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
112) "Технологиялық көлік және ұңғымаларға қызмет көрсету басқармасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
113) Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Қазақстан Республикасы Президентінің Телерадиокешені" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
114) "Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының "Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі мен Үкіметінің әкімшілік ғимараттары дирекциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
115) "Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының мемлекеттік резиденциялар дирекциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
116) "Биологиялық қауіпсіздік проблемаларының ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
117) "Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
118) Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің 28 жоғары оқу орны
Қазақстан Республикасы
үнемі
308.
Жеке меншіктегі немесе жалға алынған бизнес-орталықты, офистік үй-жайларды, әкімшілік ғимаратты жалдау (қосалқы жалдау) және басқару
68202
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы; 3) "QazExpoCongress" ұлттық компания" акционерлік қоғамы; 4) "Зенит" Орал зауыты" акционерлік қоғамы; 5) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің қызметін қамтамасыз ету орталығы" акционерлік қоғамы; 6) "Медициналық технологиялар және ақпараттық жүйелер орталығы" акционерлік қоғамы;
7) "Алатау" қонақ үйі" акционерлік қоғамы;
8) "ҚазТрансГаз Аймақ" акционерлік қоғамы;
9) "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
10) "Ақтау теңіз сауда порты" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
11) "Кедентранссервис" акционерлік қоғамы;
12) "Қазтеміртранс" акционерлік қоғамы;
13) "Қазпошта" акционерлік қоғамы;
14) "Бурабай Даму" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
15) "Nur Zholy Customs Service" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
16) "Павлодар мұнай-химия зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;

110) товарищество с ограниченной ответственностью "Самрук-Қазына Инвест";
111) товарищество с ограниченной ответственностью "SK Water Solutions";
112) товарищество с ограниченной ответственностью "Управление технологического транспорта и обслуживания скважин";
113) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан" Управления делами Президента Республики Казахстан;
114) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дирекция административных зданий Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан" Управления делами Президента Республики Казахстан";
115) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дирекция государственных резиденций Управления делами Президента Республики Казахстан";
116) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-исследовательский институт проблем биологической безопасности";
117) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева";
118) 28 высших учебных заведений Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан
Республика Казахстан
постоянно
308.
Аренда (субаренда) и управление собственными или арендованными бизнес-центром, офисными помещениями, административным зданием
68202
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Северо-Казахстанский университет имени М. Козыбаева";
2) некоммерческое акционерное общество "Актюбинский региональный университет имени К. Жубанова";
3) акционерное общество "Национальная компания "QazExpoCongress";
4) акционерное общество "Уральский завод "Зенит";
5) акционерное общество "Центр обеспечения деятельности Национального Банка Республики Казахстан";
6) акционерное общество "Центр медицинских технологий и информационных систем";
7) акционерное общество "Отель Алатау";
8) акционерное общество "КазТрансГаз Аймак";
9) акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы";
10) акционерное общество "Национальная компания "Актауский морской торговый порт";
11) акционерное общество "Кедентранссервис";
12) акционерное общество "Қазтеміртранс";
13) акционерное общество "Казпочта";
14) товарищество с ограниченной ответственностью "Бурабай Даму";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "Nur Zholy Customs Service";
16) товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарский нефтехимический завод";

17) "Ойл Транспорт Корпорейшэн" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
18) "Қазақ газ өңдеу зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
19) "ҚТЖ-Жүк тасымалдары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
20) "Қазақстанның көлік холдингі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
21) "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасының Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі мен Үкіметі әкімшілік ғимараттарының дирекциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны; 22) "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасының Мемлекеттік резиденциялар дирекциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
23) Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасының "Бүркіт" мемлекеттік авиакомпаниясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
24) "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасының автошаруашылығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны; 25) "Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасының автошаруашылығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
309.
Жеке меншіктегі немесе жалға алынған қойма үй-жайларын жалдау (қосалқы жалдау) және басқару
68208
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Кедентранссервис" акционерлік қоғамы;
2) "Қазақстанның көлік холдингі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) "Nur Zholy Customs Service" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
310.
Басқа топтамаларға енгізілмеген жеке меншіктегі немесе жалға алынған өзге де жылжымайтын мүлікті жалдау (қосалқы жалдау) және басқару
68209
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Кедентранссервис" акционерлік қоғамы;
2) "КМГ Инжиниринг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) "Nur Zholy Customs Service" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Қазақстан Республикасы
үнемі
311.
Сыйақы үшін немесе шарт негізінде жылжымайтын мүлікті басқару
68321
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) Астана қаласы әкімдігінің "Astana" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы; 2) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің қызметін қамтамасыз ету орталығы" акционерлік қоғамы;
3) "Казимпекс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) "Nur Zholy Customs Service" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) Маңғыстау облысы әкімдігінің "Ақтау тұрғын үй" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;

17) товарищество с ограниченной ответственностью "Ойл Транспорт Корпорейшэн";
18) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский газоперерабатывающий завод";
19) товарищество с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки";
20) товарищество с ограниченной ответственностью "Транспортный холдинг Казахстана";
21) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дирекция административных зданий Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан" Управления делами Президента Республики Казахстан";
22) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дирекция государственных резиденций Управления делами Президента Республики Казахстан";
23) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственная авиакомпания "Беркут" Управления делами Президента Республики Казахстан;
24) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Автохозяйство Управления делами Президента Республики Казахстан";
25) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Автохозяйство Управления материально-технического обеспечения"
Республика Казахстан
постоянно
309.
Аренда (субаренда) и управление собственными или арендованными складскими помещениями
68208
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Кедентранссервис";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Транспортный холдинг Казахстана";
3)товарищество с ограниченной ответственностью "Nur Zholy Customs Service"
Республика Казахстан
постоянно
310.
Аренда (субаренда) и управление собственной или арендованной прочей недвижимостью, не включенной в другие группировки
68209
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Қазтеміртранс";
2)товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ Инжиниринг";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Nur Zholy Customs Service"
Республика Казахстан
постоянно
311.
Управление недвижимостью за вознаграждение или на договорной основе
68321
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Astana" акимата города Астаны;
2) акционерное общество "Центр обеспечения деятельности Национального Банка Республики Казахстан";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "Nur Zholy Customs Service";
5) государственное коммунальное предприятие "Ақтау тұрғын үй" акимата Мангистауской области;

6) республикалық және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
312.
Құқық саласындағы өзге де қызмет
69109
республикалық меншік / коммуналдық меншік
республикалық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
313.
Ұлттық басқарушы холдинг үшін бухгалтерлік, салықтық есепке алу және қазынашылық операциялар саласындағы қызмет
69205
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
Қазақстан республикасы
үнемі
314.
Бас компаниялардың индустриялық-инновациялық дамудың мемлекеттік саясатын іске асырумен байланысты қызметі
70101
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Д. Серікбаев атындағы "Шығыс Қазақстан техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы; 2) "Астана Innovations" акционерлік қоғамы; 3) Астана қаласы әкімдігінің "Astana" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы; 4) "Жоғары технологиялар институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "Ak Su KMG" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) республикалық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
315.
Өзге де бас компаниялардың қызметі
70109
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы; 2) "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
3) "Теміржолсу" акционерлік қоғамы;
4) "Тау-Кен Самұрық" ұлттық тау-кен компаниясы" акционерлік қоғамы;
5) "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
6) "ҚазМұнайГаз" Барлау Өндіру" акционерлік қоғамы;
7) "BV Management" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 8) "Ak Su KMG" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
9) "Резерв" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
10) "Самұрық-Қазына Контракт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) республикалық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
316.
Коммерциялық қызмет және басқару мәселелері бойынша консультация беру
70221
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Shymkent" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы; 2) "Каспий" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы; 3) "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы; 4) "Астана Innovations" акционерлік қоғамы; 5) "Солтүстік" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы;

6) республиканские и коммунальные государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
312.
Прочая деятельность в области права
69109
республиканская собственность / коммунальная собственность
республиканские государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
313.
Деятельность в области бухгалтерского, налогового учета и казначейских операций для национального управляющего холдинга
69205
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы"
Республика Казахстан
постоянно
314.
Деятельность головных компаний, связанная с реализацией государственной политики индустриально-инновационного развития
70101
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский технический университет имени Д. Серикбаева";
2) акционерное общество "Астана Innovations";
3) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Astana" акимата города Астаны;
4) товарищество с ограниченной ответственностью "Институт высоких технологий";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Ak Su KMG";
6) республиканские государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
315.
Деятельность прочих головных компаний
70109
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная компания "Казахстан инжиниринг";
2) акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы";
3) акционерное общество "Теміржолсу";
4) акционерное общество "Национальная горнорудная компания "Тау-Кен Самрук";
5) акционерное общество "Национальная компания "КазМунайГаз";
6) акционерное общество "Разведка Добыча "КазМунайГаз";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "BV Management";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "Ak Su KMG";
9) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Резерв";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "Самрук-Казына Контракт";
11) республиканские государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
316.
Консультирование по вопросам коммерческой деятельности и управления
70221
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Shymkent";
2) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Каспий";
3) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол";
4) акционерное общество "Астана Innovations";
5) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Солтүстік";

6) "АQJAIYQ" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы;
7) Астана қаласы әкімдігінің "Astana" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы; 8) "Ертіс" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы;
9) "Жетісу" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы;
10) "Алматы облысын дамыту бойынша "Алатау" акционерлік қоғамы;
11) "Қорғас – Шығыс қақпасы" арнайы экономикалық аймағының Басқарушы компаниясы" акционерлік қоғамы; 12) "QazIndustry" Қазақстандық индустрия және экспорт орталығы" акционерлік қоғамы; 13) "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы "Арнайы экономикалық аймақтың басқарушы компаниясы" акционерлік қоғамы; 14) "Қазақстандық мемлекеттік-жекешелік әріптестік орталығы" акционерлік қоғамы;
15) "Kazakh Tourism" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
16) "Қазмедтех" акционерлік қоғамы;
17) "Береке-Қандыағаш" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
18) "Табыс Ақтөбе" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
19) "AstanaInvest" қалалық инвестицияларды дамыту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
20) "Астана қаласын дамыту жобаларын үйлестіру және сараптау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
21) "Qolday" кәсіпкерлік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 22) "Батыс Қазақстан обылысы әкімі аппаратының Шаруашылық басқармасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
23) Астана қаласы әкімдігінің "Қалалық қызметтер орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 24) "SPK Astana Development" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
25) "Самұрық-Қазына Бизнес Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
26) "ҚМГ Қарашығанақ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
317.
Атом өнеркәсібі және атом энергетикасы объектілері үшін сәулет саласындағы қызмет
71111
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазатомөнеркәсіп" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы; 2) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы;
3) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) "Жоғары технологиялар институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "КАР Technology" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "Қазақстандық атом электр станциялары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;

6) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Аqjaiyq";
7) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Astana" акимата города Астаны;
8) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Ертіс";
9) акционерное общество "Региональный институт развития "Социально-предпринимательская корпорация "Жетісу";
10) акционерное общество "Алатау" по развитию Алматинской области";
11) акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Хоргос – восточные ворота";
12) акционерное общество "Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry";
13) акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Международный центр приграничного сотрудничества "Хоргос";
14) акционерное общество "Казахстанский центр государственно-частного партнерства";
15) акционерное общество "Национальная компания "Kazakh Tourism";
16) акционерное общество "КазМедТех";
17) товарищество с ограниченной ответственностью "Береке-Қандыағаш";
18) товарищество с ограниченной ответственностью "Табыс Актобе";
19) товарищество с ограниченной ответственностью "Городской центр развития инвестиций "AstanaInvest";
20) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр координации и экспертизы проектов развития города Астаны";
21) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр предпринимательства "Qolday";
22) товарищество с ограниченной ответственностью "Хозяйственное управление аппарата акима Западно-Казахстанской области";
23) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр городских услуг" акимата города Астаны;
24) товарищество с ограниченной ответственностью "SPK Astana Development";
25) товарищество с ограниченной ответственностью "Самурк-Қазына Бизнес Сервис";
26) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ Карачаганак"
Республика Казахстан
постоянно
317.
Деятельность в области архитектуры для объектов атомной промышленности и атомной энергетики
71111
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная атомная компания "Казатомпром";
2) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "Институт высоких технологий";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "КАР Technology";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахстанские атомные электрические станции";
7) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан";

26) "ҚазМұнайТеңіз" теңіз мұнай компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
27) "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
28) "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
29) "Қазақстан Республикасының Президентінің Іс басқармасының "Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі мен Үкіметінің әкімшілік ғимараттары дирекциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
30) "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасының мемлекеттік резиденциялар дирекциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
320.
Геологиялық барлау мен іздену жүргізу қызметі (ғылыми зерттеулер мен әзірлемелерсіз)
71122
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Казгеология" ұлттық геологиялық барлау компаниясы" акционерлік қоғамы;
2) "Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом компаниясы" акционерлік қоғамы;
3) "Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
4) "Өзенмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
5) "Волковгеология" акционерлік қоғамы;
6) "Атыраумұнайгаз" акционерлік қоғамы;
7) "Шоқпар-Гагаринское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "Инкай" бірлескен кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
9) "Байкен-U" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
10) "БудҰновское" бірлескен кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) "Жоғары технологиялар институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
12) "КМГ Инжиниринг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "QazaqGaz" ғылыми-техникалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
14) "Тегіс Мұнай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
15) "Маңғышлақ Мұнай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
16) "TKS Geology" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
17) "KMG Barlau" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
18) "ЖАМБЫЛ ПЕТРОЛЕУМ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
19) "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
20) республикалық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
321.
Геодезиялық қызмет
71123
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом компаниясы" акционерлік қоғамы;
2) "Волковгеология" акционерлік қоғамы;
3) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;

26) товарищество с ограниченной ответственностью "Морская нефтяная компания "КазМунайТениз";
27) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан";
28) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт ядерной физики";
29) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дирекция административных зданий Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан" Управления делами Президента Республики Казахстан";
30) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дирекция государственных резиденций Управления делами Президента Республики Казахстан"
Республика Казахстан
постоянно
320.
Деятельность по проведению геологической разведки и изысканий (без научных исследований и разработок)
71122
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная геологоразведочная компания "Казгеология";
2) акционерное общество "Национальная атомная компания "Казатомпром";
3) акционерное общество "Эмбамунайгаз";
4) акционерное общество "Озенмунайгаз";
5) акционерное общество "Волковгеология";
6) акционерное общество "Атыраумунайгаз";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Шокпар-Гагаринское";
8) товарищество с ограниченной "Совместное предприятие "Инкай";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "Байкен-U";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "Совместное предприятие "БудҰновское";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "Институт высоких технологий";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ Инжиниринг";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "QazaqGaz научно-технический центр";
14) товарищество с ограниченной ответственностью "Тегис Мунай";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "Мангышлак Мунай";
16) товарищество с ограниченной ответственностью "TKS Geology";
17) товарищество с ограниченной ответственностью "KMG Barlau";
18) товарищество с ограниченной ответственностью "ЖАМБЫЛ ПЕТРОЛЕУМ";
19) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан";
20) республиканские государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
321.
Геодезическая деятельность
71123
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная атомная компания "Казатомпром";
2) акционерное общество "Волковгеология";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";

325.
Инженерлік-техникалық консультациялар ұсыну қызметі
71127
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" акционерлік қоғамы;
2) "С.М. Киров атындағы машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы;
3) "Қазқұрылысжүйесі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
326.
Техникалық реттеу, стандарттау, метрология және сәйкестікті бағалау саласындағы қызмет

325.
Деятельность по предоставлению инженерно-технических консультаций
71127
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры";
2) акционерное общество "Машиностроительный завод им. С.М. Кирова";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Казстройсистема"
Республика Казахстан
постоянно
326.
Деятельность в области технического регулирования, стандартизации, метрологии и оценки соответствия

71128
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Қазақстан стандарттау және метрология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
327.
Техникалық сынақтар және талдаулар
71200
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
328.
Санитариялық-эпидемиологиялық ұйымдар қызметі
71201
республикалық меншік / коммуналдық меншік

71128
республиканская собственность / коммунальная собственность
республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахстанский институт стандартизации и метрологии"
Республика Казахстан
постоянно
327.
Технические испытания и анализы
71200
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК"
Республика Казахстан
постоянно
328.
Деятельность санитарно-эпидемиологических организаций
71201
республиканская собственность / коммунальная собственность

1) Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының "Санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
2) "Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
329.
Мұнай өңдеу зауыттарының зертханалық сынақтар мен талдауларды жүзеге асыру бойынша қызметі
71203
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Павлодар мұнай-химия зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестік республикалық мемлекеттік кәсіпорындар;
2) "Атырау мұнай өңдеу зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) республикалық мемлекеттік кәсіпорындары
Қазақстан Республикасы
үнемі
330.
Геология саласындағы зертханалық-талдамалық зерттеулер
71204
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Волковгеология" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
331.
Техникалық сынақтар мен талдауды жүзеге асыратын өзге мекемелердің қызметі
71209
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Азаматтық қорғау саласындағы ұлттық ғылыми зерттеулер, даярлау және оқыту орталығы" акционерлік қоғамы;
2) "Гидроприбор" ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
3) "Зенит" Орал зауыты" акционерлік қоғамы; 4) "ҚазТрансОйл" акционерлік қоғамы;
5) "Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
6) "ҚазТрансГаз Аймақ" акционерлік қоғамы;
7) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы;
8) "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
9) "Жоғары технологиялар институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 10) "КМГ Инжиниринг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) "Павлодар мұнай-химия зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
12) "QazaqGaz" Ғылыми-техникалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
14) "Қазқұрылысжүйесі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
15) "Сейсмологиялық байқаулар мен зерттеулердің ұлттық ғылыми орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
16) "Қазақстан инжиниринг "R&D орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
17) "Steel manufacturing" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
18) "Түркістан БГҚ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 19) "Республикалық орман селекциялық-тұқым өсіру орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;

1) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан";
2) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
Республика Казахстан
постоянно
329.
Деятельность нефтеперерабатывающих заводов по осуществлению лабораторных испытаний и анализов
71203
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарский нефтехимический завод";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Атырауский нефтеперерабатывающий завод";
3) республиканские государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
330.
Лабораторно-аналитические исследования в геологической отрасли
71204
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Волковгеология"
Республика Казахстан
постоянно
331.
Деятельность прочих учреждений, осуществляющих технические испытания и анализы
71209
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальный центр научных исследований, подготовки и обучения в сфере гражданской защиты";
2) акционерное общество "Научно-исследовательский институт "Гидроприбор";
3) акционерное общество "Уральский завод "Зенит";
4) акционерное общество "КазТрансОйл";
5) акционерное общество "Эмбамунайгаз";
6) акционерное общество "КазТрансГаз Аймак";
7) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод";
8) акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "Институт высоких технологий";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ Инжиниринг";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарский нефтехимический завод";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "QazaqGaz научно-технический центр";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
14) товарищество с ограниченной ответственностью Казстройсистема";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный научный центр сейсмологических наблюдений и исследований";
16) товарищество с ограниченной ответственностью "R&D центр "Казахстан инжиниринг";
17) товарищество с ограниченной ответственностью "Steel manufacturing";
18) товарищество с ограниченной ответственностью "ПГУ Туркестан";
19) республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский лесной селекционно-семеноводческий центр";

20) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қазақстан теңге сарайы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны; 21) "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны; 22) "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны; 23) "Қазақстандық стандарттау және метрология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
24) республикалық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
332.
Биотехнологиялар саласындағы ғылыми зерттеулер мен эксперименттік әзірлемелер
72110
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Д. Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы; 2) "QazBioPharm" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы;
3) "Инфекцияға қарсы препараттардың ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы;
4) "Ұлттық нейрохирургия орталығы" акционерлік қоғамы;
5) "Қазақ ғылыми-зерттеу ветеринариялық институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "OtarBioPharm" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "Биомедпрепарат" ғылыми-талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "Республикалық микроорганизмдер коллекциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
9) "Ұлттық биотехнология орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
10) "Әлеуметтік қорғау саласын дамытудың ұлттық ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
11) республикалық мемлекеттік кәсіпорындар.
Қазақстан Республикасы
үнемі
333.
Автомобиль жолдары мен көпір құрылыстарын жобалау, салу, жөндеу, ұстау және диагностика саласындағы ғылыми зерттеулер мен эксперименттік әзірлемелер
72191
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Д. Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "Қазақстан жол ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
3) республикалық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
334.
Геология саласындағы ғылыми-зерттеу, тәжірибелік-әдістемелік және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар
72192
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Волковгеология" акционерлік қоғамы;
2) "Сейсмологиялық бақылау және зерттеу ұлттық ғылыми орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі

20) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахстанский монетный двор Национального Банка Республики Казахстан";
21) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан";
22) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт ядерной физики";
23) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахстанский институт стандартизации и метрологии";
24) республиканские государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
332.
Научные исследования и экспериментальные разработки в области биотехнологий
72110
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский технический университет имени Д. Серикбаева";
2) акционерное общество "Национальный холдинг "QazBioPharm";
3) акционерное общество "Научный центр противоинфекционных препаратов";
4) акционерное общество "Национальный центр нейрохирургии";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский ветеринарный институт";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "OtarBioPharm";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Научно-аналитический центр "Биомедпрепарат";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканская коллекция микроорганизмов";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный центр биотехнологии";
10) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр развития сферы социальной защиты";
11) республиканские государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
333.
Научные исследования и экспериментальные разработки в области проектирования, строительства, ремонта, содержания и диагностики автомобильных дорог и мостовых сооружений
72191
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский технический университет имени Д. Серикбаева";
2) акционерное общество "Казахстанский дорожный научно-исследовательский институт";
3) республиканские государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
334.
Научно-исследовательские, опытно-методические и опытно-конструкторские работы в геологической отрасли
72192
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Волковгеология";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный научный центр сейсмологических наблюдений и исследований"
Республика Казахстан
постоянно

