Азаматтық әуе кемелерін және өзге тұтынушыларды арнайы автокөліктік құралдармен қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерді сертификаттау, сертификатқа өзгерістер мен қосымшалар енгізу немесе телнұсқа алу кезіндегі ұсынысқа қосымша берілген құжаттар тізбесі мен Азаматтық әуе кемелерін және өзге тұтынушыларды арнайы автокөліктік құралдармен қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерді сертификаттық тексеру бағдарламасын бекіту туралы
Көлік және коммуникациялар министрлігі Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2005 жылғы 26 сәуірдегі N 86 Бұйрығы. Қазақстан Рсепубликасы Әділет министрлігінде 2005 жылғы 6 мамырда тіркелді. Тіркеу N 3628. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2010 жылғы 11 ақпандағы N 79 Бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрінің 2010.02.11 N 79 Бұйрығымен.
"Азаматтық авиация саласындағы қызметтерді сертификаттау ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 11 қарашадағы N 1187  қаулысына сәйкес,  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Азаматтық әуе кемелерін және өзге тұтынушыларды арнайы автокөліктік құралдармен қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерді сертификаттау, сертификатқа өзгерістер мен қосымшалар енгізу немесе телнұсқа алу кезіндегі ұсынысқа қосымша берілген құжаттар тізбесі;
2) Азаматтық әуе кемелерін және өзге тұтынушыларды арнайы автокөліктік құралдармен қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерді сертификаттық тексеру бағдарламасы бекітілсін.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының орынбасары Б.М.Наурызәлиевке жүктелсін.
3. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енеді.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрлігінің Азаматтық
авиация комитеті
Төрағасының 2005 жылғы
26 сәуірдегі N 86
бұйрығымен
бекітілген
Азаматтық әуе кемелерін және өзге тұтынушыларды
арнайы автокөліктік құралдармен қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтерді сертификаттау,
сертификатқа өзгерістер мен қосымшалар енгізу
немесе телнұсқа алу кезіндегі ұсынысқа қосымша
берілген құжаттар тізбесі
1. Азаматтық әуе кемелерін және өзге тұтынушыларды арнайы автокөліктік құралдармен қамтамасыз ету жөніндегі сертификат алу үшін өтінімге келесі құжаттар қоса беріледі:
1) Қазақстан Республикасы сертификаттауының мемлекеттік жүйесіне сәйкес нысан бойынша өтінім;
2) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің көшірмесі, жеке тұлға үшін жеке куәлік немесе төлқұжат көшірмесі, және заңды тұлға ретінде құрылмай кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыруға құқық беретін құжат көшірмесі;

Об утверждении Перечня документов, прилагаемых к заявке при сертификации услуг по обеспечению гражданских воздушных судов и других потребителей специальными автотранспортными средствами, на внесение изменений и (или) дополнений в сертификат или получения дубликата и Программы сертификационного обследования услуг по обеспечению гражданских воздушных судов и других потребителей специальными автотранспортными средствами
Приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 26 апреля 2005 года № 86. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 6 мая 2005 года № 3628. Утратил силу приказом и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 11 февраля 2010 года № 79
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра транспорта и коммуникаций РК от 11.02.2010 № 79.
В соответствии с  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года N 1187 "Об утверждении Правил сертификации услуг в сфере гражданской авиации",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Перечень документов, прилагаемые к заявке при сертификации услуг по обеспечению гражданских воздушных судов и других потребителей специальными автотранспортными средствами,   на внесение изменений и (или) дополнений в сертификат или получения дубликата;
2) Программу сертификационного обследования услуг по обеспечению гражданских воздушных судов и других потребителей специальными автотранспортными средствами.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Наурзалиева Б.М.
3. Настоящий приказ вводится в действие с момента его официального опубликования.
