"Астана қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 24/6-ІV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 11 сәуірдегі N 72/13-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2008 жылғы 8 мамырда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 531 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 28 мамырдағы N 223/35-IV Шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009.05.28 N 223/35-IV Шешімімен.
Қолданушылардың назарына!!!
Шешім 2008 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы " Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы " Заңына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Астана қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 24/6-ІV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 481 болып тіркелген), "Астана қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 24/6-ІV шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2008 жылғы 14 наурыздағы N 55/9-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 525 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтағы:
1-тармақшадағы:
"212 920 418" сандары "212 921 933" сандарына ауыстырылсын;
"130 575 424" сандары "130 576 939" сандарына ауыстырылсын;
2-тармақшадағы:
"224 779 754" сандары "225 192 269" сандарына ауыстырылсын;
3-тармақшадағы:
"(-11 859 336)" сандары "(-12 270 336)" сандарына ауыстырылсын;
4-тармақшадағы:
"2 851 030" сандары "2 440 030" сандарына ауыстырылсын;
"2 851 030" сандары "2 440 030" сандарына ауыстырылсын;
2) 5-тармақтағы:
"849 258" сандары "1 249 258" сандарына ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1-3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                            С. Богатырев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                            В. Редкокашин
КЕЛІСІЛДІ
Астана қаласы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау департаменті (Э ж БЖД)
директорының міндетін атқарушы                  Б. Сағын
Астана қаласы мәслихатының
2008 жылғы 11 сәуірдегі
N 72/13-IV шешіміне
1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 24/6-IV шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2008 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың тенге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 12 декабря 2007 года N 24/6-IV "О бюджете города Астаны на 2008 год"
Решение маслихата города Астаны от 11 апреля 2008 года N 72/13-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны от 8 мая 2008 года N 531. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 28.05.2009 № 223/35-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 28.05.2009 № 223/35-IV.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан,  Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республики Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ :
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 12 декабря 2007 года N 24/6-IV "О бюджете города Астаны на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 481), в решение маслихата города Астаны от 14 марта 2008 года N 55/9-IV "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 12 декабря 2007 года N 24/6-IV "О бюджете города Астаны на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 525) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры "212 920 418" заменить цифрами "212 921 933";
цифры "130 575 424" заменить цифрами "130 576 939";
в подпункте 2:
цифры "224 779 754" заменить цифрами "225 192 269";
в подпункте 3:
цифры "(-11 859 336)" заменить цифрами "(-12 270 336)";
в подпункте 4:
цифры "2 851 030" заменить цифрами "2 440 030";
цифры "2 851 030" заменить цифрами "2 440 030";
2) в пункте 5:
цифры "849 258" заменить цифрами "1 249 258".
2. Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1-3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                     С. Богатырев
Секретарь
маслихата города Астаны                     В. Редкокашин
СОГЛАСОВАНО
И.о. директора
Департамента экономики и бюджетного
планирования города Астаны (ДЭ и БП)       Б. Сағын
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 11 апреля 2008 года N 72/13-IV
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 12 декабря 2007 года N 24/6-IV
Бюджет города Астаны на 2008 год
Категория
Сумма
тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы