Тарифтердi (бағаларды, алым ставкаларын) және тарифтік сметаларды оңайлатылған тәртiппен бекiту Ережесi туралы
Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2003 жылғы 19 наурыздағы N 80-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 18 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 2237. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2020 жылғы 22 мамырдағы № 42 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ұлттық экономика министрінің 22.05.2020 № 42 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың тақырыбына өзгерту енгізілді - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2006 жылғы 8 тамыздағы N 196-НҚ бұйрығымен.
"Табиғи монополиялар және реттелетін нарықтар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі туралы ереженің 17-тармағының 254) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 24.07.2015 № 566 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса берiлiп отырған Тарифтердi (бағаларды, алым ставкаларын) және тарифтік сметаларды оңайлатылған тәртiппен бекiту Ережесi бекiтiлсін.
Ескерту: 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2006 жылғы 8 тамыздағы N 196-НҚ бұйрығымен .
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгiнiң Әкiмшiлiк жұмысы департаментi (A.T.Шабдарбаев) осы бұйрық мемлекеттiк тiркеуден өткеннен кейiн:
1) оны ресми бұқаралық ақпарат құралдарында заңнамада белгiленген тәртiппен жариялауды қамтамасыз етсiн;
2) оны Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгiнiң құрылымдық бөлiмшелерi мен аумақтық органдары назарына жеткiзсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi төрағасының орынбасары А.К.Әмiринге жүктелсiн.
4. Осы бұйрық мемлекеттiк тiркеуден өткен күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
және бәсекелестiктi қорғау
жөнiндегi агенттiгi төрағасының
2003 жылғы 19 наурыздағы
N 80-НҚ бұйрығымен
бекiтiлген
Тарифтердi (бағаларды, алым ставкаларын) және тарифтік сметаларды оңайлатылған тәртiппен бекiту Ережесi
Ескерту: Мәтін бойынша "табиғи монополия" деген сөздер "табиғи монополиялар" деген сөздермен ауыстырылды - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2005 жылғы 28 ақпандағы N 62-НҚ бұйрығымен .
Ескерту: Тақырыпта және барлық мәтін бойынша "(бағаларды, алым ставкаларын)", "(бағаны, алым ставкасын)", "(бағалардың, алым ставкаларының)", "(бағаның, алым ставкасының)" және "(баға, алым ставкалары)" деген сөздерден кейін тиісінше "және тарифтік сметаларды", "тарифтік сметаны", "тарифтік сметаның" және "тарифтік смета" деген сөздермен толықтырылды - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2006 жылғы 8 тамыздағы N 196-НҚ бұйрығымен .

Об утверждении Правил утверждения тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет в упрощенном порядке
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 19 марта 2003 года N 80-ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 апреля 2003 года N 2237. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 22 мая 2020 года № 42.
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 22.05.2020 № 42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В заголовок внесены изменения приказом и.о. Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 8 августа 2006 года N 196-ОД (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О естественных монополиях и регулируемых рынках" и подпунктом 254) пункта 17 Положения о Министерстве национальной экономики Республики Казахстан утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011, ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула в редакции приказа и.о. Министра национальной экономики РК от 24.07.2015 № 566 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые Правила утверждения тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет в упрощенном порядке.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения приказом и.о. Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 8 августа 2006 года N 196-ОД (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Департаменту административной работы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции (Шабдарбаев А.Т.) после государственной регистрации настоящего приказа:
1) обеспечить в установленном законодательством порядке его опубликование в официальных средствах массовой информации;
2) довести его до сведения структурных подразделений и территориальных органов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Амрина А.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Председатель
Утверждены приказом
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции
от 19 марта 2003 года N 80-ОД
Правила
утверждения тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет
в упрощенном порядке
<*>
Сноска. По тексту слова "естественной монополии" заменены словами "естественных монополий" - приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 28 февраля 2005 года N 62-ОД . В заголовке и по всему тексту после слов "(цен, ставок сборов)", "(цены, ставки сбора)" и "(ценам ставкам сборов)" дополнины словами "и тарифных смет", "и тарифной сметы" и "тарифным сметам" приказом и.о. Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 8 августа 2006 года N 196-ОД (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

1. Жалпы ереже
1. Тарифтердi (бағаларды, алым ставкаларын) және тарифтік сметаларды оңайлатылған тәртiппен бекiту Ережесi "Табиғи монополиялар және реттелетін нарықтар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес әзiрлендi.
Ескерту: 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2009.02.05 N 30-НҚ Бұйрықтарымен.
2. Ереже табиғи монополиялар субъектілерінің реттелетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын) және тарифтік сметаларды бекітудің оңайлатылған тәртібін айқындайды (бұдан әрі - оңайлатылған тәртіп).
Ескерту: 2-тармақ жаңа редакцияда жазылды - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2005 жылғы 28 ақпандағы N 62-НҚ бұйрығымен .
3. Реттелетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын) және тарифтік сметаларды оңайлатылған тәртіппен бекіту:
1) меншік нысанына қарамастан жаңадан құрылған табиғи монополия субъектісінің реттелетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына);
2) табиғи монополиялар субъектілері ұсынатын қызметтерді (тауарларды, жұмыстарды) осы салалар шеңберінде реттелетіндерге жатқызу мәніне табиғи монополиялар салаларын талдау негізінде енгізілген реттелетін қызметтердің (тауарлардың, жұмыстардың) жаңа түрлеріне;
3) Табиғи монополиялар субъектілерінің мемлекеттік тіркеліміне реттелетін қызметтердің (тауарлардың, жұмыстардың) өзге түрлері бойынша енгізілген табиғи монополия субъектісі көрсететін реттелетін қызметтердің (тауарлардың, жұмыстардың) жаңа түрлеріне жүргізіледі;
4) егер табиғи монополия субъектісінің реттелетін қызметтерінің (тауарларының, жұмыстарының) қолданыстағы тарифтері объектілер және (немесе) учаскелер бойынша жеке бекітілсе, жаңа объектілерге және (немесе) учаскелерге жүргізіледі.
Ескерту: 3-тармақ жаңа редакцияда жазылды, өзгерту енгізілді - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2005 жылғы 28 ақпандағы N 62-НҚ , 2006 жылғы 8 тамыздағы N 196-НҚ бұйрығымен .
4. Табиғи монополияның жаңадан құрылған субъектiсi - табиғи монополия жағдайында тұтынушыларға тауарларды, жұмыстарды өндiру және (немесе) қызмет көрсету жөнiндегi қызметiн жүзеге асыруды бастаған немесе бастайтын жеке кәсiпкер немесе заңды тұлға.
5. Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8480 тіркелген Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2013 жылғы 25 сәуірдегі № 130-НҚ бұйрығымен бекітілген Шығындарды қалыптастырудың ерекше тәртiбiн (бұдан әрi - Ерекше тәртiп), Заңның 13-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес бекітілген бухгалтерлiк есеп стандарттарын, салық заңнамасын қоса алғанда, өзге де нормативтiк құқықтық актiлердi, сондай-ақ белгіленген тәртіппен бекітілген табиғи монополиялар субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтердi (бағаларды, алым мөлшерлемелерін) және тарифтік сметаларды есептеудің салалық әдістемелерін (бұдан әрі – салалық әдістемелер) басшылыққа алады.

1. Общие положения
1. Правила утверждения тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет в упрощенном порядке (далее - Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан "О естественных монополиях и регулируемых рынках".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 05.02.2009 N 30-ОД (порядок введения в действие см. п.5 ).
2. Правила определяют упрощенный порядок утверждения тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий (далее - упрощенный порядок).
Сноска. Пункт 2 в редакции - приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 28 февраля 2005 года N 62-ОД.
3. Утверждение тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на регулируемые услуги (товары, работы) в упрощенном порядке производится на:
1) регулируемые услуги (товары, работы) вновь созданного субъекта естественной монополии независимо от форм собственности;
2) включенные на основании анализа сфер естественных монополий на предмет отнесения предоставляемых субъектами естественных монополий услуг (товаров, работ) в рамках данных сфер к регулируемым, новые виды регулируемых услуг (товаров, работ);
3) новые виды регулируемых услуг (товаров, работ), оказываемые субъектом естественной монополии, уже включенным в Государственный регистр субъектов естественных монополий по иным видам регулируемых услуг (товаров, работ);
4) новые объекты и (или) участки, если действующие тарифы на регулируемые услуги (товары, работы) субъекта естественной монополии утверждены раздельно по объектам и (или) участкам.
Сноска. В пункт 3 внесены изменения приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 28 февраля 2005 года N 62-ОД ; приказом и.о. Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 8 августа 2006 года N 196-ОД (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
4. Вновь созданный субъект естественной монополии - индивидуальный предприниматель или юридическое лицо, начавшее или планирующие начать осуществление деятельности по производству товаров, работ и (или) предоставлению услуг потребителям в условиях естественной монополии.
5. При подаче заявки и принятии решения об утверждении проектов тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет ведомство уполномоченного органа и субъекты естественных монополий руководствуются Особым порядком формирования затрат (далее - Особый порядок), утвержденным приказом Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 25 апреля 2013 года № 130-ОД, зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8480, иными нормативными правовыми актами, включая нормативные правовые акты, устанавливающие стандарты бухгалтерского учета, налоговое законодательство, а также отраслевыми методиками расчета тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий, утвержденными в соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 13 Закона (далее – отраслевые методики).

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 24.07.2015 № 566 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
5-1. Активтері жасалған мәміленің немесе банкрот болып танылған борышкер – табиғи монополия субъектісінің конкурстық салмағын өткізу нәтижесінде меншігіне түскен табиғи монополия субъектісі реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) тарифтерді (бағаларды, алымдар мөлшерлемелерін) және тарифтік сметаларды бекітуге өтінім бергенге дейін тұтынушыларға реттеліп көрсетілетін қызметтерді (тауарларды, жұмыстарды) конкурстық өндіріс процесінде өндіріп алынған осы активтердің немесе мүліктің меншік иелері үшін уәкілетті органның ведомствосы бұрын бекіткен тарифтер (бағалар, алымдар мөлшерлемелері) және тарифтік сметалар немесе олардың шекті деңгейлері бойынша, бірақ алты айдан аспайтын мерзімге ұсынады.
Ескерту: 5-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 28.02.2005 N 62-НҚ бұйрығымен; жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 24.07.2015 № 566 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын) және тарифтік сметаларды оңайлатылған
тәртіппен бекітуге арналған өтінімдерді
ұсыну және қабылдау тәртібі
Ескерту: 2-тараудың атауына өзгерту енгізілді - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2005 жылғы 28 ақпандағы N 62-НҚ бұйрығымен.
6. Осы Ереженің 3-тармағында көрсетілген табиғи монополиялар субъектілері уәкілетті органның ведомствосының оларды табиғи монополиялар субъектілерінің Мемлекеттік тіркеліміне енгізілгені туралы хабарламасын алған сәттен бастап күнтізбелік он күн ішінде уәкілетті органның ведомствосына тарифті (бағаны, алым мөлшерлемесін) және тарифтік сметаны бекітуге өтінім ұсынады.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 24.07.2015 № 566 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
7. Тарифтерді (бағаларды, алым ставкаларын) және тарифтік сметаларды оңайлатылған тәртіппен бекітуге арналған өтініміне мыналар қоса беріледі:
1) прейскурант түрiндегi тарифтердiң (бағалардың, алым ставкаларының) тарифтік сметаның жобасы;
2) жобалық қуат туралы деректер;
3) таратып жазу қосымшасымен несиелiк және дебиторлық берешектiң бары немесе жоқтығы туралы деректер;
4) сан нормативiнiң есебi;
5) салалық техникалық және технологиялық нормалардың, сондай-ақ нормативтік техникалық ысыраптардың есебi;

