Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын бағдарламалардың әкімші-мекемелерінің мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 25 желтоқсан N 1335.
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 16 желтоқсандағы Заңдарын орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған:
1) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын, орталық атқарушы органдар әкімшілік ететін бағдарламалар мен кіші бағдарламалардың тізбесі;
2) республикалық бағдарламаларды орындайтын, республикалық бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ заңдарға сәйкес мемлекеттік мекемелер етіп қайта тіркеуге жататын мекемелердің тізбесі бекітілсін.
2. Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын бағдарламалардың әкімші-мекемелері бір ай мерзімде осы қаулының 1-тармағының 2 тармақшасында көрсетілген мекемелерді қолданылып жүрген заңдарға сәйкес қайта тіркеуді жүзеге асырсын.
3. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі бір апта мерзімде мемлекеттік мекеме туралы үлгілік ереженің жобасын әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің бекітуіне енгізсін.
4. Облыстар мен Астана және Алматы қалаларының әкімдеріне:
1999 жылдың 20 қаңтарына дейін мерзімде жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын бағдарламалар мен кіші бағдарламалардың тізбесін бекіту;
1999 жылдың 20 қаңтарына дейін мерзімде орталық атқарушы органдармен келісе отырып, жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын республикалық және жергілікті бағдарламаларды орындайтын мекемелердің тізбесін бекіту; 1999 жылдың 1 ақпанына дейін мерзімде қолданылып жүрген заңдарға сәйкес оларды мемлекеттік мекемелер етіп қайта тіркеуді жүзеге асыру ұсынылсын.
5. Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын бағдарламалардың әкімші-мекемелері бір ай мерзім ішінде ведомстволық бағынысты мекемелерді, заңдарда белгіленген тәртіппен, мемлекеттік кәсіпорындар етіп қайта тіркеуді жүзеге асырсын.
6. Мемлекеттік кәсіпорындарға қатысты мемлекеттік меншік құқығы субъектісінің функцияларын және уәкілетті органның функцияларын жүзеге асыратын бағдарламалардың әкімші-мекемелері әрбір мемлекеттік кәсіпорынның қаржылық балансын бекітсін және қайта тіркелген күннен бастап бір ай мерзім ішінде жиынтық қаржылық балансты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне келісуге ұсынсын.
7. <*>
Ескерту. 7-тармақтың күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.02.09. N 124 қаулысымен .
8. Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі комитеті Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігімен келісе отырып, 1999 жылдың 15 қаңтарына дейін, мемлекеттік органдар мен олардың ведомстволық ұйымдары бұрын орындап келген жұмыстар мен қызметтерді бәсекелі ортаға беру туралы шешімнің жобасын әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің бекітуіне енгізсін.

Вопросы учреждений-администраторов программ, финансируемых из государственного бюджета
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года N 1335.
Во исполнение Законов Республики Казахстан от 16 декабря 1998 г. "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О бюджетной системе", "О республиканском бюджете на 1999 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень программ и подпрограмм, финансируемых из республиканского бюджета, администрируемых центральными исполнительными органами;
2) перечень учреждений, выполняющих республиканские программы, финансируемые из республиканского бюджета, а также подлежащих перерегистрации в соответствии с законодательством в государственные учреждения.
2. Учреждениям-администраторам программ, финансируемых из республиканского бюджета в месячный срок, в соответствии с действующим законодательством осуществить перерегистрацию учреждений, указанных в подпункте 2) пункта 1 настоящего постановления.
3. Министерству юстиции Республики Казахстан в недельный срок разработать и внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проект типового положения о государственном учреждении.
4. Рекомендовать акимам областей и городов Астаны и Алматы:
в срок до 20 января 1999 года утвердить перечень программ и подпрограмм, финансируемых из местных бюджетов;
в срок до 20 января 1999 года по согласованию с центральными исполнительными органами утвердить перечень учреждений, выполняющих республиканские и местные программы, финансируемые из местных бюджетов;
в срок до 1 февраля 1999 года осуществить их перерегистрацию в государственные учреждения в соответствии с действующим законодательством.
5. Учреждениям-администраторам программ, финансируемых из республиканского бюджета, в месячный срок, в установленном законодательством порядке, осуществить перерегистрацию подведомственных учреждений в государственные предприятия.
6. Учреждениям-администраторам программ, которые будут осуществлять по отношению к государственным предприятиям функции субъекта права государственной собственности и функции уполномоченного органа, утвердить финансовый баланс каждого государственного предприятия и в месячный срок со дня перерегистрации представить на согласование сводный финансовый баланс в Министерство финансов Республики Казахстан.
7. (Пункт 7 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 )
8. Комитету Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан в срок до 15 января 1999 года разработать и внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проект решения о передаче работ и услуг, ранее выполнявшихся государственными органами и их подведомственными организациями, в конкурентную среду.

9. Осы қаулы 1999 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы
25 желтоқсанда N 1335
қаулысымен бекітілген
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 1999.06.23. N 834 , 1999.07.19. N 1002, 1999.09.10. N 1364, 1999.09.21. N 1427, 1999.11.23. N 1775 ; 09.02.2023 № 103 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын, орталық атқарушы
органдар әкімшілік ететін бағдарламалар мен кіші бағдарламалардың
тізбесі
Мем. мекеме-бағдарламалардың әкімшісі
Атауы
Бағдарлама/кіші бағдарлама _________________________________________________________________________
101 Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
9 Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында кадрларды
даярлау
30 Мемлекеттік қызмет көрсету функцияларын орындау үшін жоғары
оқу орындарында кадрларды даярлау
15 Архив қорының, мерзімді басылымдардың сақталуын қамтамасыз
ету және оларды республикалық деңгейде арнайы пайдалану
30 Қазақстан Республикасы Президентінің Архиві
30 Мемлекеттің ішкі және сыртқы саясатының стратегиялық
аспектілерін болжамды-талдамалық қамтамасыз ету
31 Мемлекеттік наградаларды және олардың құжаттарын әзірлеу
102 Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық Басқармасы
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
104 Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
10 Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау
30 Мемлекеттік функцияларды орындау үшін кадрларды қайта
даярлау
201 Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
2 Аумақтық органдардың аппараты
4 Тергеуге қатысқаны үшін адвокаттарға еңбекақы төлеу
7 Республикалық деңгейде арнаулы орта оқу орындарында кадрлар
даярлау
30 Ақтөбе заң колледжі
31 Ақмола заң колледжі
32 Павлодар заң колледжі
33 Шымкент заң колледжі
34 Семей заң колледжі
35 Алматы заң колледжі
9 Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында кадрларды
даярлау
30 Алматы заң институты
31 Алматы техникалық институты
32 Қостанай заң институты
33 Ішкі әскерлердің жоғары әскери училищесі, Петропавл қаласы
35 Қарағанды заң институты <*>
10 Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау
30 Бастапқы даярлық училищесі
12 Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының
қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу.
