Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 сәуiрдегi N 505 қаулысы.
"Орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың көрсеткен қызметтерi үшiн төлемдер алуды ретке келтiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1745  қаулысын  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 53, 514-құжат) орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн қоса берiлiп отырған өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi кейбiр шешiмдерiнiң қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес күшi жойылған деп танылсын.
3. Орталық және жергiлiктi атқарушы органдар бұрын қабылданған шешiмдердi осы қаулыға сәйкестендiрсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 8 сәуiрдегi
N 505 қалысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр
шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ күшiн жойды - ҚРҮ-нiң 1999.04.26. N 476  қаулысымен
2. "Жол қозғалысы хауiпсiздiгiн қамтамасыз ету жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 23 қарашадағы N 967  қаулысымен  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 45, 654-құжат) бекiтiлген "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Мемлекеттiк автомобиль инспекциясы туралы Ережедегi:
14-тармақта:
жиырма жетiншi абзацтағы "сондай-ақ жол қозғалысы саласында кәсiпорындарға, мекемелерге, ұйымдарға және азаматтарға әртүрлi ақылы қызмет көрсетуге" деген сөздер алынып тасталсын;
отыз бiрiншi абзац алынып тасталсын.
3. <*>
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ күшiн жойды - ҚР Үкіметінiң 2003.04.17. N 367  қаулысымен .
4. "Республикадағы машина-трактор паркiнiң техникалық жайына мемлекеттiк қадағалау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 26 тамыздағы N 735  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 33, 383-құжат) 5-тармағының екiншi абзацы алынып тасталсын.
5.  (5-тармақтың күші жойылды - Қазақстан Республиксы Үкіметінің 2005.06.30. N 662  қаулысымен .)
6. <*>  6-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.07. N 646  Қаулысымен .
7. <*>
ЕСКЕРТУ. 7-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.06.07. N 708   қаулысымен .
8. <*>
ЕСКЕРТУ. 8-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.02.09. N 124   қаулысымен .
9. <*>
Ескерту. 9-тармақтың күші жойылды -   ҚР Үкіметінің 2006.01.06. N  168  қаулысымен.

О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 1997 г. N 505
Во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1745  P961745_  "О мерах по упорядочению взимания платы за услуги, оказываемые центральными и местными исполнительными органами" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 53, ст. 514) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
3. Центральным и местным исполнительным органам привести ранее принятые решения в соответствие с настоящим постановлением.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 апреля 1997 г. N 505
Изменения и дополнения,
которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1.  (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 26 апреля 1999 г. N 476   P990476_   )
2. В Положении о Государственной автомобильной инспекции Министерства внутрених дел Республики Казахстан, утвержденном постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 ноября 1992 г. N 967  P920967_  "О дополнительных мерах по обеспечению безопасности дорожного движения" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 45, ст. 654):
в пункте 14:
в абзаце двадцать седьмом слова "а также оказывать различного рода платные услуги предприятиям, учреждениям, организациям и гражданам в сфере дорожного движения" исключить;
абзац тридцать первый исключить.
3.  (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 17 апреля 2003 г.  N 367  )
4. Абзац второй пункта 5 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 августа 1993 г. N 735  P930735_  "О Государственном надзоре за техническим состоянием машинно-тракторного парка в республике" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 33, ст. 383), исключить.
5. (Пункт 5 утратил силу - постановлением Правительства РК от 30 июня 2005 г.  N 662  )
6.  (Пункт утратил силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N  646 ).
7. (Пункт 7 утратил силу - постановлением Правительства РК от 7.06.99 N 708   P990708_ ).
8.  (Пункт 8 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г.  N 124  )
9.  (Утратил силу - от 15 марта 2006 года N  168 ).

