Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызмет шығындарын өтеуге әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 28 шілдедегі N А-7/277 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 16 тамызда N 3234 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 4 қаңтардағы N А-1/1 қаулысымен
Ескерту: Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 4 қаңтардағы N А-1/1 қаулысымен
« "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"»2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" 1995 жылғы 28 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Ақмола облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 18 шілдеде N 3229 тіркелген Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 6 шілдедегі "Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 3С-24-3 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы"»шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 3С-28-4 шешімі негізінде облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызмет шығындарын өтеуге әлеуметтік көмек көрсету үшін облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы ағымдағы трансферттер есебінен ай сайын 1686 теңге, жылу беру кезеңінде 2730 теңге көлемінде қосымша шара белгіленсін.
2. Аудандар мен Көкшетау және Степногорск қалаларының әкімдері, "Ақмола облысының еңбекпен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті" мемлекеттік мекемесі аудандар мен Көкшетау және Степногорск қалаларының бюджеттеріне Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызметтер шығыстарына әлеуметтік көмек көрсетуге облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы ағымдағы трансферттерді бөлінген сома көлемінде уақытылы игерілуін қамтамасыз етсін.
3. Аудандар мен Көкшетау және Степногорск қалаларының әкімдері есептік айдан кейінгі айдың 25-інен кешіктірмей "Ақмола облысының еңбекпен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті"» мемлекеттік мекемесіне Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызметтер үшін шығыстарына әлеуметтік көмек көрсетуге облыстық бюджеттен бөлінген қаражатты пайдалану жөнінде ай сайын есеп берсін.
4. "Ақмола облысының еңбекпен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті"» мемлекеттік мекемесі есептік айдан кейінгі айдың 30-ынан кешіктірмей "Ақмола облысының қаржы департаменті"» мемлекеттік мекемесіне Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызметтер үшін шығыстарына әлеуметтік көмек көрсетуге облыстық бюджеттен бөлінген қаражатты пайдалану жөнінде ай сайын есеп берсін.

О дополнительных мерах по оказанию социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
Постановление акимата Акмолинской области от 28 июля 2007 года N А-7/277. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 августа 2007 года N 3234. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 4 января 2008 года N А-1/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 4 января 2008 года N А-1/1
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", на основании решения Акмолинского областного маслихата от 6 июля 2007 года N 3С-28-4 "О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года N№3С-24-3 "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрированного департаментом юстиции Акмолинской области 18 июля 2007 года N 3229, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительные меры по оказанию социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги ежемесячно в размере 1686 тенге, в период отопительного сезона - 2730 тенге, за счет целевых текущих трансфертов, выделяемых из областного бюджета.
2. Акимам районов, городов Кокшетау и Степногорска, государственному учреждению "Департамент координации занятости и социальных программ Акмолинской области" обеспечить своевременное освоение целевых текущих трансфертов, выделенных из областного бюджета  бюджетам районов, городов Кокшетау и Степногорска для оказания социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги, в пределах выделенных сумм.
3. Акимам районов, городов Кокшетау и Степногорска ежемесячно не позднее 25 числа месяца, следующего за отчетным, представлять в государственное учреждение "Департамент координации занятости и социальных программ Акмолинской области" отчет об использовании для оказания социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги.
4. Государственному учреждению "Департамент координации занятости и социальных программ Акмолинской области" представлять ежемесячно, не позднее 30 числа месяца, следующего за отчетным, в государственное учреждение "Департамент финансов Акмолинской области"»отчет об использовании целевых текущих трансфертов, выделяемых из областного бюджета для оказания социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.М.Бекмағамбетовке жүктелсін.
6. Осы қаулы 2007 жылғы 1 шілдеден кейін пайда болған құқықтық қатынастарға тарайды.
7. Осы қаулы "Ақмола облысы әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бекмагамбетова Г.М.
6. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 июля 2007 года.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области