Ауыл шаруашылығы секторына арналған Азия Даму Банкiнiң бағдарламалық заемын жүзеге асырудың кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 14 тамыздағы N 1258. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасына берiлген ауыл шаруашылығы секторына арналған Азия Даму Банкiнiң бағдарламалық заем қаржылық қаражатын пайдаланудың тиiмдiлiгiн арттыру және "Елдегi селоны және агроөнеркәсiп кешенiн 1996-1997 жылдары мемлекеттiк қолдау жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 желтоқсандағы N 2693 Жарлығын U952693_ (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 38, 489-құжат), "Шағын кәсiпкерлiктi дамытуға мемлекеттiк қолдауды күшейту және оны жандандыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 6 наурыздағы N 3398 U973398_ Жарлығын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 12, 77-құжат) және "Қазақстан Республикасында шағын кәсiпкерлiктi қолдау мен дамытудың басымдықтары мен аймақтық бағдарламалары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 7 шiлдедегi N 3589 U973589_ Жарлығын орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.03.17. N 227
қаулысымен. P980227_
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi:
Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгiнiң келiсiмiмен және "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" жабық акционерлiк қоғамының қатысуымен 1997 жылдың 20 тамызына дейiнгi мерзiмде ауыл шаруашылығы секторына арналған Азия Даму Банкiнiң бағдарламалық заемы екiншi траншының қаражатынан несиелендiру үшiн басым өндiрiстердiң тiзбесiн анықтап, қазақ және орыс тiлдерiнде республикалық баспасөзде жарияласын;
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiнiң келiсiмiмен белгiленген заң тәртiбiнде ауыл шаруашылығы секторына арналған Азия Даму Банкiнiң бағдарламалық заемы екiншi траншының қаражатына қызмет ету жөнiндегi жұмыстарына "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" жабық акционерлiк қоғамын тарту туралы мәселелердi енгiзсiн.
3. ЕСКЕРТУ. 3-тармақтың күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.03.17. N 227 қаулысымен. P980227_ 4. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн: "Ауыл шаруашылығы секторына арналған Азия Даму Банкiнiң бағдарламалық займын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 22 қаңтардағы N 74 P960074_ қаулысына: 8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын: "8. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi тоқсан сайын есеп беретiн тоқсаннан кейiнгi айдың 10-на дейiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне Заемның пайдаланылу барысы туралы есеп беретiн болсын"; ЕСКЕРТУ. 4-шi тармақтың 13-15 абзацтары күшiн жойды - ҚРҮ-нiң 1998.01.28. N 44 қаулысымен. P980044_ ЕСКЕРТУ. 4-шi тармақтың 3-9, 12-абзацтары күшiн жойды - ҚР Үкіметінiң 2000.06.24. N 934 қаулысымен. P000934_ Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1997 жылғы 14 тамыздағы N 1258 қаулысына қосымша
Ауыл шаруашылығы секторына арналған Азия Даму Банкi бағдарламалық заемын үйлестiру жөнiндегi ведомствоаралық кеңестiң ҚҰРАМЫ Шүкеев Ө.Е. - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрi, төраға Ақымбеков С.Ш. - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрi Дәмитов Қ.Қ. - Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрiнiң орынбасары (вице-министр) Мыңбаев С.М. - Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң орынбасары (вице-министр) Сәйденов А.Ғ. - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша) Азимов Р.Ж. - Халықаралық Қазақстан агроөнеркәсiп биржасының президентi (келiсiм бойынша) Мырзахметов А.И. - "Агро-Лизинг" акционерлiк қоғамының бас директоры (келiсiм бойынша)

О некоторых вопросах реализации Программного займа Азиатского Банка Развития для сельскохозяйственного сектора
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 августа 1997 г. N 1258. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
В целях повышения эффективности использования финансовых средств предоставляемого Республике Казахстан Программного займа Азиатского Банка Развития для сельскохозяйственного сектора и во исполнение Указов Президента Республики Казахстан от 20 декабря 1995 г. N 2693  U952693_ "О дополнительных мерах по государственной поддержке села и агропромышленного комплекса страны в 1996-1997 годах" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 39, ст. 489), от 6 марта 1997 г. N 3398  U973398_ "О мерах по усилению государственной поддержки и активизации малого предпринимательства" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 12, ст. 77) и от 7 июля 1997 г. N 3589  U973589_ "О приоритетах и региональных программах поддержки и развития малого предпринимательства в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 1998 г. N 227  P980227_
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан:
по согласованию с Министерством зкономики и торговли Республики Казахстан и с участием закрытого акционерного общества "Фонд развития малого предпринимательства" в срок до 20 августа 1997 года определить и опубликовать в республиканской печати на казахском и русском языках перечень приоритетных производств для кредитования из средств второго транша Программного займа Азиатского Банка Развития для сельскохозяйственного сектора;
по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан рассмотреть в установленном законодательством порядке вопрос о привлечении закрытого акционерного общества "Фонд развития малого предпринимательства" к работе по обслуживанию средств второго транша Программного займа Азиатского Банка Развития для сельскохозяйственного сектора.
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 1998 г. N 227  P980227_
4. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 января 1996 г. N 74  P960074_ "О мерах по реализации Программного займа Азиатского Банка Развития для сельскохозяйственного сектора":
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Министерству финансов Республики Казахстан ежеквартально, до 10 числа месяца, следующего за отчетным кварталом, представлять Правительству Республики Казахстан отчет о ходе использования средств Займа". <*>
Сноска. В пункт 4 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 28 января 1998 г. N 44  P980044_ ; постановлением Правительства РК от 24 июня 2000 года N 934  P000934_
Премьер-Министр
Республики Казахстан