Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 4 қазандағы № 860 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 4 қазандағы
№ 860 қаулысына
қосымша
1. "Қазақстан Республикасының радиожиілiк спектрiн пайдаланудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 21 тамыздағы № 932 қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 21 тамыздағы № 932 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 1 қазандағы № 1016 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 21 тамыздағы № 932 және 2003 жылғы 30 желтоқсандағы № 1355 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 18 қазандағы № 1044 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 21 тамыздағы № 932 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 қарашадағы № 1042 қаулысы.
5. "Радиожиілік спектрінің конверсиясын жүргізу ережесі мен радиожиілік спектрінің конверсиясын жүргізуге жұмсалатын шығындардың техникалық-экономикалық негіздемесінің әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 маусымдағы № 990 қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2023 года № 860.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 октября 2023 года № 860
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2002 года № 932 "О некоторых вопросах использования радиочастотного спектра Республики Казахстан".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2004 года № 1016 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2002 года № 932".
3. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2005 года № 1044 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2002 года № 932 и от 30 декабря 2003 года № 1355".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2008 года № 1042 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2002 года № 932".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2009 года № 990 "Об утверждении Правил проведения конверсии радиочастотного спектра и методики технико-экономического обоснования затрат на проведение конверсии радиочастотного спектра".
_______________________