Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № 148 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 18 наурыздағы
№ 148 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Табиғи монополия саласына жататын, ұсынылатын қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) арналған үлгі шарттарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 қарашадағы № 1194 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 45, 493-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 қарашадағы № 1194 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 наурыздағы № 278 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 12, 151-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 қарашадағы № 1194 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 сәуірдегі № 458 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 18, 233-құжат).
4. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 қарашадағы № 1194 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 маусымдағы № 616 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 23, 296-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 қарашадағы № 1194 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 тамыздағы № 894 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 30, 416-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 қарашадағы № 1194 және 2003 жылғы 30 желтоқсандағы № 1348 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 қаңтардағы № 63 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 4, 34-құжат).
7. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 қарашадағы № 1194 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 маусымдағы № 546 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 23, 286-құжат).
8. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 қарашадағы № 1194 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 қазандағы № 1080 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 38, 546-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2016 года № 148
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. МАСИМОВ
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 марта 2016 года № 148
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2003 года № 1194 «Об утверждении типовых договоров на предоставляемые услуги (товары, работы), относящиеся к сфере естественной монополии» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 45, ст. 493).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2004 года № 278 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2003 года № 1194» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 12, ст. 151).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2004 года № 458 «О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2003 года № 1194» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 18, ст. 233).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2004 года № 616 «О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2003 года № 1194» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 23, ст. 296).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2004 года № 894 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2003 года № 1194» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 30, ст. 416).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2005 года № 63 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2003 года № 1194 и от 30 декабря 2003 года № 1348» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 4, ст. 34).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2005 года № 546 «О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2003 года № 1194» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 23, ст. 286).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 октября 2005 года № 1080 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2003 года № 1194» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 38, ст. 546).

9. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 қарашадағы № 1194 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 8 тамыздағы № 748 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 29, 317-құжат).
10. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 қарашадағы № 1194 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 22 тамыздағы № 727 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 31, 341-құжат).
11. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 қарашадағы № 1194 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 ақпандағы № 156 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 8, 85-құжат).
12. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 3 наурыздағы № 237 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 13, 92-құжат).
13. «Табиғи монополия саласына жататын, ұсынылатын қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) арналған үлгі шарттарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 қарашадағы № 1194 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 16 қыркүйектегі № 970 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 54, 760-құжат).

9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2006 года № 748 «О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2003 года № 1194» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 29, ст. 317).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2007 года № 727 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2003 года № 1194» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 31, ст. 341).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2008 года № 156 «О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2003 года № 1194» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 8, ст. 85).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2009 года № 237 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 13, ст. 92).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2013 года № 970 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2003 года № 1194 «Об утверждении типовых договоров на предоставляемые услуги (товары, работы), относящиеся к сфере естественной монополии» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 54, ст. 760).