Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім және мәдениет мамандарының лауазымдарының тізбесін анықтау туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 27 наурыздағы N А-3/55 қаулысы. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 28 сәуірде N 1-16-77 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № А-13/407 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 25.12.2013 № А-13/407 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, 238 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 14 наурыздағы № 4/9 «Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім және мәдениет мамандарының лауазымдарының тізбесін келісу туралы» сессиясы шешімінің негізінде, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2011.02.09 № А-2/49 (қолданысқа енгізу тәртібін 3 тармақтан қараңыз) қаулысымен
1. Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім және мәдениет мамандарының лауазымдарының аудандық мәслихатпен келісілген тізбесін, қосымшаға орай анықтасын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сандықтау ауданы әкімінің орынбасары Ә.Қ.Қазизоваға жүктелсін.
Ескерту. 2 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2011.02.09 № А-2/49 (қолданысқа енгізу тәртібін  3 тармақтан қараңыз) қаулысымен
3. Осы қаулы 2008 жылдың 1 қаңтарынан туындалған, құқық қатынастарына таратылады.
4. Осы қаулы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі                    Ө.Мұсабаев
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2008 жылғы 27 наурыздағы № А-3/55
қаулысына қосымша
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2011.05.06 № А-5/116 (қолданысқа енгізу тәртібін 2-тармақтан қараңыз); 2011.09.30 № А-10/229 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.03.19 № А-3/88 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен
Ауылдық (селолық) жерлерде
жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім және мәдениет
мамандарының лауазымдарының тізбесі

Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 27 марта 2008 года N А-3/55. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 28 апреля 2008 года N 1-16-77. Утратило силу постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области 25 декабря 2013 года № А-13/407
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области 25.12.2013 № А-13/407 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18, пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года, «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения сессии Сандыктауского районного маслихата от 14 марта 2008 года № 4/9 «О согласовании перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности» акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 09.02.2011 № А-2/49 (порядок введения в действие см. п-3)
1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сандыктауского района Казизову А.К.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 09.02.2011
№ А-2/49 (порядок введения в действие см. п-3)
3. Данное постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2008 года.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского
района                                           У.Мусабаев
Приложение к постановлению
акимата Сандыктауского
района от 27 марта
2008 года № А-3/55
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлениями акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 06.05.2011 № А-5/116 (порядок введение в действие см. п-2); от 30.09.2011 № А-10/229 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 19.03.2012 № А-3/88 (вводится в действие со дня официального опубликования)
Перечень
должностей специалистов социального обеспечения,
образования, и культуры, работающих в аульной (сельской)
местности

1. Әлеуметтік қамтамасыз ету мамандарының лауазымдары:
үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімшесінің меңгерушісі;
күтім бойынша әлеуметтік жұмысшы.
2. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
мемлекеттік мекеменің, қазыналық кәсіпорынның басшысы;
кітапхана, клуб меңгерушісі;
аккомпаниатор;
әдіскер;
музыкалық жетекші;
хореограф;
кітапханашы;
библиограф;
мұғалім;
балетмейстер;
дыбыс режиссері.
3. Білім мамандарының лауазымдары:
мемлекеттік мекеменің, қазыналық кәсіпорынның басшысы,                орынбасары;
барлық мамандықтың мұғалімдері;
мұғалім;
педагог-психолог;
әдіскер;
инструктор;
мастер;
тәрбиеші;
вожатый;
музыкалық жетекші;
кітапханашы;
медициналық бике;
лаборант;
кітапхана меңгерушісі;
әлеуметтік педагог;
педагог-ұйымдастырушы.

1. Должности специалистов социального обеспечения:
заведующий отделением социальной помощи на дому;
социальный работник по уходу.
2. Должности специалистов культуры:
руководитель: государственного учреждения, казенного предприятия;
заведующий библиотекой, клубом;
аккомпаниатор;
методист;
музыкальный руководитель;
художественный руководитель;
хореограф;
библиотекарь;
библиограф;
преподователь;
балетмейстер;
звукорежиссер
3. Должности специалистов образования:
руководитель и заместитель государственного учреждения, казенного предприятия;
учителя всех специальностей;
преподаватель;
педагог-психолог;
методист;
инструктор;
мастер;
воспитатель;
вожатый;
музыкальный руководитель;
библиотекарь;
медицинская сестра;
лаборант;
заведующий библиотекой;
социальный педагог;
педагог-организатор.