338.
Жаратылыстану және техникалық ғылымдар саласындағы өзге де зерттеулер мен әзірлемелер
72199
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
3) "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
4) "Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
5) "М.Х. Дулати атындағы Тараз университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
6) "Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
7) "М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
8) "Ұлттық нейрохирургия орталығы" акционерлік қоғамы;
9) "Волковгеология" акционерлік қоғамы;
10) "Гидроприбор" ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
11) "Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" акционерлік қоғамы;
12) "С.М. Киров атындағы зауыт" акционерлік қоғамы;
13) "QazBioPharm" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы;
14) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ұлттық төлем корпорациясы" акционерлік қоғамы;
15) "Сейсмологиялық байқау және зерттеу ұлттық ғылыми орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
16) "КМГ Инжиниринг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
17) "Цифрлық үкіметті қолдау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
18) "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
19) "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
20) "Математика және математикалық модельдеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
21) "Жану проблемалары институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
22) "Алтай ботаника бағы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
23) "Манғышлақ эксперименталдық ботаникалық бағы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
24) Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Ботаника және фитоинтродукция институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;

338.
Прочие исследования и разработки в области естественных и технических наук
72199
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева";
2) некоммерческое акционерное общество "Южно-Казахстанский государственный педагогический университет";
3) некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный университет им. Аль-Фараби";
4) некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный женский педагогический университет";
5) Некоммерческое акционерное общество "Таразский университет имени М.Х. Дулати"
6) некоммерческое акционерное общество "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева";
7) некоммерческое акционерное общество "Северо-Казахстанский университет имени М. Козыбаева";
8) акционерное общество "Национальный центр нейрохирургии";
9) акционерное общество "Волковгеология";
10) акционерное общество "Научно-исследовательский институт "Гидроприбор";
11) акционерное общество "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры";
12) акционерное общество "Завод им. С.М. Кирова";
13) акционерное общество "Национальный холдинг "QazBioPharm";
14) акционерное общество "Национальная платежная корпорация Национального Банка Республики Казахстан";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный научный центр сейсмологических наблюдений и исследований";
16) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ Инжиниринг";
17) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр поддержки цифрового правительства";
18) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан";
19) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт ядерной физики";
20) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт математики и математического моделирования";
21) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт проблем горения";
22) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алтайский ботанический сад";
23) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мангышлакский экспериментальный ботанический сад";
24) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт ботаники и фитоинтродукции" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан;

25) "Қазақстан стандарттау және метрология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
26) "Биологиялық қауіпсіздік проблемаларының ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
27) "Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
28) "Салидат Қайырбекова атындағы Ұлттық ғылыми даму орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
29) "Әлеуметтік қорғау саласын дамытудың ұлттық ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
30) "Қазақ ұлттық су шаруашылығы және ирригация университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
339.
Қоғамдық және гуманитарлық ғылымдар саласындағы отандық өндірістерді дамытуға жәрдемдесуге бағытталған қолданбалы зерттеулер
72201
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "QazIndustry" Қазақстандық индустрия және экспорт орталығы" акционерлік қоғамы;
3) "Kazakh Tourism" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
340.
Қоғамдық және гуманитарлық ғылымдар саласындағы индустрияны дамытуға бағытталған қолданбалы зерттеулер
72202
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
3) "М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
4) "М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
5) "Ұлттық аграрлық ғылыми-білім беру орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
6) "Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" акционерлік қоғамы;
7) "QazIndustry" қазақстандық индустрия және экспорт орталығы" акционерлік қоғамы;
8) "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы "Талдау" ұлттық зерттеулер және білімді бағалау орталығы" акционерлік қоғамы;
9) "ҚазТрансГаз Аймақ" акционерлік қоғамы;
10) "Қазақ тұлпары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) "Қазақтың егіншілік жерді және өсімдік шаруашылығын ғылыми зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;

25) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахстанский институт стандартизации и метрологии";
26) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-исследовательский институт проблем биологической безопасности";
27) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева";
28) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный цент развития здравоохранения им. Салидат Кайырбековой";
29) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр развития сферы социальной защиты"
30) Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный университет водного хозяйства и ирригации"
Республика Казахстан
постоянно
339.
Прикладные исследования в области общественных и гуманитарных наук, направленные на содействие развитию отечественных производств
72201
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Актюбинский региональный университет имени К. Жубанова";
2) акционерное общество "Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry";
3) акционерное общество "Национальная компания "Kazakh Tourism"
Республика Казахстан
постоянно
340.
Прикладные исследования в области общественных и гуманитарных наук, направленные на развитие индустрии
72202
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный женский педагогический университет";
2) некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский университет имени С. Аманжолова";
3) некоммерческое акционерное общество "Южно-Казахстанский университет
имени М. Ауэзова";
4) некоммерческое акционерное общество "Северо-Казахстанский университет имени М. Козыбаева";
5) некоммерческое акционерное общество "Национальный аграрный научно-образовательный центр";
6) акционерное общество "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры";
7) акционерное общество "Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry";
8) акционерное общество "Национальный центр исследований и оценки образования "Талдау" имени Ахмет Байтұрсынұлы";
9) акционерное общество "КазТрансГаз Аймак";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "Казак тулпары";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт земледелия и растениеводства";

12) "Қазақстан инжиниринг "R&D орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "КАР Technology" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
14) "МАШЗАВОД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
15) "КМГ Инжиниринг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
16) "QazaqGaz" ғылыми-техникалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
17) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 02.12.2024 № 1020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
18) "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
19) республикалық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
341.
Қорғаныс және ұлттық қауіпсіздік саласындағы зерттеулер мен эксперименттік әзірлемелер
72203
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Гидроприбор" ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы; 2) "Қазақстан ГАЖ орталығы" акционерлік қоғамы; 3) "Әскери-стратегиялық зерттеулер орталығы" акционерлік қоғамы;
4) "Азаматтық қорғау саласындағы ұлттық ғылыми зерттеулер, даярлау және оқыту орталығы" акционерлік қоғамы;
5) "Петропавл ауыр машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы; 6) "Зенит" Орал зауыты" акционерлік қоғамы;
7) "Қазтехнологиялар" акционерлік қоғамы;
8) "Мемлекеттік ұлттық ғылыми-техникалық сараптама орталығы" акционерлік қоғамы;
9) "Қазимпекс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 10) "Арнайы қамтамасыз ету орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) "Қазақстан инжиниринг "R&D орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
12) "Steel manufacturing" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
13) "Қорғаныстық-өнеркәсіптік кешенді дамыту қоры" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
342.
Экономикалық, бюджеттік және стратегиялық жоспарлау саласындағы пәнаралық зерттеулер мен әзірлемелер
72204
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
3) М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университеті;
4) "QazTrade" сауда саясатын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы;
5) "QazIndustry" қазақстандық индустрия және экспорт орталығы" акционерлік қоғамы;
6) "Экономикалық зерттеулер институты" акционерлік қоғамы; 7) "QazInnovations" инновацияларды дамыту жөніндегі ұлттық агенттігі" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі

12) товарищество с ограниченной ответственностью "R&D центр "Казахстан инжиниринг";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "КАР Technology";
14) товарищество с ограниченной ответственностью "МАШЗАВОД";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ Инжиниринг";
16) товарищество с ограниченной ответственностью "QazaqGaz научно-технический центр";
17) исключен постановлением Правительства РК от 02.12.2024 № 1020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
18) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан";
19) республиканские государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
341.
Исследования и экспериментальные разработки в области обороны и национальной безопасности
72203
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Научно-исследовательский институт "Гидроприбор";
2) акционерное общество "Казахстан ГИС Центр";
3) акционерное общество "Центр военно-стратегических исследований";
4) акционерное общество "Национальный центр научных исследований, подготовки и обучения в сфере гражданской защиты";
5) акционерное общество "Петропавловский завод тяжелого машиностроения";
6) акционерное общество "Уральский завод "Зенит";
7) акционерное общество "Казтехнологии";
8) акционерное общество "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр специального обеспечения";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "R&D центр "Казахстан инжиниринг";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "Steel manufacturing";
13) акционерное общество "Фонд развития оборонно-промышленного комплекса"
Республика Казахстан
постоянно
342.
Междисциплинарные исследования и разработки в области экономического, бюджетного и стратегического планирования
72204
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный женский педагогический университет";
2) некоммерческое акционерное общество "Северо-Казахстанский университет имени М. Козыбаева";
3) некоммерческое акционерное общество "Южно-Казахстанский университет имени М. Ауэзова";
4) акционерное общество "Центр развития торговой политики "QazTrade";
5) акционерное общество "Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry";
6) акционерное общество "Институт экономических исследований";
7) акционерное общество "Национальное агентство по развитию инноваций "QazInnovations"
Республика Казахстан
постоянно

343.
Басқа топтамаларға енгізілмеген қоғамдық және гуманитарлық ғылымдар саласындағы зерттеулер және эксперименттік әзірлемелер
72209
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы; 2) "Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы; 3) "М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы; 4) "Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;

343.
Исследования и экспериментальные разработки в области общественных и гуманитарных наук, не включенные в другие группировки
72209
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский университет имени С. Аманжолова";
2) некоммерческое акционерное общество "Южно-Казахстанский государственный педагогический университет";
3) некоммерческое акционерное общество "Северо-Казахстанский университет имени М. Козыбаева";
4) некоммерческое акционерное общество "Жетысуский университет
им. Ильяса Жансугурова";

5) "С. Торайғыров атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы 6) "AML ACADEMY" Қаржылық мониторинг академиясы" акционерлік қоғамы;
7) "Әлеуметтік қорғау саласын дамытудың ұлттық ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
8) "Еңбекті қорғау жөніндегі республикалық ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
9) республикалық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
344.
Бұқаралық ақпарат құралдарында жарнама орналастыру
73120
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Егемен Қазақстан" республикалық газеті" акционерлік қоғамы; 2) "Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" акционерлік қоғамы; 3) "Хабар" Агенттігі" акционерлік қоғамы; 4) "Qazcontent" акционерлік қоғамы; 5) "Almatу" телерадиокомпаниясы" акционерлік қоғамы; 6) "Kazakh Tourism" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
7) "Жолаушылар тасымалы" акционерлік қоғамы;
8) "АҚМОЛА-ТІРШІЛІК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 9) "Қазақ газеттері" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 10) "Қазақ радиолары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 11) "Шығыс ақпарат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 12) "Маңғыстау-Медиа" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 13) "Ертіс Медиа" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 14) "Шымкент ақпараттық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 15) "SARYARQA AQPARAT" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 16) "AULIE-ATA MEDIA" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 17) "Ақтөбе Медиа" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 18) "Қызылжар-Ақпарат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 19) "Атырау-Ақпарат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 20) "Северное Прибалхашье" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 21) "Балқаш өңірі" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 22) "Сарыарқа газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 23) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 24) "Сельский труженик" аудандық газеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 25) Ұлытау ауданының "Ұлытау" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 26) "Шарайна" Сәтбаев қалалық газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 27) "Қарқаралы" аудандық газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 28) "Жаңаарқа" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 29) "Шахтинск ИНФО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 30) "Саран тынысы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 31) "Бұқар жырау жаршысы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 32) "Шет аудандық "Шет шұғыласы" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 33) "Ақтоғай аудандық "Aqtoǵaı ajary" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 34) "Қазыналы өңір" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 35) "Нұра" аудандық газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 36) "Дидар" Жезқазған қалалық телерадио хабарларын тарату дирекциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 37) "AQTAU TV" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 38) "Жетісу" телерадиокомпаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 39) "Еуразия+ОРТ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 40) "Saryarqa Aqparat" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 41) "Қостанай таңы" газетінің редакциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 42) "Жайық пресс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 43) "Аягөз жаңалықтары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі

5) некоммерческое акционерное общество "Университет имени С. Торайгырова";
6) акционерное общество "Академия финансового мониторинга "AML Academy";
7) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр развития сферы социальной защиты";
8) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский научно-исследовательский институт по охране труда";
9) республиканские государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
344.
Размещение рекламы в средствах массовой информации
73120
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Республиканская газета "Егемен Қазақстан";
2) акционерное общество "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан";
3) акционерное общество "Агентство "Хабар";
4) акционерное общество "Qazcontent";
5) акционерное общество "Телерадиокомпания "Almatу";
6) акционерное общество "Национальная компания "Kazakh Tourism";
7) акционерное общество "Пассажирские перевозки";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "АКМОЛА-ТИРШИЛИК";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "Қазақ газеттері";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "Қазақ радиолары";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "Шығыс ақпарат";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "Мангистау-Медиа";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "Ертіс Медиа";
14) товарищество с ограниченной ответственностью "Информационный Центр Шымкент";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "SARYARQA AQPARAT";
16) товарищество с ограниченной ответственностью "AULIE-ATA MEDIA";
17) товарищество с ограниченной ответственностью "Ақтөбе Медиа";
18) товарищество с ограниченной ответственностью "Қызылжар-Ақпарат";
19) товарищество с ограниченной ответственностью "Атырау-Ақпарат";
20) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Северное Прибалхашье";
21) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Балқаш өңірі";
22) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Сарыарка";
23) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция районной газеты "Абай-Ақиқат";
24) товарищество с ограниченной ответственностью "Районная газета "Сельский труженик";
25) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Ұлытау" Улытауского района;
26) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция Сатпаевской городской газеты "Шарайна";
27) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция районной газеты "Каркаралы";
28) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Жанаарка";
29) товарищество с ограниченной ответственностью "Шахтинск ИНФО";
30) товарищество с ограниченной ответственностью "Саран тынысы";
31) товарищество с ограниченной ответственностью "Бұқар жырау жаршысы";
32) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция Шетской районной газеты "Шет шұғыласы";
33) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция Актогайской районной газеты "Aqtoǵaı ajary";
34) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Қазыналы өңір";
35) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция районной газеты "Нұра";
36) товарищество с ограниченной ответственностью "Жезказганская городская дирекция телерадиовещания "Дидар";
37) товарищество с ограниченной ответственностью "AQTAU TV";
38) товарищество с ограниченной ответственностью "Телерадиокомпания "Жетісу";
39) товарищество с ограниченной ответственностью "Евразия+ОРТ";
40) товарищество с ограниченной ответственностью "Saryarqa Aqparat";
41) товарищество с ограниченной ответственностью "Редакция газеты "Қостанай таңы";
42) товарищество с ограниченной ответственностью "Жайык пресс";
43) товарищество с ограниченной ответственностью "Аягоз жаналыктары"
Республика Казахстан
постоянно

1) "С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы;
3) "Қазақ онкология және радиология ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
4) "А.Н. Сызғанов атындағы Хирургия ұлттық ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы;
5) "Кардиология және ішкі аурулар ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
6) "Акушерлік, гинекология және перинатология ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы;
7) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Ұлттық төлем корпорациясы" акционерлік қоғамы;
8) "Самұрық-Қазына Инвест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
9) "Салидат Қайырбекова атындағы Ұлттық ғылыми даму орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
347.
Басқа топтамаларға енгізілмеген өзге де кәсіптік, ғылыми және техникалық қызмет
74909
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазгидрогеология" ұлттық гидрогеологиялық қызметі" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "Халықаралық жасыл технологиялар және инвестициялық жобалар орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
3) "Рухани жаңғыру" қазақстандық қоғамдық даму институты" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
4) "Н. Назарбаевтың конфессияаралық және өркениетаралық диалогты дамыту орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы; 5) "Ұлттық аграрлық ғылыми-білім беру орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
6) "М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
7) "Отандастар қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы; 8) "Ұлттық нейрохирургия орталығы" акционерлік қоғамы;
9) "Акушерлік, гинекология және перинатология ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы;
10) "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы "Талдау" ұлттық зерттеулер және білімді бағалау орталығы" акционерлік қоғамы;
11) "Ақтөбе" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы;
12) Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының "Медициналық технологиялар және ақпараттық жүйелер орталығы" акционерлік қоғамы;
13) "Электр энергетикасын дамыту және энергия үнемдеу институты" акционерлік қоғамы (Қазақэнергиясараптама)
14) "Гидроприбор" ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы; 15) "Қазатомөнеркәсіп" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы; 16) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ұлттық төлем корпорациясы" акционерлік қоғамы;

1) некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный медицинский университет имени С.Д. Асфендиярова";
2) акционерное общество "Научный центр педиатрии и детской хирургии";
3) акционерное общество "Казахский научно-исследовательский институт онкологии и радиологии";
4) акционерное общество "Национальный научный центр хирургии имени А.Н. Сызганова";
5) акционерное общество "Научно-исследовательский институт кардиологии и внутренних болезней";
6) акционерное общество "Научный центр акушерства, гинекологии и перинатологии";
7) акционерное общество "Национальная платежная корпорация Национального Банка Республики Казахстан";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "Самрук-Қазына Инвест";
9) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Каирбековой"
Республика Казахстан
постоянно
347.
Иная профессиональная, научная и техническая деятельность, не включенная в другие группировки
74909
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Национальная гидрогеологическая служба "Казгидрогеология";
2) некоммерческое акционерное общество "Международный центр зеленых технологий и инвестиционных проектов";
3) некоммерческое акционерное общество "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жанғыру";
4) некоммерческое акционерное общество "Центр Н. Назарбаева по развитию межконфессионального и межцивилизационного диалога";
5) некоммерческое акционерное общество "Национальный аграрный научно-образовательный центр";
6) некоммерческое акционерное общество "Южно-Казахстанский университет имени М. Ауэзова";
7) некоммерческое акционерное общество "Фонд Отандастар";
8) акционерное общество "Национальный центр нейрохирургии";
9) акционерное общество "Научный центр акушерства, гинекологии и перинатологии";
10) акционерное общество "Национальный центр исследований и оценки образования "Талдау" имени Ахмет Байтұрсынұлы";
11) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Актобе";
12) акционерное общество "Центр медицинских технологий и информационных систем" Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан;
13) акционерное общество "Институт развития электроэнергетики и энергосбережения" (Казахэнергоэкспертиза);
14) акционерное общество "Научно-исследовательский институт "Гидроприбор";
15) акционерное общество "Национальная атомная компания "Казатомпром";
16) акционерное общество "Национальная платежная корпорация Национального Банка Республики Казахстан";

17) "Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" акционерлік қоғамы;
18) "AML ACADEMY" қаржылық мониторинг академиясы" акционерлік қоғамы;
19) "Зерттеу, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
20) "SPK Astana Development" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 21) "Астанагорархитектура" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 22) "City Transportation Systems" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 23) "Алматы облысы бойынша "Рухани жаңғыру" жобалық офисі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 24) "Жетісу-облгаз" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 25) "Жолаушылар тасымалын басқару орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 26) "Қазақ су шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 27) "Балық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 28) "Қолданбалы этносаяси зерттеулер институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 29) "Астана бас жоспары" ғылыми-зерттеу жобалау институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 30) Астана қаласы әкімдігінің "Қалалық қызметтер орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 31) "Агроөнеркәсіптік кешендегі экономикалық саясатты талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 32) "Қазақ тұлпары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 33) "Қазақ ғылыми-зерттеу ветеринариялық институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 34) "Ж. Жиембаев атындағы Қазақ өсімдіктерді қорғау және карантин ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
35) "Қазақ мал шаруашылығы және жемшөп өндіру ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 36) "Қазақ егіншілік және өсімдік шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 37) "Цифрлық үкіметті қолдау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
38) "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны; 39) "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
40) "Қазақстандық стандарттау және метрология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
41) "Алмас" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;

17) акционерное общество "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и
архитектуры";
18) акционерное общество "Академия финансового мониторинга "AML Academy";
19) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр исследований, анализа и оценки эффективности";
20) товарищество с ограниченной ответственностью "SPK Astana Development";
21) товарищество с ограниченной ответственностью "Астанагорархитектура";
22) товарищество с ограниченной ответственностью "City Transportation Systems";
23) товарищество с ограниченной ответственностью "Проектный офис "Рухани жаңғыру" по Алматинской области";
24) товарищество с ограниченной ответственностью "Жетысу-облгаз";
25) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр по управлению пассажирскими перевозками";
26) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт водного хозяйства";
27) товарищество с ограниченной ответственностью "Научно-производственный центр рыбного хозяйства";
28) товарищество с ограниченной ответственностью "Институт прикладных этнополитических исследований";
29) товарищество с ограниченной ответственностью "Научно-исследовательский проектный институт "Астанагенплан";
30) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр городских услуг" акимата города Астаны;
31) товарищество с ограниченной ответственностью "Аналитический центр экономической политики в агропромышленном комплексе";
32) товарищество с ограниченной ответственностью "Казак тулпары";
33) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский ветеринарный институт";
34) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт защиты и карантина растений им. Ж. Жиембаева";
35) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт животноводства и кормопроизводства";
36) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт земледелия и растениеводства";
37) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр поддержки цифрового правительства";
38) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан";
39) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт ядерной физики";
40) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахстанский институт стандартизации и метрологии";
41) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алмас";

