2006 жылғы 26 желтоқсандағы № 303 «Тіркелген жиынтық салық мөлшерін белгілеу туралы» шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 112 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 қаңтарда N 3-1-102 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 215 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009.12.24 № 215 шешімімен.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009.04.25 N 169 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3 тармақтан қараңыз) Шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсанындағы N 99 - IV Кодексінің 422 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6, 7 баптарына, "Ойын бизнесі туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы N 219 - ІІІ Заңының 11 бабына сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтөбе қаласы бойынша әділет басқармасында 2007 жылы 17 қаңтарда N 3-1-66 санымен тіркелген "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" 2007 жылғы 23 қаңтардағы N 7 газеттерінде жарияланған, "Тіркелген жиынтык салық мөлшерін белгілеу туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 303 шешімінің тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Тіркелген салықтың ставкаларын бекіту туралы".

О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 26 декабря 2006 года № 303 "Об установлении ставок фиксированного суммарного налога"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 22 декабря 2008 года N 112. Зарегистрировано управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 13 января 2009 года за N 3-1-102. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24 декабря 2009 года № 215
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24.12.2009 № 215.
Сноска. Заголовок в редакции решения маслихата города Актобе Актюбинской области от 25.04.2009 N 169 (порядок введения в действие см. пункт 3).
В соответствии с статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года N 99-IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьи 11 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года N 219-III "Об игорном бизнесе" маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Изложить заголовок решения маслихата города Актобе от 26 декабря 2006 года N 303 "Об установлении ставок фиксированного суммарного налога" зарегистрированного в управлении юстиции города Актобе 17 января 2007 года за N 3-1-66 и опубликованное в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" 23 января 2007 года N 7 в следующей редакции "Об установлении ставок фиксированного налога".

Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009.04.25 N 169 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3 тармақтан қараңыз) Шешімімен.
2. Қосымшаға сәйкес көрсетілген шешімінің қосымшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы бойынша салық басқармасының бастығы Қ.М. Исақовқа жүктелсін.
4. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы       С. Есембаев
Мәслихат хатшысы      С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2008 жылғы 22 желтоқсандағы
кезекті он төртінші сессиясының
N 112 шешіміне қосымша

Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 25.04.2009 N 169 (порядок введения в действие см. пункт 3).
2. Изложить приложение к указанному решению в новой редакции согласно приложения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на начальника налогового управления по городу Актобе Исакова К.М.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после официального опубликования.
Председатель сессии        С. Исембаев
Секретарь маслихата        С. Шынтасова
Приложение к решению
очередной четырнадцатой
сессии маслихата города Актобе
от 22 декабря 2008 года N 112