"Коммуналдық қызметті төлеуге және тұрғын жайды ұстауға Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне және қатысушыларына әлеуметтік көмек көрсету туралы" қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 1 ақпандағы N 30/275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 ақпандағы N 40/388 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласы Әділет басқармасында 2007 жылғы 5 наурызда N 8-4-64 тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы", "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңдарына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 1 ақпандағы N 30/275 "Коммуналдық қызметті төлеуге және тұрғын жайды ұстауға Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне және қатысушыларына әлеуметтік көмек көрсету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркеу нөмірі – 8-4-25, "Балқаш өңірі" газетінің 2006 жылғы 17 наурыздағы N 23 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2 тармақтың екінші абзацында "969" саны "1115" санымен ауыстырылсын, "1368" саны "1820" санымен ауыстырылсын;
үшінші абзацында "831"саны "920" санымен ауыстырылсын, "1388" саны "1841" санымен ауыстырылсын;
төртінші абзацында "778" саны "813" санымен ауыстырылсын, "1480" саны "1933" санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың бюджет, адам құқығын қорғау, әлеуметтік сала бойынша тұрақты комиссиясына (Баймағанбетов Е.Қ.) жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Г. Ахрименя
Қалалық мәслихаттың хатшысы                Л. Коробейникова
"КЕЛІСІЛДІ"
Қала әкімі                                 Токушев Қ.Ә.
14 ақпан 2007 жыл
Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы                          Адамова Қ.Қ.
14 ақпан 2007 жыл
Қаржы бөлімінің
меңгерушісі                                Томпиева Ж.Қ.
14 ақпан 2007 жыл
Экономика және
бюджетті жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Шлыкова З.С.
14 ақпан 2007 жыл

О внесении изменений в решение городского маслихата от 1 февраля 2006 года N 30/275 "Об оказании социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на содержание жилища и оплату коммунальных услуг"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 21 февраля 2007 года N 40/388. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 5 марта 2007 года за N 8-4-64
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и  Законами Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 1 февраля 2006 года N 30/275 "Об оказании социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на содержание жилища и оплату коммунальных услуг" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов – 8-4-25, опубликовано в газете "Балқаш өңірі" от 17 марта 2006 года N 23) следующие изменения:
в абзаце втором пункта 2 цифру "969" заменить цифрой "1115", цифру "1368" заменить цифрой "1820";
в абзаце третьем цифру "831" заменить цифрой "920", цифру "1388" заменить цифрой "1841";
в абзаце четвертом цифру "778" заменить цифрой "813", цифру "1480" заменить цифрой "1933".
Сноска. Решение городского маслихата от 01.02.2006 N 30/275 в РЦПИ не поступало.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету, защите прав человека, социальной сфере (Баймаганбетов Е.К.).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Г. Ахрименя
Секретарь городского маслихата             Л. Коробейникова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города                                Токушев К.А.
14 февраля 2007 года
Начальник
отдела занятости и
социальных программ                        Адамова К.К.
14 февраля 2007 года
Заведующая
отделом финансов                           Томпиева Ж.К.
14 февраля 2007 года
Начальник
отдела экономики и
бюджетного планирования                    Шлыкова З.С.
14 февраля 2007 года