Банкке еншiлес ұйым құруға немесе ие болуға рұқсат беру, сондай-ақ ұйымдардың жарғылық капиталына қомақты қатысуға рұқсат беру, банктің еншілес ұйымды құруға немесе иеленуге, сондай-ақ бпнктің ұйымдардың жарғылық капиталына қомақты қатысуға беоілген рұқсатты кері қайтарып алу ережесiн бекiту және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттiгi Басқармасының "Қаржы рыногын және қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау мәселелерi бойынша Қазақстан Республикасының кейбiр нормативтiк құқықтық актiлерiне өзгерiстер енгiзу туралы" 2004 жылғы 25 қазандағы N 304 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 9 қаңтардағы N 4 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 3 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 4079. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 24 ақпандағы № 91 қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2012.02.24 № 91 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Атауына өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007.03.30 N 76 (мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткен соң қолданысқа енгізіледі), 2008.11.28 N 206 Қаулыларымен.
Екiншi деңгейдегi банктердiң қызметiн реттейтiн нормативтiк құқықтық актiлердi жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттiгiнiң (бұдан әрi - Агенттiк) Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Банкке еншiлес ұйым құруға немесе ие болуға рұқсат беру, сондай-ақ ұйымдардың жарғылық капиталына қомақты қатысуға рұқсат беру, банктің еншілес ұйымды құруға немесе иеленуге, сондай-ақ банктің ұйымдардың жарғылық капиталына қомақты қатысуға берілген рұқсатты кері қайтарып алу ережесi бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007.03.30 N 76 (мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткен соң қолданысқа енгізіледі), 2008.11.28 N 206 Қаулыларымен.
2. Агенттiк Басқармасының "Қаржы рыногын және қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау мәселелерi бойынша Қазақстан Республикасының кейбiр нормативтiк құқықтық актiлерiне өзгерiстер енгiзу туралы" 2004 жылғы 25 қазандағы N 304 қаулысына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 3236 тiркелген) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:

Об утверждении Правил выдачи банку разрешения на создание или приобретение дочерней организации, а также выдачи банку разрешения на значительное участие в уставном капитале организаций, отзыва разрешения на создание или приобретение банком дочерней организации, а также значительное участие банка в уставном капитале организаций и внесении изменения в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 октября 2004 года № 304 "О внесении изменений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 9 января 2006 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 февраля 2006 года № 4079. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 февраля 2012 года № 91
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 24.02.2012 № 91 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлениями Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30.03.2007 N 76 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос. регистрации); от 28.11.2008 N 206 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих деятельность банков второго уровня, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Правила выдачи банку разрешения на создание или приобретение дочерней организации, а также выдачи банку разрешения на значительное участие в уставном капитале организаций, отзыва разрешения на создание или приобретение банком дочерней организации, а также значительное участие банка в уставном капитале организаций согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30.03.2007 N 76 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос. регистрации); от 28.11.2008 N 206 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
2. Внести в постановление Правления Агентства от 25 октября 2004 года N 304 "О внесении изменений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3236), следующее изменение:

1-тармақтың 7) тармақшасы алынып тасталсын.
3. Осы қаулының 2-қосымшасында көрсетiлген Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
5. Банктердi қадағалау департаментi (Раева Р.Е.):
1) Заң департаментiмен (Байсынов М.Б.) бiрлесiп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қолға алсын;
2) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он күндiк мерзiмде осы қаулыны Агенттiктiң мүдделi бөлiмшелерiне, "Қазақстан қаржыгерлерiнiң қауымдастығы" заңды тұлғалар бiрлестiгiне жiберсiн.
6. Халықаралық қатынастар және жұртшылықпен байланыс бөлiмi (Пернебаев Т.Ш.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттiк Төрағасының орынбасары Е.Л. Бахмутоваға жүктелсiн.
Төраға
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттiгі
Басқармасының 2006 жылғы
9 қаңтардағы N 4 қаулысына
1-қосымша
Банкке еншiлес ұйым құруға немесе ие болуға рұқсат беру,
сондай-ақ ұйымдардың жарғылық капиталына қомақты қатысуға
рұқсат беру, банктің еншілес ұйымды құруға немесе иеленуге,
сондай-ақ банктің ұйымдардың жарғылық капиталына қомақты
қатысуға берілген рұқсатты кері қайтарып алу ережесi
Ескерту. Атауына өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007.03.30 N 76 (мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткен соң қолданысқа енгізіледі), 2008.11.28 N 206 Қаулыларымен.
Осы Ереже " Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын мемлекеттiк реттеу мен қадағалау туралы " және "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметi туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына (бұдан әрi - Заң) сәйкес әзiрлендi және қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөнiндегi уәкiлеттi органның (бұдан әрi - уәкiлеттi орган) екiншi деңгейдегi банктердiң еншiлес ұйым құруына және ие болуына рұқсат беру банктің еншілес ұйымды құруға немесе иеленуге, сондай-ақ банктің ұйымдардың жарғылық капиталына қомақты қатысуға берілген рұқсатты кері қайтарып алу, ұйымдардың жарғылық капиталына қомақты қатысуына рұқсат беру тәртiбiн көздейдi.
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008.11.28 N 206 Қаулысымен.

