Мемлекет басшысының 2010 жылғы 29 қаңтардағы "Жаңа он жылдық - жаңа экономикалық өрлеу — Қазақстанның жаңа мүмкіндіктері" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасының Президентінің 2010 жылғы 17 ақпандағы № 925 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған Мемлекет басшысының 2010 жылғы 29 қаңтардағы «Жаңа онжылдық - жаңа экономикалық өрлеу - Қазақстанның жаңа мүмкіндіктері» атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі жалпыұлттық іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Жалпыұлттық жоспар) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі:
1) Жалпыұлттық жоспар іс-шараларының мүлтіксіз және уақтылы орындалуын, сондай-ақ Мемлекет басшысының 2010 жылғы 29 қаңтардағы «Жаңа онжылдық - жаңа экономикалық өрлеу - Қазақстанның жаңа мүмкіндіктері» атты Қазақстан халқына Жолдауының қағидалары бойынша ақпараттық-түсіндіру жұмысын жүйелі негізде жүргізуді қамтамасыз етсін;
2) жыл сайын жарты жылдың және жылдың қорытындылары бойынша 25 қаңтарға және 25 шілдеге Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне Жалпыұлттық жоспардың орындалу барысы туралы ақпарат ұсынсын.
3. Қазақстан Республикасының Президентіне тікелей бағынатын және есеп беретін мемлекеттік органдардың, орталық және жергілікті атқарушы органдардың, басқа да мемлекеттік органдардың бірінші басшылары Жалпыұлттық жоспардың іс-шараларының мүлтіксіз және уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін.
4. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне жүктелсін.
5. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2010 жылғы 17 ақпандағы
№ 925 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Мемлекет басшысының 2010 жылғы 29 қаңтардағы «Жаңа онжылдық -
жаңа экономикалық өрлеу - Қазақстанның жаңа мүмкіндіктері» атты
Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі жалпыұлттық
іс-шаралар жоспары
Р/с
Іс-шараның атауы
Аяқталу нысаны
Жауапты орындаушылар
Орындалу мерзімі
1
2
3
4
5
1. Қазақстан Республикасының 2020 жылға дейінгі стратегиялық даму жоспарын іске асыру жөніндегі шаралар
Экономиканы әртараптандыру - табыс кілті
1.
Елдің 2020 жылға дейінгі ғылыми-технологиялық дамуының салааралық жоспарын қабылдау
Үкімет қаулысы
ИСМ, БҒМ, ЭМРМ, АШМ, ККМ, ЭБЖМ, ДСМ, Қоршағанортамині, Еңбекмині, ҚжТКШІА, АБА, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ»АҚ, «ҚазАгро» ҰБХ» АҚ
2010 жылғы қыркүйек
2.
Республикалық және өңірлік деңгейлерде Индустрияландыру картасының шеңберінде инвестициялық жобаларды іске асыру жөніндегі басқару орталықтарын (штабтарды) құру
Премьер-Министрдің өкімі
ИСМ, ЭБЖМ, мүдделі мемлекеттік органдар, Астана және Алматы қалаларының, облыстардың әкімдері
2010 жылғы ақпан
3.
Жаңа «Ғылым туралы» Қазақстан Республикасы Заң жобасын әзірлеу және Парламентке енгізу
Заң жобасы
БҒМ, АШМ
2010 жылғы ақпан
Инвестициялар тарту
4.