10. "Стандарттау және сертификаттау мәселелерi жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 қыркүйектегi N 1259  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 30, 377-құжат) 1-тармағының төртiншi, жетiншi-оныншы абзацтары алынып тасталсын.
11. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
12. "Қазақстан Республикасының Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 21 ақпандағы N 225  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 9, 64-құжат) 6-тармағының екiншi абзацы алынып тасталсын.
13. "Қазақстан Республикасының Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 21 ақпандағы N 225  қаулысымен  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 9, 64-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасының Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетi туралы Ереженiң 5-тармағының жиырма алтыншы абзацы алынып тасталсын.
14. "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 наурыздағы N 370  P960370_  қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 13, 106-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы туралы Ереженiң 6-тармағының жиырмасыншы және жиырма екiншi абзацтары алынып тасталсын.
15. <*>
ЕСКЕРТУ. 15-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.02.09. N 124   қаулысымен .
16. "Қазақстан Республикасының Бухгалтерлiк есеп жөнiндегi ұлттық комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 9 тамыздағы N 985  қаулысымен  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 33, 312-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бухгалтерлiк есеп жөнiндегi Ұлттық комиссиясы туралы Ереженiң 11-тармағындағы "сондай-ақ осы ережеге сәйкес басқа да қызмет түрлерiнен алынған табыстар есебiнен жүзеге асырылады" деген сөздер алынып тасталсын.
17. <*>
ЕСКЕРТУ. 17-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.02.09. N 124   қаулысымен .
18. <*>
ЕСКЕРТУ. 18-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінiң 2002.03.29. N 373   қаулысымен .
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 8 сәуiрдегi
N 505 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi
жойылған кейбiр шешiмдерiнiң
ТIЗБЕСI

10. Абзацы четвертый, седьмой-десятый пункта 1 изменений, которые вносятся в решения Правительства Республики Казахстан по вопросам стандартизации и сертификации, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 сентября 1995 г. N 1259  P951259_  "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан по вопросам стандартизации и сертификации" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 30, ст. 377), исключить.
11. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
12. Абзац второй пункта 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 1996 г. N 225  P960225_  "О Комитете по стандартизации, метрологии и сертификации Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 9, ст. 64) исключить.
13. Абзац двадцать шестой пункта 5 Положения о Комитете по стандартизации, метрологии и сертификации Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 1996 г. N 225  P960225_  "О Комитете стандартизации, метрологии и сертификации Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 9, ст. 64), исключить.
14. Абзацы двадцатый и двадцать второй пункта 6 Положения о Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 марта 1996 г. N 370  P960370_  "Об утверждении Положения о Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 13, ст. 106), исключить.
15.  (Пункт 15 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г.  N 124  )
16. В пункте 11 Положения о Национальной комиссии Республики Казахстан по бухгалтерскому учету, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 1996 г. N 985  P960985_  "О Национальной комиссии Республики Казахстан по бухгалтерскому учету" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 33, ст. 312), слова "а также доходов от других видов деятельности, в соответствии с настоящим Положением" исключить.
17.  (Пункт 17 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г.  N 124  )
18.  (Пункт 18 утратил силу - постановлением Правительства РК от 29 марта 2002 г. N 373   P020373_   )
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 апреля 1997 г. N 505
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан

1. "Қазақстан Республикасының Өнеркәсiпте жұмысты қауiпсiз жүргiзудi қадағалау және кен қадағалау жөнiндегi мемлекеттiк комитетi бөлiмшелерiнiң бiрлестiктерге, кәсiпорындарға, ұйымдарға және басқа да шаруашылық субъектiлерiне ақылы қызмет көрсетуi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 30 қазандағы N 924  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 43, 639-құжат).
2. "Табиғат қорғау Заңдарын сақтау жөнiндегi бақылау - инспекциялық қызметтен алынатын қаржыны қалыптастыру тәртiбi мен жұмсау бағыттары жөнiндегi Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 5 қазандағы N 112 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 41, 447-құжат).
3. "Сәулет-қала құрылысы құжаттамаларын сараптау мәселелерi жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 8 желтоқсандағы N 1395 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 46, 517-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң құрылыс, кеңейту, қайта жаңарту, техникалық қайта жарақтандыру және объектiлер мен кешендердi күрделi жөндеуге арналған сәулет-қала құрылысы құжаттамаларын сараптау мәселелерi жөнiндегi кейбiр шешiмдерiне енгiзiлiп отырған өзгерiстердiң 3-тармағы.

1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 октября 1992 г. N 924  P920924_  "Об оказании платных услуг объединениям, предприятиям, организациям и другим хозяйствующим субъектам подразделениями Государственного комитета Республики Казахстан по надзору за безопасным ведением работ в промышленности и горному надзору" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 43, ст. 639).
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 октября 1994 г. N 1112  P941112_  "Об утверждении Положения о порядке формирования и направлениях расходования средств, получаемых от контрольно-инспекционной деятельности по соблюдению природоохранного законодательства" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 41, ст. 447).
3. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам экспертизы архитектурно-градостроительной документации на строительство, расширение, реконструкцию, техническое перевооружение и капитальный ремонт объектов и комплексов, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 декабря 1994 г. N 1395 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам экспертизы архитектурно-градостроительной документации" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 46, ст. 517).