Өлшем бірлігін қамтамасыз ету саласындағы аккредиттеуге жататын жұмыстар тізімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда Министрінің 2008 жылғы 29 қазандағы N 431 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 7 қарашада Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5354 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 497 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Инвестициялар және даму министрінің 28.04.2015 № 497 бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз.
"Өлшем бірлігін қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 7 маусымдағы Заңының 5-бабы 2-тармағының  13) тармақшасын жүзеге асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН :
1. Қоса берілген өлшем бірлігін қамтамасыз ету саласындағы аккредиттеуге жататын жұмыстар тізімі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті төрағасының міндетін атқарушысының (нормативтік құқықтық  актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3429 нөмірімен тіркелген) "Өлшем бірлігін қамтамасыз ету аймағында аккредиттеуге жататын жұмыстар тізімін бекіту туралы" 2005 жылғы 20 қаңтардағы N 15 бұйрығы күшін жойды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті (бұдан әрі - Комитет) заңнамада белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Комитет Төрағасы  Ғ.М. Мұхамбетовке жүктелсін.
5. Осы бұйрық бірінші ресми жарияланған күнінен бастап он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр                                           В. Школьник
Қазақстан Республикасы
Индустрия және сауда министрінің
2008 жылғы 29 қарашада N 431
бұйрығымен бекітілген
Өлшем бірлігін қамтамасыз ету саласындағы аккредиттеуге
жататын жұмыстар тізімі
N
Жұмыс атауы
1
Өлшем құралдарды салыстырып тексеру
2
Өлшем құралдарды калибрлеу
3
Өлшемдерді орындау әдістемесін метрологиялық аттестаттау

Об утверждении перечня работ в области обеспечения единства измерений, подлежащих аккредитации
Приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 29 октября 2008 года N 431. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 ноября 2008 года N 5354. Утратил силу приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 497
Сноска. Утратил силу приказом Министра по инвестициям и развитию РК от 28.04.2015 № 497.
В целях реализации подпункта 13) пункта 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 7 июня 2000 года "Об обеспечении единства измерений" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень работ в области обеспечения единства измерений, подлежащих аккредитации.
2. Признать утратившим силу приказ и.о. Председателя Комитета по техническому регулированию и метрологии Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 20 января 2005 года № 15 "Об утверждении перечня работ в области обеспечения единства измерений, подлежащих аккредитации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3429).
3. Комитету по техническому регулированию и метрологии Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан (далее - Комитет) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета Мухамбетова Г.М.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                      В. Школьник
Утвержден
приказом Министра индустрии и торговли
Республики Казахстан
от 29 октября 2008 года № 431
Перечень работ в области обеспечения единства измерений,
подлежащих аккредитации
Наименование работ
1
Поверка средств измерений
2
Калибровка средств измерений
3
Метрологическая аттестация методики выполнения измерений