Сноска. Пункт 5 в редакции приказа и.о. Министра национальной экономики РК от 24.07.2015 № 566 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5-1. Субъект естественной монополии, активы которого поступили в его собственность в результате заключенной сделки или реализации конкурсной массы должника - субъекта естественной монополии, признанного банкротом, предоставляет потребителям регулируемые услуги (товары, работы) по ранее утвержденным ведомством уполномоченного органа для собственников этих активов или имущества, на которое обращено взыскание в процессе конкурсного производства, тарифам (ценам, ставкам сборов) тарифным сметам или их предельным уровням и тарифным сметам до представления заявки на утверждение тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на регулируемые услуги (товары, работы), но не более чем на шесть месяцев.
Сноска. Глава дополнена пунктом 5-1 - приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 28 февраля 2005 года N 62-ОД; в редакции приказа и.о. Министра национальной экономики РК от 24.07.2015 № 566 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Порядок представления и
принятия заявки на утверждение тарифов
(цен, ставок сборов) и тарифных смет в упрощенном порядке
Сноска. В заголовок внесены изменения - приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 28 февраля 2005 года N 62-ОД .
6. Субъекты естественных монополий, указанные в пункте 3 настоящих Правил, в течение десяти календарных дней с момента получения уведомления ведомства уполномоченного органа о включении его в Государственный регистр субъектов естественных монополий представляет в ведомство уполномоченного органа заявку на утверждение тарифа (цены, ставки сбора) и тарифной сметы.
Сноска. Пункт 6 в редакции приказа и.о. Министра национальной экономики РК от 24.07.2015 № 566 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7. К заявке на утверждение тарифа (цены, ставки сбора) и тарифной сметы в упрощенном порядке прилагаются:
1) проект тарифа (цены, ставки сбора) и тарифной сметы в виде прейскуранта;
2) данные о проектной мощности;
3) данные о наличии или отсутствии кредиторской и дебиторской задолженности с приложением расшифровки;
4) расчет нормативов численности;
5) расчет отраслевых технических и технологических норм, а также нормативных технических потерь;

6) негiзгi құралдарды пайдалану мерзiмiн көрсетiп амортизациялық аударымдар есебi;
7) негiзгi өндiрiстiк қорларды жұмыс жағдайында ұстау үшiн қажеттi шығын сметасының жобасы;
8) осы Ереженің 1-23 қосымшаларына сай тарифтің (бағаның, алым ставкасының), тарифтік сметаның жобасын есептеу үшін тарифтік сметаның жобасы;
9) еңбек ақы қорын және басшылардың лауазымдық қызметақысын белгiлеу туралы мемлекеттiк мүлiктi немесе мемлекеттiк кәсiпорынды басқару жөнiндегi орган шешiмi (мемлекеттiк кәсiпорындарға немесе мемлекеттiң үлесiн иеленушi кәсiпорындарға);
10) реттелетін қызметтердің (тауарлардың, жұмыстардың) мемлекеттік органдар өз құзыретінің шегінде белгілеген ұсынылатын реттелетін қызметтердің (тауарлардың, жұмыстардың) сапасына қойылатын талаптарға сәйкес жалпыға бірдей қызмет көрсету міндеттерден және табиғи монополиялар субъектісінің мүмкіндіктерінен шыға отырып жоспарланған көлемін растайтын құжаттар (ниеттер хаттамалары, шарттар, тауарларды өндіру көлемдерінің есептері).
Осы тармақта көзделген талаптар осы Ереженің 7-1-тармағында көрсетілген табиғи монополиялар субъектілеріне қолданылмайды.
Ескерту: 7-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2005 жылғы 28 ақпандағы N 62-НҚ , 2006 жылғы 8 тамыздағы N 196-НҚ бұйрығымен .
7-1. Телекоммуникацияның әмбебап қызметтерін қоспағанда, көрсетілетін қызметтердің осы түрлерін ұсынудың технологиялық мүмкін болмауы не экономикалық тиімсіздігі себебінен бәсекелес байланыс операторы болмаған кезде, есептерінде реттеліп көрсетілетін қызметтерді (тауарларды, жұмыстарды) ұсынуға шығындарды пайдалануды көздемейтін телекоммуникацияның реттеліп көрсетілетін қызметтеріне салалық әдістемелерді қолдана отырып, тарифтерді (бағаларды, алымдар мөлшерлемелерін) есептеудің салалық әдістемелерін қолданып, реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) тарифтерді (бағаларды, алымдар мөлшерлемелерін) есептеу жағдайларында телекоммуникация саласындағы табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерді (бағаларды, алымдар мөлшерлемелерін) бекітуге арналған өтінімге:
1) уәкілетті орган ведомствосының тарифтерді (бағаларды, алымдар мөлшерлемелерін) және тарифтік сметаларды есептеудің жаңа әдіснамасын қабылдауына немесе есептерде табиғи монополия субъектісі шығындарды пайдалануды көздемейтін қолданыстағы әдістемелерге өзгерістер енгізуіне байланысты тарифтерді (бағаларды, алымдар мөлшерлемелерін) және тарифтік сметаларды бекіту қажеттілігі туралы түсіндірме жазба;

6) расчет амортизационных отчислений с указанием сроков эксплуатации основных средств;
7) проект сметы затрат, необходимых для поддержания основных производственных фондов в рабочем состоянии;
8) проект тарифной сметы для расчета проекта тарифа (цены, ставки сбора) и тарифной сметы, согласно приложениям 1-23 к настоящим Правилам;
9) решение органа по управлению государственным имуществом или государственным предприятием об установлении фонда оплаты труда и должностных окладов руководителей (для государственных предприятий либо предприятий с преобладающей долей участия государства);
10) документы, подтверждающие планируемый объем регулируемых услуг (товаров, работ) исходя из обязанности всеобщего обслуживания в соответствии с требованиями к качеству предоставляемых регулируемых услуг (товаров, работ), установленными государственными органами в пределах их компетенции и возможностей субъекта естественной монополии (протоколы намерений, договоры, расчеты объемов производства товаров).
Требования, предусмотренные настоящим пунктом не распространяются на субъектов естественных монополий, указанных в пункте 7-1 настоящих Правил.
Сноска. В пункт 7 внесены изменения - приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 28 февраля 2005 года N 62-ОД ; приказом и.о. Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 8 августа 2006 года N 196-ОД (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
7-1. К заявке на утверждение тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий в сфере телекоммуникаций при условии отсутствия конкурентного оператора связи по причине технологической невозможности либо экономической нецелесообразности предоставления данных видов услуг, за исключением универсальных услуг телекоммуникаций, в случаях расчета тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на регулируемые услуги (товары, работы) с применением отраслевых методик на регулируемые услуги телекоммуникаций, не предусматривающих в расчетах использование затрат на предоставление регулируемых услуг (товаров, работ), прилагаются:
1) пояснительная записка о необходимости утверждения тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет в связи с принятием ведомством уполномоченного органа новой методологии расчета тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет или внесением изменений в действующие методики, не предусматривающих в расчетах использование затрат субъекта естественной монополии;

2) реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) тарифтердің (бағалардың, алымдар мөлшерлемелерінің) және тарифтік сметалардың жобалары;
3) телефон желілерінің саны;
4) пайдаланушылардың санаттары бойынша абоненттердің саны;
5) абоненттер санаттары бойынша және қосылыстар бағыттары бойынша телекоммуникацияның негізгі көрсетілетін қызметтеріне қолданыстағы тарифтер;
6) желіаралық трафиктерді өткізу үшін қолданыстағы есептік мөлшерлемелер;
7) халықаралық байланыс операторларының қолданыстағы есептік мөлшерлемелері;
8) кіретін халықаралық трафикті өткізу үшін қолданыстағы есептік мөлшерлемелер;
9) ұялы телефон байланысы операторларының қолданыстағы есептік мөлшерлемелері;
10) желіаралық трафик түрлері бойынша заңды тұлғалар және байланыс операторлары үшін жергілікті, аймақішілік, қалааралық және халықаралық деңгейлерде қосқаны үшін қолданыстағы тарифтер;
11) абоненттер санаттары бойынша және қосылыстар бағыттары бойынша қолданыстағы жеңілдіктер;
12) телекоммуникацияның негізгі қызметтеріне арналған қолданыстағы шегерімдер;
13) телекоммуникацияның негізгі көрсетілетін қызметтеріне орташа өлшенген тарифтер;
14) реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) тарифтердің (бағалардың, алым мөлшерлемелерінің) және тарифтік сметалардың есебі;
15) реттеліп көрсетілетін қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) тарифтердің (бағалардың, алымдар мөлшерлемелерінің) және тарифтік сметалардың есебін растайтын және негіздейтін басқа да мәліметтер мен материалдар қоса беріледі.
Ескерту: 7-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 08.08.2006 N 196-НҚ бұйрығымен; жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 24.07.2015 № 566 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
8. Өтінімге қоса беріліп отырған есептер мен негіздеуші материалдар мына талаптарға жауап беруге тиісті:
1) Өтінімнің материалдары тігіледі, нөмірленеді және табиғи монополия субъектісінің мөрімен және басшысының қолымен расталады. Бұл ретте ұсынылған қаржы құжаттарына табиғи монополия субъектісінің бірінші басшысы және бас бухгалтері не оларды алмастыратын тұлғалар қол қояды және табиғи монополия субъектісінің мөрімен расталады;
2) негіздеуші материалдар алдағы жоспарланатын жылға (төрт тоқсан) арналған есепте ұсынылады;
3) негіздеуші материалдар ретінде жоспарланған шығындар, кірістер туралы деректер ұсынылады;
4) негіздеуші материалдар реттеліп көрсетілетін қызметтердің (тауарлардың, жұмыстардың) әрбір түрі бойынша жеке ұсынылады.

