Жамбыл облысында жер үсті көздеріндегі су ресуртарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Жамбыл облысы мәслихатының 2008 жылғы 08 ақпандағы N 4-16 шешімі. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 11 наурызда 1676 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 37-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 17.07.2019 № 37-7 (алғашқы ресми жарияланғаннан күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 38 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес және Жамбыл облысы әкімиятының 2007 жылғы 29 қарашадағы "Су ресурстарын пайдалану үшін төлем ставкалары туралы" № 276 қаулысына байланысты облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жамбыл облысында жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Т. Халык
Облыстық мәслихат хатшысы Ә. Әсілбеков
Төртінші шақырылған
Жамбыл облыстық
мәслихатының
2008 жылғы 8 ақпандағы
№ 4-16 шешіміне қосымша
Жамбыл облысында жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары

Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Жамбылской области
Решение маслихата Жамбылской области от 08 февраля 2008 года N 4-16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 марта 2008 года за номером 1676. Утратило силу решением Жамбылского областного маслихата от 17 июля 2019 года № 37-7
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского областного маслихата от 17.07.2019 № 37-7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и согласно постановления акимата Жамбылской области "О ставках платы за пользование водными ресурсами" № 276 от 29 ноября 2007 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Жамбылской области согласно приложения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата Т. Халык
Секретарь областного
маслихата А. Асильбеков
Приложение к решению
Жамбылского областного
маслихата четвертого созыва
от 8 февраля 2008 года № 4-16
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Жамбылской области

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысытық әкімдігінің 25.06.2015 № 38-13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Арнайы су пайдаланудың түрі
Өлшем бірлігі
1000 текше метр су көлемінің төлем ставкасы, теңге
1
Тұрмыстық-пайдалану және коммуналдық қызмет
теңге/1000 текше метр
93,91
2
Өнеркәсіп, жылу энергетикасын қосқанда
теңге/1000 текше метр

Сноска. Приложение в редакции решения Жамбылского областного маслихат от 25.06.2015 № 38-13 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ порядковый номер
Вид специального водопользования
Единица измерения
Объемы ставки платы за 1000 кубический
метр воды,
тенге
1
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
тенге/1000 кубический метр
93,91
2
Промышленность, включая теплоэнергетику
тенге/ 100 кубический метр