Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 25 ақпан N 173. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.09.06. N 981 қаулысымен. ~P020981
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрылымы туралы" Қазақстан
Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 6
U990006_
Жарлығын
орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі туралы
ереже;
2)
<*>
3)
<*>
4)
<*>
5) Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден
комитеті туралы ереже;
6) Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден
комитетінің құрылымы;
7)-8)
<*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 2) тармақшасының және ҚР Мемлекеттік
кіріс министрлігінің құрылымының күші жойылды - ҚР
Үкіметінің 1999.08.02. N 1093 қаулысымен.
P991093_
Ескерту. 7)-8)-тармақша күшін жойды - ҚР Үкіметінің 2000.11.28.
N 1782 қаулысымен.
P001773_
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 3), 4)-тармақшалары алынып тасталды - ҚР
Үкіметінің 2001.02.27. N 283 қаулысымен.
P010283_
2.
<*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ күшін жойды - ҚР Үкіметінің 1999.09.21. N 1433
қаулысымен.
P991433_
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігіне министрдің
6 орынбасарын (вице-министрлер), оның ішінде бір бірінші орынбасарын
ұстауға рұқсат етілсін.
<*>
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.03.26. N 307
қаулысымен.
P990307_
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.08.02. N 1093
қаулысымен.
P991093_
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.08.25. N 1241
қаулысымен.
P991241_
4. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы
қаулыға  сәйкес келтіру жөнінде белгіленген тәртіппен ұсыныс енгізсін.
5. Қазақстан Республикасы Үкіметінің қосымшаға сәйкес кейбір
шешімдерінің күші жойылған деп танылсын.
6. Осы қаулы оған қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 25 ақпандағы N 173 қаулысымен бекітілген
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік кіріс министрлігі туралы
Ереже
1. Жалпы ережелер
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі (бұдан әрі - Министрлік) мемлекеттік кірістердің түсімдерін қамтамасыз ету саласында Министрліктің құзыретіне жатқызылған басшылықты, сондай-ақ заңдармен көзделген шектерде - салааралық үйлестiрудi жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органы болып табылады. <*>
Министрлiктiң мынадай ведомстволары болады: Кеден комитеті, Алкоголь өнiмiн өндiрудi және оның айналымын мемлекеттiк бақылау жөнiндегi комитетi, Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі комитет. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді және абзацпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің
1999.08.02. N 1093 қаулысымен. P991093_
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.02.27. N 283
қаулысымен. P010283_
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.11.23. N 1508
қаулысымен. P011508_

Вопросы Министерства государственных доходов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 1999 года № 173. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 сентября 2002 г. N 981 ~P020981 .
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.09.2002 № 981.
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 22 января
1999 года № 6
U990006_
"О структуре Правительства Республики Казахстан"
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Положение о Министерстве государственных доходов Республики
Казахстан;
2) (утратил силу - N 1093 от 2 августа 1999 г. N 1093
P991093_
)
3) (Подпункты 3-4 исключены - постановлением Правительства РК
от 27 февраля 2001 г. N 283
P010283_
)
5) Положение о Таможенном комитете Министерства государственных
доходов Республики Казахстан;
6) структуру Таможенного комитета Министерства государственных доходов
Республики Казахстан;
7) (подпункты 7) и 8) утратили силу - постановлением Правительства РК
от 28 ноября 2000 г. N 1773
P001773_
)
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 21
сентября 1999 г. N 1433
P991433_
)
3. Разрешить Министерству государственных доходов Республики Казахстан иметь 6 заместителей (вице-Министров), в том числе одного первого.
Сноска. В пункт 3 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 26 марта 1999 г. N 307 P990307_ ; от 2 августа 1999 г. N 1093 P991093_ ; от 25 августа 1999 г. N 1241 Р991241_ .
4. Министерству государственных доходов Республики Казахстан в установленном порядке внести предложения по приведению ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствии с настоящим постановлением.
5. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 25 февраля 1999 года № 173
Положение
о Министерстве государственных доходов
Республики Казахстан
1. Общие положения
1. Министерство государственных доходов Республики Казахстан (далее - Министерство) является центральным исполнительным органом Республики Казахстан, осуществляющим руководство, а также в пределах, предусмотренных законодательством, - межотраслевую координацию в сфере обеспечения поступлений государственных доходов, отнесенных к компетенции Министерства.
