"Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 бұйрығына N 74 толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2002 жылғы 14 маусымдағы N 275 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 4 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 1908. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
28. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 14 маусымдағы N 275 (тіркелген N 1908) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы бұйрығына N 74 толықтыру енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесі туралы"  Z990357_  1999 жылғы 1 сәуірдегі, "Халықты жұмыспен қамту туралы"  Z010149_  2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Z010148_  2001 жылғы 23 қаңтардағы, Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жергілікті атқарушы органдардың орта мерзімді валюталық мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздарын шығару, орналастыру, айналысқа қосу, өтеу және оларға қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" 2001 жылғы 4 қыркүйектегі N 1139  P011139_  және "Ұшу-сынақ полигондары мен "Байқоңыр" ғарыш айлағы кешені орналасқан аумақтардың халқына атаулы әлеуметтік көмек көрсету үшін 2002 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражатты бөлу туралы"  P020558_  2002 жылғы 23 мамырдағы қаулыларына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715  V991058_  бұйрығына мынадай толықтырулар енгізiлсін:
көрсетілген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:

О внесении дополнений N 74 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 июня 2002 года N 275. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 июля 2002 года N 1908. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
28. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 июня 2002 года N 275 "О внесении дополнений N 74 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации"...".
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе", от 23 января 2001 года Z010149_ "О занятости населения", от 23 января 2001 года Z010148_ "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", постановлениями Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2001 года N 1139 P011139_ "Об утверждении Правил выпуска, размещения, обращения, погашения и обслуживания среднесрочных валютных государственных эмиссионных ценных бумаг местных исполнительных органов" и от 23 мая 2002 года P020558_ "О распределении средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год для оказания адресной социальной помощи населению территорий, на которых расположены летно-испытательные полигоны и комплекс космодрома "Байконур" приказываю:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующие дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:

6 "Әлеуметтiк қамсыздандыру және әлеуметтiк көмек" функционалдық тобының 2 "Әлеуметтiк көмек" iшкi функциясындағы 258 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын еңбек және халықты әлеуметтiк қорғаудың атқарушы органы" бағдарлама әкiмшiсі бойынша:
030 "Жұмыспен қамту бағдарламасы" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 033-кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"033 Халықты жұмыспен қамту саласындағы азаматтарды әлеуметтiк қорғау жөнiндегi қосымша шаралар";
мынадай мазмұндағы 047-бағдарламамен толықтырылсын:
"047 Ұшу-сынақ полигондары мен "Байқоңыр" ғарыш айлағы кешенi орналасқан аумақтардың халқына атаулы әлеуметтік көмек көрсету";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" функционалдық тобында 5 "Қоршаған ортаны қорғау" кiшi функциясы мынадай мазмұндағы 256-бағдарлама әкiмшiсi, 003-кiшi бағдарламасы бар 002-бағдарламамен және, 016, 023, 025, 070, 097-бағдарламалармен толықтырылсын:
"256 Жергiлiкті бюджеттен қаржыландырылатын табиғатты пайдалану және қоршаған ортаны қорғау жөнiндегi атқарушы органы
002 Жергiлiктi деңгейдегi әкiмшiлiк шығындар
003 Жергiлiктi органдардың аппараттары
016 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою және өзге де күтпеген шығыстар үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу
023 Өкiлеттiк шығындарға арналған қаражат есебiнен iс-шаралар өткiзу
025 Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою және өзге де күтпеген шығыстар үшiн облыстың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органы резервiнiң қаражаты есебiнен iс-шаралар өткiзу
070 Табиғатты пайдалану және қоршаған ортаны қорғау жөнiндегi атқарушы органдардың материалдық-техникалық базасын нығайту
097 Облыстың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органы резервiнiң қаражаты есебiнен соттардың шешiмдерi бойынша жергiлiктi атқарушы органдардың мiндеттемелерiн орындау";
16 "Қаржыландыру" функционалдық тобының 2 "Бағалы қағаздардың ұйымдастырылған рыногындағы операциялар" iшкi функциясы мынадай мазмұндағы 260-бағдарлама әкiмшiсi 034-бағдарламамен толықтырылсын:
"260 Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын қаржы атқарушы органы
034 Бағалы қағаздардың ұйымдастырылған рыногында жергiлiктi атқарушы органдардың мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздарын сатып алу".
2. Заң қызметi департаментi (Н.А.Қалиева) және Мемлекеттiк бюджет департаментi (Б.Т.Сұлтанов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Премьер-Министрдiң орынбасары -
Қаржы министрi

в функциональной группе 6 "Социальное обеспечение и социальная помощь" в подфункции 2 "Социальная помощь" по администратору программ 258 "Исполнительный орган труда и социальной защиты населения, финансируемый из местного бюджета":
программу 030 "Программа занятости" дополнить подпрограммой 033 следующего содержания:
"033 Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения";
дополнить программой 047 следующего содержания:
"047 Оказание адресной социальной помощи населению территорий, на которых расположены летно-испытательные полигоны и комплекс космодрома "Байконур";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды" подфункцию 5 "Охрана окружающей среды" дополнить администратором программ 256, программой 002 с подпрограммой 003, программами 016, 023, 025, 070 и 097 следующего содержания:
"256 Исполнительный орган по природопользованию и охране окружающей среды, финансируемый из местного бюджета
002 Административные затраты на местном уровне
003 Аппараты местных органов
016 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов
023 Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
025 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа областей, г.г. Алматы и Астаны для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы
070 Укрепление материально-технической базы исполнительных органов по природопользованию и охране окружающей среды
097 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа области, городов Астаны и Алматы";
в функциональной группе 16 "Финансирование" подфункцию 2 "Операции на организованном рынке ценных бумаг" дополнить администратором программ 260, программой 034 следующего содержания:
"260 Исполнительный орган финансов, финансируемый из местного бюджета
034 Приобретение государственных эмиссионных ценных бумаг местных
исполнительных органов на организованном рынке ценных бумаг".
2. Департаменту юридической службы (Н.А. Калиева) и Департаменту
государственного бюджета (Б.Т. Султанов) обеспечить государственную
регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Заместитель Премьер-Министра -
Министр финансов
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)