"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жеке кәсіпкерлік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 17 шілдедегі Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 6 тамыздағы N 113-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жеке кәсіпкерлік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 17 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Мемлекеттік органдар:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 6 тамыздағы
N 113-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 17 июля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам частного предпринимательства"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 113-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 17 июля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам частного предпринимательства" (далее - перечень).
2. Государственным органам:
1) разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 6 августа 2009 года № 113-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых
необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жеке кәсіпкерлік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 17 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с N
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасына сәйкес шағын кәсіпкерлік субъектілерінен сатып алынатын тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) номенклатурасын және олардың көлемдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭБЖМ (жинақтау), Қаржымині
2009 жылғы тамыз
2.
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс істері жөніндегі мемлекеттік уәкілетті органның сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы жергілікті атқарушы органдардың қызметін бақылауды, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауын және лицензиялауды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҚТКШІА
2009 жылғы тамыз
3.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҚТКШІА
2009 жылғы тамыз
4.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 мамырдағы  N 477 және 2006 жылғы 2 маусымдағы  N 496 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭБЖМ
2009 жылғы тамыз
5.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4 сәуірдегі N 327 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2009 жылғы тамыз
6.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 тамыздағы  N 778 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділетмині
2009 жылғы тамыз
7.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 қыркүйектегі N 851 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЕХӘҚМ
2009 жылғы тамыз
8.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 6 мамырдағы N 425 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҚТКШІА
2009 жылғы тамыз
9.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2006 жылғы 1 қыркүйектегі N 333 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қаржыминінің бұйрығы
Қаржымині
2009 жылғы тамыз
10.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 645 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қаржыминінің бұйрығы
Қаржымині
2009 жылғы тамыз
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Әділетмині - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
ЕХӘҚМ - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
ҚТКШІА - Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық істері агенттігі

от 17 июля 2009 года "О внесении изменений и дополнений
в некоторые законодательные акты Республики Казахстан
по вопросам частного предпринимательства"
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Государст-
венный
орган,
ответственный
за исполнение
Сроки
исполнения
1
2
3
4
5
1.
Об утверждении
Номенклатуры товаров
(работ, услуг),
закупаемых у субъектов
малого
предпринимательства в
соответствии
с законодательством
Республики Казахстан о
государственных
закупках, и их объемов
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭБП (созыв),
МФ
Август
2009 года
2.
Об утверждении Правил
осуществления контроля
уполномоченным
государственным органом
по делам архитектуры,
градостроительства
и строительства за
деятельностью местных
исполнительных органов
в сфере архитектурной,
градостроительной и
строительной
деятельности,
государственного
архитектурно-
строительного контроля и
лицензирования
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
АДСЖКХ
Август
2009 года
3.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
решения Правительства
Республики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
АДСЖКХ
Август
2009 года
4.
О внесении изменений
и дополнений в
постановления
Правительства Республики
Казахстан от 31 мая
2006 года № 477 и от
2 июня 2006 года № 496
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭБП
Август
2009 года
5.
О внесении изменений
и дополнений в
постановление
Правительства Республики
Казахстан от 4 апреля
2003 года № 327
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
Август
2009 года
6.
О внесении дополнения
в постановление
Правительства Республики
Казахстан от 17 августа
2006 года № 778
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ
Август
2009 года
7.
О признании утратившим
силу постановления
Правительства Республики
Казахстан от 27 сентября
2007 года № 851
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МТСЗН
Август
2009 года
8.
О внесении изменений
и дополнений в
постановление
Правительства Республики
Казахстан от 6 мая
2008 года № 425
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
АДСЖКХ
Август
2009 года
9.
О признании утратившим
силу Приказа Министра
финансов Республики
Казахстан от 1 сентября
2006 года № 333
Приказ МФ
МФ
Август
2009 года
10.
О признании утратившим
силу приказа Министра
финансов Республики
Казахстан от 30 декабря
2008 года № 645
Приказ МФ
МФ
Август
2009 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МЭБП   - Министерство экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
МФ     - Министерство финансов Республики Казахстан
МЮ     - Министерство юстиции Республики Казахстан
МТСЗН  - Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
АДСЖКХ - Агентство Республики Казахстан по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства