"Қостанай қаласында орналасқан салық салу объектісі бірлігінен тіркелген жиынтық салығы ставкаларының көлемдерін бекіту туралы" мәслихаттың 2006 жылғы 5 сәуірдегі N 244 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2008 жылғы 22 мамырдағы N 98 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласы әділет басқармасында 2008 жылғы 11 маусымда N 9-1-105 тіркелді. Күші жойылды Қостанай облысы Қостанай қаласы Мәслихатының 2009 жылғы 2 ақпандағы № 162 шешімімен

О внесении изменения в решение маслихата от 5 апреля 2006 года N 244 "Об утверждении размеров ставок фиксированного суммарного налога с единицы объекта налогообложения, расположенных в городе Костанае"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 22 мая 2008 года N 98. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 11 июня 2008 года N 9-1-105. Утратило силу решением Маслихата города Костаная Костанайской области от 2 февраля 2009 года № 162

Ескерту. Күші жойылды Қостанай облысы Қостанай қаласы Мәслихатының 2009 жылғы 2 ақпандағы № 162 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне (Салық кодексі) сәйкес, Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қостанай қаласында орналасқан салық салу объектісі бірлігін тіркелген жиынтық салығы ставкаларының көлемдерін бекіту туралы" мәслихаттың 2006 жылғы 5 сәуірдегі N 244 шешіміне (мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-45, 2006 жылғы 19 мамырдағы N 54 "Қостанай" газеті, бұрын "Қостанай қаласында орналасқан салық салу объектісі бірлігін тіркелген жиынтық салығы ставкаларының көлемдерін бекіту туралы" мәслихаттың 2006 жылғы 5 сәуірдегі N 244 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 321 шешімімен өзгерістер енгізілген, мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-62, 2007 жылғы 19 маусымдағы N 48 "Қостанай" газеті) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

Сноска. Утратило силу решением Маслихата города Костаная Костанайской области от 2 февраля 2009 года № 162.
В соответствии со статьей 6 Закона "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении размеров ставок фиксированного суммарного налога с единицы объекта налогообложения, расположенных в городе Костанае" от 5 апреля 2006 года N 244 (номер государственной регистрации 9-1-45, газета "Костанай" от 19 мая 2006 года N 54, ранее внесены изменения решением маслихата от 12 декабря 2006 года N 321 "О внесении изменения в решение маслихата от 5 апреля 2006 года N 244 "Об утверждении размеров ставок фиксированного суммарного налога с единицы объекта налогообложения, расположенных в городе Костанае", номер государственной регистрации 9-1-62, газета "Костанай" от 19 июня 2007 года N 48) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.