2) проекты тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на регулируемые услуги (товар, работы);
3) численность телефонных линий;
4) численность абонентов по категориям пользователей;
5) действующие тарифы на основные услуги телекоммуникаций по категориям абонентов и по направлениям соединений;
6) действующие учетные ставки за пропуск межсетевых трафиков;
7) действующие учетные ставки международных операторов связи;
8) действующие учетные ставки за пропуск входящего международного трафика;
9) действующие учетные ставки операторов сотовой связи;
10) действующие тарифы за присоединение на местном, внутризоновом, междугородном и международном уровнях для юридических лиц и операторов связи по видам межсетевого трафика;
11) действующие льготы по категориям абонентов и по направлениям соединений;
12) действующие скидки на основные услуги телекоммуникаций;
13) средневзвешенные тарифы на основные услуги телекоммуникаций;
14) расчет тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на регулируемые услуги (товары, работы);
15) другие сведения и материалы, подтверждающие и обосновывающие расчет тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на регулируемые услуги (товары, работы).
Сноска. Пункт 7-1 дополнен приказом и.о. Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 8 августа 2006 года N 196-ОД (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); в редакции приказа и.о. Министра национальной экономики РК от 24.07.2015 № 566 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
8. Прилагаемые к заявке расчеты и обосновывающие материалы отвечают следующим требованиям:
1) материалы заявки прошиваются, нумеруются, заверяются печатью, и подписью руководителя субъекта естественной монополий. При этом, представленные финансовые документы подписываются первым руководителем и главным бухгалтером субъекта естественной монополии либо лицами, замещающими их, и заверяются печатью субъекта естественной монополии;
2) обосновывающие материалы представляются в расчете на предстоящий планируемый год (четыре квартала);
3) в качестве обосновывающих материалов представляются данные о планируемых затратах, доходах;
4) обосновывающие материалы по каждому виду регулируемых услуг (товаров, работ) представляются раздельно.

Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 22.01.2014 № 15-НҚ бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Өтiнiмдердi қарау және тарифтердi (бағаларды, алым ставкаларын) және тарифтік сметаларды бекiту тәртiбi
9. Уәкілетті органның ведомствосы табиғи монополия субъектісінің реттеліп көрсетілетін қызметтерін (тауарларын, жұмыстарын) ұсынуға тарифтің (бағаның, алым мөлшерлемесінің) және тарифтік сметаның жобасын күнтізбелік отыз күннен асырмай қарайды.
Тарифтің (бағаның, алым мөлшерлемесінің) және тарифтік сметаның жобасын қарау мерзімі өтінімнің уәкілетті органның ведомствосына келіп түскен күннен бастап есептеледі.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің 05.05.2016 № 199 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
10. Уәкілетті органның ведомствосы қажет болған жағдайда тарифтің (бағаның, алым мөлшерлемесінің) және тарифтік сметаның жобаларына тәуелсіз сарапшыларды, мемлекеттік органдарды, тұтынушыларды және олардың қоғамдық ұйымдарын тарта отырып, табиғи монополия субъектісі өтініммен бірге ұсынған негіздеуші құжаттар мен есептерді талдау, сондай-ақ осындай қызмет түрімен айналысатын табиғи монополиялар субъектілерінің қызмет көрсеткіштерін салыстырмалы талдау негізінде сараптама жүргізеді.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 24.07.2015 № 566 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
11. Алып тасталды - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 22.01.2014 № 15-НҚ бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
12. Тарифті (бағаны, алым мөлшерлемесін) және тарифтік сметаны бекіту туралы шешім уәкілетті орган ведомствосының бұйрығы түрінде ресімделеді және табиғи монополия субъектісіне бекітілген тарифті (бағаны, алым мөлшерлемесін) және тарифтік сметаны енгізгенге дейін күнтізбелік он бес күннен кешіктірмей жіберіледі.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 24.07.2015 № 566 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. Тарифтердi (бағаларды, алым ставкаларын) және тарифтік сметаларды қолданысқа енгiзу тәртiбi
13. Бекiтілген тарифтердi (бағаларды, алым мөлшерлемелерін) және тарифтік сметаларды енгiзу уәкiлеттi органның ведомствосы белгілеген күннен бастап жүзеге асырылады.

Сноска. Пункт 8 в редакции приказа Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 22.01.2014 № 15-ОД (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Порядок рассмотрения заявки и утверждения тарифов
(цен, ставок сборов) и тарифных смет
9. Проект тарифа (цены, ставки сбора) и тарифной сметы на предоставление регулируемых услуг (товаров, работ) субъекта естественной монополии рассматривается ведомством уполномоченного органа не более тридцати календарных дней.
Срок рассмотрения проекта тарифа (цены, ставки сбора) и тарифной сметы исчисляется со дня поступления заявки в ведомство уполномоченного органа.
Сноска. Пункт 9 в редакции приказа Министра национальной экономики РК от 05.05.2016 № 199 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
10. Ведомство уполномоченного органа при необходимости проводит экспертизу проекта тарифа (цены, ставки сбора) и тарифной сметы с привлечением для этого независимых экспертов, государственных органов, потребителей и их общественных объединений на основе анализа представленных субъектом естественной монополии с заявкой обосновывающих документов и расчетов, а также сравнительного анализа показателей деятельности субъектов естественных монополий, занимающихся аналогичным видом деятельности.
Сноска. Пункт 10 в редакции приказа и.о. Министра национальной экономики РК от 24.07.2015 № 566 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
11. Исключен приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 22.01.2014 № 15-ОД (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
12. Решение об утверждении тарифа (цены, ставки сбора) и тарифной сметы оформляется в виде приказа ведомства уполномоченного органа и направляется субъекту естественной монополии не позднее, чем за пятнадцать календарных дней до введения утвержденного тарифа (цены, ставки сбора) и тарифной сметы.
Сноска. Пункт 12 в редакции приказа и.о. Министра национальной экономики РК от 24.07.2015 № 566 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Порядок введения в действие тарифов
(цен, ставок сборов) и тарифных смет
13. Введение утвержденных тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет осуществляется с даты, определяемой ведомством уполномоченного органа.

Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 24.07.2015 № 566 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
14. Табиғи монополия субъектісі тұтынушыларға тарифті (бағаны, алым мөлшерлемесін) және тарифтік сметаны оңайлатылған тәртіппен енгізілгені туралы ресми бұқаралық ақпарат құралдары арқылы оны қолданысқа енгізгенге дейін күнтізбелік он күннен кешіктірмей хабарлайды.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 22.01.2014 № 15-НҚ бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
15. Алып тасталды - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 22.01.2014 № 15-НҚ бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
16. Ереженің 3-тармағының бірінші бөлігінде көрсетілген табиғи монополиялар субъектілері реттеліп көрсетілетін қызметтерге тарифтерді (бағаларды, алымдар мөлшерлемелерін) және тарифтік сметаны бекіткен күннен бастап тоғыз айдан кешіктірмей уәкілетті органның ведомствосына оларды қайта қарау үшін өтініш беруге міндетті.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 24.07.2015 № 566 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
17. Оңайлатылған тәртіппен бекітілген тарифті (бағаны, алым мөлшерлемесін) және тарифтік сметаны асырған жағдайда уәкілетті органның ведомствосы жаңа тарифті (бағаны, алым мөлшерлемесін) және тарифтік сметаны енгізумен қатар тұтынушыларға келтірілген залалға өтемақы төлеу туралы шешім қабылдайды.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 24.07.2015 № 566 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) және тарифтік
сметаларды оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне
1-қосымша
Ескерту: 1-қосымшамен толықтырылды, өзгерту енгізілді - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2005 жылғы 28 ақпандағы N 62-НҚ , 2006 жылғы 8 тамыздағы N 196-НҚ бұйрықтарымен .
Субъектінің атауы _______________________________
Магистральдық труба құбырының жүйесі арқылы
мұнайды айдау жөніндегі қызметтерге
арналған тарифтік смета
р/н
N
Көрсеткіштердің атауы**
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
1
2
3
4
I
Тауарларды өндіру мен қызметтерді ұсынуға арналған шығындар, барлығы
мың теңге
оның ішінде:
1
Материалдық шығындар, барлығы:
-//-
оның ішінде:
1.1.
шикізат пен материалдар
-//-
1.2.
сатып алынатын бұйымдар
-//-
1.3.
ЖЖМ
-//-
1.4.
отын
-//-
1.5.
энергия
-//-
2
Еңбекке ақы төлеуге арналған шығындар, барлығы:
-//-
оның ішінде:
2.1.
Жалақы
-//-
2.2.
Әлеуметтік салық
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Жөндеу, барлығы
-//-
оның ішінде:
4.1.
негізгі құралдар құнының өсуіне
әкелмейтін күрделі жөндеу
-//-
5
Өзге шығындар, барлығы
-//-
оның ішінде:
5.1.
байланыс қызметтері
-//-
5.2.
іссапарлық шығыстар
-//-
5.3.
кеңселік шығыстар
-//-
5.4.
әкімшілік ғимараттарды ұстау
-//-
5.5.
кадрлар даярлау
-//-
5.6.
техника қауіпсіздігі
-//-
5.7.
табиғатты қорғау қорына төлемдер
-//-
5.8.
сақтандыру
-//-
5.9.
ведомстводан тыс және өрттен қорғау
-//-

Сноска. Пункт 13 в редакции приказа и.о. Министра национальной экономики РК от 24.07.2015 № 566 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
14. О введении тарифа (цены, ставки сбора) и тарифной сметы в упрощенном порядке субъект естественной монополии уведомляет потребителей через официальные средства массовой информации не позднее, чем за десять календарных дней до введения его в действие.
Сноска. Пункт 14 в редакции приказа Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 22.01.2014 № 15-ОД (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
15. Исключен приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 22.01.2014 № 15-ОД (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
16. Субъекты естественных монополий, указанные в части первой пункта 3 Правил, обязаны не позднее девяти месяцев со дня утверждения тарифов (цен, ставок сборов) и тарифных смет на регулируемые услуги (товары, работы) обратиться в ведомство уполномоченного органа с заявкой для их пересмотра.
Сноска. Пункт 16 в редакции приказа и.о. Министра национальной экономики РК от 24.07.2015 № 566 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
17. В случае завышения тарифа (цены, ставки сбора) и тарифной сметы, утвержденного в упрощенном порядке, ведомство уполномоченного органа одновременно с введением нового тарифа (цены, ставки сбора) и тарифной сметы принимает решение о компенсации потребителям причиненных убытков.
Сноска. Пункт 17 в редакции приказа и.о. Министра национальной экономики РК от 24.07.2015 № 566 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к Правилам утверждения тарифов
(цен, ставок сборов) и
тарифных смет в упрощенном порядке
Сноска. Правила дополнены приложением 1 - приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 28 февраля 2005 года N 62-ОД . Внесены изменения приказом и.о. Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 8 августа 2006 года N 196-ОД (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование субъекта___________________
Тарифная смета на услуги по перекачке нефти
по системе магистрального трубопровода
N п/п
Наименование показателей*
Единица измерения
Проект субъекта естественной
монополии
1
2
3
4
I
Затраты на производство товаров и предоставление услуг, всего
тыс. тенге
в том числе:
1
Материальные затраты, всего
-//-
в том числе:
1.1
сырье и материалы
-//-
1.2
покупные изделия
-//-
1.3
ГСМ
-//-
1.4
топливо
-//-
1.5
энергия
-//-
2
Затраты на оплату труда, всего
-//-
в том числе:
2.1
заработная плата
-//-
2.2
социальный налог
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Ремонт, всего
-//-
в том числе:
4.1
капитальный ремонт, не приводящий к увеличению стоимости основных средств
-//-
5
Прочие затраты, всего
-//-
в том числе:
5.1
услуги связи
-//-
5.2
командировочные расходы
-//-
5.3
канцелярские расходы
-//-
5.4
содержание адм. зданий
-//-
5.5
подготовка кадров
-//-
5.6
техника безопасности
-//-
5.7
платежи в фонд охраны природы
-//-
5.8
страхование
-//-
5.9
вневедомственная и пожарная охрана
-//-

6.10.
салықтар
-//-
6.11.
басқа шығындар (ашып жазу қажет)
-//-
7
Cыйақы төлеу шығындары
-//-
III
Барлық шығын
-//-
IV
Пайда
-//-
V
Барлық табыстар
-//-
VI
Көрсетілетін қызметтердің көлемі
мың тонна
мың теңге
VII
Жүкайналымы
млн.ткм
VIII
Нормативтік ысыраптар
%
мың тонна
IX
Үлестік тариф (ҚҚС-сыз)
теңге/1 тонна 1000 км
Анықтамалық
8
қызметкерлердің тізім бойынша орташа саны, барлығы:
адам
оның ішінде:
8.1.
өндірістік персоналдық
-//-
8.2.
әкімшілік персоналдық жалақысы
-//-
9
Орташа айлық жалақы, барлығы
теңге
оның ішінде:
9.1.
өндірістік персоналдық
-//-
9.2.
әкімшілік персоналдық
-//-
10
Негізгі құралдар құнының өсуіне әкелетін күрделі жөндеу
мың теңге
11
Пайда есебінен жүзеге асырылатын шығындар (ашып жазу қажет)
-//-
12
Шаруашылық тәсілмен орындалатын ағымды (жоспарлы-алдын алу) жөндеу, барлығы
-//-
оның ішінде:
12.1.
жөндеуге материалдар
-//-
12.2.
жалақы
-//-
12.3.
әлеуметтік салық
-//-
* - шығындар ұлғаюы немесе толықтырылуы мүмкін
Қолы ________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) және тарифтік
сметаларды оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне
2-қосымша
Ескерту: 2-қосымшамен толықтырылды - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2005 жылғы 28 ақпандағы N 62-НҚ бұйрығымен .
Субъектінің атауы _______________________________
Мұнайды теміржол цистернасына(н) құю/төгу жөніндегі
қызметтерге ____ жылға арналған тарифтік сметасы
р/н N
Көрсеткіштердің атауы*
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
1
2
3
4
I
Тауарларды өндіру және қызметтерді ұсынуға арналған шығындар, барлығы
мың теңге
оның ішінде:
1
Материалдық шығындар, барлығы:
-//-
оның ішінде:
1.1.
шикізат пен материалдар
-//-
1.2.
сатып алынатын бұйымдар
-//-
1.3.
ЖЖМ
-//-
1.4.
отын
-//-
1.5.
энергия
-//-
2
Еңбекке арналған шығындар, барлығы:
-//-
оның ішінде:
2.1.
Жалақы
-//-
2.2.
Әлеуметтік салық
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Жөндеу, барлығы
-//-
оның ішінде:
4.1.
негізгі құралдар құнының өсуіне әкелмейтін күрделі жөндеу
-//-
5
Өзге шығындар (таратып жазу қажет)
-//-
II
Кезең шығыстары, барлығы
-//-
оның ішінде:
6
Жалпы және әкімшілік шығыстар, барлығы
-//-
оның ішінде:
6.1.
Әкімшілік персоналдық жалақысы
-//-
6.2.
әлеуметтік салық
-//-
6.3.
амортизация
-//-
6.4.
коммуналдық қызметтер
-//-
6.5.
салықтар
-//-
6.6.
басқа шығыстар (ашып жазу қажет)
-//-
7
Сыйақы төлеу шығындары
-//-
III
Барлық шығын
-//-
IV
Пайда
-//-
V
Барлық табыстар
-//-
VI
Көрсетілетін қызметтердің көлемі
тонна
мың теңге
VII
Нормативтік ысыраптар
%
мың тонна
VIII
Тариф (ҚҚС-сыз)
теңге/1 тоннаға
Анықтамалық
8
қызметкерлердің тізім бойынша орташа саны, барлығы:
адам
оның ішінде:
8.1.
өндірістік персоналдық
-//-
8.2.
әкімшілік персоналдық жалақысы
-//-
9
Орташа айлық жалақы, барлығы
теңге
оның ішінде:
9.1.
өндірістік персоналдық
-//-
9.2.
әкімшілік персоналдық
-//-
10
Негізгі құралдар құнының өсуіне әкелетін күрделі жөндеу
мың теңге
11
Пайда есебінен жүзеге асырылатын шығындар (ашып жазу қажет)
-//-
12
Шаруашылық тәсілмен орындалатын ағымды (жоспарлы-алдын алу) жөндеу, барлығы
-//-
оның ішінде:
12.1.
жөндеуге материалдар
-//-
12.2.
жалақы
-//-
12.3.
әлеуметтік салық
-//-
13
Коммерциялық (нормативтен тыс) ысыраптар
%
мың м 3
* - шығындар ұлғаюы немесе толықтырылуы мүмкін
Қолы ________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) және тарифтік
сметаларды оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне

6.10
налоги
-//-
6.11
другие расходы (необходимо расшифровать)
-//-
7
Расходы на выплату вознаграждений
-//-
III
Всего затрат
-//-
IV
Прибыль
-//-
V
Всего доходов
-//-
VI
Объем оказываемых услуг
тыс. тонн
тыс. тенге
VII
Грузооборот
млн. ткм
VIII
Нормативные потери
%
тыс. тонн
IX
Удельный тариф (без НДС)
тенге/за 1 тонну на 1000 км
Справочно:
8
Среднесписочная численность работников, всего
человек
в том числе:
8.1
производственного персонала
-//-
8.2
административного персонала
-//-
9
Среднемесячная заработная плата, всего
тенге
в том числе:
9.1
производственного персонала
-//-
9.2
административного персонала
-//-
10
Капитальный ремонт, приводящий к увеличению стоимости основных средств
тыс. тенге
11
Затраты, осуществляемые за счет прибыли (необходимо расшифровать)
-//-
12
Текущий (планово-предупредительный) ремонт, выполняемый хозяйственным способом, всего
-//-
в том числе:
12.1
материалы на ремонт
-//-
12.2
заработная плата
-//-
12.3
социальный налог
-//-
*- затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены
Подпись ______________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 2
к Правилам утверждения тарифов
(цен, ставок сборов) и
тарифных смет в упрощенном порядке
Сноска. Правила дополнены приложением 2 - приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 28 февраля 2005 года N 62-ОД .
Наименование субъекта___________________
Тарифная смета на услуги по сливу/наливу
нефти с/в ж/д цистерны
N п/п
Наименование показателей*
Единица измерения
Проект субъекта естественной
монополии
1
2
3
4
I
Затраты на производство товаров и предоставление услуг, всего
тыс. тенге
в том числе:
1
Материальные затраты, всего
-//-
в том числе:
1.1
сырье и материалы
-//-
1.2
покупные изделия
-//-
1.3
ГСМ
-//-
1.4
топливо
-//-
1.5
энергия
-//-
2
Затраты на оплату труда, всего
-//-
в том числе:
2.1
заработная плата
-//-
2.2
социальный налог
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Ремонт, всего
-//-
в том числе:
4.1
капитальный ремонт, не приводящий к увеличению стоимости основных средств
-//-
5
Прочие затраты (необходимо расшифровать)
-//-
II
Расходы периода, всего
-//-
6
Общие и административные расходы, всего
-//-
в том числе:
6.1
заработная плата административного персонала
-//-
6.2
социальный налог
-//-
6.3
амортизация
-//-
6.4
коммунальные услуги
-//-
6.5
налоги
-//-
6.6
другие расходы (необходимо расшифровать)
-//-
7
Расходы на выплату вознаграждений
-//-
III
Всего затрат
-//-
IV
Прибыль
-//-
V
Всего доходов
-//-
VI
Объем оказываемых услуг
тонн
тыс. тенге
VII
Нормативные потери
%
тыс. тонн
VIII
Тариф (без НДС)
тенге/1 тонну
Справочно:
8
Среднесписочная численность работников, всего
человек
в том числе:
8.1
производственного персонала
-//-
8.2
административного персонала
-//-
9
Среднемесячная заработная плата, всего
тенге
в том числе:
9.1
производственного персонала
-//-
9.2
административного персонала
-//-
10
Капитальный ремонт, приводящий к увеличению стоимости основных средств
тыс. тенге
11
Затраты, осуществляемые за счет прибыли (необходимо расшифровать)
-//-
12
Текущий (планово-предупредительный) ремонт, выполняемый хозяйственным способом, всего
-//-
в том числе:
12.1
материалы на ремонт
-//-
12.2
заработная плата
-//-
12.3
социальный налог
-//-
13
Коммерческие (сверхнормативные) потери
%
тыс.м 3
*- затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены
Подпись ______________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.

