2009 жылға жекеленген қызмет түрлеріне белгіленген жиынтық салық бағаларының мөлшерін және бір жолғы талондар құнын тағайындау туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 10 сессиясының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы N 198 шешімі. Қарағанды облысы Саран қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 қаңтарда N 8-7-76 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 21 сессиясының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 371 шешімімен

Об установлении стоимости разовых талонов и размера единых ставок фиксированного суммарного налога на отдельные виды деятельности на 2009 год
Решение 10 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 19 декабря 2008 года N 198. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарань Карагандинской области 19 января 2009 года N 8-7-76. Утратило силу - решением 21 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2009 года N 371

Ескерту. Күші жойылды Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 21 сессиясының 2009.12.22 N 371 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы Кодексіне (Салық кодексі)", Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Бюджетке төленетін салықтар және басқа міндетті төлемдер туралы Кодексіне (Салық кодексі)", Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының "Бюджетке төленетін салықтар және басқа міндетті төлемдер туралы Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңына сәйкес, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 қазандағы, N 1016 "Тіркелген жиынтық салықтың ең төменгі және ең жоғарғы базалық ставкаларының мөлшерін бекіту туралы" қаулысы негізінде, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:

Сноска. Утратило силу решением 21 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 22.12.2009 N 371.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2006 года, N 1016 "Об утверждении размера минимальных и максимальных базовых ставок фиксированного суммарного налога" Саранский городской маслихат РЕШИЛ:

1. Саран қаласы мен Ақтас кенті базарларында ауық-ауық сипаттағы кәсіпкерлік қызметтің кейбір түрлеріне, қоса беріліп отырған 1, 2 қосымшаға сәйкес, бір жолғы талондар құны тағайындалсын.
2. Саран қаласы мен Ақтас кентіндегі салық төлейтін обьектілерден жиынтық салық бағаларының мөлшері, 3 қосымшаға сәйкес тағайындалсын.
3. Осы шешімнің қабылдануына байланысты, Саран қалалық мәслихатының 2007 жылғы 19 желтоқсандағы "2008 жылға жекеленген қызмет түрлеріне белгіленген жиынтық салық бағаларының мөлшерін және бір жолғы талондар құнын тағайындау туралы" N 64 шешімінің күші жойылды деп танылсын, (нормативтік құқықтық актілер Реестрінде мемлекеттік тіркеу нөмірі 8–7-58, "Ваша газета" газетінде 2008 жылы 29 наурызда N 13 жарияланған).

1. Установить стоимость разовых талонов на рынках города Сарани и поселка Актас на отдельные виды предпринимательской деятельности, носящие эпизодический характер, согласно приложения 1, 2.
2. Установить размеры ставок фиксированного суммарного налога с единиц объекта налогообложения, расположенных в городе Сарани и поселке Актас, согласно приложения 3.
3. В связи принятием данного решения, признать утратившим силу решение N 64 от 19 декабря 2007 года "Об установлении стоимости разовых талонов и размера единых ставок фиксированного суммарного налога на отдельные виды деятельности на 2008 год" (номер государственной регистрации в Реестре нормативных правовых актов 8–7–58, опубликовано в газете "Ваша газета" N 13 от 29 марта 2008 года).

4. Осы шешім әділет органында мемлекеттік тіркеуден өткеннен соң, ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Е. Туркавский
Мәслихат хатшысы                           Р. Бекбанов
Саран қалалық мәслихатының
2008 жылғы 19 желтоқсандағы
10 сессиясының N 198 шешіміне
1 қосымша
Ауық-ауық сипатта қызмет жасайтын жеке тұлғалар үшін бір жолғы талондар құны (тұрақты жайлардағы қызметтен басқа)*

4. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его официального опубликования.
Председатель сессии                        Е. Туркавский
Секретарь маслихата                        Р. Бекбанов
Приложение 1
к решению 10 сессии
Саранского городского маслихата
от 19 декабря 2008 года N 198
Стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях)*

