Қазақстан Республикасының әскери қызметшiлерiн жабдықтау мен Қорғаныс министрлiгiн, Iшкi iстер министрлiгiн, Ұлттық қауiпсiздiк комитетiн, Республикалық ұланды және басқа да арнаулы әскери құрамаларды материалдық-техникалық қамтамасыз ету нормалары туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 24 тамыздағы N 958 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 мамырдағы № 580 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.05.26 № 580 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiн материалдық-техникалық қамтамасыз ету жүйесiн жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" 1994 жылғы 28 маусымдағы N 1775 U941775_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiн, Iшкi iстер министрлiгiн, Ұлттық қауiпсiздiк комитетiн, Республикалық ұланды және басқа да арнаулы әскери құрамаларды материалдық-техникалық қамтамасыз ету үшiн 1994 жылдың 1 тамызына дейiнгi жағдай бойынша қолданылып келген әскери қызметшiлердi жабдықтау мен материалдық-техникалық қамтамасыз ету нормалары уақытша қолданылады деп белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi, Iшкi iстер министрлiгi, Ұлттық қауiпсiздiк комитетi, Республикалық ұланның басқармасы мен басқа да арнаулы әскери құрамалардың командирлерi (бастықтары) 1995 жылдың 1 қаңтарына дейiн Қазақстан Республикасының әскери қызметшiлерiн жабдықтау мен әскердi материалдық-техникалық қамтамасыз ету нормаларын бекiту туралы қаулының жобасын әзiрлеп, оны Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiне тапсыратын болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О ноpмах снабжения военнослужащих и матеpиально-технического обеспечения Министеpства обоpоны, Министеpства внутpенних дел, Комитета национальной безопасности, Республиканской гваpдии и дpугих специальных воинских фоpмиpований Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 24 августа 1994 года № 958. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2011 года № 580
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.05.2011 № 580.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 28 июня 1994 г. N 1775 U941775_ "О мерах по совершенствованию системы материально-технического обеспечения Вооруженных Сил Республики Казахстан" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Установить, что для материально-технического обеспечения Министерства обороны, Министерства внутренних дел, Комитета национальной безопасности, Республиканской гвардии и других специальных воинских формирований Республики Казахстан временно применяются нормы снабжения военнослужащих и материально-технического обеспечения, действовавшие по состоянию на 1 августа 1994 г.
2. Министерству обороны, Министерству внутренних дел, Комитету национальной безопасности, Управлению Республиканской гвардии и командирам (начальникам) других специальных воинских формирований Республики Казахстан до 1 января 1995 г. разработать и представить проект постановления Кабинета Министров Республики Казахстан об утверждении норм снабжения военнослужащих и материально-технического обеспечения войск Республики Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан