Облыс әкімінің 1999 жылғы 18 қазандағы N 205 "Жергілікті атқарушы органдардың резерв қаражатын пайдаланудың тәртібін бекіту туралы" шешіміне толықтырулар мен өзгертулер енгізу туралы
Атырау облысы әкімінің шешімі 2000 жылғы 29 ақпандағы N 367 Атырау облысының әділет басқармасында 2000 жылғы 7 қыркүйекте N 271 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімінің 2009 жылғы 30 наурыздағы N 15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімінің 30.03.2009 N 15 шешімімен.
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 қыркүйектегі N 1408 P001408_қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 ақпандағы N 230 P000230  қаулысына сәйкес шешім етемін:
Облыс әкімінің 1999 жылғы 18 қазандағы N 205 V99T114  "Жергілікті атқарушы органдардың резервінің қаражатын пайдаланудың тәртібін бекіту туралы" шешіміне мынадай толықтырулар енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген жергілікті атқарушы органдардың резерв қаражаттарын пайдалану Ережесіндегі:
2-тармақта:
мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) облыс әкімінің шешімімен айқындалатын өзге де күтілмеген шығыстар";
тоғызыншы абзац алынып тасталсын;
15-тармақ мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) бөлінетін несие сомасы Қазақстан Республикасы Үкіметі тиісті қаржы жылына белгілеген жергілікті атқарушы органдардың қарыз алу лимитінің сомасынан аспауы тиіс";
мынадай мазмұндағы 5-1 бөліммен толықтырылсын:
"5-1. Өзге де күтілмеген шығыстарға қаражат бөлу
17-1. Жергілікті атқарушы органдардың резервінен басқа күтпеген шығындарға қаржы бөлу үшін жергілікті бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері, аудандар және Атырау қаласы әкімдері облыстық қаржы басқармасына тиісті негіздемелері мен есептері бар қаражат бөлу туралы өтініш ұсынады.
17-2. Облыстық қаржы басқармасы ұсынылған өтініштің негізінде жергілікті атқарушы органдардың резервінен қаражат бөлу мүмкіндігі не мүмкін еместігі туралы қорытынды береді.
17-3. Жергілікті бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің өтініші бойынша оң қорытынды болған жағдайда жергілікті атқарушы органдардың резервінен өзге де күтілмеген шығыстарға қаражат бөлу туралы облыс әкімі шешімінің жобасын заңдарда белгіленген тәртіппен аталған жергілікті бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі дайындайды.
17-4. Аудандар және Атырау қаласы әкімдерінің өтініші бойынша оң қорытынды болған жағдайда жергілікті атқарушы органдардың резервінен өзге де күтілмеген шығыстарға қаражат бөлу туралы облыс әкімі шешімінің жобасын заңдарда белгіленген тәртіппен облыстық қаржы басқармасы дайындайды."
Облыс әкімі

О внесении дополнений в решение акима области от 18 октября 1999 года "Об утверждении Правил использования средств резерва местных исполнительных органов"
Решение Акима Атырауской области от 29 февраля 2000 года N 367 Зарегистрировано управлением юстиции Атырауской области 7 сентября 2000 года за N 271. Утратило силу решением акима Атырауской области от 30 марта 2009 года N 15
Сноска. Утратило силу решением акима Атырауской области от 30.03.2009 N 15.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 230 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" решил:
Внести в решение акима области от 18 октября 1999 года N 205 "Об утверждении Правил использования средств резерва местных исполнительных органов" следующие дополнения:
в Правилах использования средств резерва местных исполнительных органов, утвержденных указанным решением:
в пункте 2: дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) иные непредвиденные расходы, определяемые решениями акима области";
абзац девятый исключить;
пункт 15 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) сумма выделяемого кредита не должна превышать сумму лимита заимствования местного исполнительного органа, установленного Правительством Республики Казахстан на соответствующий финансовый год"; дополнить разделом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Выделение средств на иные непредвиденные расходы:
17-1. Для выделения средств из резерва местных исполнительных органов на иные непредвиденные расходы администратор местных бюджетных программ, акимы районов и г. Атырау представляют в областное финансовое управление ходатайство о выделении средств с соответствующими обоснованиями и расчетами.
17-2. Областное финансовое управление на основании представленного ходатайства дает заключение о возможности либо невозможности выделения средств из резерва местных исполнительных органов.
17-3. При положительном заключении по ходатайству администратора местных бюджетных программ проект решения акима области о выделении средств из резерва местных исполнительных органов на иные непредвиденные расходы подготавливается данным администратором местных бюджетных программ в установленном законодательством порядке.
17-4. При положительным заключении по ходатайству акимов районов и г. Атырау проект решения акима области о выделении средств из резерва местных исполнительных органов на иные непредвиденные расходы подготавливается областным финансовым управлением в установленном законодательством порядке".
Аким области                               И. Тасмагамбетов