подпункт 7) пункта 1 исключить.
3. Признать утратившими силу нормативные правовые акты Республики Казахстан, указанные в приложении 2 к настоящему постановлению.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
5. Департаменту надзора за банками (Раева Р.Е.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана".
6. Отделу международных отношений и связей с общественностью Агентства (Пернебаев Т.Ш.) принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель
Приложение 1 к
постановлению Правления Агентства
Республики Казахстан по
регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций от 9 января 2006 года N 4
Правила выдачи банку разрешения на создание или приобретение
дочерней организации, а также выдачи банку разрешения на
значительное участие в уставном капитале организаций, отзыва
разрешения на создание или приобретение банком дочерней
организации, а также значительное участие банка в уставном
капитале организаций
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28.11.2008 N 206 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Настоящие Правила разработаны в соответствии с Законами Республики Казахстан " О государственном регулировании и надзоре финансового рынка и финансовых организаций" и " О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан" (далее - Закон) и  предусматривают порядок выдачи уполномоченным органом по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - уполномоченный орган) разрешения на создание или приобретение банком второго уровня дочерней организации, разрешения на значительное участие в уставном капитале организаций , отзыва разрешения на создание или приобретение банком дочерней организации, а также значительное участие банка в уставном капитале организаций .
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28.11.2008 N 206 (порядок введения в действие см. п. 2 ).

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Банктер Заңның 8-бабының 2 және 3-тармақтарында көзделген жағдайларда заңды тұлғалардың жарғылық капиталына қатысу үлесiне немесе акцияларына ие болуға құқылы.
2. Уәкiлеттi орган банктiң еншiлес ұйым құруына немесе ие болуына, сондай-ақ ұйымдардың жарғылық капиталына қомақты қатысуына берiлген және кері қайтарып алынған рұқсаттардың тiзiлiмiн осы Ереженiң 1 және 2-қосымшаларына сәйкес нысандар бойынша жүргiзедi.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008.11.28 N 206 Қаулысымен.
3. Уәкiлеттi орган банктiң еншiлес ұйым құруына немесе ие болуына, сондай-ақ ұйымдардың жарғылық капиталына қомақты қатысуына құжаттардың толық пакетiмен бiрге өтiнiш берген күннен бастап үш айдан кешiктiрмей рұқсат бередi немесе рұқсат беруден бас тартады.
4. Банктiң еншiлес ұйым құруына немесе ие болуына, сондай-ақ ұйымдардың жарғылық капиталына қомақты қатысуына рұқсат беруден бас тартқан жағдайда уәкiлеттi орган өтiнiш берушiге бас тартудың негiздемелерi туралы жазбаша хабарлайды.
5. Еншiлес ұйым құруға немесе ие болуға, сондай-ақ ұйымдардың жарғылық капиталына қомақты қатысуға рұқсатты уәкiлеттi орган Заңның 11-1-бабының 5-тармағында көзделген негiздемелер бойынша беруден бас тартады.
6. Жарғылық капиталға қомақты қатысуға рұқсат банкке дауыс берушi акциялардың (жарғылық капиталдағы қатысу үлесi) жиырма және одан астам процентiне банктiң бiр немесе бiрнеше аффилиирленген тұлғаларымен тiкелей және жанама дербес ие болған немесе тiкелей және жанама бiрлесiп ие болған жағдайда, не ұйым акцияларының жиырма не одан астам процентiмен дауыс беру мүмкiндiгi болған жағдайда берiледi.
7. Банктiң ұйым акцияларына (қатысу үлестерiне) жанама ие болуы банктiң ұйым акционерi (қатысушысы) болып табылатын заңды тұлғаның жарғылық капиталына қатысу үлесiне немесе 20 және одан астам процентi мөлшерiнде акцияларына ие болуы арқылы анықталады.
2-тарау. Банктiң еншiлес ұйым құруына немесе
ие болуына рұқсат беру тәртiбi
8. Банк еншiлес ұйым құруға немесе ие болуға рұқсат алу үшiн уәкiлеттi органға Заңның 11-1-бабының 3-тармағында көрсетiлген құжаттарды, сондай-ақ құрылатын немесе ие болатын еншiлес ұйымды есепке ала отырып шоғырландырылған негiздегi пруденциалдық нормативтердiң және банктердiң мiндеттi түрде сақтауы үшiн уәкiлеттi орган белгiлеген нормалары мен лимиттерiнiң есебiн қоса бере отырып осы Ереженiң 3-қосымшасына сәйкес өтiнiш бередi.
Еншiлес ұйымның басшы қызметкерлерi туралы ақпарат осы Ереженiң 4-қосымшасына сәйкес берiледi.
Банк соңғы аяқталған қаржы жылындағы иелiкке алынатын еншiлес ұйымға жүргiзiлген, аудиторлық ұйым растаған аудиторлық ұйымның есебiн және қаржылық есебiн ұсынады.

Глава 1. Общие положения
1. Банки могут приобретать доли участия в уставных капиталах или акции юридических лиц в случаях, предусмотренных пунктами 2 и 3 статьи 8 Закона.
2. Уполномоченный орган ведет реестр выданных и отозванных разрешений на создание или приобретение банком дочерней организации, а также на значительное участие в уставном капитале организаций по формам согласно Приложениям 1 и 2 к настоящим Правилам.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28.11.2008 N 206 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
3. Уполномоченный орган выдает разрешение или отказывает в выдаче разрешения на создание или приобретение банком дочерней организации, а также на значительное участие в уставном капитале организаций не позднее трех месяцев после подачи заявления с приложением полного пакета документов.
4. В случае отказа в выдаче разрешения на создание или приобретение банком дочерней организации, а также на значительное участие в уставном капитале организаций, уполномоченный орган письменно уведомляет заявителя об основаниях отказа.
5. Отказ в выдаче разрешения уполномоченным органом на создание или приобретение дочерней организации, а также на значительное участие в уставном капитале организаций производится по основаниям, предусмотренным пунктом 5 статьи 11-1 Закона.
6. Разрешение на значительное участие в уставном капитале выдается банку при владении прямо или косвенно самостоятельно или при владении прямо и косвенно совместно с одним или несколькими аффилиированными лицами банка двадцатью и более процентами голосующих акций (долей участия в уставном капитале), либо наличии возможности голосовать двадцатью и более процентами акций организации.
7. Косвенное владение банком акциями (долями участия) организации определяется через владение банком долями участия в уставном капитале или акциями в размере 20 и более процентов юридического лица, являющегося акционером (участником) организации.
Глава 2. Порядок выдачи разрешения на создание или
приобретение банком дочерней организации
8. Для получения разрешения на создание или приобретение дочерней организации банк представляет в уполномоченный орган заявление согласно Приложению 3 к настоящим Правилам с приложением документов, указанных в пункте 3 статьи 11-1 Закона, а также расчета пруденциальных нормативов на консолидированной основе и других обязательных к соблюдению банками норм и лимитов, установленных уполномоченным органом, с учетом создаваемой или приобретаемой дочерней организации.
Информация о руководящих работниках дочерней организации представляется согласно Приложению 4 к настоящим Правилам.
Отчет аудиторской организации и финансовая отчетность приобретаемой дочерней организации, заверенная аудиторской организацией, представляется банком за последний завершенный финансовый год.

8-1. Банк Қазақстан Республикасының резиденттері - банкті, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымды, жинақтаушы зейнетақы қорды - еншілес ұйымын иеленуге рұқсат алу үшін өтініш берген жағдайда, Заңның 11-1-бабының 3-тармағының 1), 3), 9), 10) тармақшаларда көрсетілген құжаттар, сондай-ақ аффилиирленген тұлғалар жөніндегі мәліметтер уәкілетті органға ұсынылмайды.
Банк Қазақстан Республикасының резиденттері - банкті, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымды, жинақтаушы зейнетақы қорды - еншілес ұйымды құруға рұқсат алу үшін өтініш берген жағдайда, аффилиирленген тұлғалар жөніндегі мәліметтер уәкілетті органға ұсынылмайды.
Ескерту. 8-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007 жылғы 30 наурыздағы N 76 (мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
8-2. Егер өтініш берушінің құратын не ие болатын еншілес ұйымы банк, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымы, ашық жинақтаушы зейнетақы қоры болып табылған жағдайда, өтініш беруші еншілес ұйымын құруға не иеленуге берген өтінішпен бір уақытта қаржы ұйымының (банк холдингінің) ірі қатысушысы мәртебесін алуға қажетті құжаттарды қосып, қаржы ұйымының (банк холдингінің) ірі қатысушысы мәртебесін алуға өтінішін ұсынуы қажет.
Ескерту. 8-2-тармақпен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008.01.25. N 5 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
9. Банк уәкілетті органның рұқсатын алмаған жағдайда үш ай мерзiмінде өзіне тиесiлi еншiлес ұйымның акцияларын (қатысу үлестерiн) осы банкпен ерекше қатынаста байланысы жоқ тұлғаларға бередi және растайтын құжаттарды уәкiлеттi органға табыс етеді.
Банк өзіне қатысы жоқ себептер бойынша еншілес ұйымға бақылау құқығын иеленген жағдайда, банк осы факті анықталған сәттен бастап, бір айлық мерзімде Заңның 11-1-бабының 3-тармағымен көзделген құжаттарды еншілес ұйымды иеленуге уәкілетті органның рұқсатын алу үшін ұсынады.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008.11.28 N 206 Қаулысымен.
3-тарау. Банктiң ұйымдардың жарғылық капиталына
қомақты қатысуына рұқсат беру тәртiбi

8-1. В случае подачи банком заявления для получения разрешения на приобретение дочерней организации - банка, страховой (перестраховочной) организации, накопительного пенсионного фонда - резидентов Республики Казахстан, документы, указанные в подпунктах 1), 3), 9), 10) пункта 3 статьи 11-1 Закона, а также сведения об аффилиированных лицах в уполномоченный орган не представляются.
В случае подачи банком заявления для получения разрешения на создание дочерней организации - банка, страховой (перестраховочной) организации, накопительного пенсионного фонда - резидентов Республики Казахстан сведения об аффилиированных лицах в уполномоченный орган не представляются.
Сноска. Глава 2 дополнена пунктом 8-1 - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 марта 2007 года N 76 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос. регистрации).
8-2. В случае если создаваемая либо приобретаемая заявителем дочерняя организация является банком, страховой (перестраховочной) организацией, открытым накопительным пенсионным фондом, то одновременно с заявлением на создание либо приобретение дочерней организации заявителю необходимо представить заявление на получение статуса крупного участника финансовой организации (банковского холдинга) с приложением необходимых документов для получения статуса крупного участника финансовой организации (банковского холдинга).
Сноска. Глава 2 дополнена пунктом 8-2 - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 января 2008 года N 5 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос. регистрации).
9. В случае неполучения разрешения уполномоченного органа банк в трехмесячный срок отчуждает принадлежащие ему акции (доли участия) дочерней организации лицам, не связанным особыми отношениями с данным банком, и представляет подтверждающие документы в уполномоченный орган.
В случае приобретения банком права контроля над дочерней организацией по независящим от него причинам, банк в месячный срок с момента обнаружения данного факта представляет документы, предусмотренные пунктом 3 статьи 11-1 Закона , для получения разрешения уполномоченного органа на приобретение дочерней организации.
Сноска. Пункт 9 в редакции постановления Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28.11.2008 N 206 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Глава 3. Порядок выдачи разрешения на значительное участие
банка в уставном капитале организаций

