Қазақстан Республикасы "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2018 жылғы 11 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 3 наурыздағы № 25-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2018 жылғы 11 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық акт жобасын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2018 жылғы 3 наурыздағы
№ 25-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 11 января 2018 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О государственном аудите и финансовом контроле"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 марта 2018 года № 25-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 11 января 2018 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О государственном аудите и финансовом контроле" (далее - перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проект нормативного правового акта согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 3 марта 2018 года № 25-р
Перечень

"Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2018 жылғы 11 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Нормативтік құқықтық және құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Нормативтік құқықтық және құқықтық актілердің сапасына, уақтылы әзірленуі мен енгізілуіне жауапты тұлға
1
2
3
4
5
6
1.

нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 11 января 2018 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О государственном аудите и финансовом контроле"
№ п/п Наименование нормативного правового или правового акта Форма акта Государственный орган, ответственный за исполнение Срок
исполнения
Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения нормативных правовых и правовых актов
1 2 3 4 5 6
1.

"Ішкі мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүргізу қағидаларын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № 76 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2018 жылғы наурыз
Р.Б. Бекетаев
2.
"Мемлекеттік аудитор біліктілігін иеленуге үміткер адамдарды сертификаттау қағидаларын бекіту туралы" Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 22-НҚ нормативтік қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің нормативтік қаулысы
ЕК келісім бойынша), Қаржымині
2018 жылғы наурыз
Н.А. Нұржанов
3.
Ішкі мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржыми ні, ЕК (келісім бойынша)
2018 жылғы наурыз
Р.Б. Бекетаев
4.
"Ішкі аудит қызметтері туралы үлгілік ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 599 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы наурыз
Р.Б. Бекетаев
5.
Электрондық ішкі мемлекеттік аудит қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы наурыз
Р.Б. Бекетаев
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ЕК - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті;
Қаржымині - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2016 года № 76 "Об утверждении Правил проведения внутреннего государственного аудита и финансового контроля и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
март
2018 года
Бекетаев Р.Б.
2.
О внесении изменений и дополнений в нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 15 декабря 2015 года № 22-НҚ "Об утверждении Правил сертификации лиц, претендующих на присвоение квалификации государственного аудитора"
нормативное постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
СК (по согласованию), МФ
март
2018 года
Нуржанов Н.А.
3.
Об утверждении Правил проведения внутреннего государственного аудита и финансового контроля
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ, СК (по согласованию)
март
2018 года
Бекетаев Р.Б.
4.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 599 "Об утверждении типового положения о службах внутреннего аудита"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2018 года
Бекетаев Р.Б.
5.
Об утверждении Правил электронного внутреннего государственного аудита
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2018 года
Бекетаев Р.Б.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СК - Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета;
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан.