"Тауарлар мен көлік құралдарын декларациялау туралы" Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 20 мамырдағы N 219 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің 2005 жылғы 12 тамыздағы N 302 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2005 жылғы 24 тамызда тіркелді. Тіркеу N 3806. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 474 Бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2010.09.21 № 474 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының Кеден кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабыніске асыру мақсатында,  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тауарлар мен көлік құралдарын декларациялау туралы" Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 20 мамырдағы N 219  бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2003 жылғы 9 қыркүйекте N 2355 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 1 желтоқсандағы  N 537 , 2004 жылғы 10 маусымдағы  N 261 , 2004 жылғы 30 шілдедегі  N 328 бұйрықтарымен, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті төрағасының міндетін атқарушының 2005 жылғы 7 қаңтардағы N 6  бұйрығымен және Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 23 мамырдағы N 199  бұйрығымен енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен "Ресми газетте" 2003 жылғы 27 қыркүйекте N 39 болып жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті Кедендік бақылауды ұйымдастыру басқармасы (Ө.К. Бейіспеков) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті Ұйымдастырушылық жұмыстар және бақылау басқармасы (К.І. Махамбетов) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті төрағасының орынбасары Б.Т.Әбдішевке жүктелсін.
5. Осы бұйрық ресми жарияланған күннен он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Төраға міндетін атқарушы

О внесении изменения в приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 20 мая 2003 года N 219 "О декларировании товаров и транспортных средств"
Приказ и.о. Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 12 августа 2005 года N 302. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2005 года N 3806. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 21 сентября 2010 года № 474
Сноска. Утратил силу с 01.01.2011 приказом Министра финансов РК от 21.09.2010 № 474.
В целях реализации  статьи 1 Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Таможенный кодекс Республики Казахстан",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 20 мая 2003 года N 219 "О декларировании товаров и транспортных средств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 сентября 2003 года за N 2355, опубликованный в "Официальная газета" от 27 сентября 2003 года N 39, с изменениями и дополнениями, внесенными приказами Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 1 декабря 2003 года  N 537 , от 10 июня 2004 года  N 261 , от 30 июля 2004 года  N 328 , приказом И.о. Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 7 января 2005 года  N 6 и приказом Вице-Министра финансов - Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 23 мая 2005 года  N 199 ) следующее изменение:
подпункт 2) пункта 1 исключить.
2. Управлению организации таможенного контроля Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Бейспеков О.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Управлению организационной работы и контроля Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Махамбетов К.И.) обеспечить опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан Абдишева Б.Т.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечению десяти дней со дня официального опубликования.
И.о. Председателя