30 Емханасы бар орталық госпиталь
21 Республикалық деңгейде қоғамдық тәртіпті қорғау және
қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
30 Ішкі әскерлердің құрамалары және бөлімдері
201 31 Сотталғандарды және тергеудегі тұтқынға алынған адамдарды
ұстау
30 Түзеу мекемелері мен тергеу изоляторлары <*>
32 Нашақорлыққа қарсы күрес жөніндегі бағдарлама

9. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 1999 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1998 года № 1335
Перечень программ и подпрограмм, финансируемых из республиканского бюджета, администрируемых центральными исполнительными органами <*>
Сноска. В Перечень внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 25 мая 1999 г. N 636 P990636_ ; от 23.06.99г. N 834 Р990834_ ; от 19 июля 1999 г. N 100 2 P991002_ ; от 10 сентября 1999 г. N 1364 Р991364_ ; от 21 сентября 1999 г. N 1427 P991427_ ; от 23 ноября 1999 г. N 1775 Р991775_ ; от 09.02.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Гос. учреждение-администратор программ
Программа/Подпрограмма
Наименование
____________________________________________________________________________
101 Администрация Президента Республики Казахстан
1 Административные расходы на республиканском уровне
1 Аппарат центрального органа
9 Подготовка кадров в высших учебных заведениях на республиканском
уровне
30 Подготовка кадров в высших учебных заведениях для выполнения
функции государственных услуг
15 Обеспечение сохранности архивного фонда, печатных изданий и их
специальное использование на республиканском уровне
30 Архив Президента Республики Казахстан
30 Прогнозно-аналитическое обеспечение стратегических аспектов
внутренней и внешней политики государства
31 Изготовление государственных наград и документов к ним
102 Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан
1 Административные расходы на республиканском уровне
1 Аппарат центрального органа
104 Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
1 Административные расходы на республиканском уровне
1 Аппарат центрального органа
10 Переподготовка кадров на республиканском уровне
30 Переподготовка кадров для выполнения государственных функций
201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан
1 Административные расходы на республиканском уровне
1 Аппарат центрального органа
2 Аппарат территориальных органов
4 Оплата труда адвокатов на следствии
7 Подготовка кадров в средних специальных учебных заведениях на
республиканском уровне
30 Актюбинский юридический колледж
31 Акмолинский юридический колледж
32 Павлодарский юридический колледж
33 Шымкентский юридический колледж
34 Семипалатинский юридический колледж
35 Алматинский юридический колледж
35 Карагандинский юридический институт
9 Подготовка кадров в высших учебных заведениях на республиканском
уровне
30 Алматинский юридический институт
31 Алматинский технический институт
32 Костанайский юридический институт
33 Высшее военное училище внутренних войск, г. Петропавловск
10 Переподготовка кадров на республиканском уровне
30 Училище первоначальной подготовки
12 Лечение военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и
членов их семей
30 Центральный госпиталь с поликлиникой
21 Охрана общественного порядка и обеспечение общественной
безопасности на республиканском уровне
30 Соединения и части внутренних войск
31 Содержание осужденных и следственно-арестованных лиц
30 Исправительные учреждения и следственные изоляторы
201 32 Программа по борьбе с наркотизмом

34 Мемлекеттік жоба 3
30 Ішкі істер органдарын техникалық жарақтандыру
204 Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
4 Басқа елдердегі органдардың аппараты (елшіліктер,
өкілдіктер, дипломаттық миссиялар)
10 Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау
5 Аппараттың кадрларын қайта даярлау
30 Елдің саяси, сауда-экономикалық мүдделерін қамтамасыз ету
30 ТМД-ның атқарушы хатшылығы
31 ТМД мемлекеттік ақпараттық агенттіктері басшыларының кеңесі
32 Экономикалық одақтың Мемлекетаралық экономикалық комитеті
33 Интеграциялық комитет
34 ТМД-ға мүше елдердің Көлік министрлерінің көлік кеңесін
үйлестірудің атқарушы комитеті
35 Мемлекетаралық авиациялық комитет
36 Мемлекетаралық Экологиялық кеңес
37 ТМД Экономикалық соты
38 Парламентаралық Ассамблея
39 Стандарттау, метрология және сертификаттау жөніндегі
мемлекетаралық кеңес
40 ТМД Статистикалық комитеті
41 ТМД Денсаулық сақтау хатшылығы
42 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар
жөніндегі мемлекетаралық кеңес
43 Геодезия, картография, кадастр және қашықтықтан бақылау
жөніндегі мемлекетаралық кеңес
44 Мұнай және газ жөніндегі мемлекетаралық кеңес
45 Гидрометеорология жөніндегі мемлекетаралық кеңес
46 ТМД-ға қатысушылардың машина жасаудағы ынтымақтастық
жөніндегі мемлекетаралық кеңесінің хатшылығы
47 Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының,
Қырғыз Республикасының, Ресей Федерациясының
Парламентаралық комитеті
48 Көмір мен металдың евроазиялық бірлестігі
49 Химия және мұнай химиясы саласындағы кеңес
50 ТМД елдерінің ұйымдасқан қылмысқа қарсы күрес жөніндегі
арнайы қызметтерінің біріктірілген деректер банкі
51 Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы және Өзбекстан
Республикасы мемлекетаралық кеңесінің атқарушы комитеті
52 Аралды құтқарудың халықаралық қоры
31 Халықаралық ұйымдарға қатысу
32 Жауынгер-интернационалистердің мемлекетаралық кешенді
медициналық-әлеуметтік бағдарламасы
33 Мемлекетаралық радионавигациялық бағдарлама
34 "Батыр Брест қамалы" мемориалдық кешені
206 Қазақстан Республикасының Ғылым министрлігі - Ғылым
академиясы
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
30 "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы арнайы өкілдіктің аппараты
30 Сейсмологиялық ақпарат мониторингі
30 Сейсмологиялық тәжірибелік-әдістемелік экспедиция
31 Іргелі ғылыми зерттеулер мен жалпы сипаттағы қолданбалы
зерттеулер
32 Ғылыми-техникалық ақпараттың жетімділігін қамтамасыз ету
206 33 Ғылыми-тарихи құндылықтарды республикалық деңгейде қорғау
34 Ғылыми кадрларды аттестаттау
208 Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
4 Басқа елдердегі органдардың аппараты (елшіліктер,
өкілдіктер, дипломаттық миссиялар)
30 Әскери комиссариаттардың аппараты
5 Әскери бөлімдерді ұстау
30 Жалпы мақсаттағы күштердің әскери бөлімдері
31 Мемлекеттік шекараны қорғау күштерінің әскери бөлімдері
32 Әуе қорғанысы күштерінің әскери бөлімдері
33 Арнайы мақсаттағы әскери бөлімдер
7 Республикалық деңгейде арнаулы орта оқу орындарында
кадрлар даярлау
30 Кадет корпусы, Солтүстік Қазақстан облысы
31 Спорт әскери колледжі, Алматы қаласы
32 Спорт әскери колледжінің филиалы, Солтүстік Қазақстан облысы
Шортанды қаласы
9 Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында кадрларды
даярлау
30 Жоғары әскери командалық шекаралық училище, Алматы қаласы
31 Жоғары әскери-ұшқыштар училищесі, Ақтөбе қаласы
32 Азаматтық авиация академиясының жанындағы әскери
факультет, Алматы қаласы
33 Әскери-академия, Алматы қаласы
12 Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының
қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу
30 Орталық әскери клиникалық госпиталь, Алматы қаласы
31 Әскери госпиталь, Семей қаласы
32 Әскери госпиталь, Үшарал қаласы
33 Әскери госпиталь, Қарағанды қаласы
34 Әскери госпиталь, Аягөз қаласы
35 Әскери госпиталь, Ақтау қаласы
36 Әскери госпиталь, Талдықорған қаласы
37 Әскери госпиталь, Сарыөзек қаласы
38 Шекара әскерлерінің әскери госпиталі, Алматы қаласы
30 Қорғаныс сипатындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер мен
тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар
31 Қорғаныс саласындағы халықаралық ынтымақтастық
32 Әскери бөлімдердің қызметін қамтамасыз ету
30 Инженерлік-техникалық қамтамасыз ету
31 Қару-жарақпен, техникамен және басқа да құралдармен
қамтамасыз ету
32 Әскери бөлімдерді тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
33 Әскери бөлімдерді дәрі-дәрмектермен қамтамасыз ету
34 Әскери бөлімдерді жанар-жағар май материалдармен қамтамасыз
