Облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N 30-16-7 "Ақмола облысында сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі 2006-2010 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 25 қаңтардағы N 3С-17-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2006 жылғы 21 ақпанда N 3179 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылғы 18 ақпандағы № 4С-30-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 18.02.2011 № 4С-30-3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының 6 бабына сәйкес облыстық мәслихат  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2006 жылдың
14 қаңтарында N 3172 тіркелген, облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N 30-16-7 "Ақмола облысында сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі 2006-2010 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы"  шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Аталған бағдарламаның 2 бөлімі Кіріспесі 2 абзацтан кейін төмендегі абзацпен толықтырылсын:
"Мемлекеттік органдар берген ақпарат бойынша азаматтардың кепілді құқықтарын қорғауға бағытталған нақты шараларды дайындау және сыбайлас жемқорлық қылмыс жасалу жағдайлары қалыптасуына мүмкіндік туғызатын факторларды кешенді зерттеуді облыс әкімінің аппараты жүргізетін болады".
2) 8 бөлімі Бағдарламаны жүзеге асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
2 жол алынып тасталсын;
6 жолдағы "Іс-шаралар" бағаны жаңа редакцияда жазылсын:
"Заңсыз жолдармен табылған кірістерді заңдастыруды (жууды) жүзеге асыратын ұйымдардың әрекеттерін анықтау және жою үшін шаралар қолдану";
10 жол алынып тасталсын;
15 жолдағы "осы" сөзі "қолданыстағы" сөзімен ауыстырылсын;
төмендегі мазмұндағы 22 жолмен толықтырылсын:
N№
Іс-шаралар
Аяқталу түрі
Орындалуына жауаптылар
Орындалу мерзімі
Болжа
нған шығын
Қаржы-
ландыру
көздері
22
Ашықтығы мен заңдылығын қамтамасыз ету мақсаттарында аудандар мен қалалардың әкімдіктерінде заңды және жеке тұлғаларға жер телімдері берілуіне немесе берілмеуіне құқықтық сараптама жүргізу
Жүргізілген жұмыс туралы есеп
Облыс әкімі
аппаратының мемлекеттік - құқықтық және кадрлық жұмыс бөлімі
Жыл сайын
Қажет емес
2. Осы шешім Ақмола облысы әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді.
Облыстық мәслихат                   Облыстық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                хатшысы

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 7 декабря 2005 года N 3С-16-7 "Об утверждении Программы по борьбе с коррупцией в Акмолинской области на 2006 - 2010 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 25 января 2006 года N 3С-17-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 февраля 2006 года за N 3179. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 18 февраля 2011 года № 4С-30-3
Сноска. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 18.02.2011 № 4С-30-3.
В соответствии со статьей 6  Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в  решение областного маслихата "Об утверждении Программы по борьбе с коррупцией в Акмолинской области на 2006-2010 годы" от 7 декабря 2005 года N 30-16-7, зарегистрированного в Департамента юстиции Акмолинской области N 3172 от 14 января 2006 года следующие изменения и дополнения:
1) Раздел 2. Введение вышеуказанной Программы после второго абзаца дополнить абзацем следующего содержания: "По информации данных государственными органами, комплексное изучение факторов, способствующих формированию условий для коррупции, и выработку конкретных мер, направленных на гарантированную защиту прав граждан, будет осуществляться аппаратом акима области".
2) в разделе 8. План мероприятий по реализации Программы:
строку 2 исключить;
в строке 6 слова "занимающихся обналичиванием (отмыванием) денег через открытие в банках счетов" заменить словами "осуществляющих легализацию (отмывание) доходов, полученных незаконным путем";
строку 10 исключить;
в графе "Мероприятия" строки 15 слово "настоящему" заменить словом "действующему";
дополнить строкой 22 следующего содержания:
п/N№
Мероприятие
Форма завершения
Ответственные за исполнение
Срок исполнения
Предполагаемые расходы
Источники финансирования
22
В целях обеспечения прозрачности и правомерности, провести правовую экспертизу выдачи или отказов в предоставлении земельных участков для юридических и физических лиц в акиматах районов и городов
Отчет о проведенной работе
Отдел государственно правовой и кадровой работы аппарата акима области
Ежегодно
Не требуется
2. Решение вступает в силу после государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области.
Председатель сессии            Секретарь областного
областного маслихата           маслихата