10. Ұйымдардың жарғылық капиталына қомақты қатысуға рұқсат алу үшiн банк уәкiлеттi органға Заңның 11-бабының 3-тармағының 2), 3), 5)-8) тармақшаларында көрсетiлген құжаттарды, сондай-ақ ұйымдардың жарғылық капиталына банктiң қомақты қатысуын есепке ала отырып шоғырландырылған негiздегi пруденциалдық нормативтердiң және банктердiң мiндеттi түрде сақтауы үшiн уәкiлеттi орган белгiлеген нормалары мен лимиттерiнiң есебiн қоса бере отырып, осы Ереженiң 5-қосымшасына сәйкес өтiнiш бередi.
Ұйымның басшы қызметкерлерi туралы ақпарат осы Ереженiң 6-қосымшасына сәйкес берiледi.
10-1. Банк Қазақстан Республикасының резиденттері - банктің, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымның, жинақтаушы зейнетақы қордың жарғылық капиталында қомақты қатысуға рұқсат алу үшін өтініш берген жағдайда, Заңның 11-1-бабының 3-тармағының 3) тармақшасында көрсетілген құжаттар уәкілетті органға ұсынылмайды.
Ескерту. 10-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007 жылғы 30 наурыздағы N 76 (мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
10-2. Банк қомақты қатысуға уәкілетті органның рұқсатын алмаған жағдайда үш ай мерзімінде өзіне тиесілі акцияларын (қатысу үлестерiн) осы банкпен ерекше қатынаста байланысы жоқ тұлғаларға бередi және растайтын құжаттарды уәкiлеттi органға табыс етеді.
Егер банк банкке қатысы жоқ себептер бойынша қомақты қатысуды иеленсе, ол осы факті анықталған сәттен бастап, бір айлық мерзімде Заңның 11-1-бабының 10-тармағымен көзделген құжаттарды уәкілетті органның тиісінше рұқсатын алу үшін ұсынады.
Ескерту. 10-2-тармақпен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008.11.28 N 206 Қаулысымен.
3-1-тарау. Банктің еншілес ұйымды құруға немесе иеленуге,
сондай-ақ банктің ұйымдардың жарғылық капиталына қомақты
қатысуға рұқсатын кері қайтарып алу тәртібі
Ескерту. 3-1-тараумен толықтырылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008.11.28 N 206 Қаулысымен.
10-3. Уәкілетті орган банктің еншілес ұйымды құруға немесе иеленуге, сондай-ақ банктің ұйымдардың жарғылық капиталына қомақты қатысуға рұқсатын Заңның 11-1-бабының 11-тармағымен көзделген негіздемелер бойынша кері қайтарып алады.
10-4. Банктің еншілес ұйымды құруға немесе иеленуге, сондай-ақ банктің ұйымның жарғылық капиталына қомақты қатысуға рұқсатын кері қайтарып алған жағдайда, банк үш ай мерзімінде өзінің жарғылық капиталына қомақты қатысуы бар еншілес ұйымның, ұйымның өзіне тиесілі акцияларын (қатысу үлестерін) осы банкпен ерекше қатынаста байланысты емес тұлғаларға иелігінен шығарып береді және уәкілетті органға өзіне тиесілі акцияларды (қатысу үлестерін) иеліктен шығарған күннен бастап үш күндік мерзімде растайтын құжаттарды қоса беріп, табыс етеді.

10. Для получения разрешения на значительное участие в уставном капитале организаций банк представляет в уполномоченный орган заявление согласно Приложению 5 к настоящим Правилам с приложением документов, указанных в подпунктах 2), 3), 5) - 8) пункта 3 статьи 11-1 Закона, а также расчета пруденциальных нормативов на консолидированной основе и других обязательных к соблюдению банками норм и лимитов, установленных уполномоченным органом, с учетом значительного участия банка в уставном капитале организаций.
Информация о руководящих работниках организации представляется согласно Приложению 6 к настоящим Правилам.
10-1. В случае подачи банком заявления для получения разрешения на значительное участие в уставном капитале банка, страховой (перестраховочной) организации, накопительного пенсионного фонда - резидентов Республики Казахстан документы, указанные в подпункте 3) пункта 3 статьи 11-1 Закона, в уполномоченный орган не представляются.
Сноска. Глава 3 дополнена пунктом 10-1 - постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 марта 2007 года N 76 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос. регистрации).
10-2. В случае неполучения разрешения уполномоченного органа на значительное участие банк в трехмесячный срок отчуждает принадлежащие ему акции (доли участия) лицам, не связанным особыми отношениями с данным банком, и представляет подтверждающие документы в уполномоченный орган.
Если банк приобрел значительное участие по независящим от банка причинам, он в месячный срок с момента обнаружения данного факта представляет документы, предусмотренные пунктом 10 статьи 11-1 Закона , для получения соответствующего разрешения уполномоченного органа.
Сноска. Правила дополнены пунктом 10-2 в соответствии с постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28.11.2008 N 206 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Глава 3-1. Порядок отзыва разрешения на создание
или приобретение банком дочерней организации, а также
значительное участие банка в уставном капитале организаций
10-3. Уполномоченный орган отзывает разрешение на создание или приобретение банком дочерней организации, а также на значительное участие банка в уставном капитале организаций по основаниям, предусмотренным пунктом 11 статьи 11-1 Закона .
10-4. В случае отзыва разрешения на создание или приобретение банком дочерней организации, а также значительное участие банка в уставном капитале организации банк в трехмесячный срок отчуждает принадлежащие ему акции (доли участия) дочерней организации, организации, в которой банк имеет значительное участие в уставном капитале, лицам, не связанным с данным банком особыми отношениями, и представляет уведомление в уполномоченный орган в трехдневный срок с даты отчуждения принадлежащих ему акций (доли участия), с приложением подтверждающих документов.
Сноска. Правила дополнены главой 3-1 в соответствии с постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28.11.2008 N 206 (порядок введения в действие см. п. 2 ).