ету
35 Әскери бөлімдерді киім-кешектермен және жалпы гигиеналық
құралдармен қамтамасыз ету
36 Әскери бөлімдерді байланыспен қамтамасыз ету
37 Жүктерді тасымалдау
38 Әскери бөлімдер үшін тұрғын үй-коммуналдық қызмет көрсетулер
39 Мемлекетаралық тасымалдар
40 Жеке құрамды тасымалдау
34 Қорғаныс өнеркәсібін конверсиялау
212 Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
2 Аумақтық органдардың аппараты
10 Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау
5 Аппараттың кадрларын қайта даярлау
6 Мемлекеттік мекемелердің кадрларын қайта даярлау
30 Ауыл шаруашылығы, су (су кадастрын әзірлеу) және орман
шаруашылығы мен қоршаған ортаны қорғау саласындағы
қолданбалы ғылыми зерттеулер
10 Қоршаған ортаны қорғау саласындағы қолданбалы ғылыми
зерттеулер
30 Ауыл шаруашылығы саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
31 Су шаруашылығы (су кадастрын әзірлеу) саласындағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер
32 Орман шаруашылығы саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
31 Республикалық деңгейдегі малдәрігерлік қызмет көрсету
30 Мал мен құстың ерекше қауіпті аурулары жөніндегі
Оңтүстік-Шығыс аймақтық мамандандырылған малдәрігерлік
зертхана
32 Суармалы жерлердің мелиорациялық жағдайын бағалау
30 Жетісу гидрогеологиямелиоративтік экспедициясы
31 Суармалы жерлердің мелиорациялық жағдайын бағалау
33 Өсімдіктерді қорғау
30 Карантиндегі өнімдерді фитосанитарлық талдау лабораториясы
31 Өсімдіктерді жаппай зиянкестерден және аурулардан қорғау
32 Импорттық карантиндік материалдарды
интродукциялық-карантинді қадағалау
34 Мал ауруларының диагностикасы
35 Қарсыэпизоотия
36 Жер кадастрын әзірлеу және оған өзгерістер енгізу жөніндегі
техникалық құжаттарды дайындау
30 Жер кадастры
31 Жерге орналастыру
37 Тұқымдық және отырғызу материалдарының сорттық және себу
сапаларын анықтау
38 Ауылшаруашылық дақылдарының сортын сынау
39 Ауылшаруашылық өнімдерді отандық өндірушілерді субсидиялау
40 Шаруашылық мұқтаждарға су беруге байланысты емес су
шаруашылығы объектілерін пайдалану
41 Мемлекетаралық су шаруашылығы объектілерін пайдалану
42 Су қорғауды кешенді пайдаланудың, су шаруашылығы
баланстарының сызбасын әзірлеу
43 Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді
қамтамасыз ету
30 Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді
сақтау
31 Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді
дайындау
44 Мемлекеттік шекараны демаркациялау
45 Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күту
30 Алматы мемлекеттік табиғат қорығы
31 Ақсу-Жабағылы мемлекеттік табиғат қорығы
32 Барсакелмес мемлекеттік табиғат қорығы
33 Батыс-Алтай мемлекеттік табиғат қорығы
34 Қорғалжың мемлекеттік табиғат қорығы
35 Марқакол мемлекеттік табиғат қорығы
36 Наурызым мемлекеттік табиғат қорығы
37 Үстірт мемлекеттік табиғат қорығы
38 Алакол мемлекеттік табиғат қорығы
212 45 39 Қарқаралы мемлекеттік ұлттық табиғат паркі
40 Баянауыл мемлекеттік ұлттық табиғат паркі
41 "Көкшетау" мемлекеттік ұлттық табиғат паркі
42 Іле Алатау мемлекеттік ұлттық табиғат паркі
43 "Алтын Емел" мемлекеттік ұлттық табиғат паркі
44 "Қызыл Жиде" республикалық мемлекеттік табиғат қорғау
мекемесі
46 "Қазақстан ормандары" бағдарламасы
30 Қазақ мемлекеттік республикалық орман тұқымдары мекемелері
31 Ормандар мен жануарлар әлемін жер бетінде қорғау <*>
33 Орманды қалпына келтіру және қорғаныш орманын өсіру
34 Орманды авиациялық қорғау
35 Орманды орналастыру және орман шаруашылығын жобалау
36 Ағаш-бұта тұқымдарын селекциялау және тұқымдарын сынақтан
өткізу
37 Зайсан-Ертіс балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу
су айдыны басқармасы
38 Іле-Балқаш балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу
су айдыны басқармасы
39 Орал-Каспий балық қорларын қорғау және оларды ұтымды
пайдалану жөніндегі облысаралық су айдыны басқармасы
51 Балық қорларын (балық шабақтарын) көбейту
52 Қызылорда облысын сумен жабдықтауды жақсарту
30 Консультациялық қызмет көрсету
31 Құбырларды, тарату су құбырларының жүйелерін, насос
станцияларын қайта құру
53 Арал теңізі өңірінің елді мекендерін сумен жабдықтауды және
санитарлық жағдайын жақсарту
54 Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
30 Ирригациялық және дренаждық жүйелерді экологиялық нормалар
мен талаптарды ескере отырып қайта құру және жақсарту
31 Ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізуді және басқаруды және
суару жүйелерін жетілдіру тәсілдері
55 Су ресурстарын басқаруды жетілдіру және жерлерді қалпына
келтіру
30 Консультациялық қызмет көрсету
31 Ирригациялық объектілерді техникалық жарақтандыру
56 Суағарлардың құрылысы және оларды қайта жаңарту
57 Ауылшаруашылық кәсіпорындарын жекешелендіруден кейін қолдау
30 Ауылшаруашылық кәсіпорындары үшін консультациялық
орталықтар құру
82 Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
30 Қазіргі ирригациялық және дренаждық жүйелерді экологиялық
нормалар мен талаптарды ескере отырып қайта құру және
жақсарту
83 Су ресурстарын басқаруды жетілдіру және жерлерді қалпына
келтіру
30 Ирригациялық объектілерді дамыту
86 Ауылшаруашылық кәсіпорындарын жекешелендіруден кейін қолдау
30 Ауылшаруашылық кәсіпорындарын несиелендіру
213 Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
30 Зейнетақылар мен әлеуметтік жәрдемақылар тағайындау
жөніндегі аумақтық басқарма
10 Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау
6 Мемлекеттік мекемелердің кадрларын қайта даярлау
22 Республикалық деңгейде міндетті әлеуметтік қамсыздандыру
бойынша кепілдіктер
30 Уақытша еңбекке жарамсыздығы бойынша жәрдемақы
31 Жұмыс істейтін азаматтарға жүктілігі және босануы бойынша
жәрдемақы
32 Жұмыс істейтін азаматтарға бала туғанда берілетін жәрдемақы
213 22 33 Жерлеуге берілетін жәрдемақы
34 Сауықтыруға берілетін жәрдем
30 Зейнетақы бағдарламалары
30 Ортақ зейнетақыларды төлеу
31 Мемлекеттік әлеуметтік жалпы жәрдемақылар
30 Мүгедектігі бойынша
31 Асырушысынан айрылуына байланысты
32 Жасы бойынша
33 Бір жолғы мемлекеттік ақшалай өтемақы
30 Семей сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан
зардап шеккен зейнеткерлерге
31 Ақталған азаматтарға - жаппай саяси қуғын-сүргін
құрбандарына
34 Ақталған азаматтардың шығынын өтеу
35 Мүгедектер мен ардагерлерді сауықтыру
36 Республикалық деңгейдегі медициналық-әлеуметтік сараптама
30 Республикалық деңгейдегі медициналық-әлеуметтік сараптық
комиссиясы
37 Протездеу бойынша медициналық көмек көрсету және
протездік-ортопедиялық бұйымдармен қамтамасыз ету
38 Соғыс және еңбек ардагерлерін әлеуметтік бейімдеу
39 Мүгедектердің қоғамдық ұйымдары үшін сурдо-тифлотехника
құралдарын сатып алу
40 Жұмыспен қамтудың ақпараттық базасын құру және қолдау
30 Жұмыспен қамту қызметіне қолдау көрсету
31 Жұмыспен қамтудың ақпараттық базасын құру
41 Зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеу жөніндегі Зейнетақы
төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың көрсеткен қызметіне
ақы төлеу
42 Есту органдарын протездеу орталық эксперименттік
зертханасының қызмет көрсетуі
7 ҰОС мүгедектері
8 ҰОС қатысушылар
9 ҰОС мүгедектеріне теңестірілген адамдар

34 Государственный проект 3
30 Техническое оснащение органов внутренних дел
204 Министерство иностранных дел Республики Казахстан
1 Административные расходы на республиканском уровне
1 Аппарат центрального органа
4 Аппарат органов в других странах (посольства, представительства,
дипломатические миссии)
10 Переподготовка кадров на республиканском уровне
5 Переподготовка кадров аппарата
30 Обеспечение политических, торгово-экономических интересов страны
30 Исполнительный секретариат СНГ
31 Совет руководителей государственных информационных агентств СНГ
32 Межгосударственный экономический комитет Экономического союза
33 Интеграционный комитет
34 Исполнительный комитет координации транспортного совещания
Министров транспорта стран-членов СНГ
35 Межгосударственный авиационный комитет
36 Межгосударственный экологический Совет
37 Экономический суд СНГ
38 Межпарламентская Ассамблея
39 Межгосударственный совет по стандартизации, метрологии и
