Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 6 наурыздағы № 30-ө өкімі.
Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2017 жылғы 6 наурыздағы
№ 30-ө өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 15.06.2020 № 83-ө өкімімен.
2. "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын талдамалық және әлеуметтанушылық зерттеулердің және шетелдік ұйымдармен бірлескен зерттеулердің тақырыбын қарау мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 26 шілдедегі № 60-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын талдамалық және әлеуметтанушылық зерттеулердің және шетелдік ұйымдармен бірлескен зерттеулердің тақырыбын қарау мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына:
мыналар:
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының орынбасары (келісім бойынша) енгізілсін;
мына:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға";
мына:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері вице-министрі";
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму вице-министрі"
деген жолдар алып тасталсын.
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 90-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Бәсекеге қабілеттілік жөніндегі кеңестің құрамында:
мыналар:
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі;
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі енгізілсін;
мына:
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрі" деген жол алып тасталсын.

О внесении изменений и дополнений в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 марта 2017 года № 30-р.
Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев
Утверждены
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 6 марта 2017 года № 30-р
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан
1. Утратил силу распоряжением Премьер-Министра РК от 15.06.2020 № 83-р.
2. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июля 2016 года № 60-р "О создании Комиссии по вопросам рассмотрения тематики аналитических и социологических исследований, финансируемых из республиканского бюджета, и совместных исследований с зарубежными организациями":
в составе Комиссии по вопросам рассмотрения тематики аналитических и социологических исследований, финансируемых из республиканского бюджета, и совместных исследований с зарубежными организациями, утвержденном указанным распоряжением:
ввести:
вице-министра здравоохранения Республики Казахстан;
вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;
вице-министра по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан;
вице-министра оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции (по согласованию);
строку:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель"
изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель";
строки:
"вице-министр по делам государственной службы Республики Казахстан";
"вице-министр здравоохранения и социального развития Республики Казахстан"
исключить.
3. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 90-р "О некоторых вопросах консультативно­совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан":
в составе Совета по конкурентоспособности при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
ввести:
Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;
Министра здравоохранения Республики Казахстан;.
строку:
"Министр здравоохранения и социального развития Республики Казахстан" исключить.