Концессиялар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізуді көздейтін Қазақстан Республикасының Заң жобасын әзірлеу және Парламентке енгізу
Заң жобасы
ЭБЖМ, ИСМ, ККМ, ЭМРМ, БҒМ, Еңбекмині, ТСМ, ДСМ, Қаржымині, БҚА, ТМРА, ҚНРА, ҰБ (келісім бойынша), Астана және Алматы қалаларының, облыстардың әкімдері
2010 жылғы мамыр
Кәсіпкерлік - жаңа экономиканың қозғаушы күші
5
Өңірлерде кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі «Бизнестің жол картасы - 2020» бюджеттік бағдарламасын әзірлеу
Үкімет қаулысы
ЭБЖМ, ИСМ, АШМ, ЭМРМ, Еңбекмині, Астана және Алматы қалаларының, облыстардың әкімдері
2010 жылғы сәуір
6
Барлық өңірлерде ӘКК құруды ескере отырып, оларды қайта ұйымдастыруды жүргізу және ӘКК-ларды жергілікті атқарушы органдарға беру туралы шешім қабылдау
Үкімет қаулысы
ИСМ, Қаржымині, ЭМРМ, ЭБЖМ, ӘКК, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ, Астана және Алматы қалаларының, облыстардың әкімдері
2010 жылғы I тоқсан
7
ӘКК-ларды жергілікті атқарушы органдарға беруді аяқтау
Президент Әкімшілігіне ақпарат
Қаржымині, ИСМ, ЭМРМ, ЭБЖМ, ӘКК, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ, Астана және Алматы қалаларының, облыстардың әкімдері
2010 жылғы II тоқсан
8
«Арнайы экономикалық аймақтар туралы» Қазақстан Республикасының Заң жобасын әзірлеу және Парламентке енгізу
Заң жобасы
ИСМ, Қаржымині, ЭБЖМ, Әділетмині, ЭМРМ, ККМ, ТСМ, СІМ, Еңбекмині, БҒМ, АБА, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ, Астана және Алматы қалаларының, облыстардың әкімдері
2010 жылғы казан
Өңірлердің дамуы - елдің дамуы
9
Аумақтарды дамыту бағдарламаларының жобаларын әзірлеу
Президент Әкімшілігіне ақпарат
ЭБЖМ, ТЖМ, АШМ, БҚА, ҚжТКШІА, Астана және Алматы қалаларының, облыстардың әкімдері
2010 жылғы шілде
Қазақстан Республикасының 2020 жылға дейінгі стратегиялық даму жоспарын іске асырудың базалық шарттары
10
«2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы», оның ішінде 2010 жылғы 1 сәуірден бастап бюджет саласы қызметкерлеріне жалақыны 25%-ға ұлғайтуды көздейтін Қазақстан Республикасы Заң жобасын әзірлеу және Парламентке енгізу
Заң жобасы
ЭБЖМ
2010 жылғы ақпан
11
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын қалыптастыру және оның қаражатын пайдалану тұжырымдамасының жобасын әзірлеу
Президент Жарлығының жобасы
ЭБЖМ, Қаржымині, ҰБ, ҚНРА
2010 жылғы наурыз
12
Тәуекелдерді азайту бөлігінде банк қызметін және қаржы ұйымдарын реттеу мәселелері бойынша Қазақстан Республикасы Заң жобасын әзірлеу және Парламентке енгізу
Заң жобасы
ҚНРА, ҰБ, Қаржымині, ЭБЖМ
2010 жылғы 1 шілдеге дейін
13
Елдің қор нарығын капиталдандыруды және оның өтімділігін одан әрі өсіру жөнінде шаралар қабылдау
Президент Әкімшілігіне ақпарат
АӨҚОҚРА, Қаржымині, ҰБ, ҚНРА, ЭБЖМ, ИСМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ
жартыжылдық қорытындылары бойынша

О мерах по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 29 января 2010 года "Новое десятилетие - новый экономический подъем - новые возможности Казахстана"
Указ Президента Республики Казахстан от 17 февраля 2010 года № 925
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить прилагаемый Общенациональный план мероприятий по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 29 января 2010 года "Новое десятилетие - новый экономический подъем - новые возможности Казахстана" (далее - Общенациональный план).
2. Правительству Республики Казахстан:
1) обеспечить неукоснительное и своевременное исполнение мероприятий Общенационального плана, а также проведение на системной основе информационно-разъяснительной работы по положениям Послания Главы государства народу Казахстана от 29 января 2010 года "Новое десятилетие - новый экономический подъем - новые возможности Казахстана";
2) ежегодно, к 25 января и 25 июля, по итогам полугодия и года представлять в Администрацию Президента Республики Казахстан информацию о ходе выполнения Общенационального плана.
3. Первым руководителям государственных органов, непосредственно подчиненных и подотчетных Президенту Республики Казахстан, центральных и местных исполнительных органов, других государственных органов обеспечить неукоснительное и своевременное исполнение мероприятий Общенационального плана.
4. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
5. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев
УТВЕРЖДЕН
Указом Президента
Республики Казахстан
от 17 февраля 2010 года № 925
Общенациональный план мероприятий по реализации Послания
Главы государства народу Казахстана от 29 января 2010 года
"Новое десятилетие - новый экономический подъем - новые
возможности Казахстана"
п/п
Наименование
мероприятия
Форма
завершения
Ответственные
исполнители
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1. Меры по реализации Стратегического плана развития
Республики Казахстан до 2020 года
Диверсификация экономики - ключ к успеху
1.
Принятие
межотраслевого
плана научно-
технологическо
го развития
страны до 2020
года
постановление
Правительства
МИТ, МОН, МЭМР,
МСХ, МТК, МЭБП,
МЗ, МООС,
МТСЗН, АДСиЖКХ,
АИС, АО "ФНБ
"Самрук-Казына"
, АО "НУХ
"КазАгро"
сентябрь 2010
года
2.
Создание
управляющих центров
(штабов) по
реализации
инвестиционных
проектов в
рамках Карты индустриализации
на республикан-
ском и регио-
нальном уровнях
распоряжение
Премьер-
Министра
МИТ, МЭБП,
заинтересован-
ные
государственные
органы, акимы
гг. Астаны и
Алматы,
областей
февраль 2010
года
3.
Разработка и
внесение в
Парламент
нового проекта
Закона
Республики
Казахстан "О
науке"
проект Закона
МОН, МИТ, МСХ
февраль 2010
года
Привлечение инвестиций
4.
Разработка и
внесение в
Парламент
проекта Закона
Республики
Казахстан,
предусматрива-
ющего внесение
изменений и
дополнений в
законодательство
по вопросам
концессий
проект Закона
МЭБП, МИТ, МТК,
МЭМР, МОН,
МТСЗН, МТС, МЗ,
МФ, АЗК, АРЕМ,
АФН, НБ (по
согласованию),
акимы гг.
Астаны и
Алматы,
областей
май 2010 года
Предпринимательство - движущая сила новой экономики
5.
Разработка
бюджетной
программы по
развитию
предприниматель
ства в регионах
"Дорожная карта
бизнеса - 2020"
постановление
Правительства
МЭБП, МИТ, МСХ,
МЭМР, МТСЗН,
акимы областей,
гг. Астаны и
Алматы
апрель 2010 года
6.
Проведение
реорганизации
СПК с учетом их
создания во
всех регионах и
принятие
решения о
передаче СПК
местным
исполнительным
органам
постановление
Правительства
МИТ, МФ, МЭМР,
МЭБП, СПК, АО
"ФНБ
"Самрук-Казына"
, акимы гг.
Астаны и
Алматы,
областей
I квартал 2010
года
7.
Завершение
передачи СПК
местным
исполнительным
органам
информация в
Администрацию
Президента
МФ, МИТ, МЭМР,
МЭБП, СПК, АО
"ФНБ
"Самрук-Казына"
акимы гг.
Астаны и
Алматы,
областей
II квартал 2010
года
8.
Разработка и
внесение в
Парламент
проекта Закона
Республики
Казахстан "О
специальных
экономических
зонах"
проект Закона
МИТ, МФ, МЭБП,
МЮ, МЭМР, МТК,
МТС, МИД,
МТСЗН, МОН,
АИС, АО "ФНБ
"Самрук-Казына"
, акимы гг.
Астаны и
Алматы,
областей
октябрь 2010
года
Развитие регионов - развитие страны
9.