сертификации
40 Статистический комитет СНГ
41 Секретариат здравоохранения СНГ
42 Межгосударственный совет по чрезвычайным ситуациям природного и
техногенного характера
43 Межгосударственный совет по геодезии, картографии, кадастру и
дистанционному зондированию
44 Межгосударственный совет по нефти и газу
45 Межгосударственный совет по гидрометеорологии
46 Секретариат межгосударственного совета участников СНГ по
сотрудничеству в машиностроении
47 Межпарламентский комитет Республики Беларусь, Республики Казахстан,
Кыргызской Республики, Российской Федерации
48 Евроазиатское объединение угля и металла
49 Совет в области химии и нефтехимии
50 Объединенный банк данных спецслужб стран СНГ по борьбе с
организованной преступностью
51 Исполнительный комитет Межгосударственного Совета Республики
Казахстан, Кыргызской Республики и Республики Узбекистан
52 Международный фонд спасения Арала
31 Участие в международных организациях
32 Межгосударственное комплексная медико-социальная программа
воинов-интернационалистов
33 Межгосударственная радионавигационная программа
34 Мемориальный комплекс "Брестская крепость-герой"
206 Министерство науки-Академия наук Республики Казахстан
1 Административные расходы на республиканском уровне
1 Аппарат центрального органа
30 Аппарат специального представительства на космодроме "Байконур"
30 Мониторинг сейсмологической информации
30 Сейсмологическая опытно-методическая экспедиция
31 Фундаментальные научные исследования и прикладные исследования
общего характера
32 Обеспечение доступности научно-технической информации
33 Хранение научно-исторических ценностей на республиканском уровне
34 Аттестация научных кадров
208 Министерство обороны Республики Казахстан
208 1 Административные органы на республиканском уровне
1 Аппарат центрального органа
4 Аппарат органов в других странах (посольства, представительства,
дипломатические миссии)
30 Аппарат военных комиссариатов
5 Содержание воинских частей
30 Воинские части сил общего назначения
31 Воинские части сил охраны государственной границы
32 Воинские части сил воздушной обороны
33 Воинские части специального назначения
7 Подготовка кадров в средних специальных учебных заведениях на
республиканском уровне
30 Кадетский корпус, Северо-Казахстанская область
31 Военный колледж спорта, г. Алматы
32 Филиал военного колледжа спорта, г. Щучинск Северо-Казахстанской
области
9 Подготовка кадров в высших учебных заведениях на республиканском
уровне
30 Высшее военное командное пограничное училище, г. Алматы
31 Высшее военно-летное училище, г. Актюбинск
32 Военный факультет при Академии гражданской авиации, г. Алматы
33 Военная Академия, г. Алматы
12 Лечение военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и
членов их семей
30 Центральный военный клинический госпиталь, г. Алматы
31 Военный госпиталь, г. Семипалатинск
32 Военный госпиталь, г. Учарал
33 Военный госпиталь, г. Караганда
34 Военный госпиталь, г. Аягуз
35 Военный госпиталь, г. Актау
36 Военный госпиталь, г. Талдыкорган
37 Военный госпиталь, г. Сарыозек
38 Военный госпиталь пограничных войск, г. Алматы
30 Прикладные научные исследования и опытно-конструкторские работы
оборонного характера
30 Прикладные научные исследования и опытно-конструкторские работы
оборонного характера
31 Международное сотрудничество в области обороны
32 Обеспечение деятельности воинских частей
30 Инженерно-техническое обеспечение
31 Обеспечение вооружением, техникой и другими средствами
32 Обеспечение продуктами питания воинских частей
33 Обеспечение медикаментами воинских частей
34 Обеспечение горюче-смазочными материалами воинских частей
35 Обеспечение обмундированием и массовыми средствами гигиены
воинских частей
36 Обеспечение связью воинских частей
37 Перевозки грузов
38 Жилищно-коммунальные услуги для воинских частей
39 Межгосударственные перевозки
40 Перевозки личного состава
34 Конверсия оборонной промышленности
212 Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
1 Административные расходы на республиканском уровне
1 Аппарат центрального органа
2 Аппарат территориальных органов
10 Переподготовка кадров на республиканском уровне
212 10 5 Переподготовка кадров аппарата
6 Переподготовка кадров государственных учреждений
30 Прикладные научные исследования в области сельского, водного
(разработка водного кадастра) и лесного хозяйства и охраны
окружающей среды
10 Прикладные научные исследования в области охраны окружающей среды
30 Прикладные научные исследования в области сельского хозяйства
31 Прикладные научные исследования в области водного хозяйства
(разработка водного кадастра)
32 Прикладные научные исследования в области лесного хозяйства
31 Ветеринарное обслуживание на республиканском уровне
30 Юго-Восточная зональная специализированная ветеринарная
лаборатория по особо опасным болезням животных и птиц
32 Оценка мелиоративного состояния орошаемых земель
30 Жетысуйская гидрогеологомелиоративная экспедиция
31 Оценка мелиоративного состояния орошаемых земель
33 Защита растений
30 Лабораторный фитосанитарный анализ подкарантинной продукции
31 Защита растений от массовых вредителей и болезней
32 Интродукционно-карантинные наблюдения импортного подкарантинного
материала
34 Диагностика заболеваний животных
35 Противоэпизоотия
36 Разработка земельного кадастра и подготовка технической
документации по внесению изменений в него
30 Земельный кадастр
31 Землеустройство
37 Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного
материала
38 Сортоиспытание сельскохозяйственных культур
39 Субсидирование отечественных производителей сельскохозяйственной
продукции
40 Эксплуатация водохозяйственных объектов, не связанных с подачей
воды на хозяйственные нужды
41 Эксплуатация межгосударственных водохозяйственных объектов
42 Разработка схем комплексного использования охраны вод,
водохозяйственных балансов
43 Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукции
30 Хранение топографо-геодезической и картографической продукции
31 Подготовка топографо-геодезической и картографической продукции
44 Демаркация государственной границы
45 Содержание особо охраняемых природных территорий
30 Алматинский государственный природный заповедник
31 Аксу-Джабаглинский государственный природный заповедник
32 Барсакельмесский государственный природный заповедник
33 Западно-Алтайский государственный природный заповедник
34 Кургальджинский государственный природный заповедник
35 Маркакольский государственный природный заповедник
36 Наурзумский государственный природный заповедник
37 Устюртский государственный природный заповедник
38 Алакольский государственный природный заповедник
39 Каркаралинский государственный национальный природный парк
40 Баянаульский государственный национальный природный парк
41 Государственный национальный природный парк "Кокшетау"
42 Иле-Алатауский государственный национальный природный парк
43 Государственный национальный природный парк "Алтын-Эмель"
44 Республиканское государственное природоохранное учреждение
"Кзыл-Джигида"
212 46 Программа "Леса Казахстана"
30 Казахское государственное республиканское лесосеменное учреждение
31 Наземная охрана лесов и животного мира
33 Лесовосстановление и защитное лесоразведение
34 Авиаохрана леса
35 Лесоохотоустройство и лесохозяйственное проектирование
36 Селекция и сортоиспытание древесно-кустарниковых пород
37 Зайсан-Иртышское бассейновое управление по охране рыбных запасов
и регулированию рыболовства
38 Иле-Балхашское бассейновое управление по охране рыбных запасов
и регулированию рыболовства
39 Урало-Каспийское межобластное бассейновое управление по охране
рыбных запасов и их рациональному использованию
51 Воспроизводство рыбных запасов (молоди рыб)
52 Улучшение водоснабжения в Кызылординской области
30 Оказание консультационных услуг
31 Реконструкция трубопровода, распределительных водопроводных сетей,
насосной станции
53 Улучшение водоснабжения и санитарии населенных пунктов региона
Аральского моря
