Биржалық тауарлардың тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1995 жылғы 28 шiлде N 1035. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 1996.12.05. N 1492 қаулысымен. Бұл қаулы қайта күшiне ендi - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996.12.31. N 3309 жарлығымен. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінiң Үкіметінiң 2000.08.12. N 1253 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды – ҚР Үкіметінiң Үкіметінiң 12.08.2000. № 1253 қаулысымен.
"Тауар биржалары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 7 сәуiрдегi N 2170 Заң күшi бар Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Бекiтiлсiн:
Қазақстан Республикасының ашық тауар биржалары арқылы ғана сатылатын биржа тауарларының тiзбесi (I қосымша).
Республикалық баға комиссиясы (2 қосымша) және оның құрамы туралы (3 қосымша) Ереже.
2. "Қазақстан Республикасының аумағында тауарларды (жұмыстарды және қызметтердi) экспорттау және импорттау тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 1002 қаулысына сәйкес шетелдiк инвесторларға уақытша толық басқаруға берiлген Қазақстан Республикасының кәсiпорындары өз өнiмдерiн квотасыз, лицензиясыз және контрактыларын тiркеусiз жүзеге асырып, егер ол I қосымшада көрсетiлген биржа тауарларына жатса, Қазақстан Республикасының тауар биржаларында сата алады деп белгiленсiн.
3. Астықтың, талшықты мақтаның, терi шикiзаттың, терiнiң, биязы жүннiң, маралдардың мүйiздерiнiң, қойлардың iшек-қарынының (бұдан әрi - ауыл шаруашылығы өнiмдерiнiң) тауар биржалары арқылы экспортқа төмендетiлген баға бойынша сатылып, Қазақстан Республикасынан экспортталудың алдын алу мақсатында республикалық баға комиссиясы ұсынған бағадан төмендетiлмей, ал, мұнайдың мұнай өнiмдерiнiң, түстi металдардың, шойынның және олардан жасалған бұйымдардың - тауар биржасы жөнiндегi республикалық комиссиясы ұсынған бағадан төмендетiлмей iске асырылуы белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының тауар биржалары биржа тауарларын экспорттауға биржалық келiсiмдер бойынша контракт бағасын мiндеттi түрде көрсетiп экспорттық биржа келiсiмi жасалғаны туралы куәлiк бередi.
4. Қазақстан Республикасының Статистика және талдама жөнiндегi мемлекеттiк комитетi биржа саудасы жөнiнде статистикалық есептi тоқсан сайын берiп тұрсын.
5. Қазақстан Республикасының тауар биржаларында оларды жасау үшiн республиканың iшiнде биржа тауарларын сатып алу-сату жөнiнде мәмiлелердi iске асыратын шаруашылық жүргiзушi субъектiлерге Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiнiң жанындағы Қаржы-валюталық бақылау комитетi жүйелi тексеру жүргiзсiн.
Республиканың iшiнде олар тауар биржаларында жасалмай немесе тiркелмей биржа тауарларын шаруашылық жүргiзушi субъектiлер сатып алу-сату мәмiлесiн жүргiзген фактiсi анықталған кезде - салық төлеуден жалтарған сатушыға айып шараларын қолдану үшiн аталған тексерулердiң материалдары Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Бас салық инспекциясына берiлсiн.
ЕСКЕРТУ. 5-тармаққа өзгерiс енгiзiлдi - ҚР Үкіметінiң 1996.08.20. N 1031 қаулысымен .
ЕСКЕРТУ. 6-тармақ алынып тасталды, 7-10-тармақтар 6-9-тармақтар болып саналды - ҚР Үкіметініңнiң 1997.12.30. N 1863 қаулысымен .

Об утверждении Перечня биржевых товаров
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 июля 1995 г. N 1035. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 5 декабря 1996 г. N 1492 ~P961492. Действие постановления восстановлено Указом Президента РК от 31 декабря 1996 г. N 3309 ~U963309. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года № 1253.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.08.2000 № 1253.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 7 апреля 1995 г. N 2170 U952170_ "О товарных биржах" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить:
Перечень биржевых товаров, реализуемых только через открытые товарные биржи Республики Казахстан (приложение 1);
Положение о Республиканской ценовой комиссии (приложение 2) и ее состав (приложение 3).
2. Установить, что предприятия Республики Казахстан, переданные в полное временное управление иностранным инвесторам, которые в соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1995 г. N 1002 P951002_ "О порядке экспорта и импорта товаров (работ и услуг) на территории Республики Казахстан" осуществляют экспорт своей продукции без квот, лицензий и регистрации контрактов, могут реализовать на товарных биржах Республики Казахстан свою продукцию, если она относится к биржевым товарам, указанным в приложении 1.
3. Установить, что с целью предотвращения экспорта из Республики Казахстан по демпинговым ценам реализация на экспорт через товарные биржи зерна, хлопка-волокна, кожевенного сырья, кожи, шерсти тонкой, пантов маралов, черевов бараньих (далее - сельскохозяйственной продукции) осуществляется по ценам, не ниже рекомендованных Республиканской ценовой комиссией, а нефти, нефтепродуктов, металлов цветных, проката и изделий из них - по ценам, не ниже рекомендованных Республиканской комиссией по товарным биржам.
Товарные биржи Республики Казахстан по биржевым сделкам на экспорт биржевых товаров выдают свидетельство о заключении экспортной биржевой сделки с обязательным указанием контрактной цены.
4. Государственному комитету Республики Казахстан по статистике и анализу ежеквартально представлять статистическую отчетность о биржевой торговле.
5. Комитету финансово-валютного контроля при Министерстве финансов Республики Казахстан систематически проводить проверку хозяйствующих субъектов, осуществляющих сделки по купле-продаже биржевых товаров внутри республики на предмет их заключения на товарных биржах Республики Казахстан.
При установлении факта совершения хозяйствующими субъектами сделки купли-продажи биржевых товаров внутри республики баз заключения или регистрации ее на товарных биржах материалы указанных проверок передавать в Главную налоговую инспекцию Министерства финансов Республики Казахстан для применения санкции к продавцу, уклоняющемуся от уплаты налогов.
Сноска. В пункте 5 заменены слова - постановлением Правительства РК от 20 августа 1996 г. N 1031 P961031_ .

6. Қазақстан Республикасының барлық заңды және жеке тұлғаларының 1997 жылдың 1 шiлдесiнен бастап биржалық мәмiлелер жасағандығы туралы куәлiктi мiндеттi түрде ұсынбастан Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 шiлдедегi N 1035 қаулысымен бекiтiлген биржалық тауарларды экспорттауды жүзеге асыруға құқығы бар деп белгiленсiн.
7. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кеден комитетi 1997 жылдың 1 шiлдесiнен бастап Қазақстан Республикасының барлық заңды және жеке тұлғаларына биржалық мәмiле жасағандығы туралы куәлiк ұсынбастан биржалық тауарларды әкетуге рұқсат етсiн.
ЕСКЕРТУ. Қаулы 7,8-тармақтармен толықтырылды, 7-8-тармақтар
тиiсiнше 9-10 тармақтар болып есептелсiн - ҚР Үкіметінiң 1997.06.19. N 994 қаулысымен.
8."Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 25 қаңтардағы N 89 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 18 наурыздағы N 301 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 9, 107-бап) I-тармағының күшi жойылған деп танылсын.
9. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң мынадай қаулыларының күшi жойылған деп танылсын:
"Астықты және басқа да ауыл шаруашылығы өнiмдерiн экспортқа шығару тәртiбi туралы" 1994 жылғы 8 желтоқсандағы N 1397 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 47, 518-бап);
"Республикалық баға комиссиясы туралы Ереженi бекiту туралы" 1994 жылғы 23 желтоқсандағы N 1456 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 48, 546-бап);
"Өнеркәсiп және ауыл шаруашылығы өнiмiн биржалық сатуды кеңейту жөнiнiдегi шаралар туралы" 1995 жылғы 25 қаңтардағы N 89 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 4, 49-бап);
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 8 желтоқсандағы N 1397 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" 1995 жылғы 6 ақпандағы N 114 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 5, 61-бап);
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 8 желтоқсандағы N 1397 қаулысына өзгерiстер енгiзу тыралы" 1995 жылғы 19 мамырдағы N 712 қаулысы.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 28 шiлдедегi
N 1035 қаулысына
1 қосымша
Биржа тауарларының
ТIЗБЕСI
___ ______________________________________________________________
| СЭҚ (ВЭД) ТН | Партияның
Тауардың атауы | коды | төменгi шегi
________________________________|________________|_______________
I. Астық ауыл шаруашылығы өнiмi, олардың
ұқсатылған өнiмдерi
Дәндi дақылдар:
Бидай (барлық түрлерi) 1001 I вагон
Қара бидай 100200000 I вагон
Арпа 100300 I вагон
Сұлы 100400000 I вагон
Жүгерi 1005 I вагон
Дәндi күрiш, жарма күрiш 120600 I вагон
Қонақ жүгерi(Сорго) 100700 I вагон
Қарақұмық, тары және
субидайықтың тұқымы 1008 I вагон
Жарылған не жарылмаған соя 120100 I вагон
бұршықтары
Рапстың уатылған және
уатылмаған тұқымы 120500 I вагон
Күнбағыстың уатылған және
уатылмаған тұқымы 1206 I вагон
Терi шикiзаты:
Iрi қараның немесе жылқы

6. Установить, что все юридические и физические лица Республики Казахстан с 1 июля 1997 года имеют право осуществлять экспорт биржевых товаров, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 июля 1995 г. N 1035, без обязательного представления свидетельства о заключении биржевой сделки.
