Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 қазандағы N 1024 және 1998 жылғы 15 қазандағы N 1039 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 24 ақпан N 169
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мемлекеттік бюджет қаражатының есебінен ұсталатын қызметкерлерге жалақының уақытында төленуін жедел ұйымдастыру және бақылау жөніндегі Үкіметтік мақсатты топ құру туралы" 1998 жылғы 9 қазандағы N 1024 P981024_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 36, 326-құжат):
1) Үкіметтік мақсатты топтың құрамына Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бірінші вице-министрі Жанат Жұрғалиқызы Ертілесова енгізілсін, төрайымы етіп;
2) Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаев аталған құрамнан шығарылсын.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Өнеркәсіп саясатын және
отандық тауар өндірушілерді мемлекеттік қолдауды іске асыру жөнінде
мақсатты топ құру туралы" 1998 жылғы 15 қазандағы N 1039
P981039_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 36, 331-құжат):
1) Үкіметтік мақсатты топтың құрамына Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің бірінші вице-министрі Жанат Жұрғалиқызы Ертілесова
енгізілсін;
2) Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаев аталған құрамнан шығарылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Орынбекова Д.
Қобдалиева Н.

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 9 октября 1998 года № 1024 и от 15 октября 1998 года № 1039
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 1999 года № 169
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие
изменения:
1. В постановление Правительства Республики Казахстан от 9
октября 1998 года № 1024
P981024_
"О создании Правительственной
целевой группы по оперативной организации и контролю за
своевременностью выплат заработной платы работникам, содержащимся за
счет средств государственного бюджета" (САПП Республики Казахстан,
1998 г., № 36, ст. 326):
1) ввести в состав Правительственной целевой группы:
Ертлесову Жаннат   - первого вице-Министра финансов
Джургалиевну         Республики Казахстан, председателем;
2) вывести из указанного состава Мынбаева Сауата Мухаметбаевича.
2. В постановление Правительства Республики Казахстан от 15
октября 1998 года № 1039
P981039_
"Об образовании Правительственной
целевой группы по реализации промышленной политики и государственной
поддержки отечественных товаропроизводителей" (САПП Республики
Казахстан, 1998 г., № 36, ст. 331):
1) ввести в состав Правительственной целевой группы:
Ертлесову Жаннат      - первого вице-Министра финансов
Джургалиевну            Республики Казахстан;
2) вывести из указанного состава Мынбаева Сауата Мухаметбаевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)