Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 23 мамырдағы N 135-ө Өкімі
Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы 23 мамырдағы
N 135-ө өкіміне қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
күші жойылған кейбір өкімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасында мемлекеттік бағдарламалар әзірлеу ережесін дайындау бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 21 қазандағы N 164-ө  өкімі .
2. "Қазақстан Республикасының экономикасын интенсивтендіру мониторингін жасау және жүргізу жөнінде ұсыныстар әзірлеу бойынша жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 28 қазандағы N 166-ө  өкімі .
3. "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексін әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 28 желтоқсандағы N 203-ө  өкімі .
4. "Мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 24 қаңтардағы N 9-ө  өкімі .
5. "Кейбір қалаларды жылумен жабдықтау проблемаларын шешу үшін ұсыныстарды әзірлеу жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 7 мамырдағы N 83-ө  өкімі .
6. "Мұнай операцияларына салық салу жөніндегі заңнаманы жетілдіру мен орта мерзімді және ұзақ мерзімді кезеңдерде экономиканың дамуына мұнай секторының ықпалын бағалау бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 14 мамырдағы N 86-ө  өкімі .
7. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының Кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 15 мамырдағы N 87-ө  өкімі .
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің бағдарламасы туралы баяндаманы дайындау жөніндегі жұмыс тобы туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 17 маусымдағы N 130-ө  өкімі .
9. "Ипотекалық кредит беру және тұрғын үй құрылысы жинақтары мәселелері жөнінде жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 1 тамыздағы N 162-ө  өкімі .

О признании утратившими силу некоторых распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 года N 135-р
Признать утратившим силу некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложению.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 23 мая 2007 года N 135-р
Перечень утративших силу некоторых распоряжений
Премьер-Министра Республики Казахстан
1. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 октября 2002 года  N 164-р  "О создании рабочей группы по выработке предложений по подготовке Правил разработки государственных программ в Республике Казахстан".
2. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 октября 2002 года  N 166-р  "О создании рабочей группы по выработке предложений по созданию и ведению мониторинга интенсификации экономики Республики Казахстан".
3. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 декабря 2002 года  N 203-р  "О создании рабочей группы для разработки Бюджетного кодекса Республики Казахстан".
4. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 января 2003 года  N 9-р  "О создании рабочей группы для выработки предложений по дальнейшему совершенствованию системы оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета".
5. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 мая 2003 года  N 83-р  "О создании Межведомственной рабочей группы по выработке предложений для решения проблем теплоснабжения некоторых городов".
6. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 мая 2003 года  N 86-р  "О создании рабочей группы для выработки предложений по совершенствованию законодательства по налогообложению нефтяных операций и оценке влияния нефтяного сектора на развитие экономики в среднесрочном и долгосрочном периодах".
7. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 мая 2003 года  N 87-р  "О создании рабочей группы для выработки предложений по внесению изменений и дополнений в Кодекс Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)".
8. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 июня 2003 года  N 130-р  "О рабочей группе по подготовке доклада о Программе Правительства Республики Казахстан".
9. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 августа 2003 года  N 162-р  "О создании рабочей группы по вопросам ипотечного кредитования и жилстройсбережений".

10. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 14 мамырдағы N 86 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 6 тамыздағы N 166-ө  өкімі .
11. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 15 мамырдағы N 87 өкіміне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 15 тамыздағы N 174-ө  өкімі .
12. "Жұмылдыру даярлығы және жұмылдыру саласындағы нормативтік құқықтық кесімдерді жетілдіру жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 21 тамыздағы N 181-ө  өкімі .
13. "Бұрынғы Семей ядролық полигонының және Арал өңірінің проблемаларын кешенді шешу бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 22 тамыздағы N 182-ө  өкімі .
14. "Экономиканың мамандарға болжамды қажеттілігін анықтау әдістемесін әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 4 қыркүйектегі N 203-ө  өкімі .
15. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 22 тамыздағы N 182-ө өкіміне толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 7 қарашадағы
N 266-ө  өкімі .
16. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 22 тамыздағы N 182-ө өкіміне толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 30 желтоқсандағы N 322-ө  өкімі .
17. "Өз қарамағындағы мемлекеттік органдар мен мекемелерді ұстауға жұмсалатын шығындар жоспарланатын нормалар мен нормативтерді жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы N 12-ө  өкімі .
18. "Алматы қаласын қаржы орталығы ретінде дамыту мәселесі бойынша ұсыныстарды әзірлеу жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 30 қаңтардағы N 25-ө  өкімі .
19. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының Кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 11 наурыздағы N 62-ө  өкімі .
20. "Мәдени мұра" мемлекеттік бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға қатысатын сарапшы мамандарға еңбекақы төлеу ережесін әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 30 наурыздағы N 84-ө  өкімі .

10. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 августа 2003 года  N 166-р  "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 мая 2003 года N 86".
11. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 августа 2003 года  N 174-р  "О внесении дополнений и изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 мая 2003 года N 87".
12. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 августа 2003 года  N 181-р  "О создании Межведомственной рабочей группы по совершенствованию нормативных правовых актов в области мобилизационной подготовки и мобилизации".
13. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 августа 2003 года  N 182-р  "О создании межведомственной рабочей группы по выработке предложений по комплексному решению проблем бывшего Семипалатинского испытательного ядерного полигона и Приаралья".
14. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 сентября 2003 года  N 203-р  "О создании рабочей группы для разработки Методики определения прогнозной потребности экономики в специалистах".
15. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 ноября 2003 года  N 266-р  "О внесении дополнений и изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 августа 2003 года N 182-р".
16. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2003 года  N 322-р  "О внесении дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 августа 2003 года N 182-р".
17. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 января 2004 года  N 12-р  "О создании рабочей группы для выработки предложений по совершенствованию норм и нормативов, по которым планируются затраты на содержание государственных органов и учреждений, находящихся в их ведении".
18. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 января 2004 года  N 25-р  "О создании Межведомственной рабочей группы по выработке предложений по вопросу развития города Алматы как финансового центра".
19. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 марта 2004 года  N 62-р  "О создании рабочей группы для выработки предложений по внесению изменений и дополнений в Кодекс Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)".
20. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 марта 2004 года  N 84-р  "О создании рабочей группы по разработке Правил оплаты труда специалистов-экспертов, участвующих в реализации мероприятий Государственной программы "Культурное наследие".

21. "Берілетін кеден және салық жеңілдіктерін, преференцияларды талдауды жүргізу және оларды реттеу жөнінде ұсыныстар дайындау үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 113-ө  өкімі .
22. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 11 наурыздағы N 62-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 12 мамырдағы N 138-ө  өкімі .
23. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 21 тамыздағы N 181-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 14 мамырдағы N 141-ө  өкімі .
24. "Трансферттік баға белгілеу мәселелерін реттейтін нормативтік құқықтық кесімдерді жетілдіру бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 27 тамыздағы N 242-ө  өкімі .
25. "Қазақстанның экономикалық анықтамалық журналын басып шығаруға ұсыныстарды әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 3 қарашадағы
N 325-ө  өкімі .
26. "Арал өңірінің проблемаларын шешу мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 21 ақпандағы N 29-ө  өкімі .
27. "Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату және әкімшілік реформаны іске асыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын пысықтау жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 13 сәуірдегі N 88-ө  өкімі .
28. "Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздігінің 2006-2010 жылдарға арналған стратегиясының жобасы бойынша ұсыныстар әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 24 мамырдағы N 143-ө  өкімі .
29. "Мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесін жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 18 шілдедегі N 199-ө  өкімі .
30. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 24 мамырдағы N 143-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 13 тамыздағы N 223-ө  өкімі .
31. "Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының жұмыс істеуі мәселелері жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 11 қазандағы N 288-ө  өкімі .

21. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года  N 113-р  "О создании рабочей группы для проведения анализа предоставляемых таможенных и налоговых льгот, преференций и подготовки предложений по их упорядочению".
22. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 мая 2004 года  N 138-р  "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 марта 2004 года N 62-р".
23. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 мая 2004 года  N 141-р  "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 августа 2003 года N 181-р".
24. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 августа 2004 года  N 242-р  "О создании рабочей группы по выработке предложений по совершенствованию нормативных правовых актов, регулирующих вопросы трансфертного ценообразования".
25. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 ноября 2004 года  N 325-р  "О создании рабочей группы по выработке предложений к изданию экономического журнала-справочника Казахстана".
26. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 февраля 2005 года  N 29-р  "О создании рабочей группы по выработке предложений по вопросам решения проблем Приаралья".
27. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года  N 88-р  "О создании рабочей группы по доработке проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления и реализации административной реформы".
28. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 мая 2005 года  N 143-р  "О создании рабочей группы для выработки предложений по проекту Стратегии национальной безопасности Республики Казахстан на 2006-2010 годы".
29. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 июля 2005 года  N 199-р  "О создании рабочей группы для выработки предложений по совершенствованию системы оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета".
30. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 августа 2005 года  N 223-р  "О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 мая 2005 года N 143-р".
31. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 октября 2005 года  N 288-р  "О создании рабочей группы по вопросам функционирования регионального финансового центра города Алматы".

32. "Путраджая қаласының Малайзия жаңа әкімшілік орталығын салу тәжірибесін зерделеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі міндетін атқарушының 2006 жылғы 14 наурыздағы N 55-ө  өкімі .
33. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 14 наурыздағы N 55-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 30 мамырдағы N 142-ө  өкімі .
34. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 18 шілдедегі N 199-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 22 маусымдағы N 171-ө  өкімі .
35. "Халықаралық рейтингілік агенттіктермен жұмыс және ұлттық рейтингілік агенттіктерді дамыту жөнінде жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 30 қарашадағы N 346-ө  өкімі .
36. "Құрылыс салушылардың салық салынатын базасын ұлғайту мәселесі жөнінде жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 20 желтоқсандағы N 360-ө  өкімі .
37. "Есіл" авиациялық зымыран-ғарыш кешенін құру" жобасының техникалық-экономикалық негіздемесіне сараптама жүргізу жөнінде жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 361-ө  өкімі

32. Распоряжение исполняющего обязанности Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 марта 2006 года  N 55-р  "О создании рабочей группы по изучению опыта строительства нового административного центра Малайзии города Путраджаи".
33. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 мая 2006 года  N 142-р  "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 марта 2006 года N 55-р".
34. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 июня 2006 года  N 171-р  "О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 июля 2005 года N 199-р".
35. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 ноября 2006 года  N 346-р  "О создании рабочей группы по работе с международными рейтинговыми агентствами и развитию национальных рейтинговых агентств".
36. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 декабря 2006 года  N 360-р  "О создании рабочей группы по вопросу увеличения налогооблагаемой базы застройщиков".
37. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 декабря 2006 года  N 361-р  "О создании рабочей группы по проведению экспертизы технико-экономического обоснования проекта "Создание авиационного ракетно-космического комплекса "Ишим".