54 Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
30 Реконструкция и улучшение существующих ирригационных и дренажных
систем с учетом экологических норм и требований
31 Совершенствование методов ведения и управления сельскохозяйственным
производством и эксплуатации оросительных систем
55 Управления водными ресурсами и восстановление земель
30 Оказание консультационных услуг
31 Техническое оснащение ирригационных объектов
56 Строительство и реконструкция водоводов
57 Постприватизационная поддержка сельскохозяйственных предприятий
30 Создание консультационных центров для сельскохозяйственных
предприятий
82 Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
30 Реконструкция и улучшение существующих ирригационных и
дренажных систем с учетом экологических норм и требований
83 Управления водными ресурсами и восстановление земель
30 Развитие ирригационных объектов
86 Постприватизационная поддержка сельскохозяйственных предприятий
30 Кредитование сельскохозяйственных предприятий
213 Министерство труда и социальной защиты населения Республики
Казахстан
1 Административные расходы на республиканском уровне
1 Аппарат центрального органа
30 Территориальные управления по назначению пенсий и социальных
пособий
10 Переподготовка кадров на республиканском уровне
6 Переподготовка кадров государственных учреждений
22 Гарантии по обязательному социальному обеспечению на
республиканском уровне
30 Пособие по временной нетрудоспособности
31 Пособие по беременности и родам работающим гражданам
32 Пособие при рождении ребенка работающим гражданам
33 Пособие на погребение
34 Помощь на оздоровление
30 Пенсионные программы
30 Выплата солидарных пенсий
31 Общие государственные социальные пособия
30 По инвалидности
31 По случаю потери кормильца
32 По возрасту
213 33 Единовременные государственные денежные компенсации
30 Пенсионерам, пострадавшим вследствие ядерных испытаний на
Семипалатинском испытательном полигоне
31 Реабилитированным гражданам - жертвам массовых политических
репрессий
34 Возмещение ущерба реабилитированным гражданам
35 Реабилитация инвалидов и ветеранов
36 Медико-социальная экспертиза на республиканском уровне
30 Республиканская медико-социальная экспертная комиссия
37 Предоставление медицинских услуг по протезированию и обеспечение
протезно-ортопедическими изделиями
38 Социальная адаптация ветеранов войны и труда
39 Приобретение средств сурдо-тифлотехники для общественных
организаций инвалидов
40 Создание и поддержание информационной базы занятости
30 Поддержка службы занятости
31 Создание информационной базы занятости
41 Оплата услуг Государственного центра по выплате пенсий по выплате
пенсий и пособий
42 Оказание услуг центральной экспериментальной лабораторией
сухопротезирования
7 Инвалиды ВОВ
8 Участники ВОВ
9 Лица, приравненные к инвалидам ВОВ

34 Мемлекеттік жоба 2
30 Ұлттық қауіпсіздік органдарын техникалық жарақтандыру
501 Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
3 Ақпараттық-есептеу қызметін көрсету
30 Материалдық-техникалық базаны нығайту
502 Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
2 Аумақтық органдардың аппараты
30 Қылмыстық және жедел есепті енгізу
30 Құқықтық статистика және ақпарат орталығы
602 Қазақстан Республикасының Шағын бизнесті қолдау жөніндегі
агенттігі
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
604 Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және
реформалар жөніндегі агенттігі
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
30 Экономика және мемлекеттік басқару саласындағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер
605 Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография
жөніндегі агенттігі
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
2 Аумақтық органдардың аппараты
30 Тарихи отанға көшу және қайта қоныстанушыларды
(оралмандарды) әлеуметтік қорғау
606 Қазақстан Республикасының Ұлттық статистика агенттігі
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
2 Аумақтық органдардың аппараты
3 Ақпараттық-есептеу қызметін көрсету
10 Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау
5 Аппараттың кадрларын қайта даярлау
30 Халық санағын жүргізу
31 Республиканың әлеуметтік-экономикалық жағдайы жөніндегі
деректердің ақпараттық-статистикалық базаларын құру
32 Ақпараттық жүйелер саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
30 Ақпараттық жүйелер саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
607 Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және
бәсекелестікті қорғау жөніндегі комитеті
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
2 Аумақтық органдардың аппараты
608 Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері
жөніндегі агенттігі
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
10 Кадрларды республикалық деңгейде қайта даярлау
30 Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Мемлекеттік
қызмет академиясы <*>
609 Қазақстан Республикасының сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес
жөніндегі мемлекеттік комиссиясы
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
610 Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу жөніндегі
агенттігі
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
611 "Қазақстан Республикасының құпияларды қорғау жөніндегі
агенттігі" мемлекеттік мекемесі<*>
32 "Арнаулы байланысты қамтамасыз ету" бағдарламасы<*>
30 "Мемлекеттік фельдъегерлік қызмет" кіші бағдарламасы<*>
637 Қазақстан Республикасы Конституциялық Сотының аппараты
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
647 Ұлттық ғылыми-техникалық орталық
30 Ақпараттық және ұлттық қауіпсіздік саласындағы іргелі
ғылыми зерттеулер
30 Ұлттық ғылыми-техникалық орталық
31 Қолданбалы математика институты
32 Арнайы техникалық зерттеу институты
33 Эргономика институты
660 Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық
комиссиясы
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
678 Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
5 Әскери бөлімдерді ұстау
30 Әскери бөлімдер
12 Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының
қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу
30 Республикалық ұланның госпиталі
680 Қазақстан Республикасы Президентінің күзет қызметі
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
30 Қорғау шараларын қамтамасыз ету жөніндегі аппарат
690 Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
30 Сайлаулар өткізу
30 Қазақстан Республикасы Президентін сайлауды өткізу
31 Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын
сайлауды өткізу
32 Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттарын
сайлауды өткізу
33 Маслихаттар депутаттарын сайлауды өткізу
34 Жергілікті өзін-өзі басқару органдары мүшелерінің сайлауын
өткізу
694 Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
1 Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар
1 Орталық органның аппараты
13 Республикалық деңгейде қатерлі жұқпалы аурулардың алдын алу
және оларға қарсы күрес жүргізу
30 Санитарлық-эпидемиологиялық станция
30 Бірінші кезектегі объектілер бойынша мемлекеттік жобалардың
бағдарламасы
30 Астана қаласындағы бірінші кезектегі объектілердің құрылысы
31 Мемлекеттік резиденциялардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету
32 Ресми делегацияларға қызмет көрсету
33 Үкімет үйлерін ұстау
31 Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық көмек көрсету
30 Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық қызмет
көрсету
31 Қазіргі заманғы медициналық технологияларды енгізу орталығы
33 Әкімшілік кешенін сатып алу
Қазақстан Республикасы Үкіметінің

34 Государственный проект 2
30 Техническое оснащение органов национальной безопасности
501 Верховный Суд Республики Казахстан
1 Административные расходы на республиканском уровне
1 Аппарат центрального органа
3 Информационно-вычислительное обслуживание
30 Укрепление материально-технической базы
502 Генеральная Прокуратура Республики Казахстан
1 Административные расходы на республиканском уровне
1 Аппарат центрального органа