Председатель
Утвержден
приказом Председателя Комитета
гражданской авиации Министерства
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
от 26 апреля 2005 года N 86
Перечень
документов, прилагаемых к заявке при сертификации услуг
по обеспечению гражданских воздушных судов и других
потребителей специальными автотранспортными средствами,
на внесение изменений и (или) дополнений в
сертификат или получения дубликата
1. К заявке на получение сертификата по обеспечению гражданских воздушных судов и других потребителей специальными автотранспортными средствами прилагаются следующие документы:
1) Заявка по форме в соответствии с государственной системой сертификации Республики Казахстан;
2) копия свидетельства о государственной регистрации юридического лица, для физического лица - копию удостоверения личности или паспорта, и копию документа, предоставляющего право на осуществление предпринимательской деятельности без образования юридического лица;

3) өтінім берушінің құрылтай құжаттары (кәсіпорынның заңды дербес ретінде жарғы көшірмесі немесе азаматтық әуе кемелерін және өзге тұтынушыларды арнайы автокөліктік құралдармен қамтамасыз ету жөніндегі сертификатталатын қызмет құрамына кіретін ұйым жарғысының көшірмесі;
4) жер учаскесін пайдалану құқығының актісі;
5) санитарлық және экологиялық қадағалаудың мемлекеттік органдарының қорытындысы;
6) автокөлікті, жеке құрамының міндетті түрлерін бекітетін сақтандыру полистері;
7) үшінші тұлғалардың алдындағы азаматтық жауапкершіліктің сақтандыру полистері;
8) арнайы техникасы мен жабдықтарын (егер олар болған жағдайда) жалға алу келісімдерінің тізімі мен көшірмелері;
9) метрология жөніндегі органмен келісілген міндетті түрдегі метрологиялық тексеруге жататын өлшеуіш құралдарының тізімі;
10) өлшеуіш құралдарын соңғы мемлекеттік тексеру актісі;
11) Азаматтық әуе кемелерін және өзге тұтынушыларды арнайы автокөліктік құралдармен қамтамасыз ету жөніндегі басшылық;
12) арнайы техника мен әуе кемелеріне техникалық қызмет көрсету жүргізілетін құжаттардың, жоспарлардың, журналдардың тізбесі;
13) нормативтік және басшылық құжаттардың тізбесі;
14) әуежай басшысымен бекітілетін және қондыру (құрылыс және қайта жөндеу), сондай-ақ арнайы көлік қызметінің өндірістік-техникалық базаның барлық элементтерін жабдықтау бойынша негізгі құжат болып табылатын (өндірістік-техникалық базаның даму (әуежайдың бас жоспарының бөлшегі болып табылатын) жоспары;
15) арнайы машиналарға техникалық қызмет көрсету бойынша нұсқаулықтар мен қолданыстағы басшылық;
16) жұмыстарды жүргізу кезінде өрттік қауіпсіздік шаралары туралы нұсқаулықтар;
17) лауазымдық нұсқаулықтар;
18) өткізілетін жұмыстар операциясының және сапасын бақылаудың технологиялық картасы;
19) ұшу қауіпсіздігін, авиациялық қауіпсіздікті, ұшуды метеорологиялық қамсыздандыруды қамтамасыз ететін әуежай қызметтерімен өзара жұмыс істеу технологиясы;
20) әуеайлақта арнайы көлік қозғалысының бекітілген сұлбасы;
21) өтінім беруші ұйымның құрылымы;
22) технологиялық жабдықтардың, арнайы техниканың, арнайы көліктің және олардың техникалық сипаттарының тізбесі;
23) өтінім берушінің инженерлік-техникалық құрамы жөніндегі жинақтық мәліметтер.
2. Азаматтық әуе кемелерін және өзге тұтынушыларды арнайы автокөліктік құралдармен қамтамасыз ету жөніндегі сертификатқа өзгерістер енгізуге өтініш беруші беретін құжаттар:
1) қажетті негіздемелермен ерікті нысандағы өтінім;
2) жоғалған немесе ұрланған жағдайда, бұрын берілген Сертификат оригиналы.

3) учредительные документы заявителя (копия устава организации гражданской авиации как юридически самостоятельного предприятия или выписка из устава предприятия, в состав которого входит сертифицируемая служба по обеспечению гражданских воздушных судов и других потребителей специальными автотранспортными средствами);
4) акт на право пользования земельным участком;
5) заключения государственных органов санитарного и экологического надзоров;
6) страховые полисы, подтверждающие обязательные виды страхования автотранспорта, личного состава;
7) страховые полисы гражданской ответственности перед третьими лицами;
8) перечень и копии договоров аренды спецтехники и оборудования (если таковые имеются);
9) перечень средств измерений, подлежащих обязательной метрологической поверке, согласованный с органом по метрологии;
10) акт последней государственной поверки средств измерений;
11) руководство по качеству обеспечения гражданских воздушных судов и других потребителей специальными автотранспортными средствами;
12) перечень документов, планов, журналов на основании которых производится техническое обслуживание спецтехники и воздушных судов;
13) перечень нормативных и руководящих документов;
14) план развития производственно-технической базы (являющийся частью генерального плана аэропорта), который утверждается руководителем аэропорта и является основным документом по устройству (строительству и реконструкции), а также оборудованию всех элементов производственно-технической базы службы спецтранспорта;
15) перечень инструкции и действующие руководства по техническому обслуживанию спецмашин;
16) перечень инструкции о мерах пожарной безопасности при производстве работ;
17) перечень должностных инструкции;
18) технологический график предоставлении спецтехники для обслуживания воздушных судов;
19) технологии взаимодействия со службами аэропорта, обеспечивающими безопасность полетов, авиационную безопасность, метеорологическое обеспечение полетов;
20) утвержденная схема движения спецавтотранспорта на аэродроме;
21) структура организации - заявителя;
22) перечень технологического оборудования, спецтехники, спецтранспорта;
23) сводные данные по инженерно-техническому составу заявителя.
