"Жеке санаттағы азаматтарға Жеңіс күніне жыл сайынғы бір жолғы материалдық көмек көрсету туралы" қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 4 сәуірдегі N 41/399 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2008 жылғы 12 наурыздағы N 7/62 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласы әділет басқармасында 2008 жылғы 31 наурызда N 8-4-102 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 29/228 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010.04.16 N 29/228 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңдарына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 4 сәуірдегі N 41/399 "Жеке санаттағы азаматтарға Жеңіс күніне жыл сайынғы бір жолғы материалдық көмек көрсету туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркеу нөмірі – 8-4-71, "Балқаш өңірі" газетінің 2007 жылғы 27 сәуірдегі N 37 санында, "Северное Прибалхашье" газетінің 2007 жылғы 27 сәуірдегі N 44-45 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 3 тармақтың 1 тармақшасында "4000" саны "10000" санымен ауыстырылсын;
2) 3 тармақтың 2 тармақшасында "2000" саны "5000" санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың бюджет, экономика, заңдылық және азамат құқығы, әлеуметтік-мәдени дамуы және халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Е.Қ. Баймағанбетов).
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы                            Р. Қойбағарова
Қалалық мәслихаттың хатшысы                И. Сторожко
"КЕЛІСІЛДІ"
Қала әкімі                                 Тейлянов Қ.Г.
12 наурыз 2008 жыл
Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы                          Адамова Қ.Қ.
12 наурыз 2008 жыл
Қаржы бөлімі бастығының
міндетін атқарушы                          Тлеулесова Ж.М.
12 наурыз 2008 жыл

О внесении изменений в решение городского маслихата от 4 апреля 2007 года N 41/399 "Об оказании ежегодной единовременной материальной помощи ко Дню Победы отдельным категориям граждан"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 12 марта 2008 года N 7/62. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 31 марта 2008 года N 8-4-102. Утратило силу - решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 16 апреля 2010 года N 29/228
Сноска. Утратило силу - решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 16.04.2010 N 29/228.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, Законами Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" и от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 4 апреля 2007 года  N 41/399 "Об оказании ежегодной единовременной материальной помощи ко Дню Победы отдельным категориям граждан" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов – 8-4-71, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 27 апреля 2007 года N 37, "Северное Прибалхашье" от 27 апреля 2007 года N 44-45) следующие изменения:
1) в подпункте 1 пункта 3 цифру "4000" заменить цифрой "10000";
2) в подпункте 2 пункта 3 цифру "2000" заменить цифрой "5000".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету, экономике, законности и правам граждан, по социально-культурному развитию и социальной защите населения (Баймаганбетов Е.К.).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Р. Койбагарова
Секретарь городского маслихата             И. Сторожко
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города                                Тейлянов К.Г.
12 марта 2008 года
Начальник
отдела занятости и
социальных программ                        Адамова К.К.
12 марта 2008 год
Исполняющая обязанности
Начальника отдела
финансов                                   Тлеулесова Ж.М.
12 марта 2008 год