2 Аппарат территориальных органов
30 Ведение криминального и оперативного учетов
30 Центр правовой статистики и информации
602 Агентство Республики Казахстан по поддержке малого бизнеса
1 Административные расходы на республиканском уровне
1 Аппарат центрального органа
604 Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики
Казахстан
1 Административные расходы на республиканском уровне
1 Аппарат центрального органа
30 Прикладные научные исследования в области экономики и
государственного управления
605 Агентство по миграции и демографии Республики Казахстан
1 Административные расходы на республиканском уровне
1 Аппарат центрального органа
2 Аппарат территориальных органов
30 Переселение на историческую родину и социальная защита
репатриантов (оралманов)
606 Национальное статистическое агентство Республики Казахстан
1 Административные расходы на республиканском уровне
606 1 Аппарат центрального органа
2 Аппарат территориальных органов
3 Информационно-вычислительное обслуживание
10 Переподготовка кадров на республиканском уровне
5 Переподготовка кадров аппарата
30 Проведение переписи населения
31 Создание информационно-статистических баз данных о
социально-экономическом положении республики
32 Прикладные научные исследования в области информационной системы
30 Прикладные научные исследования в области информационной системы
607 Комитет Республики Казахстан по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции
1 Административные расходы на республиканском уровне
1 Аппарат центрального органа
2 Аппарат территориальных органов
608 Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
1 Административные расходы на республиканском уровне
1 Аппарат центрального органа
10 Переподготовка кадров на республиканском уровне
30 Академия государственной службы при Президенте Республики Казахстан
609 Государственная комиссия Республики Казахстан по борьбе с
коррупцией
1 Административные расходы на республиканском уровне
1 Аппарат центрального органа
610 Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам
1 Административные расходы на республиканском уровне
1 Аппарат центрального органа
611 Агентство Республики Казахстан по защите
государственных секретов
32 Обеспечение специальной связью
30 Государственная фельдъегерская служба
637 Аппарат Конституционного Суда Республики Казахстан
1 Административные расходы на республиканском уровне
1 Аппарат центрального органа
647 Национальный научно-технический центр
30 Фундаментальные научные исследования в области информационной и
национальной безопасности
30 Национальный научно-технический центр
31 Институт прикладной математики
32 Институт специального технического исследования
33 Институт эргономики
660 Национальная комиссия Республики Казахстан по ценным бумагам
1 Административные расходы на республиканском уровне
1 Аппарат центрального органа
678 Республиканская гвардия Республики Казахстан
1 Административные расходы на республиканском уровне
1 Аппарат центрального органа
5 Содержание воинских частей
30 Воинские части
12 Лечение военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и
членов их семей
30 Госпиталь Республиканской гвардии
680 Служба охраны Президента Республики Казахстан
1 Административные расходы на республиканском уровне
1 Аппарат центрального органа
30 Аппарат по обеспечению охранных мероприятий
690 Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
1 Административные расходы на республиканском уровне
1 Аппарат центрального органа
30 Проведение выборов
30 Проведение выборов Президента Республики Казахстан
31 Проведение выборов депутатов Сената Парламента Республики
Казахстан
32 Проведение выборов депутатов Мажилиса Парламента Республики
Казахстан
33 Проведение выборов депутатов Маслихатов
34 Проведение выборов членов органов местного самоуправления
694 Управление делами Президента Республики Казахстан
1 Административные расходы на республиканском уровне
1 Аппарат центрального органа
13 Профилактика и борьба с опасными инфекциями на республиканском
уровне
30 Санитарно-эпидемиологическая станция
30 Программа государственных проектов по первоочередным объектам
30 Строительство первоочередных объектов в г. Астане
31 Обеспечение функционирования государственных резиденций
32 Обслуживание официальных делегаций
33 Содержание правительственных зданий
31 Оказание медицинской помощи отдельным категориям граждан
30 Оказание медицинских услуг отдельным категориям граждан
31 Центр по внедрению современных медицинских технологий
33 Приобретение административного комплекса
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан

1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1335
қаулысымен бекітілген
Республикалық бағдарламаларды орындайтын,
республикалық бюджеттен қаржыландырылатын,
сондай-ақ заңға сәйкес мемлекеттік мекемелер
етіп қайта тіркеуге жататын мекемелердің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 09.02.2023 № 103 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
_________________________________________________________________________
| NN | Атауы |
|_____|___________________________________________________________________|
1 Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
1 Қазақстан Республикасы Президентінің архиві
2 Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық басқармасы
3 Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі
4 Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
1 Ішкі әскерлердің құрамалары және бөлімшелері
2 Алматы заң институты
3 Алматы техникалық институты
4 Қостанай заң институты
5 Ақтөбе заң колледжі
6 Ақмола заң колледжі
7 Алматы заң колледжі
8 Павлодар заң колледжі
9 Шымкент заң колледжі
10 Семей заң колледжі
11 Емханасымен орталық госпиталь
12 Бастапқы даярлық училищесі
13 Ішкі әскерлер жоғары әскери училищесі, Петропавл қ.
14 Түзеу мекемелері мен тергеу изоляторлары <*>
14 Қарағанды заң институты <*>
5 Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі
6 Қазақстан Республикасының Ғылым министрлігі - Ғылым академиясы
1 Сейсмологиялық тәжірибелік-әдістемелік экспедициясы
7 Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі
1 Жалпы мақсаттағы күштердің әскери бөлімшелері
2 Мемлекеттік шекараны қорғау күштерінің әскери бөлімшелері
3 Әуе қорғау күштерінің әскери бөлімшелері
4 Арнайы мақсаттағы әскери бөлімшелері
5 Солтүстік Қазақстан облысының кадет корпусы
6 Спорт әскери колледжі, Алматы қаласы
7 Спорт әскери колледжінің филиалы, Солтүстік Қазақстан
облысының Шортанды қаласы
8 Шекарашылардың жоғары әскери командалық училищесі, Алматы
қаласы
9 Жоғары әскери ұшқыштар училищесі, Ақтөбе қаласы
10 Азаматтық авиация академиясының жанындағы әскери
факультет, Алматы қаласы
11 Әскери академия, Алматы қаласы
12 Алматы қаласындағы орталық әскери клиникалық госпиталь
13 Әскери госпиталь, Семей қаласы
14 Әскери госпиталь, Үшарал қаласы
15 Әскери госпиталь Қарағанды қаласы
16 Әскери госпиталь, Аякөз қаласы
17 Әскери госпиталь, Ақтау қаласы
18 Әскери госпиталь, Талдықорған қаласы
19 Әскери госпиталь, Сарыөзек қаласы
20 Шекара әскерлерінің әскери госпиталі, Алматы қаласы
8 Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
1 Мал мен құстың ерекше қауіпті аурулары жөніндегі
мамандандырылған Оңтүстік-Шығыс аймақтық малдәрігерлік
зертханасы
2 Жетісу гидрогелогия мелиоративтік экспедициясы
3 Алматы мемлекеттік табиғат қорығы
4 Ақсу-Жабағылы мемлекеттік табиғат қорығы
5 Барсакелмес мемлекеттік табиғат қорығы
6 Батыс-Алтай мемлекеттік табиғат қорығы
7 Қорғалжың мемлекеттік табиғат қорығы
8 Марқакөл мемлекеттік табиғат қорығы
9 Наурызым мемлекеттік табиғат қорығы
10 Үстірт мемлекеттік табиғат қорығы
11 Алакөл мемлекеттік табиғат қорығы
12 Қарқаралы мемлекеттік ұлттық табиғат паркі
13 Баянауыл мемлекеттік ұлттық табиғат паркі
14 "Көкшетау" мемлекеттік ұлттық табиғат паркі
15 Іле Алатауы мемлекеттік ұлттық табиғат паркі
16 "Алтын Емел" мемлекеттік ұлттық табиғат паркі
17 "Қызыл Жиде" республикалық мемлекеттік табиғат қорғау
мекемесі
18 Қазақ мемлекеттік республикалық орман-тұқым мекемесі