42) "Салидат Қайырбекова атындағы Ұлттық ғылыми даму орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
43) "Парламентаризм институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
44) "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны; 45) Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің 28 жоғары оқу орны;
46) республикалық мемлекеттік және коммуналдық кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
348.
Ветеринариялық қызмет
75000
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Биологиялық қауіпсіздік проблемаларының ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
2) коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
349.
Жеңіл автомобильдер мен жеңіл автокөлік құралдарын жалдау
77111
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің қызметін қамтамасыз ету орталығы" акционерлік қоғамы;
2) "Argymak TransService" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
350.
Жүк автомобильдерін жалдау
77121
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің қызметін қамтамасыз ету орталығы" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
351.
Ақпараттық телекоммуникациялық жүйелер үшін компьютерлік және перифериялық жабдықтарды жалдау
77331
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы;
2) "Цифрлық экономиканы дамыту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) "Павлодар мұнай-химия зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) "QazaqGaz" Ғылыми-техникалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "МұнайТас Солтүстік-Батыс құбыр компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "ҚМГ-Құмкөл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "Самұрық-Қазына Бизнес Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
352.
Өзге де офистік машиналар мен жабдықтарды жалдау
77338
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Самұрық-Қазына Бизнес Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
353.
Басқа топтамаларға енгізілмеген өзге машиналарды, жабдықтар мен материалдық активтерді жалдау
77391
республикалық меншік / коммуналдық меншік

42) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Кайырбековой";
43) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт парламентаризма";
44) республиканское государственное казенное предприятие "Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан";
45) 28 высших учебных заведений Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан;
46) республиканские государственные и коммунальные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
348.
Ветеринарная деятельность
75000
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-исследовательский институт проблем биологической безопасности";
2) коммунальные государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
349.
Аренда легковых автомобилей и легких автотранспортных средств
77111
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Центр обеспечения деятельности Национального Банка Республики Казахстан";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Argymak TransService"
Республика Казахстан
постоянно
350.
Аренда грузовых автомобилей
77121
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Центр обеспечения деятельности Национального Банка Республики Казахстан"
Республика Казахстан
постоянно
351.
Аренда компьютерного и периферийного оборудования для инфотелекоммуникационной системы
77331
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Казахтелеком";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр развития цифровой экономики";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарский нефтехимический завод";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "QazaqGaz научно-технический центр";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Северо-Западная трубопроводная компания "МунайТас";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ-Кумколь";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Самрук-Казына Бизнес Сервис"
Республика Казахстан
постоянно
352.
Аренда прочих офисных машин и оборудования
77338
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "Самрук-Казына Бизнес Сервис"
Республика Казахстан
постоянно
353.
Аренда прочих машин, оборудования и материальных активов, не включенных в другие группировки
77391
республиканская собственность / коммунальная собственность

1) "QazExpoCongress" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
2) "Электр желілерін басқару жөніндегі Қазақстан компаниясы" "KEGOC" (Kazakhstan Electricity Grid Operating Company) акционерлік қоғамы; 3) "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
4) "Вагон сервис" акционерлік қоғамы;
5) "Қазтеміртранс" акционерлік қоғамы;
6) "Жоғары технологиялар институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 7) "Семізбай-U" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 8) "Орталық" өндіруші кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
9) "ҚазТрансГаз Өнімдері" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
10) "KMG Drilling & Services" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) "ҚТЖ-Жолаушылар локомотивтері" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
12) "ҚТЖ-Жүк тасымалдары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "Қазақстан вагон жасау компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
14) "Технологиялық көлік және ұңғымаларға қызмет көрсету басқармасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
15) "ПетроҚазақстан Транспортейшн Сервисез" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
16) "Тұлпар Мұнай Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
354.
Басқа топтамаларға енгізілмеген өзге де машиналардың, жабдықтар мен материалдық активтердің лизингі
77392
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Қазақстандық жаңғырту орталығы" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
355.
Авторлық құқықпен қорғалған жұмыстарды қоспағанда, зияткерлік меншік пен ұқсас өнімдерді жалдау
77400
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
2) "ҚазТрансГаз Өнімдері" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) "ҚМГ-Құмкөл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
356.
Ұлттық компаниялар құрған ұйымдардың стратегиялық объектілерге қызмет көрсету үшін техникалық және қосалқы персонал ұсыну бойынша қызметі
78302
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Электр желілерін басқару жөніндегі Қазақстан компаниясы" "KEGOC" (Kazakhstan Electricity Grid Operating Company) акционерлік қоғамы;
2) "QazaqGaz" ғылыми-техникалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) "ҚМГ-Құмкөл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) "Самұрық-Қазына Бизнес Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі

1) акционерное общество "Национальная компания "QazExpoCongress";
2) акционерное общество "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями (Kazakhstan Electricity Grid Operating Company) "KEGOC";
3) акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы";
4) акционерное общество "Вагонсервис";
5) акционерное общество "Қазтеміртранс";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "Институт высоких технологий";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Семизбай-U";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "Добывающее предприятие "Орталык";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "КазТрансГаз Өнімдері";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "KMG Drilling & Services";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "КТЖ-Пассажирские локомотивы";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахстанская вагоностроительная компания";
14) товарищество с ограниченной ответственностью "Управление технологического транспорта и обслуживания скважин";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "ПетроКазакстан Транспортейшн Сервисез";
16) товарищество с ограниченной ответственностью "ТҰЛПАР МҰНАЙ СЕРВИС"
Республика Казахстан
постоянно
354.
Лизинг прочих машин, оборудования и материальных активов, не включенных в другие группировки
77392
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Казахстанский центр модернизации"
Республика Казахстан
постоянно
355.
Аренда интеллектуальной собственности и подобной продукции, за исключением работ с защищенными авторскими правами
77400
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "КазТрансГаз Өнімдері";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ-Кумколь"
Республика Казахстан
постоянно
356.
Деятельность организаций, учрежденных национальными компаниями, по предоставлению технического и вспомогательного персонала для обслуживания стратегических объектов
78302
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями (Kazakhstan Electricity Grid Operating Company) "KEGOC";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "QazaqGaz научно-технический центр";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ-Кумколь";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "Самрук-Казына Бизнес Сервис"
Республика Казахстан
постоянно

81101
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"ҚазМұнайГаз-Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
360.
Ұлттық компаниялар құрған күзет ұйымдарының қызметі
80102
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Qorģan-Security" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
2) "Әскерилендірілген темір жол күзеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) "KMG – Security" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
361.
Қауіпсіздікті қамтамасыз ету жүйелері саласындағы қызмет
80200
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) "Арнайы қамтамасыз ету
орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
5) "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
362.
Коммерциялық объектілерге кешенді қызмет көрсету
81102
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банк қызметін қамтамасыз ету орталығы" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
363.
Жинап-тазалау бойынша өзге де қызмет
81290
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы" арнайы экономикалық аймағының басқарушы компаниясы" акционерлік қоғамы;
2) "QazBioPharm" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы;
3) "Астана Тазалық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) "Астана – Зеленстрой" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
364.
Аумақтарды абаттандыру қызметі
81300
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы" арнайы экономикалық аймағының басқарушы компаниясы" акционерлік қоғамы;
2) "QazBioPharm" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы;
3) "Астана – Зеленстрой" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) Маңғыстау облысы әкімдігінің "Ақбота" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
365.
Анықтамалық-ақпараттық телефон қызметі
82200
республикалық меншік / коммуналдық меншік

81101
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "КазМунайГаз-Сервис"
Республика Казахстан
постоянно
360.
Деятельность охранных организаций, учрежденных национальными компаниями
80102
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) товарищество с ограниченной ответственностью "Qorgan-Security";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Военизированная железнодорожная охрана";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "KMG – Security"
Республика Казахстан
постоянно
361.
Деятельность в области систем обеспечения безопасности
80200
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр специального обеспечения";
4) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт ядерной физики";
5) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
Республика Казахстан
постоянно
362.
Комплексное обслуживание коммерческих объектов
81102
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Центр обеспечения деятельности Национального Банка Республики Казахстан"
Республика Казахстан
постоянно
363.
Прочая деятельность по уборке
81290
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Международный центр приграничного сотрудничества "Хоргос";
2) акционерное общество "Национальный холдинг "QazBioPharm";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Астана Тазалық";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "Астана-Зеленстрой";
5) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт ядерной физики"
Республика Казахстан
постоянно
364.
Деятельность по благоустройству территорий
81300
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Международный центр приграничного сотрудничества "Хоргос";
2) акционерное общество "Национальный холдинг "QazBioPharm";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Астана-Зеленстрой";
4) государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Акбота" акимата Мангистауской области
Республика Казахстан
постоянно
365.
Деятельность телефонных справочно-информационных служб
82200
республиканская собственность / коммунальная собственность

1) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Банктік сервис бюросы" акционерлік қоғамы;
2) "ҚазТрансГаз Аймақ" акционерлік қоғамы;
3) "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
4) "KTZ Express" акционерлік қоғамы;
5) "ҚМГ-Кұмкөл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) Астана қаласы әкімдігінің "Қалалық мониторинг және жедел ден қою орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
366.
Конференциялар мен сауда көрмелерін ұйымдастыру
82300
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "Рухани жаңғыру" қазақстандық қоғамдық даму институты" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
3) "С. Торайғыров атындағы университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы; 4) "Өркен" балалардың әл-ауқатын арттыру ұлттық ғылыми-практикалық институты" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
5) "Отандастар қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
6) "КазМедТех" акционерлік қоғамы;
7) "QazBioPharm" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы;
8) "Астана Innovations" акционерлік қоғамы;
9) "Kazakh Tourism ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
10) "QazIndustry" Қазақстандық индустрия және экспорт орталығы" акционерлік қоғамы;
11) "QazTrade" сауда саясатын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы;
12) "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы" арнайы экономикалық аймағының басқарушы компаниясы" акционерлік қоғамы;
13) "QazExpoCongress" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
14) "Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" акционерлік қоғамы;
15) "KAZAKH INVEST" ұлттық компаниясы";
16) "Қазатомпром" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
17) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ұлттық төлем корпорациясы" акционерлік қоғамы;
18) "В.Г. Фесенков атындағы Астрофизикалық институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
19) "Қазмедиа орталығы" басқарушы компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
20) "Ж. Жиембаев атындағы Өсімдіктерді қорғау және карантин қазақ ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
21) "Сейсмологиялық байқау және зерттеу ұлттық ғылыми орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
22) "Орталық Азия Сауда үйі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
23) "Биологиялық қауіпсіздік ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;

1) акционерное общество "Банковское сервисное бюро Национального Банка Казахстана";
2) акционерное общество "КазТрансГаз Аймак";
3) акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы";
4) акционерное общество "KTZ Express";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ-Кумколь";
6) государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской центр мониторинга и оперативного реагирования" акимата города Астаны
Республика Казахстан
постоянно
366.
Организация конференций и торговых выставок
82300
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный женский педагогический университет";
2) некоммерческое акционерное общество "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жаңғыру";
3) некоммерческое акционерное общество "Университет имени С. Торайгырова";
4) некоммерческое акционерное общество "Национальный научно-практический центр благополучия детей "ӨРКЕН";
5) некоммерческое акционерное общество "Фонд Отандастар";
6) акционерное общество "КазМедТех";
7) акционерное общество "Национальный холдинг "QazBioPharm";
8) акционерное общество "Астана Innovations";
9) акционерное общество "Национальная компания "Kazakh Tourism";
10) акционерное общество "Казахстанский центр индустрии и экспорта "QazIndustry";
11) акционерное общество "Центр развития торговой политики "QazTrade";
12) акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Международный центр приграничного сотрудничества "Хоргос";
13) акционерное общество "Национальная компания "QazExpoCongress";
14) акционерное общество "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу";
15) акционерное общество "Национальная компания "KAZAKH INVEST";
16) акционерное общество "Национальная атомная компания "Казатомпром";
17) акционерное общество "Национальная платежная корпорация Национального Банка Республики Казахстан";
18) товарищество с ограниченной ответственностью "Астрофизический институт имени В.Г. Фесенкова";
19) товарищество с ограниченной ответственностью "Управляющая компания "Казмедиа орталығы";
20) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт защиты и карантина растений им. Ж. Жиембаева";
21) товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный научный центр сейсмологических наблюдений и исследований";
22) товарищество с ограниченной ответственностью "Центрально-Азиатский Торговый дом";
23) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-исследовательский институт проблем биологической безопасности";

