"Жеке санаттағы азаматтарға қала ішінде қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жүру жолақысына әлеуметтік көмек көрсету туралы" қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 1 ақпандағы N 30/276 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 ақпандағы N 40/390 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласы Әділет басқармасында 2007 жылғы 5 наурызда N 8-4-66 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 ақпандағы N 28/217 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010.02.24 N 28/217 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 1 ақпандағы N 30/276 "Жеке санаттағы азаматтарға қала ішінде қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жүру жолақысына әлеуметтік көмек көрсету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркеу нөмірі – 8-4-26, "Балқаш өңірі" газетінің 2006 жылғы 17 наурыздағы N 23 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта "9700" саны "10236" санымен ауыстырылсын;
2) 2 тармақта "600" саны "750" санымен ауыстырылсын;
3) 4 тармақ келесі мазмұндағы 5, 6 тармақшаларымен толықтырылсын:
"5) зейнетақы немесе жәрдемақы алушының куәлігі;
6) белгіленген нысандағы мүгедектігі туралы анықтама".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың бюджет, адам құқығын қорғау, әлеуметтік сала бойынша тұрақты комиссиясына (Баймағанбетов Е.К.) жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы                            Г. Ахрименя
Қалалық мәслихат хатшысы                   Л. Коробейникова
"КЕЛІСІЛДІ"
Қала әкімі                                 Токушев Қ.Ә.
14 ақпан 2007 жыл
Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы                          Адамова Қ.Қ.
14 ақпан 2007 жыл
Қаржы бөлімі
меңгерушісі                                Томпиева Ж.Қ.
14 ақпан 2007 жыл
Экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Шлыкова З.С.
14 ақпан 2007 жыл

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 1 февраля 2006 года N 30/276 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан на проезд на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 21 февраля 2007 года N 40/390. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 5 марта 2007 года N 8-4-66. Утратило силу - решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24 февраля 2010 года N 28/217
Сноска. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24.02.2010 N 28/217.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан,  Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 1 февраля 2006 года N 30/276 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан на проезд на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов – 8-4-26, опубликовано в газете "Балқаш өңірі" от 17 марта 2006 года N 23) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1 цифру "9700" заменить цифрой "10236";
2) в пункте 2 цифру "600" заменить цифрой "750";
3) пункт 4 дополнить подпунктами 5, 6 следующего содержания:
"5) удостоверение получателя пенсии или пособия;
6) справки об инвалидности установленной формы".
Сноска. Решение Балхашского городского маслихата от 01.02.2006 N 30/276 в РЦПИ не поступало.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету, защите прав человека, социальной сфере (Баймаганбетов Е.К.).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Г. Ахрименя
Секретарь городского маслихата             Л. Коробейникова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города                                Токушев К.А.
14 февраля 2007 года
Начальник
отдела занятости и
социальных программ                        Адамова К.К.
14 февраля 2007 года
Заведующий
отделом финансов                           Томпиева Ж.К.
14 февраля 2007 года
Начальник
отдела экономики и
бюджетного планирования                    Шлыкова З.С.
14 февраля 2007 года