19 <*>
20 Балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу жөніндегі
Зайсан-Ертіс су айдыны басқармасы
21 Балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу жөніндегі
Іле Балқаш облысаралық су айдыны басқармасы
22 Балық қорларын қорғау және оларды ұтымды пайдалану
жөніндегі Орал-Каспий облысаралық су айдыны басқармасы
9 Қазақстан Республикасының Еңбек және әлеуметтік қорғау министрлігі
1 Республикалық медициналық-әлеуметтік сараптама комиссиясы
10 Қазақстан Республикасының Мемлекеттік құпияларды қорғау жөніндегі
агенттігі<*>
1 Мемлекеттік фельдъегер қызметі
11 Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
12 Қазақстан Республикасының Экология және табиғат ресурстары
министрлігі
1 Геологиялық ақпараттың республикалық орталығы (1999 жылы
құру ойластырылуда)
13 Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі
14 Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
1 Сот сараптама орталығы
2 Азаматтардың хал-актілерін тіркеудің аудандық бөлімшелері
3 Құқықтық ақпараттық республикалық орталық
4 Облыстық, Астана және Алматы қалалық соттары
5 Аудандық соттар
6 Әскери соттар
15 Қазақстан Республикасының Білім, мәдениет және денсаулық сақтау
министрлігі
Білім комитеті
1 Шымкент республикалық әскери мектеп-интернаты
2 Қарағанды республикалық әскери мектеп-интернаты
3 Б.Момышұлы атындағы Алматы республикалық әскери
мектеп-интернаты
4 Жұбанов атындағы республикалық қазақ орта музыка
мектеп-интернаты
5 Республикалық арнайы физика-математика мектеп-интернаты
6 Қазақ тілі тереңдетіп оқытылатын республикалық
мектеп-интернат
7 Спорттағы дарынды балаларға арналған Қ.Мұңайтпасов
атындағы республикалық мектеп-интернат
8 Спорттағы дарынды балаларға арналған К.Ахметов атындағы
республикалық мектеп-интернат
Мәдениет комитеті
9 Отырар мемлекеттік археология қорығы
10 "Ордабасы" ұлттық тарихи-мәдени қорығы
11 Маңғыстау мемлекеттік тарихи-мәдени қорығы
12 "Ұлытау" ұлттық тарихи-мәдени және табиғат қорығы
13 "Әзірет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайы
14 Абай атындағы мемлекеттік тарихи-мәдени және әдеби
мемориалдық қорық-мұражайы
15 "Ежелгі Тараз ескерткіші" мемлекеттік тарихи-мәдени
қорық-мұражайы
16 Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасы
17 С.Сейфуллин атындағы Астана қаласындағы Қазақстан
Республикасы Ұлттық кітапханасының филиалы
18 Жамбыл атындағы мемлекеттік республикалық жасөспірімдер
кітапханасы
19 С. Бегалин атындағы мемлекеттік республикалық балалар
кітапханасы
20 Көзі көрмейтін және нашар көретін азаматтарға арналған
республикалық кітапхана
21 Республикалық ғылыми кітапхана
22 Республикалық ғылыми-медицина кітапханасы
Денсаулық сақтау комитеті
23 Ұлы Отан соғысы мүгедектерінің республикалық клиникалық
госпиталі
24 "Балбұлақ" республикалық балаларды сауықтыру-оңалту
орталығы
25 Республикалық клиникалық психиатриялық аурухана
26 Қазақ республикалық лепрозорийі
27 СПИД-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі
республикалық орталық
28 Апат жөніндегі медицина орталығы
29 Сот медицинасының орталығы және оның аумақтық бөлімшелері
30 Атырау, Аралтеңіз, Ақтөбе, Орал, Талдықорған, Маңғыстау,
Шымкент, Қызылорда тарысқаққа қарсы станциялары
31 Республикалық санитарлық-эпидемиологиялық станциясы
32 Әуе көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық жол станциясы
33 Орталық санитарлық-эпидемиологиялық жол станциясы
34 Ақмола санитарлық-эпидемиологиялық жол станциясы
35 Батыс-Қазақстан санитарлық-эпидемиологиялық жол станциясы
36 Қазақстан Республикасының өкпе аурулары проблемаларының
ұлттық орталығы
37 "Бурабай" республикалық балалардың өкпе аурулары
санаторийі
38 "Бурабай" республикалық ересектер өкпе аурулар санаторийі
39 Қатал бақылаудағы республикалық психиатриялық аурухана
40 Медициналық қызмет көрсетулерге ақы төлеу жөніндегі
орталық және оның аймақтық бөлімшелері
41 Арнайы медициналық қамтамасыз ету республикалық орталығы
16 Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі
1 Орталық мемлекеттік архив
2 Мемлекеттік кітап палатасы
17 Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі
1 Микрография институты
18 Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі комитеті
1 Алматы қаласындағы республикалық оперативтік-құтқару
отряды
2 Қарағанды қаласындағы әскери бөлімше
3 Алматы облысы Ұзынағаш қаласындағы әскери бөлімше
4 Алматы облысы Ұзынағаш қаласындағы азаматтық қорғаныстың
әскери бөлімшесі
5 "Қазселқорғау"
19 Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі мемлекеттік
комитеті
20 Республикалық бюджеттің орындалуын бақылау жөніндегі есеп комитеті
21 Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті
1 Үкіметтік байланыс агенттігі
2 "А" қызметі
3 Ұлттық қауіпсіздік комитетінің институты
4 Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Қарағанды жоғары мектебі
5 Республикалық емхана
22 Қазақстан Республикасының Жоғарғы соты
23 Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы және ақпарат орталығы
24 Қазақстан Республикасының Шағын бизнесті қолдау жөніндегі агенттігі
25 Қазақстан Республикасының стратегиялық жоспарлау және реформалар
жөніндегі агенттігі
26 Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография жөніндегі
агенттігі
27 Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі
агенттігі <*>
1. Ақмола облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
2. Ақтөбе облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
3. Алматы облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
4. Атырау облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
5. Шығыс Қазақстан облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
6. Жамбыл облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
7. Батыс Қазақстан облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
8. Қарағанды облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
9. Қызылорда облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
10. Қостанай облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
11. Маңғыстау облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
12. Павлодар облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
13. Солтүстік Қазақстан облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
14. Оңтүстік Қазақстан облыстық ақпараттық-статистикалық орталығы
15. Астана қалалық ақпараттық-статистикалық орталығы
16. Алматы қалалық ақпараттық-статистикалық орталығы
28 Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және
бәсекелестікті қорғау жөніндегі комитеті
29 Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі
агенттігі
1 Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Мемлекеттiк
қызмет академиясы <*>
30 Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес
жөніндегі мемлекеттік комиссиясы
31 Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу агенттігі
32 Қазақстан Республикасы Конституциялық Сотының аппараты
33 Ұлттық ғылыми-техникалық орталық
1 Ұлттық ғылыми-техникалық орталық
2 Қолданбалы математика орталығы
3 Арнайы техникалық зерттеу институты
4 Эргономика институты
34 Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық
комиссиясы
35 Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы
1 Әскери бөлімшелер
2 Республикалық ұлан госпиталі
36 Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі
37 Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы
38 Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
1 Санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы <*>
2 Қазіргі заманғы медициналық технологияларды енгізу
жөніндегі орталық
3. Шаруашылық басқармасы <*>
4. Медициналық орталық <*>
Ескерту. Тізім толықтырылды - ҚРҮ-нің 1999.03.03. N 202 қаулысымен , 27-жол жаңа редакцияда - 1999.05.15. N 577 қаулысымен , Тізім толықтырылды - 1999.05.25. N 636 қаулысымен , 19-жол алынып тасталды - 1999.06.23. N 834 қаулысымен , өзгерту енгізілді - 1999.07.19. N 1002 қаулысымен , 14-жолмен толықтырылды - 1999.09.21. N 1427 қаулысымен , Тізбеге өзгеріс енгізілді - 1999.11.23. N 1775 қаулысымен , 2003.12.30. N 1354 қаулысымен .