4-тарау. Қорытынды ережелер
11. Осы Ереженiң талаптарын бұзған жағдайда уәкiлеттi орган банкке Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген шектеулi ықпал ету шараларын және санкцияларын қолдана алады.
12. Осы Ережемен реттелмейтiн мәселелер Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес шешiлуi тиiс.
Банкке еншiлес ұйым құруға
немесе ие болуға рұқсат беру,
сондай-ақ ұйымдардың жарғылық
капиталына қомақты қатысуға
рұқсат беру, банктің еншілес ұйымды
құруға немесе иеленуге, сондай-ақ
банктің ұйымдардың жарғылық
капиталына қомақты қатысуға берілген
рұқсатты кері қайтарып алу
ережесiне 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008.11.28 N 206 Қаулысымен.
Банктiң еншiлес ұйым құруына және ие болуына
берiлген және кері қайтарып алынған рұқсаттарды
уәкiлеттi органның есепке алу тiзiлiмi
N
Банктiң
атауы
Еншiлес
ұйымның
атауы
Еншiлес ұйымның
заңды тұлға
ретiнде
мемлекеттiк
тiркеуден
өтуi туралы
деректер
Банктiң
еншiлес ұйым
құруына және
ие болуына
берiлген
рұқсаттың
күнi және
нөмiрi
Банктің еншілес ұйымды құруына немесе ие болуына берілген рұқсатты кері қайтарып алу күні мен нөмірі
Еншiлес
ұйымның
қызмет
түрi
Банкке еншiлес ұйым құруға
немесе ие болуға рұқсат беру,
сондай-ақ ұйымдардың жарғылық
капиталына қомақты қатысуға
рұқсат беру, банктің еншілес ұйымды
құруға немесе иеленуге, сондай-ақ
банктің ұйымдардың жарғылық
капиталына қомақты қатысуға берілген
рұқсатты кері қайтарып алу
ережесiне 2-қосымша
Ескерту. 2-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008.11.28 N 206 Қаулысымен.
Ұйымдардың жарғылық капиталына қомақты қатысуға берiлген
және кері қайтарып алынған рұқсаттарды уәкiлеттi органның
есепке алу тiзiлiмi
N
Банктiң
атауы
Банк
қомақты
қатысатын
ұйымның
атауы
Банк қомақты
қатысатын
ұйымның
заңды тұлға
ретiнде
мемлекеттiк
тiркеуден
өтуi туралы
деректер
Ұйымның
жарғылық
капиталына
қомақты
қатысуға
берiлген
рұқсаттың
күнi және
нөмiрi
Ұйымдардың жарғылық капиталына қомақты қатысуға берiлген рұқсатты қайтарып алу күні және нөмiрi
Банк қомақты
қатысатын
ұйымның
қызмет
түрi
Банкке еншiлес ұйым құруға
немесе ие болуға рұқсат беру,
сондай-ақ ұйымдардың жарғылық
капиталына қомақты қатысуға
рұқсат беру, банктің еншілес ұйымды
құруға немесе иеленуге, сондай-ақ
банктің ұйымдардың жарғылық
капиталына қомақты қатысуға берілген
рұқсатты кері қайтарып алу
ережесiне 3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008.11.28 N 206 Қаулысымен.
_______жылғы "_____"_______
N______                              Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттiгiнiң
Төрағасы ______________________
Банктiң еншiлес ұйым құруына
немесе ие болуына рұқсат алуға
ӨТIНIШ
____________________________________________________________________
(өтiнiш берушiнiң атауы)
банктiң уәкiлеттi органының ________________________________________
(өткiзiлген орны)
________жылғы "_____" ___________ N _________________шешiмiне сәйкес
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(құрылатын (иелiкке алынатын) еншiлес ұйымның атауы, мекен-жайы)
құруына немесе ие болуына рұқсат беруiңiздi сұрайды.
Банк өтiнiшке қоса берiлген құжаттар мен ақпараттың дұрыс болуына, сондай-ақ өтiнiштi қарауға байланысты сұратып алынған қосымша ақпарат пен құжаттардың уәкiлеттi органға уақтылы берiлуiне толығымен жауап бередi.
Қоса берiлген құжаттар (жiберiлген құжаттардың атауымен тiзбесiн, әрқайсысы бойынша дана және бет санын көрсету керек)
Басқарма Төрағасы
_________________               ______________________
(қолы)
Директорлар кеңесiнiң
төрағасы                        ______________________
(қолы)
мөр
Банкке еншiлес ұйым құруға
немесе ие болуға рұқсат беру,
сондай-ақ ұйымдардың жарғылық
капиталына қомақты қатысуға
рұқсат беру, банктің еншілес ұйымды
құруға немесе иеленуге, сондай-ақ
банктің ұйымдардың жарғылық
капиталына қомақты қатысуға берілген
рұқсатты кері қайтарып алу
ережесiне 4-қосымша
Ескерту. 4-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008.11.28 N 206 Қаулысымен.
Еншiлес ұйымның басшы қызметкерлерi туралы ақпарат

