"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 17 шiлдедегi N 701 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулысының жобасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 17 мамырдағы N 126-ө Өкімі
"Мемлекеттiк құпияларды құрайтын мәлiметтердi жария ету немесе жоғалту салдарынан Қазақстан Республикасының ұлттық қауiпсiздiгiне немесе мемлекеттiк органдар мен ұйымдардың мүдделерiне келтiрiлген немесе келтiрiлуi мүмкiн зиянның, сондай-ақ мәлiметтер көздерiнiң иесiне оларды құпияландыру нәтижесiнде келтiрiлетiн зиянның мөлшерiн анықтау ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 17 шiлдедегi N 701  қаулысына  өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулысының жобасын (бұдан әрi - жоба) әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ахметов                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Серiк Баужанұлы           Кеңсесi Мемлекеттiк құпияларды қорғау
бөлiмiнiң меңгерушiсi, жетекшi
Айткешұлы               - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi
Бейбiтқали                кеңсесiнiң Мемлекеттік құпияларды қорғау
бөлiмi меңгерушiсiнiң орынбасары, хатшы
Себряев                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Владимир Ильич            комитетiнiң қызметкерi
Сыздықов                - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
Бақыт Нығметұлы           Мемлекеттiк құпияларды қорғау бөлiмiнiң
аға прокуроры
Сапаров                 - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының
Ерлан Асқарбекұлы         аппараты құқықтық және ақпараттық
қамтамасыз ету бөлiмiнiң меңгерушiсi
Қуанышбаев              - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Ермек Мекебайұлы          Заңға тәуелдi кесiмдер департаментiнiң
заңға тәуелдi кесiмдердi сараптау
басқармасы бастығының орынбасары
Парусимова              - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Любовь Ивановна           Есептiлiк және статистика департаментiнiң
директоры
Хаирова                 - Қазақстан Республикасы Экономика және
Сәуле Зұлқарнайқызы       бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
мемлекеттiк құпияларды қорғау секторының
бас маманы
2. Жұмыс тобы 2006 жылғы 24 маусымға дейiнгi мерзiмде жобаны әзiрлесiн.
3. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi 2006 жылғы 1 тамызға дейiнгi мерзiмде жобаны мүдделi мемлекеттiк органдармен келiссiн.
4. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Басшысы А.А.Тiлеубердинге жүктелсiн.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по разработке проекта постановления Правительства Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2003 года N 701"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 мая 2006 года N 126-p
В целях разработки проекта постановления Правительства Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2003 года N 701 "Об утверждении Правил определения размеров ущерба, который нанесен или может быть нанесен национальной безопасности Республики Казахстан или интересам государственных органов и организаций вследствие разглашения или утраты сведений, составляющих государственные секреты, а также ущерба, наносимого собственнику носителей сведений в результате их засекречивания" (далее - проект):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Ахметов                   - заведующий Отделом по защите государственных
Серик Баужанович            секретов Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан, руководитель
Айткешулы                 - заместитель заведующего Отделом по защите
Бейбиткали                  государственных секретов Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан, секретарь
Себряев                   - сотрудник Комитета национальной безопасности
Владимир Ильич              Республики Казахстан
Сыздыков                  - старший прокурор отдела защиты
Бахит Нигметович            государственных секретов Генеральной
прокуратуры Республики Казахстан
Сапаров                   - заведующий отделом правового и
Ерлан Аскарбекович          информационного обеспечения Аппарата
Верховного Суда Республики Казахстан
Куанышбаев                - заместитель начальника управления экспертизы
Ермек Мекебайулы            подзаконных актов Департамента подзаконных
актов Министерства юстиции Республики
Казахстан
Парусимова                - директор Департамента отчетности и статистики
Любовь Ивановна             Министерства финансов Республики Казахстан
Хаирова                   - главный специалист сектора защиты
Сауле Зулкарнаевна          государственных секретов Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
2. Рабочей группе в срок до 24 июня 2006 года разработать проект.
3. Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан в срок до 1 августа 2006 года согласовать проект с заинтересованными государственными органами.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан Тлеубердина А.А.
Премьер-Министр