от 25 декабря 1998 года № 1335
Перечень учреждений, выполняющих республиканские
программы, финансируемые из республиканского бюджета,
а также подлежащих перерегистрации в соответствии с
законодательством в государственные учреждения <*>
Сноска. В Перечень внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 3 марта 1999 г. N 202 P990202_ ; от 15 мая 1999 г. N 577 P990577_ ; от 25 мая 1999 г. N 636 Р990636_ ; от 23.06.99г. N 834 Р990834_ ; от 19 июля 1999 г. N 1002 P991002_ ; от 21 сентября 1999 г. N 1427 Р991427_ ; от 23 ноября 1999 г. N 1775 P991775_ ; от 30 декабря 2003 года N 1354 ; от 09.02.2023 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
____________________________________________________________________________
№№ | Наименование |
_____|______________________________________________________________________|
1 Администрация Президента Республики Казахстан
1 Архив Президента Республики Казахстан
2 Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан
3 Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
4 Министерство внутренних дел Республики Казахстан
1 Соединения и части внутренних войск
2 Алматинский юридический институт
3 Алматинский технический институт
4 Костанайский юридический институт
5 Актюбинский юридический колледж
6 Акмолинский юридический колледж
7 Алматинский юридический колледж
8 Павлодарский юридический колледж
9 Шымкентский юридический колледж
10 Семипалатинский юридический колледж
11 Центральный госпиталь с поликлиникой
12 Училище первоначальной подготовки
13 Высшее военное училище Внутренних войск, г.Петропавловск
14 Исправительные учреждения и следственные изоляторы
14 Карагандинский юридический институт
5 Министерство иностранных дел Республики Казахстан
6 Министерство науки-Академии наук Республики Казахстан
1 Сейсмологическая опытно-методическая экспедиция
7 Министерство обороны Республики Казахстан
1 Воинские части сил общего назначения
2 Воинские части сил охраны государственной границы
3 Воинские части сил воздушной обороны
4 Воинские части специального назначения
5 Кадетский корпус Северо-Казахстанской области
6 Военный колледж спорта, г. Алматы
7 Филиал военного колледжа спорта, г. Щучинск Северо-Казахстанской
области
8 Высшее военное командное пограничное училище, г. Алматы
9 Высшее военно-летное училище, г. Актюбинск
10 Военный факультет при Академии гражданской авиации, г. Алматы
11 Военная Академия, г. Алматы
12 Центральный военный клинический госпиталь в г. Алматы
13 Военный госпиталь, г. Семипалатинск
14 Военный госпиталь, г. Учарал
15 Военный госпиталь, г. Караганда
16 Военный госпиталь, г. Аягуз
17 Военный госпиталь, г. Актау
18 Военный госпиталь, г. Талдыкорган
19 Военный госпиталь, г. Сарыозек
20 Военный госпиталь пограничных войск, г. Алматы
8 Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
1 Юго-Восточная зональная специализированная ветеринарная
лаборатория по особо опасным болезням животных и птиц
2 Жетысуйская гидрогеологомелиоративная экспедиция
3 Алматинский государственный природный заповедник
4 Аксу-Джабаглинский государственный природный заповедник
5 Барсакельмесский государственный природный заповедник
6 Западно-Алтайский государственный природный заповедник
7 Кургальджинский государственный природный заповедник
8 МаркакольскиЙ государственный природный заповедник
9 Наурзумский государственный природный заповедник
10 Устюртский государственный природный заповедник
11 Алакольский государственный природный заповедник
12 Каркаралинский государственный национальный природный парк
13 Баянаульский государственный национальный природный парк
14 Государственный национальный природный парк "Кокшетау"
15 Иле-Алатауский государственный национальный природный парк
16 Государственный национальный природный парк "Алтын-Эмель"
17 Республиканское государственное природоохранное учреждение
"Кзыл-Джигида"
18 Казахское государственное республиканское лесосеменное
учреждение
19 (строка исключена)
20 Зайсан-Иртышское бассейновое управление по охране рыбных
запасов и регулированное рыболовства
21 Иле-Балхашское бассейновое управление по охране рыбных запасов
и регулированию рыболовства
22 Урало-Каспийское межобластное бассейновое управление по охране
рыбных запасов и их рациональному использованию
9 Министерство труда и социальной защиты Республики Казахстан
1 Республиканская медико-социальная экспертная комиссия
10 Агентство Республики Казахстан по защите государственных секретов
1 Государственная фельдъегерская служба
11 Министерство финансов Республики Казахстан
12 Министерство экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
1 Республиканский центр геологической информации
(предполагается создать в 1999 году)
13 Министерство государственных доходов Республики Казахстан
14 Министерство юстиции Республики Казахстан
1 Центр судебной экспертизы
2 Районные ЗАГСы
3 Республиканский центр правовой информации
4 Областные, Астанинский и Алматинский городские суды:
5 Районные суды
6 Военные суды
15 Министерство образования, культуры и здравоохранения Республики
Казахстан
Комитет образования
1 Шымкентская республиканская военная школа-интернат
2 Карагандинская республиканская военная школа-интернат
3 Алматинская республиканская военная школа-интернат им. Б.Момышулы
4 Республиканская казахская средняя музыкальная школа-интернат
им. Жубанова
5 Республиканская специальная физико-математическая школа-интернат
6 Республиканская школа-интернат с углубленным изучением казахского
языка
7 Республиканская школа-интернат для одаренных в спорте детей
им. Х.Мунайтпасова
8 Республиканская школа-интернат для одаренных в спорте детей
им. К. Ахметова
Комитет культуры
9 Отрарский государственный археологический заповедник
10 Национальный историко-культурный заповедник "Ордабасы"
11 Мангистауский государственный историко-культурный заповедник
12 Национальный историко-культурный и природный заповедник "Улы-Тау"
13 Государственный историко-культурный заповедник музей
"Азрет Султан"
14 Государственный историко-культурный и литературный мемориальный
заповедник-музей им. Абая
15 Государственный историко-культурный заповедник-музей "Памятник
древнего Тараза"
16 Национальная библиотека Республики Казахстан
17 Филиал Национальной библиотеки Республики Казахстан
им. С. Сейфуллина в г. Астане
18 Государственная республиканская юношеская библиотека им. Жамбыла
19 Государственная республиканская детская библиотека
им. С. Бегалина
20 Республиканская библиотека для незрячих и слабовидяших граждан
21 Республиканская научная библиотека
22 Республиканская научно-медицинская библиотека
Комитет здравоохранения
23 Республиканский клинический госпиталь инвалидов Великой
Отечественной войны
24 Республиканский детский оздоровительно-реабилитационный центр
"Балбулак"
25 Республиканская клиническая психиатрическая больница
26 Казахский республиканский лепрозорий
27 Республиканский центр по профилактике и борьбе со СПИДом
28 Центр медицины катастроф
29 Центр судебной медицины и его территориальные подразделения
30 Противочумные станции Атырауская, Араломорская, Актюбинская,
Уральская, Талдыкорганская, Мангистауская, Шымкентская,
Кзылординская
31 Республиканская санитарно-эпидемиологическая станция
32 Санитарно-эпидемиологическая станция на воздушном транспорте
33 Центральная дорожная санитарно-эпидемиологическая станция
34 Акмолинская дорожная санитарно-эпидемиологическая станция
35 Западно-Казахстанская дорожная санитарно-эпидемиологическая
станция
36 Национальный центр проблем туберкулеза Республики Казахстан
37 Республиканский туберкулезный детский санаторий "Боровое"
38 Республиканский туберкулезный взрослый санаторий "Боровое"
39 Республиканская психиатрическая больница строгого наблюдения
40 Центр по оплате медицинских услуг и его территориальные
подразделения
41 Республиканский центр специального медицинского обеспечения
16 Министерство информации и общественного согласия Республики Казахстан
1 Центральный государственный архив
2 Государственная книжная палата
17 Министерство энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан
1 Институт микрографии
18 Комитет Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям
1 Республиканский оперативно-спасательный отряд в г. Алматы
2 Воинская часть в г. Караганде
3 Воинская часть в г. Узунагаш Алматинской области
4 Воинская часть гражданской обороны в г. Узунагаш Алматинской
области
5 "Казселезащита"
19 Государственный комитет Республики Казахстан по инвестициям
20 Счетный комитет по контролю за исполнение республиканского бюджета
21 Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
1 Агентство правительственной связи
2 Служба "А"
3 Институт Комитета национальной безопасности
4 Карагандинская высшая школа Комитета национальной безопасности
5 Республиканская поликлиника
22 Верховный суд Республики Казахстан
23 Генеральная прокуратура Республики Казахстан
1 Центр правовой статистики и информации
24 Агентство Республики Казахстан по поддержке малого бизнеса
25 Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики
Казахстан
26 Агентство по миграции и демографии Республики Казахстан
27 Агентство Республики Казахстан по статистике
1 Информационно-статистический центр Акмолинской области
2 Информационно-статистический центр Актюбинской области
3 Информационно-статистический центр Алматинской области
4 Информационно-статистический центр Атырауской области
5 Информационно-статистический центр Восточно-Казахстанской области
6 Информационно-статистический центр Жамбылской области
7 Информационно-статистический центр Западно-Казахстанской области
8 Информационно-статистический центр Карагандинской области
9 Информационно-статистический центр Кызылординской области
10 Информационно-статистический центр Костанайской области
11 Информационно-статистический центр Мангистауской области
12 Информационно-статистический центр Павлодарской области
13 Информационно-статистический центр Северо-Казахстанской области
14 Информационно-статистический центр Южно-Казахстанской области
15 Информационно-статистический центр города Астаны
16 Информационно-статистический центр города Алматы
28 Комитет Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
и защите конкуренции
29 Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
1 Академия государственной службы при Президенте Республики Казахстан
30 Государственная комиссия Республики Казахстан по борьбе с коррупцией
31 Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам
32 Аппарат Конституционного Суда Республики Казахстан
33 Национальный научно-технический центр
1 Национальный научно-технический центр
2 Институт прикладной математики
3 Институт специального технического исследования
4 Институт эргономики
34 Национальная комиссия Республики Казахстана по ценным бумагам
35 Республиканская гвардия Республики Казахстан
1 Воинские части
2 Госпиталь Республиканской гвардии
36 Служба охраны Президента Республики Казахстан
37 Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
38 Управление Делами Президента Республики Казахстан
1 Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы
2 Центр по внедрению современных медицинских технологий
3 Хозяйственное управление
4 Медицинский центр