Разработка
проектов
программ
развития
территорий
информация в
Администрацию
Президента
МЭБП, МЧС, МСХ,
АЗК, АДСиЖКХ,
акимы гг.
Астаны и
Алматы,
областей
июль 2010 года
Базовые условия реализации Стратегического плана развития
Республики Казахстан до 2020 года
10.
Разработка и
внесение в
Парламент
проекта Закона
Республики
Казахстан "О
внесении
изменений и
дополнений в
Закон
Республики
Казахстан "О
республиканском
бюджете на 2010
- 2012 годы", в
том числе пре-
дусматривающего
увеличение
заработной
платы
работникам
бюджетной сферы
с 1 апреля 2010
года на 25 %
проект Закона
МЭБП
февраль 2010
года
11.
Разработка
проекта
Концепции
формирования и
использования
средств
Национального
фонда
Республики
Казахстан
проект Указа
Президента
МЭБП, МФ, НБ,
АФН
март 2010 года
12.
Разработка и
внесение в
Парламент
проекта Закона
Республики
Казахстан по
вопросам
регулирования
банковской
деятельности и
финансовых
организаций в
части
минимизации
рисков
проект Закона
АФН, НБ, МФ,
МЭБП
до 1 июля 2010
года
13.
Принятие мер по
дальнейшему
росту
капитализации и
ликвидности
фондового рынка
страны
информация в
Администрацию
Президента
АРДРФЦА, МФ,
НБ, АФН, МЭБП,
МИТ, АО "ФНБ
"Самрук-Казына"
по итогам
полугодия

2. Адам - елдің басты байлығы
Білім беру
14
Балаларды мектепке дейінгі оқытумен және тәрбиелеумен қамтамасыз ету деңгейін арттыруға бағытталған «Балапан» салалық бағдарламасын әзірлеу
Үкімет қаулысы
БҒМ
2010 жылғы 1 мамырға дейін
15
«Назарбаев Университеті, Назарбаев Қоры, Назарбаев интеллектуалдық мектептері мәртебесі туралы», оның ішінде «Өмір туралы ғылым орталығы», «Халықаралық аспаптық орталық» және «Баламалы энергетика орталығы» атты үш ғылыми орталық құруды реттейтін Қазақстан Республикасы Заң жобасын әзірлеу және Парламентке енгізу
Заң жобасы
БҒМ, ИСМ, мүдделі мемлекеттік органдар
2010 жылғы наурыз
Денсаулық сақтау
16
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне білім беру және денсаулық сақтау салаларындағы мемлекеттік кәсіпорындар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу және Парламентке енгізу
Заң жобасы
ЭБЖМ, БҒМ, ДСМ, Қаржымині, Әділетмині
2010 жылғы наурыз
17
Қазақстанда бұқаралық спортты дамыту жөнінде шаралар кешенін әзірлеу
Президент Әкімшілігіне, Премьер-Министрдің Кеңсесіне ұсыныстар
ТСМ, Астана және Алматы қалаларының, облыстардың әкімдері
2010 жылғы 1 сәуірге дейін
Тұрғын үй-коммуналдық сектор және сумен қамтамасыз ету саласындағы саясат
18
Ауылдық елді мекендерді және шағын қалаларды сумен қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстарды жалғастыруды көздейтін Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты жаңғыртудың 2020 жылға дейінгі салалық бағдарламасын қабылдау
Үкімет қаулысы
ҚжТКШІА, АШМ, ЭМРМ, Қоршағанортамині, ТМРА, БҚА, Астана және Алматы қалаларының, облыстардың әкімдері
2010 жылғы қараша
3. Ішкі саяси тұрақтылық - Қазақстан Республикасының 2020 жылға дейінгі стратегиялық даму жоспарын іске асырудың сенімді іргетасы
19
Құқық қорғау органдарында әкімшілік реформа жүргізу жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау
Президент Әкімшілігіне ұсыныстар
ПӘ, БП және өзге де құқық қорғау органдары
2010 жылғы сәуір
20
Құқық қорғау жүйесін реформалау бойынша Заң жобасын әзірлеу және Парламентке енгізу
Заң жобасы
БП және өзге де құқық қорғау органдары
2010 жылғы қазан
21
Азаматтық қоғам институттарымен бірлесіп Қазақстан Республикасының 2020 жылға дейінгі стратегиялық даму жоспарының және Мемлекет басшысының «Жаңа онжылдық - жаңа экономикалық өрлеу - Қазақстанның жаңа мүмкіндіктері» атты Қазақстан халқына Жолдауының негізгі қағидаларын түсіндіру жөнінде ауқымды ақпараттық-насихаттау жұмысын жүргізу
Президент Әкімшілігіне ақпарат
МАМ, мүдделі мемлекеттік органдар
2010 жылғы 25 шілде, 25 желтоқсан
4. Сыртқы саясат
22
Алматы қаласында бейресми ЕҚЫҰ СІМК өткізу (2010 жылғы шілде)