2. Документы, представляемые заявителем на внесение изменений в Сертификат по обеспечению гражданских воздушных судов и других потребителей специальными автотранспортными средствами:
1) заявление произвольной формы с необходимыми обоснованиями;
2) оригинал ранее выданного Сертификата, кроме случаев утраты или хищения.

3. Осы Тізімнің 1 тармағының 2-23 тармақшаларындағы белгіленген құжаттар өтінімге Сертификаттың телнұсқасын алу үшін қоса беріледі.
4. Осы Тізімнің 1 тармағының 2)-4) тармақшаларында белгіленген құжаттар нотариалды куәландырылған көшірмелер түрінде беріледі.
Осы Тізімнің 1 тармағының 5)-23) тармақшаларында белгіленген құжаттар өтінім беруші ұйымның бірінші басшысымен және мөрмен куәландырылған көшірмелері түрінде беріледі.
5. Өтінім берген кезде ұсынылатын құжаттар кез келген, қарау үшін және пайдалану үшін қолайлы бірізділігінің жинақталуы мүмкін. Осы жағдайда бірінші бетте беттердің нөмірлері белгіленіп ұсынылатын құжаттарының тізімі белгіленеді.
Ұсынылатын құжаттамаларының құрамына енгізілетін барлық материалдар екі данада (уәкілетті орган мен өтінім беруші үшін бір бірден) рәсімделеді.
6. Түзетілген, қолмен немесе машинкамен жазылып түзетілген, қолы және мөр қойылмаған құжаттар қарауға қабылданбайды.
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрлігінің Азаматтық
авиация комитеті
Төрағасының 2005 жылғы
26 сәуірдегі N 86
бұйрығымен
бекітілген
Азаматтық әуе кемелерін және өзге тұтынушыларды
арнайы автокөліктік құралдармен қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтерді сертификаттық тексеру
бағдарламасы
Әуеайлақ пайдаланушысының атауы ____________________________________
Тексерілген күні, бұйрықтың N ______________________________________
Тексерушілердің Т.А.Ә.а, лауазымы __________________________________
Р/с
N-і
Бағдарлама бойынша
позициялар
нөмірлері және
тексерілетін
элементтер
Сәйкестік
бағасы
Иә (+)
Жоқ (-)
Сәйкес
сіздік
позиция-
сының
нөмірі
1
2
3
4
1.
Ұсынылған дәлелдеу құжаттамасы жиынтығының
болуы және сәйкестігі
1)
Сәйкестік сертификатын
алуға өтінім.
2)
Өтініш берушінің
жарғысы (құрылтай
шарты).
3)
Заңды тұлғаны тіркеу
туралы куәлік.
4)
Өтініш берушінің
(әуеайлақ пайдалану-
шысының) ұйымдастырушы-
лық құрылымы, штат
кестесі, жүктелген
функцияларды орындауға
жеткіліктілігі.
5)
Басшы құрамның
және мамандардың
(қызметкерлердің)
міндеттері мен жауап-
кершілігін белгілейтін
лауазымдық
нұсқаулықтар.
6)
Еңбек және өндірістік
санитария қауіпсіздігін,
өрт қауіпсіздігін
қамтамасыз ету
жөніндегі нұсқаулықтар.
7)
Ұшу қауіпсіздігін
қамтамасыз етумен
тікелей байланысты
басшы құрам мен
мамандар жөніндегі
деректер, олардың
сәйкестігі.
