"Автокөлік құралдарын кедендік ресімдеу туралы" Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2004 жылғы 22 сәуірдегі N 192 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы минитрлігі Кеден бақылау комитеті Төрағасының 2005 жылғы 14 сәуірдегі N 139 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 16 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 3564. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 474 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2010.09.21 № 474 Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Кеден  кодексінің 373-бабына сәйкес, кедендік құнға бақылауды күшейту және импортталатын автокөлік құралдарын бақылаудың тиімділігін арттыру мақсатында,  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Автокөлік құралдарын кедендік ресімдеу туралы" (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2830 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің 2004 жылғы 3 маусымдағы N 253  бұйрығымен енгізілген N 2913 болып тіркелген өзгертулермен 2004 жылғы 23 қазанда N 43 "Ресми газетада" жарияланған) Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2004 жылғы 22 сәуірдегі N 192  бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы "Алматы облысын қоспағанда" деген сөздер алынып тасталсын;
2-тармақ алынып тасталсын;
2-1-тармақтағы "(Ы.А. Жандарбеков)" деген сөздер алынып тасталсын;
3 және 4-тармақтардағы "Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының бірінші орынбасары А.Қ.Ержановқа" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті төрағасының орынбасары Б.Т.Әбдішевке" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Кедендік бақылауды ұйымдастыру басқармасы (Ө.Қ.Бейіспеков) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Ұйымдастырушылық жұмыс және бақылау басқармасы (К.І.Махамбетов) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша Кедендік бақылау департаменттерінің бастықтары осы бұйрықтың орындалуын қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті төрағасының орынбасары Б.Т.Әбдішевке жүктелсін.

О внесении изменений в приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 апреля 2004 года N 192 "О таможенном оформлении автотранспортных средств"
Приказ Вице-Министра финансов - Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 14 апреля 2005 года N 139. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 апреля 2005 года N 3564. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 21 сентября 2010 года N 474
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 21.09.2010 N 474.
В соответствии со статьей 373 Таможенного кодекса Республики Казахстан, в целях усиления контроля таможенной стоимости и повышения эффективности контроля за импортируемыми автотранспортными средствами ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 апреля 2004 года N 192 "О таможенном оформлении автотранспортных средств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2830, опубликованный в Официальная газета» от 23 октября 2004 года N 43, с изменениями, внесенными приказом Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 3 июня 2004 года N 253, зарегистрированным за N 2913) следующие изменения:
в пункте 1 слова ", за исключением Алматинской области" исключить;
пункт 2 исключить;
в пункте 2-1 слова "(Джандарбеков Ы.А.)" исключить;
в пунктах 3 и 4 слова "Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" заменить словами "Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан";
в пункте 6 слова "Первого заместителя Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан Ержанова А.К." заменить словами "Заместителя Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан Абдишева Б.Т.".
2. Управлению организации таможенного контроля Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Бейспеков О.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Управлению организационной работы и контроля Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Махамбетов К.И.) обеспечить опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
4. Начальникам Департаментов таможенного контроля по городу Алматы и Алматинской области обеспечить исполнение настоящего приказа.
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан Абдишева Б.Т.

6. Осы бұйрық ресми түрде жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаржы вице-министрі
Төраға

6. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
Вице-Министр финансов -
Председатель