Сноска. Пункт 7 дополнен - постановлением Правительства РК от 19 июня 1997 г. N 994 P970994_ . Внесены изменения, пункт 6 исключен, пункты 7,8,9,10 считать соответственно пунктами 6,7,8,9 - постановлением Правительства РК от 30 декабря 1997 г. N 1863 P971863_ .
7. Государственному таможенному комитету Республики Казахстан разрешить вывоз биржевых товаров без предоставления свидетельства о заключении биржевой сделки всем юридическим и физическим лицам Республики Казахстан с 1 июля 1997 года.
Сноска. Пункт 8 дополнен, пункты 7,8 считать пунктами 9,10 - постановлением Правительства РК от 19 июня 1997 г. N 994 P970994_ . Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 30 декабря 1997 г. N 1863 P971863_ .
8. Признать утратившим силу пункт 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 марта 1995 г. N 301 "О внесении дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 января 1995 г. N 89" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 9, ст. 107).
9. Признать утратившими силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан:
от 8 декабря 1994 г. N 1397 "О порядке экспорта зерна и другой сельскохозяйственной продукции" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 47, ст. 518);
от 23 декабря 1994 г. N 1456 "Об утверждении Положения о Республиканской ценовой комиссии" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 48, ст. 546);
от 25 января 1995 г. N 89 "О мерах по расширению биржевой торговли промышленной и сельскохозяйственной продукцией" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 4, ст. 49);
от 6 февраля 1995 г. N 114 "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 декабря 1994 г. N 1397" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 5, ст. 61);
от 19 мая 1995 г. N 712 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 декабря 1994 г. N 1397".
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 28 июля 1995 г. N 1035
Перечень биржевых товаров
----------------------------------------------------------------------
Наименование товара ! Код ТН ВЭД ! Минимальный
! ! размер партии
----------------------------------------------------------------------
1. Зерно, сельскохозяйственная
продукция, продукты их переработки
Зерновые культуры:
Пшеница (всех видов) 1001 1 вагон
Рожь 100200000 1 вагон
Ячмень 100300 1 вагон
Овес 100400000 1 вагон
Кукуруза 1005 1 вагон
Рис-зерно, рис-крупа 120600 1 вагон
Сорго 100700 1 вагон
Гречиха, просо и семена канареечника 1008 1 вагон
Соевые бобы, дробленые или недробленые 120100 1 вагон
Семена рапса дробленые или недробленые 120500 1 вагон
Семена подсолнечника дробленые или
недробленые 1206 1 вагон
Кожевенное сырье:

тұқымдастарының терiсi 4101 50 дана
Ұсақ малдың (қой немесе қозы)
терiсi 4102 500 дана
Ешкiлер мен лақтардыкiн қоса
басқа да терi шикiзатының
түрлерi 4103 500 дана
Ешкi терiсiнен өңделген терi 4106 4000 ш.дм
Басқа жануарлардың терiсiнен
өңделген терi (шошқанiкiн
қоса) 4107 1000 ш.дм
Замш (қой, қозы және басқа
жануарлардың терiсiн қоса) 410800 1000 ш.дм
Қаракөл елтiрi 430130000 1000 ш.дм
Талшықты мақта 520100, 520300000 5 т.
Шитi мақта 5202 5 т.
Биязы жүн (мериностiкi,
мериностан басқа, жуылған
және жуылмаған) 5101 I т.
биязылығы шамалы бұдыр жүн,
бұдырлығы шамалы
Ангор қоянының,
түйенiң, ангор ешкiлерiнiң 5102
биязы жүнi
Тағамға салынатын күнбағыс,
мақта майы 1512 I т.
Тiрi жануарлар:
Жылқы 0101 10 бас
Iрi қара 0102 10 бас
Шошқа 0103 50 бас
Қой мен ешкi 0104 50 бас
Табиғи мех пен одан жасалған
бұйымдар 4301-4303 10 терi
Қойдың iшек-қарны 0504 00 000
Мақта линтi 1404 20 000
Жарма 1103-1105 20 т.
