Қостанай облысы Жітіқара ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Қостанай облысы мәслихатының және Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 14 наурыздағы 81/4 бр шешімі мен қаулысы. Қостанай облысы әділет департаментінде 2008 жылғы 16 сәуірде N 3632 тіркелді
Ескерту. Мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селолары", "селосы" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылдары", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді - Қостанай облысы әкімдігінің 04.07.2014 № 9 қаулысымен және Қостанай облысы мәслихатының 04.07.2014 № 297 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  11-бабына сәйкес, Жітіқара ауданының өкілетті және атқарушы органдарының пікірін есепке ала отырып Қостанай облыстық мәслихаты  ШЕШТІ  және Қостанай облысының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жітіқара ауылдық округі таратылсын.
2. Таратылған Жітіқара ауылдық округінің Қазірет және Тасыбай ауылдары олардың жер пайдалану шекарасы шегіндегі аумағымен Большевик ауылдық округіне қосылсын.
3. Жалтыркөл ауылы оның жер пайдалану шекарасы шегіндегі аумағымен Мүктікөл ауылдық округіне әкімшілік бағынысқа берілсін, округтің әкімшілік орталығы Жалтыркөл ауылы болсын.
4. Осы бірлескен шешім мен қаулы, оның бірінші ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы
Қостанай облысының әкімі
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
Әкімдік мүшелері:

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Житикаринского района Костанайской области»
Совместное решение маслихата Костанайской области и постановление акимата Костанайской области от 14 марта 2008 года N 81/4 св. Зарегистрировано департаментом юстиции Костанайской области 16 апреля 2008 года N 3632
Сноска. По всему тексту на государственном языке слова "селолық", "селолары", "селосы" заменены соответственно словами "ауылдық", "ауылдары", "ауылы", текст на русском языке не меняется - постановлением акимата Костанайской области от 04.07.2014 № 9 и решением маслихата Костанайской области от 04.07.2014 № 297 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со  статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения представительных и исполнительных органов Житикаринского района Костанайский областной маслихат  РЕШИЛ и акимат Костанайской области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Упразднить Житикаринский сельский округ.
2. Включить в состав Большевистского сельского округа села Хозрет и Тасыбай упраздняемого Житикаринского сельского округа с территорией в пределах их землепользования.
3. Передать в административное подчинение Муктикольскому сельскому округу село Жалтырколь с территорией в пределах его землепользования, с административным центром в селе Жалтырколь.
4. Настоящее совместное решение и постановление вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель                        Аким
внеочередной сессии                 Костанайской области
Секретарь Костанайского
областного маслихата
Члены акимата: