Қазақстан Республикасы Үкіметінің салық және кеден жеңілдіктерін беру мәселелері жөніндегі кейбір шешімдерінің күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 30 қазан N 1114
Қазақстан Республикасы Президентінің "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 1995 жылғы 24 сәуірдегі N 2235 Z952235_ Заң күші бар Жарлығының 2-бабының 4-тармағына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 6, 43-құжат), Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" 1995 жылғы 20 шілдедегі N 2368 Z952368_ Заң күші бар Жарлығының 148-бабына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 13), "Шетел инвестициялары туралы Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Заңының 2-бабына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы,
1997 ж., N 17-18, 218-құжат) сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес Қазақстан Республикасы
Yкіметінің салық және кеден жеңiлдiктерiн беру мәселелерi жөнiндегi кейбiр
шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға
жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң 1998 жылғы
30 қазандағы
N 1114 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің салық және кеден
жеңілдіктерін беру мәселелері жөніндегі
күші жойылған кейбір шешімдерінің
ТІЗБЕСІ
1. "Жезқазған қаласында 300 орындық медициналық орталық пен күніне 800 адам қабылдайтын емхана салу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 29 желтоқсандағы N 1309 P931309_ қаулысының 6-тармағы.
2. "Лениногорск полиметалл комбинаты акционерлік қоғамының байытылған қалдықтарынан бағалы металдар өндіру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 23 қаңтардағы N 73 P950073_ қаулысының 7-тармағының екінші абзацы.
3. "Павлодартрактор" мемлекеттік акционерлік қоғамы әкелетін тауарларға кеден баждарын қолдану тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 22 маусымдағы N 866 P950866_ қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігін республика халқын төлқұжаттармен қамтамасыз ету үшін қажетті құрал-жабдықтар мен материалдарға кеден баж салықтарын төлеуден босату туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 22 маусымдағы N 867 P950867_ қаулысы.
5. "Окан Холдинг/Исот" түрік компаниясының Ақмола қаласында "Астана" бес жұлдызды мейманханасын салуы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 10 қазандағы N 1312 P951312_ қаулысының 10-тармағы.
6."Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 18 қыркүйектегі N 1267 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 30 қазандағы N 1399 P951399_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1995 ж., N 33, 427-құжат).

О признании утратившим силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан по вопросам предоставления налоговых и таможенных льгот
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1998 года № 1114
В соответствии с пунктом 4 статьи 2 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 24 апреля 1995 года № 2235 "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., № 6, ст. 43), статьей 148 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 20 июля 1995 года № 2368 "О таможенном деле в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., № 13), статьей 2 Закона Республики Казахстан от 16 июля 1997 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "Об иностранных инвестициях" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997г., № 17-18, ст. 218) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам предоставления налоговых и таможенных льгот согласно прилагаемому перечню.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от "30" октября 1998 года № 1114
Перечень
некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
по вопросам предоставления
налоговых и таможенных льгот, утративших силу
1. Пункт 6 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан
от 29 декабря 1993 года № 1309 "О строительстве медицинского центра на 300
коек и поликлиники на 800 посещений в день в г.Жезказгане".
2. Абзац второй пункта 7 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан
от 23 января 1995 года № 73 "О производстве драгоценных металлов из хвостов
обогащения акционерного общества "Лениногорский полиметаллический
комбинат".
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июня 1995 года
№ 866 "О порядке применения таможенных пошлин к товарам, ввозимым
Государственным акционерным обществом "Павлодартрактор".
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июня 1995 года
№ 867 "Об освобождении Министерства внутренних дел Республики Казахстан
от уплаты таможенных пошлин на оборудование и материалы, необходимые для
документирования населения республики".
5. Пункт 10 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 октября
1995 года № 1312 "О строительстве турецкой компанией "Окан Холдинг/Исот"
пятизвездочной гостиницы "Астана" в городе Акмоле".
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1995 года
№ 1399 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики
Казахстан от 18 сентября 1995 года № 1267" (САПП Республики Казахстан,
1995 г., № 33, ст. 427).

7. "Жамбыл облысының фосфор саласының ішіндегі кәсіпорындарын дағдарыстан шығару жөніндегі кезек күттірмейтін шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 10 маусымдағы N 725 қаулысының 4-тармағы.
8. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1996 жылғы 14 мамырдағы N 224 R960224_ өкімі.

7. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 июня 1996
года № 725 "О неотложных мерах по выводу из кризиса предприятий фосфорной
подотрасли Жамбылской области".
8. Распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 мая 1996 года
№ 224.
____________________________
Оператор: А.Е. Турсынова
Специалист: Э.А. Жакупова