Президент Әкімшілігіне ақпарат
СІМ, Әділетмині, ҰҚК, Қорғанысмині, ІІМ, БП, ТЖМ, ККМ, ДСМ, МАМ, БҒМ, АБА, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2010 жылғы желтоқсан
23
ЕҚЫҰ-ның жауапкершілігі аймағындағы қауіпсіздіктің өзекті проблемалары, Ауғанстандағы ахуал және төзімділік мәселелері бойынша Астана қаласында ЕҚЫҰ саммитін өткізу (2010 жылғы қараша - желтоқсан)
Президент Әкімшілігіне ақпарат
СІМ, Әділетмині, ҰҚК, Қорғанысмині, ІІМ, БП, ТЖМ, ККМ, ДСМ, МАМ, БҒМ, АБА, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2010 жылғы желтоқсан
Ескертпелер: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АБА            - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс
агенттігі
АӨҚОҚРА      - Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін
реттеу агенттігі
АШМ          - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
Әділетмині   - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
ӘКК          - әлеуметтік-кәсіпкерлер корпорациялар
БҒМ          - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
БҚА          - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі
БП           - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
ДСМ          - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
Еңбекмині    - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
ЕҚЫҰ         - Еуропадағы қауіпсіздік және ынтымақтастық ұйымы
ИСМ          - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
министрлігі
ККМ          - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация
министрлігі
«ҚазАгро» ҰБХ» АҚ      - «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» акционерлік
қоғамы
Қаржымині    - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ҚжТКІША      - Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
ҚНРА         - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі
ҚОҚМ         - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау
министрлігі
Қорғанысмині - Қазақстан Республикасын Қорғаныс министрлігі
МАМ          - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат
министрлігі
«Самұрық-
Қазына» АҚ   - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік
қоғамы
СІМ          - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
СІМК         - Сыртқы істер министрлерінің кеңесі
ТЖМ          - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
ТМРА         - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу
агенттігі
ТСМ          - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
ҰҚК          - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
ҰБ           - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
ІІМ          - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ЭБЖМ         - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігі
ЭМРМ         - Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі
ЭСЖКА        - Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі

2. Человек - главное богатство страны
Образование
14.
Разработка
отраслевой
программы
"Балапан",
направленной
на повышение
уровня
обеспечения
детей
дошкольным
образованием и
воспитанием
постановление
Правительства
МОН
до 1 мая 2010
года
15.
Разработка и
внесение в
Парламент
проекта Закона
Республики
Казахстан "О
статусе
Назарбаев
Университета,
Назарбаев
Фонда,
Назарбаев
интеллектуаль-
ных школ", в
том числе
регулирующего
создание трех
научных
центров: Центра
науки о жизни,
Международного
инструменталь-
ного центра и
Центра
альтернативной
энергетики
проект Закона
МОН, МИТ,
заинтересован-
ные
государственные
органы
март 2010 года
Здравоохранение
16.
Разработка и
внесение в
Парламент
проекта Закона
Республики
Казахстан "О
внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
государственных
предприятий в
сферах образо-
вания и здраво-
охранения"
проект Закона
МЭБП, МОН, МЗ,
МФ, МЮ
март 2010 года
17.