2-1-қосымша
Ескерту: 2-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2006 жылғы 8 тамыздағы N 196-НҚ бұйрығымен .
Субъектінің атауы __________________________________
Мұнайды танкерлерге құю жөніндегі
қызметтерге арналған тарифтік смета
Р/с
N
Көрсеткіштердің атауы*
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
1
2
3
4
I
Тауарларды өндіруге және қызметтерді ұсынуға арналған шығындар, барлығы,
оның ішінде:
мың теңге
1
Материалдық шығындар, барлығы
-//-
оның ішінде:
1.1
шикізат және материалдар
-//-
1.2
сатып алынатын бұйымдар
1.3
ЖЖМ
-//-
1.4
отын
-//-
1.5
энергия
-//-
2
Еңбекке ақы төлеу шығындары, барлығы,
-//-
оның ішінде:
2.1
жалақы
-//-
2.2
әлеуметтік салық
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Жөндеу, барлығы
-//-
оның ішінде:
4.1
негізгі құралдар құнының өсуіне алып келмейтін күрделі жөндеу
-//-
5
Өзге шығындар (ажыратып жазу қажет)
-//-
II
Кезең шығыстары, барлығы
-//-
6
Жалпы және әкімшілік шығыстар, барлығы
-//-
оның ішінде:
6.1
әкімшілік персоналдың жалақысы
-//-
6.2
әлеуметтік салық
-//-
6.3
амортизация
-//-
6.4
коммуналдық қызметтер
-//-
6.5
салықтар
-//-
6.6
басқа шығыстар (ажыратып жазу қажет)
-//-
7
Сыйақылар төлеуге арналған шығыстар
-//-
III
Барлық шығын
-//-
IV
Пайда
-//-
V
Барлық табыс
-//-
VI
Көрсетілетін қызметтердің көлемі
тонна
мың теңге
VII
Нормативтік ысыраптар
%
мың тонна
VIII
Тариф (ҚҚС-сыз)
теңге/ 1 тонна
* - шығындар қажет болған жағдайда кеңейтілуі немесе толықтырылуы мүмкін
Қолы ________________________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) және тарифтік
сметаларды оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне
2-2-қосымша
Ескерту: 2-2-қосымшамен толықтырылды - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2006 жылғы 8 тамыздағы N 196-НҚ бұйрығымен .
Субъектінің атауы __________________________________
Мұнайды автоцистерналардан құйып алу/оларға
құю жөніндегі қызметтерге арналған тарифтік смета
Р/с
N
Көрсеткіштердің атауы*
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
1
2
3
4
I
Тауарларды өндіруге және қызметтерді ұсынуға арналған шығындар, барлығы,
оның ішінде:
мың теңге
1
Материалдық шығындар, барлығы,
-//-
оның ішінде:
1.1
шикізат және материалдар
-//-
1.2
сатып алынатын бұйымдар
1.3
ЖЖМ
-//-
1.4
отын
-//-
1.5
энергия
-//-
2
Еңбекке ақы төлеу шығындары, барлығы
-//-
оның ішінде:
2.1
жалақы
-//-
2.2
әлеуметтік салық
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Жөндеу, барлығы
-//-
оның ішінде:
4.1
негізгі құралдар құнының өсуіне алып келмейтін күрделі жөндеу
-//-
5
Өзге шығындар (ажыратып жазу қажет)
-//-
II
Кезең шығыстары, барлығы
-//-
6
Жалпы және әкімшілік шығыстар, барлығы
-//-
оның ішінде:
6.1
әкімшілік персоналдың жалақысы
-//-
6.2
әлеуметтік салық
-//-
6.3
амортизация
-//-
6.4
коммуналдық қызметтер
-//-
6.5
салықтар
-//-
6.6
басқа шығыстар (ажыратып жазу қажет)
-//-
7
Сыйақылар төлеуге арналған шығыстар
-//-
III
Барлық шығын
-//-
IV
Пайда
-//-
V
Барлық табыс
-//-
VI
Көрсетілетін қызметтердің көлемі
тонна
мың теңге
VII
Нормативтік ысыраптар
%
мың тонна
VIII
Тариф (ҚҚС-сыз)
теңге/
1 тонна
* - шығындар қажет болған жағдайда кеңейтілуі немесе
толықтырылуы мүмкін
Қолы ________________________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) және тарифтік
сметаларды оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне
3-қосымша
Ескерту: 3-қосымшамен толықтырылды, өзгерту енгізілді - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2005 жылғы 28 ақпандағы N 62-НҚ , 2006 жылғы 8 тамыздағы N 196-НҚ бұйрықтарымен .
Субъектінің атауы _______________________________
Мұнайды сақтау жөніндегі қызметтерге
арналған тарифтік сметасы
р/н N
Көрсеткіштердің атауы*
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
1
2
3
4
I
Тауарларды өндіру және қызметтерді ұсынуға арналған шығындар, барлығы
мың теңге
оның ішінде:
1
Материалдық шығындар, барлығы:
-//-
оның ішінде:
1.1.
шикізат пен материалдар
-//-
1.2.
сатып алынатын бұйымдар
-//-
1.3.
ЖЖМ
-//-
1.4.
отын
-//-
1.5.
энергия
-//-
2
Еңбекке арналған шығындар, барлығы:
-//-
оның ішінде:
2.1.
Жалақы
-//-
2.2.
Әлеуметтік салық
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Жөндеу, барлығы
-//-
оның ішінде:
4.1.
негізгі құралдар құнының өсуіне әкелмейтін күрделі жөндеу
-//-
5
Өзге шығындар, барлығы
-//-
оның ішінде:
5.1.
байланыс қызметтері
-//-
5.2.
еңбекті қорғау және техника қауіпсіздігі
-//-
5.3.
авиақызмет көрсету
-//-
5.4.
басқа шығындар (ашып жазу қажет)
-//-
II
Кезең шығыстары, барлығы
-//-
оның ішінде:
6
Жалпы және әкімшілік шығыстар
-//-
оның ішінде:
6.1.
Әкімшілік персоналдық жалақысы
-//-
6.2.
әлеуметтік салық
-//-
6.3.
амортизация
-//-
6.4.
коммуналдық қызметтер
-//-
6.5.
салықтар
-//-
6.6.
басқа шығыстар (ашып жазу қажет)
-//-
7
Сыйақы төлеу шығындары
-//-
III
Барлық шығын
-//-
IV
Пайда
-//-
V
Барлық табыстар
-//-
VI
Көрсетілетін қызметтердің көлемі
мың м 3
мың теңге
VII
Нормативтік ысыраптар
%
мың м 3
VIII
Тариф (ҚҚС-сыз)
теңге/1 тоннаға
Анықтамалық
8
қызметкерлердің тізім бойынша орташа саны, барлығы
адам
оның ішінде:
8.1.
өндірістік персоналдық
-//-
8.2.
әкімшілік персоналдық жалақысы
-//-
9
Орташа айлық жалақы,
барлығы
теңге
оның ішінде:
9.1.
өндірістік персоналдық
-//-
9.2.
әкімшілік персоналдық
-//-
10
Негізгі құралдар құнының өсуіне әкелетін күрделі жөндеу
мың теңге
11
Пайда есебінен жүзеге асырылатын шығындар (ашып жазу қажет)
-//-
12
Шаруашылық тәсілмен орындалатын ағымды (жоспарлы-алдын алу) жөндеу, барлығы
-//-
оның ішінде:
12.1.
жөндеуге материалдар
-//-
12.2.
жалақы
-//-
12.3.
әлеуметтік салық
-//-
13
Коммерциялық (нормативтен тыс) ысыраптар
%
мың м 3
* - шығындар ұлғаюы немесе толықтырылуы мүмкін
Қолы ________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) және тарифтік
сметаларды оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне
4-қосымша
Ескерту: 4-қосымшамен толықтырылды, өзгерту енгізілді - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2005 жылғы 28 ақпандағы N 62-НҚ , 2006 жылғы 8 тамыздағы N 196-НҚ бұйрықтарымен .
Субъектінің атауы _______________________________
Мұнайды ауыстырып құю жөніндегі қызметтерге
арналған тарифтік сметасы
Р/н N
Субъектінің атауы
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
1
2
3
4
І
Тауарларды өндіру мен қызметтерді ұсынуға арналған шығындар, барлығы
мың теңге
оның ішінде:
1
Материалдық шығындар, барлығы
-//-
оның ішінде:
1.1
шикізат пен материалдар
-//-
1.2
отын
-//-
1.3
энергия
-//-
2
Еңбекке арналған шығындар, барлығы
-//-
оның ішінде:
2.1
жалақы
-//-
2.2
әлеуметтік салық
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Жөндеу, барлығы
-//-
оның ішінде:
4.1
негізгі құралдар құнының өсуіне әкелмейтін күрделі жөндеу
-//-
5
Өзге шығындар, барлығы
-//-
оның ішінде:
5.1
байланыс қызметтері
-//-
5.2
медтексеру
5.3
еңбекті қорғау және техника қауіпсіздігі
-//-
5.4
басқа шығындар (ашып жазу қажет)
-//-
ІІ
Кезең шығыстары, барлығы
-//-
6
Жалпы және әкімшілік шығыстар
-//-
оның ішінде:
-//-
6.1
әкімшілік персоналдың жалақысы
-//-
6.2
әлеуметтік салық
-//-
6.3
амортизация
-//-
6.4
коммуналдық қызметтер
-//-
6.5
салықтар
-//-
6.6
басқа шығыстар (ашып көрсету қажет)
-//-
7
Сыйақылар төлеуге арналған шығыстар
-//-
ІІІ
Барлық шығын
-//-
ІV
Пайда
-//-
V
Барлық табыстар
-//-
Көрсетілген қызметтердің көлемі
мың тонна
мың теңге
VІІ
Нормативтік ысыраптар
%
мың тонна
VІІІ
Тариф (ҚҚС-сыз)
теңге/1 тоннаға
Анықтамалық:
8
Қызметкерлердің тізім бойынша орташа саны, барлығы
адам
оның ішінде:
8.1
өндірістік персоналдың
-//-
8.2
әкімшілік персоналдың
-//-
9
Орташа айлық жалақы, барлығы
теңге
оның ішінде:
9.1
өндірістік персоналдың
-//-
9.2
әкімшілік персоналдың
-//-
10
Негізгі құралдардың құнының өсуіне әкелетін күрделі жөндеу
мың теңге
11
Пайда есебінен жүзеге асырылатын шығындар (ашып көрсету қажет)
-//-
12
Шаруашылық немесе мердігерлік тәсілмен атқарылатын ағымды (жоспарлы - ескерту) жөндеу
-//-
оның ішінде:
12.1
жөндеуге материалдар
-//-
12.2
жалақы
-//-
12.3
әлеуметтік салық
-//-
13
Коммерциялық (нормативтен тыс) ысыраптар
%
мың м 3
* - шығындар қажет болған жағдайда ұлғаюы немесе
толықтырылуы мүмкін
Қолы_____________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) және тарифтік
сметаларды оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне

Приложение 2-1
к Правилам утверждения
тарифов (цен, ставок сборов)
и тарифных смет
в упрощенном порядке
Сноска. Приложение 2-1 дополнено приказом и.о. Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 8 августа 2006 года N 196-ОД (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование субъекта __________________________________
Тарифная смета на услуги по наливу нефти в танкера
N
п/п
Наименование показателей*
Единица
измерения
Проект
субъекта
естественной
монополии
1
2
3
4
I
Затраты на производство
товаров и предоставление
услуг всего,
в том числе:
тыс. тенге
1
Материальные затраты всего,
-//-
в том числе:
1.1
сырье и материалы
-//-
1.2
покупные изделия
-//-
1.3
ГСМ
-//-
1.4
топливо
-//-
1.5
энергия
-//-
2
Затраты на оплату труда
всего,
-//-
в том числе:
2.1
заработная плата
-//-
2.2
социальный налог
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Ремонт всего,
-//-
в том числе:
4.1
капитальный ремонт, не
приводящий к увеличению
стоимости основных средств
-//-
5
Прочие затраты
(необходимо расшифровать)
-//-
II
Расходы периода, всего
-//-
6
Общие и административные
расходы,
всего
-//-
в том числе:
6.1
заработная плата
административного персонала
-//-
6.2
социальный налог
-//-
6.3
амортизация
-//-
6.4
коммунальные услуги
-//-
6.5
налоги
-//-
6.6
другие расходы
(необходимо расшифровать)
-//-
7
Расходы на выплату
вознаграждений
-//-
III
Всего затрат
-//-
IV
Прибыль
-//-
V
Всего доходов
-//-
VI
Объем оказываемых услуг
тонн
тыс. тенге
VII
Нормативные потери
%
тыс. тонн
VIII
Тариф (без НДС)
тенге/1
тонну
* - затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены
Подпись ________________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 2-2
к Правилам утверждения
тарифов (цен, ставок сборов)
и тарифных смет
в упрощенном порядке
Сноска. Приложение 2-2 дополнено приказом и.о. Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 8 августа 2006 года N 196-ОД (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование субъекта __________________________________
Тарифная смета на услуги по сливу/наливу
нефти с/в автоцистерн(ы)
N
п/п
Наименование показателей*
Единица
измерения
Проект
субъекта
естественной
монополии
1
2
3
4
I
Затраты на производство
товаров и предоставление
услуг всего,
в том числе:
тыс.
тенге
1
Материальные затраты, всего
-//-
в том числе:
1.1
сырье и материалы
-//-
1.2
покупные изделия
1.3
ГСМ
-//-
1.4
топливо
-//-
1.5
энергия
-//-
2
Затраты на оплату труда,
всего
-//-
в том числе:
2.1
заработная плата
-//-
2.2
социальный налог
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Ремонт, всего
-//-
в том числе:
4.1
капитальный ремонт, не
приводящий к увеличению
стоимости основных средств
-//-
5
Прочие затраты
(необходимо расшифровать)
-//-
II
Расходы периода, всего
-//-
6
Общие и административные
расходы,
всего
-//-
в том числе:
6.1
заработная плата
административного персонала
-//-
6.2
социальный налог
-//-
6.3
амортизация
-//-
6.4
коммунальные услуги
-//-
6.5
налоги
-//-
6.6
другие расходы
(необходимо расшифровать)
-//-
7
Расходы на выплату
вознаграждений
-//-
III
Всего затрат
-//-
IV
Прибыль
-//-
V
Всего доходов
-//-
VI
Объем оказываемых услуг
тонн
тыс. тенге
VII
Нормативные потери
%
тыс. тонн
VIII
Тариф (без НДС)
тенге/1
тонну
* - затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены
Подпись ________________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 3
к Правилам утверждения тарифов
(цен, ставок сборов) и
тарифных смет в упрощенном порядке
Сноска. Правила дополнены приложением 3 - приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 28 февраля 2005 года N 62-ОД . Внесены изменения приказом и.о. Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 8 августа 2006 года N 196-ОД (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование ___________________
Тарифная смета на услуги по хранению нефти
N п/п
Наименование показателей*
Единица измерения
Проект субъекта естественной
монополии
1
2
3
4
I
Затраты на производство товаров и предоставление услуг, всего
тыс. тенге
в том числе:
1
Материальные затраты, всего
-//-
в том числе:
1.1
сырье и материалы
-//-
1.2
покупные изделия
-//-
1.3
ГСМ
-//-
1.4
топливо
-//-
1.5
энергия
2
Затраты на оплату труда, всего
-//-
в том числе:
2.1
заработная плата
-//-
2.2
социальный налог
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Ремонт, всего
-//-
в том числе:
4.1
капитальный ремонт, не приводящий к увеличению стоимости основных средств
-//-
5
Прочие затраты, всего
-//-
в том числе:
5.1
услуги связи
-//-
5.2
охрана труда и техника безопасности
-//-
5.3
авиаобслуживание
-//-
5.4
другие затраты (необходимо расшифровать)
-//-
II
Расходы периода, всего
-//-
6
Общие и административные расходы, всего
-//-
в том числе:
6.1
заработная плата административного персонала
-//-
6.2
социальный налог
-//-
6.3
амортизация
-//-
6.4
коммунальные услуги
-//-
6.5
налоги
-//-
6.6
другие расходы (необходимо расшифровать)
-//-
7
Расходы на выплату вознаграждений
-//-
III
Всего затрат
-//-
IV
Прибыль
-//-
V
Всего доходов
-//-
VI
Объем оказываемых услуг
тыс. м3
тыс. тенге
VII
Нормативные потери
%
тыс.м3
VIII
Тариф (без НДС)
тенге/1 тонну
Справочно:
8
Cреднесписочная численность работников, всего
человек
в том числе:
8.1
производственного персонала
-//-
8.2
административного персонала
-//-
9
Cреднемесячная заработная плата, всего
тенге
в том числе:
9.1
производственного персонала
-//-
9.2
административного персонала
-//-
10
Капитальный ремонт, приводящий к увеличению стоимости основных средств
тыс. тенге
11
Затраты, осуществляемые за счет прибыли (необходимо расшифровать)
-//-
12
Текущий (планово-предупредительный) ремонт, выполняемый хозяйственным способом, всего
тыс. тенге
в том числе:
12.1
материалы на ремонт
-//-
12.2
заработная плата
-//-
12.3
социальный налог
-//-
13
Коммерческие (сверхнормативные) потери
%
тыс.м3
*- затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены
Подпись ______________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 4
к Правилам утверждения тарифов
(цен, ставок сборов) и
тарифных смет в упрощенном порядке
Сноска. Правила дополнены приложением 4 - приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 28 февраля 2005 года N 62-ОД . Внесены изменения приказом и.о. Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 8 августа 2006 года N 196-ОД (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование субъекта___________________
Тарифная смета на услуги по перевалке нефти
N п/п
Наименование показателей*
Единица измерения
Проект субъекта естественной
монополии
1
2
3
4
I
Затраты на производство товаров и предоставление услуг, всего
тыс. тенге
в том числе:
1
Материальные затраты, всего
-//-
в том числе:
1.1
сырье и материалы
-//-
1.2
топливо
-//-
1.3
энергия
-//-
2
Затраты на оплату труда, всего
-//-
в том числе:
2.1
заработная плата
-//-
2.2
социальный налог
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Ремонт, всего
-//-
в том числе:
4.1
капитальный ремонт, не приводящий к увеличению стоимости основных средств
-//-
5
Прочие затраты, всего
-//-
в том числе:
5.1
услуги связи
-//-
5.2
медосмотр
-//-
5.3
охрана труда и техника безопасности
-//-
5.4
другие затраты (расшифровать)
-//-
II
Расходы периода, всего
-//-
6
Общие и административные расходы, всего
-//-
в том числе:
6.1
заработная плата административного персонала
-//-
6.2
социальный налог
-//-
6.3
амортизация
-//-
6.4
коммунальные услуги
-//-
6.5
налоги
-//-
6.6
другие расходы (необходимо расшифровать)
-//-
7
Расходы на выплату вознаграждений
-//-
III
Всего затрат
-//-
IV
Прибыль
-//-
V
Всего доходов
-//-
VI
Объем оказанных услуг
тыс. тонн
тыс. тенге
VII
Нормативные потери
%
тыс. тонн
VIII
Тариф (без НДС)
тенге/1 тонну
Справочно:
8
Среднесписочная численность работников, всего
человек
в том числе:
8.1
производственного персонала
-//-
8.2
административного персонала
-//-
9
Среднемесячная заработная плата, всего
тенге
в том числе:
9.1
производственного персонала
-//-
9.2
административного персонала
-//-
10
Капитальный ремонт, приводящий к увеличению стоимости основных средств
тыс. тенге
11
Затраты, осуществляемые за счет прибыли (необходимо расшифровать)
-//-
12
Текущий (планово-предупредительный) ремонт, выполняемый хозяйственным способом, всего
-//-
в том числе:
12.1
материалы на ремонт
-//-
12.2
заработная плата
-//-
12.3
социальный налог
-//-
13
Коммерческие (сверхнормативные) потери
%
тыс.м 3
*- затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены
Подпись ______________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.

5.10
сақтандырудың міндетті түрлері
-//-
5.11
лицензиялар алу
-//-
5.12
қоршаған ортаны қорғау
-//-
5.13
басқа шығындар (ашып жазу қажет)
-//-
ІІ
Кезең шығыстары, барлығы
-//-
оның ішінде:
6
жалпы және әкімшілік шығыстар
-//-
оның ішінде:
-//-
6.1
әкімшілік персоналдардың жалақысы
-//-
6.2
әлеуметтік салық
-//-
6.3
банк қызметтері
-//-
6.4
амортизация
-//-
6.5
техникалық басқару құралдарын, байланыс тораптарын, есептеу техникасын және және т.б. ұстауға және қызмет көрсетуге арналған шығыстар
-//-
6.6
коммуналдық қызметтер
-//-
6.7
бөгде ұйымдардың қызметтері
-//-
6.8
іссапарлық қызметтер
-//-
6.9
өкілділік шығыстар, байланыс, мерзімдік басылым және т.б.
-//-

5.10
обязательные виды страхования
-//-
5.11
приобретение лицензий
-//-
5.12
охрана окружающей среды
-//-
5.13
другие затраты (необходимо расшифровать)
-//-
II
Расходы периода, всего
-//-
6
Общие и административные, всего
-//-
в том числе:
6.1
заработная плата административного персонала
-//-
6.2
социальный налог
-//-
6.3
услуги банка
-//-
6.4
амортизация
-//-
6.5
расходы на содержание и обслуживание технических средств управления, узлов связи, вычислительной техники и т.д.
-//-
6.6
коммунальные услуги
-//-
6.7
услуги сторонних организаций
-//-
6.8
командировочные расходы
-//-
6.9
представительские расходы, связь, периодическая печать и т.д.
-//-

1.1.1
қосалқы бөлшектер
-//-
1.1.2
өзге материалдар
-//-
1.1.3
ЖЖМ
-//-
1.2.
отын
-//-
1.3.
энергия
-//-
2
Еңбекке ақы төлеу шығындары, барлығы
-//-
оның ішінде:
2.1
жалақы
-//-
2.2
әлеуметтік салық
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Жөндеу, барлығы
-//-
оның ішінде:
4.1
негізгі құралдар құнының өсуіне алып келмейтін күрделі жөндеу
-//-
5
Өзге шығындар, барлығы
-//-
оның ішінде:
5.1
тұрақты жұмысы жолда өтетін және жылжымалы сипатқа ие жағдайлардағы төлемдер
-//-
5.2
биомелиорацияға арналған шығындар
-//-
5.3
есепке алу аспаптарын, зертханаларды тексеруге және аттестаттауға, энергия жабдығын тексеруге арналған шығындар
-//-
5.4
дератизациялық, дезинфекциялық, дезинсекциялық жұмыстар
-//-
5.5
еңбекті қорғау және техника қауіпсіздігі
-//-
5.6
байланыс қызметтері
-//-
5.7
басқа шығындар (ажыратып жазу қажет)
-//-
II
Кезең шығыстары, барлығы
-//-
6
Жалпы және әкімшілік шығыстар, барлығы
-//-
оның ішінде:
6.1
шикізат және материалдар, барлығы
-//-
оның ішінде:

1.1.1
запасные части
-//-
1.1.2
прочие материалы
-//-
1.1.3
ГСМ
-//-
1.2.
топливо
-//-
1.3.
энергия
-//-
2
Затраты на оплату
труда всего,
-//-
в том числе:
2.1
заработная плата
-//-
2.2
социальный налог
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Ремонт всего,
-//-
в том числе:
4.1
капитальный ремонт,
не приводящий к
увеличению стоимос-
ти основных средств
-//-
5
Прочие затраты
всего,
-//-
в том числе:
5.1
выплаты, в случаях,
когда постоянная
работа протекает в
пути или имеет
разъездной характер
-//-
5.2
затраты на
биомелиорацию
-//-
5.3
затраты на поверку
и аттестацию
приборов учета,
лабораторий,
обследование
энергооборудования
-//-
5.4
дератизационные,
дезинфекционные,
дезинсекционные
работы
-//-
5.5
охрана труда и
техника
безопасности
-//-
5.6
услуги связи
-//-
5.7
другие затраты
(необходимо
расшифровать)
-//-
II
Расходы периода
всего:
-//-
6
Общие и администра-
тивные всего,
-//-
в том числе:
6.1
сырье и материалы,
всего
-//-
в том числе:

6.1.1
қосалқы бөлшектер
-//-
6.1.2
отын
-//-
6.1.3
энергия
-//-
6.2
әкімшілік персоналдың жалақысы
-//-
6.3
әлеуметтік салық
-//-
6.4
банк қызметтері
6.5
амортизация
-//-
6.6
басқарудың техникалық құралдарын,
байланыс тораптарын, есептеу
техниканы және т.б. ұстауға және оларға техникалық қызмет көрсетуге арналған шығыстар
-//-
6.7
коммуналдық қызметтер
-//-
6.8
бөгде ұйымдардың қызметтері
-//-
6.9
іссапар шығыстар
-//-
6.10
өкілдік шығыстар, байланыс, мерзімді баспасөз және т.б.
-//-

6.1.1
запасные части
-//-
6.1.2
топливо
-//-
6.1.3
энергия
-//-
6.2
заработная плата
административного
персонала
-//-
6.3
социальный налог
-//-
6.4
услуги банка
6.5
амортизация
-//-
6.6
расходы на содержа-
ние и обслуживание
технических средств
управления, узлов
связи, вычислитель-
ной техники и т.д.
-//-
6.7
коммунальные услуги
-//-
6.8
услуги сторонних
организаций
-//-
6.9
командировочные
расходы
-//-
6.10
представительские
расходы, связь,
периодическая
печать и т.д.
-//-

4.1.1
мердігерлік тәсілмен
-//-
4.1.2
шаруашылық тәсілмен
-//-
5
Өндірістік сипаттағы бөгде ұйымдардың қызметтері (ажыратып жазу қажет)
-//-
6
Өзге шығындар (ажыратып жазу қажет)
-//-
7
Техникалық нормативтік ысыраптар бойынша шығындарды өтеуге арналған жылу энергиясын сатып алу
-//-
II
Кезең шығыстары, барлығы
мың теңге
8
Жалпы және әкімшілік шығыстар, барлығы, оның ішінде:
-//-
8.1
жалақы
-//-
8.2
әлеуметтік салық
-//-
8.3
амортизация
-//-
8.4
салық төлемдері мен алымдар
-//-
8.5
іссапар
-//-
8.6
өкілдік
-//-
8.7
коммуналдық қызметтер
-//-
8.8
байланыс қызметтері
-//-
8.9
консалтингілік, аудиторлық, маркетингтік қызметтер
-//-

4.1.1
подрядным способом
-//-
4.1.2
хозяйственным способом
-//-
5
Услуги сторонних
организации производ-
ственного характера
(необходимо расшифровать)
-//-
6
Прочие затраты
(необходимо расшифровать)
-//-
7
Покупка тепловой энергии
на возмещение затрат по
техническим нормативным
потерям
-//-
II
Расходы периода всего:
тыс.тенге
8
Общие и административные
расходы, всего
в том числе:
-//-
8.1
заработная плата
-//-
8.2
социальный налог
-//-
8.3
амортизация
-//-
8.4
налоговые платежи и сборы
-//-
8.5
командировочные
-//-
8.6
представительские
-//-
8.7
коммунальные услуги
-//-
8.8
услуги связи
8.9
оплата консалтинговых,
аудиторских, маркетин-
овых услуг
-//-

8.10
банк қызметтері
-//-
8.11
басқа шығыстар (ажыратып жазу қажет)
-//-
III
Барлық шығын
-//-
IV
Пайда
-//-
V
Барлық табыс
-//-
VI
Көрсетілетін қызметтердің көлемі
мың Гкал
VII
Тариф (ҚҚС-сыз)
теңге/Гкал
Анықтамалық: қолданысқа енгізілген активтердің реттелетін
базасының сомасын көрсету және ажыратып жазу
* - шығындар қажет болған жағдайда кеңейтілуі немесе
толықтырылуы мүмкін
Қолы ________________________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) және тарифтік
сметаларды оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне
13-қосымша
Ескерту: 13-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2006 жылғы 8 тамыздағы N 196-НҚ бұйрығымен .
Субъектінің атауы __________________________________
Жылу энергиясын өндіру жөніндегі қызметтерге
арналған тарифтік смета
Р/с
N
Көрсеткіштердің атауы*
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
1
2
3
4
I
Тауарларды өндіруге және қызметтерді ұсынуға арналған шығындар, барлығы оның ішінде:
мың. теңге
1
Материалдық шығындар, барлығы оның ішінде:
1.1
шикізат және материалдар
-//-
1.2
отын, барлығы, оның ішінде:
-//-

8.10
услуги банка
-//-
8.11
другие расходы
(необходимо расшифровать)
-//-
III
Всего затрат
-//-
IV
Прибыль
-//-
V
Всего доходов
-//-
VI
Объем оказываемых услуг
тыс. Гкал
VII
Тариф (без НДС)
тенге/Гкал
Справочно: указать и расшифровать сумму регулируемой базы задействованных активов
* - затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены
Подпись _____________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 13
к Правилам утверждения тарифов
(цен, ставок сборов) и
тарифных смет в упрощенном порядке
Сноска. Правила дополнены приложением 13 - приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 28 февраля 2005 года N 62-ОД . Приложение 13 в редакции приказа и.о. Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 8 августа 2006 года N 196-ОД (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование субъекта_________________________
Тарифная смета на услуги
по производству тепловой энергии
N
п/п
Наименование
показателей*
Единица
измерения
Проект
субъекта
естественной
монополии
1
2
3
4
I
Затраты на производство
товаров и предоставление
услуг всего, в том
числе:
тыс. тенге
1
Материальные затраты,
всего в том числе:
1.1
сырье и материалы
-//-
1.2
топливо, всего в том
числе:
-//-

1.2.1
көмір
-//-
1.2.2
мазут
-//-
1.2.3
газ
-//-
1.2.4
дизельдік отын
-//-
1.3
ЖЖМ
-//-
1.4
энергия
-//-
1.5
су
-//-
2
Еңбек ақы төлеуге арналған шығындар, барлығы оның ішінде:
-//-
2.1
жалақы
-//-
2.2
әлеуметтік салық
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Жөндеу, барлығы оның ішінде:
мың теңге
4.1
Негізгі құралдар құнының өсуіне әкелмейтін күрделі жөндеу, оның ішінде
-//-
4.1.1
мердігерлік тәсілмен
-//-
4.1.2
шаруашылық тәсілмен
-//-
5
Өндірістік сипаттағы бөгде ұйымдардың қызметтері (таратып жазу қажет)
-//-
6
Басқа шығындар (таратып жазу қажет)
-//-
II
Кезең шығыстары, барлығы
мың теңге
7.
Жалпы және әкімшілік шығыстар, барлығы оның ішінде:
-//-
7.1
әкімшілік персоналдың жалақысы
-//-
7.2
әлеуметтік салық
-//-
7.3
амортизация
-//-
7.4
салық төлемдер мен алымдар
-//-
7.5
іссапарлар
-//-
7.6
өкілдік
-//-
7.7
коммуналдық қызметтер
-//-
7.8
байланыс қызметтері
-//-
7.9
консалтингтік, аудиторлық, маркетингтік қызметтерге ақы төлеу
-//-

1.2.1
уголь
-//-
1.2.2
мазут
-//-
1.2.3
газ
-//-
1.2.4
дизельное топливо
-//-
1.3
ГСМ
-//-
1.4
энергия
-//-
1.5
вода
-//-
2
Затраты на оплату
труда, всего в том
числе:
-//-
2.1
заработная плата
-//-
2.2
социальный налог
-//-
3
Амортизация
-//-
4
Ремонт, всего в том
числе:
тыс.тенге
4.1
капитальный ремонт, не
приводящий к росту
стоимости основных
фондов, в том числе:
-//-
4.1.1
подрядным способом
-//-
4.1.2
хозяйственным способом
-//-
5
Услуги сторонних органи-
зации производственного
характера (необходимо
расшифровать)
-//-
6
Прочие затраты (необхо-
димо расшифровать)
-//-
II
Расходы периода всего:
тыс.тенге
7
Общие и административные
расходы всего,
в том числе:
-//-
7.1
Заработная плата админи-
стративного персонала
-//-
7.2
социальный налог
-//-
7.3
амортизация
-//-
7.4
налоговые платежи и
сборы
-//-
7.5
командировочные
-//-
7.6
представительские
-//-
7.7
коммунальные услуги
-//-
7.8
услуги связи
-//-
7.9
оплата консалтинговых,
аудиторских, маркетин-
говых услуг
-//-

7.10
банк қызметтері
-//-
7.11
басқа шығыстар (ажыратып жазу қажет)
-//-
8
Сыйақылар төлеуге арналған шығыстар
-//-
III
Барлық шығын
-//-
IV
Пайда
-//-
V
Барлық табыс
-//-
VI
Көрсетілетін қызметтердің көлемі
мың Гкал
VII
Тариф (ҚҚС-сыз)
теңге/Гкал
Анықтамалық: қолданысқа енгізілген активтердің реттелетін базасының сомасын көрсету және ажыратып жазу
* - шығындар қажет болған жағдайда кеңейтілуі немесе толықтырылуы мүмкін
Қолы ________________________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне
14-қосымша
Ескерту: 14-қосымшамен толықтырылды - ҚР Табиғи монополияларды
реттеу агенттігінің 2005 жылғы 28 ақпандағы N 62-НҚ бұйрығымен .
Субъектінің атауы _______________________________
Электр энергиясын беру және (немесе) желіге босату
мен электр энергиясын тұтынуды техникалық
диспетчерлеу жөніндегі қызметтерге ___ жылға
арналған тарифтік сметасы
Р/н
N
Көрсеткіштердің атауы
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
1
2
3
4
І
Тауарларды өндіру мен қызметтерді ұсынуға арналған шығындар, барлығы
мың теңге
онвың ішінде:
1
Материалдық шығындар, барлығы
-//-
оның ішінде:
1.1
шикізат пен материалдар
-//-
1.2
энергия
1.3
отын
-//-
1.4
ЖЖМ
-//-
2
Іске қосу шығыстары
-//-
3
ЭБЖ ұшып қарау жөніндегі қызметтер
-//-
4
Энергия ЖДО қызметтері
-//-
5
Еңбекке арналған шығындар
-//-
оның ішінде:
5.1
жалақы
-//-
5.2
әлеуметтік салық
-//-
6
Жөндеу
-//-
оның ішінде:
6.1
негізгі құралдар құнының өсуіне әкелмейтін күрделі жөндеу
-//-
7
Амортизация
-//-
8
Электр энергиясының технологиялық шығысы
-//-
9
Технологияларды жетілдірумен байланысты шығындар
-//-
10
Тарапты ұйымдардың өндірістік сипаттағы қызметтері
-//-
оның ішінде:

7.10
услуги банка
-//-
7.11
другие расходы
необходимо расшифровать)
-//-
8
Расходы на выплату
вознаграждений
-//-
III
Всего затрат
-//-
IV
Прибыль
-//-
V
Всего доходов
-//-
VI
Объем оказываемых услуг
тыс. Гкал
VII
Тариф (без НДС)
тенге/Гкал
Справочно: указать и расшифровать сумму регулируемой базы
задействованных активов
* - затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены
Подпись _____________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 14
к Правилам утверждения тарифов
(цен, ставок сборов) и
тарифных смет в упрощенном порядке
Сноска. Правила дополнены приложением 14 - приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 28 февраля 2005 года N 62-ОД .
Наименование субъекта___________________
Тарифная смета на услуги по передаче электрической
энергии и (или) по технической диспетчеризации отпуска в
сеть и потребления электрической энергии на ______ год
N
Наименование показателей*
Единица измерения
Проект субъекта естественной монополии
I
Затраты на производство товаров и предоставление услуг, всего
млн. тенге
в том числе:
1
Материальные затраты, всего
-//-
в том числе:
1.1
сырье и материалы
-//-
1.2
энергия
-//-
1.3
топливо
-//-
1.4
ГСМ
-//-
2
Пусковые расходы
-//-
3
Услуги по облетам ЛЭП
-//-
4
Услуги ОДЦ Энергия
-//-
5
Расходы на оплату труда,
-//-
в том числе:
5.1
заработная плата
-//-
5.2
социальный налог
-//-
6
Ремонт
-//-
в том числе:
6.1
капитальный ремонт, не приводящий к увеличению стоимости основных фондов
-//-
7
Амортизация
-//-
8
Технологический расход электроэнергии
-//-
9
Затраты, связанные с совершенствов. технологии
-//-
10
Услуги сторонних организаций
-//-
в том числе:

1.1.1
Почта қызметтерін көрсету үшін пайдалану материалдары (кендір, сургуч, крафт қағазы пломбалар, атаулы заттар және т.б.)
1.1.2.
Бланктік өнім
-//-
1.1.3
Почталық төлем белгілерін сатып алу бойынша шығысы
-//-
1.2
басқа материалдық шығыстар
-//-
1.3.
энергия
-//-
2
Еңбекке ақы төлеу шығындары, оның ішінде:
-//-
2.1.
жалақы
-//-
2.2.
әлеуметтік салық
-//-
3
Негізгі құралдар мен материалдық емес активтердің амортизациясы
-//-
4
Негізгі құралдарды күрделі жөндеу
-//-
5
Негізгі құралдарды ағымдағы жөндеу
-//-
6
бөгде ұйымдардың қызметтеріне ақы төлем, оның ішінде:
-//-
6.1.
техникаға сервистік қызмет көрсету
-//-
6.2.
Коммуналдық қызметтері
-//-
6.3.
Байланыс қызметтері
-//-
6.4.
Консультациялық қызметтер
-//-
6.5.
Почтаны жалдамалы көлікпен тасымалдау және жеткізу бойынша шығыстар
-//-
6.6
үй-жайды жалдау
-//-
6.7.
басқа
-//-
II
Кезең шығыстары
-//-
7
Басқа шығыстары
-//-
8
Жалпы және әкімшілік шығыстар
-//-
8.1.
Материалдар
-//-
8.2.
әкімшілік персоналдың жалақысы
-//-
8.3.
әлеуметтік салықтар
-//-
8.5.
Негізгі құралдар мен материалдық емес активтердің амортизациясы
-//-
8.6.
бөгде ұйымдардың қызметтеріне ақы төлем, оның ішінде:
-//-
8.6.1.
Техникаға сервистік қызмет көрсету
-//-
8.6.2.
коммуналдық қызметтер
-//-
8.6.3.
байланыс қызметтері
-//-

1.1.1.
эксплуатационные
материалы для
оказания почтовых
услуг (шпагат,
сургуч, бумага крафт,
пломбы, именные
вещи и т.п.)
1.1.2.
бланочная продукция
-//-
1.1.3.
расходы по
приобретению знаков
почтовой оплаты
-//-
1.2.
прочие материальные
затраты
-//-
1.3.
энергия
-//-
2
Затраты на оплату
труда всего,
в том числе:
-//-
2.1.
заработная плата
-//-
2.2.
социальный налог
-//-
3
Амортизация основных
средств и нематериаль-
ных активов
-//-
4
Капитальный ремонт
основных средств
-//-
5
Текущий ремонт основных средств
-//-
6
Оплата услуг сторонних
организаций, в том числе:
-//-
6.1.
сервисное обслуживание техники
-//-
6.2.
коммунальные услуги
-//-
6.3.
услуги связи
-//-
6.4.
консультационные услуги
-//-
6.5.
расходы по перевозке и
доставке почты
наемным транспортом
-//-
6.6.
аренда помещений
-//-
6.7.
другие
-//-
II
Расходы периода
-//-
7
Другие затраты
-//-
8
Общие и административ-
ные расходы
-//-
8.1.
материалы
-//-
8.2.
заработная плата административного
персонала
-//-
8.3.
социальный налог
-//-
8.4.
налоговые платежи
-//-
8.5.
амортизация основных средств и нематериаль-
ных активов
-//-
8.6.
оплата услуг сторонних
организаций, в том числе:
-//-
8.6.1.
сервисное обслуживание техники
-//-
8.6.2.
коммунальные услуги
-//-
8.6.3.
услуги связи
-//-

8.6.4.
консультациялық қызметтер
-//-
8.6.5.
ақпараттық қызметтер
-//-
8.6.7.
баспа қызметтері
-//-
8.6.8.
үй-жайды жалдау
-//-
8.6.9.
басқа
-//-
8.7.
Басқа шығыстар
-//-
9
Проценттер төлеуге арналған шығыстар
-//-
10
Сату бойынша шығыстар
-//-
III
Барлық шығын (I+II)
-//-
IV
Барлық табыс
-//-
V
Көрсетілетін қызметтердің көлемі
заттай көріністе
VI
Тариф (ҚҚС-сыз)
теңге
* - табиғи монополиялар туралы заңнамаға сәйкес мемлекеттік
реттеуге жататын, көрсетілетін қызметтердің әрбір түрі бойынша жеке
ұсынылады.
2003 жылғы 1 қазанға жай-күйі бойынша:
- жай хатты жөнелту
- жай бандерольды жөнелту
- жай почта карточкасын жөнелту
** - шығындар қажет болған жағдайда, ажыратып жазылуы немесе
толықтырылуы мүмкін.
Қолы ________________________________________________
(Табиғи монополия субъектісінің басшысы)
М.О.
Тарифтерді (бағаларды, алым
ставкаларын) және тарифтік
сметаларды оңайлатылған
тәртіппен бекіту ережесіне
16-қосымша
Ескерту: 16-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2006 жылғы 8 тамыздағы N 196-НҚ бұйрығымен .
Субъектінің атауы __________________________________
______________________қосылатын байланыс операторларының
желісіне(нен) телефон трафигін қосушы байланыс
операторларының өткізу қызметтеріне арналған
тарифтік сметасы
Р/с
N
Көрсеткіштердің атауы *
Өлшем бірлігі
Табиғи монополия субъектісінің жобасы
1
2
3
4
I
Тауарларды өндіруге және қызметтерді ұсынуға арналған шығындар (тауарлар, жұмыс)
мың теңге
1
Материалдық шығындар, оның ішінде:
-//-
1.1
материалдар
-//-
1.2
отын
1.3
энергия
-//-
2
Еңбекке ақы төлеу шығындары, оның ішінде:
-//-
2.1.
жалақы
-//-
2.2.
әлеуметтік салық
-//-
3
Негізгі құралдар мен материалдық емес активтердің амортизациясы
-//-
4
Негізгі құралдарды күрделі жөндеу
-//-
5
Негізгі құралдарды ағымдағы жөндеу
-//-
6
бөгде ұйымдардың қызметтеріне ақы төлем, оның ішінде:
-//-
6.1.
коммуналдық қызметтер
-//-
6.2.
байланыс қызметтері
6.3
үй-жайды жалдау
-//-
6.4.
басқа
-//-
7
Халықаралық байланыс операторларымен келісімі бойынша шығыстар
-//-
8
Қазақстан Республикасы байланыс операторларымен келісімі бойынша шығыстар
-//-
9
Басқа шығыстар
-//-
II
Кезең шығыстар
-//-
10
Жалпы және әкімшілік шығыстар
-//-

8.6.4.
консультационные услуги
-//-
8.6.5.
информационные услуги
-//-
8.6.7.
полиграфические услуги
-//-
8.6.8.
аренда помещений
-//-
8.6.9.
другие
-//-
8.7.
Прочие расходы
-//-
9
Расходы на выплату процентов
-//-
10
Расходы по реализации
-//-
III
Всего затрат (I + II)
-//-
IV
Всего доходов
-//-
V
Объем предоставленных услуг
в нату-
ральном
выражении
VI
Тариф (без НДС)
тенге
* - предоставляется отдельно по каждому виду оказываемых услуг, подлежащих государственному регулированию в соответствии с законодательством о естественных монополиях.
По состоянию на 1 октября 2003 года:
- пересылка простого письма;
- пересылка простой бандероли;
- пересылка простой почтовой карточки;
** - затраты при необходимости могут быть расширены или дополнены.
Подпись ______________________________________________
(Руководитель субъекта естественной монополии)
М.П.
Приложение 16
к Правилам утверждения тарифов
(цен, ставок сборов) и
тарифных смет в упрощенном порядке
Сноска. Правила дополнены приложением 16 - приказом Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 28 февраля 2005 года N 62-ОД . Приложение 16 в редакции приказа и.о. Председателя Агентства РК по регулированию естественных монополий от 8 августа 2006 года N 196-ОД (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование субъекта __________________________
Тарифная смета
на услуги пропуска присоединяющими операторами связи
телефонного трафика с(на) сети присоединяемых
операторов связи _________________________*
N
п\п
Наименование
показателей**
Единица
измерения
Проект
субъекта
естест-
венной
монополии
1
2
3
4
I
Затраты на производство
товаров и предоставление
услуг (товаров, работ)
тыс. тенге
1
Материальные затраты
всего, в том числе:
-//-
1.1.
материалы
-//-
1.2.
топливо
-//-
1.3.
энергия
-//-
2
Затраты на оплату труда
всего, в том числе:
-//-
2.1.
заработная плата
-//-
2.2.
социальный налог
-//-
3
Амортизация основных
средств и нематериальных
активов
-//-
4
Капитальный ремонт
основных средств
-//-
5
Текущий ремонт основных
средств
-//-
6
Оплата услуг сторонних
организаций всего, в том
числе:
-//-
6.1.
коммунальные услуги
-//-
6.2.
услуги связи
-//-
6.3.
аренда помещений
-//-
6.4.
другие
-//-
7
Расходы по соглашению с
международными
операторами связи
-//-
8
Расходы по соглашению с
операторами связи
Республики Казахстан
-//-
9
Другие затраты
-//-
II
Расходы периода
-//-
10
Общие и административные
расходы
-//-