Министерство имеет ведомства: Таможенный комитет, Комитет по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции, Комитет по работе с несостоятельными должниками.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 2 августа 1999 г. N 1093 P991093_ ; от 27 февраля 2001 г. N 283 P010283_ ; от 23 ноября 2001 г. N 1508 Р011508_ .

2. Министрлік өз қызметін Қазақстан Республикасының Конституциясы мен заңдарына, Қазақстан Республикасының Президенті мен Үкіметінің актілеріне, өзге де нормативтік құқықтық актілерге, сондай-ақ осы Ережеге сәйкес жүзеге асырады.
3. Министрлік мемлекеттiк мекеменiң ұйымдастыру-құқықтық нысанындағы заңды тұлға болып табылады, оның мемлекеттік тілде өз атауы жазылған мөрлері мен мөртаңбалары, белгіленген үлгідегі бланкілері, сондай-ақ заңдарға сәйкес банктерде шоттары болады. <*>
Министрлік азаматтық-құқықтық қатынастарға өз атынан кіреді.
Егер Министрлікке заңдарға сәйкес өкілеттік берілген болса, онда
оның азаматтық-құқықтық қатынастарға мемлекет атынан тарап ретінде
қатысуға құқығы бар.
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.08.02. N 1093
қаулысымен.
P991093_
4. Министрлік өз құзыретінің мәселелері бойынша заңдарда белгіленген
тәртіппен бұйрықтар шығарады, олардың Қазақстан Республикасының бүкіл
аумағында міндетті күші бар.
<*>
ЕСКЕРТУ. 4-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.08.02. N 1093
қаулысымен.
P991093_
5. Министрлiктiң штат санының лимитiн Қазақстан Республикасының
Yкiметi бекiтедi.
<*>
ЕСКЕРТУ. 5-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 1999.08.02. N 1093
қаулысымен.
P991093_
6. Министрліктің заңды мекен-жайы:
Астана қаласы, Жеңіс даңғылы, 50.
7. Министрлiктiң толық атауы - Қазақстан Республикасының
Мемлекеттiк кiрiс министрлiгі" мемлекеттiк мекемесi.
<*>
8. Осы Ереже Министрлiктiң құрылтайшы құжаты болып табылады;
<*>
ЕСКЕРТУ. 7-8-тармақтар жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 1999.08.02.
N 1093 қаулысымен.
P991093_
9. Министрліктің қызметін қаржыландыру тек мемлекеттік бюджет
есебінен жүзеге асырылады.
Министрліктің өз функциялары болып табылатын міндеттерді орындау
тұрғысынан кәсіпкерлік субъектілерімен шарттық қатынастарға кіруге құқығы
жоқ.
Министрлікке заң актілерімен кіріс әкелетін қызметті жүзеге асыру
жөнінде құқықтары берілген жағдайда, мұндай қызметтен алынған кіріс,
мемлекеттік бюджеттің кірісіне аударылады.
2. Министрліктің функциялары, негізгі міндеттері
мен құқықтары
10. Министрліктің негізгі функциялары мыналар болып табылады:
салықтардың, кедендік және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің ("Байқоңыр" кешенін пайдаланғаны үшін жалдау ақысынан, республикалық мемлекеттік мүлікті жалға беру мен сатудан, мемлекеттік меншіктегі объектілерді жекешелендіруден, капиталмен жүргізілген операциялардан түскен түсімдерден басқа) түсуін көздейтін заңдардың сақталуына бақылау жасау;
мемлекеттік бюджетке кіріс түсіру саласындағы мемлекеттік саясаттың мақсаттары мен басымдықтарын айқындауға қатысу;
салықтар, алымдар, кедендік және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер төлеушілерді есепке алудың автоматтандырылған жүйелерін жасау;
мемлекеттік кіріс жөніндегі мемлекеттік есептерді жинаудың нысандары мен әдістерін жетілдіру;
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігімен бірлесіп бюджеттің кіріс бөлігін болжауға қатысу;
салық және кеден саясатының, салық әкімшілігін жүргізудің әдістемесін жасау;
салық салу және кеден ісі салаларындағы заңдарды қолдану тәжірибесін талдау және қорыту;
ынтымақтастықтың экономикалық қырлары бар халықаралық шарттар мен келісімдердің жобаларын әзірлеуге қатысу;
салықтар, кедендік және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің түсуі мәселелері жөнінде, сондай-ақ алкоголь өнімін өндіру мен оның айналымы саласында халықаралық ұйымдармен өзара іс-қимыл және ынтымақтастық;
тауарлардың кедендік құнын белгілеудің дұрыстығын бақылау жүйесін ұйымдастыру;
Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы өтетін тауарларға қатысты экономикалық саясат шараларын әзірлеуге қатысу;
алкоголь өнімінің өндірісі мен айналымына мемлекеттік бақылауды қамтамасыз ету;
Қазақстан Республикасында лотереялар ұйымдастыру мен өткізуге және өз құзыретіне жатқызылған өзге де қызмет түрлерін заңдарда белгіленген тәртіппен лицензиялауды жүзеге асыру;
кеден ісін ұйымдастыру және жетілдіру;
кеден ісін ұйымдастыру мен жетілдіруі алкоголь өнімінің өндірісі мен айналымын бақылау мәселелерінде орталық және жергілікті атқарушы органдардың және басқа да мемлекеттік органдардың қызметін салааралық үйлестіру;
салықтар, кедендік және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер бойынша берешекті мәжбүрлеп алу жөніндегі жұмысты ұйымдастыру;
салықтық құқық бұзушылықтарға қарсы күрес мәселелері бойынша Қазақстан Республикасының халықаралық міндеттемелерін өз құзыретінің шегінде орындау;
салықтар, кедендік және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер жөнінде заңды және жеке тұлғалардың түсініспеушіліктері мен талап-арыздарын қарау;
салықтар, кедендік және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер мәселелері бойынша заңды және жеке тұлғаларды оқыту жөніндегі жұмысты ұйымдастыру;
мемлекет қатысатын мемлекеттік кәсіпорындар мен шаруашылық серіктестіктерін қайта ұйымдастыру мен таратуды жүргізу.

2. Министерство осуществляет свою деятельность в соответствии с Конституцией и законами Республики Казахстан, актами Президента и Правительства Республики Казахстан, иными нормативными правовыми актами, а также настоящим Положением.
3. Министерство является юридическим лицом в организационно-правовой форме государственного учреждения, имеет печати и штампы со своим наименованием на государственном языке, бланки установленного образца, а также в соответствии с законодательством счета в банках.
Министерство вступает в гражданско-правовые отношения от своего имени.
Министерство имеет право выступать стороной гражданско-правовых отношений от имени государства, если он уполномочен на это в соответствии с законодательством.
Сноска. В пункт 3 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 2 августа 1999 г. N 1093 P991093_ .
4. Министерство по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке издает приказы, которые имеют обязательную силу на всей территории Республики Казахстан.
Сноска. В пункт 4 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 2 августа 1999 г. N 1093 P991093_ .
5. Лимит штатной численности Министерства утверждается Правительством Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 5 - в редакции постановления Правительства РК от 2 августа 1999 г. N 1093 P991093_ .
6. Юридический адрес Министерства:
город Астана, проспект Победы, 50.
7. Полное наименование Министерства - государственное учреждение - "Министерство государственных доходов Республики Казахстан".
Сноска. Пункт 7 - в редакции постановления Правительства РК от 2 августа 1999 г. N 1093 P991093_ .
8. Настоящее Положение является учредительным документом Министерства.
Сноска. Пункт 8 - в редакции постановления Правительства РК от 2 августа 1999 г. N 1093 P991093_ .
9. Финансирование деятельности Министерства осуществляется только из государственного бюджета.
Министерство не вправе вступать в договорные отношения с субъектами предпринимательства на предмет выполнения обязанностей, являющихся функциями Министерства.
В случае предоставления законодательными актами Министерству прав по осуществлению деятельности, приносящей доходы, то доходы полученные от такой деятельности, направляются в доход государственного бюджета.
2. Функции, основные задачи и права Министерства
10. Основными функциями Министерства являются:
контроль за соблюдением законодательства, предусматривающего поступление налогов, таможенных и других обязательных платежей в бюджет (кроме поступлений от арендной платы за пользование комплексом "Байконур", от аренды и продажи республиканского государственного имущества, от приватизации объектов государственной собственности, поступлений от операций с капиталом);
участие в определении целей и приоритетов государственной политики в сфере поступления доходов в государственный бюджет;
создание автоматизированных систем учета плательщиков налогов, сборов, таможенных и других обязательных платежей в бюджет;
совершенствование форм и методов сбора государственной отчетности по государственным доходам;
участие в прогнозировании доходной части бюджета совместно с Министерством финансов Республики Казахстан;
участие в разработке методологии налоговой и таможенной политики и администрирования налогов;
анализ и обобщение практики применения законодательства в области налогообложения и таможенного дела;
участие в подготовке проектов международных договоров и соглашений, имеющих экономические аспекты сотрудничества;
взаимодействие и сотрудничество с международными организациями по вопросам поступления налогов, таможенных и других обязательных платежей в бюджет, а также в сфере производства и оборота алкогольной продукции;
организация системы контроля за правильностью определения таможенной стоимости товаров;
участие в разработке мер экономической политики в отношении товаров, перемещаемых через таможенную границу Республики Казахстан;
обеспечение государственного контроля над оборотом и производством алкогольной продукции;
в установленном законодательством порядке осуществление лицензирования деятельности, связанной с организацией и проведением лотерей в Республике Казахстан и иных видов деятельности, отнесенных к его компетенции;
организация и совершенствование таможенного дела;
межотраслевая координация деятельности центральных и местных исполнительных органов и других государственных органов в вопросах контроля над производством и оборотом алкогольной продукции;
организация работы по принудительному взиманию задолженности по налогам, таможенным и другим обязательным платежам в бюджет;
исполнение в пределах своей компетенции международных обязательств Республики Казахстан по вопросам борьбы с налоговыми правонарушениями;
рассмотрение разногласий и претензий юридических и физических лиц по налогам, таможенным и другим обязательным платежам в бюджет;
организация работы по обучению юридических и физических лиц вопросам налогообложения, таможенных и других обязательных платежей в бюджет;
проведение реорганизации и ликвидации государственных предприятий и хозяйственных товариществ с участием государства.

11. Министрліктің негізгі міндеттері мыналар болып табылады.
Қазақстан Республикасының фискальдық саясатын қалыптастыруға қатысу және осы саясатты іске асыру;
өз құзыретінің шегінде Қазақстан Республикасының экономикалық қауіпсіздігін қамтамасыз ету;
салықтардың, алымдардың, кедендік және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің түсуін қамтамасыз ету;
алкоголь өнімін ендіруге және оның айналымына мемлекеттік бақылау жасау;
Қазақстан Республикасының экономикасын халықаралық экономикалық кеңістікке кіріктіру мақсатында халықаралық ынтымақтастық.
12. Министрлік өзіне жүктелген негізгі міндеттер мен функцияларды жүзеге асыру кезінде мыналарға құқықтары бар:
Министрліктің негізгі міндеттері мен функцияларын жүзеге асыруға қажетті ақпаратты заңдарда белгіленген тәртіппен сұрату және алу;
өз құзыретінің шегінде Министрліктің құрылымына кіретін ведомстволар мен олардың аумақтық органдарына, өзге де мемлекеттік органдарға, заңды және жеке тұлғаларға міндетті орындауы үшін нұсқаулар беру;
салық салу, кедендік және бюджетке төленетін басқа да міндетті
төлемдер мәселелері бойынша өз құзыретінің шегінде нормативтік құқықтық
актілер шығару;
заңдарға сәйкес заңды және жеке тұлғаларға салықтарды, кедендік
және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдерді төлеу жөнінде
мерзімін ұзарту, бөліп төлеуге рұқсат беру;
Министрлікке Қазақстан Республикасының заңдарымен берілген басқа да
құқықтар.
3. Министрліктің мүлкі
13. Министрліктің жедел басқару құқығында оқшауланған мүлкі болады.
Министрліктің мүлкі оған мемлекет берген мүліктің есебінен
қалыптасады және негізгі қорлар мен айналым қаражатынан, сондай-ақ
құны Министрліктің балансында көрсетілетін өзге де мүліктен тұрады.
14. Министрлікке бекітіліп берілген мүлік республикалық меншікке
жатады.
15. Министрліктің өзіне бекітіліп берілген мүлікті өз бетінше иеліктен алуға немесе оған өзге тәсілмен билік жүргізуге құқығы жоқ.
Министрлікке заңдарда белгіленген жағдайлар мен шекте мүлікке билік жасау құқығы берілуі мүмкін.
4. Министрліктің қызметін ұйымдастыру
16. Министрлікті Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің ұсынуы бойынша Қазақстан Республикасының Президенті қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын Министр басқарады.
Министрдің өзінің ұсынуы бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметі қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын орынбасарлары болады.
17. Министр Министрліктің жұмысын ұйымдастырады және басқарады және Министрлікке жүктелген міндеттердің орындалуы мен оның өз функцияларын жүзеге асыруы үшін жеке жауап береді.

11. Основными задачами Министерства являются:
участие в формировании фискальной политики Республики Казахстан и реализация этой политики;
обеспечение в пределах своей компетенции экономической безопасности Республики Казахстан;
обеспечение поступления налогов, сборов, таможенных и других обязательных платежей в бюджет;
государственный контроль над производством и оборотом алкогольной продукции;
международное сотрудничество в целях интеграции экономики Республики Казахстан в международное экономическое пространство.
12. Министерство при осуществлении возложенных на него основных задач и функций имеет право:
запрашивать и получать в установленном законодательством порядке информацию, необходимую для реализации основных задач и функций Министерства;
в пределах своей компетенции давать обязательные для исполнения указания ведомствам, входящим в структуру Министерства, и их территориальным органам, иным государственным органам, юридическим и физическим лицам;
в пределах своей компетенции издавать нормативные правовые акты по вопросам налогообложения, таможенных и других обязательных платежах в бюджет;
в соответствии с законодательством предоставлять юридическим и
физическим лицам отсрочку и рассрочку по уплате налогов, таможенных и
других обязательных платежей в бюджет;
другие права, предоставленные Министерству законодательством
Республики Казахстан.
3. Имущество Министерства
13. Министерство имеет на праве оперативного управления обособленное
имущество.
Имущество Министерства формируется за счет имущества, переданного ему
государством, и состоит из основных фондов и оборотных средств, а также
иного имущества, стоимость которых отражается в балансе Министерства.
14. Имущество, закрепленное за Министерством, относится к
республиканской собственности.
15. Министерство не вправе самостоятельно отчуждать или иным способом
распоряжаться закрепленным за ним имуществом.
Министерству может быть предоставлено право распоряжения имуществом
в случаях и пределах, установленных законодательством.
4. Организация деятельности Министерства
16. Министерство возглавляет Министр, назначаемый на должность и освобождаемый от должности Президентом Республики Казахстан по представлению Премьер-Министра Республики Казахстан.
Министр имеет заместителей, назначаемых на должность и освобождаемых от должности Правительством Республики Казахстан по представлению Министра.
17. Министр организует и руководит работой Министерства и несет персональную ответственность за выполнение возложенных на Министерство задач и осуществление им своих функций.

1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кеден комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 18 желтоқсандағы N 1792 P971792_ қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық полициясы комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 22 мамырдағы N 465 P980465_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 жыл, N 15, 132-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің Алкогольді өнімдерді өндіруге және олардың айналымына мемлекеттік бақылау жасау жөніндегі комитетінің мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 23 қыркүйектегі N 934 P980934_ қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 жыл, N 34, 304-құжат) 1-3-тармақтары.
4. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі мен Қаржы
министрлігі Кеден комитетінің жекелеген мәселелері туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 6 қазандағы N 1004
P981004_
қаулысының
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 жыл, N 35, 320-құжат) 8-тармағы.
5. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің
мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 20
қазандағы N 1070
P981070_
қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
1998 жыл, N 37, 338-құжат) 1, 3-тармақтары, 2-тармағының екінші абзацы.
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1997 года № 1792 P971792_ "Вопросы Таможенного комитета Министерства финансов Республики Казахстан".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 1998 года № 465 P980465_ "Вопросы Комитета налоговой полиции Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 15, ст. 132).
3. Пункты 1-3 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 1998 года № 934 P980934_ "Вопросы Комитета по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 34, ст. 304).
4. Пункт 8 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 октября 1998 года № 1004 P981004_ "Отдельные вопросы Министерства внутренних дел и Таможенного комитета Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 35, ст. 320).
5. Пункты 1, 3, абзац второй пункта 2 постановления Правительства
Республики Казахстан от 20 октября 1998 года № 1070
P981070_
"Вопросы
Министерства государственных доходов Республики Казахстан" (САПП
Республики Казахстан, 1998 г., № 37, ст. 388).
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)