Глава 4. Заключительные положения
11. В случае нарушения требований настоящих Правил уполномоченный орган может применить к банку ограниченные меры воздействия и санкции, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.
12. Вопросы, не урегулированные настоящими Правилами, подлежат разрешению в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к Правилам выдачи банку разрешения
на создание или приобретение
дочерней организации, а также выдачи
банку разрешения на значительное участие
в уставном капитале организаций,
отзыва разрешения на создание или
приобретение банком дочерней организации,
а также значительное участие банка
в уставном капитале организаций
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28.11.2008 N 206 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Реестр уполномоченного органа по учету выданных и
отозванных разрешений на создание и приобретение
банком дочерней организации
N
Наимено-
вание
банка
Наимено-
вание
дочерней
организации
Данные о
прохождении
дочерней
организацией
государст-
венной
регистрации
в качестве
юридического
лица
Дата и
номер
разре-
шения на
создание
и приоб-
ретение
банком
дочерней
органи-
зации
Дата и
номер
отзыва
выданного
разрешения
на созда-
ние или
приобре-
тение
банком
дочерней
органи-
зации
Вид
деяте-
льности
дочер-
ней
органи-
зации
Приложение 2
к Правилам выдачи банку разрешения
на создание или приобретение
дочерней организации, а также выдачи
банку разрешения на значительное участие
в уставном капитале организаций,
отзыва разрешения на создание или
приобретение банком дочерней организации,
а также значительное участие банка
в уставном капитале организаций
Сноска. Приложение 2 с изменениями, внесенными постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28.11.2008 N 206 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Реестр уполномоченного органа по учету выданных и
отозванных разрешений на значительное участие
в уставном капитале организаций
N
Наимено-
вание
банка
Наимено-
вание орга-
низации, в
которой
банк имеет
значитель-
ное участие
Данные о
прохождении
организацией,
в которой
банк имеет
значительное
участие, го-
сударственной
регистрации в
качестве юри-
дического
лица
Дата и
номер
разре-
шения на
значи-
тельное
участие
в устав-
ном ка-
питале
органи-
заций
Дата и
номер
отзыва
выданного
разре-
шения на
значи-
тельное
участие в
уставном
капитале
органи-
заций
Вид
деяте-
органи-
зации,
в кото-
рой
банк
имеет
значи-
тельное
участие
Приложение 3
к Правилам выдачи банку разрешения
на создание или приобретение
дочерней организации, а также выдачи
банку разрешения на значительное участие
в уставном капитале организаций,
отзыва разрешения на создание или
приобретение банком дочерней организации,
а также значительное участие банка
в уставном капитале организаций
Сноска. Приложение 3 с изменениями, внесенными постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28.11.2008 N 206 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
"___"_______ ___ года             Председателю Агентства Республики
N _____                           Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и
финансовых организаций
_________________________________
ЗАЯВЛЕНИЕ
на получение разрешения на создание или
приобретение банком дочерней организации
_____________________________________________________________
(наименование заявителя)
просит в соответствии с решением уполномоченного органа
банка N ____ от "____" _______________ _____ года, ________________
(место проведения)
выдать разрешение на создание или приобретение
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(наименование, место нахождения создаваемой
___________________________________________________________________
(приобретаемой) дочерней организации)
Банк полностью отвечает за достоверность прилагаемых к
заявлению документов и информации, а также своевременное
представление уполномоченному органу дополнительной информации и
документов, запрашиваемых в связи с рассмотрением заявления.
Прилагаемые документы (указать поименный перечень
направляемых документов, количество экземпляров и листов по каждому)
Председатель Правления
_____________________                      ________________
(подпись)
Председатель Совета
директоров                                 ________________
(подпись)
печать
Приложение 4
к Правилам выдачи банку разрешения
на создание или приобретение
дочерней организации, а также выдачи
банку разрешения на значительное участие
в уставном капитале организаций,
отзыва разрешения на создание или
приобретение банком дочерней организации,
а также значительное участие банка
в уставном капитале организаций
Сноска. Приложение 4 с изменениями, внесенными постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28.11.2008 N 206 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Информация о руководящих работниках дочерней организации

1. Аты-жөнi_________________________________________________________
2. Азаматтығы_______________________________________________________
3. Жеке басын растайтын құжаттың деректерi__________________________
4. Жұмыс орны (орындары), қызметi (қызметтерi)______________________
5. Жұмыс орнының (орындарының) мекен-жайы, байланыс телефоны________
6. Бiлiмi (бiлiктiлiгiн арттыру курстарын қоса):____________________
Түскен күнi - аяқтаған күні
Оқу орнының атауы
Мамандығы
7. Еңбек қызметi туралы қысқаша резюмесi:
Еңбек ету кезеңi
Жұмыс орны
Лауазымы
8. Заңда белгiленген тәртiппен өтелмеген немесе алынбаған сотталуы туралы мәлiметтер:
Күні
Соттың
атауы
Соттың
тұрған
жері
Жаза
түрі
Қазақстан Республикасы
Қылмыстық Кодексінің бабы
Соттың шешім
қабылдаған
күні
9. Банк қызметiмен байланысты құқық бұзушылықтары үшiн әкiмшiлiк жауапкершiлiкке тартылуы туралы мәлiметтер:
Күні
Әкiмшiлiк
жауапкер-
шiлiкке
тарту туралы
шешiм қабылдаған орган
Әкiмшiлiк
жауапкер-
шiлiкке
тарту туралы
шешiм қабылдаған органның тұрған жерi
Әкiмшiлiк
жазаның
түрі
Қазақстан
Республикасы
Әкімшілік
құқық
бұзушылық
туралы
кодекстің
бабы
Шешім
қабылдан-
ған күн
Осы өтiнiштегi ақпаратты тексергендiгiмдi және оның дұрыс әрi толық екенiн растаймын.
Аты-жөнi____________________________________________________________
(баспа әрiптермен)
Күні__________________________
Қолы__________________________
Банкке еншiлес ұйым құруға
немесе ие болуға рұқсат беру,
сондай-ақ ұйымдардың жарғылық
капиталына қомақты қатысуға
рұқсат беру, банктің еншілес ұйымды
құруға немесе иеленуге, сондай-ақ
банктің ұйымдардың жарғылық
капиталына қомақты қатысуға берілген
рұқсатты кері қайтарып алу
ережесiне 5-қосымша
Ескерту. 5-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008.11.28 N 206 Қаулысымен.
_______жылғы "_____"_______
N______                              Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттiгiнiң
Төрағасы ______________________
Банктiң ұйымдардың жарғылық капиталына қомақты
қатысуына рұқсат алуына
ӨТIНIШ
____________________________________________________________________
(өтiнiш берушiнiң атауы)
банктiң уәкiлеттi органының_________________________________________
(өткiзiлген орны)
_________жылғы "_____"__________________ N _________шешiмiне сәйкес
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(жарғылық капиталына қомақты қатысатын ұйымның атауы, мекен-жайы)
құруына немесе ие болуына рұқсат беруiңiздi сұрайды.
Банк өтiнiшке қоса берiлген құжаттар мен ақпараттың дұрыс болуына, сондай-ақ өтiнiштi қарауға байланысты сұратып алынған қосымша ақпарат пен құжаттардың уәкiлеттi органға уақтылы берiлуiне толығымен жауап бередi.
Қоса берiлген құжаттар (жiберiлген құжаттардың атауымен тiзбесiн, әрқайсысы бойынша дана және бет санын көрсету керек)
Басқарма Төрағасы
_________________                    ______________________
(қолы)
Директорлар кеңесiнiң
төрағасы                             ______________________
(қолы)
мөр
Банкке еншiлес ұйым құруға
немесе ие болуға рұқсат беру,
сондай-ақ ұйымдардың жарғылық
капиталына қомақты қатысуға
рұқсат беру, банктің еншілес ұйымды
құруға немесе иеленуге, сондай-ақ
банктің ұйымдардың жарғылық
капиталына қомақты қатысуға берілген
рұқсатты кері қайтарып алу
ережесiне 6-қосымша
Ескерту. 6-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008.11.28 N 206 Қаулысымен.
Банктiң қомақты қатысуы бар ұйымның басшы қызметкерлерi
туралы ақпарат

1. Фамилия, имя, отчество _________________________________________
2. Гражданство_____________________________________________________
3. Данные документа, удостоверяющего личность _____________________
4. Место (места) работы, должность (должности) ____________________
5. Адрес (адреса) места (мест) работы, контактный телефон _________
6. Образование (включая курсы повышения квалификации):
Дата поступления
- дата окончания
Название учебного
заведения
Специальность
7. Краткое резюме о трудовой деятельности:
Период работы
Место работы
Должность
8. Сведения о наличии непогашенной или неснятой в установленном
законом порядке судимости:
Дата
Наимено-
вание суда
Местонахож-
дения суда
Вид
нака-
зания
Статья
Уголовного
Кодекса
Республики
Казахстан
Дата
принятия
процес-
суального
решения
судом
9. Сведения о привлечении к административной ответственности за
совершение правонарушений, связанных с банковской деятельностью:
Дата
Орган,
принявший
решение о
привлечении
к админист-
ративной
ответст-
венности
Местонахож-
дения
органа,
принявшего
решение о
привлечении
к админист-
ративной
ответст-
венности
Вид
админи-
страти-
вного
взыска-
ния
Статья
Кодекса
Республики
Казахстан
об админис-
тративных
правона-
рушениях
Дата
приня-
тия
реше-
ния
Подтверждаю, что информация, содержащаяся в этом заявлении,
была проверена мною и является достоверной и полной.
Фамилия, имя, отчество _________________________
(печатными буквами)
Дата ___________________________
Подпись ________________________
Приложение 5
к Правилам выдачи банку разрешения
на создание или приобретение
дочерней организации, а также выдачи
банку разрешения на значительное участие
в уставном капитале организаций,
отзыва разрешения на создание или
приобретение банком дочерней организации,
а также значительное участие банка
в уставном капитале организаций
Сноска. Приложение 5 с изменениями, внесенными постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28.11.2008 N 206 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
"___"_______ ___ года             Председателю Агентства Республики
N _____                           Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и
финансовых организаций
_________________________________
ЗАЯВЛЕНИЕ
на получение разрешения на значительное
участие банка в уставном капитале организаций
_____________________________________________________________
(наименование заявителя)
просит в соответствии с решением уполномоченного органа
банка N ____ от "____" _______________ _____ года, ________________
(место проведения)
выдать разрешение на создание или приобретение
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(наименование, место нахождения создаваемой
___________________________________________________________________
(приобретаемой) дочерней организации)
Банк полностью отвечает за достоверность прилагаемых к
заявлению документов и информации, а также своевременное
представление уполномоченному органу дополнительной информации и
документов, запрашиваемых в связи с рассмотрением заявления.
Прилагаемые документы (указать поименный перечень
направляемых документов, количество экземпляров и листов по каждому)
Председатель Правления
_____________________                      ________________
(подпись)
Председатель Совета
директоров                                 ________________
(подпись)
печать
Приложение 6
к Правилам выдачи банку разрешения
на создание или приобретение
дочерней организации, а также выдачи
банку разрешения на значительное участие
в уставном капитале организаций,
отзыва разрешения на создание или
приобретение банком дочерней организации,
а также значительное участие банка
в уставном капитале организаций
Сноска. Приложение 6 с изменениями, внесенными постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28.11.2008 N 206 (порядок введения в действие см. п. 2 ).
Информация о руководящих работниках организации,
в которой банк имеет значительное участие