8)
Инженерлік-техни-
калық құрам, арнайы
көлікті, машиналары
мен механизмдерін,
арнайы жабдықтарды
пайдалану және қызмет көрсету бойынша
мамандар жөніндегі
деректер, олардың
сәйкестігі.
9)
Осы қызмет түрлері
бойынша қызметі
жүзеге асырылатын
құжаттардың тізбесі мен бар болуы.

3. Для получения дубликата Сертификата к заявке прилагаются документы, указанные в подпунктах 2-23 пункта 1 настоящего Перечня.
4. Документы, указанные в подпунктах 2)-4) пункта 1 настоящего Перечня, представляются в виде нотариально заверенных копий.
Документы, указанные в подпунктах 5)-23) пункта 1 настоящего Перечня, представляются в виде копий, заверенных первым руководителем и печатью заявителя.
5. При представлении заявки предоставляемая документация может быть скомплектована в любой, удобной для рассмотрения и использования последовательности. При этом на первой странице указывается перечень предоставляемой документации с указанием номеров страниц.
Все материалы, включаемые в состав предоставляемой документации, оформляются в двух экземплярах (по одному для уполномоченного органа и заявителя).
6. Документы с подчистками, исправлениями, не заверенными подписью и печатью, к рассмотрению не принимаются.
_______________________________________________
Утверждена
приказом Председателя Комитета
гражданской авиации Министерства
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
от 26 апреля 2005 года N 86
Программа
сертификационного обследования услуг по
обеспечению гражданских воздушных судов
и других потребителей специальными
автотранспортными средствами
Наименование организации: ______________________________
Дата проверки, приказа: ________________________________
Ф.И.О., должность проверяющих: _________________________
_________________________
_________________________
N
п/п
Номера позиций по программе
и проверяемые элементы
Оценка соответ-
ствия
Да (+)  Нет (-)
N позиции
несоответ-
ствия
1
2
3
4
1.
Наличие и соответствие комплекта документации
1)
Заявка на получение Сертификата соответствия
2)
Устав Заявителя (учредительный договор)
3)
Свидетельство о регистрации юридического лица
4)
Организационная структура, штатное расписание Заявителя (эксплуатанта аэропорта), достаточность для выполнения возложенных функций
5)
Должностные инструкции, определяющие обязанности и ответственность руководящего состава и специалистов (работников)
6)
Инструкции по обеспечению безопасности труда и производственной санитарии, пожарной безопасности
7)
Данные и их достоверность по руководящему составу и специалистам, непосредственно связанным с обеспечением безопасности полетов, их соответствие
8)
Данные и их достоверность по инженерно-техническому составу, специалистам по эксплуатации и обслуживанию спецтранспорта, машин и механизмов, спецоборудования
9)
Перечень и наличие документов, на основании которых осуществляется деятельность по данному виду услуг

10)
Осы қызметтерге
қатысты бөліктегі
ұшуды өндіру
жөніндегі нұсқаулықтан
үзінді анықталатын
мәселелердің толықтығы.
Белгіленген талаптарға
сәйкестігі және енгі-
зілетін өзгерістердің
уақтылығы.
11)
Жеке құрамды, арнайы
техниканы, машиналарды
және механизмдердің
жүргізушілерін
(ауыстыру алдындағы
медициналық тексеру)
медициналық қызмет
көрсету.
12)
Санитарлық-эпидемиоло-
гиялық және экология-
лық қадағалау мемле-
кеттік органдарының
қорытындысы.
13)
Ресми хабарланған
әуенавигациялық
ақпараттағы өзгеріс-
терді, әуеайлақтың
техникалық жағдайын,
ұшу-қону жолағын,
рульдік жолдарды, әуе
кемелердің тұрақ
орнын жариялау.
14)
Әуеайлақ, перрон
бойынша арнайы техника,
арнайы көлік, машиналар
мен механизмдер
қозғалысын ұйымдастыру.
15)
Әуеайлақ және оның
маңайында қозғалатын
көлік құралдарын
басқару және олармен
байланыс.
2.
Өндірістік база
1)
Ғимараттардың, құрылыс-
тардың, пайдалану
учаскелерінің жай-күйі
2)
Арнайы көлік қызметі
бөлімшелерін орналастыру.
3)
Арнайы машина
тұрағының орны.
4)
Арнайы машинаны желіге
шығару тәртібі.
5)
Арнайы машинаны пайдалану.
6)
Арнайы машиналарды
пайдалану тәртібі,
арнайы көлік қызметі-
нің өзге авиакәсіпорын
қызметтерімен өзара
қатынасы.
7)
Арнайы машиналарды
қабылдау және беру
тәртібі.
3.
Жұмыстарды жоспарлау
1)
Жүргізушілер жұмысы
технологиясының
бар болуы.
2)
Ауысудың медициналық
тексеруден өтуі.
3)
Жұмыс орнында
нұсқаулықты тіркеу
журналы
4)
Арнайы машиналар мен
өндірістік-техникалық
базаны тексеру акті-
лерінің бар болуы.
5)
Арнайы машиналарды
және автомобильдерді
желіге шығару журналы-
ның бар болуы мен
оны жүргізу.
6)
Әуе кемесіне арнайы
машиналардың келуін
(кетуін) басқару
құқығының куәлігі
бар болуы.
7)
Арнайы көлік қызме-
тінің жұмысын
есепке алу жөніндегі
нұсқаулықтың бар болуы.
8)
Арнайы көлік қызметі-
нің жеке құрамының
біліктілігін жоғарылату.
9)
Жүргізушілерді әуеай-
лақтағы жұмысқа,
күзгі-қысқы навигация-
ға және көктемгі-жазғы
навигацияға рұқсат
беру.
10)
Күзгі-қысқы навигацияда
және көктемгі-жазғы
навигацияда келу және
кету бұйрығының
бар болуы.
4.
Ақпараттық қамтамасыз ету
1)
Ұшу қауіпсіздігі
жөніндегі ақпарат
(бұйрықтар мен нұсқау-
лар) түсуінің
уақтылығы.
2)
Нормативтік және
басшылық құжаттарының
келіп түсуі және
оларға өзгерістер
енгізу.
3)
Пайдаланушының жеке
құрамға ұшу қауіпсіз-
дігі бойынша бұйрықтар,
нұсқаулар мен ақпа-
раттарды жеткізу және
зерделеудің уақтылығы.
5.
Арнайы машиналардың жұмысын ұйымдастыру,
әуе кемелердін зақымдануды ескерту және
жол-көліктік оқиғалар жөніндегі шаралар
1)
Әуе кемелеріне
техникалық және
коммерциялық қызмет
көрсету кезінде арнайы
машиналардың
жұмысын ұйымдастыру.
2)
Әуеайлақты пайдаланып
күтіп ұстау кезінде
арнайы машиналардың
жұмысын ұйымдастыру.

10)
Выписка из Инструкции по производству полетов, в части касающейся данных услуг, полнота раскрываемых вопросов. Соответствие установленным требованиям и своевременность вносимых изменений
11)
Медицинское обслуживание личного состава, водителей спецтехники, машин и механизмов (предсменный медицинский осмотр)
12)
Заключения государственных органов санитарно-эпидемиологического и экологического надзоров
13)
Опубликование изменений к официально объявленной аэронавигационной информации о техническом состоянии аэродрома, взлетно-посадочной полосе, рулежных дорожках, местах стоянок воздушных судов
14)
Организация движения спецтехники, спецтранспорта, машин и механизмов по аэродрому, перрону
15)
Обеспечение связи с транспортными средствами, передвигающимися по аэродрому и ее окрестностях.
2.
Производственная база
1)
Состояние зданий, сооружений, эксплуатационных участков
2)
Размещение подразделений службы спецтранспорта
3)
Места стоянки спецмашин
4)
Порядок выпуска спецмашин на линию
5)
Эксплуатация спецмашин
6)
Порядок использования спецмашин, взаимодействие службы cпецтранспорта с другими службами авиапредприятия
7)
Порядок приема и передачи спецмашин
3.
Планирование работ
1)
Наличие технологии работы водителей
2)
Прохождение медицинского осмотра смены
3)
Журнал регистрации инструктажа на рабочем месте
4)
Наличие акта осмотра спецмашин и производственно-технической базы
5)
Наличие и ведение журнала выхода спецмашин и автомобилей на линию
6)
Наличие удостоверения на право руководства подъездом (отъездом) спецмашин к воздушным судам
7)
Наличие инструкции по учету работы службы спецтранспорта
8)
Повышение квалификации личного состава службы спецтранспорта
9)
Допуск водителей к работе на аэродроме (перроне) к осенне-зимней навигации и весенне-летней навигации
10)
Наличие приказа по подъезду и отъезду в осенне-зимней навигации и весенне-летней навигации
4.