Ескерту. Қосымшадан сөздер алынып тасталды және толықтырылды -
ҚР Үкiметiнiң 1996.03.13. N 304 қаулысымен.
2. Өндiрiстiк-техникалық мақсаттағы өнiм <*>
Ескерту. Қосымшаның 1-шi және 2-шi бөлiмiне өзгертулер
енгiзiлдi - ҚРМК-нiң 1995.12.28. N 1876 қаулысымен.
Ескерту. Қосымшаның 2-шi бөлiмiнен сөздер алынып тасталды -
ҚР Үкiметiнiң 1996.03.13. N 304 қаулысымен.
Ескерту. Қосымшаның 2-шi бөлiмiне өзгерiс енгiзiлдi - ҚР Үкіметінiң 1996.07.12. N 895 қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгертiлдi - ҚР Үкіметінiң 1997.06.12. N 956 қаулысымен .
Ескерту. 2-шi бөлiм алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.03.11. N 307 қаулысымен .
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 28 шiлдедегi
N 1035 қаулысына
2 қосымша
Республикалық баға комиссиясы туралы
ЕРЕЖЕ
1. Республикалық баға комиссиясы (бұдан әрi - Комиссия) экспортқа шығарылатын астық, талшықты мақта, терi шикiзаты, терi биязы жүн, маралдың мүйiздерi, қойдың iшек-қарны (бұдан әрi - ауыл шаруашылығы өнiмi) бағаларына бақылау жасайтын мемлекеттiк орган болып табылады.
Ескерту. 1-шi тармақтан сөздер алынып тасталды - ҚРМК-нiң 1995.12.28. N 1876 қаулысымен.
2. Комиссия өзiнiң қызметiнде Қазақстан Республикасының Конституциясын, заңдарын және басқа да нормативтiк актiлерiн, сондай-ақ халықаралық шарттарды, келiсiмдердi және осы Ереженi басшылыққа алады.
3. Комиссияның негiзгi мiндетi астық пен ауыл шаруашылығы өнiмiнiң төмендетiлген бағамен сатылуына жол бермеу және аталған өнiм бағасының әлемдiк рыноктағы бағаға сәйкестiгiне бақылау жасау.
Осы мақсатта Комиссия астық пен басқа да ауыл шаруашылығы өнiмдерiне республика бойынша бiрыңғай ең төменгi экспортты бағаларды ұсынып, оларды Қазақстан Респуликасының тауар биржаларына жеткiзедi.

Шкуры КРС или семейства лошадиных 4101 50 шт.
Шкуры МРС (овец или ягнят) 4102 500 шт.
Прочие виды кожевенного сырья, включая 4103 500 шт.
шкуры коз и козлят
Кожа из козьих шкур 4106 4000 кв. дм
Кожа из шкур прочих животных 4107 1000 кв. дм
(включая свиные)
Замша (включая из шкур овец, ягнят и 410800 1000 кв. дм
других животных)
Каракуль 430130000 1000 кв. дм
Хлопок-волокно 520100,
520300000 5 т
Отходы хлопка 5202 5 т
Шерсть тонкая (мериносовая, 5101 1 т
немериносовая, мытая и немытая),
полутонкая, полугрубая, грубая
тонкая шерсть 5102 20 кг
ангорского кролика, верблюда, коз
ангорских
Масло подсолнечное, хлопковое для 1512 1 т
пищевых целей
Живые животные:
Лошади 0101 10 гол
Крупный рогатый скот 0102 10 гол
Свиньи 0103 50 гол
Овцы и козы 0104 50 гол
Натуральный мех и изделия из него
4301-4303 10 шкурок
Черева бараньи 0504 00 000
Хлопковый линт 1404 20 000
крупы 1103-1105 20 т
Сноска. Раздел 1 дополнен новыми строками - постановлением Правительства РК от 28 декабря 1995 г. N 1876; внесены изменения постановлениями Правительства РК от 13 марта 1996 г. N 304; от 12 июня 1997 г. N 956 P970956_ .
2. Продукция производственно-технического назначения
Сноска. Раздел 2 - в редакции постановления Правительства РК от 28 декабря 1995 г. N 1876; внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 13 марта 1996 г. N 304; от 12 июля 1996 г. N 895; от 12 июня 1997 г. N 956 P970956_ . Раздел 2 исключен - постановлением Правительства РК от 11 марта 2004 г. N 307 .
Приложение 2
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 28 июля 1995 г. N 1035
Положение
о Республиканской ценовой комиссии
1. Республиканская ценовая комиссия (далее - Комиссия) является государственным органом контроля за ценами на экспортируемые зерно, хлопок-волокно, кожевенное сырье, кожу, шерсть тонкую, панты маралов, черева бараньи (далее сельскохозяйственную продукцию).
Сноска. Из пункта 1 исключены слова - постановлением Правительства РК от 28 декабря 1995 г. N 1876.
2. Комиссия в своей деятельности руководствуется Конституцией, законами и иными нормативными актами Республики Казахстан, а также международными договорами, соглашениями и настоящим Положением.
3. Основной задачей комиссии является недопущение реализации зерна и сельскохозяйственной продукции по демпинговым ценам и контроль за соответствием цен на указанную продукцию ценам мирового рынка.
В этих целях Комиссия рекомендует единые по республике минимальные экспортные цены на зерно и другую сельскохозяйственную продукцию и доводит их до товарных бирж Республики Казахстан.

4. Комиссия өз қызметiнде Қазақстан Республикасы және әлемдiк рыноктағы биржа ақпараты мен тауарлардың еркiн айналысын пайдаланады.
5. Республикалық баға комиссиясының қызметi Комиссия әзiрлеген және оның төрағасы бекiткен Ережелерге сәйкес жүзеге асырылады.
6. Комиссияның жеке құрамын Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi бекiтедi.
7. Комиссияның төрағасы комиссияға жүктелген мiндеттердiң орындалуы үшiн жеке жауап бередi және Комиссия мүшелерiнiң арасында мiндеттердi бөледi.
8. Комиссияның мәжiлiстерi кемiнде аптасына бiр рет өткiзiледi. Мәжiлiстердiң өтетiн орны - Халықаралық Қазақстан агроөнеркәсiп биржасы.
9. Оның мүшелерiнiң қолын айғақтау үшiн комиссияның қазақ және орыс тiлдерiнде өзiнiң атауы жазылған мөртаңбасы бар.
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 28 шiлдедегi
N 1035 қаулысына
3 қосымша
Республикалық баға комиссиясының
ҚҰРАМЫ
Шуховцов А.И. - Қазақстан Республикасы Ауылшаруашылығы
министрiнiң орынбасары, төраға
Чтилова К.Р. - Қазақстан Республикасы Экономика
министрлiгi микроэкономикалық саясат
басқармасының агроөнеркәсiп кешенi
бөлiмiнiң бас маманы
Оразаев М.А. - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгi Агроөнеркәсiп кешенi қаржысы
және табиғатты қорғау шараларының
басқармасы бастығының орынбасары
Папандопуло Е.Н. - Қазақстан Республикасының Баға және
монополияға қарсы саясат жөнiндегi
мемлекеттiк комитетi баға саясаты
басқармасының бастығы
Дворкина Т.И. - Халықаралық Қазақстан агроөнеркәсiп
биржасының вице-президентi
Ескерту. Комиссия құрамына өзгерту енгiзiлдi - ҚРҮкіметнiң
1996.05.14. N 600 қаулысымен .

4. В своей деятельности Комиссия использует биржевую информацию и котировки товаров на мировом рынке и в Республике Казахстан.
5. Деятельность Республиканской ценовой комиссии осуществляется в соответствии с Правилами, разработанными Комиссией и утвержденными ее Председателем.
6. Персональный состав комиссии утверждается Кабинетом Министров Республики Казахстан.
7. Председатель Комиссии несет персональную ответственность за выполнение возложенных на Комиссию функций и распределяет обязанности между членами Комиссии.
8. Заседания Комиссии проводятся не реже одного раза в неделю. Место проведения заседаний - Международная Казахстанская агропромышленная биржа.
9. Комиссия имеет штамп со своим наименованием на казахском и русском языках для удостоверения подписи ее членов.
Приложение 3
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 28 июля 1995 г. N 1035
Состав
Республиканской ценовой комиссии
Сноска. Состав изменен - постановлением Правительства РК от 14 мая 1996 г. N 600.
Шуховцов А.И. - заместитель Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан, председатель
Папандопуло Е.Н. - начальник Управления ценовой политики
Государственного комитета Республики
Казахстан по ценовой и антимонопольной
политике
Дворкина Т.И. - вице-президент Международной Казахстанской
агропромышленной биржи
Чтилова К.Р. - главный специалист отдела агропромышленного
комплекса Главного управления
микроэкономической политики Министерства
экономики Республики Казахстан;
Оразаев М.А. - заместитель начальника Управления
агропромышленного комплекса и охраны природы
Министерства финансов Республики Казахстан;