11) республикалық мемлекеттік кәсіпорындар.
Қазақстан Республикасы
үнемі
370.
Республикалық басқару органдарының қызметі
84111
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Дипломатиялық сервис" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
2) "Қоршаған ортаны қорғау ақпараттық-талдау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
3) "С. Қайырбекова атындағы Денсаулық сақтауды дамытудың Ұлттық ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
4) "Қазақстан Республикасы
Президентінің жанындағы
Мемлекеттік басқару академиясы"
республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
5) "Республикалық орман селекциялық-тұқым өсіру орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
6) республикалық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі

11) республиканские государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
370.
Деятельность республиканских органов управления
84111
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дипломатический сервис";
2) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Информационно-аналитический центр охраны окружающей среды";
3) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Кайырбековой";
4) республиканское государственное казенное предприятие "Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан";
5) республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский лесной селекционно-семеноводческий центр";
6) республиканские государственные управления
Республика Казахстан
постоянно

371.
Өңірлік басқару органдарының қызметі
84112
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Республикалық орман селекциялық-тұқым өсіру орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
372.
Жергілікті басқару органдарының қызметі
84113
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Республикалық орман селекциялық-тұқым өсіру орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі

371.
Деятельность региональных органов управления
84112
республиканская собственность / коммунальная собственность
республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский лесной селекционно-семеноводческий центр"
Республика Казахстан
постоянно
372.
Деятельность местных органов управления
84113
республиканская собственность / коммунальная собственность
республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский лесной селекционно-семеноводческий центр"
Республика Казахстан
постоянно

373.
Ауылдық және кенттік басқару органдарының қызметі
84114
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Республикалық орман селекциялық-тұқым өсіру орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
374.
Салық салуға байланысты қызмет
84115
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Дипломатиялық сервис" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
375.
Кеден қызметі

373.
Деятельность сельских и поселковых органов управления
84114
республиканская собственность / коммунальная собственность
республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский лесной селекционно-семеноводческий центр"
Республика Казахстан
постоянно
374.
Деятельность, связанная с налогообложением
84115
республиканская собственность / коммунальная собственность
республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дипломатический сервис"
Республика Казахстан
постоянно
375.
Деятельность таможни

84116
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Қазпошта" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
376.
Әлеуметтік қамсыздандырудан басқа, денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет және басқа да әлеуметтік көрсетілетін қызметтер мекемелерінің қызметін реттеу
84120
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Азаматтық бастамаларды қолдау орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "Әлеуметтік қорғау саласын дамыту ұлттық ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
377.
Экономикалық қызметті реттеу және тиімді жүргізуге жәрдемдесу
84130
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Ақтөбе" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы
2) "SHYMKENT" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы;
3) "Астана-Технополис" арнайы экономикалық аймағының басқарушы компаниясы" акционерлік қоғамы;
4) "Солтүстік" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы;
5) "QazTrade" сауда саясатын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы;
6) "Astana" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы;
7) "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы;
8) "Astana Invest" қалалық инвестициялық даму орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
9) "Astana Venue Management" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
10) "Астана қаласының даму жобаларын үйлестіру және сараптау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) "Астанагорархитектура" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
12) "Алматы қаласының туристік ақпараттық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "Жәнібек Сәулет" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
14) "Қалатас" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
15) Астана қаласы әкімдігінің "Қалалық қызмет көрсету орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
16) "Цифрлық үкіметті қолдау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
17) "Қазақстан стандарттау және метрология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
18) "Республикалық орман селекциялық-тұқым орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
19) "Қоршаған ортаны қорғау ақпараттық-талдау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
20) "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;

84116
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Казпочта"
Республика Казахстан
постоянно
376.
Регулирование деятельности учреждений здравоохранения, образования, культуры и других социальных услуг, кроме социального обеспечения
84120
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Центр поддержки гражданских инициатив";
2) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр развития сферы социальной защиты"
Республика Казахстан
постоянно
377.
Регулирование и содействие эффективному ведению экономической деятельности
84130
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Актобе";
2) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация" "Shymkent";
3) акционерное общество "Управляющая компания специальной экономической зоны "Астана-Технополис";
4) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Солтүстік";
5) акционерное общество "Центр развития торговой политики "QazTrade";
6) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Astana";
7) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "Городской центр развития инвестиций "AstanaInvest";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "Astana Venue Management";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр координации и экспертизы проектов развития города Астаны";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "Астанагорархитектура";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "Туристский информационный центр города Алматы";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "Жанибек саулет";
14) товарищество с ограниченной ответственностью "Қалатас";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр городских услуг" акимата города Астаны;
16) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр поддержки цифрового правительства";
17) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахстанский институт стандартизации и метрологии";
18) республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский лесной селекционно-семеноводческий центр";
19) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Информационно-аналитический центр охраны окружающей среды";
20) республиканское государственное казенное предприятие "Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан";

9) республикалық мемлекеттік және коммуналдық кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
383.
Міндетті әлеуметтік сақтандыру саласындағы қызмет
84300
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қоры" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
384.
Мектепке дейінгі білім беру
85100
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің қызметін қолдау орталығы" акционерлік қоғамы;
2) республикалық және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
385.
Негізгі және жалпы орта білім беру
85310
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Х. Досмұхамедов атындағы Атырау университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
3) "М.Х. Дулати атындағы Тараз университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
4) "Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық зерттеу техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
5) республикалық және коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорындар
6) "Қазақ ұлттық су шаруашылығы және ирригация университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі
386.
Кәсіптік-техникалық білім беру
85321
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "М.Х. Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "Авиациялық оқу орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) "Бейнеу политехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны;
4) Маңғыстау облысы әкімдігінің "Қарақия кәсіптік колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
5) мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
387.
Арнаулы орта білім беру
85322
республикалық меншік / коммуналдық меншік
республикалық және коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
388.
Жоғары білім беру
85421
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "С. Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
3) "Халықаралық туризм және меймандостық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
4) "Астана медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
5) "С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;

9) республиканские государственные и коммунальные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
383.
Деятельность в области обязательного социального страхования
84300
республиканская собственность / коммунальная собственность
акционерное общество "Государственный фонд социального страхования"
Республика Казахстан
постоянно
384.
Дошкольное образование
85100
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Центр обеспечения деятельности Национального Банка Республики Казахстан";
2) республиканские и коммунальные государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
385.
Основное и общее среднее образование
85310
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Атырауский университет
имени Х. Досмухамедова";
2) некоммерческое акционерное общество "Южно-Казахстанский государственный педагогический университет";
3) Некоммерческое акционерное общество "Таразский университет имени М.Х. Дулати";
4) некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева";
5) республиканские и коммунальные
государственные предприятия
6) Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный университет водного хозяйства и ирригации"
Республика Казахстан
постоянно
386.
Профессионально-техническое образование
85321
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Таразский региональный университет имени М.Х. Дулати";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Авиационный учебный центр";
3) государственное коммунальное казенное предприятие "Бейнеу политехникалық колледжі";
4) государственное коммунальное казенное предприятие "Каракиянский профессиональный колледж" акимата Мангистауской области;
5) коммунальные государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
387.
Среднее специальное образование
85322
республиканская собственность / коммунальная собственность
республиканские и коммунальные государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
388.
Высшее образование
85421
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Атырауский университет нефти и газа имени С. Утебаева";
2) некоммерческое акционерное общество "Южно-Казахстанский государственный педагогический университет";
3) некоммерческое акционерное общество "Международный университет туризма и гостеприимства";
4) некоммерческое акционерное общество "Медицинский университет Астана";
5) некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный медицинский университет имени С.Д. Асфендиярова";

6) "Қазақ ұлттық медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
7) "Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
8) "Семей медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
9) "Азаматтық авиация академиясы" акционерлік қоғамы;
10) "Халықаралық бағдарламалар орталығы" акционерлік қоғамы;
11) "Қазақстан инжиниринг "R&D орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
12) "Ұлттық ғылыми онкология және трансплантология орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) республикалық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
389.
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру
85422
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "Ұлттық нейрохирургия орталығы" акционерлік қоғамы;
3) "Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы;
4) "Қазақ онкология және радиология ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
5) "А.Н. Сызғанов атындағы ұлттық ғылыми хирургия орталығы" акционерлік қоғамы;
6) "Кардиология және ішкі аурулар ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
7) "Акушерлік, гинекология және перинатология ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы;
8) "Ұлттық ғылыми онкология және транcплантология орталығы" акционерлік қоғамы;
9) "Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігінің Медициналық орталығының ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
10) "Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
390.
Спорт және демалыс саласындағы білім беру
85510
республикалық меншік / коммуналдық меншік
балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдары
Қазақстан Республикасы
үнемі
391.
Мәдениет саласындағы білім беру
85520
республикалық меншік / коммуналдық меншік
республикалық және коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
392.
Ұлттық компаниялар мен олардың еншілес ұйымдары ұсынатын білім беру түрлері
85592
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "ҚазТрансОйл" акционерлік қоғамы;
2) "ҚазТрансГаз Аймақ" акционерлік қоғамы;
3) "Өзенмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
4) "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
5) "Жоғары технологиялар институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;

6) некоммерческое акционерное общество "Медицинский университет Караганды";
7) некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский медицинский университет имени Марата Оспанова";
8) некоммерческое акционерное общество "Медицинский университет Семей";
9) акционерное общество "Академия гражданской авиации";
10) акционерное общество "Центр международных программ";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "R&D центр "Казахстан инжиниринг";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный научный центр онкологии и трансплантологии";
13) республиканские государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
389.
Послевузовское образование
85422
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный медицинский университет имени С.Д. Асфендиярова";
2) акционерное общество "Национальный центр нейрохирургии";
3) акционерное общество "Научный центр педиатрии и детской хирургии";
4) акционерное общество "Казахский научно-исследовательский институт онкологии и радиологии";
5) акционерное общество "Национальный научный центр хирургии имени А.Н. Сызганова";
6) акционерное общество "Научно-исследовательский институт кардиологии и внутренних болезней";
7) акционерное общество "Научный центр акушерства, гинекологии и перинатологии";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный научный центр онкологии и трансплантологии";
9) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Больница Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан";
10) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
Республика Казахстан
постоянно
390.
Образование в области спорта и отдыха
85510
республиканская собственность / коммунальная собственность
организации дополнительного образования для детей
Республика Казахстан
постоянно
391.
Образование в области культуры
85520
республиканская собственность / коммунальная собственность
республиканские и коммунальные государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
392.
Виды образования, предоставляемые национальными компаниями и их дочерними организациями
85592
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "КазТрансОйл";
2) акционерное общество "КазТрансГаз Аймак";
3) акционерное общество "Озенмунайгаз";
4) акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Институт высоких технологий";

6) "Биологиялық қауіпсіздік ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
393.
Басқа топтамаларға енгізілмеген білім беру саласындағы өзге қызмет
85599
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Talap" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "Өркен" балалардың әл-ауқатын арттыру ұлттық ғылыми-практикалық институты" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
3) "С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
4) "І. Жансүгіров атындағы Жетісу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
5) "Рухани жаңғыру" Қазақстан әлеуметтік даму институты" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
6) "Отандастар қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
7) "Азаматтық қорғау саласындағы ғылыми зерттеулер, кадрлар даярлау және білім беру ұлттық орталығы" акционерлік қоғамы;
8) "Халықаралық бағдарламалар орталығы" акционерлік қоғамы;
9) "Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" акционерлік қоғамы;
10) "QazTrade" сауда саясатын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы;
11) "Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу жобалау институты" акционерлік қоғамы;
12) "Медициналық технологиялар және ақпараттық жүйелер орталығы" акционерлік қоғамы;
13) "Kazakh Tourism" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
14) "Ұлттық нейрохирургия орталығы" акционерлік қоғамы;
15) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Ұлттық төлем корпорациясы" акционерлік қоғамы;
16) "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы;
17) "Арнайы қамтамасыз ету орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
18) "ҚМГ Инжиниринг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
19) "В.Г. Фесенков атындағы Астрофизикалық институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
20) "QazaqGaz" ғылыми-техникалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
21) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
22) "КМГ Инжиниринг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
23) "Астана қаласы бойынша "Рухани жаңғыру" жобалық кеңсесі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
24) "Дін мәселелерін зерттеу орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
25) "Qolday" кәсіпкерлік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
26) Астана қаласы әкімдігінің "Білім беру жүйесін ақпараттандыру орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
27) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 02.12.2024 № 1020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

6) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-исследовательский институт проблем биологической безопасности"
Республика Казахстан
постоянно
393.
Прочая деятельность в области образования, не включенная в другие группировки
85599
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Talap";
2) некоммерческое акционерное общество "Национальный научно-практический центр благополучия детей "ӨРКЕН";
3) некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский университет имени С. Аманжолова";
4) некоммерческое акционерное общество "Жетысуский университет имени И. Жансугурова";
5) некоммерческое акционерное общество "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жанғыру";
6) некоммерческое акционерное общество "Фонд Отандастар";
7) акционерное общество "Национальный центр научных исследований, подготовки и обучения в сфере гражданской защиты";
8) акционерное общество "Центр международных программ";
9) акционерное общество "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу";
10) акционерное общество "Центр развития торговой политики "QazTrade";
11) акционерное общество "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры";
12) акционерное общество "Центр медицинских технологий и информационных систем";
13) акционерное общество "Национальная компания "Kazakh Tourism";
14) акционерное общество "Национальный центр нейрохирургии";
15) акционерное общество "Национальная платежная корпорация Национального Банка Республики Казахстан";
16) акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов";
17) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр специального обеспечения";
18) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ Инжиниринг";
19) товарищество с ограниченной ответственностью "Астрофизический институт имени В.Г. Фесенкова";
20) товарищество с ограниченной ответственностью "QazaqGaz научно-технический центр";
21) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
22) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ Инжиниринг";
23) товарищество с ограниченной ответственностью "Проектный офис "Рухани жаңғыру" по городу Астана";
24) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр изучения религий";
25) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр предпринимательства "Qolday";
26) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр информатизации системы образования" акимата города Астаны;
27) исключен постановлением Правительства РК от 02.12.2024 № 1020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

28) "Қазақ тұлпары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
29) "Қазақ ғылыми-зерттеу ветеринария институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
30) "Ж. Жиембаев атындағы Қазақ өсімдіктерді қорғау және карантині ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
31) "Самұрық-Қазына Бизнес Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
32) "ҚТЖ-Жүк тасымалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
33) "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
34) "Қазақстан стандарттау және метрология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
35) Қазақстан Республикасы Президентінің
Іс басқармасының "Қазақстан Республикасы Президентінің телерадиокешені" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
36) "С. Қайырбекова атындағы Денсаулық сақтауды дамытудың ұлттық ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
37) "Трансфузиология ғылыми-өндірістік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
38) "Әлеуметтік қорғау саласын дамытудың ұлттық ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
39) "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
40) "Әскери-техникалық мектеп" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
41) республикалық және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
394.
Ұлттық компаниялар мен олардың еншілес ұйымдары ұсынатын білім беру саласындағы қосалқы қызмет
85601
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы
2) "Электр желілерін басқару жөніндегі Қазақстан компаниясы" акционерлік қоғамы (Kazakhstan Electricity Grid Operating Company) "KEGOC"
3) "Өзенмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
4) "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
5) "Жоғары технологиялар институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "Цифрлық экономиканы дамыту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "ҚМГ-Құмкөл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
395.
Білім беру саласындағы өзге де қосалқы қызмет
85609
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;

28) товарищество с ограниченной ответственностью "Казак тулпары";
29) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский ветеринарный институт";
30) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт защиты и карантина растений им. Ж. Жиембаева";
31) товарищество с ограниченной ответственностью "Самрук-Казына Бизнес Сервис";
32) товарищество с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки";
33) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт ядерной физики";
34) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахстанский институт стандартизации и метрологии";
35) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан" Управления делами Президента Республики Казахстан;
36) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Кайырбековой";
37) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-производственный центр трансфузиологии";
38) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр развития сферы социальной защиты";
39) республиканское государственное казенное предприятие "Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан";
40) республиканское государственное казенное предприятие "Военно-техническая школа";
41) республиканские и коммунальные государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
394.
Вспомогательная деятельность в области образования, предоставляемая национальными компаниями и их дочерними организациями
85601
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Казахтелеком";
2) акционерное общество "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями (Kazakhstan Electricity Grid Operating Company) "KEGOC";
3) акционерное общество "Озенмунайгаз";
4) акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Институт высоких технологий";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр развития цифровой экономики";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ-Кумколь"
Республика Казахстан
постоянно
395.
Прочая вспомогательная деятельность в области образования
85609
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Актюбинский региональный университет имени К. Жубанова";

2) "М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
3) "Отандастар Қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
4) "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы "Талдау" ұлттық зерттеулер және білімді бағалау орталығы" акционерлік қоғамы;
5) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "Авиациялық оқу орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "QazaqGaz" ғылыми-техникалық орталығы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "Трансфузиология ғылыми-өндірістік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
9) Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы
республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
10) республикалық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
396.
Кең профильді ауруханалар мен мамандандырылған ауруханалар қызметі
86101
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Ұлттық кардиохирургия ғылыми орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "Астана медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
3) "С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
4) "Қарағанды медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
5) "Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
6) "Семей медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
7) "Ұлттық балаларды оңалту орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
8) "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасының Орталық клиникалық ауруханасы" акционерлік қоғамы;
9) "Ұлттық нейрохирургия орталығы" акционерлік қоғамы;
10) "Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы;
11) "Қазақ онкология және радиология ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
12) "А.Н. Сызғанов атындағы Хирургия ұлттық ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы;
13) "Кардиология және ішкі аурулар ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
14) "Қызылорда теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
15) "Орталық жол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
16) "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
17) "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының Ұлттық госпиталі" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;

2) некоммерческое акционерное общество "Северо-Казахстанский университет имени М. Козыбаева";
3) некоммерческое акционерное общество "Фонд Отандастар";
4) акционерное общество "Национальный центр исследований и оценки образования "Талдау" имени Ахмет Байтұрсынұлы";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "Авиационный учебный центр";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "QazaqGaz научно-технический центр;
8) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-производственный центр трансфузиологии";
9) республиканское государственное казенное предприятие "Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан";
10) республиканские государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
396.
Деятельность больниц широкого профиля и специализированных больниц
86101
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Национальный научный кардиохирургический центр";
2) некоммерческое акционерное общество "Медицинский университет Астана";
3) некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный медицинский университет имени С.Д. Асфендиярова";
4) некоммерческое акционерное общество "Медицинский университет Караганды";
5) некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский медицинский университет имени Марата Оспанова";
6) некоммерческое акционерное общество "Медицинский университет Семей";
7) некоммерческое акционерное общество "Национальный центр детской реабилитации";
8) акционерное общество "Центральная клиническая больница" Управления делами Президента Республики Казахстан;
9) акционерное общество "Национальный центр нейрохирургии";
10) акционерное общество "Научный центр педиатрии и детской хирургии";
11) акционерное общество "Казахский научно-исследовательский институт онкологии и радиологии";
12) акционерное общество "Национальный научный центр хирургии имени А.Н. Сызганова";
13) акционерное общество "Научно-исследовательский институт кардиологии и внутренних болезней";
14) товарищество с ограниченной ответственностью "Кызылординская железнодорожная больница";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "Центральная дорожная больница";
16) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Больница Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан";
17) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный госпиталь Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан";

18) "Отан соғысы мүгедектеріне арналған республикалық клиникалық госпиталь" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
19) "Алатау" балалар клиникалық санаторийі" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
20) "Отан соғысының ардагерлеріне арналған орталық клиникалық госпиталь" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
21) "Батпенов атындағы Ұлттық травмотология және ортопедия ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
22) "Қазақ дерматология және инфекциялық аурулар ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
23) "Республикалық психикалық денсаулық ғылыми-практикалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
24) "Ұлттық фтизиопульмонология ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
25) республикалық және коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
397.
Перзентханалар қызметі
86102
республикалық меншік / коммуналдық меншік
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
398.
Санаторий-курорттық ұйымдардың қызметі
86103
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Арман санаторийі" акционерлік қоғамы;
2) "Қазақстан санаторийі" акционерлік қоғамы;
3) "Алтынемел РО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) "ҚТЖ-Жүк тасымалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
5) Маңғыстау облысы әкімдігінің "Маңғыстау облыстық Е. Оразақов атындағы туберкулезге қарсы санаторийі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
6) республикалық және коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
399.
Стационарлары бар басқа емдеу мекемелерінің қызметі
86109
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Астана медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
3) "Қарағанды медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
4) "Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
5) "Семей медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
6) "Оқжетпес" емдеу-сауықтыру кешені" акционерлік қоғамы;

18) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский клинический госпиталь для ветеранов Отечественной войны";
19) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Детский клинический санаторий "Алатау";
20) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральный клинический госпиталь для ветеранов Отечественной войны";
21) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр травматологии и ортопедии им. академика Н.Д. Батпенова";
22) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский научный центр дерматологии и инфекционных заболеваний";
23) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский научно-практический центр психического здоровья";
24) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр фтизиопульмонологии Республики Казахстан";
25) республиканские и коммунальные государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
397.
Деятельность родильных домов
86102
республиканская собственность / коммунальная собственность
коммунальные государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
398.
Деятельность санаторно-курортных организаций
86103
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Санаторий Арман";
2) акционерное общество "Санаторий Казахстан";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "РЦ Алтын Эмель";
4) товарищество с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки";
5) Государственное коммунальное казенное предприятие "Мангистауский областной противотуберкулезный санаторий имени
Е. Оразакова" акимата Мангистауской области;
6) республиканские и коммунальные государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
399.
Деятельность других лечебных учреждений, имеющих стационары
86109
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Медицинский университет Астана";
2) некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный медицинский университет имени С.Д. Асфендиярова";
3) некоммерческое акционерное общество "Медицинский университет Караганды";
4) некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский медицинский университет имени Марата Оспанова";
5) некоммерческое акционерное общество "Медицинский университет Семей";
6) акционерное общество "Лечебно-оздоровительный комплекс "Ок-Жетпес";

7) "Қазақстан" санаторийі" акционерлік қоғамы;
8) "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
9) республикалық және коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
400.
Жалпы дәрігерлік практика
86210
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Балбұлақ" балаларды оңалту орталығы" акционерлік қоғамы;
2) "ҚазМұнайГаз-сервис NS" акционерлік қоғамы;
3) "АМУ Медициналық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
4) республикалық және коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
401.
Стоматологиялық қызмет
86230
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының Ұлттық госпиталы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
2) "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
3) "Маңғыстау облысы әкімдігінің Облыстық стоматологиялық орталығы" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
4) "Қостанай облысының Облыстық балалар стоматологиялық емханасы" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
402.
Басқа топтамаларға енгізілмеген денсаулық сақтау саласындағы өзге қызмет
86909
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
3) "Д. Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
4) "Қазақстан санаторийі" акционерлік қоғамы;
5) "Республикалық протездік-ортопедиялық орталығы" акционерлік қоғамы;
6) "Медициналық технологиялар және ақпараттық жүйелер орталығы" акционерлік қоғамы;
7) "Нұрсұлтан Назарбаев халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамы;
8) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің қызметін қамтамасыз ету орталығы" акционерлік қоғамы;
9) "Қазавиақұтқару" акционерлік қоғамы;
10) "Екібастұз ГРЭС-2 станциясы" акционерлік қоғамы;
11) "Ұлттық ғылыми онкология орталығы" акционерлік қоғамы;
12) "Арнайы қамтамасыз ету орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "Әлеуметтік қорғау саласын дамытудың ұлттық ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;

7) акционерное общество "Санаторий "Казахстан";
8) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Больница Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан";
9) республиканские государственные и коммунальные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
400.
Общая врачебная практика
86210
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Детский реабилитационный центр "Балбулак";
2) акционерное общество "КазМунайГаз-сервис NS";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинский центр "МУА";
4) республиканские государственные и коммунальные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
401.
Стоматологическая деятельность
86230
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный госпиталь Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан";
2) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Больница Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан";
3) государственное коммунальное предприятие "Областной стоматологический центр" акимата Мангистауской области;
4) государственное коммунальное предприятие "Областная детская стоматологическая поликлиника Костанайской области"
Республика Казахстан
постоянно
402.
Прочая деятельность в области здравоохранения, не включенная в другие группировки
86909
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Актюбинский региональный университет имени К. Жубанова";
2) некоммерческое акционерное общество "Южно-Казахстанский университет
имени М. Ауэзова";
3) некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский технический университет имени Д. Серикбаева";
4) акционерное общество "Санаторий "Казахстан";
5) акционерное общество "Республиканский протезно-ортопедический центр";
6) акционерное общество "Центр медицинских технологий и информационных систем";
7) акционерное общество "Международный аэропорт Нурсултан Назарбаев";
8) акционерное общество "Центр обеспечения деятельности Национального Банка Республики Казахстан";
9) акционерное общество "Казавиаспас";
10) акционерное общество "Станция Экибастузская ГРЭС-2";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный научный онкологический центр";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр специального обеспечения";
13) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр развития сферы социальной защиты";

14) республикалық және коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
403.
Театр қызметі
90011
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Астана Опера" мемлекеттік опера және балет театры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "Аstana Ballet" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) республикалық және коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
404.
Концерт қызметі
90012
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қазақ әуендері" акционерлік қоғамы;
2) "QazExpoCongress" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
3) республикалық және коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
405.
Концерттік және театр залдарының қызметі
90040
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "QazExpoCongress" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
2) республикалық және коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
406.
Музейлер қызметі
91020
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының "Бурабай даму" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
2) республикалық және коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
407.
Ботаникалық бақтар мен хайуанаттар бақтарының қызметі
91041
республикалық меншік / коммуналдық меншік
республикалық және коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
408.
Спорт құрылысжайларын пайдалану
93110
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Каспий" кәсіптік баскетбол клубы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
2) республикалық және коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
409.
Спорт клубтарының қызметі
93120
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Каспий" кәсіптік волейбол клубы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
2) Маңғыстау облысы әкімдігінің "Маңғыстау бокс клубы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
410.
Фитнес-клубтардың қызметі
93130
республикалық меншік / коммуналдық меншік
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі мен Үкіметінің әкімшілік ғимараттары дирекциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасы
үнемі
411.
Спорт саласындағы өзге қызмет
93190
республикалық меншік / коммуналдық меншік

14) республиканские государственные и коммунальные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
403.
Театральная деятельность
90011
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Государственный театр оперы и балета "Астана опера";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Театр "Астана Балет";
3) республиканские государственные и коммунальные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
404.
Концертная деятельность
90012
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Қазақ әуендері";
2) акционерное общество "Национальная компания "QazExpoCongress";
3) республиканские государственные и коммунальные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
405.
Деятельность концертных и театральных залов
90040
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальная компания "QazExpoCongress";
2) республиканские государственные и коммунальные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
406.
Деятельность музеев
91020
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) товарищество с ограниченной ответственностью "Бурабай даму" Управления делами Президента Республики Казахстан;
2) республиканские государственные и коммунальные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
407.
Деятельность ботанических садов и зоопарков
91041
республиканская собственность / коммунальная собственность
республиканские государственные и коммунальные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
408.
Эксплуатация спортивных сооружений
93110
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) товарищество с ограниченной ответственностью "Профессиональный баскетбольный клуб "Каспий";
2) республиканские государственные и коммунальные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
409.
Деятельность спортивных клубов
93120
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) товарищество с ограниченной ответственностью "Профессиональный волейбольный клуб "Каспий";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Клуб бокса Мангистау" акимата Мангистауской области
Республика Казахстан
постоянно
410.
Деятельность фитнес-клубов
93130
республиканская собственность / коммунальная собственность
республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дирекция административных зданий Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан" Управления делами Президента Республики Казахстан"
Республика Казахстан
постоянно
411.
Прочая деятельность в области спорта
93190
республиканская собственность / коммунальная собственность

1) "Д. Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "KMG EP-Catering" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) республикалық мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
412.
Ойын-сауық және тақырыптық парктердің қызметі
93210
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "SPK Astana Development" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
2) "Eco Almaty" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
3) республикалық және коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
413.
Родео, тирлар қызметі
93292
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Арнайы қамтамасыз ету орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
414.
Қуыршақ театрларының қызметі
93293
республикалық меншік / коммуналдық меншік
Маңғыстау облысы әкімдігінің "Маңғыстау облыстық қуыршақ театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Маңғыстау облысы
үнемі
415.
Демалысты және ойын-сауықты ұйымдастыру қызметінің өзге түрлері
93299
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Бурабай даму" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
2) республикалық және коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорындар
Қазақстан Республикасы
үнемі
416.
Қоғамдық коммерциялық және кәсіпкерлік ұйымдардың қызметі
94110
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Ақтөбе" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы;
2) "Shymkent" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы;
3) "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы;
4) "Солтүстік" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы;
5) Қалалық даму орталығы "AstanaInvest" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
6) "Елорда құрылыс компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7) "Астана қаласын дамыту жобаларын үйлестіру және сараптама орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
8) "Алматы облысы өңірлік даму орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
9) "Астана қаласы әкімдігінің қалалақ қызметтер орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
417.
Коммуникациялық жабдықтарды жөндеу
95120
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"ҚТЖ-Жүк тасымалдары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
418.
Тұрмыстық аспаптарды, үй және бау-бақша жабдықтарын жөндеу

1) некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский технический университет имени Д. Серикбаева";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "KMG EP-Catering";
3) республиканские государственные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
412.
Деятельность развлекательных и тематических парков
93210
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) товарищество с ограниченной ответственностью "SPK Astana Development";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Eco Almaty";
3) республиканские государственные и коммунальные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
413.
Деятельность родео, тиров
93292
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "Центр специального обеспечения"
Республика Казахстан
постоянно
414.
Деятельность кукольных театров
93293
республиканская собственность / коммунальная собственность
государственное коммунальное казенное предприятие "Мангистауский областной театр кукол" акимата Мангистауской области
Мангистауская область
постоянно
415.
Прочие виды деятельности по организации отдыха и развлечений
93299
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) товарищество с ограниченной ответственностью "Бурабай даму";
2) республиканские государственные и коммунальные предприятия
Республика Казахстан
постоянно
416.
Деятельность коммерческих и предпринимательских общественных организаций
94110
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Актобе";
2) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация" "Shymkent";
3) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол";
4) акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Солтүстік";
5) товарищество с ограниченной ответственностью "Городской центр развития инвестиций "AstanaInvest";
6) товарищество с ограниченной ответственностью "Елорда құрылыс компаниясы";
7) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр координации и экспертизы проектов развития города Астаны";
8) товарищество с ограниченной ответственностью "Региональный центр развития Алматинской области";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр городских услуг" акимата города Астаны
Республика Казахстан
постоянно
417.
Ремонт коммуникационного оборудования
95120
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки"
Республика Казахстан
постоянно
418.
Ремонт бытовых приборов, домашнего и садового оборудования

95220
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі
419.
Басқа топтамаларға енгізілмеген өзге жеке көрсетілетін қызметтерді ұсыну
96090
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Отан Газ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
2) "Energy Solution Center" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі

95220
республиканская собственность / коммунальная собственность
товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК"
Республика Казахстан
постоянно
419.
Предоставление прочих индивидуальных услуг, не включенных в другие группировки
96090
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) товарищество с ограниченной ответственностью "Отан Газ";
2) товарищество с ограниченной ответственностью "Energy Solution Center"
Республика Казахстан
постоянно