"Радиожиілік спектрді пайдаланғаны үшін төлем хабарламасының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар Министрінің 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 426-1 бұйрығына өзгертулер енгізу туралы (N 2128 тіркелген)
Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 5 тамыздағы N 165-п бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылғы 25 тамызда тіркелді. Тіркеу N 3035. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрінің 2010 жылғы 27 қыркүйектегі № 253 бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрінің 2010.09.27 № 253 бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін әрі қарай дамыту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 13 маусымдағы N 1107  Жарлығына сәйкес бұйырамын:
1. "Радиожиілік спектрді пайдаланғаны үшін төлем хабарламасының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар Министрінің 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 426-1 (N 2128 тіркелген)  бұйрығына келесі өзгертулер енгізілсін:
1) 2-ші тармақтағы "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру жөніндегі комитеті" сөздері "Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттік" сөздерімен ауыстырылсын;
2) 3-ші тармақтағы "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру жөніндегі комитетіне (А.Б.Есенғараев)" сөздері "Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің Байланыс саласындағы мемлекеттік қадағалау және лицензиялау департаменті (Р.Р.Нұршабеков)" сөздерімен ауыстырылсын;
3) бұйрық қосымшасының мәтінінде "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру жөніндегі комитеті" сөздері "Байланыс саласындағы уәкілетті орган" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Байланыс саласындағы мемлекеттік қадағалау және лицензиялау департаменті (Р.Р.Нұршабеков) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуге ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуына бақылау жасау Төраға орынбасары А.Қ.Жұмағалиевке жүктелсін.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуге алынған күнінен бастап күшіне енеді, таныстырылуға және таратылуға тиісті.
Төраға

О внесении изменений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года № 426-I "Об утверждении формы извещения на уплату платы за использование радиочастотного спектра" (зарегистрирован за № 2128)
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 5 августа 2004 года № 165-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 августа 2004 года № 3035. Утратил силу приказом Министра связи и информации Республики Казахстан от 27 сентября 2010 года № 253
Сноска. Утратил силу приказом Министра связи и информации РК от 27.09.2010 № 253 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 13 июня 2003 года N 1107 "О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года N 426-I "Об утверждении формы извещения на уплату платы за использование радиочастотного спектра" (зарегистрирован за N 2128) следующие изменения:
1) в пункте 2 слова "Комитета по связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" заменить словами "Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи";
2) в пункте 3 слова "Комитету по связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Есенгараев А.Б.)" заменить словами "Департаменту государственного надзора и лицензирования Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи (Нуршабеков Р.Р.)";
3) в приложении к приказу по всему тексту слова "Комитета по связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" заменить словами "Уполномоченного органа в области связи".
2. Департаменту государственного надзора в области связи, лицензирования и использования РЧС (Нуршабеков Р.Р.) обеспечить представление настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан на государственную регистрацию.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Жумагалиева А.К.
4. Настоящий приказ вступает в силу с момента государственной регистрации, подлежит ознакомлению и рассылке.
Председатель