N 2299 тіркелген "Кеден органдарының кедендік төлемдер мен салықтардың төленуін қамтамасыз етуді қолдануы ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 13 мамырдағы N 199 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу және кейбір нормативтік-құқықтық кесімдердің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республимкасы Кедендік бақылау агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 27 мамырдағы N 240 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 17 маусымда тіркелді. Тіркеу N 2901. Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кеден бақылау комитеті төрағасының м.а. 2007 жылғы 20 қыркүйектегі N 273 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кеден бақылау комитеті төрағасының м.а. 2007 жылғы 20 қыркүйектегі N 273 бұйрығымен.
-------------Бұйрықтан үзінді----------------
«"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1 тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Кеден бақылау агенттігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. ....
3. ....
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Төрағаның міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Кеден бақылау
комитеті төрағасының м.а.
2007 жылғы 20 қыркүйектегі
N 273 бұйрығына
қосымша
Қүшін жойған кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. ....;
2. N 2299 тіркелген "Кеден органдарының кедендiк төлемдер мен салықтардың төленуiн қамтамасыз етудi қолдануы ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 13 мамырдағы N 199 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу және кейбір нормативтік-құқықтық кесімдердің күші жойылды деп тану туралы Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 27 мамырдағы N 240 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 17 маусымда тіркелді N 2901, Жариялануы: "Ресми газет" 2004 жылғы 4 қыркүйек N 36 (192)).
-----------------------------------
"Заңға тәуелді кесімдерді жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 20 наурыздағы N 77-ө  өкімін  орындау үшін, нормативтік-құқықтық кесімдерді Қазақстан Республикасының заңнамалық және өзге де нормативтік-құқықтық кесімдеріне сәйкес келтіру мақсатында бұйырамын:
1. "Кеден органдарының кедендік төлемдер мен салықтардың төленуін қамтамасыз етуді қолдануы ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 10 мамырдағы N 199  бұйрығына  (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2299 болып тіркелген, "Ресми газетте" 2003 жылғы 26 шілдеде N 30 (135) жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Кеден органдарының кедендік төлемдер мен салықтардың төленуін қамтамасыз ету ережесінде:
33-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 13 мая 2003 года N 199 "Об утверждении Правил применения обеспечения уплаты таможенных платежей и налогов таможенными органами", зарегистрированный за N 2299 и признании утратившими силу некоторых нормативных правовых актов
Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 27 мая 2004 года N 240. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 июня 2004 года N 2901. Утратил силу приказом и.о. Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2007 года N 273
Извлечение из
приказа и.о. Председателя Комитета таможенного контроля
Министерства финансов Республики Казахстан
от 20 сентября 2007 года N 273
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Агентства таможенного контроля Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
...
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
И.о. Председателя
...
Перечень утративших силу некоторых приказов
...
2. Приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 27 мая 2004 года N 240 "О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 13 мая 2003 года N 199 "Об утверждении Правил применения обеспечения уплаты таможенных платежей и налогов таможенными органами", зарегистрированный за N 2299 и признании утратившими силу некоторых нормативных правовых актов"  ( зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 17 июня 2004 года за N 2901, опубликованный в "Официальная газета" от 4 сентября 2004 года N 36 (193).
-----------------------------------------------------------------------
Во исполнение  распоряжения  Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 77-р "О мерах по совершенствованию подзаконных актов" в целях приведения нормативных правовых актов в соответствие с законодательными и иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан, приказываю:
1. Внести в  приказ  Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 13 мая 2003 года N 199 "Об утверждении Правил применения обеспечения уплаты таможенных платежей и налогов таможенными органами" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2299, опубликованный в "Официальная газета" от 26 июля 2003 года N 30 (135)), следующие изменения:
в Правилах обеспечения уплаты таможенных платежей и налогов таможенными органами:
пункт 33 изложить в следующей редакции:

"33. Банк кепілдігін кеден органына төлеуші ұсынады.";
мынадай мазмұндағы 33-1-тармағымен толықтырылсын:
"33-1. Кеден органдары төлеуші ұсынған банк кепілдігінің түпнұсқалылығына және/немесе мазмұнына қатысты негізді күмәндар туындаған жағдайда, кепілдікті берген банктен жазбаша нысандағы растау сұратуы мүмкін.";
35, 36 және 37-тармақтар алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының қосымшаға сәйкес бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің Ішкі жұмыстар басқармасы (Н.Ә. Махмұдов) Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің құрылымдық және аумақтық бөлімшелеріне осы бұйрықты мәлімдесін.
4. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің баспасөз қызметі (М.К. Исаева) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы (И.Ы. Аңсарова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
6. Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі аумақтық бөлімшелерінің бастықтары осы бұйрықтың орындалуын қамтамасыз етсін.
7. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
8. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Кедендік бақылау агенттігі
төрағасының міндетін
атқарушы
"N 2299 тіркелген "Кеден
органдарының кедендік төлемдер
мен салықтардың төленуін
қамтамасыз етуді қолдануы
ережесін бекіту туралы"
Қазақстан Республикасының
Кедендік бақылау агенттігі
төрағасының 2003 жылғы
10 мамырдағы N 199 бұйрығына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу және кейбір
нормативтік-құқықтық
кесімдердің күші жойылды
деп тану туралы" Қазақстан
Республикасы Кедендік бақылау
агенттігі төрағасының
2004 жылғы 27 мамырдағы
N 240 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі
төрағасының күші жойылған кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. "Жүк кеден декларациясының расталған көшірмесін ұсыну ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2002 жылғы 4 желтоқсандағы N 133  бұйрығы  (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2118 болып тіркелген, "Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде" жарияланған, 2003 ж., N 11, 815-бап).
2. "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылғы 14 қаңтарда N 2118 тіркелген, Жүк кеден декларациясының расталған көшірмесін ұсыну ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2002 жылғы 4 желтоқсандағы N 133 бұйрығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 22 сәуірдегі N 160  бұйрығы  (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2269 болып тіркелген, 2003 жылғы 26 шілдедегі N 30, (135) "Официальная газетте" жарияланған).

"33. Банковская гарантия, в таможенный орган представляется плательщиком.";
дополнить пунктом 33-1 следующего содержания:
"33-1. Таможенные органы, при возникновении обоснованных сомнений в отношении подлинности и/или содержания представленной плательщиком банковской гарантии, могут запросить подтверждение в письменной форме у банка выдавшего гарантию.";
пункты 35, 36 и 37 исключить.
2. Признать утратившими силу приказы Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан согласно приложению.
3. Управлению внутренней работы Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Махмудов Н.А.) довести настоящий приказ до сведения структурных и территориальных подразделений Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
4. Пресс-службе Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Исаевой А.К.) обеспечить опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
5. Управлению правового обеспечения Агентства таможенного контроля Республики Казахстан (Ансарова И.Ы.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
6. Начальникам территориальных подразделений Агентства таможенного контроля Республики Казахстан обеспечить исполнение настоящего приказа.
7. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
8. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. Председателя Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан
Приложение к приказу Председателя
Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
от 27 мая 2004 года N 240
"О внесении изменений и дополнений
в приказ Председателя Агентства
таможенного контроля Республики
Казахстан от 13 мая 2003 года N 199
"Об утверждении Правил применения
обеспечения уплаты таможенных платежей
и налогов таможенными органами",
зарегистрированный за N 2299 и
признании утратившими силу
некоторых нормативных правовых актов"»
Перечень
некоторых приказов Председателя Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан, утративших силу
1.  Приказ  Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года N 133 "Об утверждении Правил предоставления заверенной копии грузовой таможенной декларации" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2118, опубликованный "Бюллетень нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан", 2003 г., N 11, ст. 815).
2.  Приказ  Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 апреля 2003 года N 160 "О внесении дополнения в приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года N 133 "Об утверждении Правил предоставления заверенной копии грузовой таможенной декларации", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 14 января 2003 года N 2118», (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N№ 2269, опубликованный "Официальная газета" от 26 июля 2003 г. N 30 (135)).