1. Аты-жөнi_________________________________________________________
2. Азаматтығы_______________________________________________________
3. Жеке басын растайтын құжаттың деректерi__________________________
4. Жұмыс орны (орындары), қызметi (қызметтерi)______________________
5. Жұмыс орнының (орындарының) мекен-жайы, байланыс телефоны________
6. Бiлiмi (бiлiктiлiгiн арттыру курстарын қоса):____________________
Түскен күнi - аяқтаған күні
Оқу орнының атауы
Мамандығы
7. Еңбек қызметi туралы қысқаша резюмесi:
Еңбек ету кезеңi
Жұмыс орны
Лауазымы
8. Заңда белгiленген тәртiппен өтелмеген немесе алынбаған сотталуы туралы мәлiметтер:
Күні
Соттың
атауы
Соттың
тұрған
жері
Жаза
түрі
Қазақстан Республикасы
Қылмыстық Кодексінің бабы
Соттың шешім
қабылдаған
күні
9. Банк қызметiмен байланысты құқық бұзушылықтары үшiн әкiмшiлiк жауапкершiлiкке тартылуы туралы мәлiметтер:
Күні
Әкiмшiлiк
жауапкер-
шiлiкке
тарту туралы
шешiм қабылдаған орган
Әкiмшiлiк
жауапкер-
шiлiкке
тарту туралы
шешiм қабылдаған органның тұрған жерi
Әкiмшiлiк
жазаның
түрі
Қазақстан
Республикасы
Әкімшілік
құқық
бұзушылық
туралы
кодекстің
бабы
Шешім
қабылдан-
ған күн
Осы өтiнiштегi ақпаратты тексергендiгiмдi және оның дұрыс әрi толық екенiн растаймын.
Аты-жөнi____________________________________________________________
(баспа әрiптермен)
Күні__________________________
Қолы__________________________
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттiгi
Басқармасының 2006 жылғы
9 қаңтардағы N 4 қаулысына
2-қосымша
Күшi жойылды деп танылатын нормативтiк құқықтық
актiлердiң тiзбесi
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Екiншi деңгейдегi банктiң басқа заңды тұлғалардың жарғылық капиталына қатысуы, сондай-ақ екiншi деңгейдегi банктiң еншiлес ұйым құруына немесе ие болуына рұқсат беру ережесiн бекiту туралы" 2001 жылғы 14 қарашадағы N 427 қаулысы (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 1770 тiркелген, 2002 жылы Нормативтiк құқықтық актiлердiң бюллетенiнде N 15 жарияланған).
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының Екiншi деңгейдегi банктiң басқа заңды тұлғалардың жарғылық капиталына қатысуы, сондай-ақ екiншi деңгейдегi банктiң еншiлес ұйым құруына немесе ие болуына рұқсат беру ережесiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2001 жылғы 14 қарашадағы N 427 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2002 жылғы 3 маусымдағы N 212 қаулысы (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 1907 тiркелген, 2002 жылы Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiнiң бюллетенiнде N 40 жарияланған).

1. Фамилия, имя, отчество _________________________________________
2. Гражданство ____________________________________________________
3. Данные документа, удостоверяющего личность _____________________
4. Место (места) работы, должность (должности) ____________________
5. Адрес (адреса) места (мест) работы, контактный телефон _________
6. Образование (включая курсы повышения квалификации):
Дата поступления
- дата окончания
Название учебного
заведения
Специальность
7. Краткое резюме о трудовой деятельности:
Период работы
Место работы
Должность
8. Сведения о наличии непогашенной или неснятой в установленном
законом порядке судимости:
Дата
Наимено-
вание суда
Местонахож-
дения суда
Вид
нака-
зания
Статья
Уголовного
Кодекса
Республики
Казахстан
Дата
принятия
процес-
суального
решения
судом
9. Сведения о привлечении к административной ответственности за
совершение правонарушений, связанных с банковской деятельностью:
Дата
Орган,
принявший
решение о
привлечении
к админист-
ративной
ответст-
венности
Местонахож-
дения
органа,
принявшего
решение о
привлечении
к админист-
ративной
ответст-
венности
Вид
админи-
страти-
вного
взыска-
ния
Статья
Кодекса
Республики
Казахстан
об админис-
тративных
правона-
рушениях
Дата
приня-
тия
реше-
ния
Подтверждаю, что информация, содержащаяся в этом заявлении,
была проверена мною и является достоверной и полной.
Фамилия, имя, отчество _________________________
(печатными буквами)
Дата ___________________________
Подпись ________________________
Приложение 2 к
постановлению Правления Агентства
Республики Казахстан по регулированию
и надзору финансового рынка и
финансовых организаций
от 9 января 2006 года N 4
Перечень нормативных правовых актов,
признаваемых утратившими силу
1. Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 14 ноября 2001 года N 427 "Об утверждении Правил участия банка второго уровня в уставном капитале других юридических лиц, а также выдачи разрешения на создание или приобретение банком второго уровня дочерней организации" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 1770, опубликованное в 2002 году в Бюллетене нормативных правовых актов под N 15).
2. Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 3 июня 2002 года N 212 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 14 ноября 2001 года N 427 "Об утверждении Правил участия банка второго уровня в уставном капитале других юридических лиц, а также выдачи разрешения на создание или приобретение банком второго уровня дочерней организации" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 1907, опубликованное в 2002 году в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 40).

3. Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттiгi Басқармасының "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының Екiншi деңгейдегi банктiң басқа заңды тұлғалардың жарғылық капиталына қатысуы, сондай-ақ екiншi деңгейдегi банктiң еншiлес ұйым құруына немесе ие болуына рұқсат беру ережесiн бекiту туралы" 2001 жылғы 14 қарашадағы N 427 қаулысына өзгертулер мен толықтыру енгiзу туралы" 2005 жылғы 26 наурыздағы N 115 қаулысы (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 3622 тiркелген).

3. Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26 марта 2005 года N 115 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 14 ноября 2001 года N 427 "Об утверждении Правил участия банка второго уровня в уставном капитале других юридических лиц, а также выдачи разрешения на создание или приобретение банком второго уровня дочерней организации" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3622).