Информационное обеспечение
1)
Своевременность поступления информации по безопасности полетов  (приказов и указаний)
2)
Поступление и внесение изменений в нормативные и руководящие документы
3)
Своевременность доведения и изучения приказов, указаний и информации по безопасности полетов личным составом эксплуатанта
5.
Организация работы спецмашин, мероприятия по предупреждению повреждений воздушных судов и дорожно-транспортных происшествий
1)
Организация работы спецмашин при техническом и коммерческом обслуживании воздушных судов
2)
Организация работы спецмашин при эксплуатационном содержании аэродрома

3)
Әуе кемелері ұшып
шығуының кідіруінің
алдын-алу бойынша
шаралар.
4)
Әуе кемелердің
зақымдануының алдын-алу
бойынша шаралар
5)
Жол-көліктік оқиғалар,
олардың жіктелуі,
алдын-алу және есепке
алу.
6)
Арнайы машиналарға
техникалық
қызмет көрсету
7)
Арнайы машиналарға
техникалық қызмет
көрсету түрлері,
мерзімділігі және
еңбек сиымдылығы
8)
Техникалық қызмет
көрсетуді ұйымдастыру
9)
Еңбекті қорғау,
қоршаған ортаны қорғау
10)
Арнайы көлік қызметіне
метрологиялық
қамтамасыз ету
11)
Спидометрлерді
пломбалау және олардың
приводтарын есепке алу
жөніндегі журналдың
бар болуы мен оны
жүргізу.
ЕСКЕРТПЕ:
(*) осы пайдаланушысы үшін міндетті емес;
(-1) пайдаланушы сертификатын беруге кедергі келтіретін сәйкессіздіктер.
(-2) келісілген мерзімдерде жойған жағдайларда немесе шектеулер енгізілгенде, пайдаланушының сертификатын беруге кедергі келтірмейтін сәйкессіздіктер.
(-3) пайдаланушының сертификатын беруге кедергі келтірмейтін әрі өндірісті және сапа жүйесін жетілдіргенде жоюға болатын сәйкессіздіктер.
Азаматтық әуе кемелерін және өзге тұтынушыларды
арнайы автокөліктік құралдармен қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтердің сертификаттық тексерудің бағдарламасына
сәйкессіздіктер тізбесі
____________________________________________________________________
(Өтінім берушінің атауы)
Сертификаттық
тексерудің
бағдарлама-
сындағы сәйкес-
сіздік пози-
циясының N
сәйкессіздіктің
сипаттамасы
Ескертпе
1
2
3
Тексерушілер:  ___________________________________________
___________________________________________
___________________________________________
(қолы, Т.А.Ә.а)
Таныстым: ___________________________________________________
(ұйымның басшысы,  қолы, Т.А.Ә.а)
Сертификаттық
тексерудің жүргізілген күні: "___"__________ 200___ж.

3)
Мероприятия по предотвращению задержек вылета воздушных судов
4)
Мероприятия по предупреждению повреждений воздушных судов
5)
Дорожно-транспортные происшествия, их классификация, предупреждение и учет
6)
Техническое обслуживание спецмашин
7)
Виды, периодичность и трудоемкость технического обслуживания спецмашин
8)
Организация технического обслуживания
9)
Охрана труда, охрана окружающей среды
10)
Метрологическое обеспечение службы спецтранспорта
11)
Наличие и ведение журнала по учету пломбирования спидометров и их приводов
ПРИМЕЧАНИЕ:
(*)  не обязательно для данного эксплуатанта;
(-1) несоответствия, препятствующие выдаче сертификата эксплуатанта;
(-2) несоответствия, не препятствующие выдаче сертификата эксплуатанта при условии устранения в согласованные сроки или введении ограничений;
(-3) несоответствия, не препятствующие выдаче сертификата эксплуатанта, и подлежащие устранению при совершенствовании производства и системы качества.
Перечень несоответствий
к Программе сертификационного обследования услуги
по обеспечению гражданских воздушных судов и
других потребителей специальными
автотранспортными средствами
_______________________________________________
(наименование организации)
N позиции несоответствия в программе сертификационного обследования
Характеристики несоответствия
Примечание
1
2
3
Проверяющие:     ________________________________
________________________________
________________________________
________________________________
(подпись, ФИО)
Ознакомлен: __________________________________________
(руководитель организации, подпись, Ф.И.О)
Дата проведения
сертификационного обследования: "___" _____________200__г