Выработка
комплекса мер
по развитию
массового
спорта в
Казахстане
предложения в
Администрацию
Президента,
Канцелярию
Премьер-
Министра
МТС, акимы гг.
Астаны и
Алматы,
областей
до 1 апреля 2010
года
Политика в области жилищно-коммунального
сектора и водообеспечения
18.
Принятие
отраслевой
программы
модернизации
жилищно-
коммунального
хозяйства до
2020 года,
предусматрива-
ющей
продолжение
работы по
водообеспечению
сельских
населенных
пунктов и малых
городов
постановление
Правительства
АДСиЖКХ, МСХ,
МЭМР, МООС,
АРЕМ, АЗК,
акимы гг.
Астаны и
Алматы,
областей
ноябрь 2010 года
3. Внутриполитическая стабильность - надежный фундамент
реализации Стратегического плана развития
Республики Казахстан до 2020 года
19.
Выработка
предложений по
проведению
администра-
тивной реформы
в правоохрани-
тельных органах
информация
Главе
государства
Администрация
Президента, ГП
и иные
правоохрани-
тельные органы
апрель 2010 года
20.
Разработка и
внесение в
Парламент
проекта Закона
по реформирова-
нию правоохра-
нительной
системы
проект Закона
ГП и другие
правоохрани-
тельные органы
октябрь 2010
года
21.
Проведение
широкой
информационно-
пропагандист-
ской работы по
разъяснению
основных
положений
Стратегического
плана развития
Республики
Казахстан до
2020 года и
Послания Главы
государства
народу
Казахстана
"Новое
десятилетие
- новый
экономический
подъем - новые
возможности
Казахстана"
совместно с
институтами
гражданского
общества
информация в
Администрацию
Президента
МКИ,
заинтересован-
ные
государственные
органы
25 июля, 25
декабря 2010
года
4. Внешняя политика
22.
Проведение
неформального
СМИД ОБСЕ в г.
Алматы (июль
2010 г.)
информация в
Администрацию
Президента
МИД, МЮ, КНБ,
МО, МВД, ГП,
МЧС, МТК,
МЗ, МКИ, МОН,
АИС, акимы гг.
Астаны и
Алматы
декабрь 2010
года
23.
Проведение
саммита ОБСЕ в
г. Астане
(ноябрь-декабрь
2010 г.) по
актуальным
проблемам
безопасности в
зоне
ответственности
ОБСЕ, ситуации
в Афганистане и
вопросам
толерантности
информация в
Администрацию
Президента
МИД, МЮ, КНБ,
МО, МВД, ГП,
МЧС, МТК,
МЗ, МКИ, МОН,
АИС, акимы гг.
Астаны и Алматы
декабрь 2010
года
Примечания: расшифровка аббревиатур:
АРДРФЦА - Агентство по регулированию деятельности регионального
финансового центра города Алматы Республики Казахстан
АБЭКП - Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью (финансовая полиция)
АДСиЖКХ - Агентство Республики Казахстан по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
АЗК - Агентство Республики Казахстан по защите конкуренции
АИС - Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи
АРЕМ - Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных
монополий
АФН - Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых организаций
АО "НУХ "КазАгро" - акционерное общество "Национальный управляющий
холдинг "КазАгро"
АО "ФНБ "Самрук-Казына" - акционерное общество "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Казына"
ГП - Генеральная прокуратура Республики Казахстан
КНБ - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЗ - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МИД - Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
МКИ - Министерство культуры и информации Республики Казахстан
МО - Министерство обороны Республики Казахстан
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МООС - Министерство охраны окружающей среды
МЧС - Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МСХ - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
МТС - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики
Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики
Казахстан
МЭМР - Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан
НБ - Национальный Банк Республики Казахстан
ОБСЕ - Организация по безопасности и сотрудничеству в Европе
СМИД - Совет министров иностранных дел
СПК - социально-предпринимательские корпорации