II сайланған Алматы қалалық мәслихаты 2003 жылғы 16 қыркүйектегі ХХVII сессиясының "Алматы қаласындағы тұрғын үй көмегінің көлемі және көрсету тәртібі туралы Тәртіпті бекіту жөнінде" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының VІІІ сессиясының 2008 жылғы 6 наурыздағы N 86 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2008 жылғы 1 сәуірде N 772 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 388 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХXІV сессиясының 2010.12.13 N 388 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "II сайланған Алматы қалалық мәслихаты  2003 жылғы 16 қыркүйектегі ХХVII сессиясының "Алматы қаласындағы тұрғын үй көмегінің көлемі және көрсету тәртібі туралы Тәртіпті бекіту жөнінде" шешіміне, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 557 рет санымен 2003 жылғы 6 қазанда тіркелген, 2003 жылғы 11 қазанда "Алматы ақшамы", "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған; өзгерістер мен толықтырулар енгізілген - III сайланған Алматы қаласы мәслихаты VIII сессиясының "ІI сайланған Алматы қалалық мәслихаты 2003 жылғы 16 қыркүйектегі ХХVII сессиясының "Алматы қаласындағы тұрғын үй көмегінің көлемі және көрсету тәртібі туралы Тәртіпті бекіту жөнінде" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" 2004 жылғы 29 шілдедегі N 69 шешімімен, 2004 жылғы 5 тамызда N 612 рет санымен тіркеліп, 2004 жылғы 12 тамызда "Алматы ақшамы" газетінде N 91, 2004 жылғы 26  тамызда  "Вечерний Алматы" газетінде N 171-172  жарияланған; III сайланған Алматы қаласы мәслихаты кезектен тыс ХII сессиясының "II сайланған Алматы қалалық мәслихаты 2003 жылғы 16 қыркүйектегі ХХVII сессиясының "Алматы қаласындағы тұрғын үй көмегінің көлемі және көрсету тәртібі туралы Тәртіпті бекіту жөнінде" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 28 қаңтардағы N 111 шешімімен, 2005 жылғы 1 ақпанда N 641 рет санымен тіркеліп, 2005 жылғы 3 ақпанда "Алматы ақшамы" газетінде N 13, 2005 жылы 5 ақпанда "Вечерний Алматы" газетінде N 24 жарияланған; III сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХV сессиясының "II сайланған Алматы қалалық мәслихаты 2003 жылғы 16 қыркүйектегі ХХVII сессиясының "Алматы қаласындағы тұрғын үй көмегінің көлемі және көрсету тәртібі туралы Тәртіпті бекіту жөнінде" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 27 сәуірдегі N 145 шешімімен, 2005 жылғы 13 мамырда N 656 рет санымен тіркеліп, 2005 жылғы 24 мамырда "Алматы ақшамы" газетінде N 57, 2005 жылғы 9 маусымда "Вечерний Алматы" газетінде N 118 жарияланған; III сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХVII сессиясының "II сайланған Алматы қалалық мәслихаты 2003 жылғы 16 қыркүйектегі ХХVII сессиясының "Алматы қаласындағы тұрғын үй көмегінің көлемі және көрсету тәртібі туралы Тәртіпті бекіту жөнінде" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 29 шілдедегі N 172 шешімімен, 2005 жылғы 10 тамызда N 668 рет санымен тіркеліп, 2005 жылғы 20 тамызда "Алматы ақшамы" газетінде N 95, 2005 жылғы 27 тамызда "Вечерний Алматы" газетінде N 173  жарияланған; III сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХVIII сессиясының "II сайланған Алматы  қалалық мәслихаты 2003 жылғы 16 қыркүйектегі ХХVII сессиясының "Алматы қаласындағы тұрғын үй көмегінің көлемі және көрсету тәртібі туралы Тәртіпті бекіту жөнінде" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" 2006 жылғы 15 мамырдағы N 249 шешімімен, 2006 жылғы 19 маусымда N 704 рет санымен тіркеліп, 2006 жылғы 24 маусымда "Алматы ақшамы" газетінде N 74, 2006 жылғы 29 маусымда "Вечерний Алматы" газетінде N 122-124 жарияланған; III сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXVII сессиясының "II сайланған Алматы қалалық мәслихаты 2003 жылғы 16 қыркүйектегі ХХVII сессиясының "Алматы қаласындағы тұрғын үй көмегінің көлемі және көрсету тәртібі туралы Тәртіпті бекіту жөнінде" шешіміне толықтырулар енгізу туралы" 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 318 шешімімен, 2007 жылғы 19 қаңтарда N 728 рет санымен тіркеліп, 2007 жылғы 15 ақпанда "Алматы ақшамы" газетінде N 19, 2007 жылғы 3 ақпанда "Вечерний Алматы" газетінде N 25-26 жарияланған, III сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIX сессиясының "II сайланған  Алматы қалалық мәслихатының XXVII сессиясының 2003 жылғы 16 қыркүйектегі "Алматы қаласындағы тұрғын үй көмегінің көлемі және көрсету тәртібі туралы Тәртіпті бекіту жөнінде" шешіміне   толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 2 сәуірдегі N 334 шешімімен, 2007 жылғы 27 сәуірде N 743 рет санымен тіркеліп, 2008 жылғы 7 ақпанда "Алматы ақшамы" газетінде N 15, 2007 жылғы 26 мамырда  "Вечерний Алматы" газетінде, N 126-127 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Алматы қаласындағы тұрғын үй көмегінің көлемі және көрсету тәртібі туралы Тәртібінде:
16 тармақтың 2-ші абзацындағы "1990" сандары "2552" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменения в решение XXVII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 16 сентября 2003 года "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Алматы"
Решение VIII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 6 марта 2008 года N 86. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 1 апреля 2008 года за N 772. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 13 декабря 2010 года N 388
Сноска. Утратило силу решением ХХХIV-й сессии Маслихата города Алматы IV-го созыва от 13.12.2010 N 388.
В соответствии с подпунктом 15 пункта 1 статьи 6  Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 97  Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" маслихат города Алматы IV-го созыва    РЕШИЛ:
1. Внести в  решение XXVII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Алматы" от 16 сентября 2003 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 557 от 6 октября 2003 года, опубликовано 11 октября 2003 года в газетах "Алматы акшамы", "Вечерний Алматы"; внесены изменения и дополнения - решением VIII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 29 июля 2004 года N 69 "О внесении изменений и дополнений в решение XXVII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 16 сентября 2003 года "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Алматы" зарегистрировано за N 612 от 5 августа 2004 года, опубликовано 12 августа 2004 года в газете "Алматы акшамы" N 91, 26 августа 2004 года в газете "Вечерний Алматы" N 171-172; решением внеочередной XII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 28 января 2005 года N 111 "О внесении изменений и дополнений в решение XXVII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 16 сентября 2003 года "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Алматы", зарегистрировано за N 641 от 1 февраля 2005 года, опубликовано 3 февраля 2005 года в газете "Алматы акшамы" N 13, 5 февраля 2005 года в газете "Вечерний Алматы" N 24; решением XV-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 27 апреля 2005 года N 145 "О внесении изменений и дополнений в решение XXVII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 16 сентября 2003 года "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Алматы", зарегистрировано за N 656 от 13 мая 2005 года, опубликовано 24 мая 2005 года в газете "Алматы акшамы" N 57, 9 июня 2005 года в газете "Вечерний Алматы" N 118; решением XVII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 29 июля 2005 года N 172 "О внесении изменений и дополнений в решение XXVII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 16 сентября 2003 года "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Алматы», зарегистрировано за N 668 от 10 августа 2005 года, опубликовано 20 августа 2005 года в газете "Алматы акшамы" N 95, 27 августа 2005 года в газете "Вечерний Алматы" N 173; решением XXIII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 15 мая 2006 года N 249 "О внесении изменений и дополнений в решение XXVII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 16 сентября 2003 года "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Алматы", зарегистрировано за N 704 от 19 июня 2006 года, опубликовано 24 июня 2006 года в газете "Алматы акшамы" N 74, 29 июня 2006 года в газете "Вечерний Алматы" N 122-124; решением XXVII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 21 декабря 2006 года N 318 "О внесении дополнений в решение XXVII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 16 сентября 2003 года "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Алматы", зарегистрировано за N 728 от 19 января 2007 года, опубликовано 15 февраля 2007 года в газете "Алматы акшамы" N 19, 3 февраля 2007 года в газете "Вечерний Алматы" N 25-26; решением XXIX-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 2 апреля 2007 года N 334 "О внесении изменения в решение XXVII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 16 сентября 2003 года "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Алматы", зарегистрировано за N 743 от 27 апреля 2007 года, опубликовано 7 февраля 2008 года в газете "Алматы акшамы" N 15, 26 мая 2007 года в газете "Вечерний Алматы" N 126-127) следующее изменение:
в  Правилах о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Алматы, утвержденные указанным решением:
в абзаце втором пункта 16 цифры "1990" заменить цифрами "2552".

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік мәселелер және қоғамдық келісім жөніндегі тұрақты комиссиясына (Е.Б. Тәжиев) және Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары М.Ш. Мұқашевқа  жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихаты VIII сессиясының
төрағасы                                   А. Саматдин
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                       Т. Мұқашев

2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социальным вопросам и общественному согласию (Тажиев Е.Б) и первого заместителя акима города Алматы Мукашева М.Ш.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель VIII-й сессии
маслихата города Алматы
IV-го созыва                                                     А.Саматдин
Секретарь
маслихата города Алматы
IV-го созыва                                                     Т.Мукашев