N 1035 тіркелген "Ақпараттық қызмет көрсету Қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2000 жылғы 29 қаңтардағы N 6 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Әділет министрінің 2004 жылғы 7 қыркүйектегі N 256 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 14 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 3067. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2007 жылғы 24 тамыздағы N 239 Бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2007.08.24.  N 239  Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Тіркеу қызметі комитетіне ведомстволық бағынысты республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың ақпараттық қызмет көрсету жөніндегі қызметін жетілдіру мақсатында, Бұйырамын:
1. "Ақпараттық қызмет көрсету Қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2000 жылғы 29 қаңтардағы N 6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1035 тіркелген, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 6 желтоқсандағы N 143  бұйрығымен , Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1695 тіркелген, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 23 тамыздағы N 125  бұйрығымен , Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1969 тіркелген, 2002 жылғы 18 қыркүйектегі N 38 "Юридическая газета" газетінде, 2002 жылғы N 39, 700-құжат Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдары нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде жарияланған, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 19 наурыздағы N 69  бұйрықтарымен , Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2764 тіркелген, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 14 мамырдағы N 136  бұйрығымен  енгізілген өзгерістерімен, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2861 тіркелген)  бұйрығына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген, Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Тіркеу қызметі комитетінің Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталықтарының Ақпараттық қызмет көрсету ережесінде:
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Жылжымайтын мүлікке құқықтарды (ауыртпалықтарды) және олармен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, кондоминиум объектілерін мемлекеттік тіркеу туралы куәлік түрінде ақпараттар беруді Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі комитеті белгілеген тәртіппен жүзеге асырады.";

О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 января 2000 года N 6 "Об утверждении Правил оказания информационных услуг", зарегистрированный за N 1035
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 7 сентября 2004 года N 256. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 сентября 2004 года N 3067. Утратил силу - приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года N 239.
Сноска. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 7 сентября 2004 года N 256 утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года  N 239 (вводится в действие со дня офиц. опубл.).
В целях совершенствования деятельности по оказанию информационных услуг республиканскими государственными предприятиями, подведомственными Комитету регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 января 2000 года N 6 "Об утверждении Правил оказания информационных услуг" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1035, с изменениями внесенными приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 6 декабря 2001 года  N 143 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1695, приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 23 августа 2002 года  N 125 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1969, опубликованным в "Юридической газете" от 18 сентября 2002 года за N 38, Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 года, N 39, ст. 700, приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 19 марта 2004 года  N 69 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2764, приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 17 мая 2004 года  N 136 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2861), следующие изменения:
в Правилах оказания информационных услуг Центрами по недвижимости Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Представление информации в виде свидетельства о государственной регистрации прав (обременений) на недвижимое имущество и сделок с ним, свидетельства о государственной регистрации объекта кондоминиума осуществляется в порядке, установленном Комитетом регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан.";

16-тармақтың 5) тармақшасында "жоқ" деген сөзден кейін "(бар)" деген сөзбен толықтырылсын;
17-1-тармақта "жылжымайтын мүліктің осы объектісіне қатысты мәмілелер" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі

в подпункте 5) пункта 16 после слова "отсутствии" дополнить словом "(наличии)";
в пункте 17-1 слова "сделок в отношении данного объекта недвижимости" исключить.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации.
Министр юстиции
Республики Казахстан