Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың қаржылық есеп пен қаржылық есепке қосымша мәліметтер беру тізбесі, нысандары мен мерзімдері туралы нұсқаулықты бекіту туралы" 2002 жылғы 23 желтоқсандағы N 509 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 180 қаулысы. Қазастан Республикасының Әділет министрілінде 2005 жылғы 25 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 3385. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2009 жылғы 25 мамырдағы N 49 қаулысымен.
Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2009.05.25 N 49 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің нормативтік құқықтық актілерін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес келтіру мақсатында, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың қаржылық есеп пен қаржылық есепке қосымша мәліметтер беру тізбесі, нысандары мен мерзімдері туралы нұсқаулықты бекіту туралы" 2002 жылғы 23 желтоқсандағы N 509 қаулысына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2142 тіркелген, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің "Қазақстан Ұлттық Банкінің Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" баспа басылымдарында 2003 жылғы 24 наурыз - 6 сәуірде жарияланған); Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 29 мамырдағы N 180 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2371 тіркелген) және 2003 жылғы 2 желтоқсандағы N 417 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2637 тіркелген) қаулыларымен енгізілген өзгерістерімен және толықтыруларымен бірге, мынадай өзгерістер енгізілсін:
атауындағы және 1-тармағындағы "пен қаржылық есепке қосымша мәліметтер" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың қаржылық есеп пен қаржылық есепке қосымша мәліметтер беру тізбесі, нысандары мен мерзімдері туралы нұсқаулықта:
жоғарғы оң жақ бұрышындағы, атауындағы және 1-тармағындағы "пен қаржылық есепке қосымша мәліметтер" деген сөздер алынып тасталсын;
2-тармақта:
екінші абзацтағы мемлекеттік тілдегі мәтіндегі "есеп" деген сөз "есепке" деген сөзбен ауыстырылсын, "пен қаржылық есепке қосымша мәліметтерге" деген сөздер алынып тасталсын;
мемлекеттік тілдегі мәтіндегі "берген" деген сөз өзгермейді;
3-тармақтағы:
мемлекеттік тілдегі мәтіндегі "есеп" деген сөз "есепке" деген сөзбен ауыстырылсын, "пен қаржылық есепке қосымша мәліметтерге" деген сөздер алынып тасталсын;
мемлекеттік тілдегі мәтіндегі "беретін" деген сөз өзгермейді;
4-тармақтағы:
мемлекеттік тілдегі мәтіндегі "есеп" деген сөз "есебі" деген сөзбен ауыстырылсын, "пен қаржылық есепке қосымша мәліметтері" деген сөздер алынып тасталсын;
мемлекеттік тілдегі мәтіндегі "жасалады" деген сөз өзгермейді;
6-тармақ алынып тасталсын;
7-тармақта:
үшінші, алтыншы және тоғызыншы абзацтардағы "және қаржылық есепке қосымша мәліметтерді" деген сөздер алынып тасталсын;
үшінші, жетінші және оныншы абзацтардағы ", қаржылық есепке қосымша мәліметтерді" деген сөздер алынып тасталсын;
8-тармақ алынып тасталсын;

О внесении изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года № 509 "Об утверждении Инструкции о перечне, формах и сроках представления финансовой отчетности и дополнительных сведений к финансовой отчетности организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года N 180. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 января 2005 года N 3385. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 мая 2009 года N 49
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 25.05.2009 N 49 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
В целях приведения нормативных правовых актов Национального Банка Республики Казахстан в соответствие с законодательством Республики Казахстан Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года № 509 «Об утверждении Инструкции о перечне, формах и сроках представления финансовой отчетности и дополнительных сведений к финансовой отчетности организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 2142, опубликованное 24 марта - 6 апреля 2003 года в печатных изданиях Национального Банка Республики Казахстан "Казакстан Улттык Банкiнiн Хабаршысы" и "Вестник Национального Банка Казахстана"); с изменениями и дополнениями, внесенными постановлениями Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 мая 2003 года № 180 (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 2371) и от 2 декабря 2003 года № 417 (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 2637) внести следующие изменения:
в названии и в пункте 1 слова «и дополнительных сведений к финансовой отчетности» исключить;
в Инструкции о перечне, формах и сроках представления финансовой отчетности и дополнительных сведений к финансовой отчетности организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций, утвержденной указанным постановлением:
в правом верхнем углу, в названии и в пункте 1 слова «и дополнительных сведений к финансовой отчетности» исключить;
в пункте 2:
в абзаце втором слова «и дополнительные сведения к финансовой отчетности» исключить;
слово «представляемые» заменить словом «представляемую»;
в пункте 3:
слова «и дополнительным сведениям к финансовой отчетности» исключить;
слово «представляемым» заменить словом «представляемой»;
в пункте 4:
слова «и дополнительные сведения к финансовой отчетности» исключить;
слово «составляются» заменить словом «составляется»;
пункт 6 исключить;
в пункте 7:
в абзацах втором, шестом и девятом слова «и дополнительные сведения к финансовой отчетности» исключить;
в абзацах третьем, седьмом и десятом слова «, дополнительные сведения к финансовой отчетности» исключить;
пункт 8 исключить;

1, 2, 2-1, 3 және 3-1-қосымшалардың жоғарғы оң жақ бұрышындағы "пен қаржылық есепке қосымша мәліметтер" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 ақпаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Бухгалтерлік есеп департаменті (Шалғымбаева Н.Т.):
1) Заң департаментімен (Шәріпов С.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізілген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі орталық аппаратының мүдделі бөлімшелеріне, аумақтық филиалдарына, Қазақстан Республикасының Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігіне, кредиттік серіктестіктер мен ипотекалық компанияларды қоспағанда, банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға жіберсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Н.Қ.Абдулинаға жүктелсін.
Ұлттық Банк
Төрағасы
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Қаржы рыногын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау
агенттігінің Төрағасы
2004 жылғы 23 желтоқсан

в правом верхнем углу приложений 1, 2, 2-1, 3 и 3-1 слова «и дополнительных сведений к финансовой отчетности» исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 февраля 2005 года.
3. Департаменту бухгалтерского учета (Шалгимбаева Н.Т.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений Центрального аппарата, территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан, Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций, организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, за исключением кредитных товариществ и ипотечных компаний.
4. Контроль над исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Абдулину Н.К.
Председатель
Национального Банка
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Агентства Республики
Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
23 декабря 2004 г.