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Саран қаласының мәслихатының 2009.02.26 N 227 (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараныз) шешімімен.
Кәсіпкерлік қызмет түрлері
Айлық есептік көрсеткіштен пайыздық құны
1.
Бақша өнімдерін сату
13
2.
Газеттер мен журналдарды сату
9
3.
Үй маңында, саяжайларда өсірілген гүлдерді сату
12
4.
Қосалқы ауыл шаруашылық, бау-бақша, саяжайда өндірілген өнімдерді, жануарлар мен құстарға жемдерді, сыпырғыштарды, орман жидектерін, саңырауқұлақ, балықтар, бал сату.
6
5.
Тұқымдарды, сондай ақ көшет материалдарын сату
12
6.
Жер учаскелерін өңдеу бойынша жеке тракторлары және басқа ауыл шаруашылық техникасы бар адамдардың қызметі
24
*Ауық-ауық сипатта қызмет жасайтын жеке тұлғалар үшін бір жолғы талондар құнының (тұрақты жайлардағы қызметтен басқа) жиынтық салық бағаларының бірдей мөлшері салық салу обьектісіне бір күнге белгіленген.
Саран қалалық мәслихатының
2008 жылғы 19 желтоқсандағы
10 сессиясының N 198 шешіміне
2 қосымша
Ауық-ауық сипатта қызмет жасайтын жеке тұлғалар үшін бір жолғы талондар құны (тұрақты жайлардағы қызметтен басқа)*
Базардың атауы
Сауда орнының түрі
Шаршы метр ауданы
Айлық есептік көрсеткіштен пайыздық жинау ставкасы
Саран қаласы мен Ақтас кентінің базарлары
Өндіріс тауарларын сату үстелдері
3,2
4
Азық-түлік тауарларын сату үстелдері
2,8
2,0
Ет сату үстелдері
2,8
3,0
Сүт және сүт өнімдерін сату үстелдері
1,5
2,0
Жеке көкөніс - жеміс өнімдерін сату үстелдері
Қолданылған тауарларды сату
1,0
1,0
Машиналардан тауар сату
12
2,5
*Ауық-ауық сипатта қызмет жасайтын жеке тұлғалар үшін бір жолғы талондар құнының (тұрақты жайлардағы қызметтен басқа) жиынтық салық бағаларының бірдей мөлшері салық салу обьектісіне бір күнге белгіленген.
Саран қалалық мәслихатының
2008 жылғы 19 желтоқсандағы
10 сессиясының N 198 шешіміне
3 қосымша
Жеке қызмет түрлеріне салық салу обьектісінің бірлігінен тіркелген жиынтық салығы ставкаларының мөлшері*
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Саран қаласының мәслихатының 2009.02.26 N 227 (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараныз) шешімімен.
Салық салынатын обьектінің атауы
Салық салу обьектісінен тіркелген салық ставкасының бірыңғай мөлшері (айлық есептік көрсеткіштерімен)
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ақшалай ұтысы жоқ ойын автоматы
6
2.
Көп ойыншының қатысуымен ойын өткізуге арналған ақшалай ұтысы жоқ ойын автоматы
9
3.
Ойынға арналған жеке компьютер
2
4.
Ойын жолдары
44
5.
Бильярд үстелі
7
*Тіркелген жиынтық салығы ставкаларының бірыңғай мөлшері бір жылға салық салу бірлігіне белгіленген.

Сноска. Приложение 1 в редакции решения Саранского городского маслихата Карагандинской области от 26.02.2009 N 227 (порядок введения в действие см. в пункте 2).
N
Виды предпринимательской деятельности
Стоимость в процентах от месячного расчетного показателя
1.
Реализация бахчевых культур
13
2.
Реализация газет и журналов
9
3.
Реализация живых цветов, выращенных на дачных и придомовых участках
12
4.
Реализация продуктов, произведенных в личном подсобном хозяйстве, садоводства, огородничества и дачных участков, кормов для животных и птиц, веников, метел, лесных ягод, меда, грибов и рыбы.
6
5.
Реализация семян, а также посадочного материала.
12
6.
Услуги владельцев личных тракторов и другой сельскохозяйственной техники по обработке земельных участков
24
*Размеры стоимости разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях) установленные на единицу объекта налогообложения в день.
Приложение 2
к решению 10 сессии
Саранского городского маслихата
от 19 декабря 2008 года N 198
Стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер (осуществляемая в стационарных помещениях)*
Наименование рынка
Вид торгового места
Площадь квадратного метра
Ставка сбора в процентах от месячного расчетного показателя
Рынки города Сарани и поселка Актас
Прилавок для торговли промышленными товарами
3,2
4
Прилавок для торговли продовольственными товарами
2,8
2,0
Прилавок для реализации мяса
2,8
3,0
Прилавок для реализации молока и молочной продуктов
1,5
2,0
Прилавок для реализации плодоовощной продукции собственного производства
Реализация товаров с лотков, с "рук"
1,0
1,0
Реализация товаров с машин
12
2,5
*Размеры стоимости разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер (осуществляемая в стационарных помещениях) установленные на единицу объекта налогообложения в день.
Приложение 3
к решению 10 сессии
Саранского городского маслихата
от 19 декабря 2008 года N 198
Размеры ставок фиксированного суммарного налога с единицы объекта налогообложения на отдельные виды деятельности*
Сноска. Приложение 3 в редакции решения Саранского городского маслихата Карагандинской области от 26.02.2009 N 227 (порядок введения в действие см. в пункте 2).
N
Наименование объекта налогообложения
Размер базовой ставки фиксированного суммарного налога (в месячных расчетных показателях)
1.
Игровой автомат без денежного выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
6
2.
Игровой автомат без денежного выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
9
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры.
2
4.
Игровая дорожка
44
5.
Бильярдный стол
7
*Размеры ставок фиксированного суммарного налога установленные на единицу объекта налогообложения в месяц.